FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.556
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Tražim još jednog stopera. 

Ja sam dobio na posudbu zelenog Tomorija pa sam ga ubacio iz zajebancije pošto imam IF Thea i uzeo sam Tonalija u swapsu.

Tomori mi se jako svidio tako da kad ovog ispucam, uzimam zlatnog bez razmišljanja.

Puknem mu shadow i bit će k'o ovaj zeleni s kojim igram bez chema.

Uzmi zlatnog pa ga probaj neko vrijeme jer zelenom će sigurno pasti cijena kad bude otvaranje winter pickova.

Tad i ja planiram uzeti zelenog jer vjerujem da će biti puno jeftiniji.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Ja sam dobio na posudbu zelenog Tomorija pa sam ga ubacio iz zajebancije pošto imam IF Thea i uzeo sam Tonalija u swapsu.

Tomori mi se jako svidio tako da kad ovog ispucam, uzimam zlatnog bez razmišljanja.

Puknem mu shadow i bit će k'o ovaj zeleni s kojim igram bez chema.

Uzmi zlatnog pa ga probaj neko vrijeme jer zelenom će sigurno pasti cijena kad bude otvaranje winter pickova.

Tad i ja planiram uzeti zelenog jer vjerujem da će biti puno jeftiniji.

Nema na marketu rare gold Tomoria. Do petka nema gold kartice u packovima zbog ove zelene. No skužio sam da u klubu imam player moments Pavarda pa sam ga uklopio na CB i mogu reći da je sasvim ok tako da ću malo s njim igrati. Morao sam zbog njega i kemije na klupu preseliti Al Owairana što mi nije drago. Složio sam Payeta sbc pa sam njega ubacio da bih imao maksimalan che. Nije loš ali samo je jedan Al Owairan.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Pozdrav, jel itko ima problema sa sejanjem kamere u igri? Svaki put kad uđem u game moram ju mijenjati, dok frend ima problema s secure bootom. Probao je sve moguće metode da riješi problem i naravno da ga nije riješiio, i sad više igru ne može refundati jer je prošo vrijeme za refund. GG EA

Origin: brat_od_tetke
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 23

MINIMUM REQUIREMENTS
Processor (Intel): Core i5 6600k or
Memory: 8 GB
Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 1050 Ti

RECOMMENDED REQUIREMENTS
Processor (Intel): Core i7 6700  
Memory: 12 GB
Graphics card (NVIDIA): GeForce GTX 1660

 

Imam laptop sa i5 9300H, 8GB RAM-a i GTX1650 4GB, hoću moći igrati bez štekanja na low postavkama? Rezolucija FHD ili poželjno 4k jer mi je laptop spojen na TV. Znam da je 4k praktički neostvariv san, ali možda bi FHD bilo ok. Ekipa koja ima, može savjet? Super je cijena na Epicu pa mi je žao propustiti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 12:30 (Hacker002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Ekipa imate Fifu 23 na Epic games za 20eu sa popustom i njihovim kuponom,igra inace kosta 70eu tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

pozdrav uzeo fifu 23 na epicu,ljudi moji sta to je? grafika kao da igram neku igru iz 2000 godine i igra se ne moze igrati koliko laga,ovo je zadnji put da kupujem fifu...jel se moze nekako vratiti igra na epicu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
toma20 kaže...

pozdrav uzeo fifu 23 na epicu,ljudi moji sta to je? grafika kao da igram neku igru iz 2000 godine i igra se ne moze igrati koliko laga,ovo je zadnji put da kupujem fifu...jel se moze nekako vratiti igra na epicu?

Nešto ne štima kod tebe jer ovo je grafički najljepši nogomet koji je ikada napravljen.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 12:40 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
toma20 kaže...

pozdrav uzeo fifu 23 na epicu,ljudi moji sta to je? grafika kao da igram neku igru iz 2000 godine i igra se ne moze igrati koliko laga,ovo je zadnji put da kupujem fifu...jel se moze nekako vratiti igra na epicu?

Nešto ne štima kod tebe jer ovo je grafički najljepši nogomet koji je ikada napravljen.

 Ne znam stvarno,gledam po forumima dosta ih ima slicne probleme...vratio sam igru,izgubio sam odmah volju za igranjem hh 

 

Edit: ovako je to izgledalo kod mene Link

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 12:46 (toma20).
14 godina
offline
FIFA 23

Ja se jos razmisljam dal da je uzmem za tih 20e, igrao sam svaku od 2013. Igram samo UT , ne znam vrijedi li mojih zivaca opet 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
toma20 kaže...

 Ne znam stvarno,gledam po forumima dosta ih ima slicne probleme...vratio sam igru,izgubio sam odmah volju za igranjem hh 

 

Edit: ovako je to izgledalo kod mene Link

 

 

 

 

Pa iz tog je vidljivo da nekaj ne štima jer igra tako ne izgleda. Očito je problem s AMD karticom. Treba se poigrati u opcijama i vidjet što smeta. Upravo zbog toga dok sam se igrao na PC Nvidia mi je uvijek bila jedina opcija. Najmanje problema  sa svime.

14 godina
offline
FIFA 23

Ja je uzeo evo i dok sam u meniu i dok idem kroz objective transfere itd grafa ide na 100% i ventilatori se uzasno glasno cuju, cim krenem igrat utakmicu sve bude normalno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Za ovo sam ja dao 20 tokena. 3x83+ 25. I u prošlom promou sam dobio karinu u tom 83+ 25 sbc, čak i gore od ovog. Dao sam plejku opet u oglas. Lik dolazi po nju u ponedjeljak. Stvarno nemam više živaca za sva ova stanja. Budem par mjeseci odmorio a to mogu samo ako se riješim plejke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 21:37 (movie).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 17:27 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Prvi dan bez fife i osjećam se sasvim ok. Jučer otišao PS5. Sad sam se sjetio da sam uzeo ovaj novi PS5 gamepad kaj izlazi oko 20.01. Ok, imat ću gamepad a konzolu piknem kad se malo odmorim. Taman će izaći ovaj novi redizajnirani PS5 bez drive pogona. Budem ga uzeo. Vjerojatno će izaći negdje oko trećeg mjeseca.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ovo je genijalno kak je cross-play sa PCom upravo donio ono kaj smo ocekivali. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

Ovo je genijalno kak je cross-play sa PCom upravo donio ono kaj smo ocekivali. 

Ja sam to imao ugašeno od prvog dana. Hvala lijepo ali ne bih ponovno prolazio kroz to. Svaka čast pošetnim igračima ali previše je smeća u igri.

12 godina
offline
FIFA 23

Ja sam ispočetka jako rijetko igrao protiv PS igrača.

Najviše u friendlies, tamo su gotovo svi bili na PS-u.

Dok mi je u zadnje vrijeme skoro svaki treći na PS-u.

Ne znam dal nisu isključili crossplay ili ih EA prca, al preporodim se kad igram protiv PS igrača.

Doduše i oni siluju presing, ali češće ih pobjeđujem bez većih problema i pizdarija.

 

BTW

Danas sam prvi put vidio jednu animaciju.

Lik mi probija po lijevom boku i ja ga zatvaram, dođe do korner linije i nema što, moj ispred njegovog, nema kome dodati.

On dodaje napadaču na penalu kroz mojeg igrača koji stoji ispred njega i blokira put lopti i tu se događa animacija dosad nikad viđena... lopta napravi žabicu i preskoči nogu mog braniča.

Znači, po potrebi izmišljaju animacije samo da protivnik dođe u šansu za gol.

 

Ne znam da li postoji takvo dodavanje, možda sam glup?

Znam da postoji dodavanje da lopta ide po zraku, ali ovo da lopta ide 2-3m po podu, odjednom poskoči i nastvi po podu dalje??

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Jel moguce da se ja  od jutra i sad cijelo popodne ne mogu prijaviti ni u origin, a kamoli upalit fifu?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

startao oko bozica i vec imam ovakvu ekipu, malo srece u pekovima, malo pametnih sbcova i eto me.

 

kupljeni jedino martinez i broz, ostalo sve pack ili sbc

 

 

posralo me fino odma prvu vikend ligu di sam dobio mid ikonu figa koju sam prodo za 300k, sad sam opet na 370k i nemam pojma na što bi ih potrošio tako da čuvam lovu za nešto pametnije

 

 

bilo je muke u početku sa igrom jer nije dobro išao ni napad ni obrana ali čim sam počeo sporije igrat sa dosta dodavanja odma su krenuli i rezultati. Inače Lucio i Bailly su BETON.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

wc cannavaro se pridruzio stoperima sa novim sbcom, što ste vi dobili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Prije nove godine igrali kod frenda neki mini turnir pa sam se odlucil instalirat opet fifu.

 

17-3 WL i danas isel 10-0 quali. Prva ikona danas pala u obicnom paketu - Xabi Alonso.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 21:50 (SimeKZ).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Počelo glasovanje za toty. Ovo nema smisla jer svatko bira ono kaj je njemu simpatično i što mu treba. Uvijek je toty bila momčad godine po izboru fife a onda su zadnje tri godine skužili da će više novca zaraditi ako sami izaberemo one igrače koji nam trebaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

manje više, te momčadi ispadnu slične zar ne?

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

manje više, te momčadi ispadnu slične zar ne?

Pa ne baš. Svjetska organizacija fifa kada bira momčad godine, novinari zaokružuju one igrače za koje misle da su bili najbolji u protekloj godini. Igrači fife zaokružuju one igrače koje su meta u ovoj igri. Lijepo je prije dvije godine castro pozvao igrače da ne zaokružuju najbolje već one koji su meta kartice za ovu igru i s kojima će igrati. I ea sportsu to više odgovara jer ako igrači glasuju uvijek će unutra biti messi, neymar, ronaldo, mbappe i takve kartice koje onda prodaju packove. Koga interesira da u toty momčadi bude recimo Livaković? 

15 godina
offline
FIFA 23

Pa ovi nisu normalni? Uz toty izlazi po prvi put i icon toty. Stvarno im je mašta neograničena.

Koliko vidim do 15h web app ne radi zbog održavanja. Znači gotovo cijeli današnji dan. Nisam znao pa sam probao ući u web app i traži me da ga moram pokrenuti iz igre jer mi je kao probni period istekao. Kad se vrati ako tako ostane ne mogu više na web app jer nemam više konzolu. Baš lijepo. Totalni kraj svega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Kako mi je drago sto sam ove godine prvi put nakon 12 godina preskocio fifu. Zivci na godisnjem.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 23

zakaj je ova igra toliko skriptirana, previše se osjeti usporenost kretanja i reakcija na komande općenito kad igra ne želi da pobjediš i to mi previše ide na živce

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Sjetim se da je u ponedjeljak stream ea sport cupa pa da pokrenem stream da poberem token. Još mi jedan treba za jumbo rare player pack. Obično to ne gledam samo pokrenem i odem. Vidim sad poznate face pa reko da pogledam. Tekkz je tako razbio malog Vejrganga da je nakon druge tekme mali teško zadržavao suze. Odmah je uplakan zbrisao van domašaja kamera. Ono, baš su ga razbili 3-0 i 5-1. Taj jedini gol su zabili u 92 minuti tekme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 23
Jeli vama steka division rivals zadnja dva dana? Ili je to meni do Adsla?
Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 18:35 (daseparo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

meni sve okej

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice