FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 23:21 (PeroMilic03).
15 godina
offline
FIFA 21

Hahaha, upadne mi danas ovaj likonja iz guranteed comunity tots sbc-a. Reko super, konačno da dobijem defendera u nekom sbc-u, imam bar 50 90+ napadača, ne bi me posrao defender nema šanse.

Ubacim lika prvu tekmu odmah, on mete, ali doslovno mete, prva tekma, drugo poluvrijeme, odmah crveni.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

 Prva stvar. Ne znam koliko si pratio kvalifikacije prosle godine. Par puta je ispao uu prvom kolu, ekspresno. To kaj je poderao fifa ficu u dvije tekme, ok... Poderao je.

 

Ne znam zaato si se sad prebacio u spam u FB grupi. Izjebat ce te ko budalu sa komentarima jer u 5mj pitas jel FB Can moze ista. Koristi futbin i nauci sam nesto. Prije ce ces sam nesto naucit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

 Prva stvar. Ne znam koliko si pratio kvalifikacije prosle godine. Par puta je ispao uu prvom kolu, ekspresno. To kaj je poderao fifa ficu u dvije tekme, ok... Poderao je.

 

Ne znam zaato si se sad prebacio u spam u FB grupi. Izjebat ce te ko budalu sa komentarima jer u 5mj pitas jel FB Can moze ista. Koristi futbin i nauci sam nesto. Prije ce ces sam nesto naucit. 

 Napustio sam grupu jer mi je jedan smrad opsovao mater.Jebem ga u usta zvaljava .

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

 Prva stvar. Ne znam koliko si pratio kvalifikacije prosle godine. Par puta je ispao uu prvom kolu, ekspresno. To kaj je poderao fifa ficu u dvije tekme, ok... Poderao je.

 

Ne znam zaato si se sad prebacio u spam u FB grupi. Izjebat ce te ko budalu sa komentarima jer u 5mj pitas jel FB Can moze ista. Koristi futbin i nauci sam nesto. Prije ce ces sam nesto naucit. 

 Napustio sam grupu jer mi je jedan smrad opsovao mater.Jebem ga u usta zvaljava .

 Naravno da ce ti ona seljacina slovenska jebat mater. To je jedina grupa u kojoj takva kretencina moze jebavat majke svima a moderatori ga samo gledaju... sa druge strane jedni sute a klincima je to smijesno. Tuzna spika je to tamo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

 Prva stvar. Ne znam koliko si pratio kvalifikacije prosle godine. Par puta je ispao uu prvom kolu, ekspresno. To kaj je poderao fifa ficu u dvije tekme, ok... Poderao je.

 

Ne znam zaato si se sad prebacio u spam u FB grupi. Izjebat ce te ko budalu sa komentarima jer u 5mj pitas jel FB Can moze ista. Koristi futbin i nauci sam nesto. Prije ce ces sam nesto naucit. 

 Napustio sam grupu jer mi je jedan smrad opsovao mater.Jebem ga u usta zvaljava .

 Naravno da ce ti ona seljacina slovenska jebat mater. To je jedina grupa u kojoj takva kretencina moze jebavat majke svima a moderatori ga samo gledaju... sa druge strane jedni sute a klincima je to smijesno. Tuzna spika je to tamo.

 Tacno ,nije mi jasno da mozes netko biti toliko nadrkan,ali hajde nema veze.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

 Prva stvar. Ne znam koliko si pratio kvalifikacije prosle godine. Par puta je ispao uu prvom kolu, ekspresno. To kaj je poderao fifa ficu u dvije tekme, ok... Poderao je.

 

Ne znam zaato si se sad prebacio u spam u FB grupi. Izjebat ce te ko budalu sa komentarima jer u 5mj pitas jel FB Can moze ista. Koristi futbin i nauci sam nesto. Prije ce ces sam nesto naucit. 

 Napustio sam grupu jer mi je jedan smrad opsovao mater.Jebem ga u usta zvaljava .

 Naravno da ce ti ona seljacina slovenska jebat mater. To je jedina grupa u kojoj takva kretencina moze jebavat majke svima a moderatori ga samo gledaju... sa druge strane jedni sute a klincima je to smijesno. Tuzna spika je to tamo.

 Tacno ,nije mi jasno da mozes netko biti toliko nadrkan,ali hajde nema veze.

 Nije on nadrkan, nego ti je to ko ono kad si dvorska luda pa ponavljas jedno te isto dok se zadnji ne prestane smijat. 

 

Prvi pick Bailey uz dva slepca... i onda zadnji pick Ndombele, Areola i Barnes. Nikad bolji pickovi.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...

Adria i takva natjecanja. 

 Jesi li ti kad igrao protiv Brstimira? U wl ili rivalsima ili gdje vec? 

Fifa ficu je u Adria natjecanju poderao u 2 tekme,cini mi se 9:1. Kad se zbroje golivi iz 2 tekme.

 Prva stvar. Ne znam koliko si pratio kvalifikacije prosle godine. Par puta je ispao uu prvom kolu, ekspresno. To kaj je poderao fifa ficu u dvije tekme, ok... Poderao je.

 

Ne znam zaato si se sad prebacio u spam u FB grupi. Izjebat ce te ko budalu sa komentarima jer u 5mj pitas jel FB Can moze ista. Koristi futbin i nauci sam nesto. Prije ce ces sam nesto naucit. 

 Napustio sam grupu jer mi je jedan smrad opsovao mater.Jebem ga u usta zvaljava .

 Naravno da ce ti ona seljacina slovenska jebat mater. To je jedina grupa u kojoj takva kretencina moze jebavat majke svima a moderatori ga samo gledaju... sa druge strane jedni sute a klincima je to smijesno. Tuzna spika je to tamo.

 Tacno ,nije mi jasno da mozes netko biti toliko nadrkan,ali hajde nema veze.

 Nije on nadrkan, nego ti je to ko ono kad si dvorska luda pa ponavljas jedno te isto dok se zadnji ne prestane smijat. 

 

Prvi pick Bailey uz dva slepca... i onda zadnji pick Ndombele, Areola i Barnes. Nikad bolji pickovi.

 

 

 Ja nikad nikome ne psujem majku....

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

i kod mene dobri pickovi s time da sam uzeo iličića za sbc dok će ovaj poslužit uz ndombelea ,samo moram vidjet kako ću obranu ukombinirat jer danas ide upgrade za Akea koji mi je i ovakav odličan tak da mi mora igrat.

fali mi gulit 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 10:31 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ina neki uredjaj se prikljuci na ps4 pa onda na gamepad i ukljuci varanje u igri .

Vrh.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ina neki uredjaj se prikljuci na ps4 pa onda na gamepad i ukljuci varanje u igri .

Vrh.

 

Poskup ali vrijedi.

Cronus Zen se zove .

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 12:38 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Buraz. Okani se pizdarija da su svi oko tebe cheateri i da tebe jasi belosvetska zavera. Kad shvatis da si loš, TI, sve ce bit lakse i puno ces lakse napredovat. Mili... imao si sad vremena slozit Correu, brdo ovih SBC igraca i imat ekipu da se smrznes. Ti kaskas za ekipama masu jer guras filozofiju manjeg otpora i ocekujes da ces sa bundesliga ekipom koja nije ni za start igre napravit ne znam kaj. 

Dakle, udi u arenu i malo se upoznaj sa desnim stickom, control driblingom sa L1, pronadi taktiku koja ti pase i u kojoj je sve balansirano nekako. Tipa 41212(2), 4231, 442 ili neka varijacija na tu shemu. Ostavi se cheatera i pizdarija.

 

I koji to tocno kurac vrijedi u tom? Kaj tocno ti dobivas sa tim? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 12:40 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Buraz. Okani se pizdarija da su svi oko tebe cheateri i da tebe jasi belosvetska zavera. Kad shvatis da si loš, TI, sve ce bit lakse i puno ces lakse napredovat. Mili... imao si sad vremena slozit Correu, brdo ovih SBC igraca i imat ekipu da se smrznes. Ti kaskas za ekipama masu jer guras filozofiju manjeg otpora i ocekujes da ces sa bundesliga ekipom koja nije ni za start igre napravit ne znam kaj. 

Dakle, udi u arenu i malo se upoznaj sa desnim stickom, control driblingom sa L1, pronadi taktiku koja ti pase i u kojoj je sve balansirano nekako. Tipa 41212(2), 4231, 442 ili neka varijacija na tu shemu. Ostavi se cheatera i pizdarija.

 

I koji to tocno kurac vrijedi u tom? Kaj tocno ti dobivas sa tim? 

 Druze hocu da kazem da mozda ovi sto imaju 30:0 koriste ove gadgete.

Jebe mi se sto sam los i za Fifu opcenito.

6 godina
offline
FIFA 21

Odigrao prvu WL ove sezone. 15 pobjeda, 2 picka, nervni slomovi - nekoliko. 😆😁

Prva kartica: Aarons - nije za udarnu iglu, tesko da ga mogu uklopiti ali do kraja TOTSa je sve moguce.

Drugi pick - Barnes - eeeeee, to mi radi... DA DAA... takodjer ne ide zbog chema u prvu ali udarna zamjena i opet tko zna sta ce se izdesavati...

SBC pick - Zielinski - kurcina, ocekivao sam Valverdea 😆 za klupu taman!

Sve u svemu, zadovoljan sam ulovom Barnesa. Palac gore, palac u dupe za prvi tjedan.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Izvukao Alabu, mada mi se ne uklapa u tim, a imam već Casemira cb 90 freeze. Probao sam na 7 chem Alabu i nije ništa bolji.

Isto i Mbabua wif imam, a opet igra mi Zambrota pim.

Ne mogu stavljati side bekove na cb nikako..Naravno da mi igra Varane zlatni i ne bi tu ništa dirao. (Mendi se podrazumeva na LB).

Još sam se glupirao sa kupovinom nekih igrača pre nagrada i sad sam kratak za Mbapea kog sam planirao.. Ne da mi se napraviti meta tim pa to ti je.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
maxx3310 kaže...
Izvukao Alabu, mada mi se ne uklapa u tim, a imam već Casemira cb 90 freeze. Probao sam na 7 chem Alabu i nije ništa bolji.

Isto i Mbabua wif imam, a opet igra mi Zambrota pim.

Ne mogu stavljati side bekove na cb nikako..Naravno da mi igra Varane zlatni i ne bi tu ništa dirao. (Mendi se podrazumeva na LB).

Još sam se glupirao sa kupovinom nekih igrača pre nagrada i sad sam kratak za Mbapea kog sam planirao.. Ne da mi se napraviti meta tim pa to ti je.

 

Igraj ga na CDM bestija, preslab i premal za CB-a

 

Koliko sam sritan sta sam uradia Akea sa upgradeom je bolji od svih TOTS CB-a hahha

 

sta EA radi sa ovim statsima hahaha Cancelo RTTF ce bit bolji od TOTSA osvoji li City ligu prvaka

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

sta EA radi sa ovim statsima hahaha Cancelo RTTF ce bit bolji od TOTSA osvoji li City ligu prvaka

 Bit će 91 a tots će biti ako bude sigurno 93 i bit će bolji u svim statsima od RTTF kartice. Budeš vidio. Spremio sam za engleze 22 packa. Pa valjda će se smilovati i dati mi najgoru tots karticu da se veselim. Prošli tjedan nisam dobio karticu ratinga 82. Valjda se neće ponoviti.

3 godine
offline
FIFA 21

Konacno da i ja dobijem nesto.

Sad hocu necu moram Neymara uzimati.

I opet pravim tim od nule.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 21:02 (PeroMilic03).
 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

sta EA radi sa ovim statsima hahaha Cancelo RTTF ce bit bolji od TOTSA osvoji li City ligu prvaka

 Bit će 91 a tots će biti ako bude sigurno 93 i bit će bolji u svim statsima od RTTF kartice. Budeš vidio. Spremio sam za engleze 22 packa. Pa valjda će se smilovati i dati mi najgoru tots karticu da se veselim. Prošli tjedan nisam dobio karticu ratinga 82. Valjda se neće ponoviti.

 

EA je vec izbacia ko je dobia totse i statse za svaku karticu, imas sve na twitteru nema niti jednog igraca preko 96 i samo ih je 4 preko 94..nadam se bar wf upgradeu na rashfordu i salahu ili ce ovo bit najgori prem tots ikada.

 

Btw showdown ake ima vise pacea nego tots dias i fofana

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

EA je vec izbacia ko je dobia totse i statse za svaku karticu, imas sve na twitteru nema niti jednog igraca preko 96 i samo ih je 4 preko 94..nadam se bar wf upgradeu na rashfordu i salahu ili ce ovo bit najgori prem tots ikada.

 

Btw showdown ake ima vise pacea nego tots dias i fofana

Da, vidio sam maloprije. Ovo je smiješno. Baš sad razmišljam je li ikada bio lošiji tots engleza od ovog. Gundogan na tots kartici ima staminu 82 a vidjeli smo neku večer kako šprinta i igra presing 90 minuta. Niti jedan igrač MC ne bi smio imati staminu manju od 90. Ovo je razočaravajuće. Kakve će onda ostale tots kartice po ligama petice biti? Bar neće kartice biti preskupe. Računao sam da će tots cb biti stone i diaz i zato nisam radio akea i zajebao sam se.

12 godina
offline
FIFA 21

Zaboravljate da tots mora bit takav iz razloga jer jos dolazi europsko prvenstvo gdje ce drukat kartice. Tak' da je ovo po meni sasvim u redu. Jedino mi nema veze s vezom kaj je AWB za 3 ili 4 ratinga veci od Shawa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Zaboravljate da tots mora bit takav iz razloga jer jos dolazi europsko prvenstvo gdje ce drukat kartice. Tak' da je ovo po meni sasvim u redu. Jedino mi nema veze s vezom kaj je AWB za 3 ili 4 ratinga veci od Shawa.

 Posve krivo. Baš zato su trebali dato veće ocjene jer je tots kartica jača od bilo koje druge kartice osim toty kartice. Nakon eura tots kartice neće imati nikakvog smisla jer će ih pojesti neke kartice s eura što je smiješno. Koja je logika da Cancelo dobije TOTS a gotovo pola prvenstva je prosjedio na klupi. I ovo što je igrao, igrao je više na LB nego na RB? Znači manjom ocjenom kažnjavaju se svi igrači van europe jer oni neće biti u prilici dobiti bolju karticu jer ne igraju na euru. Sve ovo je smiješno i bezveze.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Zaboravljate da tots mora bit takav iz razloga jer jos dolazi europsko prvenstvo gdje ce drukat kartice. Tak' da je ovo po meni sasvim u redu. Jedino mi nema veze s vezom kaj je AWB za 3 ili 4 ratinga veci od Shawa.

 Posve krivo. Baš zato su trebali dato veće ocjene jer je tots kartica jača od bilo koje druge kartice osim toty kartice. Nakon eura tots kartice neće imati nikakvog smisla jer će ih pojesti neke kartice s eura što je smiješno. Koja je logika da Cancelo dobije TOTS a gotovo pola prvenstva je prosjedio na klupi. I ovo što je igrao, igrao je više na LB nego na RB? Znači manjom ocjenom kažnjavaju se svi igrači van europe jer oni neće biti u prilici dobiti bolju karticu jer ne igraju na euru. Sve ovo je smiješno i bezveze.

 Ma zasto? Najjace kartice su TOTY... sve poslije toga mora biti sukladno tome kako se igra razvija. Ako planiraju raditi promo sa temom europskog prvenstva, onda mora postojat nekakav gap. Posto svi znamo da je europsko prvenstvo top natjecanje trenutno. Potpuno razumljivo, jer ce to odrzati igru ''zivom'' jos minimalno tih mjesec dana. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Zaboravljate da tots mora bit takav iz razloga jer jos dolazi europsko prvenstvo gdje ce drukat kartice. Tak' da je ovo po meni sasvim u redu. Jedino mi nema veze s vezom kaj je AWB za 3 ili 4 ratinga veci od Shawa.

 Fifa nema licencu za Euro tako da sam skeptican sta se toga tice..Pokusavaju produzit vijek igre bar do kolovoza al tesko ce zadrzat igrace ako ne bude top Euro promo uz naravno top ikone.

Prije 2 godine smo u 4. mjesecu imali Cruyffa, Ronaldinha itd za sbc  zasad najbolja kartica Dalglish.

 

Mogli su bar dat veci pace Diasu i Fofani da budu upotrebljivi ovako ce svi igrat sa AWB i Shawom na CB sta mi se gadi.

 

 

evo za bundesligu se moze glasat, ocajan izbor.

 

Sosa i Kramaric u izboru https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/fifa-21/ultimate-team/tots/bundesliga

 

 

Ako dobiju Modric,Rebic,Brozovic, Livakovic i Orsic moga bi se furat hrv team

12 godina
offline
FIFA 21

Jesu im serveri prdnuli ili što se događa?

Ping mi je 178 i ne mrda.

Kod mene net radi kako treba.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Jesu im serveri prdnuli ili što se događa?

Ping mi je 178 i ne mrda.

Kod mene net radi kako treba.

Buraz, WL startala, PL TOTS dolazi... ljudi grindaju kaj mogu da imaju sto vise paketa za danas poslije 7. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Buraz, WL startala, PL TOTS dolazi... ljudi grindaju kaj mogu da imaju sto vise paketa za danas poslije 7. 

Ujutro sam igrao normalno s niskim pingom i sad mislio bacit jednu-dvije, al s takivm pingom nema šanse da se zajebavam.

Inače, WL nisam igrao skoro dva mjeseca, ali sad me mame crveni TOTS Englezi pa sam počeo jutros.

Valjda ću doći do silver 1 - to mi je cilj jer ionako nemam vremena na bacanje.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Vardy futbirthday bolja kartica od totsa

Cancelo RTTF ako City osvoji ista kartica kao i tots

 

Kane rulebreaker kartica koja je izasla prije pola godine ima 3 vise pacea od tots kartice

 

kakva katastrofa

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ma zasto? Najjace kartice su TOTY... sve poslije toga mora biti sukladno tome kako se igra razvija. Ako planiraju raditi promo sa temom europskog prvenstva, onda mora postojat nekakav gap. Posto svi znamo da je europsko prvenstvo top natjecanje trenutno. Potpuno razumljivo, jer ce to odrzati igru ''zivom'' jos minimalno tih mjesec dana. 

Otkako fut postoji najjača kartica je toty a nakon nje tots pa sve ostalo.

 

Interesantno je da Wan Bissaka nije mogao upasti u engleski TOTS ali to mu ne smeta da ima veću ocjenu od Cancela koji je upao u englseki TOTS? Po ocjeni ispada da je imao bolju sezonu od Cancela. Zašto onda Wan Bissaka nije u TOTSu engleske lige? Nakon izlaska totsa Wan Bisasaki skočila cijena za oko 200k coinsa. Još si mislim da ga uzmem i nisam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 21:23 (movie).
12 godina
offline
FIFA 21

Ne znam ja kakav je on pace imal ovu tekmu, al njega Tomori nije mogo cuvat. Komicna igra.

 

Edit: 2 ovakve sam izgubio. Trecu ipak nisam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 1:20 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice