FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 282.723
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 23

Aktivno igras ( rivali, fut champs ), riješavas sbc itd i moliš boga da te poseru dobre nagrade i pekovi, to je to.

13 godina
offline
Re: FIFA 23

znaci samo sreca.....

 

dobiti mbapea i prodati ga :)

 

 

4 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Ja sam imao milion ipo i bio onaj paketic 500k, po redditu vidio raja dobiju toty i toty ikonu, naravno najbolja kartica heroj forlan i 88 kroos  nakon toga zavrsio skoro mbappe sbc fali mi jos jedna ekipa 86 ali nmg uradit jer mi je ostalo 100 kartica od tih 100 jedno 40 posudbe i prvih 18 sa kojim sam dogurao do 2 utakmice do div 3, potrosio sve na 75+ pp i 83+ def att i mid... naravno nista nisam dobio, ostaje da se nadam cetvrku,kraju sezone i rivali nagradi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
MarioArt kaže...

znaci samo sreca.....

 

dobiti mbapea i prodati ga :)

 

 

Pa da, ali možeš i zaraditi na marketu. Evo ja cijelo vrijeme TOTY promoa nisam dobio karticu skuplju od 15 tisuća coinsa a zaradio sam milijun coinsa. Nisu to zarade kao nekad ali opet da se pomalo zaraditi. Znao sam da će Haaland izaći kao 12 toty pa sam kupio nekih 15 kartica po 26k coinsa a kada je rare kartica izašla iz packa cijena mu skočila na 37k coinsa. Za više ih uzeti  nisam imao hrabrosti. Imam par katica koje pratim i kad padnu cijenom uzmem ih pa kad porastu prodam. I tako kemijaš. Imaš par tema na fejsu gdje ekipa unaprijed zna koji sbc izlaze, ili bar predpostavljaju pa po tome unaprijed kupiš kartice. Sutra će se dosta packova otvarati pa treba od jutra visit na marketu i tražit povoljne kupnje. Sada su bile in kartice ratinga 85 zbog ovih sbc. Imam par bronze kartica koje u nekom trenutku koštaju po 150 coinsa a inda dođe dan i sve odu po 3k coinsa. Nisam shvatio zašto je to tako ali baš me briga. Gledam da ih uvijek imam dosta pa kad krenu prodam ih. I tako, samo trebaš biti uporan i gubiti vrijeme. Pitanje je je li sve to toga vrijedno.

13 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
MarioArt kaže...

znaci samo sreca.....

 

dobiti mbapea i prodati ga :)

 

 

Pa da, ali možeš i zaraditi na marketu. Evo ja cijelo vrijeme TOTY promoa nisam dobio karticu skuplju od 15 tisuća coinsa a zaradio sam milijun coinsa. Nisu to zarade kao nekad ali opet da se pomalo zaraditi. Znao sam da će Haaland izaći kao 12 toty pa sam kupio nekih 15 kartica po 26k coinsa a kada je rare kartica izašla iz packa cijena mu skočila na 37k coinsa. Za više ih uzeti  nisam imao hrabrosti. Imam par katica koje pratim i kad padnu cijenom uzmem ih pa kad porastu prodam. I tako kemijaš. Imaš par tema na fejsu gdje ekipa unaprijed zna koji sbc izlaze, ili bar predpostavljaju pa po tome unaprijed kupiš kartice. Sutra će se dosta packova otvarati pa treba od jutra visit na marketu i tražit povoljne kupnje. Sada su bile in kartice ratinga 85 zbog ovih sbc. Imam par bronze kartica koje u nekom trenutku koštaju po 150 coinsa a inda dođe dan i sve odu po 3k coinsa. Nisam shvatio zašto je to tako ali baš me briga. Gledam da ih uvijek imam dosta pa kad krenu prodam ih. I tako, samo trebaš biti uporan i gubiti vrijeme. Pitanje je je li sve to toga vrijedno.

 

 

 

vidi stvarno haaland poskupio.... kupio sam ga za 28 i mislio da sam ga preplatio...  :)

 

mene jucer iznadilo kad mi je netko uzeo nekog broncanog arapa za 10 000 ... al ocito se dogodi...

 

 probam popratiti onda malo i to...

 

 

ali zasto bi gold haaland narastao ako izlazi njegov toty? 

 

nekad se fifa samo igrala, a sad vidim da ima dosta trikova za koje nisam ni pretpostavljao :)

14 godina
offline
FIFA 23

Koga zanima sve unaprijed pratite futbin i futsheriff ( twitter )

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
MarioArt kaže...

 

 

ali zasto bi gold haaland narastao ako izlazi njegov toty? 

 

 

 Zato što rare kartice u tom periodu nema u packu. Znači manja ponuda rare kartica automatski znači višu cijenu. Sve je logično. U subotu kada se rare kartica vrati u pack cijena će pasti.

15 godina
online
FIFA 23

Ultimate pack

85+ attackers pack

83+ pack

 

I tako svaki dan. Više nemam kaj ubaciti da složim 85+ pack a vi kažete da bacate foddere jer nemate više kuda s njima jer stalno dolaze jedni te isti. Meni ne dolaze nikakvi. I tako svaki dan ova dva tjedna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 23

Ne znam jeste li primjetili ali fut champs kvalifikacije i division rivals ne rade od 10:00 - 11:00 jutros i jos to nisu rijesili....

 

https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1620831986993569792

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Falile mi dvije pobjede da imam 8 pobjeda za bolje nagrade. Ocito nista od toga.

 

Bitno da sam danas, nakon 10g igranja FUTa, prvi puta u zivotu izvukel Cristiana Ronalda iz 85+ attacker paketa. Tko ceka, taj i doceka :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
rocko9 kaže...

Ne znam jeste li primjetili ali fut champs kvalifikacije i division rivals ne rade od 10:00 - 11:00 jutros i jos to nisu rijesili....

 

https://twitter.com/EAFIFADirect/status/1620831986993569792

 

 

Ja sam jučer od 19:00 - 19:30 odradio dvije pobjede što su mi falile u kvalifikacijama bez problema.

Na PC-u sam, možda je do toga?

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
Re: FIFA 23

Ma nije do toga, ja sam takoder na PC. Nekome je radilo nekome nije

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Strašna kompanija. 
Dakle jučer se nije moglo igrat i vecina ljudi je popusila rivals i milestones nagrade. Ja recimo nisam ništa od rivals nagrada dobio jer sam imo samo dvije pobjede, milestones mi je ionako bio predaleko jer imam samo 56 tekmi odigranih. 
I danas hladno bace obavijest na twitter kako su riješili stvar i sad se može igrat. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Jucer odradio dva SBC za 88+ ikonu - prvo Crespo 90, lagana pusiona... nakon toga, Hugo Sanchez 92, to vec moze.

Danas odradim i treci SBC i naravno, daleki finski rodjak Litmanen 90 - nije moglo gore. 

Krenem otvarati 2x83+ i u trecoj sreci kroz guzove prolece WC Makelele 92. 😁 Tako, jebo vas Litmanen...

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Evo i WC Cole uletio za laksi san 😆😁 Bogami su se raspistoljili danas.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 23

mozda tebi :)

 

ja sam otvorio dvadesetak komada i najvise sto sam dobio je gold Oblak :)

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Ja sam uspio ugrabit po jednu TOTY karticu, jednu TOTY icon i jednu TOTY HM. Jedini problem kaj su sva tri golmani :D 
Courtious, Van der Sar i Maignan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 23

jos ako su sva 3 untradeable...

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

jos ako su sva 3 untradeable...

 Probaj pogoditi... Bilo bi čudno da je koji tradeable :D

12 godina
offline
FIFA 23

Pozdrav svima. Kupio bih FIfu 23 za PC za sebe i klinca.

Koja je trenutno najpovoljnija opcija za kupiti igru? Orginal preko EA sports stranice, preko steam-a ili ovih resellera tipa g2a, cdkeys...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 23
Asterix040 kaže...

Pozdrav svima. Kupio bih FIfu 23 za PC za sebe i klinca.

Koja je trenutno najpovoljnija opcija za kupiti igru? Orginal preko EA sports stranice, preko steam-a ili ovih resellera tipa g2a, cdkeys...

Pogledaš cijenu na stranici svakog od njih i vidiš koja je najpovoljnija opcija.

12 godina
offline
Re: FIFA 23

Hvala na odgovoru.

Samo još jedno pitanje, skinuo sam probno ovu novu "EA app" koja mijenja Origin. Kad u njoj stisnem Redeem code gumb, pčne učitavati (zavrti se onaj crveni kružić) ali se ne pojavi polje za upsi koda nego nakon cca. 30 sekundi poruka "We had trouble processing your request. Try again little later."

Probao sam očistiti cache aplikacije, ponovno instalirati, uvijek isto.

JEl ima otko takav problem i koje je riješenje?

15 godina
online
FIFA 23

Znači ova igra stvarno nema smisla. Ne znam koja im je to fora. Igram večeras rivalse. Zabijem gol i ako protivnik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi iz igre. Ako protivnik povede i ja izjednačim odmah nakon toga izlazi iz igre.  Odigrao sam 8 tekmi. Sedam ih je završilo neriješeno jer su mi likovi izlazili iz igre. Samo sam jednu uspio dobiti. Pa koji je gušt u takvoj igri. Ovo bi trebalo biti zabava a vidim da je većini ova igra sve osim zabave.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 23

Ma nemoguci su, mene bacilo u diviziju 2 nakon refresha sezone i doslovno je nemoguce pomaknut se. Svaki tim mbappe, jairzinho, zidane, ronaldinho, vieira ... Meni se takoder desavalo to da izlaze na 1:1, sweaty govna sta rec.

 

14 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Znači ova igra stvarno nema smisla. Ne znam koja im je to fora. Igram večeras rivalse. Zabijem gol i ako protivnik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi iz igre. Ako protivnik povede i ja izjednačim odmah nakon toga izlazi iz igre.  Odigrao sam 8 tekmi. Sedam ih je završilo neriješeno jer su mi likovi izlazili iz igre. Samo sam jednu uspio dobiti. Pa koji je gušt u takvoj igri. Ovo bi trebalo biti zabava a vidim da je većini ova igra sve osim zabave.

 Zabava, da. Zato ja ne igram online. Ok, zato što sam preloš 🤣 ali realno, i da nisam, pitanje dal bi igro online. Još moram i plaćat da igram online, znači - nek se jebu. Da plaćam, i onda da mi ovako ko tebi izlaze, sweatarenja, bla bla. Fuck that. Ionako su nagrade smeća. Samo odvrtiš, par stranica ovdje i potvrdiš si ovo što sam sad reko - nagrade za online sweat su golo govno. Jebiga, pokupim dosta manje foddera, al tako je to; nešto dobiješ, nešto izgubiš. Al recimo, bili su ovi "Daily logini", pa sad swap tokeni, ono, oću reć skupi se foddera, jebiga, ne za Mbappea i tako to, al za poneki gamble BS pack, kojeg igrača, skupi se.

Kad mi dođe neko pa odigram 1v1, s frendovima i tako. Btw, u zadnjem icon packu mi je došao prime Essien, dost dobro, iako, sad već "davno" doša mi je mid Trézéguet, ono, najgore šta moš dobit 🤣 al poslije ok pickovi, recimo i mid Dalglish, ništa specijalno, al uvijek može gore. Recimo dok je bio WW promo, iz daily logina mi je uletio Mendy, ono, za jednu broncu 😆. Poslije iz gamble picka Marvel (WC) Capdevila. Mooožda si budem 1 mj. ponovo uključio online, al sumnjam, dobro mi je i ovako.

Evo mi tima 😃 Sve je untradeable.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 0:59 (DJED BOŽIĆNJAK).
13 godina
offline
Re: FIFA 23
DJED BOŽIĆNJAK kaže...
movie kaže...

Znači ova igra stvarno nema smisla. Ne znam koja im je to fora. Igram večeras rivalse. Zabijem gol i ako protivnik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi iz igre. Ako protivnik povede i ja izjednačim odmah nakon toga izlazi iz igre.  Odigrao sam 8 tekmi. Sedam ih je završilo neriješeno jer su mi likovi izlazili iz igre. Samo sam jednu uspio dobiti. Pa koji je gušt u takvoj igri. Ovo bi trebalo biti zabava a vidim da je većini ova igra sve osim zabave.

 Zabava, da. Zato ja ne igram online. Ok, zato što sam preloš 🤣 ali realno, i da nisam, pitanje dal bi igro online. Još moram i plaćat da igram online, znači - nek se jebu. Da plaćam, i onda da mi ovako ko tebi izlaze, sweatarenja, bla bla. Fuck that. Ionako su nagrade smeća. Samo odvrtiš, par stranica ovdje i potvrdiš si ovo što sam sad reko - nagrade za online sweat su golo govno. Jebiga, pokupim dosta manje foddera, al tako je to; nešto dobiješ, nešto izgubiš. Al recimo, bili su ovi "Daily logini", pa sad swap tokeni, ono, oću reć skupi se foddera, jebiga, ne za Mbappea i tako to, al za poneki gamble BS pack, kojeg igrača, skupi se.

Kad mi dođe neko pa odigram 1v1, s frendovima i tako. Btw, u zadnjem icon packu mi je došao prime Essien, dost dobro, iako, sad već "davno" doša mi je mid Trézéguet, ono, najgore šta moš dobit 🤣 al poslije ok pickovi, recimo i mid Dalglish, ništa specijalno, al uvijek može gore. Recimo dok je bio WW promo, iz daily logina mi je uletio Mendy, ono, za jednu broncu 😆. Poslije iz gamble picka Marvel (WC) Capdevila. Mooožda si budem 1 mj. ponovo uključio online, al sumnjam, dobro mi je i ovako.

Evo mi tima 😃 Sve je untradeable.

 

zar ne moras biti online i za squad battle?

 

 

inace sto uciniti kad protivnik igra sa 11 bronze igraca, a svi su kao Al Owairam?

 

Jel dovoljno na kraju kliknuti na ono da je nesto sumnjivo sa timom ili ima neki bolji nacin prijave?

 

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 23
MarioArt kaže...
DJED BOŽIĆNJAK kaže...
movie kaže...

Znači ova igra stvarno nema smisla. Ne znam koja im je to fora. Igram večeras rivalse. Zabijem gol i ako protivnik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi iz igre. Ako protivnik povede i ja izjednačim odmah nakon toga izlazi iz igre.  Odigrao sam 8 tekmi. Sedam ih je završilo neriješeno jer su mi likovi izlazili iz igre. Samo sam jednu uspio dobiti. Pa koji je gušt u takvoj igri. Ovo bi trebalo biti zabava a vidim da je većini ova igra sve osim zabave.

 Zabava, da. Zato ja ne igram online. Ok, zato što sam preloš 🤣 ali realno, i da nisam, pitanje dal bi igro online. Još moram i plaćat da igram online, znači - nek se jebu. Da plaćam, i onda da mi ovako ko tebi izlaze, sweatarenja, bla bla. Fuck that. Ionako su nagrade smeća. Samo odvrtiš, par stranica ovdje i potvrdiš si ovo što sam sad reko - nagrade za online sweat su golo govno. Jebiga, pokupim dosta manje foddera, al tako je to; nešto dobiješ, nešto izgubiš. Al recimo, bili su ovi "Daily logini", pa sad swap tokeni, ono, oću reć skupi se foddera, jebiga, ne za Mbappea i tako to, al za poneki gamble BS pack, kojeg igrača, skupi se.

Kad mi dođe neko pa odigram 1v1, s frendovima i tako. Btw, u zadnjem icon packu mi je došao prime Essien, dost dobro, iako, sad već "davno" doša mi je mid Trézéguet, ono, najgore šta moš dobit 🤣 al poslije ok pickovi, recimo i mid Dalglish, ništa specijalno, al uvijek može gore. Recimo dok je bio WW promo, iz daily logina mi je uletio Mendy, ono, za jednu broncu 😆. Poslije iz gamble picka Marvel (WC) Capdevila. Mooožda si budem 1 mj. ponovo uključio online, al sumnjam, dobro mi je i ovako.

Evo mi tima 😃 Sve je untradeable.

 

zar ne moras biti online i za squad battle?

 

 

inace sto uciniti kad protivnik igra sa 11 bronze igraca, a svi su kao Al Owairam?

 

Jel dovoljno na kraju kliknuti na ono da je nesto sumnjivo sa timom ili ima neki bolji nacin prijave?

 

 

 

 To je cheat. Pogotovo kada igra AI, onda izgleda koda su divljaci.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...
MarioArt kaže...
DJED BOŽIĆNJAK kaže...
movie kaže...

Znači ova igra stvarno nema smisla. Ne znam koja im je to fora. Igram večeras rivalse. Zabijem gol i ako protivnik izjednači odmah stišće pauzu i izlazi iz igre. Ako protivnik povede i ja izjednačim odmah nakon toga izlazi iz igre.  Odigrao sam 8 tekmi. Sedam ih je završilo neriješeno jer su mi likovi izlazili iz igre. Samo sam jednu uspio dobiti. Pa koji je gušt u takvoj igri. Ovo bi trebalo biti zabava a vidim da je većini ova igra sve osim zabave.

 Zabava, da. Zato ja ne igram online. Ok, zato što sam preloš 🤣 ali realno, i da nisam, pitanje dal bi igro online. Još moram i plaćat da igram online, znači - nek se jebu. Da plaćam, i onda da mi ovako ko tebi izlaze, sweatarenja, bla bla. Fuck that. Ionako su nagrade smeća. Samo odvrtiš, par stranica ovdje i potvrdiš si ovo što sam sad reko - nagrade za online sweat su golo govno. Jebiga, pokupim dosta manje foddera, al tako je to; nešto dobiješ, nešto izgubiš. Al recimo, bili su ovi "Daily logini", pa sad swap tokeni, ono, oću reć skupi se foddera, jebiga, ne za Mbappea i tako to, al za poneki gamble BS pack, kojeg igrača, skupi se.

Kad mi dođe neko pa odigram 1v1, s frendovima i tako. Btw, u zadnjem icon packu mi je došao prime Essien, dost dobro, iako, sad već "davno" doša mi je mid Trézéguet, ono, najgore šta moš dobit 🤣 al poslije ok pickovi, recimo i mid Dalglish, ništa specijalno, al uvijek može gore. Recimo dok je bio WW promo, iz daily logina mi je uletio Mendy, ono, za jednu broncu 😆. Poslije iz gamble picka Marvel (WC) Capdevila. Mooožda si budem 1 mj. ponovo uključio online, al sumnjam, dobro mi je i ovako.

Evo mi tima 😃 Sve je untradeable.

 

zar ne moras biti online i za squad battle?

 

 

inace sto uciniti kad protivnik igra sa 11 bronze igraca, a svi su kao Al Owairam?

 

Jel dovoljno na kraju kliknuti na ono da je nesto sumnjivo sa timom ili ima neki bolji nacin prijave?

 

 

 

 To je cheat. Pogotovo kada igra AI, onda izgleda koda su divljaci.

 

pa da... ne mozes ga stici, svaki sut mi blokira, uvijek me nadtrci...

 

u 86 sprinta kao da je tek pocelo, a nema ni onaj trokutic iznad glave uopce...

 

jel EA uopce reagira na tu moju prijavu ili se moramo s time pomiriti?

15 godina
online
FIFA 23

Čekao sam zadnji dan da poberem ona dva tokena iz 12 tekmi online kupa. Trebalo je dobiti 7 tekmi. Lijepo pričekam kraj da bez stresa to odradim jer su svi najbolji igrači to odavno odradili. Za 7 pobjeda trebalo mi je 8 tekmi. No ne može bez stresa, pogotovo kada lik s Kaneom bježi mom Al Owairanu. Kane pace 68 a Al 99. Kane šprinta i samo povećava razliku. Ono, ispizdio bih. Nije nikakav cheat jer igram samo s PS5 igračima. Očito igra malo pogura kada treba. Ja pogodim 4 stative i ne mogu zabiti. Baš vidiš da te igra kara ali toliko sam bio od svakog bolji da se nisam živcirao. Jednog je igra tako gurala da je na poluvremenu vodio 5-3. Na kraju sam ga dobio 8-6. Smiješno, no toliko sam bio bolji da sam bio uvjeren da ću ga dobiti. Obrana mi je samo stajala. Imam loptu sa stoperom i drugi stoper se zaleti u mene i oba padnu. Lik uzme loptu i zabije gol. Takve mi je golove zabijao. No ne može to trajati svih 90 minuta i nema lik kvalitetu da održi rezu kada ga poguranac stane. Druga je stvar kada naletiš na igrača jednakog sebi ili boljeg. Tada je hendikep teško nadoknaditi. Naravno, u packovima dobijem golu karu. Najbolja kartica rating 84. Užas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 23

 

zar ne moras biti online i za squad battle?

 

 

 
Btw, igram na plejki 4, old gen. je, nemam više uključen PS Plus, dakle, jesam ja online, ali ne igram rivals/friendlies/champs.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice