FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nije tema al treba mi pomoc ako netko ima iskustva jer se nisam do sada susrea sa ovim.

 

Proda sam nesto coinsa i sjela mi je lova na paypal racun.

 

Sad gledam kako kupit nesto igara na ps4 al nema opcije za dodat paypal na ps4 store, googlam i vidim hrv nije podrzana.

 

Jel ima netko nekakvo rijesenje kako prebacit paypal kredit na ps4?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Nije tema al treba mi pomoc ako netko ima iskustva jer se nisam do sada susrea sa ovim.

 

Proda sam nesto coinsa i sjela mi je lova na paypal racun.

 

Sad gledam kako kupit nesto igara na ps4 al nema opcije za dodat paypal na ps4 store, googlam i vidim hrv nije podrzana.

 

Jel ima netko nekakvo rijesenje kako prebacit paypal kredit na ps4?

 Kupi PS bonove ili prebaci na karticu pa kupi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Nije tema al treba mi pomoc ako netko ima iskustva jer se nisam do sada susrea sa ovim.

 

Proda sam nesto coinsa i sjela mi je lova na paypal racun.

 

Sad gledam kako kupit nesto igara na ps4 al nema opcije za dodat paypal na ps4 store, googlam i vidim hrv nije podrzana.

 

Jel ima netko nekakvo rijesenje kako prebacit paypal kredit na ps4?

 Kupi PS bonove ili prebaci na karticu pa kupi.

 Nemam vezan paypal racun sa bankom.

 

PSN i paypal mi je sa hrvatskom adresom jel ima to veze i koju stranicu preporucujes?

6 godina
offline
FIFA 21

Drugi party i uletio Ake, da stvar bude gora, dupli, i jos gore, oba antrejdabl. 😆 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Nije tema al treba mi pomoc ako netko ima iskustva jer se nisam do sada susrea sa ovim.

 

Proda sam nesto coinsa i sjela mi je lova na paypal racun.

 

Sad gledam kako kupit nesto igara na ps4 al nema opcije za dodat paypal na ps4 store, googlam i vidim hrv nije podrzana.

 

Jel ima netko nekakvo rijesenje kako prebacit paypal kredit na ps4?

 Kupi PS bonove ili prebaci na karticu pa kupi.

 Nemam vezan paypal racun sa bankom.

 

PSN i paypal mi je sa hrvatskom adresom jel ima to veze i koju stranicu preporucujes?

 Iskreno, nemam pojma za hrvatski acc gdje se kupuju bonovi. Pcgamesupply ima za USA i ostale.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 Kako nije apsurdno da placas pristup internetu nekome tko nema veze s time? Ovo sto igre daju, daju zato sto moraju jer bi bilo ilegalno ljude doslovno derati za ništa.

 

 

Zašto bi bilo ilegalno? Netko treba plaćati i održavati servere da se ti možeš igrati. Ja s tim stvarno nemam problema. Uđem u bus i platim kartu za vožnju, uđem u birtiju i platim si pivu, idem online preko PS platim pretplatu. Tako svijet funkcionira.

 Lol kriva usporedba do boli. Ne nije to kao da ides na bus i platis kartu i ove ostale pizdarije. Odrzavanje servera nema veze s nama... to oni naplacuju izdavacima igara, a ne nama... a kako ce si oni provest isplativost, zaboli me. Ovo sto psplus posto samo iz jednog jedinog razloga da ps zaraduje na korisnicima cijele godine. Ali da pristup internetu koji si ti platio tcomu ili kome vec jos jednom placas je apsurd i neces me uvjeriti da nije. To ti je identicno ko da uzmes mobitel od samsunga koji platis neku cifru, uzmes pretplatu od tcoma za ajmo rec besplatne pozive i tad ti jos samsung veli jeeeeh kod nas jos moras platiti da uspostavis poziv cisto tak da zaradis. 

3 godine
offline
FIFA 21

Kolega je postavio taktiku za 433-2 ,pokazalo mi se super. Imam if Valverdea za super sub. Kojeg jos box to box jeftinog za sub na drugi cm?

Paulinho,Llorenre ili Naingollan ili nesto trece jeftino ? Umjesto Freda uzimam Wijnalduma uskoro. Znaci treba da mi zabije zamjena . Po mogucnosti da ima 4 * weak foot.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Kolega je postavio taktiku za 433-2 ,pokazalo mi se super. Imam if Valverdea za super sub. Kojeg jos box to box jeftinog za sub na drugi cm?

Paulinho,Llorenre ili Naingollan ili nesto trece jeftino ? Umjesto Freda uzimam Wijnalduma uskoro. Znaci treba da mi zabije zamjena . Po mogucnosti da ima 4 * weak foot.

Eto tebe u diviziji 9 dok si reko keks.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

Kolega je postavio taktiku za 433-2 ,pokazalo mi se super. Imam if Valverdea za super sub. Kojeg jos box to box jeftinog za sub na drugi cm?

Paulinho,Llorenre ili Naingollan ili nesto trece jeftino ? Umjesto Freda uzimam Wijnalduma uskoro. Znaci treba da mi zabije zamjena . Po mogucnosti da ima 4 * weak foot.

Eto tebe u diviziji 9 dok si reko keks.

 Jok vala,u 10 sam jos. Igram samo SB ,ucim se..

Odigram mozda jednu tjedno rivalse. ;)

3 godine
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

Kolega je postavio taktiku za 433-2 ,pokazalo mi se super. Imam if Valverdea za super sub. Kojeg jos box to box jeftinog za sub na drugi cm?

Paulinho,Llorenre ili Naingollan ili nesto trece jeftino ? Umjesto Freda uzimam Wijnalduma uskoro. Znaci treba da mi zabije zamjena . Po mogucnosti da ima 4 * weak foot.

Eto tebe u diviziji 9 dok si reko keks.

 Jok vala,u 10 sam jos. Igram samo SB ,ucim se..

Odigram mozda jednu tjedno rivalse. ;)

 Beckam mi nije nesto kao zamjena za cm. If Varvelde jeste.  Imam i If Tello ali ninon nije nesto. Imam i Modrica ,jbg zabija ali spor.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 O cem pricas ti. Bilo koji mode je za Beckhama. 

 

 

Jbga, rješavao sam paralelno neki zadatak sa silver igračima pa je valjda tamo trebalo semi-pro :)

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Kolega je postavio taktiku za 433-2 ,pokazalo mi se super. Imam if Valverdea za super sub. Kojeg jos box to box jeftinog za sub na drugi cm?

Paulinho,Llorenre ili Naingollan ili nesto trece jeftino ? Umjesto Freda uzimam Wijnalduma uskoro. Znaci treba da mi zabije zamjena . Po mogucnosti da ima 4 * weak foot.

 Rijesi ove objectivse i uzmi Gravenbercha ili ovog krilnog. Obojica su zvijeri. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako mogu prodati coinse i gdje?Kako to ide na ovim stranicama

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Nije tema al treba mi pomoc ako netko ima iskustva jer se nisam do sada susrea sa ovim.

 

Proda sam nesto coinsa i sjela mi je lova na paypal racun.

 

Sad gledam kako kupit nesto igara na ps4 al nema opcije za dodat paypal na ps4 store, googlam i vidim hrv nije podrzana.

 

Jel ima netko nekakvo rijesenje kako prebacit paypal kredit na ps4?

 Pa dodaš karticu koja je na pay palu, na nju napraviš withdraw.

Bila je opcija u postavkama ps4 i pay pal račun, ne znam dal ima još.. 

 

Kakve su cijene za coinse? Imam oko 4 mil coins 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Drugi party i uletio Ake, da stvar bude gora, dupli, i jos gore, oba antrejdabl. 😆 

 Ja sam u prvome dobio Odegarda ones to watch u drugome Tadića žuta kartica, ns znam šta je gore.. I odem otvorim 10 paketa za 7500 k..

Salah gold kartica, Chiellini Fut Freeze, Brandt UCL i Morata Inform 86..

Kad neće sbc party bag hoće pac luck..  :)) 

11 godina
offline
FIFA 21

Jel tko dosega lvl 30?ja sam uzeo Keitu, stavio mu shadow, ali nisam nešto previše impresioniran, mada je najbolja opcija od njih 3. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Ja ne znam sta mi se događa, igram fifu i odredi me u 4. diviziju, imao sam slabu momcad al sam dosta dobro odigrao tih 5 tekmi. I onda slijedi uzas, pobijedio sam.doslovno 1 tekmu a izgubio 13! Sta god da napravim vise neide, mijenjao sam i taktike i igrace, nista. Jeben crni niz koji mi se nikad nije dogodio od fife 14

 Ispao sam i ja iz 7. u 10. :)

Doduse namjerno ...

3 godine
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Evo da i ja postavim jednu taktiku s kojom mi solidno ide na tipkovnici na kompu. Svaki vikend odigram do golda 3, vecinom manje od 25 utakmica mi treba. Koristim onu balanced 3-5-2 kao drugu taktiku cisto jer je drugacija od ostalih, a primarna mi je 4-3-3(2).

 

 

   PAPL                    ST Drift wide, Target man, Come back on defence

    4                     LW Come back on defence, Cut inside, Get in behind, Get in box for cross

    8                     RW Stay forward, Cut inside, Get in behind, Get in box for cross

--------------              RCM/LCM  Get forward, Agressive interceptions

   FBU                    CDM  Cut passing lanes, Stay back

   8                     LB/RB Stay back, Conservative interceptions, Overlap

   8

   2 

   2

 

 

Svaku tekmu oba cm idu van oko 60.-70. min jer im stamina bude na nekih 60%, koristim Brunu i KDB pa kasnije udu ovisno o rezultatu ude jedan all round kao Herrera ili dva spica Politano i Correa. Vecinom preko 60% posjed i preko 10 suteva. Ne koristim nijedan skill osim fake shoot.

 Dobra ti ova taktika 433-2 doduse probao sam samo na proff. SB . Zabijem 10-12 golova slabijoj ekipi

a od jace i popusim .. :)

CM mi igraju Wijanaldum i Jesus i tacno je da su posle 70 min mrtvi.

Ubacim IF Valverdea ali mi fali drugi CM box to box tipa Nainngolan i sl.

Modrica imam pa sam njega probao ,ima sutinu i pass ali je pospor.

 

Sto rece Sime i jos neko sto bolje igram obranu sve vise uzivam u igri.Napad sam jos truba ali polako.

Manual obrana zakon,doduse mislim da i ne moze drugacije .

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 7:28 (PeroMilic03).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Jel tko dosega lvl 30?ja sam uzeo Keitu, stavio mu shadow, ali nisam nešto previše impresioniran, mada je najbolja opcija od njih 3. 

 Uzeo sam Romagnolia čisto jer sam Milanist i zato što inače nijedan od ta 3 mi nema šta radit u prvoj ekipi.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Evo da i ja postavim jednu taktiku s kojom mi solidno ide na tipkovnici na kompu. Svaki vikend odigram do golda 3, vecinom manje od 25 utakmica mi treba. Koristim onu balanced 3-5-2 kao drugu taktiku cisto jer je drugacija od ostalih, a primarna mi je 4-3-3(2).

 

 

   PAPL                    ST Drift wide, Target man, Come back on defence

    4                     LW Come back on defence, Cut inside, Get in behind, Get in box for cross

    8                     RW Stay forward, Cut inside, Get in behind, Get in box for cross

--------------              RCM/LCM  Get forward, Agressive interceptions

   FBU                    CDM  Cut passing lanes, Stay back

   8                     LB/RB Stay back, Conservative interceptions, Overlap

   8

   2 

   2

 

 

Svaku tekmu oba cm idu van oko 60.-70. min jer im stamina bude na nekih 60%, koristim Brunu i KDB pa kasnije udu ovisno o rezultatu ude jedan all round kao Herrera ili dva spica Politano i Correa. Vecinom preko 60% posjed i preko 10 suteva. Ne koristim nijedan skill osim fake shoot.

 Dobra ti ova taktika 433-2 doduse probao sam samo na proff. SB . Zabijem 10-12 golova slabijoj ekipi

a od jace i popusim .. :)

CM mi igraju Wijanaldum i Jesus i tacno je da su posle 70 min mrtvi.

Ubacim IF Valverdea ali mi fali drugi CM box to box tipa Nainngolan i sl.

Modrica imam pa sam njega probao ,ima sutinu i pass ali je pospor.

 

Sto rece Sime i jos neko sto bolje igram obranu sve vise uzivam u igri.Napad sam jos truba ali polako.

Manual obrana zakon,doduse mislim da i ne moze drugacije .

 To je taktika Liverpoola iz fife 20 sa 2-3 promjene. Za online si stavi onu 3-5-2 balanced sto ima tu na netu, onda onu 4-2-4 od kolege i nadi jos neku 4-4-2 cisto da imas par opcija ako ti neka taktika ne funkcionira u utakmici. Znalo mi se dogodit da sa ovog 4-3-3 gubim 2,3 razlike nakon 30 min i onda prebacim na neku od ostalih i pobjedim. Najveca razlika ti je sto tu imas jednog ST i nema CAM dok u 3-5-2 to dobijes, a imas LM i RM koji ubadaju sa strane.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
manipulator kaže...

Jel tko dosega lvl 30?ja sam uzeo Keitu, stavio mu shadow, ali nisam nešto previše impresioniran, mada je najbolja opcija od njih 3. 

 Uzeo sam Romagnolia čisto jer sam Milanist i zato što inače nijedan od ta 3 mi nema šta radit u prvoj ekipi.

 jedva kompletiram ove igrace kaj su na 14lvu. Nije mi jasno zasto nam daju tako lose igrace i tako lose nagrade u tom seasonu. Pa to je katastrofa sa onim loptama i pizdarijama... ko to hoce.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sam jucer odradio Party Bag 2x dobio Sancha RBa sto je svakako W 280k kartica pa za super sub i u drugom sam dobio neko sranje evo ne znam ni sam koga i rijesio sam 15 komada 80+ player pick sa svojim karticama i izvukao De Bruynea, Neuer i jos par 85-ica i 84-ki tako da sve u svemu zadovoljan onim sto sam dobio za eventualno neki sbc kasnije.

Jedino nisam dobio preorder packove jucer i kontaktiro sam ih kazu da cekam 24h.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Dobra ti ova taktika 433-2 doduse probao sam samo na proff. SB . Zabijem 10-12 golova slabijoj ekipi

a od jace i popusim .. :)

CM mi igraju Wijanaldum i Jesus i tacno je da su posle 70 min mrtvi.

Ubacim IF Valverdea ali mi fali drugi CM box to box tipa Nainngolan i sl.

Modrica imam pa sam njega probao ,ima sutinu i pass ali je pospor.

 

Sto rece Sime i jos neko sto bolje igram obranu sve vise uzivam u igri.Napad sam jos truba ali polako.

Manual obrana zakon,doduse mislim da i ne moze drugacije .

Za igranje SB brzina igrača je nebitna jer je to posve druga igra u odnosu na online igranje. Pogotovo na proff. gdje se igrači ponašaju totalno debilno. Bilo kojoj momčadi na proff moraš zabiti desetak golova sa srebrnim karticama. Nakon par tekmi skužiš da se AI ponaša uvijek isto i u napadau i u obrani. Znači nisam vidio gluplji AI do ove godine s kojim su se toliko hvalili. Totalni debilizam od igre. Igrači se vrte u krug, dribljaju sami sebe, bježe po terenu da ih ne mogu uhvatiti. Ne mogu to shvatiti? Evo ti dva primjera. Igrano na ultimate. Koja je svrha ovakve igre? AI ima veći posjed lopte i precizniju pass igru a pogle rezultat i omjer upućenih udaraca po golu. Je li to normalno?

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Dobra ti ova taktika 433-2 doduse probao sam samo na proff. SB . Zabijem 10-12 golova slabijoj ekipi

a od jace i popusim .. :)

CM mi igraju Wijanaldum i Jesus i tacno je da su posle 70 min mrtvi.

Ubacim IF Valverdea ali mi fali drugi CM box to box tipa Nainngolan i sl.

Modrica imam pa sam njega probao ,ima sutinu i pass ali je pospor.

 

Sto rece Sime i jos neko sto bolje igram obranu sve vise uzivam u igri.Napad sam jos truba ali polako.

Manual obrana zakon,doduse mislim da i ne moze drugacije .

Za igranje SB brzina igrača je nebitna jer je to posve druga igra u odnosu na online igranje. Pogotovo na proff. gdje se igrači ponašaju totalno debilno. Bilo kojoj momčadi na proff moraš zabiti desetak golova sa srebrnim karticama. Nakon par tekmi skužiš da se AI ponaša uvijek isto i u napadau i u obrani. Znači nisam vidio gluplji AI do ove godine s kojim su se toliko hvalili. Totalni debilizam od igre. Igrači se vrte u krug, dribljaju sami sebe, bježe po terenu da ih ne mogu uhvatiti. Ne mogu to shvatiti? Evo ti dva primjera. Igrano na ultimate. Koja je svrha ovakve igre? AI ima veći posjed lopte i precizniju pass igru a pogle rezultat i omjer upućenih udaraca po golu. Je li to normalno?

 Na ultimate ja bih dobio 12 golova?Svaka cast !Jbg,zabavljam se pomalo,otvorim koji pack.Za online nisam jer mi je pun k

trkaca po krilima i ono 3 igraca cekaju na centru.

Ne znam da se branim protiv toga osim sa drop back.Jednostavno nisam za stresove .

Igram online sa klubovima .To mi nekako ima vise smisla jer su timovi isti,nema nabudzenih kartica .

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 12:09 (PeroMilic03).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

 Na ultimate ja bih dobio 12 golova?Svaka cast !Jbg,zabavljam se pomalo,otvorim koji pack.Za online nisam jer mi je pun k

trkaca po krilima i ono 3 igraca cekaju na centru.

Ne znam da se branim protiv toga osim sa drop back.Jednostavno nisam za stresove .

Igram online sa klubovima .To mi nekako ima vise smisla jer su timovi isti,nema nabudzenih kartica .

Samo prati što AI radi ispred tvog gola. Možeš napamet krenuti jer će uvijek odigrati isto. Ja ih pustim da se dodavaju do besvjesti i kad krene odigravati samo presiječem loptu i krenem u kontru jer se sporo ili nikako ne vraćaju i samo im trpaš jedan te isti gol cijelu utakmicu. Dosadno za popizditi.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
PeroMilic03 kaže...

 Na ultimate ja bih dobio 12 golova?Svaka cast !Jbg,zabavljam se pomalo,otvorim koji pack.Za online nisam jer mi je pun k

trkaca po krilima i ono 3 igraca cekaju na centru.

Ne znam da se branim protiv toga osim sa drop back.Jednostavno nisam za stresove .

Igram online sa klubovima .To mi nekako ima vise smisla jer su timovi isti,nema nabudzenih kartica .

Samo prati što AI radi ispred tvog gola. Možeš napamet krenuti jer će uvijek odigrati isto. Ja ih pustim da se dodavaju do besvjesti i kad krene odigravati samo presiječem loptu i krenem u kontru jer se sporo ili nikako ne vraćaju i samo im trpaš jedan te isti gol cijelu utakmicu. Dosadno za popizditi.

 Probat cu danas bas tu taktiku.

3 godine
offline
FIFA 21

Ljudi kako ste prosli u zemljotesu?

Kod mene je na 5.katu  dobro zatreslo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 14:46 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ljudi kako ste prosli u zemljotesu?

Kod mene je na 5. spratu  dobro zatreslo.

 

 Ja sam na 40km od epicentra. 15s zgrada lelujala, popadalo sve kaj je moglo. Nakon toga je jos 4-5 bilo osjetnih. Jucer navecer kad sam otiso spavat je isto zatreslo i danas ujutro prije ovog velikog. Najgore je kaj ovome sad nece bit kraja dosta dugo. Jos mi kazu kolege sa PMFa da nakon ovog od 6.2 ce sigurno biti aftershockova od 4 pa na vise.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav svima,

 

Pliz help ako netko zna - imam disc verziju Fife 21 za PS4 i pokušavam napraviti upgrade na verziju za PS5.

Upgrade na PS5 verziju bi trebao biti besplatan, no ne nudi mi opciju za download PS5 verzije (disc je u PS-u, Fifa instalirana).

 

Sve što mi nudi je da kupim PS5 verziju koja je sada na January sale popustu.

 

 

Je li netko imao već takav problem i uspio ga riješiti?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
ago89 kaže...

Pozdrav svima,

 

Pliz help ako netko zna - imam disc verziju Fife 21 za PS4 i pokušavam napraviti upgrade na verziju za PS5.

Upgrade na PS5 verziju bi trebao biti besplatan, no ne nudi mi opciju za download PS5 verzije (disc je u PS-u, Fifa instalirana).

 

Sve što mi nudi je da kupim PS5 verziju koja je sada na January sale popustu.

 

 

Je li netko imao već takav problem i uspio ga riješiti?

 

Hvala

Vrati se par stranica unazad jer je bilo o ovome govora. Jedino si možeš pomoći da kontaktiraš EA. No kako rekoh, ljudi su već iznijeli svoja iskustva pa se vrati unazad do datuma kada je PS5 verzija igre izašla.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice