FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.933
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Mislim da je vec smijesno kolko se ponavlja koncept u kojem vodis 2-0, tekma ide na 2-2 nakon 2 ili 3 udarca protivnika i nakon toga ga razvalis sa 4 ili 5 komada... Nije mi to jasno da igra mora tako funkcionirat. Ako se uspije obranit tih 25-30 ingame minuta muke isusove onda te ovaj teoretski ne moze dobit. Nevjerovatno je kad si nadmocan u tijeku tekme kako se brzo stvari okrecu prvo u protivnikovu, pa onda u tvoju korist. 

17-4 i ostavljam ovaj ostatak za navecer. 

 Dobar skor. Sretno veceras u nastavku

13 godina
offline
Re: FIFA 21
trube kaže...
Jel došao kome update na ps5.imam disk verziju igre..i ps5 standard verziju..Proslo je vec 2dana od kad je update objavljen?

 Ne znam kako funkcionira upgrade za disk verziju, ali ja sa digitalnom verzijom sam morao ići u game library i tamo našao upgrade. Ne dobiješ običan update igre kao za svaku igru nego moraš stisnuti upgrade.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
trube kaže...
Jel došao kome update na ps5.imam disk verziju igre..i ps5 standard verziju..Proslo je vec 2dana od kad je update objavljen?

 Ne znam kako funkcionira upgrade za disk verziju, ali ja sa digitalnom verzijom sam morao ići u game library i tamo našao upgrade. Ne dobiješ običan update igre kao za svaku igru nego moraš stisnuti upgrade.

Nema jos. Ma isto je i za disk verziju cim predjes na igru u hubu mora ponudit da se skine, dok nama nudi da je kupimo opet. Stvarno sramota, evo 3-4 dan danas.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Mislim da je vec smijesno kolko se ponavlja koncept u kojem vodis 2-0, tekma ide na 2-2 nakon 2 ili 3 udarca protivnika i nakon toga ga razvalis sa 4 ili 5 komada... Nije mi to jasno da igra mora tako funkcionirat. Ako se uspije obranit tih 25-30 ingame minuta muke isusove onda te ovaj teoretski ne moze dobit. Nevjerovatno je kad si nadmocan u tijeku tekme kako se brzo stvari okrecu prvo u protivnikovu, pa onda u tvoju korist. 

17-4 i ostavljam ovaj ostatak za navecer. 

 Ja danas uzeo da igram malo rivalse.. I uz kavu igram i pričam sa ženom..

4:0 vodim.. Kažem ženi gledaj sad ovo, znači vodim i ovaj će sad zabit 2 krumpira, pa ćemo krenuti sa centra, ja ću promašit zicer, pa ide kontra za 4:3, pa nakon centra će odma udarit team press i ide 4:4...

Znaci ihtam i pričam, ali dajem sve od sebe koliko mogu da se to ne desi.. 

Naravno treći srk kave, 4:4, žena gleda onako slučajno, dsj nemoj zezati da je to toliko očito? Da draga, vidis da je, ali znaš šta je sad najbolje, što je on ispucao sada svog ea piguranka i team press, sad ja nastupam sa 2 gola i slavljem pokazivanjem mišića one body bilder..

Kraj utakmice 6:4 za mene..

 

Ovaj puta je za mene tako završilo, mada na 4:4 je promašio 2 zicera, a nakon toga Cruyff show.. Zabio sam mu 5 komada sa Cruyff, čak 1 slobodnjak.. 

10 godina
offline
FIFA 21
  1. Kupio sam Sissoka i Renata Sancez žute kartice kao investiciju jer će im timovi proci dalje, pa reko ajd da ih probam u paru..

Sad kad bi ja vama rekao da igram u D1 424 formaciju sa 7 deep obrana, pressing after possesion lost i da od 10 utakmica nisam niti jednu izgubio, štoviše svih 10 sam pobijedio, vi mi ne bi vjerovali.. 

Znači ova dvojica su čudovišta. Kakav isusov Kante, Wijnaldum, De Bruyne itd, ovo je perverzija..

 

Ali isto tako obrana je baš ono full pace nabrijana.. Možeš pogriješiti, ispasti i stices opet sa Kyle Walkerom Mbapea..  :)

 

Najdraže mi je od svega što budim ove sa 4231 sa 2 ili 3 deep obrane i na balanced, fensi šmensi.. 

Pa onda mijenjaju na 442 ili 4222, pa na kraju i 3412 na constant pressing, ali do tada je već 3 ili 4 razlike za mene..

 

Evo slika tima i postavki formacije i player instructions pa ako netko želi probati. Znači nije da youtube, nije od nekoga pro igrača, moja taktika.. 

Ništa vas ne košta probati pod frendly Classic match, malo da vidite i doživite pravi nogomet za promjenu, izadjite malo iz kutije i maknite se na trenutak od 4231 dosadne noobovske formacije.. 

 

Player instructions :

Oba ST su samo na stay central, drugo ništa 

Dva krilna (RM i LM) oba na Get in behind i cut inside, drugo ništa s

Oba CM su na stay on the edge of the box i cover center, ništa drugo 

LB i RB su na stay back while attacking i Overlap run

Golman je na sweeper keeper i Come for crosses.. 

 

Ako netko bude testirao neka javi kako je igrati sa tom formacijom i postavkama.. 

Ja vjerujem da ako si gold 2 ili gold 1 i znaš da igraš napad uz koji skill i da si malo iznad prosjeka što se tiče defanzivnog dijela da neće biti problema igrati ovaj stlye.. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 20:17 (manipulator).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 21

Sav red pick luck je kod ovoga. Zajedno sa Baby Icon packom. Bogu plakat momak, al jebat ga... Kad sa metra ne mogu gol dat.

 

Zasto ti nebi vjerovali? Pa D1 je leglo budaletina koje sa malo mozga i pritiska pometes. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 22:17 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo upravo sam odigro dvije tekme WL. Jednu dobio jednu izgubio. Prvu di sam dobio 28ms puni signal jebalo je al ne tolko. Drugo 34ms jedna crtica signala manje odma igraci ne postoje. Odbija mu se lopta itd. Samo dokaz da iza ponoci valja igrat kao ova dva dana zadnja a sam sebe sam sad posro u usta jer sam iso igrat.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

 Na PS5 Messi izgleda kao da je zapalio topa prije 5 minuta i gleda di je boca vode.

12 godina
offline
FIFA 21

13-0, 13-3, 19-5, 21-8. Veze sa bilo kakvom igrom koju sam ja igrao u Petak i Subotu ovo danas nema. Mislim da u ovoj FIFAi jos nisam toliko popizdio koliko sam danas popizdio da sam udario sakom po stolu da je sve zagrmilo. U drugoj ruci drzim joystick i toliko sam ga drzao da sam malo plastiku utisno unutra, no nikakvo ostecenja nema i sve 5 dalje radi. 
Nikad nisam bio tip koji ce razvalit nesto fizicki kraj sebe zbog igre. Opsujes, popizdis, iskalis se na bilo cemu. Ali ovo danas je van svake pameti  bilo. 

 

Naletio sam danas na 3 ili 4 gold ekipe gdje mi momcina sa Vardiem sprema po 2 komada i to lijevom nogom. Saint Maxim je ocigledno od jogurta jer se lik zaleti u tebe pa bude penal i tako. 

 

Zadnja tekma koju sam izgubio je sve samo nije nogomet. Napad Mbappe, IF Ronaldo, Neymar i IF Rashford. Primi loptu bicikl, stane, krene pa bicikl... na Neymara trci gore dolje i radi bicikl. Udem ispred njega, ma kakavi... on kroz tebe ode i zabije gol. Vodim cijelu mrtvu tekmu 2-1 da bi mi zakucal 3 komada u roku 10 ingame minuta jer su Kounde i Gomez prestali drzat pozicije nego lete nekam. 

 

Ne znam cemu sve ovo jbt led zbog glupe igre. Ovo doslovno treba igrat do 14 pobjeda i ugasit do sljedeceg petka, uopce ne dirat DR, nista. Koji smisao igre u kojoj 13 utakmica imam 11 bogova na terenu u ostalih 19 se cupam protiv protivnika koji samo zna tri skill movesa i niti ne pokusava nista drugo. Jedan PRO igrac me dobio posteno 2-1 i to je bilo 3/3 moji i 2/2 njegovi udarci. Mislim da sam vec napisal ovdje to. Neki Turcin iz Njemacke, verified igrac. Stvarno svaka cast. Al ova komedija. 

 

Fake shot, bicikl,bicikl,bicikl... fake shot, elastico, fake shot, elastico, bicikl, bicikl.. idi u picku materinu te idi. Bila bi me sramota rec' da sam pro igrac u FIFAi... najgori communiti na planeti zemlji, CS:GO i njegovi Rusi su mila majka za ove budale. Tamo te idiote barem pometes ako imas skilla, ovdje si bog i batina ako radis sve, samo ne igras nogomet :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

da li je ikad iko od Vas na fifi 21 dobio crveni karton, znaci 3 minuta idem sam prema golu i obori me sa ledja, nista mu ne dade, pa ni zuti kamo li crveni...znaci sudjenje je haos i kartoni...nikad neki balans napraviti il daju previse kartona il ne daju nikako

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ne razumijem ja sam 1960 skill raiting a igrica me spaja sa likom koji je 2512 jesam ga dobio da se pohvalim ali nema logike.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

13-0, 13-3, 19-5, 21-8. Veze sa bilo kakvom igrom koju sam ja igrao u Petak i Subotu ovo danas nema. Mislim da u ovoj FIFAi jos nisam toliko popizdio koliko sam danas popizdio da sam udario sakom po stolu da je sve zagrmilo. U drugoj ruci drzim joystick i toliko sam ga drzao da sam malo plastiku utisno unutra, no nikakvo ostecenja nema i sve 5 dalje radi. 
Nikad nisam bio tip koji ce razvalit nesto fizicki kraj sebe zbog igre. Opsujes, popizdis, iskalis se na bilo cemu. Ali ovo danas je van svake pameti  bilo. 

 

Naletio sam danas na 3 ili 4 gold ekipe gdje mi momcina sa Vardiem sprema po 2 komada i to lijevom nogom. Saint Maxim je ocigledno od jogurta jer se lik zaleti u tebe pa bude penal i tako. 

 

Zadnja tekma koju sam izgubio je sve samo nije nogomet. Napad Mbappe, IF Ronaldo, Neymar i IF Rashford. Primi loptu bicikl, stane, krene pa bicikl... na Neymara trci gore dolje i radi bicikl. Udem ispred njega, ma kakavi... on kroz tebe ode i zabije gol. Vodim cijelu mrtvu tekmu 2-1 da bi mi zakucal 3 komada u roku 10 ingame minuta jer su Kounde i Gomez prestali drzat pozicije nego lete nekam. 

 

Ne znam cemu sve ovo jbt led zbog glupe igre. Ovo doslovno treba igrat do 14 pobjeda i ugasit do sljedeceg petka, uopce ne dirat DR, nista. Koji smisao igre u kojoj 13 utakmica imam 11 bogova na terenu u ostalih 19 se cupam protiv protivnika koji samo zna tri skill movesa i niti ne pokusava nista drugo. Jedan PRO igrac me dobio posteno 2-1 i to je bilo 3/3 moji i 2/2 njegovi udarci. Mislim da sam vec napisal ovdje to. Neki Turcin iz Njemacke, verified igrac. Stvarno svaka cast. Al ova komedija. 

 

Fake shot, bicikl,bicikl,bicikl... fake shot, elastico, fake shot, elastico, bicikl, bicikl.. idi u picku materinu te idi. Bila bi me sramota rec' da sam pro igrac u FIFAi... najgori communiti na planeti zemlji, CS:GO i njegovi Rusi su mila majka za ove budale. Tamo te idiote barem pometes ako imas skilla, ovdje si bog i batina ako radis sve, samo ne igras nogomet :D 

 Apsolutno se slazem sa tobom. Gameplay nema veze sa onim od jucer i u petak. Ja koji sam nakon ponoci igrao danas je koma. Sad igram sa frajerom bolji sam u svemu 60 posjed lopte, udarci 100% 7-7 , pass 93% vodim 1-0 . Dobijem penal pucam penal nemogu obranit Ederson se u skoku izduzi i izvadi je ispod precke nemoguce. U 60 min zabija mi gol za 1-1. Krecu produzeci ja odma zabijam za 2-1. Niti 3 minute primam gol, odma nakon toga obrana mi vise ne postoji primam 3-2. Lik je neki Turcin

10 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Ne razumijem ja sam 1960 skill raiting a igrica me spaja sa likom koji je 2512 jesam ga dobio da se pohvalim ali nema logike.

 E pa u tome je stvar, nešto su promijenili. Prije 3 ili 4 dana sam bio D2 oko 1789 pts i spoji me sa likom iz D1 sa 1960 pts. To nešto nije u redu taj matchmaking.. Danas sam na 1980 i spoji me sa likom 1800..

 

Nesto su ili zajebali ili promijenili.. I ovo što su povezali Rivalse i WL, baš me zanima kad bi dropao namjerno u D6 npr i onda ne igram rivalse da bude 0/30 i da odem direktno igrati wl, baš me zanima sa kakvim igračima bi me spajali 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

13-0, 13-3, 19-5, 21-8. Veze sa bilo kakvom igrom koju sam ja igrao u Petak i Subotu ovo danas nema. Mislim da u ovoj FIFAi jos nisam toliko popizdio koliko sam danas popizdio da sam udario sakom po stolu da je sve zagrmilo. U drugoj ruci drzim joystick i toliko sam ga drzao da sam malo plastiku utisno unutra, no nikakvo ostecenja nema i sve 5 dalje radi. 
Nikad nisam bio tip koji ce razvalit nesto fizicki kraj sebe zbog igre. Opsujes, popizdis, iskalis se na bilo cemu. Ali ovo danas je van svake pameti  bilo. 

 

Naletio sam danas na 3 ili 4 gold ekipe gdje mi momcina sa Vardiem sprema po 2 komada i to lijevom nogom. Saint Maxim je ocigledno od jogurta jer se lik zaleti u tebe pa bude penal i tako. 

 

Zadnja tekma koju sam izgubio je sve samo nije nogomet. Napad Mbappe, IF Ronaldo, Neymar i IF Rashford. Primi loptu bicikl, stane, krene pa bicikl... na Neymara trci gore dolje i radi bicikl. Udem ispred njega, ma kakavi... on kroz tebe ode i zabije gol. Vodim cijelu mrtvu tekmu 2-1 da bi mi zakucal 3 komada u roku 10 ingame minuta jer su Kounde i Gomez prestali drzat pozicije nego lete nekam. 

 

Ne znam cemu sve ovo jbt led zbog glupe igre. Ovo doslovno treba igrat do 14 pobjeda i ugasit do sljedeceg petka, uopce ne dirat DR, nista. Koji smisao igre u kojoj 13 utakmica imam 11 bogova na terenu u ostalih 19 se cupam protiv protivnika koji samo zna tri skill movesa i niti ne pokusava nista drugo. Jedan PRO igrac me dobio posteno 2-1 i to je bilo 3/3 moji i 2/2 njegovi udarci. Mislim da sam vec napisal ovdje to. Neki Turcin iz Njemacke, verified igrac. Stvarno svaka cast. Al ova komedija. 

 

Fake shot, bicikl,bicikl,bicikl... fake shot, elastico, fake shot, elastico, bicikl, bicikl.. idi u picku materinu te idi. Bila bi me sramota rec' da sam pro igrac u FIFAi... najgori communiti na planeti zemlji, CS:GO i njegovi Rusi su mila majka za ove budale. Tamo te idiote barem pometes ako imas skilla, ovdje si bog i batina ako radis sve, samo ne igras nogomet :D 

 Baš zbog takvih stvari i zivciramja sam stao jučer na 11 utakmica, danas odigrao 3 sve tri pobijedio, meni dosta, 14 pobjeda i 7 utakmica ostalo.. Znam da sam realno gold 1 igrač, ali tih par utakmica dozivim stres, radi čega? Radi igre? Ne isplati se.. Ionako i nije baš tolika razlika u nagradama gold 3,gold 2 ili gold 1..

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zadnjih 5 utakmica mi neda pobjedit da ga jebem bio sam 17-4 sad sam 17-9. Svaku od tih 5 sam bio uvjerljivo bolji sto se posjeda tice i udarca i svaku sam vodio i na kraju izgubio. Evo sad izgubim 5-4 nakon sto sam vodio 3-1 i posjed lopte je bio 67-33 za mene ☺️ Znaci petak i subota za WL jer ovo danas valjda puno ljudi ceka zadnji dan kad svi ajmo tako rec dobri igraci ne igraju i karanje u supak na najjace

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
  1. Kupio sam Sissoka i Renata Sancez žute kartice kao investiciju jer će im timovi proci dalje, pa reko ajd da ih probam u paru..

Sad kad bi ja vama rekao da igram u D1 424 formaciju sa 7 deep obrana, pressing after possesion lost i da od 10 utakmica nisam niti jednu izgubio, štoviše svih 10 sam pobijedio, vi mi ne bi vjerovali.. 

Znači ova dvojica su čudovišta. Kakav isusov Kante, Wijnaldum, De Bruyne itd, ovo je perverzija..

 

Ali isto tako obrana je baš ono full pace nabrijana.. Možeš pogriješiti, ispasti i stices opet sa Kyle Walkerom Mbapea..  :)

 

Najdraže mi je od svega što budim ove sa 4231 sa 2 ili 3 deep obrane i na balanced, fensi šmensi.. 

Pa onda mijenjaju na 442 ili 4222, pa na kraju i 3412 na constant pressing, ali do tada je već 3 ili 4 razlike za mene..

 

Evo slika tima i postavki formacije i player instructions pa ako netko želi probati. Znači nije da youtube, nije od nekoga pro igrača, moja taktika.. 

Ništa vas ne košta probati pod frendly Classic match, malo da vidite i doživite pravi nogomet za promjenu, izadjite malo iz kutije i maknite se na trenutak od 4231 dosadne noobovske formacije.. 

 

Player instructions :

Oba ST su samo na stay central, drugo ništa 

Dva krilna (RM i LM) oba na Get in behind i cut inside, drugo ništa s

Oba CM su na stay on the edge of the box i cover center, ništa drugo 

LB i RB su na stay back while attacking i Overlap run

Golman je na sweeper keeper i Come for crosses.. 

 

Ako netko bude testirao neka javi kako je igrati sa tom formacijom i postavkama.. 

Ja vjerujem da ako si gold 2 ili gold 1 i znaš da igraš napad uz koji skill i da si malo iznad prosjeka što se tiče defanzivnog dijela da neće biti problema igrati ovaj stlye.. 

 

 Odigrao sam 15ak utakmica s tom taktikom i izgubio mozda 2-3 puta. Vecinom objectives, ali ova taktika je sweaty shit. Obranis se, lopta na krilo i dupli pas s bocnim ili veznim i utrcavanje po liniji te centarsut na prvu ili drugu ovisno gdje ti igrac prvo utrci.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
E ljudi ja samo igram sa turcima nece mi vjerovati ali bukvalno svaki je turcin pa ima li iko osim turaka da igra fifu!Kako ste zadovoljni sa gameplayom sa PS5?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kakvi debili! Danas nisam dobio svoja dva packa koji dolaze ponedjeljkom nakon što sam prešao na PS5 verziju fife. Ajd sad prepiska i traženje onog što je tvoje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pao sa ca 1400 pointsa na 980, i to s istom ekipom, ista taktika ama bas sve isto.. ne kuzim u cemu je problem, jel se desilo to ikome od vas?!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Kakvi debili! Danas nisam dobio svoja dva packa koji dolaze ponedjeljkom nakon što sam prešao na PS5 verziju fife. Ajd sad prepiska i traženje onog što je tvoje.

 kako si prešao na ps5 verziju,imaš digitalnu verziju igre ili sa diskom

15 godina
offline
Re: FIFA 21
trube kaže...
movie kaže...

Kakvi debili! Danas nisam dobio svoja dva packa koji dolaze ponedjeljkom nakon što sam prešao na PS5 verziju fife. Ajd sad prepiska i traženje onog što je tvoje.

 kako si prešao na ps5 verziju,imaš digitalnu verziju igre ili sa diskom

 Digitalnu

11 godina
offline
FIFA 21

Ne isplati se igrat vise od gold 3. Vec par Wl za redom dodjem do tog ranga i stanem. Jednostavno sacuvam zivce iako imam dobar score.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Meni ☹️
15 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Meni ☹️

Sad sam je obrisao i skidam ponovno da vidim hoće li se kaj promijeniti kod packova i sad skužim da mogu birati koju hoću fifu igrati, onu s PS4 ili ovu s PS5 tako da nisam trebao brisati. Kad se ponovno skine igra budem ušao u PS4 verziju igre da vidim jesu li mi packovi tamo. Da, još uvijek je problem s verifikacijom disk verzije igre i nema nadogradnje. Jebi ga, to je EA. Uvijek neki problem. No meni nije jasno zašto su mi ultimate verziju igre prekrstili u backham edition kada to nisu iste verzije igre? Obrišem i opet mi skida backham edition verziju. Kada odem u store i kliknem na ultimate kaže mi da tu verziju već imam i da je ne mogu ponovno pobrati. Ono, baš interesntno kada je backham edition navodno zamjena za basic verziju igre za PS5.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
manipulator kaže...
  1. Kupio sam Sissoka i Renata Sancez žute kartice kao investiciju jer će im timovi proci dalje, pa reko ajd da ih probam u paru..

Sad kad bi ja vama rekao da igram u D1 424 formaciju sa 7 deep obrana, pressing after possesion lost i da od 10 utakmica nisam niti jednu izgubio, štoviše svih 10 sam pobijedio, vi mi ne bi vjerovali.. 

Znači ova dvojica su čudovišta. Kakav isusov Kante, Wijnaldum, De Bruyne itd, ovo je perverzija..

 

Ali isto tako obrana je baš ono full pace nabrijana.. Možeš pogriješiti, ispasti i stices opet sa Kyle Walkerom Mbapea..  :)

 

Najdraže mi je od svega što budim ove sa 4231 sa 2 ili 3 deep obrane i na balanced, fensi šmensi.. 

Pa onda mijenjaju na 442 ili 4222, pa na kraju i 3412 na constant pressing, ali do tada je već 3 ili 4 razlike za mene..

 

Evo slika tima i postavki formacije i player instructions pa ako netko želi probati. Znači nije da youtube, nije od nekoga pro igrača, moja taktika.. 

Ništa vas ne košta probati pod frendly Classic match, malo da vidite i doživite pravi nogomet za promjenu, izadjite malo iz kutije i maknite se na trenutak od 4231 dosadne noobovske formacije.. 

 

Player instructions :

Oba ST su samo na stay central, drugo ništa 

Dva krilna (RM i LM) oba na Get in behind i cut inside, drugo ništa s

Oba CM su na stay on the edge of the box i cover center, ništa drugo 

LB i RB su na stay back while attacking i Overlap run

Golman je na sweeper keeper i Come for crosses.. 

 

Ako netko bude testirao neka javi kako je igrati sa tom formacijom i postavkama.. 

Ja vjerujem da ako si gold 2 ili gold 1 i znaš da igraš napad uz koji skill i da si malo iznad prosjeka što se tiče defanzivnog dijela da neće biti problema igrati ovaj stlye.. 

 

 Odigrao sam 15ak utakmica s tom taktikom i izgubio mozda 2-3 puta. Vecinom objectives, ali ova taktika je sweaty shit. Obranis se, lopta na krilo i dupli pas s bocnim ili veznim i utrcavanje po liniji te centarsut na prvu ili drugu ovisno gdje ti igrac prvo utrci.

 Ne, igraš krivo onda. Ta taktika nije za krila da im daš pa da ubacujes na prvu ili drugu, nego da ta dva krila uključujućis u igru više kao Spice jer je width na 3,sto znaci da nisu na aut liniji pa da ideš sa njima preko krila..  :) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 12:16 (manipulator).
10 godina
offline
FIFA 21

Gledam sinoć onog malog Andersa, on je 2 ili 3 pro igrača što sam gledao zagazio po 5 do 6 komada.. Znači nije mali normalan kako igra. 

Kretanje sa igračima kad izgubi loptu, to još nisam vidio.. 

 

 

Jel netko napravio ovoga Joao Felixa? Navodno da je bolja kartica od Eusebia, e sad..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
  1. Kupio sam Sissoka i Renata Sancez žute kartice kao investiciju jer će im timovi proci dalje, pa reko ajd da ih probam u paru..

Sad kad bi ja vama rekao da igram u D1 424 formaciju sa 7 deep obrana, pressing after possesion lost i da od 10 utakmica nisam niti jednu izgubio, štoviše svih 10 sam pobijedio, vi mi ne bi vjerovali.. 

Znači ova dvojica su čudovišta. Kakav isusov Kante, Wijnaldum, De Bruyne itd, ovo je perverzija..

 

Ali isto tako obrana je baš ono full pace nabrijana.. Možeš pogriješiti, ispasti i stices opet sa Kyle Walkerom Mbapea..  :)

 

Najdraže mi je od svega što budim ove sa 4231 sa 2 ili 3 deep obrane i na balanced, fensi šmensi.. 

Pa onda mijenjaju na 442 ili 4222, pa na kraju i 3412 na constant pressing, ali do tada je već 3 ili 4 razlike za mene..

 

Evo slika tima i postavki formacije i player instructions pa ako netko želi probati. Znači nije da youtube, nije od nekoga pro igrača, moja taktika.. 

Ništa vas ne košta probati pod frendly Classic match, malo da vidite i doživite pravi nogomet za promjenu, izadjite malo iz kutije i maknite se na trenutak od 4231 dosadne noobovske formacije.. 

 

Player instructions :

Oba ST su samo na stay central, drugo ništa 

Dva krilna (RM i LM) oba na Get in behind i cut inside, drugo ništa s

Oba CM su na stay on the edge of the box i cover center, ništa drugo 

LB i RB su na stay back while attacking i Overlap run

Golman je na sweeper keeper i Come for crosses.. 

 

Ako netko bude testirao neka javi kako je igrati sa tom formacijom i postavkama.. 

Ja vjerujem da ako si gold 2 ili gold 1 i znaš da igraš napad uz koji skill i da si malo iznad prosjeka što se tiče defanzivnog dijela da neće biti problema igrati ovaj stlye.. 

 

 "Ja vjerujem da ako si gold 2 ili gold 1 i znaš da igraš napad uz koji skill i da si malo iznad prosjeka što se tiče defanzivnog dijela da neće biti problema igrati ovaj stlye.." - nije do tog nego do igraca koje koristis. Recimo meni nikako ne odgovaraju taktike s jednim napadacem. Moram imati 2 ST igraca jer mi je jedan benzema ili kao što je trenutno lewandowski, a drugi mi je neki brži. Tak da skill s postavom nema veze... A ove instrukcije koje si ti napisao sam koristio cjelo vrijeme s 442 taktikom i mogu rec da nemaju previse veze s vezom. Vise manje se igra protiv istih taktika 4222 ili 4231. Tu i tamo uleti koji s 433 ona u kojoj ima CAM i nema CDM. I sto je najgore također je sve okej tako dugo dok jednom nije, a onda se obrana razmice ko da Mojsije prolazi, a ne Mertens ili ko vec. Tako da po meni o taktikama nema smisla raspraljvati dok je gameplay strgan. Po meni su ovo najbitniji koraci.

1. Nađi igrace koji ti odgovaraju... Dakle kretnjama, sutiranjem, itd...

2. Slozi ih u taktiku koja ti odgovara(sve na balanced). Po mom iskustvu bez ikone ces uvijek imati barem jednog panja u timu cisto da ti da chem... meni je sad goretska rupa nad rupama.

3. Tokom igre vidiš di pušta i twekas lagano width i depth. (Ako je siroka taktika, iltiga taktika koja ima RW, RM tad odmah možeš poceti s napadom na width 3, po potrebi pomicat do 4. 5 je čak previse jer se bočni igraci ne ukljucuju u igru. Obranu možete startati s 6-7 depth, pa lagano spustat ako imate gomeze ili varane u obrani)

4. Guglat sočne psovke kad taktika mistično prestane djelovati i treba barem 5-6 sec da tvoji igraci skuze da bi mogli u napad. :D

5. Pripremit barem po jedan zamjenski hunter za napadaca, jer kad počnu senzacije mjenjat cete chem style ko čarape, pa cisto da se nađe kad se situacija popravi. :D

6. Kupit/skinut(hobi?, pranje posuđa...) još jednu igru koju možete igrati kad vas EA spoji na washington server.

7. Ne bacat joystick jer on je tu najmanje kriv. :D

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 

Jel netko napravio ovoga Joao Felixa? Navodno da je bolja kartica od Eusebia, e sad..

Ja sam ga mislio napraviti, ali ću pričekati da vidim ako će Bruno dobiti POTM karticu jer bih radije njega složio.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
manipulator kaže...

 

Jel netko napravio ovoga Joao Felixa? Navodno da je bolja kartica od Eusebia, e sad..

Ja sam ga mislio napraviti, ali ću pričekati da vidim ako će Bruno dobiti POTM karticu jer bih radije njega složio.

To će biti potm od jedne milje. Zar nije bolje onda uzeti ovog fernandesa koji je izašao neki dan pa kad ti dosadi prodaš ga. Ne bude ovaj imao bog zna kako bolje statse jer kako igra dobit će još koju nadogradnju pa potom tots i trebaju onda ostaviti lufta za sve te nadolazeće kartice a nema ga previše. Složio sam felixa ali nisam ga probao jer mi se ne igra. Kupovao sam prije kartice ratinga 85 a imao u klubu par ovih od 87 te sam samo kupio još benzemu, kroosa i modrića i složio ga. Izgleda mi simpa kartica a inception je odušeljen s njom. I Marshall je dobro ocijenio karticu. To su jedina dva lika koja pogledam ako me interesira neka kartica. Ne znam jesu li najbolji ali naučio sam na njih i nekako su mi najbliže mom shvaćanju neke kartice pa volim pogledati isključivo njihovo mišljenje.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice