FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 472.018
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...
movie kaže...

Kruže glasine da će early access za novu generaciju konzola biti 20 sati? Ništa službeno, samo glasine no bilo bi ok. Dok se okrenem otišlo mi 10 sati.

 Igrači PC-a mogu uzet ea access pro i platit ga ko suho zlato da mogu igrat duze od 10 sati, sto mi je glupo, nagrađuju se oni kojih je najviše da se bude što više uzimalo i plaćalo...

Zašto bi nama na PC-u dali nešto bolje/više ili za igrače starih konzola, upgrajdaj svoju konzolu 😂

Smijesno je da su se uopce okrenuli starim konzolama. To je trebala bit legacy edicija a igra full new gen. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 22

Daj ti next gen svima lijepo, da vidim neku razliku uopce, da nije igra bila za manje od 300kn, ne bih ju ni uzeo, al jbg kad volim nogomet... I vjerojatno ce mi dosadit do 1.-2. mjeseca jer ako je pocetak igre super, doci ce 7-8 patcheva da se to pokvari i da se napravi za djecu sto pimpla s loptom full attack i onda full defense i ceka kontru s mbappeom i njemu slicnim brzancima...

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Daj ti next gen svima lijepo, da vidim neku razliku uopce, da nije igra bila za manje od 300kn, ne bih ju ni uzeo, al jbg kad volim nogomet... I vjerojatno ce mi dosadit do 1.-2. mjeseca jer ako je pocetak igre super, doci ce 7-8 patcheva da se to pokvari i da se napravi za djecu sto pimpla s loptom full attack i onda full defense i ceka kontru s mbappeom i njemu slicnim brzancima...

Kako mozes na Hardware od PS5 uopce usporedivat sa PS4 i ocekivat da ce radit identicno? Ne mozes svima dat next gen, jer to nije next gen. 

Dam se kladit da i na PCu ti treba 7-8k kuna za igranje ''next gena'' prema trenutnoj situaciji na trzistu hardwarea.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

FIFA nikada nece biti next gen, nemoze se fifa graficki usporedivati sa Forza horizonom, ratchetom, Valhallom ili neznam cime. Zelena trava, bijela lopta i neki tocke aka navijaci. Jedino na cut scenu vidis da igrac lici na igraca i to za ove u top ligama. Pa imali smo bolji gameplay na ps2, ps3 ili neznam vec gdje. Kakav next gen sto se tice gameplaya...

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

 Igrači PC-a mogu uzet ea access pro i platit ga ko suho zlato da mogu igrat duze od 10 sati, sto mi je glupo, nagrađuju se oni kojih je najviše da se bude što više uzimalo i plaćalo...

Zašto bi nama na PC-u dali nešto bolje/više ili za igrače starih konzola, upgrajdaj svoju konzolu 😂

 Logično. Sljedećih 8 godina živjet će isključivo od igrača s nove generacije konzola i žele da tranzicija što je moguće bude brža.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Fifa ce bit next gen kad krenu radit igru od 0 i sa drugim engineom

 

Ovo je jos uvijek svake godine nadogradnja igre jos od Fife 17 i samo krpanje rupe svake godine, zakrpaju jednu pojave se nove tri.

 

btw kurce se gdje god stignu Hyper motionom ja na ovom gameplayu i dalje vidim kako igraci klize po terenu kao da se igra hokej, udarci na gol iz neprirodnih pozicija tijela itd.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Dr.Feel kaže...

FIFA nikada nece biti next gen, nemoze se fifa graficki usporedivati sa Forza horizonom, ratchetom, Valhallom ili neznam cime. Zelena trava, bijela lopta i neki tocke aka navijaci. Jedino na cut scenu vidis da igrac lici na igraca i to za ove u top ligama. Pa imali smo bolji gameplay na ps2, ps3 ili neznam vec gdje. Kakav next gen sto se tice gameplaya...

Pa nije NextGen samo grafika. Tu ide prvo i osnovno engine pa tek onda ostale pizdarije koje nisu bitne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Zato i kazem da jedino sto je bitno, gameplay, je svake godine sve gori i gori. Koliko vidim po redditu većina UT igraca se slaze da je 14 imala najbolji gameplay, a neki idu i do 08 ili 12, a od novijih je 17 koliko toliko solidna bila gameplay wise. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Dr.Feel kaže...

Zato i kazem da jedino sto je bitno, gameplay, je svake godine sve gori i gori. Koliko vidim po redditu većina UT igraca se slaze da je 14 imala najbolji gameplay, a neki idu i do 08 ili 12, a od novijih je 17 koliko toliko solidna bila gameplay wise. 

14 je najbolja. Daleko najbolja.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Nebih znao, tada sam imao zivot.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 18:40 (Dr.Feel).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Dečko se sprda a dva šupka ne smiju rećo svoje mišljenje. Face im sve govore.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Dečko se sprda a dva šupka ne smiju rećo svoje mišljenje. Face im sve govore.

 

 

 Apsolutno je u pravu. Igrica izgleda bolje nego FIFA 21 (uvijek nova izgleda bolje - ako zanemarimo sva 3 kriminalna gola) i kupujem ju Day 1 jer eto, obozavam FUT, ali i ovo malo što valja će pokvariti prvim patchevima kao i inače...

15 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...
movie kaže...

Kruže glasine da će early access za novu generaciju konzola biti 20 sati? Ništa službeno, samo glasine no bilo bi ok. Dok se okrenem otišlo mi 10 sati.

 Igrači PC-a mogu uzet ea access pro i platit ga ko suho zlato da mogu igrat duze od 10 sati, sto mi je glupo, nagrađuju se oni kojih je najviše da se bude što više uzimalo i plaćalo...

Zašto bi nama na PC-u dali nešto bolje/više ili za igrače starih konzola, upgrajdaj svoju konzolu 😂

 Ko suho zlato? 100€ GODIŠNJE, za SVE EA igre, od kojih SAMO npr Fifa i Bf koštaju VIŠE nego GODIŠNJA pretplata na SVE IGRE. Bravo za tebe, promućkaj prije upotrebe drugi put. Otkad postoji origin premier access, tj sad ea play pro, nisam kupio niti jednu jedinu igru, a igram sve što poželim za kudikamo manje novaca nego što bi dao da idem igrat sve te igre pojedinačnom kupnjom. Stvar je vrhunska za sve pc igrače koji igraju više od 1 igre godišnje, pogotovo ako uzmemo u obzir da se dobiju sve najjače verzije svake igre, tj sa svim bonusima i dlcovima.

16 godina
offline
FIFA 22

Na PS5 imam normalni EA Play ali za PRO bih odmah dao pare. Pa kad zbrojiš sve igre i uzmeš u obzir da dobivaš sve DLC-e i ostali content koji je vani za 100€ godišnje to je jako dobar deal i za igrače i za EA.

He who is brave is free.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
acmilan2 kaže...
movie kaže...

Kruže glasine da će early access za novu generaciju konzola biti 20 sati? Ništa službeno, samo glasine no bilo bi ok. Dok se okrenem otišlo mi 10 sati.

 Igrači PC-a mogu uzet ea access pro i platit ga ko suho zlato da mogu igrat duze od 10 sati, sto mi je glupo, nagrađuju se oni kojih je najviše da se bude što više uzimalo i plaćalo...

Zašto bi nama na PC-u dali nešto bolje/više ili za igrače starih konzola, upgrajdaj svoju konzolu 😂

 Ko suho zlato? 100€ GODIŠNJE, za SVE EA igre, od kojih SAMO npr Fifa i Bf koštaju VIŠE nego GODIŠNJA pretplata na SVE IGRE. Bravo za tebe, promućkaj prije upotrebe drugi put. Otkad postoji origin premier access, tj sad ea play pro, nisam kupio niti jednu jedinu igru, a igram sve što poželim za kudikamo manje novaca nego što bi dao da idem igrat sve te igre pojedinačnom kupnjom. Stvar je vrhunska za sve pc igrače koji igraju više od 1 igre godišnje, pogotovo ako uzmemo u obzir da se dobiju sve najjače verzije svake igre, tj sa svim bonusima i dlcovima.

 Prvo, ja tebe nisam vrijedjao pa nemoj ni ti mene, promuckaj slobodno ti svojom, a moju ostavi na miru.

Govorim o fifi, ne igram nista drugo sa origina i govorim da se ne isplati to uzimati sve SAMO zbog fife... Oprostit cu ti jer si milanov navijac, al inace bi bio pokolj sad 

Kovačić
15 godina
offline
FIFA 22

Eto, dočekali smo i to...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Eto, dočekali smo i to...

 Ako su to odradili donekle realno Hajduk nebi trebalo biti moguće odabrati u Career modu kao menadžer budući da klub inače vodi ulica a takav mode još nemaju..

He who is brave is free.
11 godina
offline
FIFA 22

 

FIFA javno obznanila licencu sa Serie A ligom pa su u videu objavili i ratinge nekih igrača.

Barella - 84
Berrardi - 82
Belotti - 81
Arnautović - 81
Joao Pedro - 80
Deulofeu - 79
Vlahović - 78
Barak - 78
_______________________
Silver kartice
Mancuso 72
Pandev 74
Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 17:15 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Mbappe 91

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Novih tridesetak potvrđenih kartica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Messi i dalje najbolje ocijenjena kartica. Po meni bi to jos trebali skresat dolje... jer je tih 93 i dalje previsoko.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

 

 

 

 

Top 22

 

  1. Lionel Messi PSG RW 93

  2. Robert Lewandowski Bayern Munich ST 92

  3. Cristiano Ronaldo Manchester United ST 91

  4. Kevin De Bruyne Man City CM 91

  5. Kylian Mbappé PSG ST 91

  6. Neymar Jr PSG LW 91

  7. Jan Oblak Atletico Madrid GK 91

  8. Harry Kane Tottenham Hotspur ST 90

  9. N’Golo Kanté Chelsea CDM 90

10. Manuel Neuer Bayern Munich GK 90

11. Marc-André Ter Stegen Barcelona GK 90

12. Mohamed Salah Liverpool RW 89

13. Gianluigi Donnarumma PSG GK 89

14. Karim Benzema Real Madrid CF 89

15. Virgil Van Dijk Liverpool CB 89

16. Joshua Kimmich Bayern Munich CDM 89

17. Heung Min Son Tottenham Hotspur LM 89

18. Alisson Liverpool GK 89

19. Thibaut Courtois Real Madrid GK 89

20. Casemiro Real Madrid CDM 89

21. Ederson Man City GK 89

22. Saido Mané Liverpool LW 89

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 23:48 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

Ima more kartica, tu mozes sve vidjet...

https://www.futbin.com/22/latest

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
acmilan2 kaže...

Ima more kartica, tu mozes sve vidjet...

https://www.futbin.com/22/latest

Ovdje mi je ljepše

 

https://www.futhead.com/latest/

11 godina
offline
FIFA 22
Web App - 22. rujna
Companion App - 23. rujna
Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Isplatili se po Vama uzimati ovogodisnju FIFU 22 za PC, još ovu ULTIMATE verziju?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22
nedac96 kaže...

Isplatili se po Vama uzimati ovogodisnju FIFU 22 za PC, još ovu ULTIMATE verziju?

Bolje uzet ea play pro.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
nedac96 kaže...

Isplatili se po Vama uzimati ovogodisnju FIFU 22 za PC, još ovu ULTIMATE verziju?

 Ako imas PS, ne. Standardna verzija je sasvim dovoljna. Placanje igre 800kn je van svake pameti. Nitko ovdje nije Pro igrac da mu treba ne znam kakav start.

 

Meni je veliki plus ove godine licencirana Seria A, pa bude totwa i potma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 12:38 (SimeKZ).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

Na zalost nemam PS. Htio sam kupiti PS5 ali kupovinom PS5 je potreban odmah i novi TV 4K tako da mi nije sad to isplatljivo. Inace od FIFE 15 igram sve na PC, ali posto vidim sad da nema bas nekih novosti naspram PS5 verzije, zapitam se da li je i za PC isplatljivo kupiti.

12 godina
offline
Re: FIFA 22

Po cemu je potreban 4k tve? Ja igram na 1080p monitoru. Za 4k ima vremena.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 14:00 (SimeKZ).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice