FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

poruka: 486
|
čitano: 817.071
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Igropedije, liste, popisi i sl.
14 godina
odjavljen
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Tom Clancy's Rainbow Six 3; Athena Sword

Je nastavak Rainbow Six Raven Shielda. Priča se direktno nastavlja na onu iz originala gdje je razbijena teroristička organizacija koja je htjela vratiti fašistički poredak u zemlje Južne Amerike, a u dodatku ćete imati posla s mediteranskom ćelijom te organizacije koja je nekako uspjela preživjeti vas u originalnom Raven Shieldu. Teroristički "modus operandi" je uvijek bilo uništavanje i ubijanje (najčešće oboje) pa tako i ovdje je riječ o biokemijskom oružju, teroristima koji govore loš engleski i neizostavnom rainbow six timu koji to sve mora dovesti u red. Sam gameplay je još jedna zvijezda na Rainbow Six nebu pa možete očekivati standardne čari na koje smo navikli kroz godine izlaska spomenutog serijala. Znači, zaboravite na hapšenje terorista kao u Sierrinom S.W.A.T. stilu, zaboravite polustano napucavanje između vas i vaših mrskih neprijatelja dok ime health ne padne na nulu, zaboravite na sve osim da je "tango down!" mantra koju ćete ponavljati i ponavljati i, iako na prvi pogled skromno, to je sve što će vam ikad trebati u ovoj igri. Misiju započinjete tako da odslušate nekoliko brifiniga od strane likova od kojih su neki posuđeni iz Clancyevih knjiga, nakon tog slijedi planiranje napada na mapama koje su postavljene totalno nelinearno i bez trunčice skriptiranja. Na vama je da isplanirate najbolji put vašem timu kroz mape koje svojim otvorenim dizajnom omogućuju nebrojene mogućnosti novog prelaženja i dobre replay vrijednosti. Ako vam se to ne da, možete učitati "difoltni" plan koji dolazi s igrom i uputiti se na sljedeći dio gdje vam je zadatak optimalno opremiti sebe i ostale članove tima s oružjem, pancirkama i raznim spravama, a ako ste učitali defaultni plan, sve je to već učinjeno za vas. Na kraju sve to pregledate i lansirate misiju. Pripremna faza je napravljena tako da vam, ovisno o tome jeste li fan ili casual igrač, planiranje može potrajati dvadeset sekundi ili sat vremena.

Kako je do sad sve isto kao i u Raven Shieldu, tako se i misije izvršavaju na isti način – krećete se od planirane točke do točke i pritom tamanite teroriste, s tim da ponekad treba spasiti ponekog taoca ili deaktivirati bombu. Tu dolazimo do jedne pomalo porazne činjenice da s dodatkom dobijete samo osam misija, koje nisu nipošto kratke ali svejedno taman kad se ufurate u igru, gotovo je. Pogotovo je šteta kad pogledamo kako su dobro i profesionalno napravljene. Jedna misija vas vodi na ulice Dubrovnika pa budite oprezni dok ih čistite jer ipak ste u gradu zaštićenom od strane UN-a, a ne bi bilo ni poželjno da nam uništite turističku sezonu. Možda i ponajbolji dio Raven Shielda je bio nevjerojatno detaljan dizajn i ponašanje oružja, a zadržan je i u ovom dodatku. Dodano je nekoliko novih spravčica kao što je Berreta M93R, novi pištolj s "normalnim" i burst od 3 metka načinom pucanja. Sačmarica M1014 i G3KA4 assaultna puška nisu ništa posebno, dalje, tu je SM4 CQB koji bi mogli nazvati SMG s erekcijom zbog čudnog načina na koji gleda prema gore dok ga držite. HK SL8-1 je jedan od ponajboljih snajpera koji možete naći u cjelokupnom arsenalu, dok OTS-14 je vrlo kvalitetna assault puška pomalo čudnog izgleda. Teškaš imena M240G dolazi na kraju, a riječ je o spravici koja tamani ko’ luda ali zati i trza dosta.

Grafika u igri je dobra. Igru pogoni Unreal Engine 2.0, stoga se odmah da zaključiti da je grafika na mjestu. Zvuk je također na razini, a možda i najlošija stvar u cjeloj igri je umjetna inteligencija. AI nije loš, ali moze to puno bolje za ovakav tip igre gdje se više cilja na realnost. Athena Sword je uspješan nastavak Raven Shielda. Ukoliko sto voljeli Raven Shiled, obavezno odigrajte i ovaj nastavak, no neočekujte neku revoluciju. Puno stvari ostalo je isto, neke stvari su bolje, neke čak i lošije... No sve u svemu Athena Sword je dobra igra. Preporuke.

Ocjena: 72 

 

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 16:30 (Weky).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

scorpion667, fali ti Sniper: Ghost Warior (danas izlazi na Steamu, za par sati ce biti dostupan), te Singularity (vec je jucer dostupan bio).

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
Weky kaže...

scorpion667, fali ti Sniper: Ghost Warior (danas izlazi na Steamu, za par sati ce biti dostupan), te Singularity (vec je jucer dostupan bio).

Snipera sam dodao još kad je demo izašao, a za Singularity sam mislio da izlazi krajem mjeseca - al budem ga svejedno dodao.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
14 godina
odjavljen
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
scorpion667 kaže...
Weky kaže...

scorpion667, fali ti Sniper: Ghost Warior (danas izlazi na Steamu, za par sati ce biti dostupan), te Singularity (vec je jucer dostupan bio).

Snipera sam dodao još kad je demo izašao, a za Singularity sam mislio da izlazi krajem mjeseca - al budem ga svejedno dodao.

  I ArmA II : Operation Arrowhead izlazi za 3-4 dana.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Sniper Ghost Warrior(2010)

 

Minimum Requirements

 

  •  OS: Windows® XP (SP3) / VistaTM (SP1) / 7
  •  Processor: 3.2 GHz / AMD Athlon 64 3500+
  •  Memory: 1GB for XP / 2GB for Vista and 7
  •  Graphics: Nvidia 6800 or ATI X1650, 256 MB RAM, Shader Model 3.0
  •  DirectX®: DirectX® 9.0c
  •  Hard Drive: 6GB
  •  Sound: Compatible with DirectX® 9.0c

 

Platforme: PC,Xbox 360

Izdavač: City Interactive

Autor: City Interactive

Vrsta: pucačina u prvom licu, FPS

Max. igrača: 1

Engine:Chrome Engine 4

 

Naslov govori sve. Igra vas vodi u tajanstven i skriven svijet vojnih snajperista, ljudi s najmirnijom rukom, onima koji mogu promijeniti tijek ratovanja. Igra Sniper: Ghost Warrior uvlači vas u ratna previranja s prilično solidnom radnjom.

Svojom vještinom ćete pokušati pomoći pobunjenicima kako bi vratili demokratsku vlast u razrušenu državu Isla Trueno, u kojoj je agresijom, vojnom silom i nedemokratskim načinom zbačena legalno odabrana vlast. Pobunjenici, ili bolje rečeno revolucionari i osloboditelji dobili su pomoć - specijalne jedinice s visokom vojnom obukom koji će biti presudni u oslobađanju zemlje.

Naravno, radi se o vrlo teškim misijama koje mogu riješiti jedino snajperisti, odnosno vi. Prilično dobra grafika, solidna radnja i efekti trebali bi vam zagrijati stolicu dok satima budete igrali Sniper: Ghost Warrior.

 

Moja ocjena:77/100

Metacritic:N/A(za sada)

 

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Singularity(2010)

 

 Minimum System Requirements

 

  • CPU: Intel Pentium D (dual core) 2.8GHz or AMD Athlon X2 4800+ or better
  • RAM: 1 GB of RAM
  • VGA: 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX 9.0c-compliant 256 MB video card and drivers* (ATI Radeon X1800, 256 RAM)

 

 

  Recommended System Requirements

 

  • CPU: Intel Core2 Duo E8400 and or AMD Athlon 64 X2 6000+
  • RAM: 2 GB of RAM
  • VGA: NVIDIA GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 3850

 

Singularity je još jedan vrlo zanimljiv naslov programera iz Raven Softwera koji su se već dokazali na igrama kao što su Marvel Ultimate Alliance i Quake 4.

Singularity posjeduje originalnu znanstvenofantastičnu priču s vrlo zanimljivom igraćom mehanikom.

Naime, u igri imate mogućnost upravljanja vremenom.

 

Naglasak je stavljen na zanimljiv scenarij koji bi trebao biti jedan od glavnih aduta da igru završite u dahu.

Radnja se odvija na malenom otoku imena Katorga 12 koji se nalazi u neposrednoj blizini ruske obale.

Taj otok je za vrijeme Staljinova režima odnosno hladnog rata bio tajni vojni poligon za testiranje raznih oružja, između ostalog i onih za masovno uništenje.

Sva ta oružja posjedovali su i njihovi tadašnji oponenti, tako da je Rusima trebalo nešto specijalno, nešto čime bi omjer povećali u svoju korist.

 

Tako je otkriven Element 99.

Više od pedeset godina to je mjesto bilo zapečaćeno te izbrisano iz sjećanja ljudi da je ikada postojalo.

Naravno, sve do 2010. godine i otkrića otoka od strane američke vojske, koja šalje naoružani odred kako bi ga pobliže istražio. 

Singularityju Element 99 je novi izvor energije, koji se u krivim rukama može pretvoriti u moćno oružje.

Jedina nuspojava od korištenja te energije je mogućnost upravljanja vremenom.

Kada su Rusi to shvatili počeli su raditi eksperimente, a pritom nisu poštivali sigurnosne protokole. Rezultat toga je opskurni izgled Katorge 12.

 

Vi igrate u ulozi jednog člana te ekspedicije, pilota aviona imena Nate Ranco.

Ekipa je zadužena da istraži to zapušteno područje nalik Černobilu koje je u konstantnom procijepu između 1950. i 2010. godine.

Kako se vaš avion približava otoku, nekakve nerazjašnjene smetnje na nebu dovode do pada aviona, a ono što se na početku činilo kao rutinska operacija, pretvorit će se grčevitu borbu za opstanak te ispravljanje grijehova iz prošlosti.

Nakon prisilnog slijetanja polako dolazite sebi te shvatite da oko ruke imate zamotan TMD. S pričom ćemo tu stati kako vam ne bi pokvario igru.

 

TMD ili Time Manipulation Device je ustvari esencija koja Singularity odvaja od ostalih pucačina iz prvog lica.

S tim uređajem Nate ima mogućnost zamrzavati objekte u sadašnjosti, premotati ih u prošlost ili ih prebaciti u budućnost.

Mora se priznati, vrlo zgodna stvarčica. Nate će tu stvarčicu koristiti za razne aktivnosti.

Primjerice, moći će manipulirati raznim objektima tipa željezne bačve koje će odlično poslužiti za otvaranje vrata.

Poanta je u tome što je u sadašnjosti ta bačva potpuno korodirala, tako da ćete ju morati prvo vratiti u prošlost da biste ju zatim punu ulja bacili u zrak pucajući po njoj te tako proizveli željenu eksploziju.

 

Ali vrata nisu jedina briga koju će Nate imati na otoku.

Kako vrijeme fluktuira između pedesetih godina prošlog stoljeća i sadašnjosti, borit ćete se protiv modernih vojnika i mutiranih životinja pa sve do žilavih Rusa koji čuvaju područje oko centra za istraživanje.

TMD će biti vaš neizostavni alat u gotovo svakoj prilici jer ćete pomoću njega popravljati razrušene mostove, uništavati dobro utabane staze te pretvarati vojnike u pepeo bacajući ih u budućnost.

 

Moja ocjena:85/100

Metacritic:N/A(do daljnjega)

 

 

 

Death has a thousand faces,evil only one.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 22:14 (luckyluke).
Moj PC  
6 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

meni je 85 pre mala ocjena za singularity ja bi joj dao 92/100 jer igra je bolja od pola naslova koji su bili više najavljivani.

ma da
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
XXL Gamer kaže...

meni je 85 pre mala ocjena za singularity ja bi joj dao 92/100 jer igra je bolja od pola naslova koji su bili više najavljivani.

Eh subjektivni dojmovi.....Smijeh. Da se tako gleda ja bih dao Deus Ex-u 100%. Objektivno Singularity zaslužuje oko 70-80/100. Minusi su kratkoća i nedostatak inovativnosti. Sve ostalo je baš u stilu Raven Software-a - ispoliranost, nebugovitost, glatkoća izvođenja i odlična igrivost. A i priča je više nego solidna.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

scorpion,možeš linkati moja zadnja dva opisa?

Vidim da ih nisi još linkao,pa eto da te podsjetim.Osmijeh

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
luckyluke kaže...

scorpion,možeš linkati moja zadnja dva opisa?

Vidim da ih nisi još linkao,pa eto da te podsjetim.Osmijeh

Mislio sam čekati dok se ne pojave ocjene, ali budem ih stavio pa ću ocjene kasnije nadodati.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Dajte admini sticky ova tema treba biti!Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
lzgr kaže...

Dajte admini sticky ova tema treba biti!Namigiva

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/igropedije-liste-popisi-sl/58869.aspx

ovdje su ti sve pedie navedene, jer ih je bilo previše, pa su zauzimale više od pola prve stranice

16 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
lzgr kaže...

Dajte admini sticky ova tema treba biti!Namigiva

Nekada je bila sticky, ali nakon što su se namnožile razne "..pedije" zauzimale su puno prostora pa su sve stavljene u jednu sticky temu -> http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/igropedije-liste-popisi-sl/58869.aspx

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Hvala,nisam to vidio!Nego kad već radite recenzije stavite recenziju od Gamereporta (lauš i ostala ekipa)! Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 4 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
lzgr kaže...

Hvala,nisam to vidio!Nego kad već radite recenzije stavite recenziju od Gamereporta (lauš i ostala ekipa)! Smijeh

Zašto zagađivat forum dodatno.

www.ddoxy.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
doxy kaže...
lzgr kaže...

Hvala,nisam to vidio!Nego kad već radite recenzije stavite recenziju od Gamereporta (lauš i ostala ekipa)! Smijeh

Zašto zagađivat forum dodatno.

WTF? Mislio sam link na recenziju!kakvo zagađivanje!Neodlučan

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
16 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
lzgr kaže...
doxy kaže...
lzgr kaže...

Hvala,nisam to vidio!Nego kad već radite recenzije stavite recenziju od Gamereporta (lauš i ostala ekipa)! Smijeh

Zašto zagađivat forum dodatno.

WTF? Mislio sam link na recenziju!kakvo zagađivanje!Neodlučan

Eto koliko se ukusi razlikuju.Smijeh. U biti sve ovisi od forumaša do forumaša. Možda se jednom pojavi netko tko će stavljati linkove i na to. Ja osobno uvijek linkam na ono što mi se čini najobjektivnije.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
14 godina
odjavljen
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
lzgr kaže...

Hvala,nisam to vidio!Nego kad već radite recenzije stavite recenziju od Gamereporta (lauš i ostala ekipa)! Smijeh

  Nedao bog (tocnije scorpion) da ikad stavimo recenzije od tog kretena koji veze nema. Eno neki dan je recenzirao novi Singularity, i otkirli smo da ga uopce nije igrao, vec ubacio video sa youtuebu i pricao gluposti, i jos je provalio da igru rade rusi... Koji lik.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
neaktivan
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

kao prvo tu recenziju koju si ti gledao nije on napravio nego neki debil, a kao drugo svako ima pravo na svoje mišljenje, neko voli njegove rece a neko ne.

ma da
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
XXL Gamer kaže...

kao prvo tu recenziju koju si ti gledao nije on napravio nego neki debil, a kao drugo svako ima pravo na svoje mišljenje, neko voli njegove rece a neko ne.

ne, oni jos nisu recenzirali to, inace mi je ok, samo me smetaju kod njegovih recenzija, humor im je odavno postao dosadan, a sve sta se moze igraju na PS3, dok je od početksve fino bilo igrano na PC, pa ipak je Lauš stari gamer

Znate vec http://bit.ly/9PlRyP
14 godina
odjavljen
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
XXL Gamer kaže...

kao prvo tu recenziju koju si ti gledao nije on napravio nego neki debil, a kao drugo svako ima pravo na svoje mišljenje, neko voli njegove rece a neko ne.

ima Athlona 4000 i 8800GT i onda moze tvrdit kako je neka igra neoptimizirana... To je debil kakvog nema i nije upoznat sa pravim pc gamingom...

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
neaktivan
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
Weky kaže...
XXL Gamer kaže...

kao prvo tu recenziju koju si ti gledao nije on napravio nego neki debil, a kao drugo svako ima pravo na svoje mišljenje, neko voli njegove rece a neko ne.

ima Athlona 4000 i 8800GT i onda moze tvrdit kako je neka igra neoptimizirana... To je debil kakvog nema i nije upoznat sa pravim pc gamingom...

  molim te neznas ni koju konfu ima! njegova konfa je quad core i7 750, geforce 8800 GT, 2 gige RAM-a.

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
14 godina
odjavljen
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan

I šta sad bi mi trebali zagadivat temu sa njegovim recenzijama?

OK, al ja onda brisem sve svoje recenzije. Taj lik je za mene glupan najveci na planeti sto postoji. Recenzije su mu na razini 10.godisnjeg djeteta.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
neaktivan
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

I da lauš nema core i7 neko dual core na njemu probava igre za recenziju

ma da
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Tako je, na kraju recenzije uvijek prikaže konfiguraciju na kojoj se igra testirala.

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Imam jedan prijedlog za ovu listu... Ako autor teme ima volje (ili neki drugi dobrovoljac) da pronađe 10 FPS-ova koji imaju najbolje ocijene i stavi tu listu na vrh stranice, tek tako da bi se smanjio broj tema koji traže neki dobar FPS...

Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do dan
Daniman123 kaže...

Imam jedan prijedlog za ovu listu... Ako autor teme ima volje (ili neki drugi dobrovoljac) da pronađe 10 FPS-ova koji imaju najbolje ocijene i stavi tu listu na vrh stranice, tek tako da bi se smanjio broj tema koji traže neki dobar FPS...

Namigiva

  Evo ja cu.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
odjavljen
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Half Life 2 - 96/100

Bioshock - 96/100

Unreal Tournament 2004 - 93/100

Call of Duty 4: Modern Warfare - 92/100

Team Fortress 2 - 92/100

Battlefield 2 - 91/100

Crysis - 91/100

Portal - 90/100

HL2: Episode Two - 90/100

The Cronicles of Riddick: Escape from Buter Bay - 90/100

Call of Duty - 90/100

Medal of Honor Allied Assault - 90/100

Deus Ex - 90/100

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Teritory - 90/100

Far Cry - 89/100

...

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 12:59 (Weky).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Sorry na triple postu.

Rainbow Six 3: Raven Shield 

Rainbow Six Raven Shield je po meni zadnji pravi nastavak Rainbow Six serijala. U igru uskačete vodeći svoj tim, kojima izdajete naredbe, a igra pruža bezbroj taktičkih mogucnosti, i zbog toga je teška dosta. Kroz igru pratimo raznolike lokacije, a akcija je fanscinantna. Zvuk oruzja je vrlo impresivan, kao i balistika metaka. U igri imamo i podršku za tactical map, preko koje možemo postaviti određene taktičke ciljeve, i dobro razmisliti prije napadanja. Raven Shield je definitivno po pružanju taktike jedna od najboljih igara ikada. Ako ste ljubitelj ovakvih igara, te tražite vrhunski zvuk i balistiku metaka, odličan MP, i igru koja zbog svakog nepromišljenog poteza nagrađuje vas sa smrti, definitivno probajte i odigrajte Raven Shield. SP je vrlo dobar, dizajn je na mjestu, umjetna inteligencija solidna, a grafika svojevremeno izvrsna. Raven Shield ostat će upamćen kao možda zadnji dobri, starinski Rainbow Six.

Ocjena: 83

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
FPSopedia - svi FPS-ovi od 2000. godine do danas

Ma di si ti gledao ocjene ovih 15 fps-ova

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Igropedije, liste, popisi i sl.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice