FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Hocu da kupim icon igraca do 250K koga mi predlazete pozicija u formaciji 442

 Doslovno nikog. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Hocu da kupim icon igraca do 250K koga mi predlazete pozicija u formaciji 442

Ne znam koliko to ima smisla jer teško da za te novce možeš kupiti solidnu icon karticu ako je uopće i ima?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 12:08 (movie).
12 godina
offline
FIFA 21

 

jako lijepo izgleda. Jedino je kamera cudna, al' to je ocito tak postavljeno da imas osjecaj koda gledas na TVeu. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 12:15 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Uzro sam laudrupa na LM 89 kartica za 220k
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Uzro sam laudrupa na LM 89 kartica za 220k

Ako si kupio ikonu samo zato da imas ikonu, onda si bacio coinse. Tim karticama samo pada cijena zbog ovih baby icon packova i sutra promoa kaj izlazi. Bolje da si cuvo coinse i igral sa cim si imal do sad.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Evo skida se next gen fifa. Imao oko 56GB

 Meni jos nije stigo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Prodao sam ga za 230 k malo minisa i napravio ovaj squad za 150K
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Prodao sam ga za 230 k malo minisa i napravio ovaj squad za 150K
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ne radi ti slika.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jel vidis u gornjem postu sliku ja vidim a poslao je 2 puta jer sam preko telefona slao pa mora da sam 2 puta kliknuo ☹️
15 godina
online
FIFA 21

Evo ovako na prvu. Prvo što primjetimo na nekoj igri kada je prvi put pokrenemo je grafika. Izgleda jako lijepo ali opet ne izgleda to tako bolje jer je i na PS4 pro izgledalo jako lijepo u 4k HDR. Netko sa strane neće primjetiti nikakvu razliku u grafici. Travnjak je skroz drukčiji i to je prvo vidljivo. Nakon što zabijete gol gledatelji stvaraju dimnu zavjesu pa je i to odmah primjetno. Ono što se odmah skuži je dual sense kontroler koji te trese cijelo vrijeme. Pošto sam imao problema sa srcem meni to nije ugodno. Stvara mi nelagodu u prsima i tijelu pa neću koristiti prednosti kontrolera. Svaki udarac stvara neku tupu vibracije i daleko je to od onog što smo vidjeli kod one igre astro koja dolazi s PS5.

 

Nakon gola mreža se trese i neko vrijeme lagano i gamepad vibrira. Kako se igrači umaraju tako L2 i R2 postaju sve teži za stiskanje. Pred kraj tekme neke s naporom stišćem. Nije mi jasno kako ćemo u online igranju koristiti gamepad. Što ako jedan igrač isključi vibru a drugi igrač ne isključi vibru? Po meni ovaj koji je isključio je u prednosti jer će brže i lakše stiskati L2 i R2 te sticati će na taj način prednost u reakciji. Sve u svemu nisu me previše dirnule te vibre kako se piše. Odigrao sam dvije tekme i u gameplayu nisam primjetio nešto novog? Navodno ima preko 700 novih animacija a ja nisam primjetio niti jednu novu osim onih na tribinama. Igrači su fluidni lijepo se kontroliraju i sve to ali nije to sada neki next gen koji bi bio vidljiv većini igrača. Navodno su koristili potpuno nove modele igrača u igri. Opet, ja to ne primjećujem. Meni to izgleda poprilično isto. Čak bih se dao kladiti da mi je Son bio nekako prirodniji na PS4 nego sada. Nemaju svi igrači tako detaljna lica prekrivena znojem i da im se kosa viori kao u promotivnim klipovima.

 

Mislim da je ovo na brzinu stvorena tranzicija na nove konzole koja ne nudi previše tog novog te ćemo ustvari pravu next gen igru vidjeti tek sljedeću jesen. Vrlo vjerojatno su se neki aduti ostavili kako bi konkurirali novom pesu koji se radi iz temelja na novom engineu. Malo sam razočaran viđenim na prvu. O gameplayu je bezveze donositi neki sud na osnovu dvije tekme. Vidjet ćemo kroz sljedeće dane kako će to izgledati i da li nas i dalje prate bugovi koji su u igri prisutni godinama. Od danas više ne možemo igrati s PS4 igračima pa me baš interesira koliko će biti igrača na PS5. Spaja u sekundi kao i na PS4 što bi značilo da je određen broj igrača napravilo tranziciju na novu konzolu. Sad treba vidjeti reakcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Jel vidis u gornjem postu sliku ja vidim a poslao je 2 puta jer sam preko telefona slao pa mora da sam 2 puta kliknuo ☹️

Ti si rade bio spreman dat 250k za jednu ikonu. Nego da si kupis Thea Hernandeza za LB i boljeg RBa. Na LM slobodno stavi halloween Hakana ili Insignea. Imas tri pojacanja za cijenu jedne smijesne ikone.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hakana cu ima za 38K na LM pa cu viditi Kolarov mi nije los za moj nacin igre a na RB nemam koga vazda kod talijana problem desni bek 🤭
13 godina
offline
FIFA 21

Rekao sam ja odmah da EA ako nudi besplatan upgrade bilo čega onda se ne treba nadati nečem velikom. Da su napravili novu igru sa novim gameplayem za next gen, naplatili bi ju oni dodatno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Evo ovako na prvu. Prvo što primjetimo na nekoj igri kada je prvi put pokrenemo je grafika. Izgleda jako lijepo ali opet ne izgleda to tako bolje jer je i na PS4 pro izgledalo jako lijepo u 4k HDR. Netko sa strane neće primjetiti nikakvu razliku u grafici. Travnjak je skroz drukčiji i to je prvo vidljivo. Nakon što zabijete gol gledatelji stvaraju dimnu zavjesu pa je i to odmah primjetno. Ono što se odmah skuži je dual sense kontroler koji te trese cijelo vrijeme. Pošto sam imao problema sa srcem meni to nije ugodno. Stvara mi nelagodu u prsima i tijelu pa neću koristiti prednosti kontrolera. Svaki udarac stvara neku tupu vibracije i daleko je to od onog što smo vidjeli kod one igre astro koja dolazi s PS5.

 

Nakon gola mreža se trese i neko vrijeme lagano i gamepad vibrira. Kako se igrači umaraju tako L2 i R2 postaju sve teži za stiskanje. Pred kraj tekme neke s naporom stišćem. Nije mi jasno kako ćemo u online igranju koristiti gamepad. Što ako jedan igrač isključi vibru a drugi igrač ne isključi vibru? Po meni ovaj koji je isključio je u prednosti jer će brže i lakše stiskati L2 i R2 te sticati će na taj način prednost u reakciji. Sve u svemu nisu me previše dirnule te vibre kako se piše. Odigrao sam dvije tekme i u gameplayu nisam primjetio nešto novog? Navodno ima preko 700 novih animacija a ja nisam primjetio niti jednu novu osim onih na tribinama. Igrači su fluidni lijepo se kontroliraju i sve to ali nije to sada neki next gen koji bi bio vidljiv većini igrača. Navodno su koristili potpuno nove modele igrača u igri. Opet, ja to ne primjećujem. Meni to izgleda poprilično isto. Čak bih se dao kladiti da mi je Son bio nekako prirodniji na PS4 nego sada. Nemaju svi igrači tako detaljna lica prekrivena znojem i da im se kosa viori kao u promotivnim klipovima.

 

Mislim da je ovo na brzinu stvorena tranzicija na nove konzole koja ne nudi previše tog novog te ćemo ustvari pravu next gen igru vidjeti tek sljedeću jesen. Vrlo vjerojatno su se neki aduti ostavili kako bi konkurirali novom pesu koji se radi iz temelja na novom engineu. Malo sam razočaran viđenim na prvu. O gameplayu je bezveze donositi neki sud na osnovu dvije tekme. Vidjet ćemo kroz sljedeće dane kako će to izgledati i da li nas i dalje prate bugovi koji su u igri prisutni godinama. Od danas više ne možemo igrati s PS4 igračima pa me baš interesira koliko će biti igrača na PS5. Spaja u sekundi kao i na PS4 što bi značilo da je određen broj igrača napravilo tranziciju na novu konzolu. Sad treba vidjeti reakcije.

Sve ocekivano, svoj sugavi engine takli nisu. Iskoristili next gen konzolu za malo bolju grafiku i brzi meni.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel ima jos neko na forumu da je na next-genu? Jel vama stigao update? U mene je disk verzija ali nista jos.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Dan za investicije... 

Kupio 10 Joe Gomeza sa shadow 

 10 Timo Wernera sa Hunter

 10 Son sa Hunter hunter

 10 Bruno Fernandes (5 sa Hunter + 5 sa Shadow)

 

Investicija preko 2 milijuna coinsa.. 

 Danas sam već skoro sve prodao, ostalo još 2 Wernera i 6 Son.

Ukupna zarada 260 k.. 

 

Od crvenih igraca dobio Rapinhu jedino vrijednog spomena. 

Od ovih packova 4 walkout :Ter Stegen, Suarez, Modric  i Hazard.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Rekao sam ja odmah da EA ako nudi besplatan upgrade bilo čega onda se ne treba nadati nečem velikom. Da su napravili novu igru sa novim gameplayem za next gen, naplatili bi ju oni dodatno.

 Hahaha, ovo si u pravu 200%..i meni je to smrdilo malo. Više se provlace kroz ps5 novo sučelje, joystick taj famozni i vibro, i malo ljepša grafika u igri..

Pa normalno da će bit bolja grafika, novi ps i nova grafička u njemu i normalno da će ucitavati brže kad je ssd u ps5.. Pametnom dosta.. 

15 godina
online
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Jel ima jos neko na forumu da je na next-genu? Jel vama stigao update? U mene je disk verzija ali nista jos.

Ubaci disk i odi na ikonu fife da ti se cijeli ekran pretvori u fifa ekran. Onda s desne strane imat ćeš malu ikonu fife na kojoj piše upgrade fifa 21 PS5. Stisni na nju i otvorit će ti novi meni. Dalje samo slijedi upute i kreće instalacija.

3 godine
offline
FIFA 21

Gledam Kurta,kako ono dribla u 16 ? Kako naglo mijenja smijer kad vodi loptu? Koju tipku drzi ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
miikaa77 kaže...

Jel ima jos neko na forumu da je na next-genu? Jel vama stigao update? U mene je disk verzija ali nista jos.

Ubaci disk i odi na ikonu fife da ti se cijeli ekran pretvori u fifa ekran. Onda s desne strane imat ćeš malu ikonu fife na kojoj piše upgrade fifa 21 PS5. Stisni na nju i otvorit će ti novi meni. Dalje samo slijedi upute i kreće instalacija.

 Znam sve, ali nema nista i kad kliknem na tri tacke ponudi mi verzije igre da kupim. Uopste nema nigdje mogucnosti za download.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Gledam Kurta,kako ono dribla u 16 ? Kako naglo mijenja smijer kad vodi loptu? Koju tipku drzi ?

 Drzi close dribling tipku i makne sprint.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hoce li biti next gen za PS4
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Hoce li biti next gen za PS4

 Naravno da ne :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Hoce li biti next gen za PS4

 Samo ime ti kaže. Next gen fifa za next gen konzole a current gen fifa za current gen konzole. Ovako na prvu, nisi previše izgubio.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Gledam Kurta,kako ono dribla u 16 ? Kako naglo mijenja smijer kad vodi loptu? Koju tipku drzi ?

 Drzi close dribling tipku i makne sprint.

 Pa Kurt ne streama više koliko znam? 

15 godina
online
FIFA 21

Kakvi majstori. Danas pustili igru a tek sutra puštaju službeni trailer gameplaya. Koga će to sutra interesirati? Još najavljuju ekskluzivno puštanje trailera sutra u 17h.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Želja mi je Cristiana Ronalda dovest u ekipu i sad kad bih prodao neke kartice, mogu ga uzeti.

Jebe me kako da ga ukomponiram u ekipu, u kurac.

 

Složio sam otprilike kako bi to izgledalo s Ronaldom i kako sad izgleda ekipa s kojom igram pa ako netko ima savjet/ideju, neka nabaci.

 

Na bubanj bi otišli: De Bruyne, Llorente, Carrasco i Varane - imam još neke kartice za prodat ako prifali coinsa :)

 

 

P.S.

Igram 4-2-2-2 formaciju najviše i ponekad 4-1-2-1-2.

Krila odnosno CAM-ovi bi mi bili Rashford i Ben Yedder, a CDM-ovi Bruno i Sissoko.

 

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 17:24 (Skilledžija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Želja mi je Cristiana Ronalda dovest u ekipu i sad kad bih prodao neke kartice, mogu ga uzeti.

Jebe me kako da ga ukomponiram u ekipu, u kurac.

 

Složio sam otprilike kako bi to izgledalo s Ronaldom i kako sad izgleda ekipa s kojom igram pa ako netko ima savjet/ideju, neka nabaci.

 

Na bubanj bi otišli: De Bruyne, Llorente, Carrasco i Varane - imam još neke kartice za prodat ako prifali coinsa :)

 

 

P.S.

Igram 4-2-2-2 formaciju najviše i ponekad 4-1-2-1-2.

Krila odnosno CAM-ovi bi mi bili Rashford i Ben Yedder, a CDM-ovi Bruno i Sissoko.

 

 

Strpi se mjesec dana pa ga kupi kad izadje TOTY, sad je 1,43m za mjesec dana ce bit 1m.

bacanje coinsa a imas dobar team, bolje nadji zamjenu za tog jamesa 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Skilledžija kaže...

Želja mi je Cristiana Ronalda dovest u ekipu i sad kad bih prodao neke kartice, mogu ga uzeti.

Jebe me kako da ga ukomponiram u ekipu, u kurac.

 

Složio sam otprilike kako bi to izgledalo s Ronaldom i kako sad izgleda ekipa s kojom igram pa ako netko ima savjet/ideju, neka nabaci.

 

Na bubanj bi otišli: De Bruyne, Llorente, Carrasco i Varane - imam još neke kartice za prodat ako prifali coinsa :)

 

 

P.S.

Igram 4-2-2-2 formaciju najviše i ponekad 4-1-2-1-2.

Krila odnosno CAM-ovi bi mi bili Rashford i Ben Yedder, a CDM-ovi Bruno i Sissoko.

 

 

Strpi se mjesec dana pa ga kupi kad izadje TOTY, sad je 1,43m za mjesec dana ce bit 1m.

bacanje coinsa a imas dobar team, bolje nadji zamjenu za tog jamesa 

 IF Mahrez i imas De bruynea na 10 chem. umisto wan bisake stavi semeda, po meni bolja kartica dosta.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice