FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 283.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 23
The_K kaže...

Kažnjavaš samog sebe očekujući tako nešto, kad su šanse da dobiješ skoro kao dobitak na lotu, a i iskreno da dobijes nesto dobro, koliko dugo bi se osjecao sretno? 5min? pola sata?

To je nebitno. Bitno je nešto dobiti. Čovjeka veseli a frustrira karina u packu.

6 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Prodam jer se ne mogu kontrolirati. Ujutro se dignem, doručkujem i odem na kavu. Vratim se i igram fifu oko 3 sata. Malo nešto drketam oko ureda i kuće, ručam i opet igram oko 3 sata. Znači, dnevno igram fifu po 6 sati a znao sam i više od toga. I tako svaki dan od 2011 godine. Prije tri godine nisam htio sa ženom ići kod kćeri u ameriku jer je išla polovicom 5 mjeseca a tada izlaze TOTSi. Jedino se mogu kontrolirati da ne igram ako prodam PS5. To sam napravio pet puta otkako je izašao. Malo se odmorim pa ispočetka. Jednostavno se sve ove godine nisam mogao kontrolirati. Ako sam pizdio zbog igre to je uglavnom bilo zbog packova. Ako se vratiš godinama unazad vidjet ćeš da uglavnom pišem kako ne mogu ništa dobiti u packu a ne kakvi su serveri ili glitchevi u igri. Ovu godinu igram najmanje od 2011. Ubija me opet ono što dobijem u packu a ne kakva je igra. To mi ubija volju i stvara otpor prema igranju. Za razliku od većine ovdje prisutnih moji problemi s ovom igrom su drukčije prirode. Žena mi godinama govori da sam za ludnicu spreman.

 A dobro. Mogao si imati i gore ovisnosti. Iako ti je jasno da ima više poštenja u Casinu u Dubravi nego u FIFA-i. :)

10 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
The_K kaže...

Kažnjavaš samog sebe očekujući tako nešto, kad su šanse da dobiješ skoro kao dobitak na lotu, a i iskreno da dobijes nesto dobro, koliko dugo bi se osjecao sretno? 5min? pola sata?

To je nebitno. Bitno je nešto dobiti. Čovjeka veseli a frustrira karina u packu.

 Uvijek nešto dobiješ u paketu. Možda bi trebao biti sretan s karinom. Igra je namještena da ništa ne dobiješ. Upravo radi ljudi poput tebe, da bi mogli nastaviti igrati. Kad bi dobio ono što želiš, igra bi bila dosadna. 

15 godina
offline
Re: FIFA 23
The_K kaže...

 Uvijek nešto dobiješ u paketu. Možda bi trebao biti sretan s karinom. Igra je namještena da ništa ne dobiješ. Upravo radi ljudi poput tebe, da bi mogli nastaviti igrati. Kad bi dobio ono što želiš, igra bi bila dosadna. 

Pa baš suprotno. Ako ništa ne dobiješ i ne možeš si složiti željenu momčad gubiš volju za igrom. Ne sjećam se kada sam zadnji put igrao na glavnom acc jer ništa ne mogu dobiti pa mi se ne igra. Na rezervnom acc sam dobio Ginolu pa sam dobio volju oko njega složiti momčad.  Kad sam krenio igrati posralo me s još par kartica. Sad me veseli igrati na rezervnom acc iako na glavnom imam bolju momčad. No do nje sam došao trgovinom na marketu a na rezervnom sve sam dobio u packu. U tri tjedna sam bez marketa i igre složio simpatičnu momčad slažući sbc i otvarajući packove. Na glavnom acc imam momčad od desetak milijuna coinsa a brijem da neću više odigrati do kraja ove fife niti jednu tekmu na njemu. Sve to sam gradio 6 mjeseci i onda nešto slično tome na rezervnom acc sam složio u 21 dana. Znači na jednom acc su me demotivirali a na drugom motivirali za igrom.

14 godina
offline
FIFA 23

I only play Squad Battles 😂 😂
Obrana riješena.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Ova igra me jednostavno obožava. Igram po malo na dva acc. Složim na svakom TOTS SBC engleske lige. Nisam iznenađen ali ipak je ovo malo previše. Nabijem ih....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ja sam Odegarda dobio triput.

Prvi put u 2x81 pack, odmah nakon toga otvaram neki pack 85 x nešto i Odegard.

I jučer ga dobijem u 11x81 pack.

 

Casemira dobijem od WL crvenog i u 81x11 također.

 

Što se ne zajebu pa daju Rashforda triput :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Ja sam u ovom SBC packu dobio takodjer duplog antrejdabl Guimaraesa. 
Medjutim, nemogu se buniti jer me promo pocastio i sa Salibom i Kaneom (sve antrejd) iz packova a u dva picka za WL su uletili Saka i Rashford! 😁

U picku za Rashforda su u izboru bili Dias i Varane, bas me posralo jebeno. 😆🥳

Da, i Zinchenko je uletio iz nekog guaranted packa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 15:08 (shtifke).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

84+x25 pack. Vjerojatno može i gore od ovog ali fakat ništa u packu. Bolje da sam probao tots pick x3

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 23

zajeb, trebao si pick uzet, sad svi dobivaju rodryga comana i sancheza u njemu

 

ja sam sa 11 pobjeda u red picku ubo de bruynea hahaha

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2023 17:13 (Del_Boy97).
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Del_Boy97 kaže...

zajeb, trebao si pick uzet, sad svi dobivaju rodryga comana i sancheza u njemu

 

ja sam sa 11 pobjeda u red picku ubo de bruynea hahaha

Na drugom acc sam uzeo pick i dobio rodryga, sancheza i jamesa. Ista kita, ne treba mi niti jedan ali ok, uzeo rodryga. Neka sjedi na klupi. Na drugom acc odigram danas onaj flash 86+ sbc i dobijem tots diabya i schlotterbecka. Na glavnom odigram i dobijem dvije rare 86 kartice. Nema šanse da nešto dobijem na acc na kojem igram od 2011 godine. Složio sam si onda na rezervnom acc i sbc reusa pa da probam malo šarati s nijemcima.

 

Ako nekoga interesira evo rješenja za današnje zadatke za bundes ligu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2023 22:52 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Unazad 2-3 tjedna su mi krenuli problemi sa konekcijom. Sve je ok dok god ne uđem u online match, a čim uđem odma se počnu palit one lampice za konekciju i kroz čitavu utakmicu imam packet loss i ostale pizdarije. Otvorio sam portove u ruteru, uključio QoS za PS, dobio novi router ali ništ ne pomaže, jel imao ko sličnih problema?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Knappa89 kaže...

Unazad 2-3 tjedna su mi krenuli problemi sa konekcijom. Sve je ok dok god ne uđem u online match, a čim uđem odma se počnu palit one lampice za konekciju i kroz čitavu utakmicu imam packet loss i ostale pizdarije. Otvorio sam portove u ruteru, uključio QoS za PS, dobio novi router ali ništ ne pomaže, jel imao ko sličnih problema?

Više se ne sječam točno što treba napraviti ali znam da kada sam kupio PS5 da sam imao problema i da sam zvao davatelja internet usluga i da sam imao sreću jer se javio lik koji je gamer pa mi je objasnio da portovi ili tako nešto drukčije trebaju biti poštelani za PS5 i lik je to napravio na centrali. Ništa na mom routeru. Rekao je da treba nešto omogućiti s njihove strane kako ne bi bilo sranja u konekciji. Od tada do danas nikakvih problema. Što je točno napravio ne sjećam se više. Riječ je bila o A1 usluzi. Sada sam na optici i isto sve radi kao metak.

12 godina
offline
FIFA 23

Nije mi jasno zašto je TOTS Sane tako jeftin jer je kartica odlična.

Dobio sam Sanea i Kimmicha pa sam ih ubacio u ekipu da ih probam i Sane me baš ugodno iznenadio.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Nije mi jasno zašto je TOTS Sane tako jeftin jer je kartica odlična.

Dobio sam Sanea i Kimmicha pa sam ih ubacio u ekipu da ih probam i Sane me baš ugodno iznenadio.

 Ja ga igram u ovom Bundesliga cupu i dobra je kartica, a valjda je tak jeftin zbog supplya.
Izvuko sam u paketima/pickovima sve ove "lošije" tots kartice - Fulkrug (2x), Kolo Muani, Hoffman, Nubel, Scholterbeck (2x) i Sane. Svi su ispod 100k 
Ali kako su me izradili u pickovima od wl... U oba picka su mi dali 3 ista igrača - Kolo Muani, Hoffman i Sane, došlo mi je da vrištim :D 

Dok je bio community tots završim wl 16-4, pickove dobijem De Geu i Danila koji zajedno jedva da vrijede 50k, a u garantiranom community tots sa 3 igrača i to tradeable dobijem Taverniera, Moratu i onog 88 beka iz bundeslige, niti 100k :D 

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

pozz, kupio sam danas fifu 23 preko steama i uradio sam sve zivo da pokrenem fifu i nece....kad palim fifu preko steama samo mi prebaci na ea aplikaciju i nista se ne desi...a anticheat ucita normalno...molim da neko pomogne ako je imao isto takvih problema...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Znali u dva ova 84+x5 sbc dobijem tots govno Blake i još jednog dobijem u nekom untradeable packu. U nepunih sat vremena jednu te istu tots karticu dobijem tri puta. Pa je li to normalno. Jedan mi je u klubu, jednog sam utrpao u sbc a jednog sam morao obrisati. Od toliko kartica da dobijam jednu te istu nije normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
FIFA 23

sadašnju metu tučem metom, nema drugog izbora nažalost

 

lewa i kane svaki 1.5 G/A po utakmici

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Konačno mi se isplatilo grindanje do 100k bodova. Player pick za prste polizati. Dugo sam razmišljao što uzeti?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Evo nova bomba za sve one koji kažu da je puno bolje uzeti 84+x30 pack od player picka. Na drugom acc sam uzeo pack i oduševio se...

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Evo nova bomba za sve one koji kažu da je puno bolje uzeti 84+x30 pack od player picka. Na drugom acc sam uzeo pack i oduševio se...

Ja možda niti ne stignem skupiti bodove do kraja za to.

Mislim da mi fali još 18-19,000 bodova.

Nisam igrao nikakve pizdarije koje inače ne igram pa zato nisam ni skupio dovoljno, jbga.

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Doktori su ponovno napravili show, nisu u red pickove od WL nagrada pustili Sissoka, Ben Yedera i Verratija tako da će svi koji su imali 9+ pobjeda i koji su otvorili svoje pickove prije nego je EA to ispravio dobiti nova 2 picka :D 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Ja možda niti ne stignem skupiti bodove do kraja za to.

Mislim da mi fali još 18-19,000 bodova.

Nisam igrao nikakve pizdarije koje inače ne igram pa zato nisam ni skupio dovoljno, jbga.

Ja opet nisam ništa igrao osim toga da poberem te bodove na dva acc i da otvorim dvije različite nagrade pa da se uvjerim da me i dalje karaju. Dobio sam potvrdan odgovor. Pazi ovo. Nemam niti jedan francuski tots. Uzmem player pick i izaberem na kraju Clasussa. Navečer u sbc dobijem opet Claussa. Jučer odradim tots cup i u njemu opet dobijem Claussa. Pa koja je vjerojatnost da u klubu imaš samo jednu tots karticu i da je dobijaš svaki dan iznova? Ako večeras i 4 put dobijem Claussa u garantiranom tots sbc definitivno brišem igru.

12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Ja možda niti ne stignem skupiti bodove do kraja za to.

Mislim da mi fali još 18-19,000 bodova.

Nisam igrao nikakve pizdarije koje inače ne igram pa zato nisam ni skupio dovoljno, jbga.

Ja opet nisam ništa igrao osim toga da poberem te bodove na dva acc i da otvorim dvije različite nagrade pa da se uvjerim da me i dalje karaju. Dobio sam potvrdan odgovor. Pazi ovo. Nemam niti jedan francuski tots. Uzmem player pick i izaberem na kraju Clasussa. Navečer u sbc dobijem opet Claussa. Jučer odradim tots cup i u njemu opet dobijem Claussa. Pa koja je vjerojatnost da u klubu imaš samo jednu tots karticu i da je dobijaš svaki dan iznova? Ako večeras i 4 put dobijem Claussa u garantiranom tots sbc definitivno brišem igru.

 Ja sam iz svake lige dobijao duple TOTS-e.

Iz Engleske - Casemiro dvaput

Iz Francuske - CDM Andre - mislim da se tako zove - dvaput

Iz Njemačke - Šlotenberga sam triput dobio.

Iz Španjolske - ne znam ime, ali neki bijedni CB - dvaput

[19xx] 4ntraks
10 godina
online
FIFA 23

mene malo igra sere pa sam u peku pobro johnatana davida, a u red picku renata sanchesa hahaha

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Moj trenutni top tim. Nznam sto bih vise nadogradio po razumnoj cijeni. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 5:24 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Koliko je igra nakaradna pokazuje moj slučaj s rezervnim acc. Na njemu sam počeo u trećem mjesecu slagati SBC i rješavati zadatke i u tri mjeseca dobio sam ovo. Znači, igrao sam minimalno. Tek toliko da riješim zadatke. U packovima sam dobio ono što na glavnom acc nisam dobio 10 godina. Tri mjeseca drketanja i imam gotovo bolju momčad nego na glavnom acc na kojem igram od prvog dana. Na glavnom acc nisam dobio od 9 mjeseca karticu vrijedniju od 200k coinsa. Na ovome u tri mjeseca sam dobio kartice koja je u trenutku dobivanja vrijedile 7 milijuna coinsa, 2 milijuna coinsa, 1.8 milijuna coinsa, 1.5 milijuna coinsa itd. Kakvog to ima smisla? Znači acc na kojem se igra od 2012 godine nije dobio ništa a acc na kojem se ne igra i koji je star dvije godine dobije sve? U petak sam potrošio zadnje coinse na glavnom acc, kupio nekoliko kartica i arhivirao igru. Budem još koji put tijekom godine odigrao koju tekmu ako se zaželim ali generalno odustao sam od igranja. ne vidim više niti smisdao niti imam ikakav gušt koji me je držao sve ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 15:15 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Evo Movie da ti bude malo lakše.. užasan pack luck od početka TOTSa prenio se i na icon pick :D

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Ninja turtle! 😁 Pa ti reci da se ne isplati pikati squad battles. 😆

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
shtifke kaže...

Ninja turtle! 😁 Pa ti reci da se ne isplati pikati squad battles. 😆

 Ja ih pikam na 2 acc i do sada nisam dobio karticu ratinga 90. To je sve samo sreća i koliko je imaš.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice