FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FIFA 21

Onaj mali Anders opet lagano 30 pobeda u wl. Sad gledalo njegove zadnje dve utakmice na twitchu 52k ljudi jbt. Mali nije normalan. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...

Onaj mali Anders opet lagano 30 pobeda u wl. Sad gledalo njegove zadnje dve utakmice na twitchu 52k ljudi jbt. Mali nije normalan. 

 Jucer kompletni serveri padnu, svi doviju jebeni poraz. Mali nije.

Cijelu godinu me ne DCa, od jucer 3 puta. Zavrsavam sa 14-3.

Zadnja tekma je sve. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Ja dođem na 14-8, reko ajd igrat ću još pa šta bude, lagano poraz za porazom jer moji odjednom nakon 4 wina za redom ne znaju više pogodit gol. Sad sam opalio altf4 odmah namjerno umjesto alttab kad sam 3x za redom sa 16m pogodio stativu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

I tak opet kanadani ne poznaju matematiku :D dodem do 18 povjeda, ali po njihovoj racunici je to 14. Bravo! Al kad sam vidio da je ovaj 83+ igraci 5 tokena reko nema sanse ne treba mi ni jedan. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ljudi koga na LW ?Igra mi Pulisic jos.Da li valja Sterling ?PL naravno .

Imam oko 30 k .

Maximin nema sut ...

Mislio sam Dembele pa da ga linkam sa Sisoko i Martial.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Imat cu 11 tokena na kraju balade.

Uzet Hagi-a i ne kockat se s ničim, i stavit ga na cam-a umjesto Maddisona ili odigrat lutriju pa otvarat base&mid icon pack??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Imat cu 11 tokena na kraju balade.

Uzet Hagi-a i ne kockat se s ničim, i stavit ga na cam-a umjesto Maddisona ili odigrat lutriju pa otvarat base&mid icon pack??

 Sere te svjetski, otvori. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
FIFA 21

Ovu wl sam igrao valjda protiv 5 ili 6 likova koji su igrali s Adamom na stoperu, za popizdit jebote.. Ali ajde, na kraju elite 3, nadam se da bude neki dobar totw, makar prosli elite sam dobio takve kurcine da se necu nicem nadat.. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

Imat cu 11 tokena na kraju balade.

Uzet Hagi-a i ne kockat se s ničim, i stavit ga na cam-a umjesto Maddisona ili odigrat lutriju pa otvarat base&mid icon pack??

 Sere te svjetski, otvori. 

 Owen i R.Keane do sad u icon sbc-ovima, nije baš neka teška sreća, no opet, ima i kudikamo gore

12 godina
offline
FIFA 21

Friendly... 2-0 za mene. Lik izade van, meni poraz 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

I tak opet kanadani ne poznaju matematiku :D dodem do 18 povjeda, ali po njihovoj racunici je to 14. Bravo! Al kad sam vidio da je ovaj 83+ igraci 5 tokena reko nema sanse ne treba mi ni jedan. 

 Računa ti pobjede u WL tek od petka poslije 19h. Vjerojatno si odigrao par tekmi prije 19h pa ti logično te pobjede ne računa jer su zahtijevi izašli u petak navečer u 19h.

15 godina
offline
FIFA 21

Ova igra ima veze sa svim samo ne sa nogometom.

7 utakmica sam odigrao sa liga nos igračima i first owner, da riješim 2 obj odjednom, nisam imao liga nos golmana, stavim si Alissona na klupu za svaki slučaj, ali nije bilo potrebe, samo u 2 tekme, od toga sam jednu svejedno izgubio protiv featured tima, znači 64, da ŠEZDESETČETIRI, rated VEZNJAK mi je bio na golu i dobivao veće ocjene nego alisson u 90% tekmi. Smiješno. Znam da je sq battle u pitanju, ali na world class igraju dosta dobro, znači nije baš da nije nitko pucao po golu. Lik je imao u prosjeku 4,5 obrana po utakmici, smiješno, a em je mali, em je veznjak koji veze nema sa gk statsima....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

I tak opet kanadani ne poznaju matematiku :D dodem do 18 povjeda, ali po njihovoj racunici je to 14. Bravo! Al kad sam vidio da je ovaj 83+ igraci 5 tokena reko nema sanse ne treba mi ni jedan. 

 Računa ti pobjede u WL tek od petka poslije 19h. Vjerojatno si odigrao par tekmi prije 19h pa ti logično te pobjede ne računa jer su zahtijevi izašli u petak navečer u 19h.

 Ahaa, e jebiga onda ne pratim kad to izlazi jer ni ne planiram ostale modove pokretati. Svakak im matematika ne valja sto se tice ocjena 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

 Ne razumijem. Kako misliš na x? 

13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

 Ne razumijem. Kako misliš na x? 

 Valjda kad je izjednacen rezultat :D. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

 Ne razumijem. Kako misliš na x? 

 Valjda kad je izjednacen rezultat :D. 

 Pa jebo ga led ako igramo svi na golden gol, onda treba to i poštovati. Ja sam jučer počeo, u prve četiri tekme sam zabio prvi gol, ljudi pauzu odma i napuste. Peta tekma ja bolji, ali lik zabi meni prvi gol i razmišljam sad jbt led bolji sam, ali neću bit supak i nastavit igrat, poštovat ću i ja taj golden gol..

I tako i treba da bude i tako i treba da svi radite. 

Mislim ne može vama niko ništa ako vi nećete golden gol rule, ali ono, budi čovjek, ne budi picka.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 17:30 (manipulator).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Zasto bi netko bio picka, ako ne želi igrati po nekom pravilu koje si ti zamislio i još pola zajednice? Gdje sam ja ili Šime prihvatio igrati po tom pravilu koje si ti zamislio pa da ga ja poštujem, a ti ne možeš poštivati da netko želi odigrati cijelu utakmicu? EA je sada ubacio broj utakmica, to je prvo upozorenje za golden goal, sljedeći put kada naprave requirementse toliko teške da ih pola zajednice neće moći napraviti, onda će ih se prozivati, igraj kako hoćeš igrati, ali nemoj nekoga prozivati pickom jer neće igrati kako si ti poželio, ako toliko voliš to pravilo, igraj tako u vikend ligi onda isto.
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...
Zasto bi netko bio picka, ako ne želi igrati po nekom pravilu koje si ti zamislio i još pola zajednice? Gdje sam ja ili Šime prihvatio igrati po tom pravilu koje si ti zamislio pa da ga ja poštujem, a ti ne možeš poštivati da netko želi odigrati cijelu utakmicu? EA je sada ubacio broj utakmica, to je prvo upozorenje za golden goal, sljedeći put kada naprave requirementse toliko teške da ih pola zajednice neće moći napraviti, onda će ih se prozivati, igraj kako hoćeš igrati, ali nemoj nekoga prozivati pickom jer neće igrati kako si ti poželio, ako toliko voliš to pravilo, igraj tako u vikend ligi onda isto.

 Vikend liga koja ima rankove za svake 2-3 pobjede i nagrade shodno tom ranku, i ŠEZDESET utakmica fore za pobijedit ČETRNAEST od tih ŠEZDESET za DVA tokena, u PRIJATELJSKIM utakmicama bez ikakvog ranka, tebi je to ISTO?

Ako ne možeš pobjedit 14 utakmica od 60, onda se batali fife i igraj šah. Ja koji pojma nemam pobjedim 14 u maksimalno 20 tih prijateljskih tekmi.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...
Zasto bi netko bio picka, ako ne želi igrati po nekom pravilu koje si ti zamislio i još pola zajednice? Gdje sam ja ili Šime prihvatio igrati po tom pravilu koje si ti zamislio pa da ga ja poštujem, a ti ne možeš poštivati da netko želi odigrati cijelu utakmicu? EA je sada ubacio broj utakmica, to je prvo upozorenje za golden goal, sljedeći put kada naprave requirementse toliko teške da ih pola zajednice neće moći napraviti, onda će ih se prozivati, igraj kako hoćeš igrati, ali nemoj nekoga prozivati pickom jer neće igrati kako si ti poželio, ako toliko voliš to pravilo, igraj tako u vikend ligi onda isto.

 Ja sam lijepo napisao da svatko ima pravo da odluči. To sad igraš, povedes 3 utakmice i ljudi napuste i ti dobijes win. Četvrta tekma dođe ti gubis 0:1 i nastavis igrati, to za tebe fer? To za mene nije fer.. ne pozivam nikoga, niti sam koga imenovao.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Mic_zap kaže...
Zasto bi netko bio picka, ako ne želi igrati po nekom pravilu koje si ti zamislio i još pola zajednice? Gdje sam ja ili Šime prihvatio igrati po tom pravilu koje si ti zamislio pa da ga ja poštujem, a ti ne možeš poštivati da netko želi odigrati cijelu utakmicu? EA je sada ubacio broj utakmica, to je prvo upozorenje za golden goal, sljedeći put kada naprave requirementse toliko teške da ih pola zajednice neće moći napraviti, onda će ih se prozivati, igraj kako hoćeš igrati, ali nemoj nekoga prozivati pickom jer neće igrati kako si ti poželio, ako toliko voliš to pravilo, igraj tako u vikend ligi onda isto.

 Vikend liga koja ima rankove za svake 2-3 pobjede i nagrade shodno tom ranku, i ŠEZDESET utakmica fore za pobijedit ČETRNAEST od tih ŠEZDESET za DVA tokena, u PRIJATELJSKIM utakmicama bez ikakvog ranka, tebi je to ISTO?

Ako ne možeš pobjedit 14 utakmica od 60, onda se batali fife i igraj šah. Ja koji pojma nemam pobjedim 14 u maksimalno 20 tih prijateljskih tekmi.

 Ma de prvi puta vidim da lik posta u temi ovoj, vjerojatno ni ne igra fifu ni fut. Ko kad bi ja oso u temu Playstation 5 i počeo im srati kako je xbox bolji i oso dalje.. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Prvo čitaj malo sa razumijevanjem, ja ne znam od kuda ti informacija da ja ne mogu ih završiti, jer sam završio u 15 utakmica jučer, ja sam rekao da su stavili game limit, zbog golden gola, kao malo upozorenje, ljudi ga opet rade, nemoj se čuditi i napadati EA kada sljedeće swapse naprave duplo teže.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Napisao si da svatko ima pravo da odluci, pa napišeš nemoj biti picka, netko je picka jer želi odigrati utakmicu? Jer znam da mogu dobiti nekoga, čak i ako gubim 1:0,2:0,3:0?
Da fer je za mene ostati i igrati, jer zamisli ovo, želim odigrati nogometnu utakmicu, da želim igrati 2 minute, pozvao bi frenda do sebe i skratio trajanje in game minuta i igrali bi tekmu po 2 minute poluvrijeme.
Da se još nadovežem, to kaj me vidiš prvi puta u ovoj grupi je možda zato kaj nemam potrebu svaki dan pisati na forumu kako me igrica živcira, kada me živcirala prestao sam ju igrati na 2 godine, a i ti si ustanovio kako ja nemam pojma o čemu ja pišem, a igram ultimate team of fife 12
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 18:02 (Mic_zap).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...
Napisao si da svatko ima pravo da odluci, pa napišeš nemoj biti picka, netko je picka jer želi odigrati utakmicu? Jer znam da mogu dobiti nekoga, čak i ako gubim 1:0,2:0,3:0?
Da fer je za mene ostati i igrati, jer zamisli ovo, želim odigrati nogometnu utakmicu, da želim igrati 2 minute, pozvao bi frenda do sebe i skratio trajanje in game minuta i igrali bi tekmu po 2 minute poluvrijeme.
Da se još nadovežem, to kaj me vidiš prvi puta u ovoj grupi je možda zato kaj nemam potrebu svaki dan pisati na forumu kako me igrica živcira, kada me živcirala prestao sam ju igrati na 2 godine, a i ti si ustanovio kako ja nemam pojma o čemu ja pišem, a igram ultimate team of fife 12

 Ti si ovo pogledao ugrubo i zato se desio problem. Jasno da svatko ima pravo igrati kako zeli i sto je najbolje dato se i igra... da neke fore pale vise od drugih to je nornalno jer je tako apsolutno u svemu na svijetu i naravno da ce oni koji su u toku biti uspjesniji, bla bla... problem ovog golden goala je to sto je comunity vratio fifi, ea-u istom mjerom ko sto obi godinama vracaju nama.... i sad kad netko prakticki trosi tvoje vrijeme, koje ima puno pravo trosit, ali tako i ti imas puno pravo da ga nazivas kako zelis... ako nekom smeta da ga se naziva imenima nek blokira osobu koja ga naziva imenima i problem rijesen. Problem s tim ljudima koji nisu prihvatili golden goal kao shortcut je to sto ti ljudi nisu nigdje, nit su na strani ea jer ne mogu biti na strani ea ako nisu na njihovom payrolu(barem nitko normalan nije), a nisu ni na strani comunitiya i onda nisu nigdje, to je problem. A kad nisi nigdje znas i sam kakav si. :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Totalno te razumijem, skroz ti je realan odgovor, samo nisi napisao, mi smo konzumenti, a EA odlučuje kaj će raditi, ja sam siguran da EA nije htio reakciju gdje ti realno možeš otključati Henrya za cca 10 sati igranja, jer ako je to moguće, njima će pasti prodaja paketića, jer će ekipa skužiti, zašto bi trošio novce, kada za 10 uloženih sati mogu dobiti čisto dobru ikonu Henrya, tako da EA će samo sve vise i vise otežavati, a moja reakcija je bila jer je bilo rečeno nemoj biti picka, jer sam se već jučer naživcirao, frajer mi zabije gol i sam stisne pauzu 3 puta, onda me još dodaje na origin, čisto okej, nek ljudi igraju kako žele, ja to poštujem igraj kako hoćeš, ali jako puno ljudi ne poštuje “nas” koji želimo odigrati utakmicu do kraja. Tu se nadovezujemo na ovaj komentar od Šime da ekipa izlazi na X rezultatu, meni se desilo jučer di sam izletio sam na golmana, rezultat 1:1 i ovaj je stisnuo alt+f4, sada je dobio dnf i ne računa mu se gol, a na kraju mu je golman obranio hahahaah
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...
Napisao si da svatko ima pravo da odluci, pa napišeš nemoj biti picka, netko je picka jer želi odigrati utakmicu? Jer znam da mogu dobiti nekoga, čak i ako gubim 1:0,2:0,3:0?
Da fer je za mene ostati i igrati, jer zamisli ovo, želim odigrati nogometnu utakmicu, da želim igrati 2 minute, pozvao bi frenda do sebe i skratio trajanje in game minuta i igrali bi tekmu po 2 minute poluvrijeme.
Da se još nadovežem, to kaj me vidiš prvi puta u ovoj grupi je možda zato kaj nemam potrebu svaki dan pisati na forumu kako me igrica živcira, kada me živcirala prestao sam ju igrati na 2 godine, a i ti si ustanovio kako ja nemam pojma o čemu ja pišem, a igram ultimate team of fife 12

Ako želiš igrati, igraj rivalse, WL ili online prijateljske tekme, bilo što. Ovaj mod nije za uživanje u igri već kako što prije odraditi zadatke.

 

edit: kako me sprdaju. Otvaram rare mega pack, gasi se prvo svjetlo, ide walkout, sve se plavi, španjolska zastava i izlazi ucl rodri 85? Daj me nemojte jebati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 20:32 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
JohnnyBlaze kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

 Ne razumijem. Kako misliš na x? 

 Valjda kad je izjednacen rezultat :D. 

 Pa jebo ga led ako igramo svi na golden gol, onda treba to i poštovati. Ja sam jučer počeo, u prve četiri tekme sam zabio prvi gol, ljudi pauzu odma i napuste. Peta tekma ja bolji, ali lik zabi meni prvi gol i razmišljam sad jbt led bolji sam, ali neću bit supak i nastavit igrat, poštovat ću i ja taj golden gol..

I tako i treba da bude i tako i treba da svi radite. 

Mislim ne može vama niko ništa ako vi nećete golden gol rule, ali ono, budi čovjek, ne budi picka.. 

Igrao sam onu prvu na golden goal. Ovu necu, nemas teoretske sanse. Tko je u ovom supackom communityu zasluzio to? majstor krene sa centra i zonglira prema golu... opali volej sa neymarom i ude unutra. Tisce mi pauzu i sad bi ja trebal izac van? 15ta ingame minuta ja vodim 4-1... on izade van. Pun mi je kurac tog GG, community hoce ovo, ono... 

 

 

Gdje je community kad pola dana ne mozes u igru a ovi ne produze WL?

Gdje je community kad dio ekipe dobije dupli red pick a dio ne?

Gdje je community kad treba prestat step over i bridge metu?

 

Ako ti se ne igra, nemoj igrat... izadi van i gotovo... Zivo me puca kurac za community. 

Kad community bude spreman za akcije protiv EA i nakon toga uspijemo izborit nesto kao sta su se SW fanovi izborili za uklanjanje loot boxova iz Battlefronta. Onda mozemo GG dokle hoces. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Baš ste me nasmijali s ovim branjenjem usranog communityja.... HAHAHAHHAHAAH

99% usranog communityja su obični idioti koji nemaju pojma o ničemu, a najmanje o nogometu i kako bi se trebao igrati da oba protivnika uživaju.

Svi gledaju samo gličeve, metu i kako najbrže doći do cilja i ne prezaju ni pred čime.

Ovo što vi pišete da je borba communityja protiv EA-a je običan bulšit - to je samo šortkat do tokena.

Dečki nemojte se zavaravati.

Isti taj papak koji vam je izašao na 0-1 će vam sutra opaliti presing, upaliti lag switch, igrati preko mobitela da se može disconectat i sve ostale pičke materine koje koriste, jebo im pas mater i comunitiyju.

Pogotovo mi koji se patimo na PC-u... mi dobro znamo kakav je to community... usrana gamad, a ne community.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
JohnnyBlaze kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

 Ne razumijem. Kako misliš na x? 

 Valjda kad je izjednacen rezultat :D. 

 Pa jebo ga led ako igramo svi na golden gol, onda treba to i poštovati. Ja sam jučer počeo, u prve četiri tekme sam zabio prvi gol, ljudi pauzu odma i napuste. Peta tekma ja bolji, ali lik zabi meni prvi gol i razmišljam sad jbt led bolji sam, ali neću bit supak i nastavit igrat, poštovat ću i ja taj golden gol..

I tako i treba da bude i tako i treba da svi radite. 

Mislim ne može vama niko ništa ako vi nećete golden gol rule, ali ono, budi čovjek, ne budi picka.. 

Igrao sam onu prvu na golden goal. Ovu necu, nemas teoretske sanse. Tko je u ovom supackom communityu zasluzio to? majstor krene sa centra i zonglira prema golu... opali volej sa neymarom i ude unutra. Tisce mi pauzu i sad bi ja trebal izac van? 15ta ingame minuta ja vodim 4-1... on izade van. Pun mi je kurac tog GG, community hoce ovo, ono... 

 

 

Gdje je community kad pola dana ne mozes u igru a ovi ne produze WL?

Gdje je community kad dio ekipe dobije dupli red pick a dio ne?

Gdje je community kad treba prestat step over i bridge metu?

 

Ako ti se ne igra, nemoj igrat... izadi van i gotovo... Zivo me puca kurac za community. 

Kad community bude spreman za akcije protiv EA i nakon toga uspijemo izborit nesto kao sta su se SW fanovi izborili za uklanjanje loot boxova iz Battlefronta. Onda mozemo GG dokle hoces. 

To je tvoje mišljenje i tvoje pravo.. Ali, opet sa druge strane gledam danas igram i u 40 minuta sam 3 tokena riješio a ovako bi se mučio i zivcirao.. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
JohnnyBlaze kaže...
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Vristim od smijeha kako ekipa izlazi na X. Nevjerovatno tokiscan community.

 Ne razumijem. Kako misliš na x? 

 Valjda kad je izjednacen rezultat :D. 

 Pa jebo ga led ako igramo svi na golden gol, onda treba to i poštovati. Ja sam jučer počeo, u prve četiri tekme sam zabio prvi gol, ljudi pauzu odma i napuste. Peta tekma ja bolji, ali lik zabi meni prvi gol i razmišljam sad jbt led bolji sam, ali neću bit supak i nastavit igrat, poštovat ću i ja taj golden gol..

I tako i treba da bude i tako i treba da svi radite. 

Mislim ne može vama niko ništa ako vi nećete golden gol rule, ali ono, budi čovjek, ne budi picka.. 

Igrao sam onu prvu na golden goal. Ovu necu, nemas teoretske sanse. Tko je u ovom supackom communityu zasluzio to? majstor krene sa centra i zonglira prema golu... opali volej sa neymarom i ude unutra. Tisce mi pauzu i sad bi ja trebal izac van? 15ta ingame minuta ja vodim 4-1... on izade van. Pun mi je kurac tog GG, community hoce ovo, ono... 

 

 

Gdje je community kad pola dana ne mozes u igru a ovi ne produze WL?

Gdje je community kad dio ekipe dobije dupli red pick a dio ne?

Gdje je community kad treba prestat step over i bridge metu?

 

Ako ti se ne igra, nemoj igrat... izadi van i gotovo... Zivo me puca kurac za community. 

Kad community bude spreman za akcije protiv EA i nakon toga uspijemo izborit nesto kao sta su se SW fanovi izborili za uklanjanje loot boxova iz Battlefronta. Onda mozemo GG dokle hoces. 

To je tvoje mišljenje i tvoje pravo.. Ali, opet sa druge strane gledam danas igram i u 40 minuta sam 3 tokena riješio a ovako bi se mučio i zivcirao.. 

I ja isto... ne brini. Nek izlaze, ja sigurno necu. Gubio sam 5-1 tekmu, lik je potrosio sve pauze. Odero sam ga 7-5... nek tisce sad. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice