FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
FIFA 21

Aaaa pa jel me jebesss iz rare players packa

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 20:40 (Dzem1234).
 
12 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Sta je bolje uzeti za lev. 15

Duncana ili Bakambu ?

Sub naravno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Koju formaciju najcesce igrate baš me zanima?  malo isprobavo 3 5 2 tesko mi se na to naviknut iako nije losa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
intelpro kaže...

Koju formaciju najcesce igrate baš me zanima?  malo isprobavo 3 5 2 tesko mi se na to naviknut iako nije losa.

 41212, 442 uski, i kad napadam 424. Ništa drugo mi ne paše.

352 posebno ne volim, jer mi se čim protivnik igra puno na krila toliko rastegnu cb-i da imam krater u sredini, bez obzira što stavim krilima da se vraćaju nazad...

12 godina
offline
FIFA 21

Kako je jebeno sporo, ovo je show. 

 

Igrao protiv dvojice i uzeo dvije pobjede. Jedan je imal full ikone Eusebio, Cantona, Vieira... cudo ekipa, stvarno cudo. Posaljem mu poruku da pitam, kako jbt... od kuda. Kaze sve iz paketa... niti on ne vjeruje kaj je sve dobil ove godine. Reko, svaka cast momak. Pele, mali Felix POTM i Eusebio naprijed... pa jbg led... AL ovaj manual jockeying stvarno spasi stvar od kad ti igrac ne umre kad ovaj napravi fintu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 0:03 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

upravo me frajer pobijedio u rivalsima 1. divizija ,piše mu ispod imena fut founder?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

upravo me frajer pobijedio u rivalsima 1. divizija ,piše mu ispod imena fut founder?

 Pise svima od pocetka fife. Vec je receno jedno 40 puta u ovoj temi.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

upravo me frajer pobijedio u rivalsima 1. divizija ,piše mu ispod imena fut founder?

 Ja danas sa jednim fut founder odigrao 3:3 ,nista posebno lik ne igra .

9.div.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jucer sam imao 12-0 danas sam dosao na 14-5. Jedina razlika je sto moja obrana se igra skrivaca, a napadaci ocito imaju tremu... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Danas 7 winova zaredom. Dosao na 13 winova i ostalo mi 11 utakmica. Iducu pobjedu sam uspio uhvatit tek 28. utakmicu. Glupost ziva.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

upravo me frajer pobijedio u rivalsima 1. divizija ,piše mu ispod imena fut founder?

 Ti si na pc.u? Sad sam nedavno spušio 5-4 od lika sa istim, sličnim nickom, i istim badgeom....

12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam na 17-2... ali je gameplay uzasno spor, jos sporiji nego inace. Najvise me jebe kad hocu odigrati pas a on ju vuce jos par metara pa ju onako iz neke blesave animacije pokusa dodat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

I drugi vikend sam završio za redom na win do g2 -.- Svaki put pušim na istu foru golove u zadnjih 10min igre, ili meni registirira 2x tackle pa ode u prazno, ili mi razmiče igra obranu kao mojsije crveno more....

Malo lud, malo iz dosade, mijenjat ću engleze za talijane, fale mi samo insigne i t.hernandez, ostale imam, plus aguero i higuain naprijed. Čisto jer mi dopizdi igrat s istom momčadi predugo, i krenu me živcirat pojedini igrači...

 

https://www.futbin.com//21/squad/5495844

 

Druga slika moj sq s kojim inače igram, trejdabl samo rash i mane iz prve postave.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Imam 19-3. Dolazi ekipa sa slike. Gotovo. Raspad sistema. Do 10ete minute 2-0 za njega i ja ne mogu centar proc. Igraca mi nema. Ja to ne razumijem uopce. 

 

EDIT: 20-3 na 20-8. 5 utakmica sam izgubio u devedesetoj minut. Svih 5. Zadnje dvije nisam mogao do lopte. Upaljen constant pressure i team pressure... ne radi. Doslovno mi je ugasilo igrace zadnjih 10-11 utakmica. Nista, nula... Drugi vikend za redom imam 50% tekmi da dobijem za elite i ne mogu... Prodem kroz govno od gameplaya i servera da bi me zakucalo nest' nevidljivo. ne mogu vjerovat i dalje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 1:13 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kako je jebeno sporo, ovo je show. 

 

Igrao protiv dvojice i uzeo dvije pobjede. Jedan je imal full ikone Eusebio, Cantona, Vieira... cudo ekipa, stvarno cudo. Posaljem mu poruku da pitam, kako jbt... od kuda. Kaze sve iz paketa... niti on ne vjeruje kaj je sve dobil ove godine. Reko, svaka cast momak. Pele, mali Felix POTM i Eusebio naprijed... pa jbg led... AL ovaj manual jockeying stvarno spasi stvar od kad ti igrac ne umre kad ovaj napravi fintu.

 Je li treba drzati jockey na manual ili asissted?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 7:45 (PeroMilic03).
10 godina
offline
FIFA 21

Uzeti G2 sa untradable ekipom bez kapljice znoja je samo još jedan dokaz da ne treba ulagati novac u igru za bolje igrače. 

 

Igrao sam Rivalse i cijelu vikend ligu sa 532 i 3412 formacijama i nije me nitko nadigrao, osim naravno Ea skripte. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 12:00 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

upravo me frajer pobijedio u rivalsima 1. divizija ,piše mu ispod imena fut founder?

 Ti si na pc.u? Sad sam nedavno spušio 5-4 od lika sa istim, sličnim nickom, i istim badgeom....

 da na PC-u sam.

 

evo ja sam malo presložio momčad oko Dybale jer je fakat za te coinse valjda best buy

11 godina
offline
FIFA 21

Stedim packove za TOTY, trenutno je ovo stanje... Cekam full TOTY squad a onda kud koji mili moji...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Stedim packove za TOTY, trenutno je ovo stanje... Cekam full TOTY squad a onda kud koji mili moji...

 Nadam se da bude sto manje duplikata i  sto vise dobrih coinsa!

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 12:53 (SimeKZ).
15 godina
offline
FIFA 21

Pošto sam nostalgičar i pošto sam u to vrijeme koristio riberya složio sam ga. Potrošio sam 400k coinsa, ostalo sam imao untradeable kartice u klubu pa mi nije niti najmanje žao. Valjda ći za koji mjesec nabaviti PS pa da odigram s njim koju tekmu. Budem ovo složio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 12:59 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Pošto sam nostalgičar i pošto sam u to vrijeme koristio ryberya složio sam ga. Potrošio sam 400k coinsa, ostalo sam imao untradeable kartice u klubu pa mi nije niti najmanje žao. Valjda ći za koji mjesec nabaviti PS pa da odigram s njim koju tekmu.

 Kazu da je jako dobar. Ja bi ga napravio, ali jednostavno ne mogu se oprostit od 900k coinsa... Imam 1,2m coinsa i jos u planu prodat RTTF Pogbu. Zamijeniti pogbu sa Fernandesom i Kantea za RTTF Kessiea. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Pošto sam nostalgičar i pošto sam u to vrijeme koristio ryberya složio sam ga. Potrošio sam 400k coinsa, ostalo sam imao untradeable kartice u klubu pa mi nije niti najmanje žao. Valjda ći za koji mjesec nabaviti PS pa da odigram s njim koju tekmu.

 Kazu da je jako dobar. Ja bi ga napravio, ali jednostavno ne mogu se oprostit od 900k coinsa... Imam 1,2m coinsa i jos u planu prodat RTTF Pogbu. Zamijeniti pogbu sa Fernandesom i Kantea za RTTF Kessiea. 

Možda nešto u packovima dobijem nazad. Kažem, iz kase sam potrošio oko 400k coinsa. Nije neka tragedija. Da vratim trećinu kroz packove bio bih zadovoljan. Zajebao sam se s coleom i kanteom jer su u petak bili 500k. Sada im porasla cijena. Možda kada svi dođu u pack opet nešto padnu cijenom.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

bolje si uzmi IF hernandeza za lb imaš hard link ,a kartica je top

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Istina da izlazi Flashback Kante? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Stedim packove za TOTY, trenutno je ovo stanje... Cekam full TOTY squad a onda kud koji mili moji...

 I dobit ćeš kitu... Ja to sve odma otvaram, nema štednje, nije recesija..  :)

Što. Ih prije otvoriš manje ćeš se razočarati.. Hahah

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 15:09 (manipulator).
11 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
acmilan2 kaže...

Stedim packove za TOTY, trenutno je ovo stanje... Cekam full TOTY squad a onda kud koji mili moji...

 I dobit ćeš kitu... Ja to sve odma otvaram, nema štednje, nije recesija..  :)

Što. Ih prije otvoriš manje ćeš se razočarati.. Hahah

 Vrlo lako moguce, no ovako se bar imam cemu nadati, ako otvorim sve odmah, onda nema ni nadanja... ;)

Kovačić
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sam isto prikupio dosta paketica u zadnja 2-3 tjedna, pa barem sa fodderom otkljucati koji sbc, jedino plan za SBC moze promjeniti TOTY Bruno, ali nisam srece kao u FIFI 15 i 16, kada su upali TOTY Iniesta,David Luiz i Dani Alves. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Koliko ste truda uložili u izradu tablica s paketima, nadam se da će vas EA nagraditi zbog toga.

Evo barem jedan walkout da imate u tim ultimate packovima 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Truda su trebale pune dvije minute, za moju, a od njega je templet jer sam vidio da tu tablicu ima vec jako puno ljudi.

Hvala ti na jako lijepim zeljama

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Koliko ste truda uložili u izradu tablica s paketima, nadam se da će vas EA nagraditi zbog toga.

Evo barem jedan walkout da imate u tim ultimate packovima 

 

Mic_zap kaže...

Truda su trebale pune dvije minute, za moju, a od njega je templet jer sam vidio da tu tablicu ima vec jako puno ljudi.

Hvala ti na jako lijepim zeljama

 Bas kao sto je kolega Mic_zap rekao, na facebooku sam pitao jednog tipa moze li mi poslat tablicu, ja sam 6-7min potrosio da izbrojim sve paketice i to je to. Najvjerojatnije cu snimati otvaranje svih pa mozda samo board+walkout stavit u video do nekih 15-ak minuta i to je to.

Kovačić
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice