FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 283.933
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 23

Jedno pitanje...nedavno sam uzeo xbox i probao igrati fifu 22 jer je ima na gamepass, i pošto sam igrao uvijek PES, trebalo je malo vremena da se naviknem. No, zanima me jedno, zašto su toliko golmani loši, ono nešto što sigurno treba obraniti ne obrani, prođe kraj njega. Baš iritirajuće. Kakvo je stanje s golmanima u fifi 23?

15 godina
offline
Re: FIFA 23
mmafan kaže...

Jedno pitanje...nedavno sam uzeo xbox i probao igrati fifu 22 jer je ima na gamepass, i pošto sam igrao uvijek PES, trebalo je malo vremena da se naviknem. No, zanima me jedno, zašto su toliko golmani loši, ono nešto što sigurno treba obraniti ne obrani, prođe kraj njega. Baš iritirajuće. Kakvo je stanje s golmanima u fifi 23?

Uvijek isto. Brane čuda i primaju smiješne golove neovisno kojeg golmana koristiš.

12 godina
offline
FIFA 23



Ako nekoga zanima, evo krenio sam igrati FIFA 23 Karijeru, do sada sam objavio 3.epizode,a uskoro izlazi i 4.epizoda
Po prvi puta i ja radim komentar, pa to jos nije bas na nivou kakvom bi želio (niti mi se baš sviđaju audio settings kakve sam napravio) pa i tu gledam da još podosta popravim.
Pa eto komentirajte tamo što i kako bi još nešto mogoa poboljšati i učiniti zanimljivijim...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Odigram ovaj 86+ totw sbc i dobijem jebenog Džeku 86. Ne znam je li moglo gore?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Moram priznat da mi je Volta zesce zabavan mod, 3 na 3 s frendovima igrao za vikend, vristanje. Muzikica je top

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 23

Ja sam dobio neki dan Dzeku i isto se mislio dok sam slago sbc. Na srecu, dobio sam Odegaarda. 😆

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Ova igra je čudo. Igram online za ove tokene i zabijem liku gol i igra se dalje? Zabijem mu i drugi gol i igra se dalje. No lik je sam izašao iz igre nakon drugog gola. Sljedeću tekmu sve ok, zabijem gol i gotovo, primim gol i gotovo. Kaj se to dogodilo da se igralo dalje ne znam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
FIFA 23

Jel i vama prisutan delay ova dva tri zadnja dana... 

Inace igraci lete ko po ledu bez tezine, nez koji kurac se dogadja ...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Odlućia sam misec dana igrat sa istom ekipom. samo skupljat coinse .prodavat šta dobijem...  . Zelim Mbappe-a ili nekog koji vridi ka on a da mi se uklopi . Messi i Neymar su mi predobri nakon patcha .nezamjenjivi . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Opet i jučer i danas moram zabiti dva gola da bih dobio tekmu za tokene. Još nisam igrao tekmu u kojoj je to morao moj protivnik napraviti? Koja je to kita?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Opet i jučer i danas moram zabiti dva gola da bih dobio tekmu za tokene. Još nisam igrao tekmu u kojoj je to morao moj protivnik napraviti? Koja je to kita?

Više je nego očito da ti igraš s hendikepom -1 :)

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Top.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
NixaFX kaže...

Top.

Razmišljam da ga složim ali koliko vidim Inception nije oduševljen a njemu jedinom vjerujem. Nije posrao karticu ali nije sipao niti bombone.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Ja sam zaminia gold karticu sa ovom .meni je top sa hunterom . explozivan brz i agilan ...

Mislim da mi je do kraja fife na desnoj strani . Neymar i Messi do kraja po bokovima.

Btw Inception je Ok na yt.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 23

Koja je poenta Matchmaking opcije kad sam isprobao sve moguce kombinacije i uvek dobijam isti region za protivnike ?

 

Presao sam ps4 na Ps5 i da li ima neka dodatna podesavanja za net ili samo kabel i to je to ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

 

izasla i 5.epizoda

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
nazariodelima9 kaže...

Koja je poenta Matchmaking opcije kad sam isprobao sve moguce kombinacije i uvek dobijam isti region za protivnike ?

 

Presao sam ps4 na Ps5 i da li ima neka dodatna podesavanja za net ili samo kabel i to je to ? 

 Imaš u opcijama igre podešavanje s kim želiš da te spaja.

8 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
nazariodelima9 kaže...

Koja je poenta Matchmaking opcije kad sam isprobao sve moguce kombinacije i uvek dobijam isti region za protivnike ?

 

Presao sam ps4 na Ps5 i da li ima neka dodatna podesavanja za net ili samo kabel i to je to ? 

 Imaš u opcijama igre podešavanje s kim želiš da te spaja.

 
Na sta mislis ? 
Ono sto sam ja video samo opcija Approximate location i Cross play.

To Approximate bar kod mene ne funkcionise, ukljucio ili iskljucio, uvek isti dolaze.

12 godina
offline
FIFA 23

 

6.epizoda

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Odigrao sam sve sbc za crni petak i nisam dobio karticu ratinga 85. Otvorio sam dva packa od 75k coinsa da poberem dva tokena koja su bila u tim packovima i opet karina. Ništa niti u njima. Ono, trolaju me na najjače.

Skupljam tokene za Vieiru. To mi je jedina prilika da ga imam u momčadi. Bezveze sam na početku potrošio 3 tokena na onaj pack u kojem sam dobio karinu jer nisam mislio da ću ih skupljati. Kad sam vidio da se za tokene igra na zlatni gol odigrao sam. Ne gubi se puno vremena pa rekoh, ajde, tko ga jebe. Kupio sam ovu WC iconu Cecha. Nije skupa pa da imam nekog na golu tko liči na golmana. Kad sam vidio kako Cech izgleda, lik liči na sve samo ne na sebe. Stavili mu facu od Peter Schmeichela? Gledam koji žuti mi to stoji na golu? Smiješno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 18:48 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 22:57 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 23

Kako mene ova igra kara da to nije normalno. Igram za ove tokene i zabijem gol i igra se dalje. Nakon toga pogodim 2 stative, igra mi ne da zabiti. Lik izjednači i zabije drugi gol i izgubim dobivenu tekmu. Pa gdje toga ima? Je li se to još kome događa? Do sada sam odigrao desetak tekmi u kojima sam prvi zabio i igralo se dalje. Do sada sam sve dobio jer sam zabio i drugi gol a ovo je prva koju sam izgubio. Na drugoj fotki je Cech icona. Malo ne liči na sebe već na jednog drugog poznatog golmana. Niti to ne kužim.

 

edit: baš gledam, imam 713 ovih WC kartica u klubu i nemam niti jednu normalnu s kojom se može igrati. Sve kartice visokog ratinga koje imam su golmani. Valjda sam ih sve dobio. U polju jedine dvije kartice s kojima se može igrati su Casemiro i Kimich. Sve ostalo su kartice ratinga 85 i niže, niš koristi. Najbolja ST kartica koju imam u klubu je Moreno, najbolji stoper Sule, najbolji desni bočni James, najbolji lijevi bočni Digne, a vezni pogba i krila Ziyech i Carrasco. Znači jedino nešto vrijedno imam na CDM i golu. Sve te kartice imaju rok trajanja i opet mi ništa ne daju. Fakat sam vodafon. I sad ti igraj za tokene. U svakoj momčadi slažem obranu od tih crvenih kartica a napad od ostalih kartica kako bih zabio gol. Odradio sam sve i imam 37 tokena. Nedostaju mi 3 za Vieiru i to ona tri koja sam spizdio na onaj besmisleni 82+ pack u kojem sam dobio karinu. Sada moram čekati da ubace još nešto kako bih došao do ta tri tokena. Izaslo ih je do sada 40 a koliko vidim bit će ih 50.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2022 19:56 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Svaka čast vama šta igrate za tokene .

Ono ja nema šanse da igram za to .neču he. to je za mene promašaj koji zahtjeva vrimena .ove crvene kartice ...loša navlakuša .

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 23
NixaFX kaže...

Svaka čast vama šta igrate za tokene .

Ono ja nema šanse da igram za to .neču he. to je za mene promašaj koji zahtjeva vrimena .ove crvene kartice ...loša navlakuša .

 

Baš suprotno. I ja sam tako mislio ali kad sam krenuo igrati, igranje na zlatni gol to rješava jako brzo. Svi igraju full presing. Ako ja prvi krenem s centra u 90% tekmi prvi zabijam gol. Svi jače kartice stavljaju u napad a otraga imaju drlog. Igraju presing i iza ima rupa koliko hoćeš. Sve se svodi na loptu u prazan prostor, trk i gol. Sve tekme su iste i sve se završi jako brzo. Nikad uz manje stresa nisam pobrao sve tokene. Al Owairan je bog igranja za tokene. Sve je gotovo u prvih 5 minuta.

12 godina
offline
FIFA 23

Vidim opet se igra s presingom bez neke značajnije penalizacije.

Prvo kreću igrat s presingom nakon izgubljene lopte i ja tu ne vidim značajniji pad stamine.

Prvo poluvrijeme gotovo istu staminu imaju moji bez ikakvog presinga i njegovi s presingom.

Tek iza 70' se počne primjećivati razlika u stamini, ali opet nikakva.

 

Kad se popije gol-dva onda se pali totalni presing i opet kurac.

Stamina im nešto jače pada, ali to nema veze s mozgom kako svi blokiraju sve, a čak i kad ih uspiješ izigrati, oni se opet stvaraju niotkud ili golman brani čudesa.

Kratko je trajalo moje veselje jer su možda dva tjedna igrali normalno u strahu da ne ispuše staminu.

 

BTW

Koliko se sjećam u zadnjem patchu su popravili da se lopta ne dodaje precizno ako igrač ne gleda u tom smjeru, ali meni turaju lopte svakako i svaka je superprecizna.

Ovi u EA-u više ne znaju što bi sami sa sobom pa rade pizdarije - jebe lud zbunjenoga.

A najviše popizdim kad mi likovi dodaju napamet ili igračima koje ja pokrivam i ja te lopte ne mogu oduzet jer ili prolaze mojem kroz noge ili ako ju uhvatim, ona se u pravilu odbija nazad protivniku.

Toliko je usrana ta mehanika oduzimanja lopte da se jednostavno niti ne isplati zajebavat s čitanjem igre i pravilnim postavljanjem jer je za to nema nikakve nagrade.

Samo svaki put ostanem posran kad čitam igru, a loptu oduzet ne mogu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: FIFA 23

Je li FIFA 23 vrijedna kupovanja? Inace sam uvijek igrao PES, nekako mi bio bolji/realniji kao simulacija nogometa, kakva je FIFA sad

12 godina
offline
Re: FIFA 23
gnautix kaže...

Je li FIFA 23 vrijedna kupovanja? Inace sam uvijek igrao PES, nekako mi bio bolji/realniji kao simulacija nogometa, kakva je FIFA sad

Ako si mazohist onda je odlična, ako nisi, zaobiđi je u širokom luku.

[19xx] 4ntraks
2 godine
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...
gnautix kaže...

Je li FIFA 23 vrijedna kupovanja? Inace sam uvijek igrao PES, nekako mi bio bolji/realniji kao simulacija nogometa, kakva je FIFA sad

Ako si mazohist onda je odlična, ako nisi, zaobiđi je u širokom luku.

 Tako sam i mislio, hvala 🤣

15 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Vidim opet se igra s presingom bez neke značajnije penalizacije.

Prvo kreću igrat s presingom nakon izgubljene lopte i ja tu ne vidim značajniji pad stamine.

Prvo poluvrijeme gotovo istu staminu imaju moji bez ikakvog presinga i njegovi s presingom.

Tek iza 70' se počne primjećivati razlika u stamini, ali opet nikakva.

 

Kad se popije gol-dva onda se pali totalni presing i opet kurac.

Stamina im nešto jače pada, ali to nema veze s mozgom kako svi blokiraju sve, a čak i kad ih uspiješ izigrati, oni se opet stvaraju niotkud ili golman brani čudesa.

Kratko je trajalo moje veselje jer su možda dva tjedna igrali normalno u strahu da ne ispuše staminu.

 

BTW

Koliko se sjećam u zadnjem patchu su popravili da se lopta ne dodaje precizno ako igrač ne gleda u tom smjeru, ali meni turaju lopte svakako i svaka je superprecizna.

Ovi u EA-u više ne znaju što bi sami sa sobom pa rade pizdarije - jebe lud zbunjenoga.

A najviše popizdim kad mi likovi dodaju napamet ili igračima koje ja pokrivam i ja te lopte ne mogu oduzet jer ili prolaze mojem kroz noge ili ako ju uhvatim, ona se u pravilu odbija nazad protivniku.

Toliko je usrana ta mehanika oduzimanja lopte da se jednostavno niti ne isplati zajebavat s čitanjem igre i pravilnim postavljanjem jer je za to nema nikakve nagrade.

Samo svaki put ostanem posran kad čitam igru, a loptu oduzet ne mogu.

Plus svega navedenog, i dalje nakon predzadnjeg patcha se gube postavke u opcijama iako su naveli da to patch rješava. Izašao je prije dva dana novi patch pa sam pomislio da su to sada konačno riješili. No opet voda, sve isto. I dalje se postavke gube. Igram jučer i igrači mi se vuku po terenu. Gledam koja kita i onda skužim da mi se upalio analog sprint. Ugasim ga i sve ok. Time finishing se isto sam pali. Ako ostanem u meniju par minuta sve postavke popizde i nema veze s vezom. Pa jebo te zar ne mogu srediti tako banalnu stvar već moram prije svakog ulaska u tekmu kontrolirati postavke gamepada i igre? Baš frustrirajuće.

 

 

8 godina
offline
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Vidim opet se igra s presingom bez neke značajnije penalizacije.

Prvo kreću igrat s presingom nakon izgubljene lopte i ja tu ne vidim značajniji pad stamine.

Prvo poluvrijeme gotovo istu staminu imaju moji bez ikakvog presinga i njegovi s presingom.

Tek iza 70' se počne primjećivati razlika u stamini, ali opet nikakva.

 

Kad se popije gol-dva onda se pali totalni presing i opet kurac.

Stamina im nešto jače pada, ali to nema veze s mozgom kako svi blokiraju sve, a čak i kad ih uspiješ izigrati, oni se opet stvaraju niotkud ili golman brani čudesa.

Kratko je trajalo moje veselje jer su možda dva tjedna igrali normalno u strahu da ne ispuše staminu.

 

BTW

Koliko se sjećam u zadnjem patchu su popravili da se lopta ne dodaje precizno ako igrač ne gleda u tom smjeru, ali meni turaju lopte svakako i svaka je superprecizna.

Ovi u EA-u više ne znaju što bi sami sa sobom pa rade pizdarije - jebe lud zbunjenoga.

A najviše popizdim kad mi likovi dodaju napamet ili igračima koje ja pokrivam i ja te lopte ne mogu oduzet jer ili prolaze mojem kroz noge ili ako ju uhvatim, ona se u pravilu odbija nazad protivniku.

Toliko je usrana ta mehanika oduzimanja lopte da se jednostavno niti ne isplati zajebavat s čitanjem igre i pravilnim postavljanjem jer je za to nema nikakve nagrade.

Samo svaki put ostanem posran kad čitam igru, a loptu oduzet ne mogu.

 
A i ne znam kako stamina nesto bitno utice, bar kad je protivnik u pitanju. Koliko puta vidim da je njegov igrac skroz u crvenom, samo sto i ta crvena ne nestane a moj igrac tek usao, full zelena linija i on sa tim igracem trci da ja ne mogu da mu pridjem uopste. Takodje, ne znam ni koja je poenta povreda u igri kad i posle povrede tokom meca, igrac nastavlja da igra kao i pre. Meni je isto najgora prica oko oduzimanja lopte i odbitaka, to je bas frustrirajuce. Uzmes loptu, ona uvek nadje putanju da se vrati njegovom igracu i tako ko zna koliko puta, ili dok ne napravim faul bas za karton da ga slomim ili dok ne da gol. Takodje, meni bar, hako cesto se desava da kad uzmem loptu da protivnicki igrac posrne ili padne na mog igraca i da me obori ili blokira da ne mogu da nastavim napad dok on ne dodje sebi dok meni kad oduzme loptu moj igrac odleti iz katapulta na deugu stranu i otvori se prostor za kontru. Isto sam mislio da ce te obicne ali frustrirajuce stvari popraviti ali se iz godine u godinu bukvalno nista ne menja. Njima jenpoenta igra izgleda ne u gameplay-u nego u transkcijama, promocijama i uzimanju kinte a igra kao igra tu dodje usput, cisto da opravda postojanje kartica i promocija. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice