FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
FIFA 21

Juce igram protiv skoro sasvim broncanog tima,ima mozda 2-3 non rare gold igrac.

Povede me 3:0,posle ga dobijem 6:3 sa timom od 300 k .

Cudno kako igraci pace 74 i suta 74 pretrce moju obranu Gomeza npr. i sl.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Onaj mali poderao Hesket-a 13:0,da li je to moguce ? :)

Kakva dominacija ...

Anders Vejrgang V Harry Hesketh

 

 

  

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 14:08 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Onaj mali poderao Hesket-a 13:0,da li je to moguce ? :)

Kakva dominacija ...

Anders Vejrgang V Harry Hesketh

 

 

  

 Staro ko biblija. Vec je mali stigo izgubit tekmu i to pazi... prva tekma koju sam ja svjedocio da mali ima los gameplay, tu je popusio.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Onaj mali poderao Hesket-a 13:0,da li je to moguce ? :)

Kakva dominacija ...

Anders Vejrgang V Harry Hesketh

 

 

  

 Staro ko biblija. Vec je mali stigo izgubit tekmu i to pazi... prva tekma koju sam ja svjedocio da mali ima los gameplay, tu je popusio.

 sad sam bas gledao .

Ali da Harija koji uzima vikend ligu sa silver timom  razvali 13:0 to mi je prosto nemoguce.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 14:50 (PeroMilic03).
15 godina
offline
FIFA 21

Otkako sam ponovno kupio PS4 u packovima nisam dobio karticu vrijednu 7k coinsa. Danas sam prodao PS4 pa ću sad opet pauzirati do totsa. Tada ću otvoriti packove pa baš da vidim hoće li što uletjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Otkako sam ponovno kupio PS4 u packovima nisam dobio karticu vrijednu 7k coinsa. Danas sam prodao PS4 pa ću sad opet pauzirati do totsa. Tada ću otvoriti packove pa baš da vidim hoće li što uletjeti.

 Kupis polovan PS4 ili nov?

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

složio icon upgrade i dobro je dao, end game kartica

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
blowfish_cro kaže...

Momci, ima netko zainteresiran za 3 milje coinsa? Ne igram vise, dam povoljno. 

I dalje se prodaje, ako ima zainteresiranih. Cijena po dogovoru. Sve dam, samo da prodam 

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Zbog cega Walker ima losiji chem od Pereire  ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 11:55 (lakkkii98).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Zbog cega Walker ima losiji chem od Pereire  ?

 Pereiru ili si packo ili si odigrao 10 utakmica s njim i onda dobije loyalty tj. +1 chem, a Walkera si kupio i nije ti odigrao jos 10 utakmica, ali kad odigra dobit ce +1.

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Kupis polovan PS4 ili nov?

Trenutno nema novih za kupiti. Kupio sam star dva mjeseca i dobro ga prodao nakon 3 tjedna a danas opet naručio PS5 pa sad kad dođe.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Zbog cega Walker ima losiji chem od Pereire  ?

 To je to... 5 iza i maži. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Kupis polovan PS4 ili nov?

Trenutno nema novih za kupiti. Kupio sam star dva mjeseca i dobro ga prodao nakon 3 tjedna a danas opet naručio PS5 pa sad kad dođe.

 Jesi legenda,kupis ,prodas i jos zaradis.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

složio icon upgrade i dobro je dao, end game kartica

 Igras li WL ?Vidim skupio si dosta ovih sarenih kartica ?

3 godine
offline
FIFA 21

Da nije ko od vas? Bilo je napeto! ;)

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
lakkkii98 kaže...

Zbog cega Walker ima losiji chem od Pereire  ?

 Obicno drzim Pereiru na stoperu pored Gomeza,da li to ima smisla?

Skupljam pare za Walkera.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 8:33 (PeroMilic03).
3 godine
offline
FIFA 21

Lik ima skill 16 ,nakanta me 6:1

 

Ovde nesto debelo ne stima .

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 6:53 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21

Dupli post. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 3:41 (Kowalski_UT).
9 godina
offline
Re: FIFA 21
blowfish_cro kaže...
blowfish_cro kaže...

Momci, ima netko zainteresiran za 3 milje coinsa? Ne igram vise, dam povoljno. 

I dalje se prodaje, ako ima zainteresiranih. Cijena po dogovoru. Sve dam, samo da prodam 

Možda ja, ako se PS4 uskoro vrati sa servisa.  Jedino ne kužim mogu li se ti coinsi prebaciti na moj glavni account. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jel vas izbacuje iz igre?! Otvorim DR pakete normalno, kad hocu igrati DR ili Friendli pukne me iz igre van..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Nisam fifu od nedjelje upalio. Danas otvorim nagrade, standardno nista. Idem jednu DR. Majstor od 30min ima crveni karton. Al kaj ti to vrijedi kad Rashford, Mbappe i kasnije SIF Lozano ne mogu pobjec Vieieri na izmaku snaga i Ferdinandu koji cuva CB i RB. Prode 80min. Kod mene koji napadam cijelo vrijeme, raspad sistema.

Igrat swapse? Za kaj tocno? Ovo? Imat ekipu od 100m coinsa? Za kaj tocno? Da lik koji prode cemtar 3 puta, zabije 3 gola. Meni ce Ferdinand i Varane blokirati sve a Vieira ce igrat CDM, CB, RB i tu i tamo CAMa. Komedija jbt. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Komedija jbt. 

Ovaj tvoj makar ima dobru ekipu... ja neki dan izgubio od lika koji je imao pola non-rare kartica, nije ni chem imao na 100.

Lik zna igrati, to ne mogu osporiti, ali njegova ekipa i chem koji nema je veliki hendikep.

Ustvari, u normalnim okolnostima i normalnoj igri takva ekipa bi naspram moje trebala biti hendikep.

 

Ali ne, njegovi su se ponašali kao da su svi prime ikone, a moji kao da su brončani.

Izgubio sam tu partiju i osjećao sam se kao da me netko dobro našamarao.

Malo zbunjen, malo ne kužim što se događa, malo mi je čak bilo smiješno na kraju.

 

Zato i ja ne razmišljam o swapsima.

Ikone koje su ponuđene me ne zanimaju i zato mislim da ću odigrati par swapsa i uzeti neke od ona tri paketa za koje treba najmanje kartica.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Oko 10h mi je pocelo da izbacuje iz igre, ali samo u fut modu. Sezonu radi normalno, jel ima tko jos problem s time?!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Oko 10h mi je pocelo da izbacuje iz igre, ali samo u fut modu. Sezonu radi normalno, jel ima tko jos problem s time?!

I kod mene isto.

Otvorio nagrade i idem bacit jednu rivalsa i nikako ne nalazi protivnika.

Stisnem cancel i dobijem poruku kao kod tebe.

Dvaput probao, oba puta ista poruka.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Već neko vrijeme otvaram smeće, ali ovo danas što sam dobio su baš motivirajuće nagrade da obrišem igru.

Nagrade od Rivalsa + WL + Marquee - jedna kartica 83 i jedina 84 koju sam dobio je crveni pick s kojim mogu guzicu obrisat.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Popodne sam probao, nije išlo.

Idem sad bacit 2 partije, nema šanse.

Em jebu s nagradama, em nam ne daju igrat... pa dokle više?!!!?!?!??!

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Žalio sam se u prijašnjim fifama kako me konstantno spaja s višim divizijama i da matchmaking ne valja... Na nekih 800 sam trenutno (nisam puno igrao) i spoji me s likom koji je imao u startnoj ekipi 6 ikona (3mid, 3 prime) i 3 TOTY-a, kasnije sam u zamjenama vidio da je imao još 3-4 ikone. U prvom napadu sam odmah skužio da ću ga nakantat (iako mi je najjača kartica bio jaki 83 Donny van de Beek) čim je krenio izletavat na mene s bekovima... Da na kraju tekme nije pokazao da lik ima rejting 760 ne bih vjerovao.. Ne kužim, šta likovi ulupaju masne pare u igricu i pojma nemaju ili sam ja naletio na slučaj da je netko dao joystick mlađem bratu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
crorockycro kaže...

Žalio sam se u prijašnjim fifama kako me konstantno spaja s višim divizijama i da matchmaking ne valja... Na nekih 800 sam trenutno (nisam puno igrao) i spoji me s likom koji je imao u startnoj ekipi 6 ikona (3mid, 3 prime) i 3 TOTY-a, kasnije sam u zamjenama vidio da je imao još 3-4 ikone. U prvom napadu sam odmah skužio da ću ga nakantat (iako mi je najjača kartica bio jaki 83 Donny van de Beek) čim je krenio izletavat na mene s bekovima... Da na kraju tekme nije pokazao da lik ima rejting 760 ne bih vjerovao.. Ne kužim, šta likovi ulupaju masne pare u igricu i pojma nemaju ili sam ja naletio na slučaj da je netko dao joystick mlađem bratu?

 Likovi imaju srece. MOzes ti ulupat para kolko hoces ako te sreca ne mazi.

 

Ja udem u prvu tekmu WLa i ne mogu igrat od laga. Prije toga igrao CoD bez problema. Samo EA i njihova FIFA. Mogu ja imat 11 ikona i jos toliko na klupi ako me moze D10 igrac dobit ko iz picke ako se ja ne mogu kretat. Nabijem lika 5-0 jer je bogec stvarno los... al ovo da je naletio igrac koji relativno kuzi kaj radi, nema sanse da bi ga dobil.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Danas je opet bio update na PC-u.

To je već drugi u tjedan dana.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kakvo izmišljanje novih kartica? Ovaj promo WHATIF je na najjače. Majstori, nema što. Zimske nadogradnje više nitko niti ne spominje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice