FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.747
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Evo ga. Communiti koji je dio ove igre. Majstor igra sa 5 odozada, od toga 4 beka. Odemo na penale jer ne mogu utjerat loptu u gol od autoblokova.

Majstor promasi 5ti penal, ja opucam, samo da ude u gol... On izade. Ne zelim ni igrat dalje makar sam 10-2. Ne mogu uzivati u necem gdje protivnik ima mogucnost izaci van na neodlucenom rezultatu i uzet mi pobjedu. Dok moj DC nalon 5-0 vodstva je cisti poraz. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2021 23:31 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Popodne stisnem preview na 45k packu i unutra Martinez i Alderveilerd - kupim ga i prodam Martineza za 79k, a Tobija za 11k = profit :)

 

Sad dobijem 125k pack i opet jebeni Martinez - ovaj put skipam :)

 

 

Ja u ultimate packu dobijem di mariju koji ne vrijedi 18k coinsa. Znači pack od 125k coinsa a ja unutra nisam imao 40k coinsa. U svim ostalim packovima nisam dobio igrača ratinga 83. Katastrofa. Do sada što sam pogledao packove, vrijedili su oko 600k coinsa i u njima nisam dobio igrača koji vrijedi 20k coinsa. Najbolji do sada di marija a sljedeća najbolja kartica rating 84. Do sada nisam dobio niti najgoru zelenu karticu a otvorio sam sve moguće packove što su se u igri nudili na ovaj ili onaj način. Nakon svega, kakav je moj motiv kupiti i sljedeću fifu?

6 godina
offline
FIFA 21

Zaželio se FIFE opet, igrao malo H2H, skuzio da je lijeva gljivica u banani i da konstantno okrene smjer sama od sebe. Jel zna netko gdje mogu gamepad dati na popravak u ZG?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Zaželio se FIFE opet, igrao malo H2H, skuzio da je lijeva gljivica u banani i da konstantno okrene smjer sama od sebe. Jel zna netko gdje mogu gamepad dati na popravak u ZG?

 

9 godina
offline
FIFA 21

Zanimljiv je ovaj probni pilot program sa preview-om packova, ali mislim da će EA dugoročno odustati od njega. Pasti će prodaja Pointsa drastično, dovoljno je da na računu imaš 2500 pointsa koliko košta najskuplji paket i preview-aš dok ne naleti isplativi paket. Psihološki, ljudi otvaraju pakete radi kockanja, te vrste adrenalina. Ovako možeš besplatno "otvarati" pakete da zadovoljiš taj ovisnički nagon, a racionalno platiti kad tu i tamo naleti neki isplativi. Baš me zanima kako će izgledati dugotrajno riješenje te križaljke Pointsi-paketi-coinsi. Moraju smisliti nešto što nije kockanje, a opet da zarađuju što više. Možda bi bilo najpoštenije da direktno Pointsima kupuješ coinse. Mislim da se kartice nikada neće direktno moći kupiti pravim novcem, jer bi to bio marketinški pakao za igrače. Koliko puta bi Mbappe morao na press konferenciji odgovarati na pitanja o tome zašto klinac iz Moldavije mora potrošiti mjesečnu plaću roditelja da si priušti njegovu karticu u igri, itd. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Zanimljiv je ovaj probni pilot program sa preview-om packova, ali mislim da će EA dugoročno odustati od njega. Pasti će prodaja Pointsa drastično, dovoljno je da na računu imaš 2500 pointsa koliko košta najskuplji paket i preview-aš dok ne naleti isplativi paket. Psihološki, ljudi otvaraju pakete radi kockanja, te vrste adrenalina. Ovako možeš besplatno "otvarati" pakete da zadovoljiš taj ovisnički nagon, a racionalno platiti kad tu i tamo naleti neki isplativi. Baš me zanima kako će izgledati dugotrajno riješenje te križaljke Pointsi-paketi-coinsi. Moraju smisliti nešto što nije kockanje, a opet da zarađuju što više. Možda bi bilo najpoštenije da direktno Pointsima kupuješ coinse. Mislim da se kartice nikada neće direktno moći kupiti pravim novcem, jer bi to bio marketinški pakao za igrače. Koliko puta bi Mbappe morao na press konferenciji odgovarati na pitanja o tome zašto klinac iz Moldavije mora potrošiti mjesečnu plaću roditelja da si priušti njegovu karticu u igri, itd. 

 Taj preview paket im je jedini nacin da na bezazlen nacin maknu ''kocku'' iz opisa proizvoda. Otvorio si i vidis sta si dobio. Ako ti se svida uzmes, ako ne... ne... Mozes sa Preview otvoriti Ultimate za kojeg nemas coinse a unutra prime R9, uplatis pointse i imas prime R9 ( Karikiram ). Dakle, koncept koji je itekako dobar, cak bi ja cooldown smanjio da se cesce moze koristit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Zanimljiv je ovaj probni pilot program sa preview-om packova, ali mislim da će EA dugoročno odustati od njega. Pasti će prodaja Pointsa drastično, dovoljno je da na računu imaš 2500 pointsa koliko košta najskuplji paket i preview-aš dok ne naleti isplativi paket. Psihološki, ljudi otvaraju pakete radi kockanja, te vrste adrenalina. Ovako možeš besplatno "otvarati" pakete da zadovoljiš taj ovisnički nagon, a racionalno platiti kad tu i tamo naleti neki isplativi. Baš me zanima kako će izgledati dugotrajno riješenje te križaljke Pointsi-paketi-coinsi. Moraju smisliti nešto što nije kockanje, a opet da zarađuju što više. Možda bi bilo najpoštenije da direktno Pointsima kupuješ coinse. Mislim da se kartice nikada neće direktno moći kupiti pravim novcem, jer bi to bio marketinški pakao za igrače. Koliko puta bi Mbappe morao na press konferenciji odgovarati na pitanja o tome zašto klinac iz Moldavije mora potrošiti mjesečnu plaću roditelja da si priušti njegovu karticu u igri, itd. 

Kakve ima veze Mbappe s klincem iz Moldavije i općenito s nekom igrom? Pa nije Mbappe vlasnik EA sportsa da bi odgovarao na tako priglupa pitanja? Po tvojoj logici Mbappe bi mogao odgovarati i na pitanje je li u redu da dijete iz Moldavije potroši tatinu mjesečnu plaću i ne dobije Mbappea u packu. No koga briga. Dečko igra nogomet a EA svake godine štanca otprilike podjednaku igru. Svatko je u svom poslu podjednako uspješan. Inače ova pogodnost s preview packovima traje do sredine 7 mjeseca. Sadašnji koncept od otvaranja jednog packa svaka 24h nije nešto što će meni kao igraču donijeti neku korist već samo dodatnu frustraciju. Znači da potrošim recimo 12k fifa pointsa po sadašnjem sistemu ne bi mi bila dosta cijela godina. Nema smisla.

 

Ljudi će otvarati packove jer tko normalan će čekati svaka 24h da bi vidio što će dobiti i tako svaki dan a igra ide dalje a ti i dalje stojiš na mjestu. Ja do sada nisam dobio karticu vrijednu 20k coinsa iz tih preview packova, što znači da do sada nisam otovrio niti jedan pack. Jučer u 45k coinsa vrijednom packu nositelj packa mi bude kartica koja ne vrijedi 1000 coinsa a cijeli pack ne vrijedi niti 10k coinsa? Što sam ja ovim dobio? Sada čekam da prođu 24 sata kako bih otvorio nova tri packa i onda ću opet čekati nova 24 sata da prođu itd do kraja ove promocije. Tih 2500 fifa pointsa koje spominješ kod mene će ostati do izlaska nove igre, neiskorišteni. Prodaja fifa pointsa bi im možda pala da uvedu da mogu napraviti preview svakih sat vremena, ovako svaka 24h nema zime za EA sports.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 17:48 (movie).
12 godina
offline
FIFA 21

Bez komentara.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo novi tim. Najradije bi sve ostale pobacao u icon sbc, al poznavajući svoju sreću, dobit ću nekog cirkusanta beskorisnog ko seedorfa zadnji put.

Žao mi je samo što ne mogu upasat Teveza na full chem jer je odličan, predobar. Ali bit će dobar joker s klupe čim se Butra umori.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Bez komentara.

 

 

 Daj mi pričaj. Novi dan, novi packovi s istim karticama. Je li ok da nam ovo valjaju u 100k coinsa vrijednom packu krajem 6 mjeseca? Znači ja sve ove dane još nisam dobio polunormalnu karticu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 23:14 (movie).
6 godina
offline
FIFA 21

Zeleni Wijnaldum u 100K packu... ma, moze, samo daj 😁

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Sve po starom :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Sve po starom :)

I kod mene

 

Nego vidim next gen fifa od jeseni donosi revoluciju. Dobit ćemo prvog ženskog komentatora u povijesti serijala. Jako lijepa vijest. Šime će biti sretan kao i većina nas...

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Sve po starom :)

I kod mene

 

Nego vidim next gen fifa od jeseni donosi revoluciju. Dobit ćemo prvog ženskog komentatora u povijesti serijala. Jako lijepa vijest. Šime će biti sretan kao i većina nas...

To sam ceko. Jos samo da je sve u BLM i duginim bojama onda je to, to. 

Bas sam danas gledao raspravu na redditu kako je netko povrijeden jer ne neki lik u pro clubsu imal neki anti BLM nick. Jebali oni sebe i svi kojima to smeta njih... ignoriraj budaletinu i rjesena stvar jbt led :D ne razumijem. 

 

Kaj se tice igre... meni je samo da poprave servere. No, kolko vidim prema najnovijim vijestima... second man press je jos vise nerfan, kao da je bio OP sad pa ga je trebalo ugasit :D Doslovno bude SMP trajao 3-4s i nakon toga ne postoji. Isto tako su drkali po saltanju igraca. Sada budes stisnul R3 i onda ces dobit na selektiranje 3 igraca :D To ce bit kurslus samo takav.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dobar je bio ovaj paketić 3x87+ 

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Gold 1 nagrade

Pickovi Fonte i Fekir

2 jumbo rare players - u jednom Mane, u drugom Pizzi

Dr nagrade division 1 rank 2 

4 rare mega packa, najbolja kartica Trippier. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Pojavio se danas prvi beta demo PES 2022 na PS5 storeu. Možete ga skinuti i isprobati a na fotki vidite pod kojim ćete ga imenom tražiti. Upravo ga skidam pa da vidimo što nam to donosi novi pes iako konami kaže da je igra u razvoju tako da je ovo daleko od gotovog proizvoda.

 

 

Edit: prvi dojam nije dobar. Grafika mi ne odaje dojam next gena i daleko je to od gotovog proizvoda. Gameplay trom, spor, kaotičan. To pripisujem ranoj beta verziji plus činjenici da su mi nepoznati svi potezi u igri. Nisam otkrio niti brzo trčanje iako kažu da je R2 ali ja ne vidim razliku u trčanju. Golmani ispod svake kritike, udarci kao da smo u 1998 godini. Ne shvaćam zašto izbacuju ovakav proizvod koji će unijeti više sumnje u igrače nego oduševljenja? Klasičan Konami.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 15:09 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 21

Online performance test.

 

Shema je u tomr kaj nova generacija ide van za 3mj. U 3mj nemas kaj napravit. Kakvo je sad takvo ce ostat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Online performance test.

 

Shema je u tomr kaj nova generacija ide van za 3mj. U 3mj nemas kaj napravit. Kakvo je sad takvo ce ostat. 

Sumnjam tj ne mogu vjerovati. Ako ostane ovako piši kući propalo je. EA sports ove godine izdaje drugu fifu na PS5. Jednu su već izbacili ma kakva bila ali imaju godinu dana fore u upoznavanju s novim konzolama. Konami je svjesno preskočio jednu godinu što znači da igru razvijaju pune dvije godine. Ako se ne bude vidio ozbiljan pomak, u ozbiljnom su problemu.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Online performance test.

 

Shema je u tomr kaj nova generacija ide van za 3mj. U 3mj nemas kaj napravit. Kakvo je sad takvo ce ostat. 

Sumnjam tj ne mogu vjerovati. Ako ostane ovako piši kući propalo je. EA sports ove godine izdaje drugu fifu na PS5. Jednu su već izbacili ma kakva bila ali imaju godinu dana fore u upoznavanju s novim konzolama. Konami je svjesno preskočio jednu godinu što znači da igru razvijaju pune dvije godine. Ako se ne bude vidio ozbiljan pomak, u ozbiljnom su problemu.

 Ako je kak ti kazes lose. Onda njima vise nema spasa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ako je kak ti kazes lose. Onda njima vise nema spasa.

 Ima 7 GB, skini pa probaj. Možda nisam objektivan ali vidim da se i drugi žale da je igra loša, bar u ovoj fazi razvoja. AKo su je skinuli i probali u EA sportsu mislim da su odahnuli.

12 godina
offline
FIFA 21

Citam na redditu da je unreal engine ali gameplay iz PES Mobile. Dobro je, najbitnije da nije finalni build.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Iz dana u dan ovo postaje sve smješnije. Ja sam izgleda jedini ovdje koji još nije dobio nikakvu zelenu karticu u packu. Tri packa od 170k coinsa a nazad ne bih dobio niti 20k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 19:36 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ovo su moji ljepotani za danas.

 

Garantirani zeleni Sanchez - čak možda budem i igrao s njim jer mi se linka s Barelom i Eriksenom.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo i mojih. Show paketi.

 

Ujutro otvorim usrane nagrade od dr i wl. 

 

Malo poslije toga napravim prime/moments icon pick, dobijem na izbor prime Verona, prime Bergkampa i moments Van Bastena.

 

Otvorim još poslije 10+ paketa iz grindanja kroz icon swaps, uleti untradeable Di Maria. Napravim MM, naravno da tradeable mi ništ ne dođe. 

 

I šlag na tortu današnjeg otvaranja retardiranih paketa je dupli untradeable Rebić u garantiranom zelenom paketu. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

E momci danas dobivaju upgrade ove zelene kartice jel tako? Zanima me kakva je situacija sa Ginijem Wijnaldumom posto je on presao u PSG, a tamo stoji kartica iz Poola. On bi isto trebao dobiti povecanje ratinga jer Nizozemci su dobili 3 tekme. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mix99 kaže...

E momci danas dobivaju upgrade ove zelene kartice jel tako? Zanima me kakva je situacija sa Ginijem Wijnaldumom posto je on presao u PSG, a tamo stoji kartica iz Poola. On bi isto trebao dobiti povecanje ratinga jer Nizozemci su dobili 3 tekme. 

Nema veze. Kartica ovisi o Europskom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odlicno. Lik mi je vrh na samo 7 kemije, a kad dobije upgrade bu letio po terenu. Mislim da je najbolji vezni kojeg sam koristio na ovoj fifi i toplo preporucam. Jos Nizozemci poslije Ceske mogu dobiti relativno lakseg protivnika za polufinale. 

Arsenal4ever
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 17:40 (Mix99).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Citam na redditu da je unreal engine ali gameplay iz PES Mobile. Dobro je, najbitnije da nije finalni build.

 sta bi to znacilo onda? da je samo grafika sa pes mobile ili sta?

jer ono mi uzasno izgleda i graficki i po gameplayu...toliko uzasno da gledajuci videe po youtube nisam ni pozelio ovo skinuti i probati....

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...

Citam na redditu da je unreal engine ali gameplay iz PES Mobile. Dobro je, najbitnije da nije finalni build.

 sta bi to znacilo onda? da je samo grafika sa pes mobile ili sta?

jer ono mi uzasno izgleda i graficki i po gameplayu...toliko uzasno da gledajuci videe po youtube nisam ni pozelio ovo skinuti i probati....

Da to nije PES 2022. To je PES mobile na Unreal 4. Nema nista od PES 2022 osim konekcije koju testiraju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice