FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.053
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Dečki kaj mislite kako će novoosnovana Superliga utjecati na igru, s obzirom da im prijete sankcije i suspenzija u domaćim natjecanjima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...

Dečki kaj mislite kako će novoosnovana Superliga utjecati na igru, s obzirom da im prijete sankcije i suspenzija u domaćim natjecanjima...

 Mislim da će uništit nogomet kakovog poznajemo nažalost pa na isti takav način i FIFA-u, barem dok nekakve licence ne skupe ili nešto, ali morat će i oni sami promijenit koncept igre i kartica u FUT-u

 

EDIT: Ako to uopće bude moguće s obzirom da je EA partner s organizacijom FIFA, teško da će dobit licencu uopće

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 10:09 (crorockycro).
12 godina
offline
FIFA 21

EA lako kupi licencu od ovih. Uopce se ne brinem oko toga. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Mislim da će odustati ako ima zabrane igrati u nacionalnim prvenstvima...engleskim bi to klubovima bio najteži udarac

Ovo me podsjeća na odcjepljenje Katalonije...znamo kako je završilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...

Mislim da će odustati ako ima zabrane igrati u nacionalnim prvenstvima...engleskim bi to klubovima bio najteži udarac

Ovo me podsjeća na odcjepljenje Katalonije...znamo kako je završilo

Dobro, a jesi pomislio koliko engleska liga gubi zabranom igranja ovih 6 klubova? Sada engleska liga od tv prava ubere 8 mlijardi eura. Halo, 8 milijardi eura. Što misliš koliko će ubrati ako isključe klubove koji su najzaslužniji za toliku zaradu od tv prava? Samo budala bi pilila granu na kojoj sjedi. Ista stvar je s eurom i svjetskim prvenstvom. Analitičari kažu da uefa na predstojećem euru planira zaraditi oko 8 milijardi eura. I onda se netko nađe i kaže treba zabraniti igračima igrati za repku. Ok, zabrane im. Što misliš kolika će onda zarada uefe biti od tih planiranih 8 milijardi eura?

 

Zamisli euro na koje dolaze englezi, španjolci, francuzi, portugalci, belgijanci, talijani, hrvati i još neke repke u rezervnim sastavima. Koga bi interesiralo takvo natjecanje i koliko bi takvo natjecanje izgubilo bogatih sponzora? Koliko bi novca uefa izgubila na tv pravima a koliko na reklamama? Na kraju obje strane će sjesti i dogovorit se. Timing je pomno isplaniran. Klubovi su istupili i sada slijedi borba za novac. Nemojmo se zavaravati, za novac se bori i uefa a ne za tebe i mene. Liga prvaka je natjecanje s najvećim sportskim prihodima na svijetu. Najviše novca pobere uefa. Logično je da klubovi koji najviše doprinesu toj zaradi žele više za sebe. Pogotovo u ovoj situaciji kada nema navijača na stadionima i kada su ostali bez dobrog dijela prihoda. Ovo je borba za novaca a ne za pravedniji nogomet kako neki pokušavaju provući.

12 godina
offline
FIFA 21

Ne prijetim im ja isključenjem

Ako se uspiju dogovoriti odlično...meni se sviđa ideja o Superligi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ideja o Supeligi je katastrofa za fanove nogometa. Bas me zanima tko zeli svaki tjedan gledati derbije Reala, Barcelone, Manchestera... To je isto kao da stave da je Bozic svake nedjelje. Dopizdilo bi i bogu i vragu.

 

Nego da vas pitam, igram Fifu na PCu i gotovo svaku online tekmu me baci van iz igre. Da li se to događa i na PS i da li se isplati vise igrati na PS zbog cheatera?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Sova kaže...

Ideja o Supeligi je katastrofa za fanove nogometa. Bas me zanima tko zeli svaki tjedan gledati derbije Reala, Barcelone, Manchestera... To je isto kao da stave da je Bozic svake nedjelje. Dopizdilo bi i bogu i vragu.

 

Nego da vas pitam, igram Fifu na PCu i gotovo svaku online tekmu me baci van iz igre. Da li se to događa i na PS i da li se isplati vise igrati na PS zbog cheatera?

 Samo PS, nista PC.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Ova igra je jadna i bijedna kao i većina jadnika koju ju igra.

Rješavam sad sa Španjolcima friendlies za Asensia i u dvije partije isti scenarij, likovi povedu i kad im izjednačim quitaju.

Prvi je čak poveo sa 2-0 i na 2-2 je quitao, a drugi na 1-1.

 

To samo dokazuje ono što svo vrijeme vjerujem, a to je činjenica da je igra jebeno namještena i da povlađuje papcima koji ne znaju igrati.

Opale sve presinge, sve u napad stave i onda ih igra nagradi sa komičnim golovima što oni ne kuže nego misle da su sjajni igrači.

Onda kad im oduzmeš par puta loptu pravilnim postavljanjem jer ih čitaš k'o otvorenu knjigu, kad im u par lijepih dodavanja dođeš do gola i ako te usrana igra ne zakoči pa im još zabiješ neki lijepi gol.

E, onda nakon nekoliko takvih akcija papci skuže da ih je igra spojila s nekim tko nije idiot pa oni u strahu od poraza, jer izgubiti u videoigrici je strašno, bježe glavom bez obzira.

 

I još jedna stvar... još uvijek se čudim kako u ovoj igri funkcionira jebeni ping.

U lobiju kad ulazim u meč krene sa recimo 30, onda nakon par sekundi skoči na 56, ako pričekam još malo zna skočiti i preko 70, pa se nekim čudom spusti na 50... itd.

U svim ostalim igrama koje igram ili sam igrao, kad se prikopčam na određeni server meni je ping zacementrian na određenoj vrijednosti.

Na Njemačkim serverima to bude npr. 50 i odstupanja mogu biti, ali su ona minimalna, uvrh kurca dođe do 55 i to je to.

A tijekom igre bolje da ne pričam... tu zna skakati preko 150 pa se spusti na 50 i tako šara cijelu partiju.

Ono, baš uživancija za igranje, nezaboravno iskustvo koje ću prepričavati svojim unucima jednog dana.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ima li ga na forumu ,tim mu se zove Blaugrana,pavicic27 ,Dinamov bedz ,kako je lik poderao onog Esada Memica kao bebu .5:2 .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ova igra je jadna i bijedna kao i većina jadnika koju ju igra.

Rješavam sad sa Španjolcima friendlies za Asensia i u dvije partije isti scenarij, likovi povedu i kad im izjednačim quitaju.

Prvi je čak poveo sa 2-0 i na 2-2 je quitao, a drugi na 1-1.

 

To samo dokazuje ono što svo vrijeme vjerujem, a to je činjenica da je igra jebeno namještena i da povlađuje papcima koji ne znaju igrati.

Opale sve presinge, sve u napad stave i onda ih igra nagradi sa komičnim golovima što oni ne kuže nego misle da su sjajni igrači.

Onda kad im oduzmeš par puta loptu pravilnim postavljanjem jer ih čitaš k'o otvorenu knjigu, kad im u par lijepih dodavanja dođeš do gola i ako te usrana igra ne zakoči pa im još zabiješ neki lijepi gol.

E, onda nakon nekoliko takvih akcija papci skuže da ih je igra spojila s nekim tko nije idiot pa oni u strahu od poraza, jer izgubiti u videoigrici je strašno, bježe glavom bez obzira.

 

I još jedna stvar... još uvijek se čudim kako u ovoj igri funkcionira jebeni ping.

U lobiju kad ulazim u meč krene sa recimo 30, onda nakon par sekundi skoči na 56, ako pričekam još malo zna skočiti i preko 70, pa se nekim čudom spusti na 50... itd.

U svim ostalim igrama koje igram ili sam igrao, kad se prikopčam na određeni server meni je ping zacementrian na određenoj vrijednosti.

Na Njemačkim serverima to bude npr. 50 i odstupanja mogu biti, ali su ona minimalna, uvrh kurca dođe do 55 i to je to.

A tijekom igre bolje da ne pričam... tu zna skakati preko 150 pa se spusti na 50 i tako šara cijelu partiju.

Ono, baš uživancija za igranje, nezaboravno iskustvo koje ću prepričavati svojim unucima jednog dana.

 Ekipa brije na golden goal... I tu se mozes jebat. Doslovno ti nitko nece izaci a kad ti ne izades dogodi se tvoj scenarij. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ekipa brije na golden goal... I tu se mozes jebat. Doslovno ti nitko nece izaci a kad ti ne izades dogodi se tvoj scenarij. 

Zanimljivo, ova dvojica jučer nisu ni tražili da izađem nakon prvog gola.

Obično čim zabiju stišću pauzu, ali ovi to nisu napravili.

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Ekipa brije na golden goal... I tu se mozes jebat. Doslovno ti nitko nece izaci a kad ti ne izades dogodi se tvoj scenarij. 

Zanimljivo, ova dvojica jučer nisu ni tražili da izađem nakon prvog gola.

Obično čim zabiju stišću pauzu, ali ovi to nisu napravili.

 

 A ocito nisu trazili jer onda zabijes pa izadu. Cisto da ti potrose vrijeme. Kaj ce drugo klinci radit nego bit toksicni a vremena imaju na pretek. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Instaliram fifu 17, tu sam 5 div i u sezoni i u Futu.

Ovde ne mogu da mrdnem. Tim mi je ocajan bio. ;)

Sezona ima ciglo 10 igraca online.  Market 1000 itema.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 17:53 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Instaliram fifu 17, tu sam 5 div i u sezoni i u Futu.

Ovde ne mogu da mrdnem. Tim mi je ocajan bio. ;)

Sezona ima ciglo 10 igraca online.  Market 1000 itema.

 

Probaj fifu 15, tamo ima još manje igrača. Možda dalje doguraš.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

Instaliram fifu 17, tu sam 5 div i u sezoni i u Futu.

Ovde ne mogu da mrdnem. Tim mi je ocajan bio. ;)

Sezona ima ciglo 10 igraca online.  Market 1000 itema.

 

Probaj fifu 15, tamo ima još manje igrača. Možda dalje doguraš.

 Ne mogu da vjerujem da sam u ovoj fifi toliko los!

Propast.

12 godina
offline
FIFA 21

Meni je vise fascinantno da ne mozes polovit neke osnovne mehanike igre koje se nisu promijenile od stoljeca sedmog. Kad vidim kakvih propuha ima u D1, cudim se kako vise ljudi nije u D1. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Pogledajte razmak njegovih golova sa ronaldom. Pocetak poluvremena. Gubi majstor 3-0,krene poluvrijeme i constant pressure mi odvali. Igraci mu umrli, al idu. Na kraju 6-2. Da sam popil za 3-3,ko zna kak bi zavrsilo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

10x 83+ 😂

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kakav zid u obrani 💪💪💪

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

 1500 tekmi 4. misec imaš li život pas te maza

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

 1500 tekmi 4. misec imaš li život pas te maza

 Jebo me pas, da nije bilo korone prosle godine... nebi ni 1000 nabil... Ovaj 1500 do 5mj. 

 

Otvorio cudo paketa, dobio dva EFL TOTSa, nista vise nisam ni ocekival. Smeh.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

10x83 pack od sbc-a neki dan kaj je bio... nelose :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

10x83 pack od sbc-a neki dan kaj je bio... nelose :D

 5x85 odmah nakon njega :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Vladitor kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...

Otvorim 10 packova i u 7 dobijem ona južnoamerička govna. Najbolji igrač u tih 10 packova diogo jota rating 80. Užas.

 😂😂😂

 A kaj da ti kažem? Dok ide ide. Ja ću i u onom garantiraron sbc totsu dobiti rare karticu. Ono, u 10 packova da ne dobijem karticu ratinga 81 je nevjerojatno.

 

Otvorit ce se kad tad, ja nisam nista dobro dobia od prvog tjedna igre do fut birthdaya, od tad sere nemilo

 

Trenutno grindam prem rare kartice za upgrade packove, ima da svakog prem totsa otvorim, ar 1000 cu ih napravit😂

 1500 tekmi 4. misec imaš li život pas te maza

 Jebo me pas, da nije bilo korone prosle godine... nebi ni 1000 nabil... Ovaj 1500 do 5mj. 

 

Otvorio cudo paketa, dobio dva EFL TOTSa, nista vise nisam ni ocekival. Smeh.

 

1500 je nista za 7 mjeseci s obzirom da je ovo jedina igra koju igram. ispadne 2 sata max dnevno nek dodam trejdanje neka bude 2,5-3

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 12:28 (Diplo).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ima li tko kakav savjet kako presložit ekipu za ubacit unutra nekog od ovih TOTS-a? Još imam za složit 83 i 85 ekipe za Del Piera tako da i on ulazi u kombinacije... Trenutna ekipa je na screenshotu

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice