FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 284.107
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 23

Ma ne brini, i ja sam na standard editionu i znam da necu nista propustit u ta 3 dana, eventualno cu sacuvat zivce :D Ne isplati ti se trosit za tih 10 sati i 4600 pointsa ni tu extra nadoplatu, a kamoli kupovat ponovno igru

 

EDIT: Mislim da mozes uzet ea play za 8 kuna pa bi svakako trebao imati early access neovisno o editionu

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 17:14 (crorockycro).
12 godina
offline
FIFA 23

Cemu nervoza oko 3 dana igranja. Daj 30kn za ea play i imas early access od 10h. Kako su nas isprali, da nam prodaju muda pod bubrege sa tih 3 dana prije igranja.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
8 kn je ea play trenutno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
mariclius kaže...
8 kn je ea play trenutno.

 Gdje to? Ja sam ga bio uzeo za 30. 

 

Za PS5 da napomenem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 19:56 (SimeKZ).
13 godina
offline
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...
mariclius kaže...
8 kn je ea play trenutno.

 Gdje to? Ja sam ga bio uzeo za 30. 

 Meni je isto 30, mozda ovi sto uzimaju prvi put imaju za 8kn. PC je kod mene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 19:59 (JohnnyBlaze).
11 godina
offline
FIFA 23

Da li se uz moze ea play igrati fifa 23 prvih 10 sat samo i to je to?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Na playstationu je EA play 0,99 eura ili koliko god je to kuna samo kad se su storeu searcha prvi rezultat da cijenu 4,99(ili 3,99 eura), a odmah ispod je discounted i tako do kraja mjeseca ako se nevaram.

Ja sam uzeo prije cca 5 dana i znam da sam vidio da je bar do izlaska fife na snizenju, nemogu sada provjeriti tocno do kada je, jadno od njih da se moze kupiti discounted verzija i nediscounted u isto vrijeme ali to je EA.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 20:15 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Ako netko zna na pcu nesto jeftinije neka mi se javi

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 23
pc_fan005 kaže...

Ako netko zna na pcu nesto jeftinije neka mi se javi, preko turske netko uzimao?

 

Ako netko zna na pcu nesto jeftinije neka mi se javi, preko turske netko uzimao play opciju izgleda jeftinije podosta?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 20:19 (pc_fan005).
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Jučer sam uzeo za ps5 i naplatilo mi 8 kn.
Jedino, ja sam uzeo ea play sada nakon par mjeseci pauze.
Sad gledam na ps5 i piše da je promocija od 16.09 do 30.09.
12 godina
offline
FIFA 23

Valjda zato. Ne znam, meni stoji 30kn.

 

Al jebo te led kakve su ti ekipe u pocetku rivalsa. Kompletne Premier liga ekipe sa saintom, aubom i druzinom. 

Igra je jako spora, to mi se svida. Ostalo iz 4-5 tekmi nisam bas ulovio. 

Izgledom i novim opcijama izvodenja prekida sve vise podsjeca na PES.

 

Za sad solidna igra i lijepp za igrat. A kasnije, ko ce ga znat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Meni na PC patnja. Prvo se namucio da pokrenem igricu, zezao anticheat, a sad kad sam pokrenuo igru klizi sve dobro dok ne krenem igrati, a onda se desava sranje cim krenem utakmicu pojavi se crn ekran. Cujem i komentatora i sve ali nista ne vidim, one cut scene i igraci kad ulaze i to sve vidim sve do kickoffa. Kad stavim windowed mode ide normalno, dok na full scren mi se ovo desava...
Za sta sam ja dao preko 60e strasno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 0:17 (picija21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 23
picija21 kaže...
Meni na PC patnja. Prvo se namucio da pokrenem igricu, zezao anticheat, a sad kad sam pokrenuo igru klizi sve dobro dok ne krenem igrati, a onda se desava sranje cim krenem utakmicu pojavi se crn ekran. Cujem i komentatora i sve ali nista ne vidim, one cut scene i igraci kad ulaze i to sve vidim sve do kickoffa. Kad stavim windowed mode ide normalno, dok na full scren mi se ovo desava...
Za sta sam ja dao preko 60e strasno.

 Blažena konzola, u suštini je igrica bolja, samo što se u FUTu nakon nekog vremena izgubi taj osjećaj zbog brzine same igrice, ali zasad super

15 godina
offline
Re: FIFA 23
picija21 kaže...
Meni na PC patnja. Prvo se namucio da pokrenem igricu, zezao anticheat, a sad kad sam pokrenuo igru klizi sve dobro dok ne krenem igrati, a onda se desava sranje cim krenem utakmicu pojavi se crn ekran. Cujem i komentatora i sve ali nista ne vidim, one cut scene i igraci kad ulaze i to sve vidim sve do kickoffa. Kad stavim windowed mode ide normalno, dok na full scren mi se ovo desava...
Za sta sam ja dao preko 60e strasno.

 Bar si je pokrenuo.

Ja ne mogu, ni iz origina, ni iz ea appa, ili imam onaj anticheat error (9), ili nemam nikakav error samo nakon učitavanja anticheata vrati nazad na origin/ea app.

Probao sve solucije sa ea hq, reinstall anticheata, reinstall origina, ea appa, pokrenuo kao admin, ručno dodao rule u firewall za anticheat, itd. I dalje sve isto, ili error 9 ili samo vraćanje na desktop.

Koji su to krepili majko sveta, igram online 20 godina, sa svim publisherima SVE skupa otkad igram NIJE bilo problema niti 10% koliko sa Ea naslovima.

12 godina
offline
FIFA 23

Kao i svaka FIFA - dobro je na početku dok je igra spora i dok ekipa ne skuži gličeve i meta kartice.

Dobio sam Sergia Ramosa u obrani i Aspasa u napadu pa zasad oko njih slažem ekipu.

Opalio sam jednom s Aspasom iz daljine i ušlo je bez problema - malo me strah da to ne bude meta opet.

 

Jedino negativno što mogu reći je da me opet spaja s Turcima i kurcima tako da mi light-show svijetli često na vrhu ekrana.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 23

Kada sam išao isključit cross play u postavkama postoji opcija da spaja s ljudima prema IP adresi pa eto ako može kome pomoći (svakako nas i dalje može spajat sa svim i svačim, ali nekakav VPN eventualno...)

18 mjeseci
neaktivan
offline
FIFA 23

Poz ekipa, zanima me radi li igra na 120 hz na ps5 kao sto je bila najava, jer je meni na 60 hz ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 23

Prvo što čovjek primjeti pri pokretanju igre je vizualna komponenta. Kao i svake godine, jako dobro. Grafika zasigurno najbolja do sada. Sve djeluje ok dok igra ne dođem do golmana. Traljavo je to. Golman u nekim situacijama nerealno klizi po travi kao po ledu kontra zakona fizike. Baca se na leđa kako bi lopta iznad njega mogla ući u gol. Opet brani čuda i opet prima smiješne golove. Jedna od najdebilnijih situacija je kada stoji na 5 metara i s lakoćom brani uarce sa 16m. Volio bih jednog debila iz EA sportsa staviti na gol a ja da mu pucam s 16 metara. Da vidim što će obraniti stajanjem na 5 metara kada je gol visok 244 cm a širok 732 cm. Ova igra i dalje ne poznaje vrijeme i prostor. Zašto kada hvata visoku loptu mora nerealno poskočiti u doskoku metar ispred sebe i to još napravi u polučučnju? Čista debilana. Zašto ne maknu tu odvratnu animaciju.

 

Igrači su i dalje debili kao i svake godine do sada bez obzira kakvu naprednu tehnologiju koriste. Igrač mi ode 2 metra u zaleđe i diže ruku da mu dodam. I ne jebe ga, on i dalje trči prema golu bez obzira što nema oko njega protivničkih igrača a on debelo u zaleđu. I dalje se igrači sudaraju ako s igračem kojeg vodim uđem na poziciju drugog svog igrača. Jedna od debilana koja me smeta godinama je pozicioniranje obrambenih igrača. Recimo lik mi ide po krilu i ja ga pratim veznim igračem. Moji obrambeni se povlače prema svom golu jer valjda nekim algoritmom moraju biti na određenoj udaljenosti od veznog igrača. I što se događa? Ja s veznim igračem markiram napadača na nekih 18 metara a moji stoperi i bočni stoje na petercu. Nema zaleđa. Lik bez problema proigra svog igrača ispred mog gola  na par metara koji je neometan ako ga ne uspijem markirati veznim igračem u pokušaju dodavanja. Zašto se stoperi povlače u svojih pet metara? To nema nikakve nogometne logike ako je lopta na dvadesetak metara od mog gola?

 

Sve u svemu, lijepa grafika, sporiji gameplay i hrpa kretenizama koje se godinama provlače kroz igru. Nisam ničim oduševljen. I dalje protivnik izvodi slobodnjak na tridesetak metara od mog gola a njegova tri igrača stoje potpuno sama kao i moja tri koja bi ih trebala čuvati. Izgleda nakaradno. Đaba im svi novci i napredne tehnologije kada ne shvaćaju osnovnu stvar a to je nogomet.  U neku ruku mi je drago što je ovo zadnja fifa jer sljedeće godine ih čeka težak posao pri promjeni imena.  60% ljudi igru su kupovali nekom za poklon i jedino što su znali reći je, dajte mi fifu. Da vidim sad majstore kako će se nositi na tržištu kao nov proizvod za većinu kupaca.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

meni je to praktički cpoz paste fifa 22 uy malkice bolju grafiku i kao da je lakše zabit gol

mogli su se barem potruditi sa menijem koji je indentičan kao u prijašnjoj

sve u svemu glavno da se ima nešto igrat i ja zadovoljan

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ovo je pocetak i usrani igraci. Bojim se da ce bit sranja kad.dodu jaci igraci. Vec mi je jedan poljak krenul prodavat neke pizdarije sa Lewom. 

 

Dobio sam Richarlisona, kako kornere trpa doktor. Dobio Tonalia, vrh kartica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 23

Jučer mi je odbrojavao brojčanik koliko imam za odigrati. Danas ga nema. Kaj to znači? Da ne odbrojava ili neka greška? Evo, opet im ne radi web app. Ima problema s loginom. Samo te izbaci i sve ispočetka, logoranje, ulazak u web app da bi opet sve crklo. Nemoguće za koristiti. Probao sam sada rješavati one SBC. Ma to je s ovim che za idiote. Gubljenje vremana. Ne znam kako funkcionira novi che sustav pa kako da onda složim sbc. Koliko treba igrača da bi svi imali 1 che ili 2 i onda još momčadski che recimo 22. Nemoguća misija ovako na prvu. Ne da mi se s tim zahebavatia dobitak će biti za karu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Jučer mi je odbrojavao brojčanik koliko imam za odigrati. Danas ga nema. Kaj to znači? Da ne odbrojava ili neka greška? Evo, opet im ne radi web app. Ima problema s loginom. Samo te izbaci i sve ispočetka, logoranje, ulazak u web app da bi opet sve crklo. Nemoguće za koristiti. Probao sam sada rješavati one SBC. Ma to je s ovim che za idiote. Gubljenje vremana. Ne znam kako funkcionira novi che sustav pa kako da onda složim sbc. Koliko treba igrača da bi svi imali 1 che ili 2 i onda još momčadski che recimo 22. Nemoguća misija ovako na prvu. Ne da mi se s tim zahebavatia dobitak će biti za karu.

Krepali im serveri.

Ja taman poslije ručka mislio bacit dvije partije, ali ne, servers are too busy.

Sve po starom, ništa novo u Kanadi.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 23

Meni je ovo smjesno. Kakva kurcina, svake godine sve gore i gore. Jebiga, idemo dalje, kurac.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Ali sljedeca ce biti najbolja ikada, dok ne dode sljedeca.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

ne znam da li su mi gori penali ili korneri 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Serveri dominiraju kvalitetom! 😆🤣

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 23

Kakva je optimizacija na pcu? igra netko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
pc_fan005 kaže...

Kakva je optimizacija na pcu? igra netko?

 jedno 80% pc igrača ne igra jer ne može uć u igru od famoznog ea antičit smeća. tema je već prešla 100 stranica na ea hq

22 mjeseca
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ne znam da li su mi gori penali ili korneri 

 Penali definitivno, do sad ih vec 7 ofulao

15 godina
online
FIFA 23

Ono, kad se poveseliš dobivenom i kad shvatiš da ništa ne vrijede. Ne kužim taj limit s cijenama. Očito je da ih nitko neće kupiti po sadašnjim cijenama i ne kužim zašto im ne spuste najnižu cijenu. Imam Saula kojem je minimalna cijena 10k. Tko će ga kupiti za 2k a kamo li za 10k. Fakat nisu normalni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice