FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.006
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Sama razlika u broju tackla i posjedu govori o kakvoj tekmi je rijec. Iso je 4x sa eusebiom 1v1 ali sam sa Maldiniem i Blancom uspio svaki put uklizat cisto. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Kakav je Bale 85 na RW na ga stavim?

Nije ni skup.Balance i weak foot su mu tanki.

Ima li koji drugi do 120 k a da nije Salah?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 13:59 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Napravim sbc armstrong pa lik nije brzi od pirla 😂uvjek zaseru te nepoznate igrace napumpaju im ocjene a u igri su suprotnost...iduce sezone uzimam pes kakav god bio...makar kazu da ce na novom unreal engine pes 2022 biti cudo nevideno nadam se da bude nesto od toga al otom potom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Napravim sbc armstrong pa lik nije brzi od pirla 😂uvjek zaseru te nepoznate igrace napumpaju im ocjene a u igri su suprotnost...iduce sezone uzimam pes kakav god bio...makar kazu da ce na novom unreal engine pes 2022 biti cudo nevideno nadam se da bude nesto od toga al otom potom...

 Rekli su i da ce FIFA bit cudno nevideno, par godina za redom. Konami je davnih dana popusio pricu kaj se tice nogometa. Bez licenci i sa onim genericnim, robotskim gameplayom ne mogu nista postic.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pes 6 bi bio najbolja simulacija da ima driblinge kao danasnje igre...a jbg vidjet cemo kaj ce napraviti...brijem da cu prodati fifin acount na fejsu...
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Pes 6 bi bio najbolja simulacija da ima driblinge kao danasnje igre...a jbg vidjet cemo kaj ce napraviti...brijem da cu prodati fifin acount na fejsu...

 PES 6 je sve samo nije najbolja simulacija. Od golova sa centra, cut in/tap in golova itd... itd... PES 6 je najbolji jer smo u to vrijeme imali 10-11-12 godina i bio je vrh tehnologije nogometne igre. PES 6 u danasnjem pogledu je samo jedno lijepo razdoblje bez brige i pameti... kad me nije bilo briga za licence, meta taktike i ostale pizdarije. Uzeo sam Milan, frend je uzeo Liverpool i peglali smo 15-20 tekmi u jednom sjedenju. Ja njemu sa Seedorfom roknem sa centra, on meni sa Gerrardom... Riise baca aut koda ispucava prackom a Maldini reze Fowlera koda je kadet. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Bar je bilo puno zabavnije za igrati 6 pogotovo turniri sa ekipom i one strelice za formu su bile super...da ima driblinga i da nema onaj bug sa rolicama iz prve di zabija sa 30m to bi bila jako dobra simulacija...tamo su ocjene igraca objektivne u igri...obrambeni igraci odnesu napadaca u remplanju...u ovoj fifi sve je kontra...bekovi poput kleibera i teverniera su bolji stoperi od puyola, ramosa i slicnih stopera...kupio sam toty davies da ga isprobam posto svi pisu da je brutalan lik je bek stavim ga u igri u lijevu spicu frajer je zvijer ko na dopingu😂nema veze sa vezom... jbt igra takva di mesia naprave da nemoze duel podnesti a uzivo mu nemogu nista...fifa nakon svakog novog update je druga igra i nejde nista na bolje na zalost...
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Pes 6 bi bio najbolja simulacija da ima driblinge kao danasnje igre...a jbg vidjet cemo kaj ce napraviti...brijem da cu prodati fifin acount na fejsu...

 ti ga isto bubnes... pa driblizi su najveci problem ove igre.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Problem u kojem smislu?
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Šta je po vama bolje igrati na strikeru, prime Johna Barnesa na 7 chem ili običnog Aubameyanga na 10 ?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Barnes je bolji...aubameyang je bio dobar prva 3 mj igre...u ovoj fazi igre je slab sa losim driblingom...
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Pes 6 bi bio najbolja simulacija da ima driblinge kao danasnje igre...a jbg vidjet cemo kaj ce napraviti...brijem da cu prodati fifin acount na fejsu...

 PES 6 je bio dobar za to svoje vrijeme tamo 2006-2011, ali ima ta igra svoje probleme. Tamo nije ni bilo kontrole jačine pasa koliko se sjećam, samo si stisnuo gumb i smjer. Meni osobno je FIFA 14 najbolji nogomet što sam igrao. Igra glavom je bila skršena, ali moglo se donekle igrati sa solidnim stoperima.

 

Ove današnje fife imaju probleme:

1) blesavi impact sustav da se Neymar zalijeće kroz igrače i prolazi, čvrstina igrača ne igra nikakvu ulogu

2) passovi asistirani do bola da prođu, ne možeš presjeći dodavanje

3) loš AI suigrača u obrani (bez presinga) i u napadu

4) problem samo u FUT - ogroman broj ludo nabildanih kartica što dosta utječe na igru.

 

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Zao mi je kaj sam propustio 14...igram fifu od 16...da to definitivno AI je problem...ja u 90 min igram 30 min sa presingom odredim si kada i kako ako pocnem gubiti...iznenadio me gatuso cdm pozicija imao sam 85 i uzel budem prime dok jos pojeftini...a to bildanje igraca kvari igru...modric je jos uvjek u top 10 veznjaka a u igri ga pozderu neki nabildani anonimci itd...bolje bi bilo da igraci imaju defaltne ocjene sa crticama za formu pa mu to podigne perfomanse ako je raspolozen ili je u formi itd...kao u zivo to bi bilo objektivno...onog renata sanceza bildaju godinama u igrici a lik uzivo nakon onog eura di je bio medu najboljima godinama nista dobro nije odigrao...AI u fazi napada tko ima medium kretanje to se bas osjeti i hendikep je...
14 godina
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Šta je po vama bolje igrati na strikeru, prime Johna Barnesa na 7 chem ili običnog Aubameyanga na 10 ?

 Son na 7 chem :)

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kako se samo naterate odigrati ove squad battles za swaps? Pa dosadnije nešto ne postoji.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Adama.t 79 desnjak a fut freeze kartica je lijevak 😂😂sa weak fut 2😂😂bome su genijalci
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Adama.t 79 desnjak a fut freeze kartica je lijevak 😂😂sa weak fut 2😂😂bome su genijalci

 Pa to je shema FUT Freeza bila. Svim igracima je napravljena promjena WFa i SMa, pa na kraju i pozicija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ok to su takve kartice al nebi se cudio da mu je barem wf bar 4 pa mu promjenili pref foot...al u ovoj igri neznam kaj vise moze i iznenaditi osim kaj su od o.dembelea napravili vanzemaljca a lik nezna niti loptu puknuti uzivo😂a od r.sancheza rade brutalne kartice a lik ne igra nogomet godinama...njima treba napraviti failed talent card😂a ovima koji rade igru lobotomija podhitno😂
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ova wl i sami rewardsi su jednostavno loše utrošeno vrijeme

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ova wl i sami rewardsi su jednostavno loše utrošeno vrijeme

Ja sam lani u jednom trenutku prestao igrati WL jer mi više nije imalo smisla maltretirati se za kurčeve nagrade, posebno crvene kartice.

Ove godine sam odmah u prvoj WL dobio crvenog Rashforda i to me motiviralo za dalje.

Nakon toga iz tjedna u tjedan pušim kitu u nagradama od WL, pogotovo u crvenim karticama.

 

Ona kad naletim na likove koji u timu imaju nekoliko upotrebljivih crvenih kartica mi se povraća.

Ili jutros kad sam igrao protiv lika koji je igru kupio u 2. mjesecu - ima više nego dobru ekipu, a u njoj prime Eusebio.

Ja u dva SBC što sam radio za ikone dobijem Pepa i Giggsa - obje kartice su za discard.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ova wl i sami rewardsi su jednostavno loše utrošeno vrijeme

 Niti jednom iz red picka nisam dobio karticu koju vrijedi staviti u prvih 11. Odradio sam 86+ upgrade i dosel je Rashford 86. Kaj je i dalje ruganje, posto je najnize kaj moze u tom paketu. Od tada, nista. 

 

Ultimate pakete otvaram redovito svaki tjedan i iz njih nije izaslo nista vrijedno spomena kaj se tice promo kartica... tu i tamo se sleti koji De Bruyne ili nekaj takvoga, ali promo kartica, nema sanse. Prestao sam igrat zbog nagrada, kad mi se igra, igram... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

trebo bih pomoc malu, nisam igro fut duze vrijeme pa mi treba savijet za ekipu

 

upgreadat ovo ili napravit nesto novo, imam 85k , modric i mendy untradeable

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ide sutra nova šarena kartica Oršića...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ide sutra nova šarena kartica Oršića...

 Ide u super sub kako god. Jos da mi Milan izdrzi ovu nulu sa Man Utd pa da Rebic i Kessie idu na 87... gori sve.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ide u super sub kako god. Jos da mi Milan izdrzi ovu nulu sa Man Utd pa da Rebic i Kessie idu na 87... gori sve.

 Meni pogba igra tako da sam na kraju ja sretniji bio.

6 godina
offline
FIFA 21

Party bag - Rafinja 84 😆 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
FIFA 21

Isprika na neznanju ali.....

Molim savjet kako se vratiti na početak igre odnosno na prvu sezonu u FIFA 21 igrice na PS4-

Naime, sin ( 8 godina ) došao je do godine 2027. pa me zanima kako bi se mogao vratiti popnovno u 2021. godinu.....

Ja se ne koristim sa konzolom pa ne znam....

Još jednom isprika i unaprijed hvala.....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ulica Ulice kaže...

Isprika na neznanju ali.....

Molim savjet kako se vratiti na početak igre odnosno na prvu sezonu u FIFA 21 igrice na PS4-

Naime, sin ( 8 godina ) došao je do godine 2027. pa me zanima kako bi se mogao vratiti popnovno u 2021. godinu.....

Ja se ne koristim sa konzolom pa ne znam....

Još jednom isprika i unaprijed hvala.....

 A nikako najvjerovatnije. Neka pocne iz pocetka 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Ulica Ulice kaže...

Isprika na neznanju ali.....

Molim savjet kako se vratiti na početak igre odnosno na prvu sezonu u FIFA 21 igrice na PS4-

Naime, sin ( 8 godina ) došao je do godine 2027. pa me zanima kako bi se mogao vratiti popnovno u 2021. godinu.....

Ja se ne koristim sa konzolom pa ne znam....

Još jednom isprika i unaprijed hvala.....

 A nikako najvjerovatnije. Neka pocne iz pocetka 

 To smo i probali, deinstalirali igricu i ponovo je instalirali ponovno smo na 2027. godini....

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ulica Ulice kaže...
SimeKZ kaže...
Ulica Ulice kaže...

Isprika na neznanju ali.....

Molim savjet kako se vratiti na početak igre odnosno na prvu sezonu u FIFA 21 igrice na PS4-

Naime, sin ( 8 godina ) došao je do godine 2027. pa me zanima kako bi se mogao vratiti popnovno u 2021. godinu.....

Ja se ne koristim sa konzolom pa ne znam....

Još jednom isprika i unaprijed hvala.....

 A nikako najvjerovatnije. Neka pocne iz pocetka 

 To smo i probali, deinstalirali igricu i ponovo je instalirali ponovno smo na 2027. godini....

 Ostao je save game. Nije to do igre, nego jednostavno mora zapoceti novu sezonu. Isto kao sta je zapoceo trenutnu. Sve krenuti iz pocetka.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice