Forza Horizon 4

poruka: 100
|
čitano: 39.216
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Forza Horizon 4

Kupljena igra, u kunama me izasla 403.88kn sa svim naknadama.Mislim da sam super prošao :) Aktiviran kod i dalje download kad stignem ide...

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

kupljen xbox one s i igra, izaslo me 1470kn + 80kn nafte...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

Zna li itko kako obrisati povijest aktivnost igre sa xbox microsot racuna.

Krenuo san igrati Forzu na PC, i sad bih htio snimati za youtube iz pocetka..a neznam kako da obrisem sve sto sam presao, neznam gdje je ta opcija kad se sve automatski sprema.

Jedino da se logiram sa novim racunom a to ne zelim.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

zasto sejvane slike iz photo editora nemogu vidjeti na mobitelu na aplikaciji xbox?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 4

Pa dobro šta je ovo. Uopće nije bitno koji završiš u igri.

 

Igram sad Titan (zadnja utrka za offroad) i završim debelo zadnji i ova mi čestita da sam postao Offroad Champion.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
Bitanga kaže...

Pa dobro šta je ovo. Uopće nije bitno koji završiš u igri.

 

Igram sad Titan (zadnja utrka za offroad) i završim debelo zadnji i ova mi čestita da sam postao Offroad Champion.

 

jep, pozicije nista ne znace u igri

cak su i novcane nagrade slicne za 1 i 12. mjesto (uvijek dobijes oko 10k kredita)

 

 

15 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
Fanu kaže...
Bitanga kaže...

Pa dobro šta je ovo. Uopće nije bitno koji završiš u igri.

 

Igram sad Titan (zadnja utrka za offroad) i završim debelo zadnji i ova mi čestita da sam postao Offroad Champion.

 

jep, pozicije nista ne znace u igri

cak su i novcane nagrade slicne za 1 i 12. mjesto (uvijek dobijes oko 10k kredita)

 

 

 

Mislim ok mi je to, motivira te da se trudiš vozit s jačima. Ali me spržilo ovo za championa :-)

Bedira me što dok pokušam vozit nešto u co-op ili multiplayeru uvijek me izbaci da nema igrača. Jednom sam čak i upao i to je bilo strašno loše. Vozila se pomiču nerealno, zabijem se provaliju iz koje nema izlaza. Prevrneš se pa ti baci na neko mjesto ispred skakaone gdje nemaš dovoljnu brzinu da preskočiš pa upadneš u rupu iz koje nema izlaza i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Igram ju od izlaska s prekidima, ali sad nakon što sam raskrstio s PUBG-om, igram ju opet.
Level 90 sam, jel ima neka ekipa koja igra jer od moje PUBG ekipe, nitko nije zainteresiran za vozanje u ovom predivnom svijetu.

Inače, ako netko dvoji kupiti ili ne:

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

igram ja sa jos 3 frenda, al trenuno sredjujem komp, pa kad sredim se prikljucim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 4

meni jucer istekao game pass (kupio na cdkeys.com za 2$) - ne planiram kupiti igru

 

dosao sam do negdje lvl40 (nisam igrao religiozno svaki dan) i odradio sam vecinu utrka - ne znam zasto da placam da nastavim igrati (pogotovo nakon sto sam nedavno presao FH3)

 

pricekat cu expanzije pa vidjeti jel one sta valjaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

stari moj ako ti igras s prekidima...ja igram s prekidima pa sam 15ti level...a ti 90.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Ima li igra mogučnost igranja 1 vs 1 online, ali ne na način da se pozove frenda sa liste (xbox app), nego ingame?

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 4

Ima tko kakav klub sa vise igraca i da su pomogucnosti malo aktivniji ? Taman jucer uzeo pa da se ne vozikam sam 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 14:43 (hahhaajaads).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 4

Igra je na popustu od 35 posto - 42 eura, nadam se da necu pozaliti kupnju:) FH§ sam odigrao 60 posto i zabavio se dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 4

Bok

 

Novi sma ovdje i imam problem.

Neznam di da kupim fh4 te zanima me dali ako kupim delux sa pass cars dali cu dobivat sljedece nove aute bez da ih kupujem? 

14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 4

pozdrav drustvo.da li se moze kupiti i igrati forza ako operativni sistem nije orginal ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
moRtal_ze kaže...

pozdrav drustvo.da li se moze kupiti i igrati forza ako operativni sistem nije orginal ?

 Da.

13 godina
offline
Forza Horizon 4

dal ima gdje kakav key (na placanje jel) za pretvorbu igre iz standard u ultimate? a da nije vezano uz aktivaciju gold-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 4

ne, ali mozes posebno kupit season pass, car pass, vip i sve vec odvojeno pa prakticki imat kao ultimate

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
13 godina
offline
Forza Horizon 4

da i platis 50% vise...ako se ne varam negdje sam vidio da postoji paket ultimate add on ili tako nesto, ali mislim da je vezan uz gold...

ugl, iduce pitanje: da li postoji taj paket uz key (dakle jeftinije od sluzbenog na microsoft storeu) pa i neka bude vezan uz gold?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 4

https://www.microsoft.com/en-us/p/forza-horizon-4-ultimate-add-ons-bundle/9p7jj1fkqwxh?activetab=pivot:overviewtab

 

nije vezan uz gold, ali sto se tice bundla ako si mislio na neki od cd key shopova, nema toga jer ne dobis kljuc vec ti se samo doda na postojeci account s kojim kupis

 

 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Izašla vam je jogurt verzija.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 4

Kako namjestiti na joystic da se igra? Danas probo nemogu ga nikako aktivirati u igri, gledo sam na youtubu neke fix-ove ali ni to nije pomoglo. Imam f710 i kao da ga u igri nema :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 4

Pozdrav,da li mi netko može ukratko napisat kako mogu igrati online?imam problem sa onim njihovim teredo sranjem.

Probao sam par stvari i ništa ne pali,igra je kupljena orginal normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 4

Jel oce neko dodat pa da igramo zajedno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 4

jel imao ko problem s pokretanjem igre , pojavi se splash screen i to je to ?? igra  je original , windows je azuriran i sve ostalo .Probao sve solucije s neta , nula bodova .

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.11.2019 20:15 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 4

Ja sam isto imao problema s tim. Rješio sam tak da sam otišao na app settings u windowsima, i pod Forza 4 stisnuo reset. Ponovo upalio igru i dalje sve radi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Probao vec i to , ne pomaze .. microsoft fuck u 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Forza Horizon 4

I meni je užasno iskustvo to bilo. Počupalo mi živce ko nikad do sada. Isprobao sve živo i neće... i onda mi ovo upalilo. Pa ponovo problemi kod logina kad uđeš u igru. Windows mi zapamtio neki ful stari email za kojeg ne znam pass i ne da mi ga promjenit, pa opet tlak na milion. Nakon toga to nekak uspio rješit, ne sjećam se i konačno nisam imao više problema. Sva sreća da je igra vrlo dobra pa sam na kraju nekak prešel prek svega :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Forza Horizon 4

Ne nalazim neku temu općenito o trkaćim igrama, pa da pitam ovdje. Koliko sam shvatio Horizon je nekako baziran na open worldu i uličnim utrkama (kao NFS?), a u Motorsportu se vozi samo na trkaćim stzazama? Koje su vaše preferencije između ove dvije?

 

Također, koju trkaću igru mislite da se najviše isplati kupiti po vama? Ima ih more, Horizon, Motorsport, Assetto Corsa, Project Cars 2... Sve su cca 60€, izgledaju mi sve zanimljivo, a ne mogu kupit sve i isprobavat  Već godinama igram F1, al malo sam se zaželio standardnih autiju i drugih staza :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice