FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 472.229
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

pa po meni je neću reći lagano doći do finala ali ostalo mi je još dvije tekme i imao sam bodova za finale , sad gledam za finale imam 20 tekmi za odigrat i da sve do jedne izgubim opet imam bodova za dva player picka 1 od 3 

uz ajmo reći 7 pobjeda od tih 20 tekmi imam već sasvim pristojne nagrade

ovo je momčad s kojom igram wl i s kojom ću igrat finale

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ima li smisla da magare poput mene kupi igru ako želi igrati online nekoliko partija tjedno. Par pitanja s obzirom da mi je ovo prva fifa od 2012 :) 
Jel se može igrati da prijatelj i ja recimo igramo online co op protiv neke druge dvojice online match ili je samo 1v1 u kick offu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pa po meni je neću reći lagano doći do finala ali ostalo mi je još dvije tekme i imao sam bodova za finale , sad gledam za finale imam 20 tekmi za odigrat i da sve do jedne izgubim opet imam bodova za dva player picka 1 od 3 

uz ajmo reći 7 pobjeda od tih 20 tekmi imam već sasvim pristojne nagrade

ovo je momčad s kojom igram wl i s kojom ću igrat finale

Ja sam jedva prošao te kvalifikacije, imao sam 4 pobjede i 4 poraza i onda sam dobio zadnju. Ja u WL očekujem da budem kanta za napucavanje, u div5 se mučim a kvaliteta protivnika vjerojatno bude ista ili bolja.

 

Treba vidjet jel se za rage quit dobije bod, ako je tako onda samo treba odigrat tih 20 tekmi i nagrade su sasvim solidne.

11 godina
offline
Re: FIFA 22
DoctorEvil kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pa po meni je neću reći lagano doći do finala ali ostalo mi je još dvije tekme i imao sam bodova za finale , sad gledam za finale imam 20 tekmi za odigrat i da sve do jedne izgubim opet imam bodova za dva player picka 1 od 3 

uz ajmo reći 7 pobjeda od tih 20 tekmi imam već sasvim pristojne nagrade

ovo je momčad s kojom igram wl i s kojom ću igrat finale

Ja sam jedva prošao te kvalifikacije, imao sam 4 pobjede i 4 poraza i onda sam dobio zadnju. Ja u WL očekujem da budem kanta za napucavanje, u div5 se mučim a kvaliteta protivnika vjerojatno bude ista ili bolja.

 

Treba vidjet jel se za rage quit dobije bod, ako je tako onda samo treba odigrat tih 20 tekmi i nagrade su sasvim solidne.

 kako igrati te play offe? ja sam mislio da moram samo napuniti ovih 1500 bodova u rivalsima i da idem automatski u WL.

Kovačić
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

 kako igrati te play offe? ja sam mislio da moram samo napuniti ovih 1500 bodova u rivalsima i da idem automatski u WL.

Ne ide se više automatski, tako je bilo u 21. Kad skupiš tih 1500, onda u meniju možeš ući u kvalifikacije. Trebaš imati bar 5/9 pobjeda u kvalama za ući u WL.

 

Sjebano je to, od WL su sad napravili nekakvo tryhard natjecanje u koje je teško ući ak si bio ispod Gold3.

11 godina
offline
Re: FIFA 22
DoctorEvil kaže...
acmilan2 kaže...

 kako igrati te play offe? ja sam mislio da moram samo napuniti ovih 1500 bodova u rivalsima i da idem automatski u WL.

Ne ide se više automatski, tako je bilo u 21. Kad skupiš tih 1500, onda u meniju možeš ući u kvalifikacije. Trebaš imati bar 5/9 pobjeda u kvalama za ući u WL.

 

Sjebano je to, od WL su sad napravili nekakvo tryhard natjecanje u koje je teško ući ak si bio ispod Gold3.

 Kuzim, okej, onda cemo tako probati. Hvala na info, moram napraviti tim onda.

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 22
DoctorEvil kaže...
acmilan2 kaže...

 kako igrati te play offe? ja sam mislio da moram samo napuniti ovih 1500 bodova u rivalsima i da idem automatski u WL.

Ne ide se više automatski, tako je bilo u 21. Kad skupiš tih 1500, onda u meniju možeš ući u kvalifikacije. Trebaš imati bar 5/9 pobjeda u kvalama za ući u WL.

 

Sjebano je to, od WL su sad napravili nekakvo tryhard natjecanje u koje je teško ući ak si bio ispod Gold3.

Da ne spominjem kako su nagrade totalno unistili. Od Rivalsa pa na dalje. Dok su iz igre slozili najveci grind fest u povijesti FIFAe. Odvratno kaj rade od nekada zanimljivog moda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 22
Bombilakus kaže...

Ima li smisla da magare poput mene kupi igru ako želi igrati online nekoliko partija tjedno. Par pitanja s obzirom da mi je ovo prva fifa od 2012 :) 
Jel se može igrati da prijatelj i ja recimo igramo online co op protiv neke druge dvojice online match ili je samo 1v1 u kick offu? 

 Mozes igrati online sa pravim klubovima bez zamaranja s ovim FUT karticama, da. Takodjer ima opcija igranja online 2vs2 ili 2vs1 ili 6vs3 kolko ja znam, tak da se cini okej za tvoj use-case

-
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Da ne spominjem kako su nagrade totalno unistili. Od Rivalsa pa na dalje. Dok su iz igre slozili najveci grind fest u povijesti FIFAe. Odvratno kaj rade od nekada zanimljivog moda. 

 Sve se vrti njima oko para. Ova igra je teški grind ako nećeš potrošiti pare na pointse. Pisao sam jučer, svaka tekma u div5 dolazi mi lik s 500k+ momčadi. A ja nekako guram sa svojom 100k ekipom, sretan da i to imam jer sam packao Kimpembea za 40k. Rivalsi su skoro beskorisni, možeš odigrati 100 tekmi tjedno i dobit ćeš jedino one jadne nagrade na kraju, nema ništa za promotion ni nema ispadanja iz divizija... Baš glupost. Jedine koliko-toliko vrijedne nagrade dolaze iz WL koji je sad za prosječnog igrača teško uopće dostižan, osim ak ne želi ko budala potrošit para na pointse.

 

Samo se nadam da će bar patchati igru tak da udarac s 10 metara bude gol i da patchaju onaj jebeni finesse, da se može bar donekle normalno igrat. A za budućost se nadam da će netko izbaciti poštenu nogometnu igru, možda onaj UFL ili kak se zove ili neki Goals isto.

8 godina
offline
FIFA 22

Ne znam za vas ali meni je obrana užas. Pohvalno kak se linije "sinkano" kreću, ali jebeš ti to kad su igrači sami ko duhovi u 16m. Doslovno mi je dovoljna jedna tekma dnevno da me razjebe, pobijedio sam 3:2, a od toga sam ja zabio 2 gola gdje sam probio krilo i moj igrač je bio sam ko duh među njihovih 5, a protivnik jednog takvog. Skripta je i dalje u punom sjaju, zabijem za 1:0 i onda dobijem tipičan kick off gol gdje se sve odbija protivniku, a za 3:2 sam zabio u zadnjim sekunda gdje sam iz očaja iz mrtvog kuta pucao po golu, a golman je između četiri protivnikova obrambena igrača odbio loptu taman mom samom napadaču na 5m na volej, smjeh, uopće nisam bio sretan šta sam zabio gol. Odigram još ovih 4h i čekam da padne ispod 200kn jer ne vrijedi davat novce za istu igru (ajde ima nekih sitnih pomaka) sa drugom maskom.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 18:08 (Shivi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Odradim ove srebrne da poberem rare mega pack a u njemu mega karina. Kartica rating 83 vrijedna 1000 coinsa. Potom složim marquee i najbolja kartica sabizter 84 vrijedan 1800 coinsa. Otvorim potom preview pack i niti danas nisam dobio rare karticu u njemu. Dakle, tko to nešto dobije u packu od svih ovih obojenih kartica interesira me?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Nikad lakša odluka…!

 

FIFA realno nikada nije imala konkurenciju. Niti onda kad je konkurencija postojala, a posebno je nema otkako je Konami odlučio „ubiti” PES. Priča i scenarij poznati su mjesecima unaprijed. EA iz godine u godine pokazuje koliko je sposoban prodati igračima manje-više jednu te istu igru.

To je postala gotovo sado-mazo simbioza u kojoj svi uživaju. Uz nezaobilaznu dozu kuknjave i pljuvanja igre, ali s ishodom u kojem svi dobiju ono što žele i zaslužuju. Da to nije tako, FIFA 22 ne bi bila najprodavanija igra u serijalu, što će zasigurno biti.

Stoga samo mogu reći da je ovo najbesmislenija recenzija koja postoji i da će od mene FIFA 22 dobiti 100/100 jer jednostavno nikoga nije briga. Ako niste fan FIFA-e, a eFootball vam je loš, tračak nade ispak postoji u konkurenciji koja dolazi iduće godine. Do tada ćemo se držati one poznate o psima i karavanama koje prolaze.

 

https://ffa.hr/recenzije/recenzija-fifa-22/67509/

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

#Oleout

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Ronaldo dobio POTM, EA trazi 26 SBC squadova

Treba svakoga tko napravi SBC dodati na friends list i ismijavati na dnevnoj bazi :'D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...

Ronaldo dobio POTM, EA trazi 26 SBC squadova

Treba svakoga tko napravi SBC dodati na friends list i ismijavati na dnevnoj bazi :'D

26 squadova. Prvi mjesec igre je tek poceo :D :D :D 

Hhahaahhahahaahahhahahahaahhaahhahaha

 

 

Kad sad krenu promo packovi, u prvih 2tj igre budu probili zaradu od proslogodisnje fife :D 

 

EDIT: 13 dana za napravit. Kakvi bogovi :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 12:55 (SimeKZ).
6 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ronaldo dobio POTM, EA trazi 26 SBC squadova

Treba svakoga tko napravi SBC dodati na friends list i ismijavati na dnevnoj bazi :'D

26 squadova. Prvi mjesec igre je tek poceo :D :D :D 

Hhahaahhahahaahahhahahahaahhaahhahaha

 

 

Kad sad krenu promo packovi, u prvih 2tj igre budu probili zaradu od proslogodisnje fife :D 

5x85, 5x86, 4x87, 88, 89. + jos par 84 sa kriterijima od kojih jedan sa min. 2 TOTW.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

ja neznam tko ga trenutno može napraviti osim nekih streamera 

wl finale su počele jako frustrirajuće ,1-4 sam krenuo ali kako ekipa igra kao da večina nešto koristi, nemoguće je da su pogba i bruno fernades najbrži igrači u fifi ,ja evo tog brunu kog zadnjeg lika nisam mogao praktički pretrčati ili ga sustići 

felix mu je bio najbolji igrač svemira ,ima 80 pacea a praktički lika nemožeš pretrčati niti uloviti pa mislim koji k je s tom mutavom igrom

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 13:20 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Fakat osjećam frustraciju. Jebem se dva dana da odradim one silver pizdarije i dobijem rare player i rare mega pack koji zajedno ne vrijede 15k coinsa. O ostalim packovima koje sam uz ove dobio nema smisla govoriti. I kako da ja sada budem motiviran da igram ovo sranje od igre? Nisam do sada dobio u hrpi svih tih packova niti najgoru OTW karticu. U rivalsima karina, u SB karina, u sbc karina. Ne sjećam se kada sam dobio karticu koja je vrijedila bar 5k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ja neznam tko ga trenutno može napraviti osim nekih streamera 

wl finale su počele jako frustrirajuće ,1-4 sam krenuo ali kako ekipa igra kao da večina nešto koristi, nemoguće je da su pogba i bruno fernades najbrži igrači u fifi ,ja evo tog brunu kog zadnjeg lika nisam mogao praktički pretrčati ili ga sustići 

felix mu je bio najbolji igrač svemira ,ima 80 pacea a praktički lika nemožeš pretrčati niti uloviti pa mislim koji k je s tom mutavom igrom

 

 

 

Budimo iskreni, ima bar milijun igrača koji ga mogu napraviti. Na transfer profit listi stoti je zaradio do sada preko 22 milijuna coinsa. Znači petstoti je zaradio bar 5 milijuna coinsa. Meni je veći problem što je kartica besmislena u vidu nadogradnje. Svi statsi podignuti za 1. osim dva za 2. Potpuno nebitno da bih išao slagati u ovoj fazi igre takvu karticu. Prvu sljedeću IF karticu koju dobije bit će bolja od ove s kojom možeš obrisati guzicu do Božića.

14 godina
offline
FIFA 22

Jesu oni ubrzali gameplay ili mi se cini?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22

Ocekivano. Guraju sve dok ide... a ja sam uvjeren da ove godine im nikad veci prihodi od FUTa ne budu bili. Ljudi si imbecili, pogotovo ovi koji niti nisu na pro sceni. Bacaju novce u igru koja ima zivotni vijek do sredine ljeta i nakon toga sve ponovno. Sama pomisao da kupis ultimate verziju od 100e je ravna ludilu. Imao sam priliku kupit igru za 300kn i nisam, najbolje odluka ikad. 
Pogledao video od itallian staliona i vidim kamo igra vodi, budalama na mlin. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 22

 Ovaj intervju izgleda kao kad petogodišnjaku pokušaš reći da je u krivu, a on stalno udara po svojoj logici

13 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ja neznam tko ga trenutno može napraviti osim nekih streamera 

wl finale su počele jako frustrirajuće ,1-4 sam krenuo ali kako ekipa igra kao da večina nešto koristi, nemoguće je da su pogba i bruno fernades najbrži igrači u fifi ,ja evo tog brunu kog zadnjeg lika nisam mogao praktički pretrčati ili ga sustići 

felix mu je bio najbolji igrač svemira ,ima 80 pacea a praktički lika nemožeš pretrčati niti uloviti pa mislim koji k je s tom mutavom igrom

 

 

 

 Igraš li na pc?? 

Who bolan cares
15 godina
offline
FIFA 22

Četvrti dan za redom niti rare karticu ne mogu dobiti u preview packu. Otvorio sam i dva rare player packa i morata najbolja kartica. Ujutro dobijam još dva rare player packa od SB pa da vidim mogu li nadmašiti moratu. Užas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Četvrti dan za redom niti rare karticu ne mogu dobiti u preview packu. Otvorio sam i dva rare player packa i morata najbolja kartica. Ujutro dobijam još dva rare player packa od SB pa da vidim mogu li nadmašiti moratu. Užas.

 Ti i dalje igraš FUT samo radi packova? U preview packu je 12 itema a ne 12 igrača, znači u startu si ograničen na koliko, četvrtinu šanse za dobit IKAKVOG igrača, a ti plačeš jer nisi dobio RARE igrača koji će vrijedit 800 coinsa u packu od 7500. Jebenica. To pubertet2 pod stare dane?

Evo, ak te šta tješi, ovak je meni svaki dan. I još stotinama tisuća drugih igrača, pa opet ne brojimo SVAKI dan na forumu SAMO zbog toga. Jebe mi se za packove, igram dok mi se igra, ak šta uleti uleti, dobro, ak ne, opet dobro. Zaradit će se pa se kupi

 

Ja eto sad imam opaku dilemu. Imam 3 vrlo dobra tima, sa sva 3 sam zadovoljan, plus još poneki uleti s klupe tipa Halaand, Caan, Robertson, Gomez, AWB, , i još dosta sličnih igrača koji vrijede više od meni famozne granice od 10k coinsa. E sad, kopa me Koulibaly, prošlu fifu sam igrao s talijanima 3/4 vremena, sad sam si ih opet nakupio - Hernandez, Tomori, Maignan, Kessie, Chiesa, Murillo, flashback Pedro, itd. Imam coinsa za kupit napadače, tipa Dybalu i IF Osimhena, ili tak neku kombinaciju, pa igrat s full talijanima, i složit Koulibalya, ali me kopa što je dost skup sbc, a on nije niš posebniji od npr Gomeza koji košta 10x manje, ili Kimpembea koji košta isto 5-6x manje od sbca. Ili kemijat što manje pa složit neki mix, ili pojačat francuze, s kojima sam ovu fifu najviše odigrao, ali su mi Martial i B.Yedder već dosadili dobrano nakon 100 tekmi, ili imate neki pametniji prijedlog. Nemam ni 50% volje ko u prošloj fifi za slagat ekipu/e i kemijat s igračima

14 godina
offline
FIFA 22

Ma daj pa sta su napravili s gameplayom... Kad sam tek upalio trial jedva smo golove davali, puno tekmi sam zavrsio tak da sam ja ili suparnik ostali na 0 golova, trebao si se jebeno potruditi da gol zabijes... Sad isti kurac ko fifa 21, pada 10 golova svaku tekmu. Jel svaki jebeni put moraju udovoljiti glupim klincima koji kmece po redditu i oce brzi arkadni gameplay

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

 Ti i dalje igraš FUT samo radi packova? U preview packu je 12 itema a ne 12 igrača, znači u startu si ograničen na koliko, četvrtinu šanse za dobit IKAKVOG igrača, a ti plačeš jer nisi dobio RARE igrača koji će vrijedit 800 coinsa u packu od 7500. Jebenica. To pubertet2 pod stare dane?

Evo, ak te šta tješi, ovak je meni svaki dan. I još stotinama tisuća drugih igrača, pa opet ne brojimo SVAKI dan na forumu SAMO zbog toga. Jebe mi se za packove, igram dok mi se igra, ak šta uleti uleti, dobro, ak ne, opet dobro. Zaradit će se pa se kupi

 

Ja eto sad imam opaku dilemu. Imam 3 vrlo dobra tima, sa sva 3 sam zadovoljan, plus još poneki uleti s klupe tipa Halaand, Caan, Robertson, Gomez, AWB, , i još dosta sličnih igrača koji vrijede više od meni famozne granice od 10k coinsa. E sad, kopa me Koulibaly, prošlu fifu sam igrao s talijanima 3/4 vremena, sad sam si ih opet nakupio - Hernandez, Tomori, Maignan, Kessie, Chiesa, Murillo, flashback Pedro, itd. Imam coinsa za kupit napadače, tipa Dybalu i IF Osimhena, ili tak neku kombinaciju, pa igrat s full talijanima, i složit Koulibalya, ali me kopa što je dost skup sbc, a on nije niš posebniji od npr Gomeza koji košta 10x manje, ili Kimpembea koji košta isto 5-6x manje od sbca. Ili kemijat što manje pa složit neki mix, ili pojačat francuze, s kojima sam ovu fifu najviše odigrao, ali su mi Martial i B.Yedder već dosadili dobrano nakon 100 tekmi, ili imate neki pametniji prijedlog. Nemam ni 50% volje ko u prošloj fifi za slagat ekipu/e i kemijat s igračima

Da, igram samo zbog packova. Svaki dan ih otvorim nekoliko. Odigram sve sbc, SB i rivalse pa kolikmo ih skupim. Tu i tamo kupim poneki za coinse. Logično da bih htio nešto dobiti jer to čovjeka veseli. Ako ne mogu dobiti rare karticu o čemu pričamo. Ovaj tjedan sam otvorio desetak rare player, rare mega packova i nisam dobio karticu vrijednu 5k coinsa. Koja je svrha onda igre? Odigram 40 idiotskih utakmica SB da bih dobio 26k coinsa i dva rare player packa a u njima morata i slična govna? Tko ne bi bio frustriran nakon toga? Ne da mi se visiti na marketu po cijele dane kako sam radio zadnjih desetak godina. Gledam na netu što ekipa dobija pa mi muka. Ja u ovoj fifi još nisam dobio bilo kakvu otw karticu. Ako lik u tom packu od 7500 coinsa dobije gullita, zašto ja ne mogu dobiti brunu fernandesa. Svaki dan otvaram dva i još nisam dobio pack koji bi mi se isplatio kupiti pa da budem bar na nuli. Nikad nisam kužio sastavljanje tri prosječne momčadi kada možeš složiti jednu bolju od te tri. Pogotovo sada kada nema fitness kartica.

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...

Ma daj pa sta su napravili s gameplayom... Kad sam tek upalio trial jedva smo golove davali, puno tekmi sam zavrsio tak da sam ja ili suparnik ostali na 0 golova, trebao si se jebeno potruditi da gol zabijes... Sad isti kurac ko fifa 21, pada 10 golova svaku tekmu. Jel svaki jebeni put moraju udovoljiti glupim klincima koji kmece po redditu i oce brzi arkadni gameplay

Stvar je u balansu. Ovo do sada nije bilo normlano. Jebem ti ja nogomet u kojem pucam 20 puta po golu od toga 10 puta s desetak metara i lik sve brani. Točno se vidi da kreće ranije i da brani nemoguće. Znači dajte to sredite. Neka golman brani ono što mora braniti. To je poanta a ne robot na golu. No oni ne mogu pogoditi balans igrea pa idu iz krajnosti u krajnost. Do sada nije ulazilo gotovo ništa a sada će ulaziti sve. Čemu i to? Gameplay je i to sada bio sranje. Lik trči s igračem pacea 65 a ja s Walkerom i ne mogu ga stići? Kaj je to gameplay? Dodajem igraču ispred sebe a njemu treba nekoliko sekundi da smiri loptu dok je ne izgubi, ili dodajem liku do sebe a lopta ode od njega nekoliko metara, ili dodajem liku ispred sebe a lopta ode u aut. Kaj je to gameplay ili zajebavanje igrača. Pucam finese a igrač skače i diže nogu i brani udarac? Igra je postala autoblok simulator. Gotovo svaki udarac završava u nekom nemogućem bloku. Okrenem igrača i ulazim u 16m a tri igrača stoje s golmanom na crti i brane gol? Pa gdje su to vidjeli? Uzimam liku loptu u jednom napadu po 5/6/7 puta i uvijek mu se vraća. Već bih plakao od muke. Kaj je to gameplay? Fakat su igru radili debili koji nikad nisu potrčali za loptom. Ovo sve se događalo prije patcha, što se događa sada ne znam jer još nije došao na konzole. No evidentno je da je igra bila sranje i prije patcha. Jedna od najiritantnijih fifa otkako je futa a igram igru fut od 2011 godine.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice