FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.972
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
21 mjesec
neaktivan
offline
FIFA 23

Ovo ce biti svjetsko prvenstvo samo ko do 21 avgusta preorduje ultimate verziju? Znaci sa standard edition nista 🙄🙄

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
ps_gamer kaže...

Ovo ce biti svjetsko prvenstvo samo ko do 21 avgusta preorduje ultimate verziju? Znaci sa standard edition nista 🙄🙄

 Svjetsko prvenstvo dolazi nešto kasnije kao zakrpa i svima će biti dostupno.

9 godina
offline
FIFA 23

Uzmes preko Turskog VPN-a ea play pro i uzivas, tako cu i ja opet ove godine a opet ako ti se ne sviđa mozes druge igre igrat i tjt....a sad da li ce igra bit dobra vjv hoće do prvog patch-a za bolji "gameplay" ko i svake godine

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2022 22:21 (Ziga_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

FIFA 23 | Official Pro Clubs Deep Dive Trailer

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23
Oce biti skriptinga? Zna li se sta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Spacecraft kaže...
Oce biti skriptinga? Zna li se sta?

 Neće, kao niti jedne godine do sada.

2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Ziga_ST kaže...

Uzmes preko Turskog VPN-a ea play pro i uzivas, tako cu i ja opet ove godine a opet ako ti se ne sviđa mozes druge igre igrat i tjt....a sad da li ce igra bit dobra vjv hoće do prvog patch-a za bolji "gameplay" ko i svake godine

 Može li pojašnjenje kako se i po kojoj cijeni uzme EA play pro preko Turskog VPN-a?

Hvala.

15 godina
offline
FIFA 23

11.08.2022 u 17h slijedi ono što nas najviše interesira a to je FUT. Dakle, na ovom linku možete 11.08.2022 u 17h pogledati što nas sve čeka u novoj sezoni FUTA

 

FIFA 23 Ultimate Team | Official Deep Dive Trailer

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Vau, koja evolucija. Nema više linija kemije. Imamo nov sistem kemije između igrača.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Gledam ovaj video vezano za UT i nema sta..., OSTARIO sam. Drzim se FIFA 16, koja ima dosta organskih momenata, pogotovo V 1.00.

 

Vrijeme nogometnih romantika lagano prolazi. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 10:50 (KODAK17).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 23

Cijena preko Turskog VPN-a za EA Play Pro ti je oko 415kn za 1 god

11 godina
offline
FIFA 23

  

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Zadnja dva dana na dva acc sam složio 6 85+10 sbc i nisam dobio upotrebljivu karticu osim kartica koje vraćam u novi takav sbc. Dobijam desetak jednih te istih kartica stalno. Rekorder je Brozović kojeg dobijem u 4 od 6 sbc. Nova igra izlazi za mjesec dana i ne daju mi pederi niti sada polunormalnu karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
ibme74 kaže...

  

 HDZ zna....

13 godina
offline
FIFA 23

dajte nam HNL, boli me kiflica za repkicu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Fifa 23 gameplay, cijela tekma

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Pozdrav, jedno pitanje za ove sto igraju na PC
Posto izlazi next gen i na PC zanima me da li cu moci igrati na jacim postavkama na svom PC ili da kupujem novi PC ili mozda da ovaj nadogradim ako se isplati sta?

Procesor mi je i5 4430 3Ghz
Ram 8GB DDR3 (prosirivo do 16GB)
Grafika GTX1050ti

Fifu22 sad igram na Ultra postavkama, ali next gen je ipak prica za sebe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2022 8:38 (picija21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23
picija21 kaže...
Pozdrav, jedno pitanje za ove sto igraju na PC
Posto izlazi next gen i na PC zanima me da li cu moci igrati na jacim postavkama na svom PC ili da kupujem novi PC ili mozda da ovaj nadogradim ako se isplati sta?

Procesor mi je i5 4430 3Ghz
Ram 8GB DDR3 (prosirivo do 16GB)
Grafika GTX1050ti

Fifu22 sad igram na Ultra postavkama, ali next gen je ipak prica za sebe...

 Po ovim potrebnim za minimum, vjerujem da ces moci na nizoj (low/med) moci igrati bez problema. Za high/ultra se ne bih kladio.

 

Takodjer, nadogradjivat samo zbog fife nema smisla, a ako ces kupovat novo racunalo, uzimaj za gaming ili nesto opcenito, a ne samo zbog fife (moj prijedlog).

 

Al da je to vec zastarjelo sto imas, jeste, al jbg, nisu svi u mogućnosti kupit dobru kantu pa se snalaze s tim sto imaju, i shvacam te. Ako budes trebao kakvu pomoc, slobodno se javis porukom.

Kovačić
3 godine
offline
FIFA 23

FiFA 23 me privlači samo zbog repke, svjetskog i jer je zadnja FIFA. Već se vidim da ju kupujem day one i živciram u roku 2 tjedna dok nekakav "pro" igrač ne nađe glitch skill move...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Imam i ja pitanje za ekipu na PC-u.

 

Razmišljam da se prebacim ove godine na PC sa PS4, budući da će biti ista verzija kao za PS5, a nema mi smisla davati za konzolu 6K kuna da bih samo igrao malo poboljšanu verziju fife.

 

Dosta se tu ekipa žalila na cheatere na pc-u zadnjih godina, najvise u Draftu i ponekad u champs/ vikend ligi, zanima me koliko je taj problem stvarno izražen, ako je svaki 20.game nece mi smetati no ako je svaki 4., 5. onda mi nema smisla.

 

Pomozite pc master race ekipa

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Iskreno receno da fifu igras na kalkulatoru bilo bi ti bolje nego na pc-u. Jedina dobra stvar citera na pcu je sto su cijene najboljih kartica drasticno jeftinije nego na konzolama. PS ima vecu bazu igraca nego xbox tako da nemozes fulati sa PS verzijom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23
zagid3 kaže...

Imam i ja pitanje za ekipu na PC-u.

 

Razmišljam da se prebacim ove godine na PC sa PS4, budući da će biti ista verzija kao za PS5, a nema mi smisla davati za konzolu 6K kuna da bih samo igrao malo poboljšanu verziju fife.

 

Dosta se tu ekipa žalila na cheatere na pc-u zadnjih godina, najvise u Draftu i ponekad u champs/ vikend ligi, zanima me koliko je taj problem stvarno izražen, ako je svaki 20.game nece mi smetati no ako je svaki 4., 5. onda mi nema smisla.

 

Pomozite pc master race ekipa

 

 Odigrao sam zadnje 2 fife na PC-u, odigro 1000+ utakmica, ni jednom naletio na cheatera... Ocito drugi imaju srece da svaku 5. nalete na nekog .. al za svoj skill necu rec da je nesto dobar previse, no ako gubim necu rec da me cheater sjebo jer ja ne znam igrat...

Kovačić
13 godina
offline
Re: FIFA 23
Dr.Feel kaže...

Iskreno receno da fifu igras na kalkulatoru bilo bi ti bolje nego na pc-u. Jedina dobra stvar citera na pcu je sto su cijene najboljih kartica drasticno jeftinije nego na konzolama. PS ima vecu bazu igraca nego xbox tako da nemozes fulati sa PS verzijom.

 Ja bi rekao bas suprotno. Igrao sam 21 i 22, svaku WL, par puta draft, koliko sam ja skuzio nisam jos naisao na citera, a ako je bio citer defintivno nije dobio neku veliku prednost. Cijena kartica su uvijek vece na PCu zato jer PS i Xbox ima puno vecu bazu igraca sto znaci da se otvara i vise packova. Pogledaj malo na futbinu, cijena igraca je uvijek veca.

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FIFA 23
zagid3 kaže...

Imam i ja pitanje za ekipu na PC-u.

 

Razmišljam da se prebacim ove godine na PC sa PS4, budući da će biti ista verzija kao za PS5, a nema mi smisla davati za konzolu 6K kuna da bih samo igrao malo poboljšanu verziju fife.

 

Dosta se tu ekipa žalila na cheatere na pc-u zadnjih godina, najvise u Draftu i ponekad u champs/ vikend ligi, zanima me koliko je taj problem stvarno izražen, ako je svaki 20.game nece mi smetati no ako je svaki 4., 5. onda mi nema smisla.

 

Pomozite pc master race ekipa

 

 Tak nekak. Kad je krenula fifa, čitera minimum, svake prijestupne, ne znam da sam do 12og mjeseca naletio na više od 10ak. Od 12, već svaku wl 2-3 komada. Od izlaska totsa na dalje, svaka 3-4a tekma je smeće sa čitom, to ti je najizraženije u objectivima di se friendly tekme moraju igrat, tamo je poligon...

Ja sam možda smanjeno ubrojiv, jer imam 3000 tekmi ovu fifu, i vidim čitera nakon pol minute igre, al velim ti realno kak stvari stoje, ako želiš više igrat.

Ove godine je najgore do sad, jer je napravljeno neko komplicirano smeće od čita koje radi skoro sve za kretene, ja ga zovem autoplay, jer tak i je. Kad kreneš igrat i vidiš da degen samo trči sa cdmom ili camom, a tebe man markaju i pressaju njegov cb i bek, ili oba cb-a instantno po primanju lopte, dodaš dalje, opet 2 na jedan, dodaš dalje, opet 2 na jedan, di god kreneš i okreneš se, njegovi trče sami za tvojim igračima i stoje skroz uz njih da nemaš kome dodat. Stamina im ne pada ništa cijelu tekmu jednako brzo trče, sami dodaju, sami pucaju.

Neki kvazi pametniji korisnici tog čita koriste fast switchanje s igrača na igrača, da se prikrije autoplay, ali i dalje se vidi na radaru ili ako koristiš wide kameru vidiš tamo kak u svakom momentu njegovi igrači sami man markaju svakog tvog, i kog šalješ na utrčavanje, i kog ne, jer on switcha na onog prvog koji je do lopte, a u milisekundi je još 1-2 na tebi svaki kontakt. Ako me išta iritira, to je. Par takvih degena sam snimio i reportao, i dobio odgovor od EA da mi je zahtjev pozitivno rješen. Šta misle s tim ne znam, ali nemam ni volje ni živaca snimat sve tekme i reportat svakog faking jadnika iskompleksiranog koji to koristi.

Generalno, pc je leglo čiteraja, i moš se jebat, pogotovo u fifi, di nema anticheat enginea, donekle im je otežavalo dok je bilo da kad alt-tab opališ odma te izbaci iz igre, ali su zbog kmečave balavurdije to makli, ne znam s kojim opravdanjem, ali bili su puni forumi plakanja na tu temu, sad je legendarno. Alt tabbaš, upališ asistove koji ti trebaju i rokaš. Ima ih more, autoplay, no stamina loss, autoshoot, autopass, 99 pace za cijeli tim, itd. Ali jadnici jadni ne kuže da se to ama baš sve vidi ingame, i da jedan report sa videom čuda radi. Zato i imaš stalno hrpetinu novih accounta na fifi sa sličnim nicknameima, vidi se kad reportaš kretena u originu, pa ukucaš 3/4 nicknamea a on izbaci još 5 takvih samo zadnji broj, ili par brojeva bude različito. Toliko su retardirani većinom da ni nickname ne mogu promjenit....

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Jedno je dok je netko bolji, ali dok mi uzme igrača tipa zlatni fabinho i pretrčava svakog igrača koji ima 99 pacea i najbolji je šuter u igri i daleko najbolje uzima lopte onda i ptica na grani shvaća da tu nešto ne štima...

Nije da se neda igrat od čitera niti da je svaku drugu tekmu ali da ih ima-naravno da ima kao što u sve do jednoj igri na tržištu ima čitera i to je neupitno.

Ja sam se preporodio od kad sam prešao na ps5.

Evo i neki dan napravio preorder fife23...

A najveći gušt mi je igrat početak fife dok su samo gold igrači i pokoji totw-milina sve dok ne krenu sa čudesima od kartica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jedno je dok je netko bolji, ali dok mi uzme igrača tipa zlatni fabinho i pretrčava svakog igrača koji ima 99 pacea i najbolji je šuter u igri i daleko najbolje uzima lopte onda i ptica na grani shvaća da tu nešto ne štima...

Nije da se neda igrat od čitera niti da je svaku drugu tekmu ali da ih ima-naravno da ima kao što u sve do jednoj igri na tržištu ima čitera i to je neupitno.

Ja sam se preporodio od kad sam prešao na ps5.

Evo i neki dan napravio preorder fife23...

A najveći gušt mi je igrat početak fife dok su samo gold igrači i pokoji totw-milina sve dok ne krenu sa čudesima od kartica.

 A to je po novom odmah drugi tjedan po izlasku igre i ne staju do kraja igre. Svaki tjedan nova boja kartica. Odvratno.

11 godina
offline
FIFA 23

Volio bih igru za PC u stilu fife, ali s modom kao sto je recimo dream league soccer na mobitelu.

 

Znaci krenes sa samo broncanim igracima i igras, osvajas coinse i sl. i da s vremenom mozes nakupit za gold common i eventualno par gold rare igraca.

 

Ne treba svaki tjedan biti novih boja, novih eventa i sl., dovoljno je totw i eventualno nesto oko bozica/nove godine, tek onda je zanimljiva igra, da se ti moras pomuciti za nesto tako.

 

Al ne, dobije u packu ikonu, kupi manea, salaha, messija, ronalda, mbappea itd itd i s njima igra narednih 2-3 mjeseca, pa opet kupuje packove i dobija, na kraju imas igru p2w s prevarom...

 

Posto je zadnja fifa, uzet cu je, al poslje nje ne znam vise hocu li uzimati iskreno. Toliko bi mogla ta igra biti dobra, no Kanađanima to nije cilj vec da zarade sto je moguce vise bez da ista mijenjaju i nazalost, uspjeva im svake godine...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Odlucio sam ubaciti jos 8GB RAM i procesor ubaciti i7 4790k 4GHz najjaci sto moze na ovaj LGA 1150 socket. Grafiku necu dirati nista dok ne izadje Fifa i ne vidim kako ce biti. Solidna je ova moja GTX 1050ti.
15 godina
offline
FIFA 23

https://www.futbin.com/23/fifa-upgrades

 

Većina ovih statsa je van svake pameti. Lewa u prošloj sezoni zabije 48 golova u 44 utakmice i sruše mu ocjenu za jedan, a Pulišić koji je pola prvenstva presjedio na klupi za rezerve zadrži istu osjenu. Da sad ne pričam kako su bez ikakve logike pojedinim igračima kratili pace ili staminu. Sve u svemu od dvadeset najboljih kartica u igri njih možda pet će se koristiti u igri a sve ostale bit će dobre za neki SBC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Koju graficku odabrati Gtx1060 6GB ili rx580 8GB? I da li cu uopce moci na njima igrati novu Fifu na max postavkama na 1080p ili treba nesto jace?

Narucio sam nov PC sa 2 godine garancije, samo bez grraficke, nju cu polovnu uzeti ali ne znam koji uzeti.
Ovo sam narucio
i5-10400F
Maticna ploca GIGABYTE H510M
RAM 2x8GB DDR4 3200 MHz T-force Vulcan Z
Napojna RIOTORO ONYX 550W FC
Kuciste MS ARMOUR V700
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice