FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.762
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 23

Znam da nam je svima pao interes oko fife što se očituje i u nikad manje postova od kada igram fut i pratim teme o fifi ali eto, danas je EA sports najavio svoj novi nogomet kojeg će nam predstaviti u 7 mjesecu. Stoga sam pokrenio temu posvećenu EA Sports FC pošto naziv FIFA odlazi u povijest. Koga interesira može tamo ostaviti novosti koje će se pojavljivati pa da prokometiramo što nas očekuje i hoćemo li dati šansu novom putu kojim je franšiza krenula. Za početak su nas počastili novim logom igre.

 

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/ea-sports-fc/293982.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

ja dva lafonta i jednog sow-a, ziva komedija. U packu ne mogu nista dobrog dobit al ajde barem pickovi idu

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

ja dva lafonta i jednog sow-a, ziva komedija. U packu ne mogu nista dobrog dobit al ajde barem pickovi idu

Sad u dva packa za redom dobijam Kjaer-a. Naravno, u klubu ga imam. Lika sam do sada na dva acc dobio nekih 6 puta, ako ne i više. Svi untradeable. Rješavao sam zadatke na drugom acc da poberem nešto packova da se nakupi kartica u klubu i baš show.  Kao da ne postoji neka druga rođendanska kartica.

10 godina
offline
Re: FIFA 23

idu lagano u toty icon i fut birthday sbc za nedjelju!

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

A kako je mene krenulo... 

Od jednog dugačkog perioda gdi nisam mogo dobit ama baš ništa dobroga do toga da sam u 2 tjedna izvuko prime Mattheusa, futB Jairzinha, Al Owariana, prekjučer Capdevillu iz hero picka i danas Maldinija iz icon upgrade. 

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 23

Ima li netko problema s pokretanjem FIFE 23?

Odradio sad neki update od 6 GB i baca mi grešku i neće pokrenuti igru.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

idu lagano u toty icon i fut birthday sbc za nedjelju!

 dobih nelošeg prime ferdinanda al dzaba mi on kad imam wc lucia i ramosa koji su bolji od njega

15 godina
offline
FIFA 23

Moj ultimate pack.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Moj ultimate pack.

Ultimate pack je ovu FIFU najlošiji pack definitivno.

Ja, ako sam do sada dvaput imao walkout iz ultimate packa, 84 - 85 max kartice budu redovito najjače.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 23

Ne znam šta se danas dogodilo, predpostavljam da mi se FIFA smilovala jer su me silovali na Champsu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
ray_OGF kaže...

Ne znam šta se danas dogodilo, predpostavljam da mi se FIFA smilovala jer su me silovali na Champsu.

Izgleda da je pack luck kod tih ikona veći jer sam ja dobio Casillasa dvaput.

Oba untradable tako da moram slagat Capitu.

I topla preporuka za Casillasa - do sada najbolji golman s kojim sam igrao.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...
ray_OGF kaže...

Ne znam šta se danas dogodilo, predpostavljam da mi se FIFA smilovala jer su me silovali na Champsu.

Izgleda da je pack luck kod tih ikona veći jer sam ja dobio Casillasa dvaput.

Oba untradable tako da moram slagat Capitu.

I topla preporuka za Casillasa - do sada najbolji golman s kojim sam igrao.

Izgleda da je kod svih veći osim kod mene. Ja i dalje ne mogu ništa dobiti na acc na kojem igram. Kako sam prije desetak dana na rezervnom acc dobio Ginolu pokušao sam si nekako složiti momčad da mogu bar malo s njim igrati i ovo sam složio u tjedan dana. Uz to uspio sam u tjedan dana zaraditi oko 400k coinsa tako da mi je još to na raspolaganju. Acc na kojem igram stalno ne može dobiti karticu ratinga 84. Ja to ne kužim.

15 godina
offline
FIFA 23

Jebem ti sreću. Odigram na dva acc 4 puta ovaj 83+x15 SBC i dobijem 60 rare kartica. Najbolje rare modrić i kroos i to je to. Nikakve promo, totw kartice. Baš ništa iz 4 pokušaja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Jebem ti sreću. Odigram na dva acc 4 puta ovaj 83+x15 SBC i dobijem 60 rare kartica. Najbolje rare modrić i kroos i to je to. Nikakve promo, totw kartice. Baš ništa iz 4 pokušaja.

 kak ti se uopce da trosit novce na te debile iz EA-a?

kupovat digitalne karte a nisu collectible i nisu finite nema apsolutno nikakvog smisla

12 godina
offline
Re: FIFA 23
Rocinante2112 kaže...
movie kaže...

Jebem ti sreću. Odigram na dva acc 4 puta ovaj 83+x15 SBC i dobijem 60 rare kartica. Najbolje rare modrić i kroos i to je to. Nikakve promo, totw kartice. Baš ništa iz 4 pokušaja.

 kak ti se uopce da trosit novce na te debile iz EA-a?

kupovat digitalne karte a nisu collectible i nisu finite nema apsolutno nikakvog smisla

Pa nije nista kupio. Napravil je SBC.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Rocinante2112 kaže...

 kak ti se uopce da trosit novce na te debile iz EA-a?

kupovat digitalne karte a nisu collectible i nisu finite nema apsolutno nikakvog smisla

Stari, imam u klubu preko 1600 kartica. Mogu raditi SBC dok ne umrem. Ništa me ne košta osim živaca kaj ne mogu ništa dobiti. Šopaju nas kojekakvim SBC tako da ove godine uopće nije problem složiti bilo što. Svi smo puni kartica u klubu. Evo jedva čekam 19h da vidim kakav će danas izbaciti sbc za iskušavanje sreće. Ne troše se nikakvi novci. Na rezervnom acc na kojem ne igram imam preko 600 kartica. Zašto ne bih onda derao po svim sbc i iskušavao sreću?

10 godina
offline
Re: FIFA 23

ide danas repeat ikone, nadamo se prime ronaldinhu

15 godina
offline
FIFA 23

U principu se ne žalim na odigrane utakmice ali danas sam u rivalsima odigrao tekmu kakvu nisam još u ovoj fifi. Do 40 minte palo je 10 golova. Ne znam kaj se dogodilo ali samo smo trpali. Kad sam mu zabio šesti gol lik je izašao iz tekme. Nit sam ja mogao što njemu obraniti niti je on mogao što meni obraniti. Obrane nisu postojale. Nemam objašnjenja. Smiješno. Šteta što je izašao jer kako je krenulo možda bi palo preko 20 golova.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 21:52 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Da je FIFA racing igra izgledala bi otprilike ovako: Sve na istoj stazi - 1. utrka - ne radi tri treća brzina iako display pokazuje da radi; 2. utrka - sada ti rade sve brzine, ali ti je maksimalna brzina auta 150km/h, a svih drugih 220km/h. Kažeš sebi kako ovo nema smisla i ideš odvoziti još jednu utrku prije nego odustaneš. 3. utrka - sada je tvoja max brzina 220km/h, dok kod svih ostalih je 150km/h. Razbiješ ih. Prvi si. 4. utrka - kočenje ne radi u prvom i zadnjem zavoju, kod svih ostalih normalno radi. Shvatili ste poantu. 

 

Smatrat ću se iznimno glupim čovjekom ako ikada u životu kupim EA nogometnu igru. Limitirao sam se na kvalifikacije za vikend ligu i vikend ligu i to je to. Nema smisla. Ima toliko divnih igara na koje je bolje trošiti vrijeme. Ja odjednom u zadnje četiri utakmice imam prosjek točnih dodavanja ispod 70%. Doslovno dodavanja čovjek do čovjeka budu pogrešna. I to tako odjednom, iz vedra nema. 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Vandit kaže...

Da je FIFA racing igra izgledala bi otprilike ovako: Sve na istoj stazi - 1. utrka - ne radi tri treća brzina iako display pokazuje da radi; 2. utrka - sada ti rade sve brzine, ali ti je maksimalna brzina auta 150km/h, a svih drugih 220km/h. Kažeš sebi kako ovo nema smisla i ideš odvoziti još jednu utrku prije nego odustaneš. 3. utrka - sada je tvoja max brzina 220km/h, dok kod svih ostalih je 150km/h. Razbiješ ih. Prvi si. 4. utrka - kočenje ne radi u prvom i zadnjem zavoju, kod svih ostalih normalno radi. Shvatili ste poantu. 

 

Smatrat ću se iznimno glupim čovjekom ako ikada u životu kupim EA nogometnu igru. Limitirao sam se na kvalifikacije za vikend ligu i vikend ligu i to je to. Nema smisla. Ima toliko divnih igara na koje je bolje trošiti vrijeme. Ja odjednom u zadnje četiri utakmice imam prosjek točnih dodavanja ispod 70%. Doslovno dodavanja čovjek do čovjeka budu pogrešna. I to tako odjednom, iz vedra nema. 

 ma ne,nije to tolko skriptirana igra,ima super animacije,svaka nova fifa doda onak 2 nove animacije i fenovi samo urliču TOOOO ,guzi me jače EA i onda jos brane kako svaka FIFA u zadnjih 5 godina nije ista -.-

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Vandit kaže...

Da je FIFA racing igra izgledala bi otprilike ovako: Sve na istoj stazi - 1. utrka - ne radi tri treća brzina iako display pokazuje da radi; 2. utrka - sada ti rade sve brzine, ali ti je maksimalna brzina auta 150km/h, a svih drugih 220km/h. Kažeš sebi kako ovo nema smisla i ideš odvoziti još jednu utrku prije nego odustaneš. 3. utrka - sada je tvoja max brzina 220km/h, dok kod svih ostalih je 150km/h. Razbiješ ih. Prvi si. 4. utrka - kočenje ne radi u prvom i zadnjem zavoju, kod svih ostalih normalno radi. Shvatili ste poantu. 

 

Smatrat ću se iznimno glupim čovjekom ako ikada u životu kupim EA nogometnu igru. Limitirao sam se na kvalifikacije za vikend ligu i vikend ligu i to je to. Nema smisla. Ima toliko divnih igara na koje je bolje trošiti vrijeme. Ja odjednom u zadnje četiri utakmice imam prosjek točnih dodavanja ispod 70%. Doslovno dodavanja čovjek do čovjeka budu pogrešna. I to tako odjednom, iz vedra nema. 

Igram isključivo rivalse i online cup utakmice. Postotak mojih dodavanja nije nikad ispod 84% Ako protivnik ne igra presing 90 minuta pa mi da da se razmašem onda mi prosjek točnih dodavanja bude i preko 90%. Dogodi se da neki put krivo dodam što je i logično ali stvarno ne kužim kada mi netko kaže da se ne može točno dodati. Problem je ako igraš jednodimenzionalno i protivnik te čita. Naletim na protivnike koje lako čitam i lako im presijecam lopte ali za to nije kriva igra već sam protivnik. Neke igrače je jednostavno čitati i unaprijed znati što će odigrati. Ne mogu utjecati na to hoće li moj golman sjesti na guzicu i pustiti da lopta uđe iznad njega u gol. Ne mogu utjecati na neke animacije koje dovode do smušenosti moje obrane pa popijem gol ali mogu cijelo vrijeme utjecati na igru svog protivnika kao što to i on može na moju. Jednostavno neki su bolji od mene i ja tu ne mogu ništa. Volim nogomet i ne smatram se glupim što ga igram i u ovim godinama. Je li savršen? Daleko od toga. Mogu li se zabaviti s njim? Apsolutno mogu. Meni dovoljno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Stigla zvjerka. 😀
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
Vandit kaže...

Da je FIFA racing igra izgledala bi otprilike ovako: Sve na istoj stazi - 1. utrka - ne radi tri treća brzina iako display pokazuje da radi; 2. utrka - sada ti rade sve brzine, ali ti je maksimalna brzina auta 150km/h, a svih drugih 220km/h. Kažeš sebi kako ovo nema smisla i ideš odvoziti još jednu utrku prije nego odustaneš. 3. utrka - sada je tvoja max brzina 220km/h, dok kod svih ostalih je 150km/h. Razbiješ ih. Prvi si. 4. utrka - kočenje ne radi u prvom i zadnjem zavoju, kod svih ostalih normalno radi. Shvatili ste poantu. 

 

Smatrat ću se iznimno glupim čovjekom ako ikada u životu kupim EA nogometnu igru. Limitirao sam se na kvalifikacije za vikend ligu i vikend ligu i to je to. Nema smisla. Ima toliko divnih igara na koje je bolje trošiti vrijeme. Ja odjednom u zadnje četiri utakmice imam prosjek točnih dodavanja ispod 70%. Doslovno dodavanja čovjek do čovjeka budu pogrešna. I to tako odjednom, iz vedra nema. 

Igram isključivo rivalse i online cup utakmice. Postotak mojih dodavanja nije nikad ispod 84% Ako protivnik ne igra presing 90 minuta pa mi da da se razmašem onda mi prosjek točnih dodavanja bude i preko 90%. Dogodi se da neki put krivo dodam što je i logično ali stvarno ne kužim kada mi netko kaže da se ne može točno dodati. Problem je ako igraš jednodimenzionalno i protivnik te čita. Naletim na protivnike koje lako čitam i lako im presijecam lopte ali za to nije kriva igra već sam protivnik. Neke igrače je jednostavno čitati i unaprijed znati što će odigrati. Ne mogu utjecati na to hoće li moj golman sjesti na guzicu i pustiti da lopta uđe iznad njega u gol. Ne mogu utjecati na neke animacije koje dovode do smušenosti moje obrane pa popijem gol ali mogu cijelo vrijeme utjecati na igru svog protivnika kao što to i on može na moju. Jednostavno neki su bolji od mene i ja tu ne mogu ništa. Volim nogomet i ne smatram se glupim što ga igram i u ovim godinama. Je li savršen? Daleko od toga. Mogu li se zabaviti s njim? Apsolutno mogu. Meni dovoljno.

 Vanditov opis je doslovno savršen. Igra je skriptirano smeće. Spasio sam se tog zla i dao ju kumčetu. Nek on sad trga joysticke. Svima koji su radili na developmentu toga, iskreno im želim sve najgore. Dabogda vam djeca unatraške hodala ili barem da igraju nogomet i popikavaju se sami od sebe ko golmani u igri. 

He who is brave is free.
6 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Igram isključivo rivalse i online cup utakmice. Postotak mojih dodavanja nije nikad ispod 84% Ako protivnik ne igra presing 90 minuta pa mi da da se razmašem onda mi prosjek točnih dodavanja bude i preko 90%. Dogodi se da neki put krivo dodam što je i logično ali stvarno ne kužim kada mi netko kaže da se ne može točno dodati. Problem je ako igraš jednodimenzionalno i protivnik te čita. Naletim na protivnike koje lako čitam i lako im presijecam lopte ali za to nije kriva igra već sam protivnik. Neke igrače je jednostavno čitati i unaprijed znati što će odigrati. Ne mogu utjecati na to hoće li moj golman sjesti na guzicu i pustiti da lopta uđe iznad njega u gol. Ne mogu utjecati na neke animacije koje dovode do smušenosti moje obrane pa popijem gol ali mogu cijelo vrijeme utjecati na igru svog protivnika kao što to i on može na moju. Jednostavno neki su bolji od mene i ja tu ne mogu ništa. Volim nogomet i ne smatram se glupim što ga igram i u ovim godinama. Je li savršen? Daleko od toga. Mogu li se zabaviti s njim? Apsolutno mogu. Meni dovoljno.

 Komentar ti nije baš u skladu sa činjenicom da zbog FIFA-e svakih dva mjeseca prodaješ PS5. Kada ideš prodati konzolu zbog neke igre, prilično je jasno o kakvoj se igri radi. 

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Vandit kaže...

 Komentar ti nije baš u skladu sa činjenicom da zbog FIFA-e svakih dva mjeseca prodaješ PS5. Kada ideš prodati konzolu zbog neke igre, prilično je jasno o kakvoj se igri radi. 

Prodam jer se ne mogu kontrolirati. Ujutro se dignem, doručkujem i odem na kavu. Vratim se i igram fifu oko 3 sata. Malo nešto drketam oko ureda i kuće, ručam i opet igram oko 3 sata. Znači, dnevno igram fifu po 6 sati a znao sam i više od toga. I tako svaki dan od 2011 godine. Prije tri godine nisam htio sa ženom ići kod kćeri u ameriku jer je išla polovicom 5 mjeseca a tada izlaze TOTSi. Jedino se mogu kontrolirati da ne igram ako prodam PS5. To sam napravio pet puta otkako je izašao. Malo se odmorim pa ispočetka. Jednostavno se sve ove godine nisam mogao kontrolirati. Ako sam pizdio zbog igre to je uglavnom bilo zbog packova. Ako se vratiš godinama unazad vidjet ćeš da uglavnom pišem kako ne mogu ništa dobiti u packu a ne kakvi su serveri ili glitchevi u igri. Ovu godinu igram najmanje od 2011. Ubija me opet ono što dobijem u packu a ne kakva je igra. To mi ubija volju i stvara otpor prema igranju. Za razliku od većine ovdje prisutnih moji problemi s ovom igrom su drukčije prirode. Žena mi godinama govori da sam za ludnicu spreman.

10 godina
offline
Re: FIFA 23

a gle ako ništa barem si svjestan problema hahahah

10 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
Vandit kaže...

 Komentar ti nije baš u skladu sa činjenicom da zbog FIFA-e svakih dva mjeseca prodaješ PS5. Kada ideš prodati konzolu zbog neke igre, prilično je jasno o kakvoj se igri radi. 

Prodam jer se ne mogu kontrolirati. Ujutro se dignem, doručkujem i odem na kavu. Vratim se i igram fifu oko 3 sata. Malo nešto drketam oko ureda i kuće, ručam i opet igram oko 3 sata. Znači, dnevno igram fifu po 6 sati a znao sam i više od toga. I tako svaki dan od 2011 godine. Prije tri godine nisam htio sa ženom ići kod kćeri u ameriku jer je išla polovicom 5 mjeseca a tada izlaze TOTSi. Jedino se mogu kontrolirati da ne igram ako prodam PS5. To sam napravio pet puta otkako je izašao. Malo se odmorim pa ispočetka. Jednostavno se sve ove godine nisam mogao kontrolirati. Ako sam pizdio zbog igre to je uglavnom bilo zbog packova. Ako se vratiš godinama unazad vidjet ćeš da uglavnom pišem kako ne mogu ništa dobiti u packu a ne kakvi su serveri ili glitchevi u igri. Ovu godinu igram najmanje od 2011. Ubija me opet ono što dobijem u packu a ne kakva je igra. To mi ubija volju i stvara otpor prema igranju. Za razliku od većine ovdje prisutnih moji problemi s ovom igrom su drukčije prirode. Žena mi godinama govori da sam za ludnicu spreman.

 A zašto te je briga što dobiješ u packu? Karticu koju danas dobiješ postane bezvrijedna za mjesec, dva.

15 godina
offline
Re: FIFA 23
The_K kaže...

 A zašto te je briga što dobiješ u packu? Karticu koju danas dobiješ postane bezvrijedna za mjesec, dva.

Igram rijetko loto i kada dobijem 25 kn sretan sam kao malo dijete. U ljudskoj prirodi je da voli dobiti nešto na lutriji. Poanta otvaranja packova je nešto dobiti u njima. Ako otvorim po fifi 1000 packova i ništa ne dobijem u njima zar bih trebao biti sretan zbog toga? Apsolutno odradim u godini sve sbc koji se pojave, poberem sve packove koje mogu, ne propustim niti jednog u godinu dana. Onda očekujem da nešto i dobijem. Kako većina ovdje očekuje 12 pobjeda u WL ili koliko već ili proboj u elite diviziju tako ja očekujem nešto u packu. To mi je važnije od same igre. Pogotovo sada kada više ne provodim nikakvo vrijeme na marketu. Ne sjećam se kada sam nešto kupio na marektu i preprodao. Ne da mi se više.

10 godina
offline
Re: FIFA 23

Kažnjavaš samog sebe očekujući tako nešto, kad su šanse da dobiješ skoro kao dobitak na lotu, a i iskreno da dobijes nesto dobro, koliko dugo bi se osjecao sretno? 5min? pola sata?

12 godina
offline
Re: FIFA 23

pol ekipe ovdje zrelo za kladaru a ne za igru xD

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice