FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.013
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
maxy0 kaže...

Ma daj pa sta su napravili s gameplayom... Kad sam tek upalio trial jedva smo golove davali, puno tekmi sam zavrsio tak da sam ja ili suparnik ostali na 0 golova, trebao si se jebeno potruditi da gol zabijes... Sad isti kurac ko fifa 21, pada 10 golova svaku tekmu. Jel svaki jebeni put moraju udovoljiti glupim klincima koji kmece po redditu i oce brzi arkadni gameplay

Stvar je u balansu. Ovo do sada nije bilo normlano. Jebem ti ja nogomet u kojem pucam 20 puta po golu od toga 10 puta s desetak metara i lik sve brani. Točno se vidi da kreće ranije i da brani nemoguće. Znači dajte to sredite. Neka golman brani ono što mora braniti. To je poanta a ne robot na golu. No oni ne mogu pogoditi balans igrea pa idu iz krajnosti u krajnost. Do sada nije ulazilo gotovo ništa a sada će ulaziti sve. Čemu i to? Gameplay je i to sada bio sranje. Lik trči s igračem pacea 65 a ja s Walkerom i ne mogu ga stići? Kaj je to gameplay? Dodajem igraču ispred sebe a njemu treba nekoliko sekundi da smiri loptu dok je ne izgubi, ili dodajem liku do sebe a lopta ode od njega nekoliko metara, ili dodajem liku ispred sebe a lopta ode u aut. Kaj je to gameplay ili zajebavanje igrača. Pucam finese a igrač skače i diže nogu i brani udarac? Igra je postala autoblok simulator. Gotovo svaki udarac završava u nekom nemogućem bloku. Okrenem igrača i ulazim u 16m a tri igrača stoje s golmanom na crti i brane gol? Pa gdje su to vidjeli? Uzimam liku loptu u jednom napadu po 5/6/7 puta i uvijek mu se vraća. Već bih plakao od muke. Kaj je to gameplay? Fakat su igru radili debili koji nikad nisu potrčali za loptom. Ovo sve se događalo prije patcha, što se događa sada ne znam jer još nije došao na konzole. No evidentno je da je igra bila sranje i prije patcha. Jedna od najiritantnijih fifa otkako je futa a igram igru fut od 2011 godine.

 FIFA 21 je najgore i najiritantnije smeće koje sam igrao od svih fifa pa i opcenito igara. Teško da će ju ista uspjeti nadmašiti

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
movie kaže...

Četvrti dan za redom niti rare karticu ne mogu dobiti u preview packu. Otvorio sam i dva rare player packa i morata najbolja kartica. Ujutro dobijam još dva rare player packa od SB pa da vidim mogu li nadmašiti moratu. Užas.

 Ti i dalje igraš FUT samo radi packova? U preview packu je 12 itema a ne 12 igrača, znači u startu si ograničen na koliko, četvrtinu šanse za dobit IKAKVOG igrača, a ti plačeš jer nisi dobio RARE igrača koji će vrijedit 800 coinsa u packu od 7500. Jebenica. To pubertet2 pod stare dane?

Evo, ak te šta tješi, ovak je meni svaki dan. I još stotinama tisuća drugih igrača, pa opet ne brojimo SVAKI dan na forumu SAMO zbog toga. Jebe mi se za packove, igram dok mi se igra, ak šta uleti uleti, dobro, ak ne, opet dobro. Zaradit će se pa se kupi

 

Ja eto sad imam opaku dilemu. Imam 3 vrlo dobra tima, sa sva 3 sam zadovoljan, plus još poneki uleti s klupe tipa Halaand, Caan, Robertson, Gomez, AWB, , i još dosta sličnih igrača koji vrijede više od meni famozne granice od 10k coinsa. E sad, kopa me Koulibaly, prošlu fifu sam igrao s talijanima 3/4 vremena, sad sam si ih opet nakupio - Hernandez, Tomori, Maignan, Kessie, Chiesa, Murillo, flashback Pedro, itd. Imam coinsa za kupit napadače, tipa Dybalu i IF Osimhena, ili tak neku kombinaciju, pa igrat s full talijanima, i složit Koulibalya, ali me kopa što je dost skup sbc, a on nije niš posebniji od npr Gomeza koji košta 10x manje, ili Kimpembea koji košta isto 5-6x manje od sbca. Ili kemijat što manje pa složit neki mix, ili pojačat francuze, s kojima sam ovu fifu najviše odigrao, ali su mi Martial i B.Yedder već dosadili dobrano nakon 100 tekmi, ili imate neki pametniji prijedlog. Nemam ni 50% volje ko u prošloj fifi za slagat ekipu/e i kemijat s igračima

Ja sam sad otišao full Serie A slagati, baš se čini dosta dobra liga, imaš solidnog igrača na svakoj poziciji i prilično su jeftini. Kad pogledašŠkriniar i Koulibaly skupa 30k, a Varane 300k... Pa ti vidi koju ligu ideš slagati.

 

Inače, gotov WL, dogurao nekako do 8 pobjedi makar sam kvale jedva prošao. Nagrade su jebene, u onom packu s 24 igrača uletila 3 inform igrača + Verratti, onda još drugi pack sa samo 3 informa. Pa još jedno mislim 35k coinsa, i još i red pickovi koje trebaju popraviti... Nenormalno, u rivalsima to ne dobiješ 2 mjeseca jbt.

6 godina
offline
FIFA 22

Rank 2 u WL, podario dvije pobjede na kraju. Gameplay tesko govno, budem sutra bacio par primjera delaya i laga.

TOTW pack - Wendell, White i, iako su sva tri, Kara.

Jumbo Rare - Varane! 

Mega -Hazard.

EA je klasicno sjebao crvene pickove tako da oni valjda dolaze u nekom trenutku.

Sve u svemu, bogatiji za 60k, Varanea i 3xdiscard TOTW.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...
movie kaže...
maxy0 kaže...

Ma daj pa sta su napravili s gameplayom... Kad sam tek upalio trial jedva smo golove davali, puno tekmi sam zavrsio tak da sam ja ili suparnik ostali na 0 golova, trebao si se jebeno potruditi da gol zabijes... Sad isti kurac ko fifa 21, pada 10 golova svaku tekmu. Jel svaki jebeni put moraju udovoljiti glupim klincima koji kmece po redditu i oce brzi arkadni gameplay

Stvar je u balansu. Ovo do sada nije bilo normlano. Jebem ti ja nogomet u kojem pucam 20 puta po golu od toga 10 puta s desetak metara i lik sve brani. Točno se vidi da kreće ranije i da brani nemoguće. Znači dajte to sredite. Neka golman brani ono što mora braniti. To je poanta a ne robot na golu. No oni ne mogu pogoditi balans igrea pa idu iz krajnosti u krajnost. Do sada nije ulazilo gotovo ništa a sada će ulaziti sve. Čemu i to? Gameplay je i to sada bio sranje. Lik trči s igračem pacea 65 a ja s Walkerom i ne mogu ga stići? Kaj je to gameplay? Dodajem igraču ispred sebe a njemu treba nekoliko sekundi da smiri loptu dok je ne izgubi, ili dodajem liku do sebe a lopta ode od njega nekoliko metara, ili dodajem liku ispred sebe a lopta ode u aut. Kaj je to gameplay ili zajebavanje igrača. Pucam finese a igrač skače i diže nogu i brani udarac? Igra je postala autoblok simulator. Gotovo svaki udarac završava u nekom nemogućem bloku. Okrenem igrača i ulazim u 16m a tri igrača stoje s golmanom na crti i brane gol? Pa gdje su to vidjeli? Uzimam liku loptu u jednom napadu po 5/6/7 puta i uvijek mu se vraća. Već bih plakao od muke. Kaj je to gameplay? Fakat su igru radili debili koji nikad nisu potrčali za loptom. Ovo sve se događalo prije patcha, što se događa sada ne znam jer još nije došao na konzole. No evidentno je da je igra bila sranje i prije patcha. Jedna od najiritantnijih fifa otkako je futa a igram igru fut od 2011 godine.

 FIFA 21 je najgore i najiritantnije smeće koje sam igrao od svih fifa pa i opcenito igara. Teško da će ju ista uspjeti nadmašiti

 Vidiš da je čovjeku glavna preokupacija što će dobit iz paketića, a ne kakva je igra.

 

Sad krenem malo u wl, prve 3 tekme ok, 4-a, čitersko smeće. Evo, nakon 100+ tekmi, prvo kancerogeno smeće koje ima manjak mozga i višak novaca. Znači, konstant pressure od prve minute, stamina 100% cijelu utakmicu, igrači trče SVI na 99 pacea. GG ea, you did it again....

Kompetitivna igra nadasve, bez anticheat protekcije.....

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Ove kvalifikacije za WL, jel se mogu igrat tokom citave sedmice ili samo vikend?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...

 FIFA 21 je najgore i najiritantnije smeće koje sam igrao od svih fifa pa i opcenito igara. Teško da će ju ista uspjeti nadmašiti

Niti blizu nije smeće kao fifa 22. Toliko autoblokova, toliko nerealnih obrana golmana, toliko oduzetih lopti koje se ponovno vrate protivniku i toliko krivih dodavanja na obje strane nisam vidio u svim fifama do sada zajedno. Ovo je govno na kvadrat. Vidim da je net prepun sličnih mišljenja poput mog. No svi volimo nogomet a fut je droga i prijeći ćemo preko svega i dalje igrati igru ma koliko je mrzili.

 

jopis kaže...
 Vidiš da je čovjeku glavna preokupacija što će dobit iz paketića, a ne kakva je igra.

 

Zaključio sam iz viđenog da je igra govno i da nema smisla igrati je dok ne izađe par patcheva koji će je donekle dovesti u red. Stoga se zabavljam otvarajući packove a ne živciranjem i igranjem. Na kraju se živciram i otvaranjem packova. Nema pomoći kada se otvore vrata pakla.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Pozdrav kako mogu fifu da prebacim na njemacki jezik da mi bide meni i komentator na njemakom jeziku
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

završio finale i zadovoljan sa nagradama 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 13:37 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Fora je kak za preview daju samo gold pack. Ove promo niti nr planiraju. Smeh. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
miikaa77 kaže...
Ove kvalifikacije za WL, jel se mogu igrat tokom citave sedmice ili samo vikend?

 ?

11 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

završio finale i zadovoljan sa nagradama 

 I ja isto dobio. Nagrade mozes odmah uzet, al ja cu cekat iduci TOTW jer ovaj je sranje sve osim Sona...

Kovačić
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Fora je kak za preview daju samo gold pack. Ove promo niti nr planiraju. Smeh. 

 Evo ga Šime samo za tebe. Gospodin turčin si je složio penalda od 2.5 milje.... Ruke nema, veze s igrom nema, ali ima EA koji mu poklanja 256 odbijanaca u jednoj utakmici jer je ipak investirao par tisućica eurića da potroši da ima sa složit sbc od skoro 300 ne baš prejeftinih igrača....

 

Btw, na ozbiljnom sam razmatranju brisanja igre. Sad sam u 4 tekme vidio sve što sam 'želio' vidjeti u jednoj nogometnoj kakti simulaciji. B.Fernandes i Pogba su u 3 utakmice za redom DUPLO brži od mog Portua, Adame, T.Hernandeza.... Ne jednom, nego SVAKO guranje u for. A meni likovi uredno stižu Adamu i Portua sa 69 pace bekovima i cb-ima. Bravo EA, usrali ste prokletu krvavu igru još jednom. Do zadnjeg patcha je sve bilo ok, pace se osjetio kod brzih igrača, sad više nema veze s vezom. Plus sva povlačenja za dres s leđa, tackleanje s leđa na način da se igrač polomi i bude ozlijeđen, nije više faul, ali penal je kad izbijete loptu, vaš drugi igrač je kontrolira 3-4 koraka, i protivnik tada padne koji natrčavao 10m dalje preko tog igrača s kojim ste izbili loptu... To je penal. Ali kad vam neki tam majmun turski ukliže 3x u 5 sekundi s leđa i slomi vas na 10m od gola, onda nije penal, jer je on platio 2-3-xx000 eura za ea pointse pa on mora pobjedit. Da me ne shvatite krivo, od ovog zadnjeg patcha, i moj kimpembe, gomez, kounde, uredno stižu protivničke wernere, rashforde, aube, ali ja kad ih taknem je penal, za razliku od obrnutih situacija i povlačenja s leđa i uklizavanja bez lopte. Ali to je retardacija i nema veze s vezom, čemu onda igrač sa 90+ pacea ako će ga svaki prokleti šaban u igri stići. I kojom onda usranom logikom, osim onom EAovskom bez iti malo mozga, jedan kljakavi B.Fernandes ili Pogba MOGU pretrčat iste te obrambene koji se naganjaju bez problema sa igračima sa DVADESET pacea VIŠE!?!?!?!?

I da, sinoć igra bez problema, danas je SVAKA sa crvenim kvadratićima i lagg je nenadjebiv. Ne kontam za koju pm oni razvijaju tolike online igre a nesposobni su složit servere da igra radi bez delaya i ping spajkanja za duple i troduple vrijednosti.

15 godina
offline
FIFA 22

Kad će nam podijeliti one packove što smo osvojili radeći sbc na kraju fife 21. Rekli su 10.10 ali nisam još ništa dobio. Možda poslije 19h?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Zavrsia WL 12-6

Od 6 izgubljenih realno sam zasluzia izgubit samo 1 ako i nju...

Igra je i dalje skripirano smece broj golova koji sam primia u zadnjoj min 1. Pol i 2. Pol ne nogu ni prebrojat.

2 utakmice popusia na penale, ima jedno 5-6xG vs 1-2

Vrhunac mi je bia u produzetku u kontri lik izleti sa golmanom ja ga lobujem i golman mu obrani rukama izvan 16m i ne sudi se nista..

Koulibaly mozda i ponajbolji cb u igri, mislim se potm sbc napravit

Cuadrado, Chiesa, Kessie, Insigne isto vrh

Ostali ok nista posebno

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Nagrade smece kao ii obicno

Totw pack sacuvat kad budu bolji igraci u njemu

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 18:44 (Diplo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Diplo kaže...

Zavrsia WL 12-6

Od 6 izgubljenih realno sam zasluzia izgubit samo 1 ako i nju...

Igra je i dalje skripirano smece broj golova koji sam primia u zadnjoj min 1. Pol i 2. Pol ne nogu ni prebrojat.

2 utakmice popusia na penale, ima jedno 5-6xG vs 1-2

Vrhunac mi je bia u produzetku u kontri lik izleti sa golmanom ja ga lobujem i golman mu obrani rukama izvan 16m i ne sudi se nista..

Koulibaly mozda i ponajbolji cb u igri, mislim se potm sbc napravit

Cuadrado, Chiesa, Kessie, Insigne isto vrh

Ostali ok nista posebno

 

 

 Ja taman prodao Brunu da si složim Koulibalya.

Zašto si nisi složio Pedra? Za Insignea i sve ostale lw-ove iz serie a je bar 2 stepenice bolji. Može igrat sve, cam-a, cf, st, uz krilo naravno. I još 5wf.

Prebacio sam se nakon 100 tekmi francuza, 20ak tekmi engleza, na talijane, meni je Dybala extra, Chiesa standardno dobar, Kessie malo tromast, ali odličan otimač lopti, ali Dybala, pogotovo na cam-u, brutalne lopte, finesse, penali, slobodnjak, odličan mi je. Sad sam popodne kupio Ciru i Lautara, da promjenim napad malo (igrao sam s Pedrom i Dybalom, a Mertens na cam-u), to šta Lautaro trpa, to su strahote. 10 tekmi rivalsa, 17 golova. 

Koliko god sam nezadovoljan stanjem igre nakon ovog zadnjeg patcha, čiterima, ekipom koja pali kojekakva sranja za nabijanje pinga kad povedu, pa nakon idealne igre odjednom krene lagg brutalan nakon njihove pauze, opet me malo drži nova momčad i kak je fino igrat s talijanima, za sad (dok ne krene igra srat opet, il ne naletim na neko tursko smeće)....

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
Diplo kaže...

Zavrsia WL 12-6

Od 6 izgubljenih realno sam zasluzia izgubit samo 1 ako i nju...

Igra je i dalje skripirano smece broj golova koji sam primia u zadnjoj min 1. Pol i 2. Pol ne nogu ni prebrojat.

2 utakmice popusia na penale, ima jedno 5-6xG vs 1-2

Vrhunac mi je bia u produzetku u kontri lik izleti sa golmanom ja ga lobujem i golman mu obrani rukama izvan 16m i ne sudi se nista..

Koulibaly mozda i ponajbolji cb u igri, mislim se potm sbc napravit

Cuadrado, Chiesa, Kessie, Insigne isto vrh

Ostali ok nista posebno

 

 

 Ja taman prodao Brunu da si složim Koulibalya.

Zašto si nisi složio Pedra? Za Insignea i sve ostale lw-ove iz serie a je bar 2 stepenice bolji. Može igrat sve, cam-a, cf, st, uz krilo naravno. I još 5wf.

Prebacio sam se nakon 100 tekmi francuza, 20ak tekmi engleza, na talijane, meni je Dybala extra, Chiesa standardno dobar, Kessie malo tromast, ali odličan otimač lopti, ali Dybala, pogotovo na cam-u, brutalne lopte, finesse, penali, slobodnjak, odličan mi je. Sad sam popodne kupio Ciru i Lautara, da promjenim napad malo (igrao sam s Pedrom i Dybalom, a Mertens na cam-u), to šta Lautaro trpa, to su strahote. 10 tekmi rivalsa, 17 golova. 

Koliko god sam nezadovoljan stanjem igre nakon ovog zadnjeg patcha, čiterima, ekipom koja pali kojekakva sranja za nabijanje pinga kad povedu, pa nakon idealne igre odjednom krene lagg brutalan nakon njihove pauze, opet me malo drži nova momčad i kak je fino igrat s talijanima, za sad (dok ne krene igra srat opet, il ne naletim na neko tursko smeće)....

 

Prije bi si bubreg izvadia nego ima igraca Lazia u ekipi 

 

Forza Roma 

15 godina
offline
FIFA 22

Ima li smisla slagati benzemu? Nije strašno, oko 120k coinsa a brijem da će brzo dobiti SIF karticu koja će otprilike toliko koštati i biti bolja i na kraju ću je uvijek moći za nešto prodati. Neodlučan sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Diplo kaže...
jopis kaže...
Diplo kaže...

Zavrsia WL 12-6

Od 6 izgubljenih realno sam zasluzia izgubit samo 1 ako i nju...

Igra je i dalje skripirano smece broj golova koji sam primia u zadnjoj min 1. Pol i 2. Pol ne nogu ni prebrojat.

2 utakmice popusia na penale, ima jedno 5-6xG vs 1-2

Vrhunac mi je bia u produzetku u kontri lik izleti sa golmanom ja ga lobujem i golman mu obrani rukama izvan 16m i ne sudi se nista..

Koulibaly mozda i ponajbolji cb u igri, mislim se potm sbc napravit

Cuadrado, Chiesa, Kessie, Insigne isto vrh

Ostali ok nista posebno

 

 

 Ja taman prodao Brunu da si složim Koulibalya.

Zašto si nisi složio Pedra? Za Insignea i sve ostale lw-ove iz serie a je bar 2 stepenice bolji. Može igrat sve, cam-a, cf, st, uz krilo naravno. I još 5wf.

Prebacio sam se nakon 100 tekmi francuza, 20ak tekmi engleza, na talijane, meni je Dybala extra, Chiesa standardno dobar, Kessie malo tromast, ali odličan otimač lopti, ali Dybala, pogotovo na cam-u, brutalne lopte, finesse, penali, slobodnjak, odličan mi je. Sad sam popodne kupio Ciru i Lautara, da promjenim napad malo (igrao sam s Pedrom i Dybalom, a Mertens na cam-u), to šta Lautaro trpa, to su strahote. 10 tekmi rivalsa, 17 golova. 

Koliko god sam nezadovoljan stanjem igre nakon ovog zadnjeg patcha, čiterima, ekipom koja pali kojekakva sranja za nabijanje pinga kad povedu, pa nakon idealne igre odjednom krene lagg brutalan nakon njihove pauze, opet me malo drži nova momčad i kak je fino igrat s talijanima, za sad (dok ne krene igra srat opet, il ne naletim na neko tursko smeće)....

 

Prije bi si bubreg izvadia nego ima igraca Lazia u ekipi 

 

Forza Roma 

 Točno me boli kifla otkud je ko, a Milanista sam 30+ godina. Ako mi paše u tim, a valja, igrat će, ovo je igra.

Evo, pukoše coinsi od Brune ko kokica, al zadovoljan sam, još ću Sczesznya i Skriniara probat čim stignem, sutra valjda, danas testiram jel bolji Manolas ili Tomori.

11 godina
offline
Re: FIFA 22
jel radi kome fake shot..znaci krug pa x..neznam neka ekipa prijavljuje bugove uz taj skill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
trube kaže...
jel radi kome fake shot..znaci krug pa x..neznam neka ekipa prijavljuje bugove uz taj skill

Ja sam se na to žalio od prvog dana, baš ovdje ne grupi. Koliko vidim to se ispravlja s ovim prvim patchem. No sasvim ok funkcionira fake shot s kvadrat i X pa me neki nisu kužili o čemu pričam koji na taj način koriste fake shot. S obzirom da sam naučio na krug pa X prsti mi sami poneki put odu a lopta u aut. No tjeram se da mi ovo s kvadratom i X bude pod normalno. Kada tako odigram fake shot radi normalno. Probaj.

6 godina
offline
FIFA 22

Napravio remont nakon WL zahvaljujuci Varaneu. Sa ovoga na ovo. Mislim da nikada nisam imao tako skupu obranu ovako rano u igri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2021 9:23 (sexytoiletpaper).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...

Napravio remont nakon WL zahvaljujuci Varaneu. Sa ovoga na ovo. Mislim da nikada nisam imao tako skupu obranu ovako rano u igri.

Ne znam, ja bih uvijek rađe kupio tri vrhunska napadača. U obrani svi bez obzira na cijenu rade iste gluposti, pogotovo vratar. Imam Popea na golu i ne pada mi na pamet kupovati nešto drugo. Imao sam i Alissona i po ničem mi nije bio bolji od Popea koji košta 1800 coinsa. Čim je Alissonu skočila cijena odmah sam ga prodao. Možda ovim profićima nešto znači bolja kartica u obrani ali meni ne znači. Sa svima radim iste gluposti. S druge strane dobar napadač i kod mene luzera radi razliku i lakše mi je s njime zabiti nego s mahrezom i sličnim igračima. Uz dobre napadače bitna mi je i sredina terena pa i obrana onda manje trpi. Sad razmišljam da poberem Benzemu ali sam neodlučan. Pričekat ću do zadnjeg dana sbc pa odlučiti. Možda se ukaže neka bolja prilika. Son je čudo, nikad nije imao ovako dobru rare karticu kao ove godine.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Napravio remont nakon WL zahvaljujuci Varaneu. Sa ovoga na ovo. Mislim da nikada nisam imao tako skupu obranu ovako rano u igri.

Ne znam, ja bih uvijek rađe kupio tri vrhunska napadača. U obrani svi bez obzira na cijenu rade iste gluposti, pogotovo vratar. Imam Popea na golu i ne pada mi na pamet kupovati nešto drugo. Imao sam i Alissona i po ničem mi nije bio bolji od Popea koji košta 1800 coinsa. Čim je Alissonu skočila cijena odmah sam ga prodao. Možda ovim profićima nešto znači bolja kartica u obrani ali meni ne znači. Sa svima radim iste gluposti. S druge strane dobar napadač i kod mene luzera radi razliku i lakše mi je s njime zabiti nego s mahrezom i sličnim igračima. Uz dobre napadače bitna mi je i sredina terena pa i obrana onda manje trpi. Sad razmišljam da poberem Benzemu ali sam neodlučan. Pričekat ću do zadnjeg dana sbc pa odlučiti. Možda se ukaže neka bolja prilika. Son je čudo, nikad nije imao ovako dobru rare karticu kao ove godine.

Meni u ovoj igri nekako sve šteka u napadu. Probao sam Haalanda, IF Osimhena, Wernera, Martineza i jedino Werner mi je koliko-toliko dobar bio. Dosta čudno s obzirom na statse, ali moguće da ja nemam veze u ovoj igri. Nekako mi se čini da su passing i pozicioniranje dosta bitni, ali opet bez brzine nema ništa.

4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Kad otprilike za stalno padaju cijene igracima znate li? Kontam uzeti Brunu koji je oko 120k ili Van Dijka koji je 200k ili je bolje sacekat mjesec dana ili koliki vec treba da drasticno padnu cijene?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Perfekcionista kaže...
Kad otprilike za stalno padaju cijene igracima znate li? Kontam uzeti Brunu koji je oko 120k ili Van Dijka koji je 200k ili je bolje sacekat mjesec dana ili koliki vec treba da drasticno padnu cijene?

Nece ti ovo nikud padat. Mozda kad koji promo izade. Market nikad nije bio ''nizi'' na pocetku fife. Ima 20ak kartica koje nesto vrijede, sve ostalo je smijesno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

Jel mi može netko od vas objasnit kako netko može, bez čita, legalno, i kojim setupom taktike, jer ne pronalazim tu postavku nigdje, igrati CIJELU utakmicu MAN MARKING na SVAKOG čovjeka, i constant pressure 90 minuta, a stamina na 80+% cijelu tekmu?

Sad sam igrao protiv takvog lika. Znači cijelu utakmicu lik trči sa cmovima, a njegovi igrači su na man markingu SVI, i SVI SAMI trče uz moje igrače, neovisno kud se ja krećem, ali u stopu, u aut, u aut, nazad, nazad, naprijed, naprijed, njegovi SVI igrači prate moje igrače tijelo uz tijelo.

Stamina mu nije u nijednom momentu pala ispod cca 3/4 crte. Čit? Ili opet neki exploit da se ne gubi stamina a igra constant pressure? Ne kužim, oči su mi iskrvarile cijelu tekmu gledajući njegove igrače kako kao vjerni psi trče rame uz rame mojima, a on ne upravlja nijednim od njih. Nego, eto kad se ja nađem u šansi, on se sa sekundom zakašnjenja switcha na tog koji mu treba i uzme mi loptu, jer ja nemam ni kud ni kome kad su njegovi uz moje non stop.

Tim u prilogu (njegov ofc), to ni ne želim komentirati....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 22

To ti je cista poznata Fifa skripta. Imam jos 1h trial odigrao draft. Dobio Messia koji je ulazio kao Supersub. Znaci 1. tekma bez problema. 2. Tekma sam pucao bar 20 suteva u okvir gola zabio jedva 2 gola i produzetke izborio u produzetcima opet svaka lopta ulazi. Uglavnom osvojio draft dobio ukupno 20k Coinsa kad se sve proda znaci nista 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 22
CroVandal kaže...

To ti je cista poznata Fifa skripta. Imam jos 1h trial odigrao draft. Dobio Messia koji je ulazio kao Supersub. Znaci 1. tekma bez problema. 2. Tekma sam pucao bar 20 suteva u okvir gola zabio jedva 2 gola i produzetke izborio u produzetcima opet svaka lopta ulazi. Uglavnom osvojio draft dobio ukupno 20k Coinsa kad se sve proda znaci nista 

 Nemam ja više pozitivnih riječi za ovu retardaciju - sad tri tekme igram - u SVAKOJ lik uklizava s leđa na 16-17m, SVAKI put je dobio žuti, neovisno jel penal ili ne, tj jel u 16 ili van, SVAKI put je to bilo sa ZADNJIM čovjekom. Ja ukližem s boka sa T.Hernandezom NA CENTRU i dobijem crveni, jednu od te tri tekme. Drugu ukližem sa Koulibalyem na 25m od gola, još DVA moja obrambena su do gola, POKUPIM loptu, i dobijem crveni. Insta AltF4 dok nisam polupao nešt, a nisam nasilan niti živčenjak...

15 godina
offline
FIFA 22

Jumbo rare player pack. Ide me...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice