FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 22

Kaj bi vi sa ovim i 1m coinsa? Trebam ideje. Najveca boljka ekipe je obrana. Igram 4141. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Kaj bi vi sa ovim i 1m coinsa? Trebam ideje. Najveca boljka ekipe je obrana. Igram 4141. 

Kimpembe i Varane - s njima ne možeš pogriješiti.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Kaj bi vi sa ovim i 1m coinsa? Trebam ideje. Najveca boljka ekipe je obrana. Igram 4141. 

Brzo napreduješ, prije par dana si imao 650k coinsa.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kaj bi vi sa ovim i 1m coinsa? Trebam ideje. Najveca boljka ekipe je obrana. Igram 4141. 

Brzo napreduješ, prije par dana si imao 650k coinsa.

Doslovno ne trosim na nista. Sve kaj prodam ili dobijem nagradu od WL stoji.

 

Slagao sam Insignea pa je izletio Van Dijk. Najveci ulov mi je SIF Vinicius iz TOTW paketa. Sve ostalo je nista. Ekipa mi je tjednima ista.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 22

Imam 2-0. 1+ nadiknada. Cr7 na 1% stamine presjeca loptu kojz sam izbijao u aut. 93:40 2-2. Nakon toga sam znao da pobjede tu nema.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Kako sloziti da mogu preskocit protivnikovo slavlje gola? Ne mogu naci nigdje ..

 Zna tko

Who bolan cares
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Celebration camera focus - user controlled team...pod 'game settings - visual'.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2021 7:00 (m77).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
m77 kaže...
Celebration camera focus - user controlled team...pod 'game settings - visual'.

 Nista to ne radi, on slavi svoj gol, a meni prikazuje moje igrace i to je sve... 

Kovačić
15 godina
offline
FIFA 22

Koja je ova igra nakupina paradoksa strašno...

Igram danas kvalifikacije, spojilo me par puta sa našim 'zvijezdama', svako malo dinamov grb, dres, mrki, ovaj onaj. Do sad je praksa bila da tu i tam naletim na neko smeće toksično. Danas, svaki. Al nvm, ne pišem zbog tog, nego...

Fascinantna stvar - igram protiv ekipe sa fenerovim grbom, galatasarayev, itd., nikakvih problema. Čim me spojilo sa našim, ko da igra iz australije, odma light show gore, narančaste, pa crvene za konekciju, lagg do jaja, lik izvodi centar nakon gola i dođe na 25m od mog gola dok meni krene igra, svaka odbijena lopta je njegova jer mom igraču treba minimalno 2-3 sekunde da lagg prođe i da imam neku kontrolu. Užas. 

Slika dolje je s kakvim ekipama me spaja cijeli dan. Naravno da sam ostao out od wl, jer protiv takvih s mojim jazavcima imam šanse ko svinja na kolinju. Falila mi je jedna pobjeda, uz uvjete u kojima sam igrao, laggfest, još je i dobro ispalo.

S tim da i dalje apsolutno ne kontam kriterije u ovoj igri, ekipa me lomi s leđa bez kartona, štoviše bez faula uopće, imam ozljeđene igrače svaku drugu tekmu u prvih deset minuta, pressing 100% bez gubljenja stamine cijelu tekmu ekipa igra, a meni jutros sudi penal bez prekršaja. Nisam prvih 20sekundi znao što se događa, jer je lik gurnuo loptu u for prejako, usput pretrčao mog obrambenog, i otišao u gol aut, sami moj obrambeni i on u 16m, golman na golu naravno. Odjednom penal. Nit je itko dirnuo tog što je otrčao van niti je imao tko, jer jedini igrač s kojim sam ja upravljao je ostao iza njega 5m, i u 16m više nikog. Istu tekmu, lik me 3x složio u svojih 16m s leđa, nijedan faul, tj penal. Svaki drugi tackle mu je uklizavanje. Jel to novi čit vani, ili je ta partija bila retardirana, ko i ova igra, ne znam, ali sad ću bar na miru odmorit živce od smeća 3-4 dana.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ne znam da li je do njihovih servera ili kod mene dolazi do zagušenja kad se susjedi počnu prikapčat na net, ali mi je sumnjiv tajming pa ipak mislim da je do EA-a?!

Počnem WL sa tri pobjede, super konekcija, u te tri partije možda jedanput lagano zatrzalo.

Nakon treće pobjede kreće light-show.

Ne da se nisu gasile lampice nego su crvene svako malo.

Ja tako ne mogu igrat, dodavanje nikakvo, moji se vuku, ja moram kompenzirat lag, nema šanse da išta dobro napravim,

Nakon prve sam restartao router i probao još jednu koja ja bila još gora od prve.

Ništa, odmaramo dok se situacija ne popravi jer nema smisla igrat ako unaprijed znam da sam osuđen na propast.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Ne znam da li je do njihovih servera ili kod mene dolazi do zagušenja kad se susjedi počnu prikapčat na net, ali mi je sumnjiv tajming pa ipak mislim da je do EA-a?!

Počnem WL sa tri pobjede, super konekcija, u te tri partije možda jedanput lagano zatrzalo.

Nakon treće pobjede kreće light-show.

Ne da se nisu gasile lampice nego su crvene svako malo.

Ja tako ne mogu igrat, dodavanje nikakvo, moji se vuku, ja moram kompenzirat lag, nema šanse da išta dobro napravim,

Nakon prve sam restartao router i probao još jednu koja ja bila još gora od prve.

Ništa, odmaramo dok se situacija ne popravi jer nema smisla igrat ako unaprijed znam da sam osuđen na propast.

 Ja sam jucer tako izgubil 2 od 2. Jako tesko za igrat. Pogotovo se branit. Frajer sa Cr7 trci, ne mijenja putanju. Kak ja uzmem loptu tak on pokupi i nastavi dalje. Komedija ziva kaj se dogada. Ni 2-0 nije bilo dovoljno za pobjedu. Zadnje minute zbog laga ili bog zna cega njegovi igraci kupe svaku ispucanu loptu. Ponekad cak i blokiraju ispucavanje u potpuno suprotnom smjeru od njegovog kretanja.

 

Ima dana kad spojim 5-8 pobjeda za redom... a onda ima dana kad ne mogu pobjedit da ga jebes.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 22

Ne znam što je danas pošlo po zlu, ali ovako lošu vezu u ovoj FIFI još nisam imao.

Dogodi se tu i tamo da mi uleti neki Rus ili Turčin pa mi sve šteka, ali danas sa svakim protivnikom ima užasan lag.

Ne znam ni sam kako sam uspio, ali sam u pozitivnom rezultatu na kraju 6-4.

Još sutra dvije pobjede da odradim, a ako veza bude dobra i ako me krene možda budem išao i dalje?

Mučenje, ovo danas nije zabava nego mučenje.

Ako ne dobijem crvenog Mbappea nakon svega, poludit ću načisto :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Ne znam što je danas pošlo po zlu, ali ovako lošu vezu u ovoj FIFI još nisam imao.

Dogodi se tu i tamo da mi uleti neki Rus ili Turčin pa mi sve šteka, ali danas sa svakim protivnikom ima užasan lag.

Ne znam ni sam kako sam uspio, ali sam u pozitivnom rezultatu na kraju 6-4.

Još sutra dvije pobjede da odradim, a ako veza bude dobra i ako me krene možda budem išao i dalje?

Mučenje, ovo danas nije zabava nego mučenje.

Ako ne dobijem crvenog Mbappea nakon svega, poludit ću načisto :)

Nije ok da ga dobiješ dva puta.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Nije ok da ga dobiješ dva puta.

Ništa od crvenog Mbappea :)

Štoviše, nagrade zakurac.

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Ko dobije lošije WL nagrade od mene plaćam mu gajbu pive. :D 

Red pickovi - Maehle i Shaqiri

Jumbo rare players pack - Acerbi najbolja kartica

 

TOTW paket - Trimmel, još jedna 81 kartica i jedna 79. 

I tako iz vikenda u vikend. 

 

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Danas sam igrao fut champs i nikad više...nemam problema izgubiti od dobrih igrača, ali kad izgubim od lika kojem niti jedan igrač nema ni 3% stamine od 60. minute pa nadalje ali lete po terenu ko jeleni, onda više nemam što reći.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Jučer od 10 dobia sam mislim 6 . bez nebuloza .kad izgubim pošteno izgubim a kad dobijem dobijem sa razlogom .najbolje mi je kad gubim utakmicu pa je preokrenem 🙂.

Momčad mi je Ok al plan mi je ubrzat vezni red sa kanteom (skup je) ili nekim brzim CM.

Pogba mi je loš bez baluna i izdži cc 65 min. Idealan da uđe sa klupe kad se vodi 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 22
m77 kaže...
Danas sam igrao fut champs i nikad više...nemam problema izgubiti od dobrih igrača, ali kad izgubim od lika kojem niti jedan igrač nema ni 3% stamine od 60. minute pa nadalje ali lete po terenu ko jeleni, onda više nemam što reći.

 Bas to.. Likovi igraju cjelu utakmicu pressing onda igramo extra time i njegovi stoperi na crveni stamini love mog rashforda koji ulazi u 80 min.. Pa jebo ja tu logiku

12 godina
offline
FIFA 22

Hvala na sudjelovanju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Jel ima netko da igra ovu igru bez smrdljivih Kimpembea i Fekira?
Doslovno svaka ekipa protiv koje sam igrao je imala Kimpembea, a svaka druga i jednog i drugog...koliko otužan netko mora biti za koristiti baš sve što je vidio na youtubeu i twitchu...i svake godine jedno te isto, ili je Smalling ili su Adama i Inaki ili Kimpembe i Fekir.🤮
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
m77 kaže...
Jel ima netko da igra ovu igru bez smrdljivih Kimpembea i Fekira?
Doslovno svaka ekipa protiv koje sam igrao je imala Kimpembea, a svaka druga i jednog i drugog...koliko otužan netko mora biti za koristiti baš sve što je vidio na youtubeu i twitchu...i svake godine jedno te isto, ili je Smalling ili su Adama i Inaki ili Kimpembe i Fekir.🤮

Zadnja linija mi je Hernandez - Koulibaly - De Ligt - Cuadrado... I njih guram od kad je igre. Nisam ulovio POTM Koulia niti RTTK De Ligta, tako da sam ''osuden'' na njih do daljnjega. Mozda neki promo baci kojeg talijana, inace cu morat na ikone prec.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 22
Osjećam se kao jedini idiot koji igra sa tipovima kao Acuna, Depay, Correa, Riquelme...

Btw, jučer sam sve coinse potrošio na nekoliko Alaba otw kartica.💪
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 7:08 (m77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
m77 kaže...
Jel ima netko da igra ovu igru bez smrdljivih Kimpembea i Fekira?
Doslovno svaka ekipa protiv koje sam igrao je imala Kimpembea, a svaka druga i jednog i drugog...koliko otužan netko mora biti za koristiti baš sve što je vidio na youtubeu i twitchu...i svake godine jedno te isto, ili je Smalling ili su Adama i Inaki ili Kimpembe i Fekir.🤮

 pa kad su jedni od boljih ,zašto ih ne bi koristili ,evo kimpembe je 35k coinsa ,ako je to skupo za vrhunskog cb-a onda ja ne znam...

a tko nije napravio fekira nek mu bude žao jer je do sad najbolji sbc bez daljnjeg

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Hahaha šta se počelo pisat zašto drugi igraju sa istim igračima . Zar i to vas smeta . Svašta 😄

Btw Kimpembe se uklapa u masu ekipa jer je francuz i ako netko želi da mu svi imaju 9 ili 10 chemistry naravno da će kupit jeftinog a dobrog igrača. jos je iz psg-a he

Meni je obrana Kimpembe - marquinhos - donnarumma.

Mogu je zaminit sa Van dijk - rudiger - alisson i realno isto bi top obrana bila al ništa bolja i eto nebi ima Kimpembea 😄.

meni Fekir se ne može uklopit u ekip .chemistry bi mu bia 6-7 . Meni je Foden top igrać .jeftin agilan brz .

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Ništa od crvenog Mbappea :)

Štoviše, nagrade zakurac.

 E jesi papak.

15 godina
offline
Re: FIFA 22
m77 kaže...
Osjećam se kao jedini idiot koji igra sa tipovima kao Acuna, Depay, Correa, Riquelme...

Btw, jučer sam sve coinse potrošio na nekoliko Alaba otw kartica.💪

Još mu treba jedna pobjeda a dolazi crni petak kada možda dodatno padnu kartice tako da ako si ga kupovao ispod 50k nešto ćeš zaraditi. Sad ide za 72k i sumnjam da će nešto ozbiljno kartica rasti jer ako dobiju sljedeći vikend nadogradnja bit će to u ovom promou oko crnog petka kada će market bit pun kojekakvih kartica i neće proći po očekivanom. Puno ljudi je kupilo karticu i kao uvijek do sada kada krene panika i rušenje cijena bit će svašta. Samo moje mišljenje. Ne znači da sam u pravu. Plus malo ga ljudi koristi u igri. I sam si rekao da sve momčadi koriste jedne te iste kartice u obrani i sada kada te meta kartice za crni petak padnu samo će one biti interesantne.

12 godina
offline
FIFA 22

Kupovat kartice prije BF ludila sa FP i otvaranjem paketa tijekom happy houra je ludost. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Novi sam u FIFA online svijetu opcenito, nedavno sam kupio FIFU 22 (PC). Igram division rivals, team rating mi je 82, ali mene zanima na koji nacin vi dobijete sve te igrace. Kako dodete do onih kartica npr. TOTW i ostale. Koliko bi ja trebao matcheva odigrat da skupim dovoljno coinsa za 90+ igrace .. nije mi jasno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Antony2705 kaže...

Novi sam u FIFA online svijetu opcenito, nedavno sam kupio FIFU 22 (PC). Igram division rivals, team rating mi je 82, ali mene zanima na koji nacin vi dobijete sve te igrace. Kako dodete do onih kartica npr. TOTW i ostale. Koliko bi ja trebao matcheva odigrat da skupim dovoljno coinsa za 90+ igrace .. nije mi jasno

Samo igranjem to nećeš nikad skupit. Trebao bi biti jako dobar igrač da svaki tjedan pobireš dobre nagrade a i tada je upitno ako te neće sreća. U svakom slučaju trgovanje na marketu je nešto s čim se trebaš počet baviti ako želiš podebljati coinse.

Možeš igrati i SB pa pobirati tjedno 26k coinsa i dva rare player packa pa možda te posere. Sve u svemu jako puno vremena trebaš potrošiti za ajmo reći ništa.  Većina nas je mazohista pa već godinama uništavano zdravlje s ovim smećem. Nedamo se.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

A evo. Ne smijem se više žalit. 😁

 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice