FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 471.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FIFA 22

Naravno da je igra glitch i odabere u startu tko će dobiti tko ne, evo zadnja tekma da skupim bodove za treće nagrade.

Dobijem ekipu veze sa vezom nemaju igrači unutra ali legenda ima sve, Messi, ovaj kurcevi zadnji Benzema, Neymar, mbappe, znaci nema niti jednog srednjeg veznog jer mu na cdm igra jebeni Fekir.

U 30toj minuti ja vodim 4-0, drobim ga, ne može van izaći iz svojih 30metara.

Završava poluvrijeme i kreće cirkus.

Kick off trči ravno sa benzemom, ja kliznim, ispadam on puca sa 20tak metara i busi mog narančastog Ter Stegena.

Rekoh dobro mamu ti jebem, nećeš više proći, kad ono kurac, još 3 puta mi to napravi a ja ne mogu kontrolirati nikoga u zadnjoj liniji!!! Nikoga! 

Utakmica završava na kraju 5-6 za njega jebem li mu sve redom.

Njegov donnaruma u drugom poluvremenu brani sve ali sve živo, za popizdit koliko je sve skriptirano i nema mozga ni logike slaganje igrača, zelene linije i picke materine.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 17:52 (C3c1l).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
C3c1l kaže...

Naravno da je igra glitch i odabere u startu tko će dobiti tko ne, evo zadnja tekma da skupim bodove za treće nagrade.

Dobijem ekipu veze sa vezom nemaju igrači unutra ali legenda ima sve, Messi, ovaj kurcevi zadnji Benzema, Neymar, mbappe, znaci nema niti jednog srednjeg veznog jer mu na cdm igra jebeni Fekir.

U 30toj minuti ja vodim 4-0, drobim ga, ne može van izaći iz svojih 30metara.

Završava poluvrijeme i kreće cirkus.

Kick off trči ravno sa benzemom, ja kliznim, ispadam on puca sa 20tak metara i busi mog narančastog Ter Stegena.

Rekoh dobro mamu ti jebem, nećeš više proći, kad ono kurac, još 3 puta mi to napravi a ja ne mogu kontrolirati nikoga u zadnjoj liniji!!! Nikoga! 

Utakmica završava na kraju 5-6 za njega jebem li mu sve redom.

Njegov donnaruma u drugom poluvremenu brani sve ali sve živo, za popizdit koliko je sve skriptirano i nema mozga ni logike slaganje igrača, zelene linije i picke materine.

 

 

 

Igrao sam prekjučer s likom, divizija 2. Lik lijepo slaže skillove. Vidi se da to ima u malom prstu. Voza me, ispadam iz igre. Uz sve to igra jebeni presing. Stalno je na mojoj polovici sa svim igračima a ja se ne mogu točno dodati. Lagano povede 2-0. Ja smanjim na 2-1 i tako završi poluvrijeme. Drugo poluvrijeme izjednačim na 2-2. Potom lik povde 3-2. Uspijem izjednačiti na 3-3. Tada lik popizdi i još jače udari presing. Ne mogu disati. U 85 minuti zabije konačno za 4-3 i pusti snimak slavlja da si da oduška, jer konačno me slomio. Krećem s centra, povežem dva skilla i eto me u 16m, odigram povratnu i zabijem za 4-4. Lik je vjerojatno dobio infarkt i kreće s centra kao pušten s lanca.

 

Vrti se s jednim igračem tražeći prostor. Uspijem mu izbiti loptu iz nogu na nekih 30 m od mog gola i vidim Griezmanna na centru između njegova dva igrača. Naravno njegova dva stoje svaki bar tri metra od mog. Stisnem L1 trokut i izbacim Griezmanna u kontru. Lagano zabijam i vodim 5-4. Lik kreće s centra i kraj. Vjerojatno je tada reagirao kao i ti. Ok, lik je neusporedivo bolji od mene u skillu i to je sve. Nogometne logike baš i nema. Vrti se s jednim igračem prodajući fore dok ne prođe. Ja praktički bez skilla u par brzih dodavanja dolazim u gol šansu. E sad, on vjerojatno misli da je trebao dobiti jer me vozao cijelo vrijeme po terenu. No za mene to i nije neki nogomet. Dobio sam ga jednostavnom nogometnom logikom brzom predajom lopte kratkih paseva. Gdje je u cijeloj priči EA momentum, ne znam. No dobro sam se oznojio.

11 godina
offline
FIFA 22

Opet ništa od upgradea 

Nevjerojatno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
C3c1l kaže...

Opet ništa od upgradea 

Nevjerojatno 

 Obično ti to naprave s petka na subotu u jedan sat a moguće je da će biti nakon izvlačenja parova u ponedjeljak.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
C3c1l kaže...

Opet ništa od upgradea 

Nevjerojatno 

 Obično ti to naprave s petka na subotu u jedan sat a moguće je da će biti nakon izvlačenja parova u ponedjeljak.

Brijem da ih vise jebe kaj Tottenham nije odigral tekmu a 90 Son ovisi hoce dobit upgrade ili ne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

Da čovjek ne povjeruje svojim očima. Prvo poluvrijeme je obranio SVE šuteve unutar 10ak m od gola, bez obzira na stranu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Da čovjek ne povjeruje svojim očima. Prvo poluvrijeme je obranio SVE šuteve unutar 10ak m od gola, bez obzira na stranu.

 Ja i dalje koristim njega, jedan od najboljih golmana, plus ima 4 weak foot, ne znam da li ijedan drugi golman ima.

You better run, you better take cover!
12 godina
offline
FIFA 22

WL lag postojan, ali ovaj put znam zašto i imam razumijem ih zbog toga.

Ipak je blagdansko vrijeme pa je red da se sve moguće lampice upale.

3 pobjede, 3 poraza - od čega dva poraza smiješno namještena od strane EA-a.

Nema veze, do 8 pobjeda ću stići pa makar krepo :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Idem sad popodne vidjet dal lampice i dalje gore i bogami gore sve u 16.

Reko, MRŠ, odo bacit rivalse da vidim kakva je tamo situacija.

Jedna lampica se upalila na početku meča i to je bilo sve od proslave što se EA tiče, gušt za igrat.

BTW to mi je bila pobjeda za 1. diviziju i dobijem glatko - naravno kad nema laga.

Nadam se da se nisam zajebo s ulaskom u 1. diviziju?

Nakon toga odem rješavat Evertona i tamo gdje mi obični najviše lagira, a to su friendlies, sad ni traga od laga.

Znači, najvažniji mod koji imaju u igri su prebacili na server u Čečeniju, a ovi zajebantski modovi koji su ustvari nebitni se igraju na serveru u Berlinu.

Pa pička mu materina.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Izbacio Abedi Pelea i Verrattia, vratio Arnautovica i Vidala. Bio 10-1, 11-2... poslije toga kurslus. Sve turcini neki, dopizdilo mi gledat konstantno nabijanje lopte sa zadnje linije u 16m. Izaso van nakon kaj sam doso do 12 pobjeda. 


Paketi su standardno smece. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Brijem da ih vise jebe kaj Tottenham nije odigral tekmu a 90 Son ovisi hoce dobit upgrade ili ne.

Kako sam rekao, sve je riješeno s petka na subotu kao i svaki put do sada. Inače ta tekma se ne bude niti odigrala. Uefina natjecateljska komisija će odrediti tko ide dalje a tko ispada.

 

 

Inače, sve sam vrijednije kartice prodao jer nemaju smisla za moj nivo igre. Kada me igra pogura zabijam kao na traci a kada me prikoči primam kao na traci. Tako da mi je svejedno. No jedno sam danas shvatio. U ovoj igri ne postoje vrijeme i prostor. Jednostavni primjeri. Lik odigra loptu u prostor. Malo prejako i do lopte prije dođe moj golman. Lik se zabije u mog golmana i stoji ispred mene. Ja rukom bacim loptu na bočnu poziciju svom igraču i lik počne trčati od mog golmana do mog bočnog igrača koji treba primiti loptu. Znači igrač koji je šprintao na loptu u prostor sada od mog golmana ponovno šprinta na mog bočnog igrača koji je tridesetak metara udaljen od njega. On i lopta dolaze do mog igrača gotovo u istom trenutku. Lopta nešto malo prije ali po običaju mom igraču trebaju dva dodira da smiri jednostavnu loptu i ovaj je već u mom igraču i oduzima loptu. Moj igrač posrće a lik ponovno šprinta s loptom na moj gol. Nigdje veze s vezom. Igraču i lopti treba gotovo isto vrijeme da dođu do mog igrača što je nemoguće. Da ne pričamo o neprestanom šprintanju s jednom te istom karticom.

 

Situacija druga. Probijem stranu i idem na prvu stativu i centriram na drugu stativu. Golman stoji na prvoj stativi i u dva koraka unazad prijeđe pet metara i na zadnjoj trećini gola hvata loptu. Gol je širok 7.32m. Ispada da golman u dva koraka i to unazad prijeđe 5 metara? Ne znam je li itko od vas proba braniti i je li osjetio što to znači i kako napraviti nekoliko koraka unazad da bi presjekao let lopte? Znači ovo nema veze s mozgom. Omjeri u ovoj igri nemaju veze s mozgom. Vrijeme da igrač prevali neku udaljenost na terenu nema veze s mozgom. Znači ovo sve što mi igramo je čista debilana i stvarno mi nije jasno zašto si dopustim da me netko pravi budalom s obzirom na moje godine?

 

Ja pucam po svim zakonima nogometne igre neobranjivo a golman u čudesnoj paradi to brani. Na suprotnoj strani lik ide prema korner liniji i gotovo iz mrtvog kuta puca po mom golu a golman roni po travi a lopta iznad njega ulazi u gol. Znači on uopće ne brani već se baca na travu kako bi lopta mogla ući u gol. Pa jebem mu mater je li to normlano? I onda se čudimo zakaj jedan golman ima 10 obrana a drugi 2 obrane. Mi jednostavno nemamo iste uvjete u igri. Jednu tekmu sve je tako meni posloženo a drugu tekmu mom protivniku. Kad je tako, tak mi je svejedno s kojim karticama igram.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 23:12 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

odigram najbolju wl od početka ove fife ,a nagrade malo je reći debilana na kvadrat, pa još odradim i fut upgrade i dočeka me kane 91  jel može gore?

ja se fakat divim ekipi koja dobije fut useable karticu ,evo od početka fife mi samo daju sranja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Današnja WL potpuno različita od jučerašnje.

Samo u prvoj partiji sam imao lag i božićne lampice jer je lik bio iz Rumunjske, a u ostalima milina za igranje.

Toliko sam se zanio, jer je sve radilo glatko, da sam igrao do 9 pobjeda mada mi ta deveta nije trebala.

Jučer 4-4, a danas 5-1 - ostale partije sam poklonio.

 

Sva sreća pa mi se jučerašnje paćenje isplatilo jer sam dobio dobru šarenu karticu.

Od crvenih Bernardo i Šik.

 

Evo dolje i video da vidite Donnarummu u akciji.

Vodio sam tog lika 2-0, vrlo rano sam poveo i nakon toga sam promašivao gol ili je Donnarumma branio slične šuteve kao u videu, a on taj jedan gol što je zabio bolje da ne opisujem.

 

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

To se meni dešava svaku tekmu, dok meni moj golman obrani što obrani. 

Jebena skripta 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

kupljen totgs Donnarumma i otw2 Ramos koji bi triba bit dobra zamjena za Kimpembea koji je otiša u zamjene 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Nema tu vajde iz ove igre. Tekma za R1 u quali. 

 

Dosta gadljiva igra.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
online
FIFA 22

Znači ova WL nedjeljom je strašna. Serveri su katastrofa, ping mi je cijeli dan 70 (inace je oko 20). Šest tekmi zaredom ljudi su ušli unutra, čekali da lopta izađe van i izašli iz utakmice (bez da daju free win). Nakon toga su dvojica dali free win. Ne kažem da trebaju davat pobjede, al' brate daj igraj a ne da 7 tj 9. puta moram tražit novi meč. Zašto to ljudi rade stvatno mi nije jasno, ili igraj ili predaj meč ili jednostavno završi wl na pritisak gumba.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Kae sa ovim obreznacima. Kaj koriste merkelovu socijalu za fifu?

 

Edit: evo jos jedne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 22:38 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

To je to. Motivacija za igrat sljedeći vikend i dobit ovakva smeća u pickovima i u totw packu. JumboRarePlayersPack da ni ne spominjem

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 22

Ekipa može dva tri savjeta na brzinu.

 

Ukratko - uzeo 22 sad iza black firday. DIv 3, borba za 2 i kvalfikacije za WL maksimalno 4W-5L. Prošlih godina sam bio Gold 2, ponekad Gold1 igrač u WL ,division 4-5. 

 

Jutros 4-4 igram protiv lika koji je dobar, bolji od mene i lagano me riješi 5-0. Trebam dva tri savjeta ako može neka dobra duša pomoć. Promatrao sam malo ovog lika koji me zadnji sašio kako igra od tamo 60 minute jer je već bilo gotovo. 

 

1. VInicius ili neko drugo brzo krilo izbaci ga malo od obrambenog i pretrče me bez problema, uđe u prostor i bam- GOOLL, nema veze što je moja cijela obrana tu. Jednostavno i meni za poludit kako me zaobilazi. Da li je to samo zbog brzih igrača ili ima neka finta za instant speed boost? Da li je to i zbog moga ponašanja u obrani? Previše izlećem, itd....

2. Primjetio sam da su nerfali igranje leđima okrenut golom i pokušavam tu naviku promjeniti da što manje imam obrambenog na leđima, ali ovaj lik me bez problema otresao par puta s Benzemom. Da li ima nešto osim L2 za otrest obramnbenog leđima okrenut prema golu.

3. Brzo mjenjanje smjera (nešto što je bio prije drag-back), da li to radu samo s L analog ili ima neki skil za to. Naravno igrač da ima agility, balance, dribling što bolji. 

 

Eto pokušavam ostat pozitivan, ali primjećujem da ima vremena kad igra jednostavno poludi, ali što ćeš kad volimo naganjat tu mišinu .-) 

 

Pozdrav svim i zahvaljujem 

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

To je to. Motivacija za igrat sljedeći vikend i dobit ovakva smeća u pickovima i u totw packu. JumboRarePlayersPack da ni ne spominjem

 moje nagrade su bile otprilike to s time da sam jedno više smeće dobio sa 3 picka 

icon upgrade gattuso 85 lol na šta ja bacam foddere pa to je za popizdit, nikad više ne radim to smeće evo ovo je zadnji put

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 12:04 (ZeNGe_CRO-mt).
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
I drugu sezonu igram rivals u Div 1 i 99% su utakmice protiv skupih i preskupih ekipa.

Ali u nedelju na ponedeljak (oko 01h), povezao sam 4-5 mečeva protiv
gold rare Premier tima, gold rare La Liga ekipe gde je najbolji igrač običan gold Isak 82 i jedna ekipa sa Silver Rare!? side bekovima, par milestone igrača i onaj sbc Chong.

Smatram da igram solidno (barem sam smatrao do sada), ali ovi igrači su me gazili bukvalno. Pobedio sam jednu i to sa golom razlike, jedva nekako. Moja ekipa nije ludilo skupa, ali imam Viniciusa IF 85, Benzemu fb, Varanea, Lucasa Vasqueza Sh i ostale "meta" igrače.. (možda jedino sredina je nešto slabija - Llorente gold i sbc Capoue, ali i tu imam kao sub RB Kessia ili RB Verratti).

U svakom slučaju imao sam uvek prilično jači squad od protivničkih.

Najgore sam prošao protiv najjeftinije ekipe, ovaj lik sa Silver igračima u squadu. Bilo je 6-3 na kraju, (aj da kažem da dva gola nisam morao primiti. Jedan sam pustio i jedan na kraju kad sam poslao sve u napad).
E sad, ili je čiter gde mu se stamina ne troši pa igra non stop constant pressure ili zna što ja ne znam. Iskreno, delovalo je da nije čiter, već samo kao da sam ja na levelu 10 divizije, a on pro što mu život zavisi od Fife.

Kako je moguće da od svih 90 minuta ja nemam opciju da napravim najobičniji pas? Pritiska me sa dva igrača, a istovremeno svaki od saigrača mi je flaster pokriven. A vidim da ne prebacuje igrača da zatvara pas, nego juri sa jednim selektovanim mog koji ima loptu uvek, a sve ostalo AI sam zaključava bukvalno. To što se tiče odbrane. Sad, verovatno sam imao svojih prilika čim sam dao 3 gola, samo što imam utisak da nisam loptu video.

Napad mu ide toliko munjevito sa celom srednjom linijom koja turbo divljački leti napred čim osvoji loptu i napadačima. Formacija vrv 3-5-2, ali moguće i 4-4-2. Pa ja ne mogu ni po instrukcijama ni taktici, niti manuelno da napravim da 6 igrača POLEĆE 200km/h u napad.

Ono što mi je najčudnije je kako od nekog 75 minuta ja ne mogu da mu priđem? Uključen mi je constant pressure, depth 70, jurim rezultat, ali sada nema pritiska apsolutno nikakvog. Benzema i Osimneh pola sata se vuku u napad..Verratia i Llorentea ne vidim na ekranu. Samo vidim njegovih 5 igrača razvučenih u odbrani, Benzema 20 sekundi prilazi, dok on stoji i radi fake shot iz zezanja jer vidi da me nema. Nema me na ekranu bukvalno. Sa 70 depth? Pa jbg.

Protiv La Liga jeftine ekipe je takođe bio pakao. Igrali smo izjednačeno što se same igre tiče i nekog skila, ali na kraju sam izgubio za gol. Samo što sam ja već video svoju pobedu pre meča. A ispostavilo se da gold rare Isak može biti koristan isto kao Mbape ili Eusebio...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
maxx3310 kaže...
I drugu sezonu igram rivals u Div 1 i 99% su utakmice protiv skupih i preskupih ekipa.

Ali u nedelju na ponedeljak (oko 01h), povezao sam 4-5 mečeva protiv
gold rare Premier tima, gold rare La Liga ekipe gde je najbolji igrač običan gold Isak 82 i jedna ekipa sa Silver Rare!? side bekovima, par milestone igrača i onaj sbc Chong.

Smatram da igram solidno (barem sam smatrao do sada), ali ovi igrači su me gazili bukvalno. Pobedio sam jednu i to sa golom razlike, jedva nekako. Moja ekipa nije ludilo skupa, ali imam Viniciusa IF 85, Benzemu fb, Varanea, Lucasa Vasqueza Sh i ostale "meta" igrače.. (možda jedino sredina je nešto slabija - Llorente gold i sbc Capoue, ali i tu imam kao sub RB Kessia ili RB Verratti).

U svakom slučaju imao sam uvek prilično jači squad od protivničkih.

Najgore sam prošao protiv najjeftinije ekipe, ovaj lik sa Silver igračima u squadu. Bilo je 6-3 na kraju, (aj da kažem da dva gola nisam morao primiti. Jedan sam pustio i jedan na kraju kad sam poslao sve u napad).
E sad, ili je čiter gde mu se stamina ne troši pa igra non stop constant pressure ili zna što ja ne znam. Iskreno, delovalo je da nije čiter, već samo kao da sam ja na levelu 10 divizije, a on pro što mu život zavisi od Fife.

Kako je moguće da od svih 90 minuta ja nemam opciju da napravim najobičniji pas? Pritiska me sa dva igrača, a istovremeno svaki od saigrača mi je flaster pokriven. A vidim da ne prebacuje igrača da zatvara pas, nego juri sa jednim selektovanim mog koji ima loptu uvek, a sve ostalo AI sam zaključava bukvalno. To što se tiče odbrane. Sad, verovatno sam imao svojih prilika čim sam dao 3 gola, samo što imam utisak da nisam loptu video.

Napad mu ide toliko munjevito sa celom srednjom linijom koja turbo divljački leti napred čim osvoji loptu i napadačima. Formacija vrv 3-5-2, ali moguće i 4-4-2. Pa ja ne mogu ni po instrukcijama ni taktici, niti manuelno da napravim da 6 igrača POLEĆE 200km/h u napad.

Ono što mi je najčudnije je kako od nekog 75 minuta ja ne mogu da mu priđem? Uključen mi je constant pressure, depth 70, jurim rezultat, ali sada nema pritiska apsolutno nikakvog. Benzema i Osimneh pola sata se vuku u napad..Verratia i Llorentea ne vidim na ekranu. Samo vidim njegovih 5 igrača razvučenih u odbrani, Benzema 20 sekundi prilazi, dok on stoji i radi fake shot iz zezanja jer vidi da me nema. Nema me na ekranu bukvalno. Sa 70 depth? Pa jbg.

Protiv La Liga jeftine ekipe je takođe bio pakao. Igrali smo izjednačeno što se same igre tiče i nekog skila, ali na kraju sam izgubio za gol. Samo što sam ja već video svoju pobedu pre meča. A ispostavilo se da gold rare Isak može biti koristan isto kao Mbape ili Eusebio...

Ocigledno je u isto vrijeme koristio constant pressure, second man press i kvalitetno saltao izmedu igraca. Sve cesce to srecem sada kad sam otisao preko 1900SR. Ako je igrac koji zna kaj radi, sa meta kvalitetnim igracima... onda si najebo ko zuti. Ko ima konekciju da odraduje second man press sa prebacivanjem izmedu ta dva igraca... neces se izvuc tako lako. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
maxx3310 kaže...
I drugu sezonu igram rivals u Div 1 i 99% su utakmice protiv skupih i preskupih ekipa.

Ali u nedelju na ponedeljak (oko 01h), povezao sam 4-5 mečeva protiv
gold rare Premier tima, gold rare La Liga ekipe gde je najbolji igrač običan gold Isak 82 i jedna ekipa sa Silver Rare!? side bekovima, par milestone igrača i onaj sbc Chong.

Smatram da igram solidno (barem sam smatrao do sada), ali ovi igrači su me gazili bukvalno. Pobedio sam jednu i to sa golom razlike, jedva nekako. Moja ekipa nije ludilo skupa, ali imam Viniciusa IF 85, Benzemu fb, Varanea, Lucasa Vasqueza Sh i ostale "meta" igrače.. (možda jedino sredina je nešto slabija - Llorente gold i sbc Capoue, ali i tu imam kao sub RB Kessia ili RB Verratti).

U svakom slučaju imao sam uvek prilično jači squad od protivničkih.

Najgore sam prošao protiv najjeftinije ekipe, ovaj lik sa Silver igračima u squadu. Bilo je 6-3 na kraju, (aj da kažem da dva gola nisam morao primiti. Jedan sam pustio i jedan na kraju kad sam poslao sve u napad).
E sad, ili je čiter gde mu se stamina ne troši pa igra non stop constant pressure ili zna što ja ne znam. Iskreno, delovalo je da nije čiter, već samo kao da sam ja na levelu 10 divizije, a on pro što mu život zavisi od Fife.

Kako je moguće da od svih 90 minuta ja nemam opciju da napravim najobičniji pas? Pritiska me sa dva igrača, a istovremeno svaki od saigrača mi je flaster pokriven. A vidim da ne prebacuje igrača da zatvara pas, nego juri sa jednim selektovanim mog koji ima loptu uvek, a sve ostalo AI sam zaključava bukvalno. To što se tiče odbrane. Sad, verovatno sam imao svojih prilika čim sam dao 3 gola, samo što imam utisak da nisam loptu video.

Napad mu ide toliko munjevito sa celom srednjom linijom koja turbo divljački leti napred čim osvoji loptu i napadačima. Formacija vrv 3-5-2, ali moguće i 4-4-2. Pa ja ne mogu ni po instrukcijama ni taktici, niti manuelno da napravim da 6 igrača POLEĆE 200km/h u napad.

Ono što mi je najčudnije je kako od nekog 75 minuta ja ne mogu da mu priđem? Uključen mi je constant pressure, depth 70, jurim rezultat, ali sada nema pritiska apsolutno nikakvog. Benzema i Osimneh pola sata se vuku u napad..Verratia i Llorentea ne vidim na ekranu. Samo vidim njegovih 5 igrača razvučenih u odbrani, Benzema 20 sekundi prilazi, dok on stoji i radi fake shot iz zezanja jer vidi da me nema. Nema me na ekranu bukvalno. Sa 70 depth? Pa jbg.

Protiv La Liga jeftine ekipe je takođe bio pakao. Igrali smo izjednačeno što se same igre tiče i nekog skila, ali na kraju sam izgubio za gol. Samo što sam ja već video svoju pobedu pre meča. A ispostavilo se da gold rare Isak može biti koristan isto kao Mbape ili Eusebio...

Ocigledno je u isto vrijeme koristio constant pressure, second man press i kvalitetno saltao izmedu igraca. Sve cesce to srecem sada kad sam otisao preko 1900SR. Ako je igrac koji zna kaj radi, sa meta kvalitetnim igracima... onda si najebo ko zuti. Ko ima konekciju da odraduje second man press sa prebacivanjem izmedu ta dva igraca... neces se izvuc tako lako. 

 

 Ima raje koja to maestralno radi, a ja ostanem u cudu, pa kako 90 minuta constant press.

You better run, you better take cover!
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Smucek kaže...
SimeKZ kaže...
maxx3310 kaže...
I drugu sezonu igram rivals u Div 1 i 99% su utakmice protiv skupih i preskupih ekipa.

Ali u nedelju na ponedeljak (oko 01h), povezao sam 4-5 mečeva protiv
gold rare Premier tima, gold rare La Liga ekipe gde je najbolji igrač običan gold Isak 82 i jedna ekipa sa Silver Rare!? side bekovima, par milestone igrača i onaj sbc Chong.

Smatram da igram solidno (barem sam smatrao do sada), ali ovi igrači su me gazili bukvalno. Pobedio sam jednu i to sa golom razlike, jedva nekako. Moja ekipa nije ludilo skupa, ali imam Viniciusa IF 85, Benzemu fb, Varanea, Lucasa Vasqueza Sh i ostale "meta" igrače.. (možda jedino sredina je nešto slabija - Llorente gold i sbc Capoue, ali i tu imam kao sub RB Kessia ili RB Verratti).

U svakom slučaju imao sam uvek prilično jači squad od protivničkih.

Najgore sam prošao protiv najjeftinije ekipe, ovaj lik sa Silver igračima u squadu. Bilo je 6-3 na kraju, (aj da kažem da dva gola nisam morao primiti. Jedan sam pustio i jedan na kraju kad sam poslao sve u napad).
E sad, ili je čiter gde mu se stamina ne troši pa igra non stop constant pressure ili zna što ja ne znam. Iskreno, delovalo je da nije čiter, već samo kao da sam ja na levelu 10 divizije, a on pro što mu život zavisi od Fife.

Kako je moguće da od svih 90 minuta ja nemam opciju da napravim najobičniji pas? Pritiska me sa dva igrača, a istovremeno svaki od saigrača mi je flaster pokriven. A vidim da ne prebacuje igrača da zatvara pas, nego juri sa jednim selektovanim mog koji ima loptu uvek, a sve ostalo AI sam zaključava bukvalno. To što se tiče odbrane. Sad, verovatno sam imao svojih prilika čim sam dao 3 gola, samo što imam utisak da nisam loptu video.

Napad mu ide toliko munjevito sa celom srednjom linijom koja turbo divljački leti napred čim osvoji loptu i napadačima. Formacija vrv 3-5-2, ali moguće i 4-4-2. Pa ja ne mogu ni po instrukcijama ni taktici, niti manuelno da napravim da 6 igrača POLEĆE 200km/h u napad.

Ono što mi je najčudnije je kako od nekog 75 minuta ja ne mogu da mu priđem? Uključen mi je constant pressure, depth 70, jurim rezultat, ali sada nema pritiska apsolutno nikakvog. Benzema i Osimneh pola sata se vuku u napad..Verratia i Llorentea ne vidim na ekranu. Samo vidim njegovih 5 igrača razvučenih u odbrani, Benzema 20 sekundi prilazi, dok on stoji i radi fake shot iz zezanja jer vidi da me nema. Nema me na ekranu bukvalno. Sa 70 depth? Pa jbg.

Protiv La Liga jeftine ekipe je takođe bio pakao. Igrali smo izjednačeno što se same igre tiče i nekog skila, ali na kraju sam izgubio za gol. Samo što sam ja već video svoju pobedu pre meča. A ispostavilo se da gold rare Isak može biti koristan isto kao Mbape ili Eusebio...

Ocigledno je u isto vrijeme koristio constant pressure, second man press i kvalitetno saltao izmedu igraca. Sve cesce to srecem sada kad sam otisao preko 1900SR. Ako je igrac koji zna kaj radi, sa meta kvalitetnim igracima... onda si najebo ko zuti. Ko ima konekciju da odraduje second man press sa prebacivanjem izmedu ta dva igraca... neces se izvuc tako lako. 

 

 Ima raje koja to maestralno radi, a ja ostanem u cudu, pa kako 90 minuta constant press.

Ljudi su u ovoj igri ko roboti ponekad. Naucis par situacija koristit i nema te nitko. Onaj tko zna odradit second man press, ima konekciju za kvalitetno prebacivanje igraca i ima Neymar, Vinicius, Mbappe, Messi, odredene ikone.... U roku 25-30min in game timea, ti neces izac iz 16m a on ce te jebat ko budalu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

evo kako sam dobio sranja od nagrada sad mi vraćaju kroz 81 upgrade ,pali correa fire ,kounde ice  i pereyra ice  a složio ih jedno desetak 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo kako sam dobio sranja od nagrada sad mi vraćaju kroz 81 upgrade ,pali correa fire ,kounde ice  i pereyra ice  a složio ih jedno desetak 

Svaka čast. Ja ih složio osam i odustao. Najbolja kartica Trippier i Savić. Sve ostalo ispod toga.  Nema mi smisla bacati kartice za ništa. Fakat sam sjeban.

 

Nego, zipa majstora kakav tim ima te koliko ima još coinsa i fifa pointsa. EA može mirno spavati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 22:25 (movie).
11 godina
offline
FIFA 22

Prodajem 500k coinsa, ps4/ps5 platforma, 40 eura...ako je ko zainteresiran nek javi privatno...vec sam prodavo coinse ljudima s ovog foruma zadnje dvije fife tak da movie moze potvrdit da sam pouzdan

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Gledam kako škvadra otvara ovaj next generation pack kojeg od danas dijele. Ja nisam dobio ništa. Za dobit ga samo si trebao igrati fut, bar sam tako pročitao. Niti to mi ne daju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2021 8:38 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22

Nisam ni ja dobio. Bice, po dobrom starom obicaju, da su nesto sjebali. Mozda i bolje tako nego da uleti Camavinga. 😆😁

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice