FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.633
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 21

Na kraju krajeva sve to u afektu kazem, al pa evo, jako puno je igraca koji misle kao i ja da se ovdje neka skripta okrene, ja sam ovu WL pogodio precki i stativa kao u zadnje 3 fife sto sam igrao, jednostavno 100% sansa kad je golman izletio i ja igracem protrcim kraj golmana i sam dodjem pred prazan gol i malo stisnem da puca u gol i on u stativu nabije, pa ja bih se za kurac ugrizao da dosegnem u tom momentu, al evo ozbiljno, nije normlano sta se tu desava.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Na kraju krajeva sve to u afektu kazem, al pa evo, jako puno je igraca koji misle kao i ja da se ovdje neka skripta okrene, ja sam ovu WL pogodio precki i stativa kao u zadnje 3 fife sto sam igrao, jednostavno 100% sansa kad je golman izletio i ja igracem protrcim kraj golmana i sam dodjem pred prazan gol i malo stisnem da puca u gol i on u stativu nabije, pa ja bih se za kurac ugrizao da dosegnem u tom momentu, al evo ozbiljno, nije normlano sta se tu desava.

 Pa jasno. Nitko ni ne tvrdi da nema niceg.evo ja sam danas popodne 3 prazna gola promasio s lewandowskim. To znaci da gasim i idem vidit sta ima na tvu i tocka. Sve dalje sto bih igrao bi bila moja kriica jer forsiram nesto sto je i ovako izforsirano do bola.

12 godina
offline
FIFA 21

- Danas smo pisali o momentumu pa da stavim jedan primjer kako to izgleda u praksi.

WL, zadnje sekunde utakmice tj. produžetaka, mrtvac nad mrtvacima, Hagi glavom.. STATIVA... HAHAHAHAHAHAHA

Zašto bi dobio panja lagavog i trzavog (cijelu jebenu utakmicu je trokiralo) uredno kad mogu na penale - to je EA-ova logika.

 

 

 

- Ovo drugo je nešto što mi krv pije na slamku već duže vrijeme.

Mrzim savršena dodavanja iz prve i iz okreta, to valjda više mrzim od laga i momentuma.

A šupci to koriste obilato ponekad i jebe im se živo jer im to prolazi.

Ovo sam igrao sa Švabama za Comana, a igrač koji je dodao savršenu loptu je ovaj: https://www.futbin.com/21/player/1390/florian-neuhaus

Takve lopte kakve Florian šalje nema ni jebeni De Bruyne.

Čak sam pomislio da prodam De Bruynea i ubacim Floriana jer Florian je čudo od kartice.

 

Fora je što je lik na ovaj način igrao cijelu utakmicu, a znate da je ograničenje za rejting ekipe i da nije imao bogzna kakve igrače u ekipi.

Svi tipa Florian, ali jebem mu mater, svi bolji od De Bruynea.

 

 

Žalosno je da jako puno igrača igra na ovaj način.

Oni uopće ne dodaju sa smislom nego znaju da će lopta doći do njihovog i samo udaraju driven dodavanja i to sve prolazi.

Zbog toga statistika dodavanja za kartice uopće nema smisla jer ako jedan Florian može dodati savršenu loptu iz okreta, onda mi nemamo o čemu više pričati.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Pa jasno. Nitko ni ne tvrdi da nema niceg.evo ja sam danas popodne 3 prazna gola promasio s lewandowskim. To znaci da gasim i idem vidit sta ima na tvu i tocka. Sve dalje sto bih igrao bi bila moja kriica jer forsiram nesto sto je i ovako izforsirano do bola.

Pogledaj prvi video što sam stavio u gornjem postu.

Također sam nakon te partije momentalno ugasio igru, jednostavno nema smisla.

Ovog sam na sreću dobio na penale, ali isto tako sam mogao izgubiti, a zašto?!

Zato jer je igra u datom momentu odlučila da je vrijeme da popušim jer sam nanizao tri pobjede pa je glupo da dobijem i četvrtu.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...
jopis kaže...
acmilan2 kaže...

Svi koji su radili ovu jebenu igricu zelim da im djeca umiru u najtezim mukama i nek to gledaju. Ukratko.

 Obrisi post i popij apaurin.

Jel imas ti djecu? Ne da je ruzno ovo sto si napisao, nego bolesno. Da sam admin dobio bi sad takvu bananu da se sve pusi. Svakakve gluposti pisemo ovdje o igri i svasta se tolerira, ali ovo sto si ti napisao je poremeceno.

 Ocito se jos nisi dosta iznervirao pored ovog sranja... Nek je bolesno i poremeceno, jebe mi se. EA ne zasluzi da imaju 100 igraca, a kamoli 10 milijuna koliko ih ima, svake godine sve gore bude, u nadi kupis da je nesto bolje, onda 12 patcheva u roku 2 mjeseca i sve bude samo gore i gore. Slobodno me prijavi, na forumu nisam nikog vrijeđao niti mi je ovdje itko ista kriv. Ako ja dobijem ban, pola foruma mora dobit ban koliko su ljudi opsovali ovdje i boga i majke i svega pa nisu dobili nista.

 Napises "svake godine sve gore bude" al ti uredno svake godine kupis igru, nema potrebe za takvim psovkama jednostavno ugasi igru ako ne uzivas u njoj i igraj nesto drugo nitko te ne sili da igras FIFU

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Pa jasno. Nitko ni ne tvrdi da nema niceg.evo ja sam danas popodne 3 prazna gola promasio s lewandowskim. To znaci da gasim i idem vidit sta ima na tvu i tocka. Sve dalje sto bih igrao bi bila moja kriica jer forsiram nesto sto je i ovako izforsirano do bola.

Pogledaj prvi video što sam stavio u gornjem postu.

Također sam nakon te partije momentalno ugasio igru, jednostavno nema smisla.

Ovog sam na sreću dobio na penale, ali isto tako sam mogao izgubiti, a zašto?!

Zato jer je igra u datom momentu odlučila da je vrijeme da popušim jer sam nanizao tri pobjede pa je glupo da dobijem i četvrtu.

 E tocno to. Taman sinoc nakon prve tri dr tekme ocu doc na forum napisat sta je dobar novi patch, brutala. Vvd melje sve pred sobom, gomez stize svakog napadaca, ederson brani 99% sansi, martial i ekipa trpaju, prve tri tekme 18 golova, 2 primljena. Ma reko necu na forum, idem igrat dok me ide, kad je vec ocito da je patch popravio vvda i igru.

Aha.

Sljedece tri sam izgubio uz jedno 10 razmicanja obrane iste ove dvojice gomeza i vvda, pogodio sam jedno 20 stativa, martial, dembele, salah, alessandrini, sve kraj gola sta ne ode u stativu. Reko sta je ovo sad jbt.

Probam switchat na spanjolce, nista, isti k. Probam stavit llorisa, on rupetina nad rupetinama. Probam skemijat s dybalom i mertensom, oni su mi uvijek joker dobar, ma nista. Uvedem orsica, on zabije jedan, promasi pet. Nikad gore, al nikad ko sinoc.

I onda meni lovro kaze nisi se nazivcirao. Jok ti si, samo imam kulture i logike da ne pisem takve stvari, dijete je dijete jebo ga ja i ljude i sve.

Kod mene zivciranje zavrsava ovako ko na slici dolje. Ja to tak rijesim, pregrizem i mir u glavi.

12 godina
offline
FIFA 21

Za 5 dana izlazi Cyberpunk 2077 i svako daljnje forsiranje FIFAe je potpuno nepotrebno. Kad ti se igra, igras... kad ne, ugasis. Znao sam ic po 14-0 pa ugasio jer sam vidio da nema smisla igrat. To kaj su oni uspjeli usadit u glavu odredenim ljudima da ako ne igras, da ces kasnit sa contentom... jbg... to im je cilj.

Ovo kaj si napisao je dno, dna... nazalost imao sam priliku vidjeti u obitelji kaj znaci umrijeti od karcinoma, isto se kroz skolovanje se nagledo svega. Tako da ne znam kaj da ti covjek uopce kaze na to.

 

 

EDIT: Neki epski market crash se dogada. Neymar 840k, TOTGS KDB 550k, Salah pljunuo na 250k, Walker 75k i pada, IF Messi 1m - PS4 cijene.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 17:37 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Za 5 dana izlazi Cyberpunk 2077 i svako daljnje forsiranje FIFAe je potpuno nepotrebno. Kad ti se igra, igras... kad ne, ugasis. Znao sam ic po 14-0 pa ugasio jer sam vidio da nema smisla igrat. To kaj su oni uspjeli usadit u glavu odredenim ljudima da ako ne igras, da ces kasnit sa contentom... jbg... to im je cilj.

Ovo kaj si napisao je dno, dna... nazalost imao sam priliku vidjeti u obitelji kaj znaci umrijeti od karcinoma, isto se kroz skolovanje se nagledo svega. Tako da ne znam kaj da ti covjek uopce kaze na to.

 

 

EDIT: Neki epski market crash se dogada. Neymar 840k, TOTGS KDB 550k, Salah pljunuo na 250k, Walker 75k i pada, IF Messi 1m - PS4 cijene.

 A imam oko 2 milijuna na kontu mogao bih opet si kupit Neymara sad dok je jeftin, ionako sam u wl tek na 8:2

10 godina
offline
FIFA 21

Koji su na kraju klubovi prošli dalje u ligi prvaka i Europa pitam zbog ovih kartica, jebes mi sve otkako nema publike nogomet mi je na 5 mjestu..

Diplo koje si ti kartice gledao za uložiti? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Koji su na kraju klubovi prošli dalje u ligi prvaka i Europa pitam zbog ovih kartica, jebes mi sve otkako nema publike nogomet mi je na 5 mjestu..

Diplo koje si ti kartice gledao za uložiti? 

 Kessie mi prvi pada na pamet jer ga imam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

SimeKZ jesi iso probat u Practice Arenu sto sam ti napisao?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Odigram sada ovaj backham sbc (5 packova) i najbolja kartica zahvi 81. Gasi struju, motaj žicu i idem gledati MU. Jebeš ovu igri. Pa da niti slučajno ne mogu ništa dobiti. Nevjerojatno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Pa jasno. Nitko ni ne tvrdi da nema niceg.evo ja sam danas popodne 3 prazna gola promasio s lewandowskim. To znaci da gasim i idem vidit sta ima na tvu i tocka. Sve dalje sto bih igrao bi bila moja kriica jer forsiram nesto sto je i ovako izforsirano do bola.

Pogledaj prvi video što sam stavio u gornjem postu.

Također sam nakon te partije momentalno ugasio igru, jednostavno nema smisla.

Ovog sam na sreću dobio na penale, ali isto tako sam mogao izgubiti, a zašto?!

Zato jer je igra u datom momentu odlučila da je vrijeme da popušim jer sam nanizao tri pobjede pa je glupo da dobijem i četvrtu.

 Haha klasika. :D 

9 godina
offline
FIFA 21

Pozdrav, ima li kakva preporuka za stranicu koja prodaje fifu 21 za pc osim g2a ili su generalno cijene jednake kao i tamo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...

Ja se nikako naviknut na R2 brzo trcanje. Bas vidim da gluposti radim jer klikcem stare komande.

 Ne znam zasto bi isel to radit. Jer si vidio na YT da ekipa trci sa R2? Onak... Ja isto igram PES kontrole. R1 sprint, kocka pucanje, krug ubacivanje. Tako igram od ISSa na jedinici. Jedino nisam joystick imal za vrijeme FIFA 98 :D

 

Rashford je genijalan, al nisu ni ova dva za bacit. 

 Znate zasto. Zato sto sa R2 kada mi je R1 brzo trcanje nemogu napravit onaj skill movie Bridge gdje igrac gurne loptu malo u stranu i pretrci obranu. Zatim onaj agile dribling mi je fluidniji sa R1 nego R2 jer isto tako kao da mi ne prihvaca odaziv tako dobro R2-jka. Ajde molim te odi u Practice arenu i probaj sa igracem ako ti je R1 brzo trcanje dva puta brzo u hodu tapnut R2 i reci mi da li ti gurne loptu sebi u for kao igrac. Al probaj vise puta i prati da li ti svaki put to igrac napravi kad tapkas jer meni sa R2 od 10 puta mozda 1 ili 2 puta uspije a kad je R1 onda mi svaki put to napravi.

 Istina, ja taj bridge ne mogu napravit. Ocito je do toga. Morat cu vidit do cega je tocno. 

 

Kaj se tice agilnog driblinga, lakse mi je drzati L1 i to radit... kvalitetnije se odradi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Koji su na kraju klubovi prošli dalje u ligi prvaka i Europa pitam zbog ovih kartica, jebes mi sve otkako nema publike nogomet mi je na 5 mjestu..

Diplo koje si ti kartice gledao za uložiti? 

 Uspia sam naletit na undercut jucer

3x Akanji za 210k-215k

3x Bebou za 110k

3x Diaby za 86k

3x Davies za 550k

 

+sam kupia Zakariu za 210k samo zbog wl al cu ga prodat u hypeu prije utakmice jer sam uvjeren da ce spusit od Reala.

 

Ne svidjaju mi se trendovi ove godine na rttf karticama, nisu nista dropale na black friday ni jucer/danas dok su sve ostale spec kartice dropale pa nisam isa all in.

Bit ce profita samo ne znam bas koliko vec je dosta investirano u njih jer su samo rasle u zadnjih 2 tjedna, dok je prosle godine bia trend da su masovno dropale na black friday i onda lagano rasle do zadnjih utakmica u grupi i onda boom par dana prije upgradea 100k+ profita skoro na svakoj kartici.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...

Ja se nikako naviknut na R2 brzo trcanje. Bas vidim da gluposti radim jer klikcem stare komande.

 Ne znam zasto bi isel to radit. Jer si vidio na YT da ekipa trci sa R2? Onak... Ja isto igram PES kontrole. R1 sprint, kocka pucanje, krug ubacivanje. Tako igram od ISSa na jedinici. Jedino nisam joystick imal za vrijeme FIFA 98 :D

 

Rashford je genijalan, al nisu ni ova dva za bacit. 

 Znate zasto. Zato sto sa R2 kada mi je R1 brzo trcanje nemogu napravit onaj skill movie Bridge gdje igrac gurne loptu malo u stranu i pretrci obranu. Zatim onaj agile dribling mi je fluidniji sa R1 nego R2 jer isto tako kao da mi ne prihvaca odaziv tako dobro R2-jka. Ajde molim te odi u Practice arenu i probaj sa igracem ako ti je R1 brzo trcanje dva puta brzo u hodu tapnut R2 i reci mi da li ti gurne loptu sebi u for kao igrac. Al probaj vise puta i prati da li ti svaki put to igrac napravi kad tapkas jer meni sa R2 od 10 puta mozda 1 ili 2 puta uspije a kad je R1 onda mi svaki put to napravi.

 Istina, ja taj bridge ne mogu napravit. Ocito je do toga. Morat cu vidit do cega je tocno. 

 

Kaj se tice agilnog driblinga, lakse mi je drzati L1 i to radit... kvalitetnije se odradi. 

 Ja mislim da je do toga što je R2 napravljen kao tipka sa slabijim odazivom odnosno tipka koju je dosta samo pritisnuti da radi, a R1 je onako brza tipka za tapkanje pa onda teže se napravit dribling sa R2 nego R1.

Pa šta nije agile dribling sa R2 tebi odnosno R1 meni? Ja kad držim to i ljevu gljivu pomicem brzo onda onako izmedu nogu se dodaje igrac i cimam protivnika. A sa L1 je face up ili kako vec dribling.

14 godina
offline
FIFA 21

Bok ekipa, igram trenutno ovaj WL i evo kratak opis kako je pocelo.

Do danas u 15h, imao sam 0-10 (4 DIV rivals), krenuo sam po YT taktike slagat, formacije, vamo tamo, uspio sam pobijediti nakon toga 7 UTAKMICA za redom.... Trenutno sam na 7-11.

Ima li kakvih prijedloga kako da unaprijedim ovaj squad ili sto bih trebao da kupim/zamjenim.

https://i.imgur.com/XABId8A.jpg

 

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

I dalje nista oko updatea za ps5 disk verziju. Ima li promjena kod vas ovde koji isto niste dobili?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
nitivmeni nije dosao jos upgrade..kontaktirao sam njihovu sluzbu..upoznati su s tim..da rade na tome :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Iskoristio sam ovaj "Panic selling" i umjesto da se kockam sa tim RTTF karticama, odlučio sam kupit i Neymara i Mbapea, jer su cijene stvarno pale skroz i sad vidim da se dizu opet polako..

 

Neymara sam kupio za 805 k. Već je sad oko 850 k 

Mpabe 1,180, 000 coinsa  već je sad oko 1,205,000 k

 

Ajd reko kad sam ih kupio, pa da ih stavim opet u tim pa da nastavim wl sa njima...  :) 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 21:40 (manipulator).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Prvi game s Neymarom 2 gola i 3 assista. Feeling kartice kao da sam upalio neki cheat, radio sam finte koje ni sam ne znam kako se izvode :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Hakimi volim te.

350k+ profit

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Iskoristio sam ovaj "Panic selling" i umjesto da se kockam sa tim RTTF karticama, odlučio sam kupit i Neymara i Mbapea, jer su cijene stvarno pale skroz i sad vidim da se dizu opet polako..

 

Neymara sam kupio za 805 k. Već je sad oko 850 k 

Mpabe 1,180, 000 coinsa  već je sad oko 1,205,000 k

 

Ajd reko kad sam ih kupio, pa da ih stavim opet u tim pa da nastavim wl sa njima...  :) 

 

Opet je dropa dosta, ja sam ga kupia za oko 1 160 000 proda za 1 270 000

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Da se i ja pridruzim ekipi koju igrica jebe. Sad sam igro tekmu ko ping pong 4-4 i to vodim 4-3 ja zabijem on zabije nije imo suta vise u gol osim ovih golova svaki udarac gol. I sudac da 1 minutu i u 93 minuti mu sudi penal on puca ja ne diram golmana a golman se onako malo baci taman da mi zabije gol za 4-4. Sva sreca nije vikend liga nego rivalsi jer sam odlucio malo zagrijat prste prije karacine u supak zvane WL

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Bio sam 13-0. Dvije tekme poslije 13-0 jedem govno i 13-2. Da sam bio pametan stao bi na 13-0 i igrao sutra. Al' dobro, kaj je tu je.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Bio sam 13-0. Dvije tekme poslije 13-0 jedem govno i 13-2. Da sam bio pametan stao bi na 13-0 i igrao sutra. Al' dobro, kaj je tu je.

 Jos uvijek koristis one taktike koje si tu postavio? Probao sam u rivalsima i imam 6-1 s njima.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Da se i ja pridruzim ekipi koju igrica jebe. Sad sam igro tekmu ko ping pong 4-4 i to vodim 4-3 ja zabijem on zabije nije imo suta vise u gol osim ovih golova svaki udarac gol. I sudac da 1 minutu i u 93 minuti mu sudi penal on puca ja ne diram golmana a golman se onako malo baci taman da mi zabije gol za 4-4. Sva sreca nije vikend liga nego rivalsi jer sam odlucio malo zagrijat prste prije karacine u supak zvane WL

 E to zagrijavanje prije je po meni greska. Jer trosis energiju uzalud. Ja uletim u wl glavom kroz zid pa kud puklo da puko. Gold 3 bude svakak, a sve iznad je varijabla. 

13 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
CptJack93 kaže...

Da se i ja pridruzim ekipi koju igrica jebe. Sad sam igro tekmu ko ping pong 4-4 i to vodim 4-3 ja zabijem on zabije nije imo suta vise u gol osim ovih golova svaki udarac gol. I sudac da 1 minutu i u 93 minuti mu sudi penal on puca ja ne diram golmana a golman se onako malo baci taman da mi zabije gol za 4-4. Sva sreca nije vikend liga nego rivalsi jer sam odlucio malo zagrijat prste prije karacine u supak zvane WL

 E to zagrijavanje prije je po meni greska. Jer trosis energiju uzalud. Ja uletim u wl glavom kroz zid pa kud puklo da puko. Gold 3 bude svakak, a sve iznad je varijabla. 

 Sta kazete?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...
CptJack93 kaže...

Da se i ja pridruzim ekipi koju igrica jebe. Sad sam igro tekmu ko ping pong 4-4 i to vodim 4-3 ja zabijem on zabije nije imo suta vise u gol osim ovih golova svaki udarac gol. I sudac da 1 minutu i u 93 minuti mu sudi penal on puca ja ne diram golmana a golman se onako malo baci taman da mi zabije gol za 4-4. Sva sreca nije vikend liga nego rivalsi jer sam odlucio malo zagrijat prste prije karacine u supak zvane WL

 E to zagrijavanje prije je po meni greska. Jer trosis energiju uzalud. Ja uletim u wl glavom kroz zid pa kud puklo da puko. Gold 3 bude svakak, a sve iznad je varijabla. 

 Sta kazete?

 Buraz, upravo sam popusio tekmu u kojoj mi jenlik zabio 4 kick of gola tak da, ovo sto ti sad slikas je meni normalno. Isto kao sto mi je normalno da se oprastaju crveni kartoni i da je sanchez brži od martiala s hunterom. Imam ti sta za pricati cjelu noc. Toliko sranja mi se događa da mi se vise ni neda snimat. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice