FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 675.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 21

Dan za investicije... 

Kupio 10 Joe Gomeza sa shadow 

 10 Timo Wernera sa Hunter

 10 Son sa Hunter hunter

 10 Bruno Fernandes (5 sa Hunter + 5 sa Shadow)

 

Investicija preko 2 milijuna coinsa.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Tim spreman za wl, sinoć 10 utakmica, 9 pobjeda, 1 nerješeno.. Trenutno na 1870 pts D2..

Jako zadovoljan sa timom, igram sa formacijom 4411, 442(2) i 352..

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 12:51 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Grga1984 kaže...

Gdje je najpovoljnije uzet Fifu za PS? Da li će NeXT gen biti kao update za ps5 ili nova igra?

Daj baci pogled na prijašnje rasprave jer svakih par sati jedno te isto pitanje ide. Next gen fifa je nova igra koja ima preko 700 novih animacija te potpuno novu mehaniku igre uz stopostotono podržavanje novog dualsense kontrolera, ako igraš na PS5. Naravno i grafika prati snagu novih konzola. PS5 igrači će moći igrati samo između sebe zato što je to nova igra dok će market i dalje biti zajednički PS4 i PS5 igračima. Igra izlazi ovaj petak.

 Stari moj malo si naivan ako vjeruješ u ovo. Tako su i za NBA 2K21 govorili "built from the ground up" pa je samo malo uljepšana verzija igre s last gena. Nemoguće je u godinu dana napravit potpuno novu igru a da bude jednako kompleksna kao što su današnje sportske igre. Svaka čast ako stvarno bude tako, ali čisto sumnjam, a i mislim da bi se puno više hvalili novom igrom da je toliko drugačija, a ne 3 dana prije izlaska ne znaš kako će izgledat.

 

Ok znam rekli su to, ali ne nadaj se previše.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 12:35 (Hazar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Samo cu ovo ostavit tu. 

 Nek napravi rolicu pred golmanom kod mene doma i skidam mu kapu. Znaci to sto on izvodi tu kod mene ne prođe u 50% slucajeva. Ovu rolicu kad golman izlazi na mene sam probao par puta i ne stignem ili je golman ne prepozna i pokupi i mene i loptu i jos giljotinu u klincu zabaci usput. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 13:03 (cicek).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Mene fascinira koliko puta prođe kroz obrambenog igrača i izčeprka loptu koja je u biti ničija a u svakoj takvoj akciji je njegova i onda na kraju pada gol. Ja u takvim situacijama od 10 puta, 10 puta gubim loptu. On svaki put dobije. Kaj se radi da ti se lopta uvijek vrati u noge? O preciznim pasevima preko pola terena da ne govorim. Dva obrambena niti dva metra jedan od drugog a on između njih doda svom igraču. Ja u takvim situacijama gdje je razmak bar 4 metra između dva stopera uvijek pogodim jednog u noge. Gađam između njih a igra doda jednom u noge. Ne kužim kako da dodam loptu kroz sredinu a ne jednom protivničkom stoperu u noge. Vidim da on nema s tim problema. Na stranu znanje koje ima ali u nekim situacijama igra ga baš gura. Sve knap situacije idu na njegovu stranu.

 Upravo to sam se i ja pitao kako je to moguce. Lopta ko da mu se lijepi za igrace, a passevi su mu tocni u milimetar. Pogotovo kroz stopere ovako, ja to idem napravit i moj ili doda stoperu u noge ili doda prekratku loptu, a nekad cak i u krivu stranu.

VISCA BARCA
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hazar kaže...
movie kaže...
Grga1984 kaže...

Gdje je najpovoljnije uzet Fifu za PS? Da li će NeXT gen biti kao update za ps5 ili nova igra?

Daj baci pogled na prijašnje rasprave jer svakih par sati jedno te isto pitanje ide. Next gen fifa je nova igra koja ima preko 700 novih animacija te potpuno novu mehaniku igre uz stopostotono podržavanje novog dualsense kontrolera, ako igraš na PS5. Naravno i grafika prati snagu novih konzola. PS5 igrači će moći igrati samo između sebe zato što je to nova igra dok će market i dalje biti zajednički PS4 i PS5 igračima. Igra izlazi ovaj petak.

 Stari moj malo si naivan ako vjeruješ u ovo. Tako su i za NBA 2K21 govorili "built from the ground up" pa je samo malo uljepšana verzija igre s last gena. Nemoguće je u godinu dana napravit potpuno novu igru a da bude jednako kompleksna kao što su današnje sportske igre. Svaka čast ako stvarno bude tako, ali čisto sumnjam, a i mislim da bi se puno više hvalili novom igrom da je toliko drugačija, a ne 3 dana prije izlaska ne znaš kako će izgledat.

 

Ok znam rekli su to, ali ne nadaj se previše.

 Moram priznati da sam malo popratio ps5 kako vezano uz fifu tako i same ps5 kampanje. Poceli su s hvaljenjem o ssdu, a sad im je glavni forte novi joystick. Znaci ono sto sam i govorio to sto ces ti brze uc u igru i kretat se meniem nema veze s gameplayom, nit ce gameplay biti bolji zbog ssda. Tako da osim 4 kapljica znoja vise i naravno onih fantastičnih podesavanja kostobrana od umora u 89 min dobit cemo/cete malo ljepse govance. Ssd nece smanjim nikve button delayeve ni lag, samo budite na cisto s time. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Hazar kaže...

 Stari moj malo si naivan ako vjeruješ u ovo. Tako su i za NBA 2K21 govorili "built from the ground up" pa je samo malo uljepšana verzija igre s last gena. Nemoguće je u godinu dana napravit potpuno novu igru a da bude jednako kompleksna kao što su današnje sportske igre. Svaka čast ako stvarno bude tako, ali čisto sumnjam, a i mislim da bi se puno više hvalili novom igrom da je toliko drugačija, a ne 3 dana prije izlaska ne znaš kako će izgledat.

 

Ok znam rekli su to, ali ne nadaj se previše.

Mi ne pričamo u što ja vjerujem ili ne vjerujem. Samo sam rekao ono što je službeno objavljeno a to je, preko 700 novih animacija, nova mehanika igre, 100% podrška novom dual sense kontroleru. To je ono što su najavili. kakva će igra biti o tome nisam pričao niti razmišljao. Imaš dva video klipa koja je izbacio EA pa otprilike možeš vidjeti kako će igra izgledati. Vjerojatno će ovih dana izbaciti i treći videoklip  prije izlaska same igre u petak. Uostalom, za par dana će se sve znati.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Tim spreman za wl, sinoć 10 utakmica, 9 pobjeda, 1 nerješeno.. Trenutno na 1870 pts D2..

Jako zadovoljan sa timom, igram sa formacijom 4411, 442(2) i 352..

 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

 

Samo cu ovo ostavit tu. 

 Nek napravi rolicu pred golmanom kod mene doma i skidam mu kapu. Znaci to sto on izvodi tu kod mene ne prođe u 50% slucajeva. Ovu rolicu kad golman izlazi na mene sam probao par puta i ne stignem ili je golman ne prepozna i pokupi i mene i loptu i jos giljotinu u klincu zabaci usput. 

 Dam kurac u vatru da mu 3 od 5 ovih step overa kod mene nebi registriralo. Ili bi mu zavrsilo ko neki deseti skill. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
manipulator kaže...

Tim spreman za wl, sinoć 10 utakmica, 9 pobjeda, 1 nerješeno.. Trenutno na 1870 pts D2..

Jako zadovoljan sa timom, igram sa formacijom 4411, 442(2) i 352..

 

 Zaboravio si lijek jutros popit?

 

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Mene fascinira koliko puta prođe kroz obrambenog igrača i izčeprka loptu koja je u biti ničija a u svakoj takvoj akciji je njegova i onda na kraju pada gol. Ja u takvim situacijama od 10 puta, 10 puta gubim loptu. On svaki put dobije. Kaj se radi da ti se lopta uvijek vrati u noge? O preciznim pasevima preko pola terena da ne govorim. Dva obrambena niti dva metra jedan od drugog a on između njih doda svom igraču. Ja u takvim situacijama gdje je razmak bar 4 metra između dva stopera uvijek pogodim jednog u noge. Gađam između njih a igra doda jednom u noge. Ne kužim kako da dodam loptu kroz sredinu a ne jednom protivničkom stoperu u noge. Vidim da on nema s tim problema. Na stranu znanje koje ima ali u nekim situacijama igra ga baš gura. Sve knap situacije idu na njegovu stranu.

 Ima Ronalda, Gullita, Ronalda, Neymara, Mbappea, Vieiru..  Svaka ce mu ostat u nogama 9 od 10 puta. Tu nema govora.

 

Mali udara bez laga, bez DCa, bez icega s cim se mi susrecemo. Svaka cast na 210, al dodi ovdje pa naoravi to isto. 

 To i ja velim. Nema sanse da bi imao takav score da igra Fifu iz Hrvatske npr. Konekcija i blizina servera ima i dalje veliki utjecaj. Vidim to kad igram protiv njemaca. Najcudnije situacije mi se dogadjaju protiv njih i mora biti do toga da je on puno blize serveru nego ja.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
3 godine
offline
FIFA 21

Poz,sta da mijenjam ?imam 24 k coinsa?

Dobio sam ovoga u paketu ali je besplatan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hazar kaže...
movie kaže...
Grga1984 kaže...

Gdje je najpovoljnije uzet Fifu za PS? Da li će NeXT gen biti kao update za ps5 ili nova igra?

Daj baci pogled na prijašnje rasprave jer svakih par sati jedno te isto pitanje ide. Next gen fifa je nova igra koja ima preko 700 novih animacija te potpuno novu mehaniku igre uz stopostotono podržavanje novog dualsense kontrolera, ako igraš na PS5. Naravno i grafika prati snagu novih konzola. PS5 igrači će moći igrati samo između sebe zato što je to nova igra dok će market i dalje biti zajednički PS4 i PS5 igračima. Igra izlazi ovaj petak.

 Stari moj malo si naivan ako vjeruješ u ovo. Tako su i za NBA 2K21 govorili "built from the ground up" pa je samo malo uljepšana verzija igre s last gena. Nemoguće je u godinu dana napravit potpuno novu igru a da bude jednako kompleksna kao što su današnje sportske igre. Svaka čast ako stvarno bude tako, ali čisto sumnjam, a i mislim da bi se puno više hvalili novom igrom da je toliko drugačija, a ne 3 dana prije izlaska ne znaš kako će izgledat.

 

Ok znam rekli su to, ali ne nadaj se previše.

 Jesi igro 2K na next-genu?

13 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...
Hazar kaže...
movie kaže...
Grga1984 kaže...

Gdje je najpovoljnije uzet Fifu za PS? Da li će NeXT gen biti kao update za ps5 ili nova igra?

Daj baci pogled na prijašnje rasprave jer svakih par sati jedno te isto pitanje ide. Next gen fifa je nova igra koja ima preko 700 novih animacija te potpuno novu mehaniku igre uz stopostotono podržavanje novog dualsense kontrolera, ako igraš na PS5. Naravno i grafika prati snagu novih konzola. PS5 igrači će moći igrati samo između sebe zato što je to nova igra dok će market i dalje biti zajednički PS4 i PS5 igračima. Igra izlazi ovaj petak.

 Stari moj malo si naivan ako vjeruješ u ovo. Tako su i za NBA 2K21 govorili "built from the ground up" pa je samo malo uljepšana verzija igre s last gena. Nemoguće je u godinu dana napravit potpuno novu igru a da bude jednako kompleksna kao što su današnje sportske igre. Svaka čast ako stvarno bude tako, ali čisto sumnjam, a i mislim da bi se puno više hvalili novom igrom da je toliko drugačija, a ne 3 dana prije izlaska ne znaš kako će izgledat.

 

Ok znam rekli su to, ali ne nadaj se previše.

 Jesi igro 2K na next-genu?

 Jesam, bolja je igra, ljepša, bilo bi tužno da nije, ali govorili su da je iz temelja napravljena nova igra za next gen, a to je svakom tko je igrao na četvorci jasno da je ogromna laž.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hazar kaže...
miikaa77 kaže...
Hazar kaže...
movie kaže...
Grga1984 kaže...

Gdje je najpovoljnije uzet Fifu za PS? Da li će NeXT gen biti kao update za ps5 ili nova igra?

Daj baci pogled na prijašnje rasprave jer svakih par sati jedno te isto pitanje ide. Next gen fifa je nova igra koja ima preko 700 novih animacija te potpuno novu mehaniku igre uz stopostotono podržavanje novog dualsense kontrolera, ako igraš na PS5. Naravno i grafika prati snagu novih konzola. PS5 igrači će moći igrati samo između sebe zato što je to nova igra dok će market i dalje biti zajednički PS4 i PS5 igračima. Igra izlazi ovaj petak.

 Stari moj malo si naivan ako vjeruješ u ovo. Tako su i za NBA 2K21 govorili "built from the ground up" pa je samo malo uljepšana verzija igre s last gena. Nemoguće je u godinu dana napravit potpuno novu igru a da bude jednako kompleksna kao što su današnje sportske igre. Svaka čast ako stvarno bude tako, ali čisto sumnjam, a i mislim da bi se puno više hvalili novom igrom da je toliko drugačija, a ne 3 dana prije izlaska ne znaš kako će izgledat.

 

Ok znam rekli su to, ali ne nadaj se previše.

 Jesi igro 2K na next-genu?

 Jesam, bolja je igra, ljepša, bilo bi tužno da nije, ali govorili su da je iz temelja napravljena nova igra za next gen, a to je svakom tko je igrao na četvorci jasno da je ogromna laž.

 Nek bude na FIFI promjena ko sto je bilo na 2K, ja cu bit zadovoljan. Prirodniji su igraci 5x puta sto je barem meni najvaznije. Smanjili su robotske pokrete pa i igra izgleda dosta realnije. Da ne idemo puno u off topic ja sam zadovoljan s 2K, vidit cemo za FIFU.

9 godina
offline
FIFA 21

Otvorio dva Ultimate Packa, i par 25k packova, najbolji igrac Busquets. 🤣🤣🤣

 

EA najveci lopovi, koji olos. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Nije neka kvaliteta video klipa ali vidi se kako poskakuju frizurice. Ne znam je li to glavna novost kada skreću pažnju na nju ali ok...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

 

KRASI STREAMA... Ajme drame.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Nije neka kvaliteta video klipa ali vidi se kako poskakuju frizurice. Ne znam je li to glavna novost kada skreću pažnju na nju ali ok...

 

 "Next lvl realism" i lopta se udubi na pola :D jebemti takvi realizam, pa mogli su barem pogledati par videa kako se lopta fleksa, a ne ispuhne se do pola sigurno :D Nije to tenis pa da lopta putuje po 200km na sat. :D Frizurice poskakuju lijepo za vidjeti, ali za to se ne koristi SSD, već snaga processora. :D Misici se grce, igraci poravnavaju kostobrane u 89', a kamerman kraj terena ima kockastu glavu i o gameplayu nitko ni rijeci. Fakat je next level, ali ne igre, vec bullshita. Jos ako uzmes u obzir da je svaki trailer barem 2x ljepsi od stvarne slike igre, uopce me strah kako ce biti ista igra na next gen. :D

 

A ovo sto vidim za skriptu da ce ih tuziti, e to je ono sto volim vidjeti, a ne ibru koji place oko para za novu kucu. Samo sto je dokazivanje skripte jedno od najtezih stvari, ali nek stave u porotu 12 igraca fife i nemamo problema. Vidjet ćemo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ovaj zadatak za stevena gerarda jel ovo kada se rijesi dobijas igraca untertable?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Ovaj zadatak za stevena gerarda jel ovo kada se rijesi dobijas igraca untertable?

 na par tekmi...

10 godina
offline
FIFA 21

Iz nekog razloga ne mogu Upload slike?? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 1:04 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Prevelika najvjerovatnije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Prevelika najvjerovatnije.

 1,4 mb

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Prevelika najvjerovatnije.

 1,4 mb

 Izbaci ć, č itd ako je u naslovu slike. Mene je znalo tako nešto zahebavati

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

nemam ja nista protiv poraza, ali jebemu da ne mogu okvir gola unutar 7m pogoditi u prvom poluvremenu to mi neces pricat. 4 tekme prije sam dobio po 4 gola razlike i odjednom igram rugby, a lucas sto takne zabije. Zbog tog ni ne igram ove objectivse iako bi mi dobro dosli neki igraci nema sanse da se patim s time.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

nemam ja nista protiv poraza, ali jebemu da ne mogu okvir gola unutar 7m pogoditi u prvom poluvremenu to mi neces pricat. 4 tekme prije sam dobio po 4 gola razlike i odjednom igram rugby, a lucas sto takne zabije. Zbog tog ni ne igram ove objectivse iako bi mi dobro dosli neki igraci nema sanse da se patim s time.

 Kod mene opet suprotno, da je bar u rivalsima kako mi je u tim friendlyima za objective, bio bi prva divizija bez jebemti, a ne 4-5.

Sinoć krenem ovaj obj. sa španjolcima, složim jaku obranu i j.felixa i rb inakia u napad, veza 75, i dobijem 5 od 5 bez ikakvih problema, a treba 7w, to ću večeras poslije posla. Tak mi je bilo i prošli obj. za bellerina. 

 

Zato u rivalsima krvarim protiv mbappea, neymara i sličnih, ak me slučajno i spoji s ekipom bez, taj koristi sve moguće driblinge i samo nabijanje kroz sredinu, pa jedna će proć.... Izgubio sam 10 od 15 tekmi u 2 dana rivalsa sve na istu foru. Prodat ću vvd-a i uzet varanea i mendya čisto da vidim jel do njega ili mene.

12 godina
offline
FIFA 21

 

Ovo je teski genijalac. Tamo od 4:30. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

0 rizika, discard cijena

 

Link za RB oparu i MLS obj kartice

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice