FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.175
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FIFA 23 (posljednja FIFA)

Evo jednom želim i ja biti taj koji će napraviti temu za novu fifu koja izlazi, no nažalost, izgleda kako će to biti zadnja simulacija nogometa pod nazivom FIFA zato što su EA Sports i FIFA prekinuli suradnju te igra FIFA kao takva više neće postojati pod tim nazivom, već će se zvati EA Sports FC. (link za detalje)

 

Idemo se pozabaviti nekim novim i leakovima o FIFA-i 23:

 

- FIFA 23 bi trebala, za sad, izaći 30.9.

- neće više postojati chemistry u FUT-u već će se to promijeniti u nekakve ocjene sa zvjezdicama (da, kao u vrtiću)

- neće više postojati kartice za promjenu pozicije osim za LB i RB igrače, oni će moći mijenjati strane, znači LB će se moći promijeniti u RB i obratno, odnosno igrači će imati sekundarne pozicije (možda se to promijeni pa recimo jedan Mbappe će imati ST i LM npr. i samo to se može mijenjati)

- Cross-play između konzola, za sad je bilo da će se moći ugasiti pa će igrači sa PS5 moći igrati samo sa igračima sa PS5, Xbox sa Xbox i PC sa PC, ali market i sve ostalo ide u cross play

- Hyper-motion Stadium tech 2.0 (iskreno ne znam što nudi, no brzo  će se saznati)

- PC igrači dobivaju next gen gameplay

- World Cup mod će biti dodan u igru

- nove ikone/FUT heroes dolaze kao npr. Yaya Toure, Zico, Batistuta, David Villa itd.

 

Ako ima netko još nešto za dodati da je čuo/da zna, slobodno napišete.

Kovačić
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 23 (posljednja FIFA)

Isto njasre kao i 20/21/22...

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23 (posljednja FIFA)

Mislim da je sa 22 zavrsilo moje igranje tog toksicnog smeca. A sad kakva bude situacija sa igrom... ne vjerujem da su ista promijenili. 

Otkrio se bude prvi glitch i igra bude sve samo ne igriva.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23 (posljednja FIFA)

je,kao i proslih godina ,jedina stvarna promjena budu meniji. I tak godinama upakiraju istu igru . I ajd da je to sve,nego ne mozes igrati ako ne ulupas stotine eura u paketice. Ne bih fala,naucio sam lekciju. Ni nba 2k vise ne kupujem vec 3 godine

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 23 (posljednja FIFA)
chance00 kaže...

je,kao i proslih godina ,jedina stvarna promjena budu meniji. I tak godinama upakiraju istu igru . I ajd da je to sve,nego ne mozes igrati ako ne ulupas stotine eura u paketice. Ne bih fala,naucio sam lekciju. Ni nba 2k vise ne kupujem vec 3 godine

 Sad da ne mozes bez 100e je totalna glupost. Igram bez ikakvog ulaganja od fife 12. Ove godine prestao igrat u sred totsa sa ekipom od 10m coinsa. 

Da su paketici problem igre, onda biigra bila odlicna. Sama mehanika igre je govno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 23 (posljednja FIFA)

je,a koliko sati imas ulupanih ? 500? vise?

 

neki nemaju toliko vremena za jednu igru

12 godina
offline
Re: FIFA 23 (posljednja FIFA)
chance00 kaže...

je,a koliko sati imas ulupanih ? 500? vise?

 

neki nemaju toliko vremena za jednu igru

Kako ne. 3000 sati jbt led. 

Igram 10 tekmi DR i WL preko vikenda. 

 

Dva najbitnija moda igras, foddere cuvas za neki SBC za kojeg znas da ce trajat, nemas osjecaj FoMoa i to je to. Nikakva znanost. 

Elite DR i WL gasim nakon kaj dodem do R5 jer se ne isplati igrat.

 

Zanemarujem sve objective i takve gluposti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 23 (posljednja FIFA)

Ja bih bio sretan kad bi kod traženja protivnika stavili opciju - partija sa presingom i bez presinga.

Mada, s obzirom da panjevi više ne znaju igrati bez presinga, vjerojatno ne bih imao protiv koga igrati :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23 (posljednja FIFA)
acmilan2 kaže...

Evo jednom želim i ja biti taj koji će napraviti temu za novu fifu koja izlazi, no nažalost, izgleda kako će to biti zadnja simulacija nogometa pod nazivom FIFA zato što su EA Sports i FIFA prekinuli suradnju te igra FIFA kao takva više neće postojati pod tim nazivom, već će se zvati EA Sports FC. (link za detalje)

 

Idemo se pozabaviti nekim novim i leakovima o FIFA-i 23:

 

- FIFA 23 bi trebala, za sad, izaći 30.9.

- neće više postojati chemistry u FUT-u već će se to promijeniti u nekakve ocjene sa zvjezdicama (da, kao u vrtiću)

- neće više postojati kartice za promjenu pozicije osim za LB i RB igrače, oni će moći mijenjati strane, znači LB će se moći promijeniti u RB i obratno, odnosno igrači će imati sekundarne pozicije (možda se to promijeni pa recimo jedan Mbappe će imati ST i LM npr. i samo to se može mijenjati)

- Cross-play između konzola, za sad je bilo da će se moći ugasiti pa će igrači sa PS5 moći igrati samo sa igračima sa PS5, Xbox sa Xbox i PC sa PC, ali market i sve ostalo ide u cross play

- Hyper-motion Stadium tech 2.0 (iskreno ne znam što nudi, no brzo  će se saznati)

- PC igrači dobivaju next gen gameplay

- World Cup mod će biti dodan u igru

- nove ikone/FUT heroes dolaze kao npr. Yaya Toure, Zico, Batistuta, David Villa itd.

 

Ako ima netko još nešto za dodati da je čuo/da zna, slobodno napišete.

Jebi ga, stavio si u naslov posljednja fifa pa mi je forum dozvolio otvaranje teme fifa 23. Treba javiti moderatoru da imamo dvije teme fifa 23. Nemam problema s tim tko će otvoriti temu. Ako si je otvorio prvi neka tvoja ostane a moja neka se briše. Samo treba reći moderatoru da makne iz naslova ono "posljednja fifa" jer će stalno netko moći otvarati temu fifa 23 a to nema smisla. Što se tiče mijenjanja pozicije to nećeš moći raditi sa svim igračima već samo s nekima koji će imati tu mogućnost i to samo na određenu poziciju.  Recimo neka LW kartica moći

će se mijenjati u RW a neka LW u ST, ovisno o igraču i onome što on u stvarnosti može igrati. Što se tiče next gen fife na PC to službeno nije potvrđeno već je to želja ljudi koji pišu o igri. Koliko je realno, ne znam. No ako pogledamo u povijest, next gen je dolazio na PC godinu dana po izlasku novih konzola. Je li realno očekivati ili će se EA inatiti i tjerati igrače na jednu od konzola, vidjet ćemo.

 

FIFA 23 Ultimate Edition.

  • 1 Untradeable Fifa World Cup FUT Heroes player (November 11th 2022) But only if you pre-order it before August 21st 2022
  • 3 Days early access (Play from September 27th 2022)
  • One Untradeable Ones to Watch player (from September 30th 2022)
  • One TOTW 1 player
  • 4600 Fifa Points
  • FUT Ambassador Loan Player Pick (Son, Vini Jr, Davies)
  • Mbappe Loan (5 games)
  • Career Mode Homegrown Talent
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 21:20 (movie).
15 godina
offline
FIFA 23 (posljednja FIFA)

Evo, javio sam da se moja tema fifa 23 obriše a tvoja ostavi, samo da se u naslovu ispravi i makne "posljednja fifa" kako se ne bi otvarale nove teme fifa 23. Uvijek smo do sada imali temu fifa xy pa neka tako ostane i dalje. Prije nego sam pokrenuo temu upisao sam u tražilicu na forumu fifa 23 i vidio da nema teme pa sam je zato otvorio. Kako netko ne bi došao na istu ideju najbolje da nastavimo tradiciju s istim imenom i ove godine.

 

 

edit: vidim da je sve riješeno pa se možemo posvetiti fifi 23

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 14:47 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
FIFA 23

Ha, ha... 14.07. i evo prve fotke iz fife 23. Danas je krenulo i zatvoreno beta testiranje igre. Igra je za skidanje velika negdje oko 37GB

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 21:28 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Evo da se i ja javim u temu. S obzirom da ce biti posljednja igra s imenom Fifa morat cu ju uzet i ove godine haha. Samo jos nemam ps5, tako da cu vjerojatno opet haklat na ps4 par mjeseci pa prodat coinse i svrsit s igrom.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Jedina dobra stvar s ovim novim pozicijama igrača je što se više neće Mbappe viđati na CDM ili CM jer mu je osnovna pozicija ST a alternativna RF. No loše je što će sada neke kartice dobiti dodatno na cijeni a neke će vrijediti manje jer neće imati alternativnu poziciju. Alternativne pozicije će se dodjeljivati samo onim kartica igrača koji i u stvarnom nogometu znaju igrati na nekoj drugoj poziciji tipa Neymar LW i CAM. Primjerice, Lew će dodatno izgubiti na vrijednosti jer igra samo na ST. Walker koji igra na RB imat će alternativnu poziciju CB jer to zna ponekad igrati. Koliko će mu cijena skočiti zbog toga u startu igre možemo samo pretpostavljati. U startu imaš CB s paceom preko 90. Bit će interesantno vidjeti kako će sve to funkcionirati.

 

 

 

edit: otkrivanje igre bit će 20.07.2002. u 18h, a naslovnicvu će dijeliti Mbappe i Sam Kerr, ponajbolja igračica engleske nogometne ženske lige.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2022 12:26 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

Svaka čast na dodavanju animacija i face scan ženskih nogometašica, to je upravo što treba igri da postane puno bolja! 

 

Dobro da ih nisu dodali u ultimate team. U međuvremenu benzema nikako ne može dobiti bradu.

15 godina
offline
FIFA 23

Super, prikrpali su konzolašima PC igrače da ih ima tko jebati. I sada će zbog malog broja bolesnika većina gasiti opciju cross playa ako neće sami moći isključiti PC igrače. Nema šanse da bih s njima igrao i dodatno se frustrirao. Čast izuzecima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 23

Jel ima kakvih novosti oko ps4 verzije jel ce bit kakve promjene ili ce biti to kao legacy edition samo dresovi i transferi i to je to? Hypermotion 2.0 sigurno nece bit al ono bar nesto bi se trebalo ocekivat ak je taj ps5 nemoguce dobit po normalnoj cjeni, sigurno je na 4 jos uvjek u vecini communityja..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
ChelseaCFC kaže...

Jel ima kakvih novosti oko ps4 verzije jel ce bit kakve promjene ili ce biti to kao legacy edition samo dresovi i transferi i to je to? Hypermotion 2.0 sigurno nece bit al ono bar nesto bi se trebalo ocekivat ak je taj ps5 nemoguce dobit po normalnoj cjeni, sigurno je na 4 jos uvjek u vecini communityja..

 Mislim da je PS4 za ovu godinu zaboravljen.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...
ChelseaCFC kaže...

Jel ima kakvih novosti oko ps4 verzije jel ce bit kakve promjene ili ce biti to kao legacy edition samo dresovi i transferi i to je to? Hypermotion 2.0 sigurno nece bit al ono bar nesto bi se trebalo ocekivat ak je taj ps5 nemoguce dobit po normalnoj cjeni, sigurno je na 4 jos uvjek u vecini communityja..

 Mislim da je PS4 za ovu godinu zaboravljen.

Zaboravljen je kao što je bio zaboravljen i PS3 kada je izašao PS4, ništa novog. Stara igra s novim brojem na naslovnici. I tako će biti dok god budu izbacivali fifu za PS4. Neće se nova igra razvijati za staru konzolu.

11 godina
offline
FIFA 23

Opala. 70 eurića za PC verziju. A niš, čeka se neki sale. Za fifu 22 je bio solidan sale cca par mjeseci nakon izlaska ak se ne varam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23
p3r02d3r0 kaže...

Opala. 70 eurića za PC verziju. A niš, čeka se neki sale. Za fifu 22 je bio solidan sale cca par mjeseci nakon izlaska ak se ne varam.

 Ne znam gdje ti gledas za 70€, ovdje na cdkeys sam uzeo prosle godine za 40 funti, i evo opet je za 40 funti vec sad - klik

Kovačić
11 godina
offline
FIFA 23

cek, znaci i zajednicki market ce imat pc igraci i ovi s konzole na futu? cisto sumnjam da su rijesili problem cheatera na pc-u, sto znaci da ce poprilicna svota izabusanih coinsa s pc verzije dolazit na zajednicki market

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Cofinho kaže...

cek, znaci i zajednicki market ce imat pc igraci i ovi s konzole na futu? cisto sumnjam da su rijesili problem cheatera na pc-u, sto znaci da ce poprilicna svota izabusanih coinsa s pc verzije dolazit na zajednicki market

 Ne da nisu riješili problem čiterskog smeća usranog, nego su još olakšali.... Učinilo mi se prije 2-3 patcha da je alttabanje omogućeno, i zaboravio sam probat dalje detaljno što se može. Sad se može SVE, od tud i poplava čiteraja u zadnjih par mjeseci, sad mi je sve jasnije...

Igram sad 2 za redom protiv čiterskog smeća, i naživciram se, i takav živčan opalim alttab umjesto altf4, igra radi i dalje, ne izbacuje me. Probam otvorit par appova, može se, probam surfat webom, radi, probam opet alttab ingame, pa nazad van, sve radi, samo stoji warn ingame da ne igram da će me izbacit zbog neaktivnosti, lol na m2.

Pa yebo im cucak matere sasrane, umjesto da ubace antičit u faking onlajn igru, oni još disejblaju autokick za alttabanje, jedina stvar koja je koliko toliko otežavala paljenje čita pod pauzom ingame.

I onda kupit 23ku? Aha, kak da ne, kontam ja taj ea premium il kak se već zove sad lagano ugasit i ne trošit više svoje živce.

13 godina
offline
Re: FIFA 23
Makli su ruske ekipe iz igre jer su oni jako "osjećajna" kompanija kojoj je stalo do boljitka u svijetu. A to što je djeci od 14 godina još uvijek dopušteno trošiti pare na paketiće, što je ništa drugo nego neka vrsta klađenja i lutrije, to nikome ništa.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Evo i treću. Samo da vam dočaram kak to maestralno izgleda kad likovi plaćaju 50€ mjesečno da bi im piša narasla jer su glavni baje u fifi onlajn. Jer je to smisao života turskog smeća u dojčlandu ili nekog malog prištavog rusa/bjelorusa, whatever.

Od manipuliranja tajmerima, crvenih kockica samo onda kad ja stisnem dodavanje, šut ili tackle, sudaca koji ne sude ni najkrvavija uklizavanja s leđa kad smeća čiterska to rade; suđenja penala kad vi ukližete i ne taknete igrača, izbijete loptu, i on ko fol trči još 3 koraka, a lopta već u autu, on pada preko igrača koji je izbio loptu, i to je penal; suđenja kraja utakmice na 90:59 a lopta je ušla u gol nakon šuta sa 10m u 90:56, dok se na drugoj strani +1 u 45oj pustio do 49:23 dok god smeće nije zabilo gol iz lopte koja se odbila na 25 metara od gola, finesseom krivom nogom sa parabolom dostojnom balona na zrak ulazi u suprotne rašlje iznad golmana koji tu stoji; do 2 penala koja sam oba pročitao stranu, prvi mi izvuče golmana koji se na lagani trzaj gljive u stranu baca 3 metra van gola, drugi čitam opet, STOJIM u toj strani, on puca panenku visoko i golman se SPUŠTA da lopta može proć iznad njegovih ruku u gol; do presinga 90 minuta dok su mu SVI igrači na 100% stamine, do autoplaya gdje on ko zadnji retard trči samo sa camom i cdmom, sve ostalo mu čit igra vrhunski, do presijecanja SVAKE lopte gdje god da se uputi i kako god, itd itd.

Eto, dragi moji fifa igrači, ovo je JEDNA utakmica protiv čitera, upravo odigrana, koliko sam mogao bit smiren treću za redom igrat protiv dabogdakreposmećeturskočitersko, ali htio sam do kraja čisto da vidim šta sve ima usro usrani popaljeno od 'asistova'.

Gamename mu je naravno hrpetina besmislenih brojeva, stadion u turskim zastavama, njemačka zastava u pozadini i fenerov badge. Vraćam se opet na altf4 u 13oj sekundi igre ako vidim da kreće od prve sekunde s autoplayem i udvajanjem bez ispadanja s pozicije igrača.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Cofinho kaže...

cek, znaci i zajednicki market ce imat pc igraci i ovi s konzole na futu? cisto sumnjam da su rijesili problem cheatera na pc-u, sto znaci da ce poprilicna svota izabusanih coinsa s pc verzije dolazit na zajednicki market

 Zajednički market je rezerviran samo za novu generaciju konzola plus stadia.  PC će imati svoj market a stara generacija konzola svoj.

15 godina
offline
FIFA 23

Vraća se Juventus!

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

FIFA 23 | Official Gameplay Deep Dive

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

FIFA 23 | Official Career Mode Deep Dive Trailer

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

FIFA 23 | Official Matchday Experience Deep Dive Trailer

 

 

 

  • deformacija terena (trave) bit će trajna tijekom cijele utakmice, a prilikom uklizavanja vidjet ćemo travu kako leti kad ju kopačke zagrebu
  • igra će koristiti poboljšane sjene na lopti i igračima, s dinamičnijim kretanjima sjena samog stadiona
  • prije mečeva vidjet ćemo bogatije animacije izvan stadiona – dolazak fanova, pripreme stadionskog osoblja, prikaz stadiona iz zraka (dronovima), interakcije menadžera, itd.
  • prvi put se uvode sutkinje, moći će suditi i muške i ženske mečeve
  • publika će imati raznovrsnije modele, odjeću, više animacija i detalja
  • kamere će biti osvježene filmskim kadrovima i DOF efektom
  • replay prilikom postizanja golova koristit će nove kuteve kamere i elemente augmentirane stvarnosti, npr. statistiku golova i sl.
  • simulacija mreže značajno je poboljšana te koristi punu 3D tehnologiju
  • dodani su zvučni efekti u proslavi golova – npr. vojni alarm ili glasanje konja???? Kojem debilu je ovo palo na pamet?
  • dodane su nove proslave golova

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2022 22:46 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice