FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.158
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
To sam baš neki dan objašnjavao prijatelju, gubim volju za igrom od svih Promo kartica koje oni izbace, dobio sam crvenog Neymara kada je bio aktualan, ja u tom trenutku nisam bio toliko sretan, jer znam da ta kartica neće biti nešto posebno oko tots, znaci koji mjesec, prije( FIFA 14,15) je to End game kartica, sada će biti koristljiva, ali mi neće biti game changer, npr, u FIFI 19 sam se toliko naživcirao kada je došao future stars(tada sam doslovno prestao igrati), ove godine ista stvar, dobio sam ih par u nagradama/paketićima, znaci da je Dest jedan od najboljih bekova u igrici, da jedan Camavinga(svaka čast, dečko je talentiran) dobije karticu 91, znaci svaki Promo koji izbace, a da nema veze sa igračem u stvarnosti, ubija mi volju za igrom, a future stars je najbolji primjer toga, klinci koji su većinom zamjene u klubovima, imaju 87+ kartice, dok Modrić nema posebnu karticu, kada je jedan future star Kulusevski koristljivija kartica od Messia
12 godina
offline
FIFA 21

Gold Neymar je end game kartica di ne if. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jebena je spika da jos nisu upgradeali Kessie i Rebica.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Koga uzeti kao nagradu iz objectivsa.

Waldscmidt ili Dembele?

Koga srecete u igri od njih dvojice?

Linkat ne mogu vjerojatno niti jednog.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Jel netko zainteresiran za origin acc? Imam onaj ea play pro do sredine 11.mj, a fifa ima squad od nekih 3mil untradable i jos 500k coinsa. Najbolji igraci Rooney, IF Rashford, Robben itd. 

12 godina
offline
FIFA 21

Daleko najbolje spika mi je kad tocno u tekmi vidim kad cu primit gol. Igral ja 532 ili 0010 ja gol moram dobit, hoces neces. Majstor me odfura na penale ni kriv ni duzan :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Evo zavrsio tekmu ovog kong fu nogometa. Ja ne mogu vjerovat da su ljudi koji su pravili ovu igru ovo pogledali i rekli, da uredu je, ovo izgleda kao pravi nogomet, ovakvu cemu ju izbaciti vani. Ovo nema veze s mozgom ni nogometom. 

Jaooo da bar naprave sljedeci pes da bude dobar s dobrim onlineom, za dresove i imena klubova ionako uvijek izade patch/hack neki da se mogu staviti. Ipak sad rade 2 godine na novom pesu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Novi promo je sranje sa prekopiranim igracima iz F20. 

 

Slika je stanje communitia i gameplaya. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

82 x25

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ping 120-140 u friendliu u wl pise 40ms al po gameplayu ispada isto toliki. 

Svaka im cast. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Opet ping.  Jel vama radi normalno 

Katalonac_HR
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 21

Nista ne radi. Wl i friendlies 200ms. Samo kaj u wl pokazuje 40ms a nije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Nista ne radi. Wl i friendlies 200ms. Samo kaj u wl pokazuje 40ms a nije. 

 Vjetrenjace dragi moj, vjetrenjace. 

12 godina
offline
FIFA 21

Odradim one tekme za 81+ 25x. Coman najjaci. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Odradim one tekme za 81+ 25x. Coman najjaci. 

Ja dobio 4 84 kartice i 5 83 - pack luck mi se popravlja :)

Nisam 84 karticu vidio mjesec dana jebote led :)

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 11:32 (Skilledžija).
12 godina
offline
FIFA 21

Oni su genijalci, tu nema govora.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam fino dobio.

Očekivao sam kao kolega iznad :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

12 tekmi i silver 1... Nema smisla ovo dalje igrat. Nebi ni igral ovak daleko da gameplay nije ok.

To kaj su ljudi spremni za pobjedu napravit vise granici sa zdravim igranjem i zabavom. Sve sam blize da potpuno iskljucim fifu iz svoje gaming kolekcije. 

 

Ovo realan covjel koji voli nogomet ne moze igrat. Prema ovoj igri je Pope top golman, tamo neki through ball pod kutem od 45 zaobilazi kompletnu obranu i takve pizdarije. Smijesno za gledat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

12 tekmi i silver 1... Nema smisla ovo dalje igrat. Nebi ni igral ovak daleko da gameplay nije ok.

To kaj su ljudi spremni za pobjedu napravit vise granici sa zdravim igranjem i zabavom. Sve sam blize da potpuno iskljucim fifu iz svoje gaming kolekcije. 

 

Ovo realan covjel koji voli nogomet ne moze igrat. Prema ovoj igri je Pope top golman, tamo neki through ball pod kutem od 45 zaobilazi kompletnu obranu i takve pizdarije. Smijesno za gledat. 

 Kupio sam za PC igru i moram priznati da u životu nisam odigrao goru fifu, nema veze sa ničim, odigrao 3 igre i odustao, inače nisam loš igrač iste ali dođem online, prvi game, igram sa Chelsea protiv PSG, Mbape se zaleti sa druge strane tri puta sa centra i zabi gol bez da igrači reagiraju na išta, daleko najgora fifa, još je nekakva bila tamo na PS3 ali ovo nema veze sa ničim, ne znam kakva je na PS5. Prema videima na youtubeu mislim isti vrag.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
donzega kaže...
SimeKZ kaže...

12 tekmi i silver 1... Nema smisla ovo dalje igrat. Nebi ni igral ovak daleko da gameplay nije ok.

To kaj su ljudi spremni za pobjedu napravit vise granici sa zdravim igranjem i zabavom. Sve sam blize da potpuno iskljucim fifu iz svoje gaming kolekcije. 

 

Ovo realan covjel koji voli nogomet ne moze igrat. Prema ovoj igri je Pope top golman, tamo neki through ball pod kutem od 45 zaobilazi kompletnu obranu i takve pizdarije. Smijesno za gledat. 

 Kupio sam za PC igru i moram priznati da u životu nisam odigrao goru fifu, nema veze sa ničim, odigrao 3 igre i odustao, inače nisam loš igrač iste ali dođem online, prvi game, igram sa Chelsea protiv PSG, Mbape se zaleti sa druge strane tri puta sa centra i zabi gol bez da igrači reagiraju na išta, daleko najgora fifa, još je nekakva bila tamo na PS3 ali ovo nema veze sa ničim, ne znam kakva je na PS5. Prema videima na youtubeu mislim isti vrag.

 To sta igraci nisu reagirali nije do igre, nego do tebe. Defending je manualan u vecini slucajeva. Nije dovoljno samo uc u igru i bit dobar.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
donzega kaže...
SimeKZ kaže...

12 tekmi i silver 1... Nema smisla ovo dalje igrat. Nebi ni igral ovak daleko da gameplay nije ok.

To kaj su ljudi spremni za pobjedu napravit vise granici sa zdravim igranjem i zabavom. Sve sam blize da potpuno iskljucim fifu iz svoje gaming kolekcije. 

 

Ovo realan covjel koji voli nogomet ne moze igrat. Prema ovoj igri je Pope top golman, tamo neki through ball pod kutem od 45 zaobilazi kompletnu obranu i takve pizdarije. Smijesno za gledat. 

 Kupio sam za PC igru i moram priznati da u životu nisam odigrao goru fifu, nema veze sa ničim, odigrao 3 igre i odustao, inače nisam loš igrač iste ali dođem online, prvi game, igram sa Chelsea protiv PSG, Mbape se zaleti sa druge strane tri puta sa centra i zabi gol bez da igrači reagiraju na išta, daleko najgora fifa, još je nekakva bila tamo na PS3 ali ovo nema veze sa ničim, ne znam kakva je na PS5. Prema videima na youtubeu mislim isti vrag.

 To sta igraci nisu reagirali nije do igre, nego do tebe. Defending je manualan u vecini slucajeva. Nije dovoljno samo uc u igru i bit dobar.

 Ja sam u Fifi 16 bio 5 div,Fut ,sezona 4 div.

U ovoj ne izlazim iz 9-10 u Futu.Sezona 7 .

 

Najcudnije je to smo me rasturi lik sa skilom 60-70 !Kako li tek igra Sime sa skilom 2000? :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 9:13 (PeroMilic03).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
donzega kaže...
SimeKZ kaže...

12 tekmi i silver 1... Nema smisla ovo dalje igrat. Nebi ni igral ovak daleko da gameplay nije ok.

To kaj su ljudi spremni za pobjedu napravit vise granici sa zdravim igranjem i zabavom. Sve sam blize da potpuno iskljucim fifu iz svoje gaming kolekcije. 

 

Ovo realan covjel koji voli nogomet ne moze igrat. Prema ovoj igri je Pope top golman, tamo neki through ball pod kutem od 45 zaobilazi kompletnu obranu i takve pizdarije. Smijesno za gledat. 

 Kupio sam za PC igru i moram priznati da u životu nisam odigrao goru fifu, nema veze sa ničim, odigrao 3 igre i odustao, inače nisam loš igrač iste ali dođem online, prvi game, igram sa Chelsea protiv PSG, Mbape se zaleti sa druge strane tri puta sa centra i zabi gol bez da igrači reagiraju na išta, daleko najgora fifa, još je nekakva bila tamo na PS3 ali ovo nema veze sa ničim, ne znam kakva je na PS5. Prema videima na youtubeu mislim isti vrag.

 To sta igraci nisu reagirali nije do igre, nego do tebe. Defending je manualan u vecini slucajeva. Nije dovoljno samo uc u igru i bit dobar.

 Ja sam u Fifi 16 bio 5 div,Fut ,sezona 4 div.

U ovoj ne izlazim iz 9-10 u Futu.Sezona 7 .

 

Najcudnije je to smo me rasturi lik sa skilom 60-70 !Kako li tek igra Sime sa skilom 2000? :)

 Doslovno pokusavam sto realnije igrat nogomet. 41212 narrow, 4222 ili neka druga formacija. Najgore je u ovoj fifi kaj i dok otvoris prostor za udarac ili pas, vecinom to zavrsi u bloku. Ali za normalan G1 kad igram WL je vise nego dovoljno.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
donzega kaže...
SimeKZ kaže...

12 tekmi i silver 1... Nema smisla ovo dalje igrat. Nebi ni igral ovak daleko da gameplay nije ok.

To kaj su ljudi spremni za pobjedu napravit vise granici sa zdravim igranjem i zabavom. Sve sam blize da potpuno iskljucim fifu iz svoje gaming kolekcije. 

 

Ovo realan covjel koji voli nogomet ne moze igrat. Prema ovoj igri je Pope top golman, tamo neki through ball pod kutem od 45 zaobilazi kompletnu obranu i takve pizdarije. Smijesno za gledat. 

 Kupio sam za PC igru i moram priznati da u životu nisam odigrao goru fifu, nema veze sa ničim, odigrao 3 igre i odustao, inače nisam loš igrač iste ali dođem online, prvi game, igram sa Chelsea protiv PSG, Mbape se zaleti sa druge strane tri puta sa centra i zabi gol bez da igrači reagiraju na išta, daleko najgora fifa, još je nekakva bila tamo na PS3 ali ovo nema veze sa ničim, ne znam kakva je na PS5. Prema videima na youtubeu mislim isti vrag.

 To sta igraci nisu reagirali nije do igre, nego do tebe. Defending je manualan u vecini slucajeva. Nije dovoljno samo uc u igru i bit dobar.

 Ja sam u Fifi 16 bio 5 div,Fut ,sezona 4 div.

U ovoj ne izlazim iz 9-10 u Futu.Sezona 7 .

 

Najcudnije je to smo me rasturi lik sa skilom 60-70 !Kako li tek igra Sime sa skilom 2000? :)

 Doslovno pokusavam sto realnije igrat nogomet. 41212 narrow, 4222 ili neka druga formacija. Najgore je u ovoj fifi kaj i dok otvoris prostor za udarac ili pas, vecinom to zavrsi u bloku. Ali za normalan G1 kad igram WL je vise nego dovoljno.

 

 

 Pocnem 442 pa ponekad igram tako do kraja ,a nekad predjem u 4222 ili 41212(2).

Obranu drzim na balanced ,sirina 5,dubina 6-7.

Napad fast build up .

Dzaba ,iz 9 nisam izasao,najvisi skill sam imao oko 220-230 .

jbg ...

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

nikad bolje pickove mi nije dao , rashford if 89, messi ,mbabu ,pogba ucl ,ter stegen i hrpetinu dobrih foddera 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 12:50 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

idem napravit jedan pick i odmah gomez,pa dao mi je u pickovima valjda blizu 5mil ,show program

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.3.2021 19:53 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...

idem napravit jedan pick i odmah gomez,pa dao mi je u pickovima valjda blizu 5mil ,show program

Ja sam ih napravio nekoliko a većina je bila ovakva. Ovaj drugi mi je najbolji od njih 4/5 koliko sam ih napravio pa nema smisla i dalje bacati kartice za ništa.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odlucio sam napraviti ovaj Icon pick, potrošio sam 180k jer sam imao pravilo, ubaciti ću sve kaj nisam koristio preko mjesec i pol. Izgleda da je nakon 550+ utakmica vrijeme bilo za upgrade, dobio sam u picku i mid koemana i mid nakatu, ali Cruyff je tati bio najdraži igrač, ova dvojica nažalost nikada neće pronaći mjesto u momčadi.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Da li je ovo ok tim?
Nikako da sastavim odgovarajuću taktiku koja paše ovakvoj ekipi..

Nekako mi se čini da mi fali klasični napadač u startnoj postavi, a ako igram 4-2-3-1, nekako to ništa ne valja.
Najbolje igraju 4-4-2, gde su RM i LM Ronaldinho i B. Fernandes... Rooney i Grealish - ST.
A u stvari mislim da nikome od njih te pozicije ne odgovaraju 100%. Niti na RM/LM, niti na ST.

Rooney je ok, ali opet i on je više za CAM.. Nije baš "meta" za ST.

Tradeable su Varane, Kante, Mendy i Walker, ali kontam da ih nema smisla menjati. Coinsa imam 0 bukvalno.

Najbolji plasman mi je div 4 trenutno i G1 u Wl. (G3 uobičajeno).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Udem u igru i shvatim zasto sama pomisao da palim ovo smece mi cini nelagodu. Ulazim u DR, prva tekma... ekipa kao svaka druga. Neymar, Mbappe... itd... itd... svi isti. Dolazim pred gol, udarac, blok... osvajam loptu, udarac, blok. Nakon te moje opsade gola, njegova duga lopta na jebenog Luisa Figa, sa njim mi srusi Hernandeza u duelu, prode kraj Maldinia koda nije tu i zabije. Tako na drugoj strani sa Neymarom doslovno unisti Zambrottu sa svojih 45 strenght i prode. PS buton i ugasio igru. 

 

Koje to kartica moras imat? One koje ce mi igra rec' da moram koristit ili one koje ce mi youtuber rec' da moram imat? Jer ocito sa ovim svojima si osakacen 90% vremena zbog necega. Kome je to imperativ bit dobar u ''nogometnoj simulaciji'' koja od nogometa ima samo teren i loptu? Zasto odmah pri prvoj tekmi meni tlak bude 900/700 dok u svim ostalim igrama mozes normalno igrat i dozivit poraz? 

Drago mi je da sve manje ''ovisim'' o ovoj igri jer je ovo raj za debile i sve one kojima je plafon otic na youtube i prekopirat taktike, igrace. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Probaj 352 ili 433-2, jako ofenzivne varijante, prije bi po igračima preporučio 352, bruno i kante cdm(Brunu namjestiš da je ofenzivniji), Rooney je meni fantastičan napadač u toj formaciji, R10 staviš na cam pozicij i da na lijevog napadača probaš ubaciti nekako Messia, sissoka bi promjenio (prije koji mjesec je mogao stopera odigrati, ali mislim da je prošlo vrijeme kad je to moguće). Možeš i probati 433-2, tu su ti glavni igrači dva cm-a(ja imam potm fernandesa i Rooneye, tako da definitivno imaš dobre igrače za to) i Ronaldinho ST na false 9( meni je Cruyff bio), ali onda moraš umjesto grealisha i sissoka neka dva krila
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice