FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 21

Kako me ide... ima li tko da je dobio gore? Ubacio sam Lewa u sbc a dobio ova smeća...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ja sam složio tim sa najboljim hr igračima. Nije nešto al eto.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

I ja sam skoro sve iz kluba potrošio na rizik icon player picka.. i isplatilo se. 😃

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 21:58 (Knappa89).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Kako me ide... ima li tko da je dobio gore? Ubacio sam Lewa u sbc a dobio ova smeća...

 Koji to sbc?

Ne kukaj, vidi ovaj masni 84+ što sam upravo složio.

 

3 godine
offline
Re: FIFA 21
Dermentor kaže...
Vladitor kaže...

Idem napravit icon player pick za dobrog napadača znači isušim se to kraja i bolje nije moglo taman link za bruna 

 Ja sam početnik u Futu pa jel mi netko može objasniti kako napraviti ovaj ovom player Pick i malo pojasniti kako ste podobivali ove sve vrhunske kartice?

 Napravis tim rejtinga 77 i igras MM friendly ,e tu vidis kakav si igrac i gdje ti je mjesto.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
Dermentor kaže...
Vladitor kaže...

Idem napravit icon player pick za dobrog napadača znači isušim se to kraja i bolje nije moglo taman link za bruna 

 Ja sam početnik u Futu pa jel mi netko može objasniti kako napraviti ovaj ovom player Pick i malo pojasniti kako ste podobivali ove sve vrhunske kartice?

 Napravis tim rejtinga 77 i igras MM friendly ,e tu vidis kakav si igrac i gdje ti je mjesto.

 Po cem ipak to zakljucujes? Ajde da si rekao da je wl capirana na rating 77, ali igranjem ovih smeca od modova neces apsolutno nista vidjet. Najbolje se vidlo na pocetku tko je kakav igrac kad su se gradili timovi i kad su serveri bili slabo optereceni. Ako nisu uvjeti isti na obje strane uspoređivanja nema. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Koji to sbc?

Ne kukaj, vidi ovaj masni 84+ što sam upravo složio.

 

Priznajem gori si. Ja sam u tom sbc dobio neku besmislenu 86 rating karticu. Ovo ti je 85+ x5 sbc kaj sam pokazao. Kad vidim što je ekipa u njemu dobila, plakao bih.

12 godina
offline
FIFA 21

Kakvi zahtjevi za Messia. End game kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kakvi zahtjevi za Messia. End game kartica. 

Oko 2 milje je sbc. Nekako mi smeta stamina od 78. Jedina mana kartice. Da je bar 84. Ovako ne bih dao za karticu s kojom možeš igrati do 60 minute.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

26 player picka, nije lose uopce

 

Reguilon 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Super. Ja otvorio 8 packova i najbolja kartica Ziyech. 20k coinsa kapnulo. Ostale sve kartice u vrijednosti 1200 coinsa pa na dolje. Više mi ne pali niti ona fora da ne ulazim u igru. Ne da banda ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Moze li kako da se vidi score samo Fut bez SB? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ikona pick - Cantona 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Tavernier napokon upgrade... vec 2 puta su dobili 3 zaredom pa cetvrtu nerijeseno, bilo je i vrime

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Bok svima...igram solidno div 4 sam i sinoc sam puko doslovce fali mi pobjeda do silver 1 i u zadnjih 9 tekmi sve spusim...naletavam na ekipe od 5-15 mil sami od sebe me pregaze...prolaze kroz moje igrace...puyol razocarenje totalno...sve one napumpane ocjene za defending mu ne koriste...pa onaj joe gomez je bolji jbt...zao mi je kaj nema konkurencije da prestanem igrati ovu smijuriju...najvise me smetaju nabrijani igraci...trebalo bi biti sve po defaltu sa ikonama i bok...mislim da mi je ovo zadnja fifa...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Evo ekipe ovo mi je isfrustrirana formacija od sinoc jel vise nisam znao kaj da isprobam
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Evo ekipe ovo mi je isfrustrirana formacija od sinoc jel vise nisam znao kaj da isprobam

Odmah mi upada u oči da ti chem nije na 100, a najviše me bode golman.

Imao sam ga dugo na golu i toliko mi je frustracija priuštio sa svojim sranjima da to nije istina.

Bilo kojeg golmana stavi umjesto njega i ojačat ćeš ekipu.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Smiješno je ovo što rade u zadnje vrijeme.

Kao, trude se da nam omoguće kvalitetan gameplay, bez laga i sranja, a ja skoro svaku utakmicu igram uz spikove do 150 pinga.

Nije ni čudno kad me spaja s Rusima i Poljacima... aj, makar mi Turke ne daje u zadnje vrijeme - ipak nekakav napredak :)

 

Dakle, da bih ušao u partiju, zadnjih dana mi treba po nekoliko minuta, odnosno nekoliko puta moram stiskati da mi traži meč nakon što mi izbaci objavu da ne može naći protivnika.

Onda mi nakon 3-4 minute pronađe protivnika pa on ne želi igrati protiv mene jer je gost i izađe van.

I tako se to razvuče na 5-6 minuta traženja protivnika pa mi nađe novog, a meni odmah u lobiju piše ping 80 - onda ja ne želim igrati protiv takvog pa izađem.

Ukratko, više vremena provedem tražeći protivnika nego igrajući.

A šlag na tortu je kad mi nađe nekog s pingom 50 recimo, u takve ulazim, ali odmah na prvom dodavanju vidim da to nije ping 50.

Pa krenu spajkovi 100 - 50 - 120 - 50 - 110 itd.

 

A najviše od svega volim kad mi da Poljaka protiv kojeg moram igrati uz bjesomučan lag gdje nema spajkova nego sam konstantno kao u blatu.

Pa onda uz sve to i EA umiješa svoje prste i jebe me u mozak da bi partija završila kao na slici dolje.

Iz dana u dan gubim volju sve više, ali žalosno je da nemam alternativu - ili FIFA ili ništa... vjerojatno će doći do toga da bude ništa na kraju.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ivanx13 kaže...
Bok svima...igram solidno div 4 sam i sinoc sam puko doslovce fali mi pobjeda do silver 1 i u zadnjih 9 tekmi sve spusim...naletavam na ekipe od 5-15 mil sami od sebe me pregaze...prolaze kroz moje igrace...puyol razocarenje totalno...sve one napumpane ocjene za defending mu ne koriste...pa onaj joe gomez je bolji jbt...zao mi je kaj nema konkurencije da prestanem igrati ovu smijuriju...najvise me smetaju nabrijani igraci...trebalo bi biti sve po defaltu sa ikonama i bok...mislim da mi je ovo zadnja fifa...

 Puyol je prema svakom pogledu osim pacea top kartica. Sa njim se ne igra aktivna i agresivna obrana, vec povucena i uska.

Ako nejdes dalje od S1, onda moze bit malo do igre, al ne sve. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ove godine je dosta teze ljudima koji su s1,g3,g2 doc do 14tak pobjeda, niko vise ne igra full WL, odigra sam proslu WL cilu i teze mi je bilo igrat prvih 15 utakmica nego zadnjih 15, svi se zaustavljaju na 14W

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Odradim neki obicni sbc i uleti Oblak (totw 92), sad mi brani na 8 chemy, i Gomez na CB sa 8 chemy.. do sad najbolji golman, Alisson je ispo iz kluba :(
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Smiješno je ovo što rade u zadnje vrijeme.

Kao, trude se da nam omoguće kvalitetan gameplay, bez laga i sranja, a ja skoro svaku utakmicu igram uz spikove do 150 pinga.

Nije ni čudno kad me spaja s Rusima i Poljacima... aj, makar mi Turke ne daje u zadnje vrijeme - ipak nekakav napredak :)

 

Dakle, da bih ušao u partiju, zadnjih dana mi treba po nekoliko minuta, odnosno nekoliko puta moram stiskati da mi traži meč nakon što mi izbaci objavu da ne može naći protivnika.

Onda mi nakon 3-4 minute pronađe protivnika pa on ne želi igrati protiv mene jer je gost i izađe van.

I tako se to razvuče na 5-6 minuta traženja protivnika pa mi nađe novog, a meni odmah u lobiju piše ping 80 - onda ja ne želim igrati protiv takvog pa izađem.

Ukratko, više vremena provedem tražeći protivnika nego igrajući.

A šlag na tortu je kad mi nađe nekog s pingom 50 recimo, u takve ulazim, ali odmah na prvom dodavanju vidim da to nije ping 50.

Pa krenu spajkovi 100 - 50 - 120 - 50 - 110 itd.

 

A najviše od svega volim kad mi da Poljaka protiv kojeg moram igrati uz bjesomučan lag gdje nema spajkova nego sam konstantno kao u blatu.

Pa onda uz sve to i EA umiješa svoje prste i jebe me u mozak da bi partija završila kao na slici dolje.

Iz dana u dan gubim volju sve više, ali žalosno je da nemam alternativu - ili FIFA ili ništa... vjerojatno će doći do toga da bude ništa na kraju.

 

 

Prebaci se na konzolu. Frustracija je nešto manja a i brže te spaja.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Prebaci se na konzolu. Frustracija je nešto manja a i brže te spaja.

Planirao sam uzeti PS5, ali kad sam vidio u kakvom je stanju FIFA 21 odustao sam od te namjere pošto je FIFA jedina igra koju bih igrao na konzoli.

Ionako ovu FIFU igram puno manje nego prijašnje, a možda uskoro i okačim kopačke o klin jer u bližoj budućnosti ne vidim nikakav napredak po pitanju gameplaya, a bogami i igre općenito.

 

Neki dan sam razmišljao kad sam u paketu dobio neke boje za golove i pizdarije.

Oni ulažu resurse u izradu boja za golove i mreže, rade glupe trofeje, konfete i sve ostale pizdarije umjesto da te ljude upregnu da rade na poboljšanju igre, odnosno poboljšaju užitak igranja.

Kakva jebena ljubičasta mreža, jebeni konfeti... koga to uopće zanima dok ti igra trza, igrači stoje na terenu kao klade i ostala sranja koja nam se svakodnevno događaju?!

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Smiješno je ovo što rade u zadnje vrijeme.

Kao, trude se da nam omoguće kvalitetan gameplay, bez laga i sranja, a ja skoro svaku utakmicu igram uz spikove do 150 pinga.

Nije ni čudno kad me spaja s Rusima i Poljacima... aj, makar mi Turke ne daje u zadnje vrijeme - ipak nekakav napredak :)

 

Dakle, da bih ušao u partiju, zadnjih dana mi treba po nekoliko minuta, odnosno nekoliko puta moram stiskati da mi traži meč nakon što mi izbaci objavu da ne može naći protivnika.

Onda mi nakon 3-4 minute pronađe protivnika pa on ne želi igrati protiv mene jer je gost i izađe van.

I tako se to razvuče na 5-6 minuta traženja protivnika pa mi nađe novog, a meni odmah u lobiju piše ping 80 - onda ja ne želim igrati protiv takvog pa izađem.

Ukratko, više vremena provedem tražeći protivnika nego igrajući.

A šlag na tortu je kad mi nađe nekog s pingom 50 recimo, u takve ulazim, ali odmah na prvom dodavanju vidim da to nije ping 50.

Pa krenu spajkovi 100 - 50 - 120 - 50 - 110 itd.

 

A najviše od svega volim kad mi da Poljaka protiv kojeg moram igrati uz bjesomučan lag gdje nema spajkova nego sam konstantno kao u blatu.

Pa onda uz sve to i EA umiješa svoje prste i jebe me u mozak da bi partija završila kao na slici dolje.

Iz dana u dan gubim volju sve više, ali žalosno je da nemam alternativu - ili FIFA ili ništa... vjerojatno će doći do toga da bude ništa na kraju.

 

 

 U zadnjih 2-3 tjedna sam promijenio funkciju na poslu, pa nemam ni približno vremena za gejm ko do tad, igram tek prvu wl u zadnja 3 tjedna, igram rivalse tek 3-4 tekme tjedno, gameplay je prije 3 tjedna bio 50-50, dobar-loš, sad je tek svaku treću, četvrtu tekmu podnošljiv, sve ostalo je trčanje baš kao što ti kažeš u blatu. I to malo volje što imam za odigrat koju, nemam kad krenem pa vidim na šta to liči. Šta je najtužnije, počelo me dosta spajat s talijanima, ping ispod 40, ali gameplay koma -.-

Skilledžija kaže...
movie kaže...

Prebaci se na konzolu. Frustracija je nešto manja a i brže te spaja.

Planirao sam uzeti PS5, ali kad sam vidio u kakvom je stanju FIFA 21 odustao sam od te namjere pošto je FIFA jedina igra koju bih igrao na konzoli.

Ionako ovu FIFU igram puno manje nego prijašnje, a možda uskoro i okačim kopačke o klin jer u bližoj budućnosti ne vidim nikakav napredak po pitanju gameplaya, a bogami i igre općenito.

 

Neki dan sam razmišljao kad sam u paketu dobio neke boje za golove i pizdarije.

Oni ulažu resurse u izradu boja za golove i mreže, rade glupe trofeje, konfete i sve ostale pizdarije umjesto da te ljude upregnu da rade na poboljšanju igre, odnosno poboljšaju užitak igranja.

Kakva jebena ljubičasta mreža, jebeni konfeti... koga to uopće zanima dok ti igra trza, igrači stoje na terenu kao klade i ostala sranja koja nam se svakodnevno događaju?!

 Otkriće marketa mi je prodavanje sranja poput logoa za stadion i badgeva ovih jakih klubova, okrenuo sam u mjesec dana preko 100.000 coinsa samo što sam svaki put opalio odmah na market čim dobijem, pogotovo turske i poljske. I to po masnim cijenama. Strašno koliko su ljudi ovisni o tim sranjima...

 

Nego, nećkao sam se cijeli vikend složit icon pick ili ne, rekoh maloprije, ajd nema veze, šta bude bude, potrošio sam sve coinse i rasturio sam si SVE, znači obje momčadi sam si uništio, talijane skroz, engleze prilično, otišli handanović, koulibaly, romagnoli, van dijk, salah, itd, hrpetina high rated igrača koji su mi igrali ili bili na klupi prve momčadi, nadao sam se nekom cb-u dobrom, uleti mi PETA ikona ove godine napadač... I to sva tri picka napadači. Ajde utješno je što je ipak Butra bio jedan od 3 pa R9 može na klupu mirne duše, jer Rooneya ne dam, lik nije normalan, trpa sve od svud već 150 tekmi, skoro 200 golova. Još ću si prije nego istekne Hart sbc složit i njega jer je Pope očito nerfan zadnjim patchevima, ne brani k..ca više, a Alissona i Edersona sam imao, meh, 1 tekmu super, 3 pušiona. Ovak kad složim nekog iz sbc-a znam da 'mora' igrat, dok ne digne tlak i odleti u drugi sbc.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 

Nego, nećkao sam se cijeli vikend složit icon pick ili ne, rekoh maloprije, ajd nema veze, šta bude bude, potrošio sam sve coinse i rasturio sam si SVE, znači obje momčadi sam si uništio, talijane skroz, engleze prilično, otišli handanović, koulibaly, romagnoli, van dijk, salah, itd, hrpetina high rated igrača koji su mi igrali ili bili na klupi prve momčadi, nadao sam se nekom cb-u dobrom, uleti mi PETA ikona ove godine napadač... I to sva tri picka napadači. Ajde utješno je što je ipak Butra bio jedan od 3 pa R9 može na klupu mirne duše, jer Rooneya ne dam, lik nije normalan, trpa sve od svud već 150 tekmi, skoro 200 golova. Još ću si prije nego istekne Hart sbc složit i njega jer je Pope očito nerfan zadnjim patchevima, ne brani k..ca više, a Alissona i Edersona sam imao, meh, 1 tekmu super, 3 pušiona. Ovak kad složim nekog iz sbc-a znam da 'mora' igrat, dok ne digne tlak i odleti u drugi sbc.

Mene strah slagati taj SBC jer bih vjerojatno dobio tri ikone koje mogu momentalno na klupu poslati.

Napravio sam jedan icon SBC i dobio baby Pepa - nisam ga ni probao, a držim ga ako bude trebala ikona za SBC :)

 

Što se golmana tiče, Ter Stegen mi je krv pio na slamku jer je šuteve uvijek odbijao na noge protivničkom igraču u šesnaeastercu i zbog toga sam primao jako puno golova.

Taman kad sam razmišljao kojeg golmana uzeti, uletio mi onaj šareni Ukrajinac iz Reala... stavio ga odmah na gol i od tada mi brani.

Otkad on brani ne sjećam se da sam primio sličan gol jer on odbija lopte u korner, a kad omane i ne ide u korner onda makar ne ide čisto protivniku u noge pa stignem reagirat i obranit se.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Prebaci se na konzolu. Frustracija je nešto manja a i brže te spaja.

Planirao sam uzeti PS5, ali kad sam vidio u kakvom je stanju FIFA 21 odustao sam od te namjere pošto je FIFA jedina igra koju bih igrao na konzoli.

Ionako ovu FIFU igram puno manje nego prijašnje, a možda uskoro i okačim kopačke o klin jer u bližoj budućnosti ne vidim nikakav napredak po pitanju gameplaya, a bogami i igre općenito.

 

Neki dan sam razmišljao kad sam u paketu dobio neke boje za golove i pizdarije.

Oni ulažu resurse u izradu boja za golove i mreže, rade glupe trofeje, konfete i sve ostale pizdarije umjesto da te ljude upregnu da rade na poboljšanju igre, odnosno poboljšaju užitak igranja.

Kakva jebena ljubičasta mreža, jebeni konfeti... koga to uopće zanima dok ti igra trza, igrači stoje na terenu kao klade i ostala sranja koja nam se svakodnevno događaju?!

A gle, prve prave punokrvne nogometne igre na PS5 dolaze u 9 mjesecu. PES se radi na unreal 5 engineu. Trenutno najnapredniji engine na tržištu. Igra je rađena kompletno ispočetka i u razvoju je dvije godine. S druge strane EA sigurno isto ima aduta u rukavu i evidentno je da je ovogodišnja fifa na PS5 bila samo zadovoljavanje forme. Sve kaj imaju čuvaju za sudar s pesom na jesen. Ne bih podcijenio konami. U svakom slučaju bit će interesantno obje igre isprobati na novoj konzoli.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ako ce neko ispratit, izasa je what if sbc i sve what if kartice dropaju na marketu.

 

Yuri Berchiche je pa sa 112k na ispod 100k ja sam uzea 100 kartica za cca 97k svaku, Bilbao igra u 21h protiv granade kojoj je pola tima ozljedjeno plus igraju sljedeci tjedan europa ligu za cetvrt finale.

 

Po meni ako dobije upgrade top 3 LB u igri

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Ako ce neko ispratit, izasa je what if sbc i sve what if kartice dropaju na marketu.

 

Yuri Berchiche je pa sa 112k na ispod 100k ja sam uzea 100 kartica za cca 97k svaku, Bilbao igra u 21h protiv granade kojoj je pola tima ozljedjeno plus igraju sljedeci tjedan europa ligu za cetvrt finale.

 

Po meni ako dobije upgrade top 3 LB u igri

 btw ovo je kocka jer mogu primit gol u prvoj minuti, isto tako moze se i prodat prije kraja utakmice ovisno koliko ce skocit cijena ako ne prime gol do 60-70 minute 

 

Npr Smalling je skocia za 100k jutros u 80min, na kraju utakmice kad je ostalo 1-0 pa je sa 680k na 620k bez obzira sta ce dobit upgrade, jer je previse ljudi investiralo

15 godina
offline
FIFA 21

Dobijem u sbc berchichea. Meni totalno besmislena kartica s kojom mogu dupe obrisati. Bacio sam u sbc bar dvije bolje kartice od te.

Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice