FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Ne znam zašto se uopće trudim čitati igru i tacklove raditi jer to u ovoj igri uopće nema smisla.

U većoj mjeri lopte prolaze kroz moje igrače ili pored njih kao da ih nema, a kod tacklova im se vraća lopta non-stop.

Ja moram tri puta tackle radit da oduzmem loptu???!!!

 

Serveri također polako počinju jebat mačku mater.

Dobio sam gol tako da je igra freezala na 2 sekunde, a kad je krenula dalje, lik sam ispred mog gola s loptom i zabija bez problema.

Neću ni spominjati koliko mi je napada trzanje i zastajkivanje uništilo.

 

Još se najviše zabavim igrajući friendlies jer igram bez ikakvog opterećenja i pritiska.

Rivalse nema smisla uopće igrati, ako igraš WL.

Osim ako baš želiš riješiti neki zadatak vezan uz Rivasle, inače stvarno nema nikakvog smisla.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Igrajuci ovu igru ti moras psihicki skrenut, tu nema dileme. Prestao sam igrat FIFAu 20 jos tamo u 6-7mj. Na niti jednoj Multi igri ne pizdim ko ovdje. U zadnje vrijeme mlatim CoD Cold War betu. Ma samo peglas covjece, nemas brige. Ako si bolji, okretniji, snalazljiviji... Imat ces pozitivan K/D.

Ovo je van svake pameti. Lik trubetina kakve nema. Al se ti mozes jebat kad Lacazet nagura moje CBove u dzep.

Gol za 3-3 zabija tak da ja presjecem loptu, on mi ju oduzme automatski... Ponovno oduzmem loptu, ponovno njemu. Izadem sa golmanom van, obrana... Lacazetu na prsa, volej i gol. 

 

 Ja sam se isto sad napatio... od jednom ne mogu zabit gol kakav sam zabivao do sad... ne i de i tocka. Obranu igram ocito sasvim drugacije od drugih jer moje igranje obrane nema veze s onim sta ja vidim. Znaci ja u obrani ne racunam na fizikaliju... tocnije ne mogu racunati jer jos nisam nikog odgurnuo od pocetka fife... ili postoji neka druga tipka ili sto ja ne znam. Znaci ako guram je foul ili moj gradi nesto, a ovaj ljepo pretrci jer moj nije registrirao loptu da mu je u nogama. I to nije jednom na 5 utakmica nego svaku tekmu. Ja lopte uzimam jedino presjecanjem, ako imam srece pa ovaj moj reagira, savrsenim tackleom ili uklizavanjem. Ovo da moj igrac pecne loptu to ja nisam dozivio jos. Ganjao sam svakakve patuljke s ramosom i kad bih dosao blizu ramos njega ne dira... moj morales gubi loptu na svaki kontakt... sto krivo radim ne znam, ali znam da nije isto kod mene i drugih. 

 

Odlucio sam sad nesto... igram na rezultat od sad na dalje, jebe mi se za nogomet i realnosti ili nerealnosti... znaci sljedecu vikend ligu idem u top 200. Sad kako i dal cu uzivat, vjerojatno ne, ali nac cu nacin da udem u tih top 200 i kako se ova igra "mora" igrat. Makar nakon tog fifu uninstalirao... treba vidjet prije nego pretplata premasi pare za cijelu igru da je odfakam na vrijeme.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Upalim igru da se zabavim, ali ovdje nema zabave, dobit slom zivaca ili nekog upucat.. ovo je zlo zla, igram preko 15 godina igre/igrice, ali nista me ne zivcira kao fifa, i ne mogu se skinuti sa nje. Gore od kave ili cigara
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Upalim igru da se zabavim, ali ovdje nema zabave, dobit slom zivaca ili nekog upucat.. ovo je zlo zla, igram preko 15 godina igre/igrice, ali nista me ne zivcira kao fifa, i ne mogu se skinuti sa nje. Gore od kave ili cigara

 Nesto nevjerovatno. Jedina igra koja u meni stvori toliku kolicinu bijesa da bi mogo proizvodit struju :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 21

Nesto moraju promjeniti, sad odigrao 4 tekme s frendom, rezultati su bili: 4-2, 2-4, 1-4, 7-5. Gameplay definitivno prebrz, ulazi sa strana i ubacaji unutra su malo over powered

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Nesto moraju promjeniti, sad odigrao 4 tekme s frendom, rezultati su bili: 4-2, 2-4, 1-4, 7-5. Gameplay definitivno prebrz, ulazi sa strana i ubacaji unutra su malo over powered

 Prvo je pitanje dal si igrao ut ili klasicnu tekmu. Drugo nakon 4 tekme ne mozes donjeti zakljucak. I trece, moguce je da samo ne znate igrati obranu, a ovu fifu je gol zabiti lakse nego proslu pa su rezultati na pocetku igre visoki... sto je i razumljivo ako gledas da je nova igra i ljudi jos uce elemente igre. 

14 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
maxy0 kaže...

Nesto moraju promjeniti, sad odigrao 4 tekme s frendom, rezultati su bili: 4-2, 2-4, 1-4, 7-5. Gameplay definitivno prebrz, ulazi sa strana i ubacaji unutra su malo over powered

 Prvo je pitanje dal si igrao ut ili klasicnu tekmu. Drugo nakon 4 tekme ne mozes donjeti zakljucak. I trece, moguce je da samo ne znate igrati obranu, a ovu fifu je gol zabiti lakse nego proslu pa su rezultati na pocetku igre visoki... sto je i razumljivo ako gledas da je nova igra i ljudi jos uce elemente igre. 

 Klasicnu tekmu smo igrali, a odigrao sam vec puno tekmi... Moguce je da jos ne znamo obranu igrati kako treba, u fifi 20 smo dobri bilu.. al ovo sto sam rekao za gameplay ostaje, prebrz je i ne lici na pravi nogomet uopce

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...
cicek kaže...
maxy0 kaže...

Nesto moraju promjeniti, sad odigrao 4 tekme s frendom, rezultati su bili: 4-2, 2-4, 1-4, 7-5. Gameplay definitivno prebrz, ulazi sa strana i ubacaji unutra su malo over powered

 Prvo je pitanje dal si igrao ut ili klasicnu tekmu. Drugo nakon 4 tekme ne mozes donjeti zakljucak. I trece, moguce je da samo ne znate igrati obranu, a ovu fifu je gol zabiti lakse nego proslu pa su rezultati na pocetku igre visoki... sto je i razumljivo ako gledas da je nova igra i ljudi jos uce elemente igre. 

 Klasicnu tekmu smo igrali, a odigrao sam vec puno tekmi... Moguce je da jos ne znamo obranu igrati kako treba, u fifi 20 smo dobri bilu.. al ovo sto sam rekao za gameplay ostaje, prebrz je i ne lici na pravi nogomet uopce

 Ne mozes uspoređivati classic match i UT. Nije isto...

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Hahah vidi vraga zaboravio je iskljuciti legacy deff :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Ja sam se isto sad napatio... od jednom ne mogu zabit gol kakav sam zabivao do sad... ne i de i tocka. Obranu igram ocito sasvim drugacije od drugih jer moje igranje obrane nema veze s onim sta ja vidim. Znaci ja u obrani ne racunam na fizikaliju... tocnije ne mogu racunati jer jos nisam nikog odgurnuo od pocetka fife... ili postoji neka druga tipka ili sto ja ne znam. Znaci ako guram je foul ili moj gradi nesto, a ovaj ljepo pretrci jer moj nije registrirao loptu da mu je u nogama. I to nije jednom na 5 utakmica nego svaku tekmu. Ja lopte uzimam jedino presjecanjem, ako imam srece pa ovaj moj reagira, savrsenim tackleom ili uklizavanjem. Ovo da moj igrac pecne loptu to ja nisam dozivio jos. Ganjao sam svakakve patuljke s ramosom i kad bih dosao blizu ramos njega ne dira... moj morales gubi loptu na svaki kontakt... sto krivo radim ne znam, ali znam da nije isto kod mene i drugih. 

 

Sve ovo gore potpisujem.

Znači, moji kad rade tackle gdje osvajam loptu, to je faul i žuti, a njegovi mi oduzimaju loptu dok se gradim sa Casemirom bokte - kako, zašto, zbog čega?!??!?!?!?!

I to ne povremeno, nego svaku utakmicu isti kurac.

Zato sam i pisao da mi se uopće ne isplati tackle radit kad nema nikakve koristi za mene, samo šteta.

 

Ovo za presijecanje lopte... pa jebem mu milu mater... znam točno gdje će dodat jer 90% igrača igra identično... igraju dodavanja iz jebene prve, nema veze kako je igrač krenut, s kojom nogom dodaje.... te lopte su UVIJEK JEBENO PRECIZNE... namještam se da presiječem loptu, ali gotovo nikad ju ne presiječem... ili prođe pored ili korz mog igrača.... za popizdit.

 

A o tome kako 90% ljudi gradi napad bolje da ne pričam... proljev dobijem čim mi prvi put priđe na 20m i onda počne vrtuljanje s loptom.

U tri pičke materine i vrtuljanje lopte... nabijem EA na kurac i njihove mehanike i idiotarije... ne možeš mu uzet loptu jer on ide unazad, ide lijevo, ide desno i tako se vrti cijelu jebenu partiju.... MRŠ!!!!

 

Ja dobijem loptu, dodam dalje, napravim korak dva, eventualno finta, dodam dalje, pošaljem igrača u prostor ili gledam otvaranje, dodam tamo, predriblam, dodam i gol - nema tu puno priče i petljanja ni drkanja - jebalo im drkanje i silovanje lopte mater da im jebalo.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Ja sam se isto sad napatio... od jednom ne mogu zabit gol kakav sam zabivao do sad... ne i de i tocka. Obranu igram ocito sasvim drugacije od drugih jer moje igranje obrane nema veze s onim sta ja vidim. Znaci ja u obrani ne racunam na fizikaliju... tocnije ne mogu racunati jer jos nisam nikog odgurnuo od pocetka fife... ili postoji neka druga tipka ili sto ja ne znam. Znaci ako guram je foul ili moj gradi nesto, a ovaj ljepo pretrci jer moj nije registrirao loptu da mu je u nogama. I to nije jednom na 5 utakmica nego svaku tekmu. Ja lopte uzimam jedino presjecanjem, ako imam srece pa ovaj moj reagira, savrsenim tackleom ili uklizavanjem. Ovo da moj igrac pecne loptu to ja nisam dozivio jos. Ganjao sam svakakve patuljke s ramosom i kad bih dosao blizu ramos njega ne dira... moj morales gubi loptu na svaki kontakt... sto krivo radim ne znam, ali znam da nije isto kod mene i drugih. 

 

Sve ovo gore potpisujem.

Znači, moji kad rade tackle gdje osvajam loptu, to je faul i žuti, a njegovi mi oduzimaju loptu dok se gradim sa Casemirom bokte - kako, zašto, zbog čega?!??!?!?!?!

I to ne povremeno, nego svaku utakmicu isti kurac.

Zato sam i pisao da mi se uopće ne isplati tackle radit kad nema nikakve koristi za mene, samo šteta.

 

Ovo za presijecanje lopte... pa jebem mu milu mater... znam točno gdje će dodat jer 90% igrača igra identično... igraju dodavanja iz jebene prve, nema veze kako je igrač krenut, s kojom nogom dodaje.... te lopte su UVIJEK JEBENO PRECIZNE... namještam se da presiječem loptu, ali gotovo nikad ju ne presiječem... ili prođe pored ili korz mog igrača.... za popizdit.

 

A o tome kako 90% ljudi gradi napad bolje da ne pričam... proljev dobijem čim mi prvi put priđe na 20m i onda počne vrtuljanje s loptom.

U tri pičke materine i vrtuljanje lopte... nabijem EA na kurac i njihove mehanike i idiotarije... ne možeš mu uzet loptu jer on ide unazad, ide lijevo, ide desno i tako se vrti cijelu jebenu partiju.... MRŠ!!!!

 

Ja dobijem loptu, dodam dalje, napravim korak dva, eventualno finta, dodam dalje, pošaljem igrača u prostor ili gledam otvaranje, dodam tamo, predriblam, dodam i gol - nema tu puno priče i petljanja ni drkanja - jebalo im drkanje i silovanje lopte mater da im jebalo.

 Ja ću još probat slijedeću wl odigrat, ako količina skriptiranja i ovakvih sranja bude ista, za mene će fifa postojat samo za igranje uživo kad frend dođe u goste, nema teoretske da ja trošim godinu dana života na isto smeće kao i prošla fifa. Ja sam danas prekinuo 15 utakmica wl. Petnaest. Na mom vodstvu, na x-u, na protivničkom vodstvu, nema tog isusaboga da igram smeće kad me jebe u mozak.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Ja sam se isto sad napatio... od jednom ne mogu zabit gol kakav sam zabivao do sad... ne i de i tocka. Obranu igram ocito sasvim drugacije od drugih jer moje igranje obrane nema veze s onim sta ja vidim. Znaci ja u obrani ne racunam na fizikaliju... tocnije ne mogu racunati jer jos nisam nikog odgurnuo od pocetka fife... ili postoji neka druga tipka ili sto ja ne znam. Znaci ako guram je foul ili moj gradi nesto, a ovaj ljepo pretrci jer moj nije registrirao loptu da mu je u nogama. I to nije jednom na 5 utakmica nego svaku tekmu. Ja lopte uzimam jedino presjecanjem, ako imam srece pa ovaj moj reagira, savrsenim tackleom ili uklizavanjem. Ovo da moj igrac pecne loptu to ja nisam dozivio jos. Ganjao sam svakakve patuljke s ramosom i kad bih dosao blizu ramos njega ne dira... moj morales gubi loptu na svaki kontakt... sto krivo radim ne znam, ali znam da nije isto kod mene i drugih. 

 

Sve ovo gore potpisujem.

Znači, moji kad rade tackle gdje osvajam loptu, to je faul i žuti, a njegovi mi oduzimaju loptu dok se gradim sa Casemirom bokte - kako, zašto, zbog čega?!??!?!?!?!

I to ne povremeno, nego svaku utakmicu isti kurac.

Zato sam i pisao da mi se uopće ne isplati tackle radit kad nema nikakve koristi za mene, samo šteta.

 

Ovo za presijecanje lopte... pa jebem mu milu mater... znam točno gdje će dodat jer 90% igrača igra identično... igraju dodavanja iz jebene prve, nema veze kako je igrač krenut, s kojom nogom dodaje.... te lopte su UVIJEK JEBENO PRECIZNE... namještam se da presiječem loptu, ali gotovo nikad ju ne presiječem... ili prođe pored ili korz mog igrača.... za popizdit.

 

A o tome kako 90% ljudi gradi napad bolje da ne pričam... proljev dobijem čim mi prvi put priđe na 20m i onda počne vrtuljanje s loptom.

U tri pičke materine i vrtuljanje lopte... nabijem EA na kurac i njihove mehanike i idiotarije... ne možeš mu uzet loptu jer on ide unazad, ide lijevo, ide desno i tako se vrti cijelu jebenu partiju.... MRŠ!!!!

 

Ja dobijem loptu, dodam dalje, napravim korak dva, eventualno finta, dodam dalje, pošaljem igrača u prostor ili gledam otvaranje, dodam tamo, predriblam, dodam i gol - nema tu puno priče i petljanja ni drkanja - jebalo im drkanje i silovanje lopte mater da im jebalo.

 Ja ću još probat slijedeću wl odigrat, ako količina skriptiranja i ovakvih sranja bude ista, za mene će fifa postojat samo za igranje uživo kad frend dođe u goste, nema teoretske da ja trošim godinu dana života na isto smeće kao i prošla fifa. Ja sam danas prekinuo 15 utakmica wl. Petnaest. Na mom vodstvu, na x-u, na protivničkom vodstvu, nema tog isusaboga da igram smeće kad me jebe u mozak.

 Ja sam slozio taktiku koju sam i do sad igrao znaci bekovi su mi kljucni i tu bas trebam nekog kvalitetnog napadacki orijentiranog. Marcelo mi je ok, malo spor ali odradi sto treba. Jako malo ljudi se zna nositi s širinom u napadu... recimo moji bekovi moj svaki napad stoje na aut liniji i spremni su za utrcat i ako ih ne pokriva ulazim po boku i dajem na zicer nakon fake shoota... ako ih ide pokrivat dobijam prostor po sredini koji za sad morales koristi ,koliko toliko. Kak sam rekao da igram na rezultat ovu wl koristim za sprobavanje taktike posto znamo da ista pravila ne vrijede u dr i wl. Znaci ova taktika na pocetku mi je tu ako ide ide ak ne onda ga kemijamo... nakon sto zabijem gol prelazim na drop back i usku obranu i brzu kontru. I boli me fifi nek se pate. Meni najmanji problem, ak ce me zamarat takva igra, a znam da hoce prestajem igrat i amen. Necu pokusavat nametat nesto svoje pa da sam ogorcen sto me ne ide. Skizit cu kako ide i ako mi to ne odg nije igra za mene i bok. 

9 godina
offline
FIFA 21

Ne znam jesam li subjektivan, ali 21 mi je gora od 19 i 20. Svaku utakmicu imam visestruko vise tacklova od suparnika, ali ne vrijedi mi nista kad mu se sve odbije nazad. Takoder ne znam kako natjerati svoje igrace da ne stoje i gledaju nego da grizu. Dzabe mi je manualna obrana kad suparnikov AI presjece i blokira sve moje paseve i suteve. A moji igraci, osim ovog kojeg kontroliram, stoje i gledaju. 

Takoder, svaki drugi kontakt sa suparnikovim igracima, moji zavrse na podu. Potpuno nevezano za statse iz fizikalija. Smijesno je kako se svaki treci pas moj igrac koji prima loptu spotakne kao dida od 90 godina. Suparnici naravno sa nekim bezveznim stoperom nabiju loptu iz svog sesnaesterca, i u trepavicu pogode Rodriga ili Richarlisona koji je vec izbio pred mog golmana (dok moji igraci stoje i gledaju) i zabije gol.

 

FUT 21 nije los, nego vise djeluje kao drustveni eksperiment poludjelog milijardera iz americkog filma, kojeg zanima koliko dugo moze ljude j...ti u mozak bez ikakvih posljedica. 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
jopis kaže...
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Ja sam se isto sad napatio... od jednom ne mogu zabit gol kakav sam zabivao do sad... ne i de i tocka. Obranu igram ocito sasvim drugacije od drugih jer moje igranje obrane nema veze s onim sta ja vidim. Znaci ja u obrani ne racunam na fizikaliju... tocnije ne mogu racunati jer jos nisam nikog odgurnuo od pocetka fife... ili postoji neka druga tipka ili sto ja ne znam. Znaci ako guram je foul ili moj gradi nesto, a ovaj ljepo pretrci jer moj nije registrirao loptu da mu je u nogama. I to nije jednom na 5 utakmica nego svaku tekmu. Ja lopte uzimam jedino presjecanjem, ako imam srece pa ovaj moj reagira, savrsenim tackleom ili uklizavanjem. Ovo da moj igrac pecne loptu to ja nisam dozivio jos. Ganjao sam svakakve patuljke s ramosom i kad bih dosao blizu ramos njega ne dira... moj morales gubi loptu na svaki kontakt... sto krivo radim ne znam, ali znam da nije isto kod mene i drugih. 

 

Sve ovo gore potpisujem.

Znači, moji kad rade tackle gdje osvajam loptu, to je faul i žuti, a njegovi mi oduzimaju loptu dok se gradim sa Casemirom bokte - kako, zašto, zbog čega?!??!?!?!?!

I to ne povremeno, nego svaku utakmicu isti kurac.

Zato sam i pisao da mi se uopće ne isplati tackle radit kad nema nikakve koristi za mene, samo šteta.

 

Ovo za presijecanje lopte... pa jebem mu milu mater... znam točno gdje će dodat jer 90% igrača igra identično... igraju dodavanja iz jebene prve, nema veze kako je igrač krenut, s kojom nogom dodaje.... te lopte su UVIJEK JEBENO PRECIZNE... namještam se da presiječem loptu, ali gotovo nikad ju ne presiječem... ili prođe pored ili korz mog igrača.... za popizdit.

 

A o tome kako 90% ljudi gradi napad bolje da ne pričam... proljev dobijem čim mi prvi put priđe na 20m i onda počne vrtuljanje s loptom.

U tri pičke materine i vrtuljanje lopte... nabijem EA na kurac i njihove mehanike i idiotarije... ne možeš mu uzet loptu jer on ide unazad, ide lijevo, ide desno i tako se vrti cijelu jebenu partiju.... MRŠ!!!!

 

Ja dobijem loptu, dodam dalje, napravim korak dva, eventualno finta, dodam dalje, pošaljem igrača u prostor ili gledam otvaranje, dodam tamo, predriblam, dodam i gol - nema tu puno priče i petljanja ni drkanja - jebalo im drkanje i silovanje lopte mater da im jebalo.

 Ja ću još probat slijedeću wl odigrat, ako količina skriptiranja i ovakvih sranja bude ista, za mene će fifa postojat samo za igranje uživo kad frend dođe u goste, nema teoretske da ja trošim godinu dana života na isto smeće kao i prošla fifa. Ja sam danas prekinuo 15 utakmica wl. Petnaest. Na mom vodstvu, na x-u, na protivničkom vodstvu, nema tog isusaboga da igram smeće kad me jebe u mozak.

 Ja sam slozio taktiku koju sam i do sad igrao znaci bekovi su mi kljucni i tu bas trebam nekog kvalitetnog napadacki orijentiranog. Marcelo mi je ok, malo spor ali odradi sto treba. Jako malo ljudi se zna nositi s širinom u napadu... recimo moji bekovi moj svaki napad stoje na aut liniji i spremni su za utrcat i ako ih ne pokriva ulazim po boku i dajem na zicer nakon fake shoota... ako ih ide pokrivat dobijam prostor po sredini koji za sad morales koristi ,koliko toliko. Kak sam rekao da igram na rezultat ovu wl koristim za sprobavanje taktike posto znamo da ista pravila ne vrijede u dr i wl. Znaci ova taktika na pocetku mi je tu ako ide ide ak ne onda ga kemijamo... nakon sto zabijem gol prelazim na drop back i usku obranu i brzu kontru. I boli me fifi nek se pate. Meni najmanji problem, ak ce me zamarat takva igra, a znam da hoce prestajem igrat i amen. Necu pokusavat nametat nesto svoje pa da sam ogorcen sto me ne ide. Skizit cu kako ide i ako mi to ne odg nije igra za mene i bok. 

 Ma nema smisla da puno pišem i objašnjavam. Samo ću ti reć da sve te taktike i pizdarije padaju u vodu kad skripta krene. Meni igrači krenu igrat svoju igru, a imam na svakom 'slotu' od ultra def do ultra att. složeno drukčije. Koji god da odaberem, ako je skripta ON, nema tog Boga da oni slušaju taktičke postavke, nego bezglavo trče svako svojim poslom. To prvo vidim na cdm-u, i to overpriced Allanu, koji iako ima zadano na balanced stay back while attacking, a na attacking i ultra attacking ima drop back between defenders, on stoji ko mumija dok protrčavaju kraj njega, nit se vraća nazad, i još leti u napad iza cam-a. Nikakve veze s onim što sam mu zadao da radi. Vidjet ću još preko tjedna kak će se ponašat i sljedeću wl, ako skripting lvl bude 99 ko i jučer i danas, trajni altf4, i nazad na Bf.

 

Edit: da ne spominjem kancerogena govna koja koriste ikakve čiteve, kojima od sveg srca želim, da krepaju i nikad više nitko njihov ne zaigra online igru. Sad igram protiv turčina, top tim, on trči s Varaneom uz mene, vidim kursor gore, i dok on trči uz mene, njegov drugi obrambeni dotrčava i radi tackle na meni i uzima mi loptu i krene dalje sam vodit. Kao u sf filmu, gledam i ne vjerujem. Ajde da igram rivalse, još bi popušio priču možda da nisam vidio da sam ušao u match protiv dvojice, ovako, u wl, lol. Competitive play by EA. Kupite sub na cheat i vladat ćete igrom....

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 18:51 (jopis).
12 godina
offline
FIFA 21

Gledao sam popodne top 200 u SB-u.

Kod nas na PC-u prvi ima 142,000 bodova, a prvi na PS-u ima 130,000.

Na PS-u prva dvojica imaju 130,000, a svi ostali ispod toga, dok na PC-u tek 60. igrač ima manje od 130,000 bodova.

 

PC igrača ima, lupam, 150,000, a PS igrača ima 3,000,000 pa je vrlo zanimljivo kako to da od tolike mase igrača nema barem JEDAN bolji od ovih s PC-a.

Mislim da je to očiti pokazatelj koliko je PC zaražen usranim čiterima i koliko ih ima, a to je samo jebeni SB.

Zamislite koliko ih je tek u Rivalsima i WL?!

 

BTW

Jučer sam igrao protiv tipa koji je odmah na početku partije quitao... imao je bolesnu ekipu i pretpostavljam da je koristio onaj cheat da farma pobjede.

Njegove skill bodove pogledajte na slici.

Znači, on sa cheatom dobiva pobjede, a skill mu je 0 - zar EA to ne vidi???!!!!

I fora je da gore piše da sam meč izgubio, a nije mi uzeo nikakve bodove... toliko o sposobnosti ekipe iz EA-a koja radi ovu usranu igru.

 

Pa jebo mu ja mater... otvoriš konzolu, upališ poredak i samo ih brišeš.

Točno se vidi tko vara, a tko je legit... to bi i moja baba vidjela da 2 minute baci pogled na tablicu.

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 18:59 (Skilledžija).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Gledao sam popodne top 200 u SB-u.

Kod nas na PC-u prvi ima 142,000 bodova, a prvi na PS-u ima 130,000.

Na PS-u prva dvojica imaju 130,000, a svi ostali ispod toga, dok na PC-u tek 60. igrač ima manje od 130,000 bodova.

 

PC igrača ima, lupam, 150,000, a PS igrača ima 3,000,000 pa je vrlo zanimljivo kako to da od tolike mase igrača nema barem JEDAN bolji od ovih s PC-a.

Mislim da je to očiti pokazatelj koliko je PC zaražen usranim čiterima i koliko ih ima, a to je samo jebeni SB.

Zamislite koliko ih je tek u Rivalsima i WL?!

 

BTW

Jučer sam igrao protiv tipa koji je odmah na početku partije quitao... imao je bolesnu ekipu i pretpostavljam da je koristio onaj cheat da farma pobjede.

Njegove skill bodove pogledajte na slici.

Znači, on sa cheatom dobiva pobjede, a skill mu je 0 - zar EA to ne vidi???!!!!

I fora je da gore piše da sam meč izgubio, a nije mi uzeo nikakve bodove... toliko o sposobnosti ekipe iz EA-a koja radi ovu usranu igru.

 

Pa jebo mu ja mater... otvoriš konzolu, upališ poredak i samo ih brišeš.

Točno se vidi tko vara, a tko je legit... to bi i moja baba vidjela da 2 minute baci pogled na tablicu.

 Čiteraj je ono, prešutno dopušten od EA, davno je bio topic na answers hq od mnogo stranica, koji je na kraju obrisan od strane ea admina, jer ipak ekipa koja vara kupuje igru, a jel, bitni su samo prodani primjerci. Još bolje ak sluuuuučajno koga i bannaju, kupit će opet novu igru, jer ako ima za cheat, ima i par eurića za novu igru. I tako u krug već godinama.

Da ih imalo zanima anticheat politika, odavno bi bio implementiran punkbuster ili bilo što slično u samu igru. Ovako, njima je jedino 'smisleno' rješenje lupit ti poraz za alttabbanje, jer ono, ipak je nauka da netko ima dva,tri monitora pa ne mora alttabat da upali cheat pod pauzom.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Gledao sam popodne top 200 u SB-u.

Kod nas na PC-u prvi ima 142,000 bodova, a prvi na PS-u ima 130,000.

Na PS-u prva dvojica imaju 130,000, a svi ostali ispod toga, dok na PC-u tek 60. igrač ima manje od 130,000 bodova.

 

PC igrača ima, lupam, 150,000, a PS igrača ima 3,000,000 pa je vrlo zanimljivo kako to da od tolike mase igrača nema barem JEDAN bolji od ovih s PC-a.

Mislim da je to očiti pokazatelj koliko je PC zaražen usranim čiterima i koliko ih ima, a to je samo jebeni SB.

Zamislite koliko ih je tek u Rivalsima i WL?!

 

BTW

Jučer sam igrao protiv tipa koji je odmah na početku partije quitao... imao je bolesnu ekipu i pretpostavljam da je koristio onaj cheat da farma pobjede.

Njegove skill bodove pogledajte na slici.

Znači, on sa cheatom dobiva pobjede, a skill mu je 0 - zar EA to ne vidi???!!!!

I fora je da gore piše da sam meč izgubio, a nije mi uzeo nikakve bodove... toliko o sposobnosti ekipe iz EA-a koja radi ovu usranu igru.

 

Pa jebo mu ja mater... otvoriš konzolu, upališ poredak i samo ih brišeš.

Točno se vidi tko vara, a tko je legit... to bi i moja baba vidjela da 2 minute baci pogled na tablicu.

Na PS je preko 10 milijuna igrača. Tome dodaj oko 5/6 milijuna igrača na xboxu. Znači žive i to jako dobro od te dvije platforme. Na PC nema niti 400k igrača i jebe im se za tu platformu. Nije ok ali tako stvari stoje. Sad im je fokus na next gen fifi i jebe im se za sve ostalo. Gledam, malo malo pa mi se igra smrzne na PS. Izbornici trzavi do bola. Manje je od mjesec dana do izlaska next gen fife a mi nismo do sada vidjeli nikakav gameplay. Očito su svi resursi usmjereni ka dovršavanju igre kako bi je mogli lansirati s izlaskom next gen konzola. Sljedećih 8 godina će od toga dobro živjeti. Sve ostalo im je onako, usput.

12 godina
offline
FIFA 21

Kako? A da ne pricam kako je los. Nije mi ovo jasno nikako. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Lool, pošto sam završio s wl za ovaj tjedan, listam malo liderbordse, umro sam od smijeha. Na CIJELOM US leaderboardu ima SAMO JEDAN igrač sa 30 winova. JEDAN u top 200.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Skilledžija kaže...

Gledao sam popodne top 200 u SB-u.

Kod nas na PC-u prvi ima 142,000 bodova, a prvi na PS-u ima 130,000.

Na PS-u prva dvojica imaju 130,000, a svi ostali ispod toga, dok na PC-u tek 60. igrač ima manje od 130,000 bodova.

 

PC igrača ima, lupam, 150,000, a PS igrača ima 3,000,000 pa je vrlo zanimljivo kako to da od tolike mase igrača nema barem JEDAN bolji od ovih s PC-a.

Mislim da je to očiti pokazatelj koliko je PC zaražen usranim čiterima i koliko ih ima, a to je samo jebeni SB.

Zamislite koliko ih je tek u Rivalsima i WL?!

 

BTW

Jučer sam igrao protiv tipa koji je odmah na početku partije quitao... imao je bolesnu ekipu i pretpostavljam da je koristio onaj cheat da farma pobjede.

Njegove skill bodove pogledajte na slici.

Znači, on sa cheatom dobiva pobjede, a skill mu je 0 - zar EA to ne vidi???!!!!

I fora je da gore piše da sam meč izgubio, a nije mi uzeo nikakve bodove... toliko o sposobnosti ekipe iz EA-a koja radi ovu usranu igru.

 

Pa jebo mu ja mater... otvoriš konzolu, upališ poredak i samo ih brišeš.

Točno se vidi tko vara, a tko je legit... to bi i moja baba vidjela da 2 minute baci pogled na tablicu.

 Čiteraj je ono, prešutno dopušten od EA, davno je bio topic na answers hq od mnogo stranica, koji je na kraju obrisan od strane ea admina, jer ipak ekipa koja vara kupuje igru, a jel, bitni su samo prodani primjerci. Još bolje ak sluuuuučajno koga i bannaju, kupit će opet novu igru, jer ako ima za cheat, ima i par eurića za novu igru. I tako u krug već godinama.

Da ih imalo zanima anticheat politika, odavno bi bio implementiran punkbuster ili bilo što slično u samu igru. Ovako, njima je jedino 'smisleno' rješenje lupit ti poraz za alttabbanje, jer ono, ipak je nauka da netko ima dva,tri monitora pa ne mora alttabat da upali cheat pod pauzom.

 nemreš na pauzi kliknut na drugi monitor odma te izbaci. ja imam i ne dela to tako

10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako? A da ne pricam kako je los. Nije mi ovo jasno nikako. 

 Kao što u igri imaš kupit fifa pointse, tako imaš i stranice gdje možeš kupiti coinse. G2a mislim ono so Krasi na početku svoga videa reklamira prodaje coinse. Mada sam prošle godine naišao bio na stranicu gdje npr možeš kupit Mbapea za 450 eura npr..

Jbg nije isto kupiti za 100 eura fifa pointse i otvarati pakete gdje možeš ništa da ne dobiješ, not dobiješ 30 k i to je to. Ili odeš na web stranicu što prodaje te coinse kupiš 1 mil coinsa za 173 eura. Pa naravno da se isplati vise ovo drugo. To ti svi pro igrači rade, kupuju sa tih stranica, mada je to protiv ea pravila, ali eto oni im to dopustaju.. Jednom je Kurt na streamu priznao da on tako nabavi Eusebia, gullita itd.. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Kako? A da ne pricam kako je los. Nije mi ovo jasno nikako. 

 Kao što u igri imaš kupit fifa pointse, tako imaš i stranice gdje možeš kupiti coinse. G2a mislim ono so Krasi na početku svoga videa reklamira prodaje coinse. Mada sam prošle godine naišao bio na stranicu gdje npr možeš kupit Mbapea za 450 eura npr..

Jbg nije isto kupiti za 100 eura fifa pointse i otvarati pakete gdje možeš ništa da ne dobiješ, not dobiješ 30 k i to je to. Ili odeš na web stranicu što prodaje te coinse kupiš 1 mil coinsa za 173 eura. Pa naravno da se isplati vise ovo drugo. To ti svi pro igrači rade, kupuju sa tih stranica, mada je to protiv ea pravila, ali eto oni im to dopustaju.. Jednom je Kurt na streamu priznao da on tako nabavi Eusebia, gullita itd.. 

Koja je vjerojatnost da ćeš prilikom kupovine coinsa popiti ban? Jako velika. Isplati li se to? Ostaješ bez novca, igre i ea acc i sve ispočetka.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako? A da ne pricam kako je los. Nije mi ovo jasno nikako. 

Evo šime, neki talijan, frend već par godina pa ga pratim. Svake godine lik dobije u packovima bar 30 milijuna coinsa. Imam tu neku deformaciju pa pratim što mi ljudi na frend listi dobijaju. Svake godine dobije dvije toty kartice u packovima. Ja od 2012 nisam nikad dobio toty karticu. Ovo je imao nakon 3 dana igre. Dodao je samo walkera naknadno. Većinu toga dobije u packovima. Po fifi potroši oko 2000 eura na fifa pointse.

Imam još jednog lika, španjolac. Lik svake godine dobije ronalda. Dobio ga je već i ove godine. uz njega je dobio i neymara. Meni to jednostavno nije jasno kako neki ljudi svake godine dobijaju u packovima čuda a neki u 10 godina ne mogu dobiti poštenu karticu. Ima tu jedan naš, mislim da je prije par godina bio i aktivan na forumu. Prošlu fifu je dobio tri toty kartice. Možda je i ovog tvog sralo. Tko zna.

9 godina
offline
FIFA 21

Upravo odigrao utakmicu u kojoj sam imao 36 tacklova, a suparnik 10. Jedva sam pobijedio. Covjek je sa 2, ili maksimalno 3 pasa uvijek dolazio iz svog sesnaesterca u ili pred moj. Igraci mu (Prem naravno) trce i grizu kao psi, a moji stoje i gledaju. Igraci su blokirali apsolutno sve moje udarce i veliku vecinu paseva. I bez obzira na mojih 36 tacklova, moj AI je presreo doslovno dva pasa, a mislim da niti jedan jedini udarac prema golu nije blokiran. Kao da se netko zajebava, skrivena kamera.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Kako? A da ne pricam kako je los. Nije mi ovo jasno nikako. 

 Kao što u igri imaš kupit fifa pointse, tako imaš i stranice gdje možeš kupiti coinse. G2a mislim ono so Krasi na početku svoga videa reklamira prodaje coinse. Mada sam prošle godine naišao bio na stranicu gdje npr možeš kupit Mbapea za 450 eura npr..

Jbg nije isto kupiti za 100 eura fifa pointse i otvarati pakete gdje možeš ništa da ne dobiješ, not dobiješ 30 k i to je to. Ili odeš na web stranicu što prodaje te coinse kupiš 1 mil coinsa za 173 eura. Pa naravno da se isplati vise ovo drugo. To ti svi pro igrači rade, kupuju sa tih stranica, mada je to protiv ea pravila, ali eto oni im to dopustaju.. Jednom je Kurt na streamu priznao da on tako nabavi Eusebia, gullita itd.. 

Koja je vjerojatnost da ćeš prilikom kupovine coinsa popiti ban? Jako velika. Isplati li se to? Ostaješ bez novca, igre i ea acc i sve ispočetka.

 Imam 5 prijatelja koji žive vani, vole fut i fifu, imaju dečki love, kupuju stalno na tim stranicama nikad problema nije bilo.. Daju svoj user name i Pass od accounta, plate, nakon što se transakcija obavi dobiju na mail da je završeno i da odma mijenjaju Pass za svaki slučaj.. Baš sam sinoć sa ovim jednim pričao, kupio je neki dan Gullita tako. Par puta po par stoja eura.. Jbg ljudi to vole..

 

A ja ovdje moram biti sretan u svome slučaju jer uložio sam 100 eura na fifa points i imam Mbapea, ali samo radi pack luck ništa drugo. U fifi 2020 nisam ništa dobio više od 70 k.. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 23:07 (manipulator).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Kako? A da ne pricam kako je los. Nije mi ovo jasno nikako. 

 Kao što u igri imaš kupit fifa pointse, tako imaš i stranice gdje možeš kupiti coinse. G2a mislim ono so Krasi na početku svoga videa reklamira prodaje coinse. Mada sam prošle godine naišao bio na stranicu gdje npr možeš kupit Mbapea za 450 eura npr..

Jbg nije isto kupiti za 100 eura fifa pointse i otvarati pakete gdje možeš ništa da ne dobiješ, not dobiješ 30 k i to je to. Ili odeš na web stranicu što prodaje te coinse kupiš 1 mil coinsa za 173 eura. Pa naravno da se isplati vise ovo drugo. To ti svi pro igrači rade, kupuju sa tih stranica, mada je to protiv ea pravila, ali eto oni im to dopustaju.. Jednom je Kurt na streamu priznao da on tako nabavi Eusebia, gullita itd.. 

Koja je vjerojatnost da ćeš prilikom kupovine coinsa popiti ban? Jako velika. Isplati li se to? Ostaješ bez novca, igre i ea acc i sve ispočetka.

 Imam 5 prijatelja koji žive vani, vole fut i fifu, imaju dečki love, kupuju stalno na tim stranicama nikad problema nije bilo.. Daju svoj user name i Pass od accounta, plate, nakon što se transakcija obavi dobiju na mail da je završeno i da odma mijenjaju Pass za svaki slučaj.. Baš sam sinoć sa ovim jednim pričao, kupio je neki dan Gullita tako. Par puta po par stoja eura.. Jbg ljudi to vole..

 

A ja ovdje moram biti sretan u svome slučaju jer uložio sam 100 eura na fifa points i imam Mbapea, ali samo radi pack luck ništa drugo. U fifi 2020 nisam ništa dobio više od 70 k.. 

 Pa svako tko ima mozga i zeli dat love za dobar tim a ne za kockanje ce kupit coinse a ne paketice. Jasno je to ko dan. I bolje da daju pare za nesto sto znaju sta je nego ovako. 

 

Evo ja upravo opet zavezao gljive vec u prvom poluvremenu... lik s halandom puca s 25m i moj golman stoji na mjestu. :D taman dobro dosla pauza za cigaretu i otvorit jos jednu pivu posto sam sutra tek nocna pa nek ide zivot. :D

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Imam 5 prijatelja koji žive vani, vole fut i fifu, imaju dečki love, kupuju stalno na tim stranicama nikad problema nije bilo.. Daju svoj user name i Pass od accounta, plate, nakon što se transakcija obavi dobiju na mail da je završeno i da odma mijenjaju Pass za svaki slučaj.. Baš sam sinoć sa ovim jednim pričao, kupio je neki dan Gullita tako. Par puta po par stoja eura.. Jbg ljudi to vole..

 

A ja ovdje moram biti sretan u svome slučaju jer uložio sam 100 eura na fifa points i imam Mbapea, ali samo radi pack luck ništa drugo. U fifi 2020 nisam ništa dobio više od 70 k.. 

Ja sam još 2012 popio ban zbog toga što sam preko tih stranica kupio 200k coinsa. Isto je bilo sigurno i sve pet. Banali mi origin, sve igre na originu i fifu naravno. Sve sam krenio ispočetka. Svaki dan ulicom mimo pješačkog prelaza prijeđe stotine ljudi. I onda naleti i prijeđe jedan i murja ga uhvati i naplati mu kaznu a on nevino pita: zašto baš mene, pa svi prelaze. Jebi ga, tako mu grah pao, baš kao i meni. Mogu frendovi tako još godinama a mogu popiti ban sljedeći dan. Sve ovisi o sreći. Znam ih dosta koji nisu imali sreće.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Ja mogu samo skinuti kapu EA- u sto napravi od vas. Dakle ,ne od igre nego od vas.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
FIFA 21

Apsolutno je nevjerojatno kako te ova igra zapravo kažnjava kad igraš dobru obranu. Kad likovi rade one fintice u mjestu oko 16 metara, svaki put ih pročitam, uzimam loptu ali ona se UPORNO vraća tom liku u noge. I tako 2-3 puta u istom napadu. To mi se tako neopisivo gadi da ne znam što bi rekao uopće. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Spacecraft kaže...
Ja mogu samo skinuti kapu EA- u sto napravi od vas. Dakle ,ne od igre nego od vas.

 Nije to samo tako s fifom. To je tak sa većinom online igara.

Ja sam preko 10 godina igrao bf serijal, po 1000-2000h godišnje uredno. I ne sam, bilo nas je hrpetina. Dođeš na server, di je čiteraj do bola, znači ti voziš helić, lik te sa zemlje ubije medpackom, ej, medpackom koji leti metar ispred tebe u normalnim uvjetima kad ga baciš. I sad logika stvari je da ragequittaš sa servera jer nemaš šta tražit gore, neigrivo je. Ali ne, nas 4 u squadu se dogovorimo preko teamspeaka da ćemo ga zaokupit da ubija jedne te iste stalno, dok mi njega barem jednom ne ubijemo (ko da lik nema kill all opciju u cheatu, ali eto, budale uporne), i mi smo znali po pola sata jest govna na serveru dok mu ne bi srušili helić na glavu ili napravili roadkill jetskijem. Onda van. A živčani ko psi, psovali smo pola katoličkog kalendara dok to ne napravimo. To je isto ko i sa fifom, vidiš da ima čitera, vidiš da te jebu, al te neki glupi gejmerski inat tjera da igraš dalje.

 

A ako misliš na tehničku stranu igre, tog isto ima svagdje, loši hitboxevi, kašnjenje komandi, sto čuda.

Jedino šta nema nigdje je ovakva skripta i takav način jebanja u mozak, za to bi majmunima u EA zabranio da ikad više izdaju ijednu multiplayer igru, koji retardirani mozak moraš bit da napraviš nešto i nazoveš dynamic difficulty adjustment i jebeš 99% svog igraćeg communitya u zdrav mozak s time. Nepojmljivo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice