FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.927
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Koji chem. da trazim?

 Koji tebi najviše odgovara. Imaš futbin pa preko njega isprobaj svecshe da vidiš što mu koji donosi i onda se odlučiš na onaj koji najviše odgovara tvom stilu igre. Netko će htjeti podići dribling, netko snagu ili pace. Sve ovisi o samom igraču.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Na kraju dana svi smo mi ovdje idioti što kupujemo ovu igru i igramo je.. 

Jednostavno toliko mi se gadi ova igra da to nije normalno.. 

Igram je a više ni ne znam zašto... 

D1 rank 1, G1 wl, imam super god squad tim, i nisam sretan niti zadovoljan sa igrom.. 

 Znas kaj je najveci problem. Ostat hladne glave. TO je jednostavno nevjerovatno kako ova igra utjece na psihu tokom igranja. Niti jedna jedina druga multiplayer igra ne djeluje ovako na covjeka ko ovo. Da li je to zbog toga jer svi mi pratimo nogomet pa mislimo da smo najbolji? Da li je zbog toga kaj svi nemamo iste uvjete? Gubimo u ''ne nogometnom stilu''? Ne znam... ali to kaj ova igra radi iz covjeka je ravno ludilu. 

 

30 tekmi u 2 i pol dana se jos stigne ako rasporedis vrijeme... ali kad ti tih 30 tekmi, pola bude u nekim uvjetima gdje ti nemas pojma jesi bolji ili nisi... jebo ja to. Igrao sam PES. Tamo je jos gora situacija... nemas trece opcije, jednostavno nema. Nije mi jasno da ne mogu samo nadograditi prethodni engine i ukloniti neke probleme koje imamo. Zasto ja moram gledat mrtvog Sissoka NIF kako radi step over koda je jebeni Ronaldinho. O bridgeu ne zelim niti pricat. Da se mene pita, kompletno bi maknuo taj potez iz igre... jednostavno je broken i svaki pokusaj popravka je ne moguc. Al vec vidim kako ce ga bacit da bude 4* SM potez... tek onda slijedi karanje u guzicu kad ti se krenu teleportirat. 

Penali su prica za sebe. ''Napravio'' sam 10 penala ovu WL. Za niti jedan nisam ipku stisnuo. Koncetp je isti. Frajer napravi bridge, zaleti se u mojeg igraca, penal. Kaos, kaos, kaos.

 Bridge je generalno sranje od "skilla". Nije ga tesko procitati, nije tesko reagirati na njega, ali ti u 70% slucajeva zblokira igraca. Znalo mi se dogoditi da Varaneom branim ispred njega par koraka. Frajer opali bridge i Varane stane na mjestu... Pa koji kurac?!

 Pa to, tocno to. Zato ga ne podnosim. Jer mi se CB na trenutak zglitcha u mjestu i ne mogu nista. Poceo sam se branit tako da stojim 2-3m od igraca i cekam bridge, jedino tako imam vremena reagirat. 

 Nije to samo tebi i nije to samo Varane, to je problem. Kad krene ta animacija moj stoper od 10 puta 3 puta padne u trans, i od tih 3 puta spusis gol do dva i mos se jebati onda.. Adio mare 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

 Timo Werner definitivno. Wf ima 4 spram Rodriga koji ima 3, znači sa Wernerom sicas i lijevom i desnom, što ti u napadu i jeste jedna od najbitnijih stvari..

I gledaj da umjesto ovoga Pulisica kupiš Saint Maximina koji je duplo bolji a košta oko 6k

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 11:28 (manipulator).
3 godine
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
PeroMilic03 kaže...

Da li je Timo veliki upgrade u odnosu na Rodriga ?Po cijeni jeste ,ali

ima li sta drugo za 50 k ? Calvert mozda ?

Znaci nista skill movies samo trazenje rupe u obrani.Tako igram.

Timo Vs Lewin ili nesto trece za 50 K?

 

JBG znam da sam dosadan i da ste vi to prevazisli prije 4 mj ..

 Timo Werner definitivno. Wf ima 4 spram Rodriga koji ima 3, znači sa Wernerom sicas i lijevom i desnom, što ti u napadu i jeste jedna od najbitnijih stvari..

I gledaj da umjesto ovoga Pulisica kupiš Saint Maximina koji je duplo bolji a košta oko 6k

 Da li da prodam Martiala i uzmem Timu i Ingasa ?

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Koji chem. da trazim?

 Koji tebi najviše odgovara. Imaš futbin pa preko njega isprobaj svecshe da vidiš što mu koji donosi i onda se odlučiš na onaj koji najviše odgovara tvom stilu igre. Netko će htjeti podići dribling, netko snagu ili pace. Sve ovisi o samom igraču.

 Igram slicno tebi,trazim rupu ,nisam neki skiler ,da se ne lazemo.

Ili dupli pass i tako to.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Koji chem. da trazim?

 Koji tebi najviše odgovara. Imaš futbin pa preko njega isprobaj svecshe da vidiš što mu koji donosi i onda se odlučiš na onaj koji najviše odgovara tvom stilu igre. Netko će htjeti podići dribling, netko snagu ili pace. Sve ovisi o samom igraču.

 Igram slicno tebi,trazim rupu ,nisam neki skiler ,da se ne lazemo.

Ili dupli pass i tako to.

 Probaj naucit koji skill... Nije na odmet. Ings mi se ne cini kao pojacanje kraj Martiala. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Koji chem. da trazim?

 Koji tebi najviše odgovara. Imaš futbin pa preko njega isprobaj svecshe da vidiš što mu koji donosi i onda se odlučiš na onaj koji najviše odgovara tvom stilu igre. Netko će htjeti podići dribling, netko snagu ili pace. Sve ovisi o samom igraču.

 Igram slicno tebi,trazim rupu ,nisam neki skiler ,da se ne lazemo.

Ili dupli pass i tako to.

 Probaj naucit koji skill... Nije na odmet. Ings mi se ne cini kao pojacanje kraj Martiala. 

 Uzeo sam Timu ,nisam dobro procitao.Aj ostavit cu Martiala ,zasad

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 12:29 (PeroMilic03).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Probaj naucit koji skill... Nije na odmet. Ings mi se ne cini kao pojacanje kraj Martiala. 

 Slazem se, ball roll, drag back (L1 + R1 i smjer unatrag) su zbilja jednostavni, a efektivni. Ja sam koristio Martiala duze vrijeme i iskreno izgleda bolje nego Ings, a i uvijek je trpao. Mislim da je Ings malo prespor za strikera. Rade nek promjeni Pulisica za Saint Maximina ili jos bolje Rashforda jer je trenutno dosta jeftin.

VISCA BARCA
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Jack Black kaže...
SimeKZ kaže...

 Probaj naucit koji skill... Nije na odmet. Ings mi se ne cini kao pojacanje kraj Martiala. 

 Slazem se, ball roll, drag back (L1 + R1 i smjer unatrag) su zbilja jednostavni, a efektivni. Ja sam koristio Martiala duze vrijeme i iskreno izgleda bolje nego Ings, a i uvijek je trpao. Mislim da je Ings malo prespor za strikera. Rade nek promjeni Pulisica za Saint Maximina ili jos bolje Rashforda jer je trenutno dosta jeftin.

 Rashford mi je meta ,uzecu Maximina za sada. Drag back i roll znam da koristim,mislio sam na neke finije skilove. :)

Rashford 110 k na PC ,tesko da cu toliko skupiti za mjesec.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 12:33 (PeroMilic03).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Uzmi coinse iz DR, i Wernera u napad. Za tu lovu je hax napadac, nema sta ne ulazi, ljevom ili desnom..

Doguro WL do golda, ko da sam oro i kopo u isto vrijeme. Psihicki te ubije ova igra, nema nikakvog zadovoljstva. Kad zena kaze da ostavim, jer me ne zeli gledati mrzovoljnog citav dan, znas koliko je sati.. nadam se da nece vise biti fife za ps4, jer ps5 nemam namjeru kupovati
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Uzmi coinse iz DR, i Wernera u napad. Za tu lovu je hax napadac, nema sta ne ulazi, ljevom ili desnom..

Doguro WL do golda, ko da sam oro i kopo u isto vrijeme. Psihicki te ubije ova igra, nema nikakvog zadovoljstva. Kad zena kaze da ostavim, jer me ne zeli gledati mrzovoljnog citav dan, znas koliko je sati.. nadam se da nece vise biti fife za ps4, jer ps5 nemam namjeru kupovati

 Zena i djeca odu kod njenih pa igram malo,cim cujem da se vracaju odmah izlazim na X .

Nema sanse da zena zna da igram,bio bi rat u kuci.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Rashford mi je meta ,uzecu Maximina za sada. Drag back i roll znam da koristim,mislio sam na neke finije skilove. :)

Rashford 110 k na PC ,tesko da cu toliko skupiti za mjesec.

 Odigras squad battlese dobis 15-30k coinsa, odigras malo rivalse i skupis bez problema. 

VISCA BARCA
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Jack Black kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Rashford mi je meta ,uzecu Maximina za sada. Drag back i roll znam da koristim,mislio sam na neke finije skilove. :)

Rashford 110 k na PC ,tesko da cu toliko skupiti za mjesec.

 Odigras squad battlese dobis 15-30k coinsa, odigras malo rivalse i skupis bez problema. 

 Da,igram rivalse 2-3 dnevno. Eto,ponovio sam se malo.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
Jack Black kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Rashford mi je meta ,uzecu Maximina za sada. Drag back i roll znam da koristim,mislio sam na neke finije skilove. :)

Rashford 110 k na PC ,tesko da cu toliko skupiti za mjesec.

 Odigras squad battlese dobis 15-30k coinsa, odigras malo rivalse i skupis bez problema. 

 Da,igram rivalse 2-3 dnevno. Eto,ponovio sam se malo.

 Tu nemas kaj vise. Sad samo peglaj kolko mozes i to je to. Ja bi se na tvom mjestu ostavio SBa i samo Rivalse igrao. Jedino tako ces naucit igrat. sb radis radi nagrada i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...
Jack Black kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Rashford mi je meta ,uzecu Maximina za sada. Drag back i roll znam da koristim,mislio sam na neke finije skilove. :)

Rashford 110 k na PC ,tesko da cu toliko skupiti za mjesec.

 Odigras squad battlese dobis 15-30k coinsa, odigras malo rivalse i skupis bez problema. 

 Da,igram rivalse 2-3 dnevno. Eto,ponovio sam se malo.

 Tu nemas kaj vise. Sad samo peglaj kolko mozes i to je to. Ja bi se na tvom mjestu ostavio SBa i samo Rivalse igrao. Jedino tako ces naucit igrat. sb radis radi nagrada i to je to. 

 Da,tako cu . Jebes WC i pobjedu kad gubim od ljudi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Bolje se ostavi i DR, i uzivaj u zivotu :)

Imas na futbinu cijene igraca, da ih ne preplacujes, vec vidis koliko su im cijene, i likovi s kojim igracima najvise pasu.

Btw: juce odradim onaj sbc 84+, i dobijem crnog Lukakua, otvorim sbc TOTW i dobijem Mee od 82.. di je tu logika?!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Bolje se ostavi i DR, i uzivaj u zivotu :)

Imas na futbinu cijene igraca, da ih ne preplacujes, vec vidis koliko su im cijene, i likovi s kojim igracima najvise pasu.

Btw: juce odradim onaj sbc 84+, i dobijem crnog Lukakua, otvorim sbc TOTW i dobijem Mee od 82.. di je tu logika?!

 U tome da je ovo 81+ a ovo 84+. Ne kuzim cemu cudenje 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ma sve to stoji. Ali ako je best of totw pa daj mi nesto koristivo, sta ce mi Mee?! Ko da ce ikad zaigrati, daj nesto od 85+ makar, ako ne pase u ekipu, da ga mogu u sbc ubaciti.. sta cu sad s ovim indijancem?!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ma sve to stoji. Ali ako je best of totw pa daj mi nesto koristivo, sta ce mi Mee?! Ko da ce ikad zaigrati, daj nesto od 85+ makar, ako ne pase u ekipu, da ga mogu u sbc ubaciti.. sta cu sad s ovim indijancem?!

 To su ti pitanja koja se ja pitam nakon svakog player picka u cet. :D

3 godine
offline
FIFA 21

Odigrao sam 2 rivalsa,Timo zabio 7 komada.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ma sve to stoji. Ali ako je best of totw pa daj mi nesto koristivo, sta ce mi Mee?! Ko da ce ikad zaigrati, daj nesto od 85+ makar, ako ne pase u ekipu, da ga mogu u sbc ubaciti.. sta cu sad s ovim indijancem?!

Cudni ti zahtjevi :D :D  Nista, imat ces ih u klubu ko i ja... ako nemam 10ak tih IFova, nemam nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ma sve to stoji. Ali ako je best of totw pa daj mi nesto koristivo, sta ce mi Mee?! Ko da ce ikad zaigrati, daj nesto od 85+ makar, ako ne pase u ekipu, da ga mogu u sbc ubaciti.. sta cu sad s ovim indijancem?!

 Bar si dobio rating 82. Ja imam u klubu desetak IF kartica ratinga 78/79 koje sam tako dobio.

12 godina
offline
FIFA 21

Ljudi su prekomicni u ovim friendliesima. Toliki sweat ne psotoji nigdje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ako odradim ove ostale swap kartice, ocu ih moc sluziti u sljedecem krugu?! Jer mi je ostalo 3..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ako odradim ove ostale swap kartice, ocu ih moc sluziti u sljedecem krugu?! Jer mi je ostalo 3..

 Ne. Icon swaps 1 je samo za ovu turu, poslije su beskorisne.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ljudi su prekomicni u ovim friendliesima. Toliki sweat ne psotoji nigdje. 

 Tak nekak. Vidi ovog degena, svi igrači su mu top verzije istih, a uklizavanje mu je jedina tipka koju koristi, i onaj retardirani novi 'skillerski' gol sa dizanjem sebi u zrak. Svejedno je izgubio jer je degen koji samo uklizava pa si je napravio deficit na terenu, a preko krila ne ide kad ovdje ne pada stamina pa se adama i klaiber ne umaraju.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo haland nakon wl... sve tekme su odigrane u wl nema nije imao ni jedne rivalsa. I danas magicno ne moze pogoditi gol a lopta se penje kad je pukne, jebeno se penje preko gola samo da ne ide nutra. Lopte glavom idu ili po sredini ili u aut izmedu nema. Zatvorise pipu kanađani. Vidim da sam krivu sliku stavio, evo jedne na zavrsetku wl.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 22:36 (cicek).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Evo haland nakon wl... sve tekme su odigrane u wl nema nije imao ni jedne rivalsa. I danas magicno ne moze pogoditi gol a lopta se penje kad je pukne, jebeno se penje preko gola samo da ne ide nutra. Lopte glavom idu ili po sredini ili u aut izmedu nema. Zatvorise pipu kanađani. Vidim da sam krivu sliku stavio, evo jedne na zavrsetku wl.

 Lopte glavom su ti ove godine potpuno Manual kontrole ako igras online.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

Evo haland nakon wl... sve tekme su odigrane u wl nema nije imao ni jedne rivalsa. I danas magicno ne moze pogoditi gol a lopta se penje kad je pukne, jebeno se penje preko gola samo da ne ide nutra. Lopte glavom idu ili po sredini ili u aut izmedu nema. Zatvorise pipu kanađani. Vidim da sam krivu sliku stavio, evo jedne na zavrsetku wl.

 Lopte glavom su ti ove godine potpuno Manual kontrole ako igras online.

 Pa vise manje... ali kad moras zabiti i kante ce opalit šamarelicu.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...

Evo haland nakon wl... sve tekme su odigrane u wl nema nije imao ni jedne rivalsa. I danas magicno ne moze pogoditi gol a lopta se penje kad je pukne, jebeno se penje preko gola samo da ne ide nutra. Lopte glavom idu ili po sredini ili u aut izmedu nema. Zatvorise pipu kanađani. Vidim da sam krivu sliku stavio, evo jedne na zavrsetku wl.

 Lopte glavom su ti ove godine potpuno Manual kontrole ako igras online.

 Pa vise manje... ali kad moras zabiti i kante ce opalit šamarelicu.

 Nije vise-manje. Potpuno je manualno, Kante ce zabiti ako uspijes naciljati s njim i doci do lopte.

Eventualno pokusaj sa X-om "pucati" glavom, odnosno gumbom za dodavanje po podu. Tu i tamo zabijem nesto iz kornera otkako sam poceo to pokusavati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice