FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.632
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ja ću sutra otvoriti dva ultimate packa da vidim mogu li gore od Šime? Maloprije sam gledao pack od nekog lika, ovaj 83x25 ili tako nekako. Dobio je tri 90 kartice, dvije 89, dvije 88, nekoliko 85, nekoliko 84 i sve ostalo 83. Meni bi za tako nešto trebalo jedno 1000 packova. Gledam lik u 85+ dobije ovog headliners fernandesa, aguera, sona, kantea i jednu 85. Ono, strašno što ekipa zna dobiti a ja sretan kada dobijem walkout od 30k coinsa.

 Uspio sam uzicarit neke francuze i silvere... pa cu sa njima napravit jos onaj 85+5x i to je to. 18 pobjeda u WL i tih 18 pobjeda pa kad to otvorim nek puca sve. VIdim ove tamo u FBC grupi redovito rokaju po 2-3 specijalne kartice po paketu. Al neka, barem netko.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 86+

Zato na lotu nisam nijedan broj pogodio😂

 Nisam niti ja jedan broj na lotu pogodio. Sve fulao za jedan. No niti u packu me ne ide. Moram naći što mi ide. Nikako da nađem...

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

2 put cupam untreadable Van Dijka. Ovog moram quick sell. Uzas.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Ljudi, da bih se log inao i outao iz FUT-a na tudjoj konzoli, jel trebam samo svoju FUT lozinku i mail, ili i PSN?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Ljudi, da bih se log inao i outao iz FUT-a na tudjoj konzoli, jel trebam samo svoju FUT lozinku i mail, ili i PSN?

 Problem bi mogao biti origin jer na svom acc imaš i origin acc. Bez njega ne možeš igrati niti na konzolama

12 godina
offline
FIFA 21

koja se picka materina dogada... jebemu mater u usta i igri mrtvoj. Pobjedim tekmu, stisnem exit match i kako sam stisnul da izadem van iz tekme tako me pljune van iz FUTa. Pisalo mi je poraz. Ma mars jebo te irud dragi. Pa ovog nema nigdje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

2 put cupam untreadable Van Dijka. Ovog moram quick sell. Uzas.

 Ja sam ih 4 dobio ove godine, 3 trejdabl, ovaj sad ucl je untr. A nemam kud s njim u tim, jedino da krenem igrat 532 a to mi se ne da.

12 godina
offline
FIFA 21

Nakon DCa iz nicega... Onda ovo... Zavrsit cu na jebenoj kardiologiji od ovog govna. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

FIFA je baš super igjica.

Rastavljam lika na proste faktore u prvih pola sata.

Imam 4 mrtve šanse koje ili golman brani ili moji pucaju u tri pičke materine.

Kako to biva, prva kontra i popušim gol i tu mi sve lađe potonu, izgubim volju za igranjem, ali igram zbog jebenih bodova za rivalse.

Opušten i ležeran izgubim 6-2 tu partiju.

 

Sljedeće tri nakon toga sam završio u roku keks.

Sve tri su riješene prije 20 minute protivnikovim rage qutom pri rezultatima 3-0, 2-0 i 2-0.

Dakle, sve, ali baš sve jebeno što sam opalio na gol je ušlo.

Ono što je trebalo ući, a bogami i ono što nije.

 

I LOVE THIS GAME!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Tko je odavdje Lejs i ima Dinamov grb i ime kluba "JebemTiMajku"?

Jucer je rastavljen na proste faktore...  :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Tko je odavdje Lejs i ima Dinamov grb i ime kluba "JebemTiMajku"?

Jucer je rastavljen na proste faktore...  :) 

 Kriva grupa, takve stvari pitas na FBC i napises GG ako si u grupi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Jel tko počeo radit Icon swaps? Je ne znam odakle bi uopće počeo..

Ajd Rivalse sam nabio 16700 pointsa, wl 8 pobjeda i 2 loss, nešto mi se ni neda baš igrat. 

 

I da jel vrijede oni isto iz prvog dijela Icon swapsa jer su mi ostale 3 te kartice? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Tko je odavdje Lejs i ima Dinamov grb i ime kluba "JebemTiMajku"?

Jucer je rastavljen na proste faktore...  :) 

 Kriva grupa, takve stvari pitas na FBC i napises GG ako si u grupi.

 Još mi i to treba, grupa razmaženih maminih i tatinih sinova gdje je tema tko ima veću kitu, to sam davno prerastao..  :))

 

Mislio sam da je odavdje netko sa foruma da mu dam koji savjet

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 12:22 (manipulator).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Tko je odavdje Lejs i ima Dinamov grb i ime kluba "JebemTiMajku"?

Jucer je rastavljen na proste faktore...  :) 

 Kriva grupa, takve stvari pitas na FBC i napises GG ako si u grupi.

 Još mi i to treba, grupa razmaženih maminih i tatinih sinova gdje je tema tko ima veću kitu, to sam davno prerastao..  :))

 

Mislio sam da je odavdje netko sa foruma da mu dam koji savjet

 aaaaaa... ''sampionski mentalitet savjeti''. To se uvijek cijeni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

FIFA je baš super igjica.

Rastavljam lika na proste faktore u prvih pola sata.

Imam 4 mrtve šanse koje ili golman brani ili moji pucaju u tri pičke materine.

Kako to biva, prva kontra i popušim gol i tu mi sve lađe potonu, izgubim volju za igranjem, ali igram zbog jebenih bodova za rivalse.

Opušten i ležeran izgubim 6-2 tu partiju.

 

Sljedeće tri nakon toga sam završio u roku keks.

Sve tri su riješene prije 20 minute protivnikovim rage qutom pri rezultatima 3-0, 2-0 i 2-0.

Dakle, sve, ali baš sve jebeno što sam opalio na gol je ušlo.

Ono što je trebalo ući, a bogami i ono što nije.

 

I LOVE THIS GAME!

 Točno to. Žao mi je ko psu što mi se nije dalo jutros snimat meč. Dođem s bele noćas u 2, reko ajd ne spava mi se, odigrat ću par tekmi wl, igram, gubim od jazavaca sa rare gold timovima,a bez problema dobijam ekipu koja ima neymara, mbappea, if rashforda u ekipi, i onda vrh. Znači izgubio sam 5 za redom, i onda dobio 2x likove sa mbappeom i neymarom, reko sve sam vidio, ajd još jednu pa nek me vrag nosi spavat, dan će. Lik povede 2-0, ja lud, ekipa ono, meta+cirkusiranje brazilcima, g.jesus, neymar, mbappe, moura napad, obrana ake,sanchez, walker. Reko neću press igrat, samo zamijenim pozicije inače igram lw mane, l.st rashford dst werner rw moura tott, i stavim ja wernera na lw, manea na l.st, rashforda na d.st. Do te tekme rashford je bio cirkusant, totalno sam bio nezadovoljan s njim, mane je otac bog za njega. Na kraju pobijedim 6-2, rashford 4 gola i 2 asista, što ti kažeš, ušlo je sve, a vrhunac utakmice šesti gol, alessandrini ljevak desnom nogom iz okreta preko noge tako smiješno je udario loptu da je izgledalo ko da je strgo nogu, pogađa sa 20m udaljenosti suprotne rašlje pod samu prečku preko Popea koji je stajao na 5m i ni pomako se nije. E kad sam to vidio, vidio sam sve ovaj vikend. Završio utakmicu i izišao van. Pa da nisam sa Maneom, Rashfordom, Wernerom, Owenom, Aguerom, ovaj vikend promašivao zicere sa 10m 1 na 1, cijeli gol fulao po 3-4x u tekmi, ne bi ništa rekao, ali nakon svih tih promašaja i pet utakmica za redom popušenih samo zbog toga (sve po 1 razlike i sve sa 10+ udaraca u okvir i 20 po golu), kad nakon svega toga pogodiš tako glup šut i takav šut uđe u gol tako maestralno, ma daj me nemoj batje, pobjedio sam, ali takve glupe golove retardirane ne želim ni davat ni dobijat. Da nije jadno, bilo bi smiješno.... I to da stvar bude bolja, taj rashfordov asist nije bio smisleni asist nego sam ja greškom stisnuo još jedno dodavanje pa šut, pa je lopta od manea došla rashfordu s kojim sam mislio puknit sa 10m, i on je samo prosljedio unatrag do Alessandrinija i onda mi je igra tek 'uhvatila' šut i to takav glup do bola, i onda još to uđe jer je Pope izišao na 5m prema rashfordu.... Majko sveta, ko u najboljem crtiću se sve odigrava po špagi kad igra tako zamisli. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Majko sveta, ko u najboljem crtiću se sve odigrava po špagi kad igra tako zamisli. 

Isto ovo što pišeš i kod mene.

U utakmici gdje sam promašio sve, pucao sam s Ronaldom dvaput s 10m tik pored stative.

U sljedećoj utakmici isti taj Ronaldo dva finessa s lijevom s ruba šesnaesterca - dvije bombe pod rašlje.

Fora mi je kad vidim da me sere, onda udaram sa svih pozicija, ne jebem, a sve ulazi HAHAHAAH

 

Isto sam zadnju igrao protiv tipa koji ima cijelu ekipu metu - Neymar, Mbappe, Ronaldo mu je napad tako da ne moram ostatak ekipe spominjati.

Dakle, prvi napad, dodam Hagiju u šesnaestercu, odmah radim fake shot i šut - lopta prolazi doslovno kroz Varanea i nakon toga tik pored golmana.

Sljedećeg napada se ne sjećam, ali gol je vjerojatno bio sličan i lik odmah izađe van.

Izašao bih i ja da sam popio takve golove :)

 

BTW Isti faj Hagi je u onoj prvoj promašio, odnosno pucao pored gola s par metara.

Prođem mu desnog beka i zabijem se prema golu, dodam Hagiju koji puca lijevom, jačom nogom, lopta odlazi pored gola - teže je u toj situaciji bilo pucati pored nego u gol.

Ono, sve izrađeno kako treba, samo treba tapnuti u gol, ali ne - NO GOAL FOR YOU!!!

[19xx] 4ntraks
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Na 11-2 sam, uđem u prvu tekmu danas i u drugoj minuti me baci van i piše mi poraz. Na 0:0 u 1:37 i piše mi poraz. Šupčine proklete

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Jucer sve super bilo imao 13:4 razmisljam mogao bi ganjat gold1 jer mi je najvise sta sam imao 17 pa sam stao. Naravno kako to ide nisam vise imao snage igrat jer me toliko psihicki izmorila igrica pa sam reko nastavit cu sutra tj danas. Krenem lagano ujutro s par rivals meceva buduci da nisam stigao preko tjedna odigrat za rank 1. Winam lagano 3 4 tekme pa kazem idem sad na wl. Izgubio sam 5 tekmi za redom i to sve takve glupe utakmice da i dalje ne mogu vjerovat. Od tih 5 s jednim likom mi je bas gust bilo igrat i izgubio sam 2:1 cisto posteno. Gameplay uzasan, IF Rashford koji inace trpa svaku utakmicu, spor ko traktor, neokretan, ne moze ball roll napravit, Mane isto tako. Jednu utakmicu se covjek poceo sprdat sa mnom. Vodim 2:0 (isto su bili preglupi golovi) i odjednom ne mogu 2 pasa spojit. Covjek lagano s 2:0 okrene na 5:2, ali je skuzio da me igra jebe jer sam fulao bar 3 zicera. Poceo je nebranit i izlazit s golmanom van na 15-20 metara znaci prazan gol moj 91 rated Mbappe lobom s 15 metara promasi cijeli gol. Lik ima goalkick i daje mi loptu mom igracu u noge namjerno, Mbappe se namjesti na sut u suprotni kut koji je prazan  finesse sa 99 finishingom promasi cijeli gol. Covjek mi opet daje loptu i izade s golmanom van, ball roll oko njega i puknem na gol, ali njegov Varane poleti ko superman i glavom izbija loptu s crte. Pustio sam samo joystick dok je on zonglirao u svom 16ercu jer je ocito i on skuzio da je igrica retardirana.

VISCA BARCA
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odigrao sam nekih 5 tekmi preko vpna i mogu rec da dalje ne igram bez pa makar i trokiralo ko ludo. Konacno sam vidio iste probleme kod protivnika kakve i ja imam... komeije u obrani i malaksevi sutevi po golu. Znaci cista sansa a ovaj mu puca preko gola. Branici mu pustaju lopte i tako to... vjerojatno je ona fora kao sto sam i rekao fifa ima lag kompenzaciju i sad kako misli da ja imam malo veci ping nego normalno ovog bokceka ogranicava. Sto mi je ok konacno su uvjeti vise manje isti. Ako se ja okrecem ko kamion okrece se i on... pa neka sretniji pobjedi. :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 16:13 (cicek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pope je ponio jatpack ali sam imao sanpionski mentalitet i izdrzao do produzetaka kad je skriptica popustila i desio se potop.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Savjet trebam. 2 swap kartice pa se orazolostit, ili bolje 5 i opet bit sjeban..?!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Pope je ponio jatpack ali sam imao sanpionski mentalitet i izdrzao do produzetaka kad je skriptica popustila i desio se potop.

 Imao sam do 80-e minute 12 suteva u okvir i nisam zabio nijedan gol nego sam gubio 2-0. Ovo je najgora utakmica u svim fifama dosad po pitanju sta su igraci promasili i sta je njegov golman obranio. Na kraju je izgubio jer je losiji za 6-7 golova u 90 min, ali mu igra dala da dozivi produzetke i morao je izac u 97.min. 13 obrana -.-

6 godina
offline
FIFA 21

Ja sam si rjesio jucer Sukera za 11 tokena. Obzirom da ne igram WL, niti mi je u planu, mogu jos 6 skupiti. Trebati ce mi 5 komada za: 25x83 ili 5x85 plus 2 ultimejt oeka. Sta mislite koja je kombinacija bolja za otvaranje kad izadju TOTY? Znam, dobiti cu kurac ovako ili onako. 🤣😁

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Otvaram ova dva ultimate packa. Kad sam vidio prvi sjetio sam se šime i da od goreg uvijek može gore. Drugi mi je malo popravio raspoloženje. Nikakav spektakl ali za sbc bit će tri dobre kartice. Daleko najbolji pack kojeg sam ove godine otvorio i opet jedva da je 100k coinsa. No ne žalim se. Ovih totw kartica ratinga 78/79 dobio sam do sada bar dvadeset komada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 18:26 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21





2 clipa, 30 sekundi. Nasmijte se na moj racun, ja ne mogu vise ovo govno neigrivo igrati. :)

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...





2 clipa, 30 sekundi. Nasmijte se na moj racun, ja ne mogu vise ovo govno neigrivo igrati. :)

 Ma to s penalima je dealbreaker. Ja sam rekao kad su spatchali te penale da se sude za takve nebuloze da ću prestat igrat i ne znam za koji k igram dalje, jer takvih penala imam u prosjeku 10 dnevno. A mene lome uklizavanjima i dobijem k a ne penal. Ne da je neigrivo, nego je samo jedan od vrhova ove nakupine smeća i govana zvane igjica fifa 21.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...

Pope je ponio jatpack ali sam imao sanpionski mentalitet i izdrzao do produzetaka kad je skriptica popustila i desio se potop.

 Imao sam do 80-e minute 12 suteva u okvir i nisam zabio nijedan gol nego sam gubio 2-0. Ovo je najgora utakmica u svim fifama dosad po pitanju sta su igraci promasili i sta je njegov golman obranio. Na kraju je izgubio jer je losiji za 6-7 golova u 90 min, ali mu igra dala da dozivi produzetke i morao je izac u 97.min. 13 obrana -.-

 Znaci ne bih stavio ben yedera u tim pa da ga đabe dobijem... rade cu muku mucit s potm lewom do izlaska potm benzeme... a benzema moze profulat 100 sansi jebe mi se. :D barem s benzemom necu glavu razbijat kako me uhvatio vvd na biciklu ko s salahom i wernerom u napadu. 

12 godina
offline
FIFA 21

Ne mogu ni uc u FUT. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

https://www.twitch.tv/anders_vejrgang - ja se ne mogu kretat, boras ne moze nista od delaya... da vidimo njega.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Majstor stisne pauzu.... izade iz igre. Connection lost, nakon toga... you have been dced from the server. Koja picka materina... vodim 6 jebenih 1. 12-2 uz dva DCa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice