FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
MBuda kaže...

 Naravno, mogao si dobit 5x85 :D

Teško, još nisam vidio da je itko dobio 5x 85 a pratim par foruma.

 Evo ja sam dobio 4x85, s tim da me sramota i napisat šta sam stavio u sbc.

Za ove koji kažu, super, dobio si 85 if acunu, da, jesam, ali sam ISTOG takvog IF Acunu stavio u taj sbc.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 21:43 (jopis).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Evo ja sam dobio 4x85, s tim da me sramota i napisat šta sam stavio u sbc.

Za ove koji kažu, super, dobio si 85 if acunu, da, jesam, ali sam ISTOG takvog IF Acunu stavio u taj sbc.

Držiš korak samnom a u nekim fazama si moram priznat tragičniji. Ja sam u svakom tom 85+x5 do sada dobio Navasa. Sere mi se kad ga vidim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 22:29 (movie).
9 godina
offline
FIFA 21

Imam blizu tri milje besplatnih coinsa na "lageru" na stranici na kojoj sam prije kupovao. I sad razmisljam jel pametnije da mi prebace sve od jednom, ili da idem u par transakcija. Znam da ponovo riskiram ban, ali ionako necu jos dugo igrati jer pocinju poslovne obaveze tako da nije ni najveca tragedija ako popusim. Pa ako netko zna i ima iskustva, dajte savjet. :D

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

5x85: IF Kostic 86, Laporte 87 (ubacen u pack i expresno vracen), Chiellini 87, Alba 86 i Gulasi po kurcu mi jasi 85. Bas nas ide. 😆

 
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Hahhaha

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Hahhaha

 Od 2011 igram fut i na ovom forumu sam i nisam do danas nikoga vidio tko je toliko dobio u jednoj sezoni kao ti. Ovo graniči s ludilom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 20:46 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Hahhaha

 Ovakav pick sam i ja imao. Samo kaj je na mjestu Thea bio Vaclik. 🤣

9 godina
offline
FIFA 21

Meni danas na 81 picku danas uletio Neymar. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Meni danas na 81 picku danas uletio Neymar. :)

Ja sam ih 5 odigrao i Hendersaon najbolja kartica.

9 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Kowalski_UT kaže...

Meni danas na 81 picku danas uletio Neymar. :)

Ja sam ih 5 odigrao i Hendersaon najbolja kartica.

 
Imao sam strasne srece sa untradable packovima i pickovima ove godine. Tradable nula.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

 
Imao sam strasne srece sa untradable packovima i pickovima ove godine. Tradable nula.

 Puknem još jednog i neće. Potrošio sam sve bezveze kartice i nisam dobio baš ništa.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Kowalski_UT kaže...

 
Imao sam strasne srece sa untradable packovima i pickovima ove godine. Tradable nula.

 Puknem još jednog i neće. Potrošio sam sve bezveze kartice i nisam dobio baš ništa.

 52 prošli tjedan, 20 pretprošli, i 25 komada u ova dva dana, u JEDNOM prvi tjedan meni beskorisni birthday Inaki Williams. U svih ostalih skoro STOTINU napravljenih 81+ pickova i upgrejda, niti jedan 83+ igrač. Presmiješno. A dobivao sam u glupim 12g3rare packovima npr piquea, pareja i takve bezvezarije, ali opet, bar su fodderi. A u ovim packovima di vidiš po internetu da ekipa vuče čuda iz njih, onaj nedavno napiše 2 mbappea u dva dana, onaj drugi (na fejs grupi tamo) dva neymara, sve puste birthday igrače da ne spominjem, i to iz 2-3 napravljena, a ja napravim nepunih STO, i izvučem kitu labudovu. Osušio sam si klub, a imao sam 1500 gold igrača, bolje da sam liga sbc-ove i dalje radio.

 

I onda danas krenem rješavat swapse do kraja, jer sam od wl odustao malo da se odmorim, i igra mi utjera jedan BBC odma prvu tekmu.

 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

uzasno je frustrirajuće igrat ovu wl ,532,3 cb-a, pressing ,klasika.

znači neću namjerno tako igrat da je sto puta meta ta taktika.

ja sam na klasika od fife 20 ,in game 4231 ,balance-balance

što se tiče player picka mene dobro ide i ne mogu se žaliti, sad skupljam foddere i čekam da izađe nešto jebeno za slagat ,koliko vidm po nekim insajderskim stranicama spominju icon pick,

ovi igrači kaj su mi u klubu su praktički 99% za sbc, sve kaj mi treba je prvih 11 i eventualno 5 zamjena

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

FB Atal nevjerovatna kartica, mozda top 3 ST trenutno ako ne racunam ikone 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Neymar suluda kartica. Cheat code u igri, drago mi je da sam ga dobio u picku, jer ga nikad samoinicijativno nebih kupio. Ako netko nije probao CR7, toplo preporucam. Napravio i Kehrera, sjajan je CB.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Jedno glupo pitanje...

Ne treba mi, ali u što potrošit preostalih 8 swaps tokena, u PIM Deca ili u base icon pack. Deco mi je full nepotreban kraj svega što imam u klubu, probao bi ga svakako na camu zbog passinga, a opet, imam i boljih rješenja od njega trenutno u klubu. Buuuut, uzet base icon pack je kocka nad kockama jer mogu dobit iz njega 90% još daleko bespotrebnijih sranja u klub i onih moožda 10% iskoristivih nekoliko igrača, ako i toliko ima u base ikonama u trenutnom stadiju igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Jedno glupo pitanje...

Ne treba mi, ali u što potrošit preostalih 8 swaps tokena, u PIM Deca ili u base icon pack. Deco mi je full nepotreban kraj svega što imam u klubu, probao bi ga svakako na camu zbog passinga, a opet, imam i boljih rješenja od njega trenutno u klubu. Buuuut, uzet base icon pack je kocka nad kockama jer mogu dobit iz njega 90% još daleko bespotrebnijih sranja u klub i onih moožda 10% iskoristivih nekoliko igrača, ako i toliko ima u base ikonama u trenutnom stadiju igre.

 Ja uzeo Deca, odigro 2 tekme s njim i sad mi grije klupu

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

deca uzmes jedino za sbc ,a ak već biraš odi na base jer tu nikad ne znaš ,a može ti dati useable karticu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

deca uzmes jedino za sbc ,a ak već biraš odi na base jer tu nikad ne znaš ,a može ti dati useable karticu 

 A tak nekak će izgleda i bit. Probat sreću sa base-om pa šta bude bude, ionako ću kako mi se čini ići na slaganje cambpella ovog što je danas izišao, čisto iz ludorije malo da stavim mrcinu u ekipu

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

wl, yupii živci 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Kakva bi Fut Birthday Perišić bio zamjena za obicnog Gold Rare Messija? Messi je malo bolji u nekim segmentima na papiru (passing/dribling) i super je sve do neke 65-70. minute zbog loše stamine, a Periša ima 5 WF i 5 SM hmm

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ono kaj oni pisu ocijene na papiru nema veze nikakve sa perfomansama na terenu...ja imam neresa pa lik je katastrofa veca...ima savrsen link sa kudusom..em je spor em je trom i kontrola lopte i dribling nema veze sa ocjenama...onaj palacio sa 40g😂 mi zabija 2 gola po tekmi i svemirac je za neresa...fut je retardiran mod sa retardiranim karticama i tocka...oni jednom palaciu naprave karticu brutalnu a lik je zesca nula u stvarnom nogometu i pisa po ikonama sa svojom karticom...imam solidnu ekipu i imam 3mil coinsa pa ko hoce kupiti nek se javi...ovaj fut mod po meni trunke zdravog razuma i nema smisla za igranje...
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Ono kaj oni pisu ocijene na papiru nema veze nikakve sa perfomansama na terenu...ja imam neresa pa lik je katastrofa veca...ima savrsen link sa kudusom..em je spor em je trom i kontrola lopte i dribling nema veze sa ocjenama...onaj palacio sa 40g😂 mi zabija 2 gola po tekmi i svemirac je za neresa...fut je retardiran mod sa retardiranim karticama i tocka...oni jednom palaciu naprave karticu brutalnu a lik je zesca nula u stvarnom nogometu i pisa po ikonama sa svojom karticom...imam solidnu ekipu i imam 3mil coinsa pa ko hoce kupiti nek se javi...ovaj fut mod po meni trunke zdravog razuma i nema smisla za igranje...

 Ma znam sve haha zato i pitam, nisam vidio da ga netko ima pa zato

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Fut nema smisla opcenito zato kaj se perfomanse igraca mijenjaju nakon svakog novog updatea...nevjerovatno na kojoj nebulozi ea bere lovu jbt...koda su govno umotali u snickers i rulja to pusi he...al ok lako je klincima i primitivcima upravljati jel tak...
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Fut nema smisla opcenito zato kaj se perfomanse igraca mijenjaju nakon svakog novog updatea...nevjerovatno na kojoj nebulozi ea bere lovu jbt...koda su govno umotali u snickers i rulja to pusi he...al ok lako je klincima i primitivcima upravljati jel tak...

Pa nećemo se vrijeđati? Inače, fut većinom igraju odrasli. Malo je djece koja igra fut redovito i godinama kao mi ovisnici.

9 godina
offline
FIFA 21

Igra je smece jer su vecina igraca nepismena bagra iz treceg svijeta i europski sljam. Vecina publike nisu studiozni povijesnicari nizozemskog totalnog nogometa, nego prosjecni sljam. Ovo malo nebagre smo svi mi ovisnici koji su poceli zbog nogometa, a nastavili zbog ovisnosti.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
To je realnost i objektivnost da se govno zamotano u snickers moze prodavati uspjesno poput ove igrice...to kaj si ti subjektivan i to njihovo smece ti se svida godinama to je tvoja stvar...svatko ima pravo na svoje misljenje jeltak?ja mislim da je sranje ti mislis da nije i ok ja se stim slazem...
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pa nisu izmislili nizozemci totalni nogomet...to ti je zabluda...svaka generacija nosi svoje i uvjek ce svetsko prv.osvajati oni koji ga i uvijek osvajaju a ne neka hrvatska,ceska,ili portugal...madarska je igrala naljepsi nogomet sa puskasom pa su opet ispusili...nogomet se igra na rezultat i tocka...nije to balet da se vrednuje umjetnicki dojam i ljepota...ceska je igrala od 96 do 04 najljepsi nogomet pa nisu nis osvojili...jedino je barca i spanjolska repka uspjela to naplatiti...i ajax 95 di su igrali daleko najljepsi nogomet i osvojili ligu prvaka sa klincima...starije ekipe neznam ko je kak igrao osim onog kaj sam se nagledao na youtube...al nije to isto gledat youtube ili utakmicu...zasto brazilci uvjek osvajaju i uvjek ce osvajati pa zato kaj ljudi ne kuze da je njih 200mil a nas je 4 mil...da je nas 200mil jedan modric bi na klupi bio...al nogomet tolko ide napred da ni jadni brazilci svojim talentom nemogu parirati vise igracima koji trce duplo vise od njih i proci ce jos 20g ili vise dok opet ne osvoje prvenstvo jel nisu oni takav mentalitet za trku i podredeni sustav...oni su jedini neiskvareni talent di jos nogomet kao isti postoji u izvornom obliku i toga se drze makar im sirov talent bez mukotrpnog rada ne dobosi rezultat...prical mi ujak u bivsoj jugi su brazilci svake godine trazili prijateljsku tekmu sa jugom jel smo po talentu i mentalitetu najslicniji bas njima...
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
To je realnost i objektivnost da se govno zamotano u snickers moze prodavati uspjesno poput ove igrice...to kaj si ti subjektivan i to njihovo smece ti se svida godinama to je tvoja stvar...svatko ima pravo na svoje misljenje jeltak?ja mislim da je sranje ti mislis da nije i ok ja se stim slazem...

Gdje sam ja rekao da mi se igra sviđa? Godinama je kritiziram i igram sve manje da bih po prvi put od 2012 godine ove godine prestao igrati u drugom mjesecu. Samo kažem nećemo se vrijeđati kada igrače nazivaš kojekakvim imenima. Ja sam prestao igrati u drugom mjesecu. Zašto je ti i dalje igraš ako si toliko ogorčen igrom?

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ivanx13  A zašto bi ti mene trebao dobit ako imaš bolje kartice od mene? To nema nikakve veze.Dobar igrač bi sa gold timom bez problema trebao biti u prvoj diviziji.Većina nas ima velika očekivanja nakon nekog vremena kao npr. ja koji sam lomio joysticke kao lud i psovao do prije mjesec dana dok nisam shvatio da mi je gold 2 u WL dovoljan i da ću gubit od nekih igrača sa lošijim timom je sam jednostavno lošiji od njega.Gledam Castra na twitchu kako igra(je da ima super ping 4ms) i sama ta dodavanja i pregled igre i kako lako ulazi u peterac i kako dribla bez grča mi je dovoljan znak da nije sve u karticama.I nađem lika na Youtubeu sa full silver timom je imao u WL 22-8 a ja sa 10mil coinsa timom 15-13 ovu WL.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice