FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 22
Mic_zap kaže...

Pa ti si nedavno dobio Messija kojega ja nisam dobio u svojih 9 godina igranja, vidis kako svijet funkcionira na zanimljive nacine.

 Da, untradeable, prvi put od 2011 godine od kada igram fut i to sada kada je kartica za kurac. To je sve kaj sam dobio u ovoj fifi. Da ga mogu prodati, prodao bih ga odmah. Ne bih s njim igrao 5 minuta. Nisam do sada dobio niti jednu obojenu karticu a svaki tjedan novi promo. odigram sve sbc i ništa. Otvorim packove od SB i rivalsa i opet voda. Večeras sam odigrao 10 ovih 75+ sbc i najbolja kartica golman, mađar rating 85. Ne mogu dobiti niti najgoru obojanu karticu. To me frustrira. Rado bih ti dao messija za ovaj pack.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2021 22:07 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

A vidis, meni je Messi u momcadi glavni igrac, pored SS Sanchesa,Ginole,Mbappea,Cordobe i ostalih divljih kartica. Naprimjer ovaj Vinicius ce sjediti meni na klupi jer znam da u napadu nije dobar kao Ginola i Mbappe ili na CAM-u nije dobar kao Messi, bio bi bolji na krilu od sve trojice vjerojatno, ali ja u 352 ne koristim takva krila.

Tako paketici funkcioniraju, dugo nema nicega, ali kada te posere, onda te posere.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Mic_zap kaže...

A vidis, meni je Messi u momcadi glavni igrac, pored SS Sanchesa,Ginole,Mbappea,Cordobe i ostalih divljih kartica. Naprimjer ovaj Vinicius ce sjediti meni na klupi jer znam da u napadu nije dobar kao Ginola i Mbappe ili na CAM-u nije dobar kao Messi, bio bi bolji na krilu od sve trojice vjerojatno, ali ja u 352 ne koristim takva krila.

Tako paketici funkcioniraju, dugo nema nicega, ali kada te posere, onda te posere.

Da, al movie nije dobio nista vrijedno spomena od kad sam ja u temi. 

Primjerice, ja igram FUT iz istog razdoblja kao i on. Lurkam fifa teme vec dugo. Mislim da do njegovoj messia on i ja jedini nismo u paketima dobili Messia ili Ronalda. Od kad je FUTa.

 

Dobivao sam ikone. Del Piera, Zanettia i Stoickhova dva puta. U 4g, svaki put po jedna. Prosle godine niti jedna. 

 

Netko ima srece, netko nema. Tako je poslozeno. Dobro da svojom igrom mogu igrat Elite i visoko rangirat u WL pa coinse skupim i kupim kaj hocu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

Pa ja prije ovog Eusebia sam dobio prosle godine Beckhama, pa nisam kukao, FIFU igram od 13-ice, u zivotu nisam dobio Messija,Ronalda (tako da niste jedini, tj ti vise nisi jedini), od FIFE 18 nisam dobio Mbappea, Ibru isto dok je bio sa ovom dvojicom najskuplji na igrici, pa evo onda to usporedi samnom, znaci on je dobio Messija kojeg ja nikad nisam, a ti si na 4 ikone, ja na dvije, pa ne komentiram svakome kako ja iz tog istog paketica koji je on otvorio nisam dobio nista, dok je lik prije par dana dobio Messia, pa ne kaze se dzabe nije svaki dan Bozic. Kad te posere paket te posere, sretan si objavis na forum jer nemas nigdje drugdje, barem u mojoj situaciji nitko od frendova ne igra FIFU i boli ih kurac. Ugasis forum, odes slozit momcad i to je to. 

 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Lewadowski 93 sa hunterom je bomba ! Ubojica kad je sam u špici sa brzim krilima .uvik na pravom mistu .otkrivanje top 🙂.

Isplatilo se za sad šta ga nisam proda ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Ajde jeste se nakukali...

Evo, ja sam dobio nakon 400 packova ove godine otvorenih, prvu ikonu u ovoj fifi. Lani Ronaldo u 10om mjesecu, preklani Ronaldinho oko Božića, godinu prije njega R.Carlos. Išli me brazilci do sad, bar po jedan svake godine, ove godine sreća ista ko i igra, govnasta.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Evo leakovi za petek ako koga zanima. Statsi su official..

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

I adama..

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 22
Mic_zap kaže...

Pa ja prije ovog Eusebia sam dobio prosle godine Beckhama, pa nisam kukao, FIFU igram od 13-ice, u zivotu nisam dobio Messija,Ronalda (tako da niste jedini, tj ti vise nisi jedini), od FIFE 18 nisam dobio Mbappea, Ibru isto dok je bio sa ovom dvojicom najskuplji na igrici, pa evo onda to usporedi samnom, znaci on je dobio Messija kojeg ja nikad nisam, a ti si na 4 ikone, ja na dvije, pa ne komentiram svakome kako ja iz tog istog paketica koji je on otvorio nisam dobio nista, dok je lik prije par dana dobio Messia, pa ne kaze se dzabe nije svaki dan Bozic. Kad te posere paket te posere, sretan si objavis na forum jer nemas nigdje drugdje, barem u mojoj situaciji nitko od frendova ne igra FIFU i boli ih kurac. Ugasis forum, odes slozit momcad i to je to. 

 

Dobio si Eusebia koji je vrijedio 4 milje ali nisi dobio Messia koji vrijedi 450 tisuća coinsa. Stvarno tragično. Volio bih da i mene strese takva tužna priča. Ne znam što si se našao uvrijeđenim što sam rekao da ja iz tog packa nisam dobio ništa. Samo sam komentirao bez ikakve uvrede ili slično. Ja nikad do sada nisam dobio u ovoj igri iconu. Neki od vas uredno dobijaju svake godine po dvije. I kaj sad. Ništa. Jednostavno nemam sreće. Fut igram od fife 11. Nikad nisam dobio do prošle fife toty karticu. I to sam je dobio kada sam prestao igrati fifu jer sam prodao PS5. Slagao sam sbc preko računala i dali mi navlakušu da se vratim igri. Messija sam prvi put dobio ove godine. Ne mogu ga prodati. Kako sam rekao, ja bih tebi rado dao svog messija koji ti je super za tvoj pack s igračima koje nećeš koristiti. Nekako mi je draže u packu dobiti milju poput tebe makar nikad ne koristio niti jednu karticu. Sama spoznaja da sam u packu dobio milju mi je dovoljna. Neki dan sam u tri packa za redom dobio Stonea. Rekao bih da je veća vjerojarnost da ću dobiti ronalda nego u tri packa za redom stonea. Dobijam stalno jedne te iste kartice. Imam u klubu 730 igrača i kada dobijem takav ultimate pack dobijem 20 duplića. U rare packu uvijek mi je pola duplića. Nemam puno kartica u klubu u odnosu na prošle godine a duplići samo dolaze. Nisam do sada dobio recimo niti jednog Shawa a Stonea sam do sada dobio bar 20 puta. Ne mogu razumjeti način na koji funkcioniraju packovi. Zašto dobijam jedne te iste kartice gotovo svaki dan a neke ne mogu dobiti jednom u tri mjeseca? Ovaj forum osim što služi da se ti pohvališ kako si dobio dobar pack, jer nemaš doma s kime to podijeliti, tako i nekima služe da se isplaču jer nemaju doma kome to objasniti i nitko ih ne razumije o čemu pričaju. Ovdje se bar svi kužimo i u sreći i u tuzi. Ništa više. Volio bih da i danas u nagradama dobiješ još jednog Vinicijusa jer znam da ja neću opet dobiti ništa.

 

Samo bih dodao, jedne godine sam otvorio packova za 15 milijuna coinsa. Otvarao sam ujutro od 10 sati navečer do 20h. Cijeli jebeni dan. Nisam dobio niti jednu ozbiljnu karticu koja je u to vrijeme bila in. Ništa bitnog, ništa skupog. Imao sam blizu 10 tisuća contracta i preko 2 tisuće fitness kartica. To je bila najveća vrijednost u tim packovima. Da sada istresem 10 tisuća eura ne bih dobio iconu. To je tako. Jednostavno me neće.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 9:21 (movie).
12 godina
offline
FIFA 22

Jebalo sve movie ako ja nebi otvoril novi account.

 

DR player pick - neki 82

Rare players pack - Kohler Hero

Jumbo rare players - Toto Ekombi, Insigne

 

Slozeni FUT Champions uograde 86+ - sva tri 86.

Idemo dalje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Jebalo sve movie ako ja nebi otvoril novi account.

 

DR player pick - neki 82

Rare players pack - Kohler Hero

Jumbo rare players - Toto Ekombi, Insigne

 

Slozeni FUT Champions uograde 86+ - sva tri 86.

Idemo dalje.

Dobar si. Ja u svoja dva rivals packa dobio u jednom sabitzera 84 a u drugom felipe 84. Napredak je očit. Otvorio sam prošle godine novi acc. Ista kita. Imam još dva stara koja godinama nisam koristio. Možda da na njima probam. Povratnička sreća, znaš kako to ide. Svaki dan otvaram na dva acc preview packove i neće. Nema veze. Malo vrtim market i skupi se coinsa. Našao sam slučajno neku brončanu karticu na kojoj sam do sada zaradio bar milijun coinsa. Ne mogu to shvatiti. Jedan dan je nitko neće za 150 coinsa a onda treći dan ide za od 2k do 4k coinsa. Ne kužim kome treba ta kartica i za što? Kad je mogu uzeti za 150 coinsa uzmem ih po 50 komada, koliko ih god ima po toj cijeni na marketu. I onda čekam da dođe dan kada odlazi po dvadeset puta većoj cijeni. Imam filing da te kartice kupi EA jer nema logičnog objašnjenja da nekome ta kartica treba za išta. Bila je na početku isto neka brončana kartica rumunja. Ista stvar. No nakon mjesec dana je stala pa je nisam više pratio. Znači ima takvih stvari samo treba naletjeti na njih. Od kako igram fut ovo mi je daleko najveće iznenađenje. Da mi je netko rekao prije godinu dana da ću se zajebavati s brončanom karticom i zarađivati rekao bih mu da je lud. Idemo dalje.

15 godina
online
FIFA 22

Izašao novi patch za PS5 težak oko 500 MB. Na netu nema nikakvih obavjesti, za sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Momci ima li nesto u tome da kad slozis ekipu slabijeg ratinga da dobijes losije protivnike ili nesto? Evo npr. ja se vec mjesec dana mucim u rivalsima da udjem u 2. ligu i nisam uopce bio blizu. Slozim sad ekipu sa Petkom i Livajom plus Hrvati sto je 83 ratinga i prosetam se do promocije bez poraza u 7 tekmi. Ne znam jesam li pogodio vrijeme pravo igrajuci jucer navecer i danas ujutro ili kaj se dogodilo jer sebe ne smatram igracem za tako visoku diviziju pogotovo ne sa takvom ekipom. Igram tekmu za promociju sada i ubijem lika 9-3 tako da je Livaja metnuo petardu, a mogao je jos toliko zabiti. Jedino kaj znam  je da radje igram sa ekipom di gustam nego da napravim topcina momcad.

 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Delay u rangu igranja na ISDNu prije 15g. Jednu tekmu izgubio, drugu dobio jer je lik truba. Nikad mi se nije dogodilo da u tekmi dobijem dva crvena. Prvi jer je pas otisao na kompletno suprotnu stranu, htio sam iz prve ispucat, registriralo je klizeci. 

 

Protivnicki Ginola je jaci od bilo koje kartice, da ga stavis na stopera, odradio bi posao. Sa druge strane. Ja igram 4222... Oba CMa imaju stay central opciju, nalaze se na krilima. Desni bek ima opciju stay back while attacking, moj napad, on stoji na rubu protivnickih 16m. Gol zabit je enigma, protivnicki upamencano i kimpembe blokiraju sve sta se da blokirat. Sa druge strane, moj Kimpembe cuva korner zastavicu za vrijeme protivnickog napada. 

Ne znam jeste primjetili potpuno krivo postavljanje bekova za vrijeme protivnickog napada. Protivnicko krilo trci po strani i u jednom trenu krene zapikavat u sredinu... bek i dalje trci pravocrtno uopce ne pokriva centralni dio terena, CB blize njemu cuva nikoga, zavlaci se unutra i ostavlja kompletnu stranu otvorenu.

 

Jebem ja njihov hypernesto i analiziranje 22 igraca na terenu kad u 2.ZNL ima igraca koji ovakve gluposti ne rade. 

 

 

Jedini plus u ovom svemu je TOTGS Donnaruma, frajer vrijedi svakog coina.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Mix99 kaže...

Momci ima li nesto u tome da kad slozis ekipu slabijeg ratinga da dobijes losije protivnike ili nesto? Evo npr. ja se vec mjesec dana mucim u rivalsima da udjem u 2. ligu i nisam uopce bio blizu. Slozim sad ekipu sa Petkom i Livajom plus Hrvati sto je 83 ratinga i prosetam se do promocije bez poraza u 7 tekmi. Ne znam jesam li pogodio vrijeme pravo igrajuci jucer navecer i danas ujutro ili kaj se dogodilo jer sebe ne smatram igracem za tako visoku diviziju pogotovo ne sa takvom ekipom. Igram tekmu za promociju sada i ubijem lika 9-3 tako da je Livaja metnuo petardu, a mogao je jos toliko zabiti. Jedino kaj znam  je da radje igram sa ekipom di gustam nego da napravim topcina momcad.

 

Pogodio si pravo vrijeme i igra te nagradila. Nema drugog objasnjenja. Ne mozes se mjesec dana mucit i onda u jednom trenu prosetat se do viseg ranga. Ista stvar u mojem slucaju. Igram petak i subotu WL, scor 10-1 ili 10-2. Da bi zavrsio u nedjelju sa 13-7. Predao utakmice nakon kaj vise niej bilo sanse do R1. 
Igra je nastimana do kraja. Tko to shvati na vrijeme, lakse ce bit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Istina kuzim, al ono da sa takvom momcadi sve dobijem je malo cudno. Ili su moje igrace nabrijali jer imam muda igrat sa takvom ekipom ili su nesto drugo ucinili. Vida mi igra ko da ima rating minimum 85 haha, al tak je svaku fifu pogotovo kad dodje totw. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Mix99 kaže...

Istina kuzim, al ono da sa takvom momcadi sve dobijem je malo cudno. Ili su moje igrace nabrijali jer imam muda igrat sa takvom ekipom ili su nesto drugo ucinili. Vida mi igra ko da ima rating minimum 85 haha, al tak je svaku fifu pogotovo kad dodje totw. 

Ma nije ti nitko nabrijal igrace. Jednostavno je takva igra. Napad mi je Adidas Promo Insigne, Hero Di Natale i TOTGS Chiesa. Iza njega Abedi Pele. 

Jednu utakmicu imam 19 udaraca na gol, 8,6 EG i ne mogu gol dat. Protivnik ima RB Verrattia kao i ja. Longs Shots 60, Shot Power 60. 3 komada mi zaljepi sa njim izvan 16m. Ja ne mogu gol pogodit unutar 16m. 

 

Drugu utakmicu, moj RTTK Vidal dva puta nadskoci Van Dijka u 16m, zakuca u gol i majstor izade van. 

 

 

Nigdje veze. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 22

Evoga prva utakmica kvalifikacija fut champs valjda igram sa igracem 7-8 div, 3 puta pukne u okvir gola zabije 3 gola moj golman 0 obran dokle moj ronaldo ide 4x puta 1vs1 i sva cetri puta fula cjeli gol ono promasi sve.. i jos njegov golman brani par zicera.. Uvjek dodjem do 12W u champsima a sad u kvalifikacija jebem se sa likom koji nezna joystick drzat..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Opet sam spizdio sve coinse iz kluba, ali sam si (gotovo) sve doveo u red.

Još kemijam šta s Koundeom i to je to. Ak ubacim Alabu, pada mi chem llorisu i kimpembeu na 8. Ili ću igrat tak, ili investirat pare u Varanosmrada ili vidit tko će sutra bit u promou, kaže neki tamo lik u grupi na fejsu da bi mogo bit Kounde u promou. Ali zadovoljan sam s timom, konačno. I ovim francuzić only i imam drugu varijantu sa lijevo talijanima desno francuzi, da mi di natale, insigne i chielini mogu igrat. Napokon u ovom lagfestu i gličfestu da imam igrivu momčad na svim pozicijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Opet sam spizdio sve coinse iz kluba, ali sam si (gotovo) sve doveo u red.

Još kemijam šta s Koundeom i to je to. Ak ubacim Alabu, pada mi chem llorisu i kimpembeu na 8. Ili ću igrat tak, ili investirat pare u Varanosmrada ili vidit tko će sutra bit u promou, kaže neki tamo lik u grupi na fejsu da bi mogo bit Kounde u promou. Ali zadovoljan sam s timom, konačno. I ovim francuzić only i imam drugu varijantu sa lijevo talijanima desno francuzi, da mi di natale, insigne i chielini mogu igrat. Napokon u ovom lagfestu i gličfestu da imam igrivu momčad na svim pozicijama.

Ekipa je vani vec tjedan dana. Leakaju sve zivo kako bi rusili market. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Opet sam spizdio sve coinse iz kluba, ali sam si (gotovo) sve doveo u red.

Još kemijam šta s Koundeom i to je to. Ak ubacim Alabu, pada mi chem llorisu i kimpembeu na 8. Ili ću igrat tak, ili investirat pare u Varanosmrada ili vidit tko će sutra bit u promou, kaže neki tamo lik u grupi na fejsu da bi mogo bit Kounde u promou. Ali zadovoljan sam s timom, konačno. I ovim francuzić only i imam drugu varijantu sa lijevo talijanima desno francuzi, da mi di natale, insigne i chielini mogu igrat. Napokon u ovom lagfestu i gličfestu da imam igrivu momčad na svim pozicijama.

 samo moj prijedlog ti je da si makneš engine s benzeme i staviš mu huntera ,nema ti smisla engine kad i ovak ima agility 90 i balance 88 ,vjeruj mi sa hunterom i stroj

11 godina
offline
FIFA 22

Kada misle podignuti rating UEFA karticama? 

Imam Diopa iz West hama i još uvijek mi stoji na 83 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22

Valjda danas. Velik je to posao za ovak malu firmu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 22

Stvarno ne znam vise. Ovo je bolesno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
C3c1l kaže...

Kada misle podignuti rating UEFA karticama? 

Imam Diopa iz West hama i još uvijek mi stoji na 83 

brijem da danas ide upgrade za sve kartice,

ja sam ih skupio poprilično (diop , danjuma, de light, isak, fekir, politano, b.silva, andre, traore...) i sad čekam da vidim kaj bude s toga na kraju ispalo 

jer imam tri momčadi ,do sad sam igrao s čokoladom sad ću ovu wl igrat s vandalima i prvom pa ako mi se ne svidi ide prodaja van dijka

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 12:10 (ZeNGe_CRO-mt).
11 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Stvarno ne znam vise. Ovo je bolesno.

Prvi put danas igram fut champions.

Koje blato od igre, koja bljutava i bolesna ekipa to igra.

Prvo ne znam od kuda im takve ekipe, drugo svi ama baš svi igraju Max presing, trece, svaki od njih traži korner da bi iz njega išli na dodavanje bilo kome na rub 16m i onda centarsut na drugu gdje je nemoguce obraniti, što god napravio ostane mi njegovih troje na mog jednog.

4vrto, jebo im pas milu majku kanadsku degeneričnu, i jebo sebe što sam si uopće dozvolio da igram.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

Prije negdje mjesec dana je bio reset sezone, svi iz elite divisonsa i division 1 su ispali u 2-3, ja sam prva dva tjedna bio 1 i mucio se, sada usao u elite i evo mucim se oko 1900 skill rating, dok mi je u zadnja 3 tjedna za nagrade trebalo 7 utakmica, svi jaci igraci otisli gore, ostali slabiji, sada ti je bilo lagano i uskoro ce opet doc muke, po nekoj mojoj logici to tak ide, a maknuli su da mozes ispadati jer je ekipa koja je bila division 1 isla u division 4 sa namjernim porazima da im bude lakse, a EA ocito na sve modove brije na ultra competitive i da svi igraju sa ekipom "svog levela".

12 godina
offline
FIFA 22

Nešto mi u zadnje vrijeme ova FIFA smrdi na prošlu, jebo sam im mamu.

Ispočetka je bilo dobro, nitko nije mogao zabiti gol, a sada imam osjećaj da primam jako puno golova u režiji FIFE samo da utakmica bude zanimlivija ili ono što je još gore, da ju moram izgubiti.

 

Ja slažem akcije i uvijek pucam unutar šesnaesterca, pazim na stranu, nogu, sve u pičku materinu, ali ne - brane mi čuda - pogotovo Donnarumma - nabijem ga nakurac.

S druge strane ja dobivam golove tipa: lik izvodi korner, moj golman izbije na 20m, naravno njegovom igraču koji puca s nekim panjem, lopta udara u blok i pada na nogu njegovom igraču koji je sam k'o duh pred golom, ovaj iz prve opali i gol.

Eto, takve i slične golove ja golove dobivam u zadnje vrijeme.

 

Sad igram jebene kvalifikacije, mom Benzemi Donnarumma obrani dva mrtvaca sa 10m, ovaj prvi put prismrdi mom golu i opali s Benzemom sa ruba šesnaesterca, lijevom nogom i probuši mog De Geu - pa pička mu materina više.

Morao sam igrati sve utakmice da se kvalificiram, zadnja mi je bila odlučujuća i zabijem gol u 15 minuti.

Nakon toga, što je njegov golman branio to nisu istine - onaj iz Milana crni.

Već sam pomislio da ću ispušit na neku glupu kontru ili odbijanac i onda mu u 75 uvalim za 2-0 - ni sam ne znam kako pajser nije obranio.

Pun mi je kurac više tih obrana koje ne bi smjele biti obrane nikako.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Nešto mi u zadnje vrijeme ova FIFA smrdi na prošlu, jebo sam im mamu.

Ispočetka je bilo dobro, nitko nije mogao zabiti gol, a sada imam osjećaj da primam jako puno golova u režiji FIFE samo da utakmica bude zanimlivija ili ono što je još gore, da ju moram izgubiti.

 

Ja slažem akcije i uvijek pucam unutar šesnaesterca, pazim na stranu, nogu, sve u pičku materinu, ali ne - brane mi čuda - pogotovo Donnarumma - nabijem ga nakurac.

S druge strane ja dobivam golove tipa: lik izvodi korner, moj golman izbije na 20m, naravno njegovom igraču koji puca s nekim panjem, lopta udara u blok i pada na nogu njegovom igraču koji je sam k'o duh pred golom, ovaj iz prve opali i gol.

Eto, takve i slične golove ja golove dobivam u zadnje vrijeme.

 

Sad igram jebene kvalifikacije, mom Benzemi Donnarumma obrani dva mrtvaca sa 10m, ovaj prvi put prismrdi mom golu i opali s Benzemom sa ruba šesnaesterca, lijevom nogom i probuši mog De Geu - pa pička mu materina više.

Morao sam igrati sve utakmice da se kvalificiram, zadnja mi je bila odlučujuća i zabijem gol u 15 minuti.

Nakon toga, što je njegov golman branio to nisu istine - onaj iz Milana crni.

Već sam pomislio da ću ispušit na neku glupu kontru ili odbijanac i onda mu u 75 uvalim za 2-0 - ni sam ne znam kako pajser nije obranio.

Pun mi je kurac više tih obrana koje ne bi smjele biti obrane nikako.

 Imam TOTGS Donnarumu i to je do kraja godine to. Kao prosle godine Ter Stegen. Ne diram ga.

 

Odbijanci koje spominjes se samo takvima mogu dogodit. Puca iz nemoguceg i igra mu vrati. Ja napravim sansu, izbacim Insignea sa 99 pace u prostor. Kimpembe ga stize, uspijem sa fintom bacit Kimpmebea u smece. Ulazim u 16m, zaobidem golmana i taj isti kimpembe stize blokirat udarac jer moje komande da udarac ide u desnu stranu se pretvaraju u udarac po sredini gola.

 

Uzmem TOTGS Chiesu, 20m, suprotni cosak. Gotova prica.

 

Doslovno ovisi kako su slideri za tu tekmu slozeni. Ako uspijes skuzit da ti odredeni igrac nikako ne funkcionira, bacaj ga van. On tu tekmu nece gol dat niti odigrat pas. Vec sam ne znam kolko puta Di Natalea vadil i stavljaj Arnautovica ili Martinsa 85 da ekipa dode k sebi.

 

 

Igra nikad ocitije nije bila.nastimana nego ove godine. O glitche ima iz kornera i ostalo necu ni pocinjat temu.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Kvalificirao sam se za fut champse, ali ovog vikenda neću imati vremena za igrati, hoće li mi se to prebaciti u idući tjedan ili mi sve propada?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice