FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 21

Nije mi krivo kad izgubim od nekoga tko je bolji, uvijek postoji netko bolji. 

Naravno da nitko ne voli izgubiti, ali kad vidiš da  gubis u ovoj smrdljivoj igri od losijeg igrača radi jebene skripte dodje mi da razbijem ps4.. Ja se iskreno ne sjećam kad sam odigrao wl utakmicu da nije bilo 5+ golova na utakmici.

Najgore kad vodis 3:0 i onda moji igrači krenu da dodavaju pasove njegovim u noge, promašuju zicere i on još pukne team press i eto 3:3, pa produzeci, pa penali pa izduvas..

 

Ne znam dal ste primijetili ali switchanje igrača je katastrofa i većina tih golova se desava kad mi u obrani switcha na krivog igrača koji je dalji i zakasnim i ovaj zabije lagano gol. 

 

To sam sinoć vidio i na streamu od jednog pro igraca, gdje je 10x vrtio replaye u 2 situacije gdje mu igra switcha na krivog igrača i dobije gol.. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Moze netko pomoc oko ovog? Prvi put se ulogiravam u Fifu 21 sa ps4 ne mogu se registrirat online, bilo koju email adrsu da upisem ne mogu stisnut next..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Nije mi krivo kad izgubim od nekoga tko je bolji, uvijek postoji netko bolji. 

Naravno da nitko ne voli izgubiti, ali kad vidiš da  gubis u ovoj smrdljivoj igri od losijeg igrača radi jebene skripte dodje mi da razbijem ps4.. Ja se iskreno ne sjećam kad sam odigrao wl utakmicu da nije bilo 5+ golova na utakmici.

Najgore kad vodis 3:0 i onda moji igrači krenu da dodavaju pasove njegovim u noge, promašuju zicere i on još pukne team press i eto 3:3, pa produzeci, pa penali pa izduvas..

 

Ne znam dal ste primijetili ali switchanje igrača je katastrofa i većina tih golova se desava kad mi u obrani switcha na krivog igrača koji je dalji i zakasnim i ovaj zabije lagano gol. 

 

To sam sinoć vidio i na streamu od jednog pro igraca, gdje je 10x vrtio replaye u 2 situacije gdje mu igra switcha na krivog igrača i dobije gol.. 

 Upravo mi se desila ista situacija.

Njegov Rodrigo (82OVR) je izmislio ocito nogomet u napadu nakon 45+ minute.

Vodim 3-0, Rodrigo izmedju 50 i 70 min zabija 3 gola i jos u 90 dobijem za 4-3. Kao da sa mna poluvremenu zaboravio igrat.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Ja sam izgubio... Dva gola sam primio, 88a i 93a, a +2 se igralo... Bitno da meni jučer svijetli žuto za prednost u 91oj na PENAL, kakva prednost kod penala pobogu, sljedeću tekmu mi na trokut u 16ercu sudi kraj, i tak. Ali bitno da ja pušim tekme na uredno pokoju minutu preko nadoknade se lik dodaje na 35m od gola.

Idem igrat sinhronizirano plivanje.

 

 U tom slučaju pusti gamepad neka ti lik uzme loptu i sudac vraća na prekršaj. Nemoj dalje igrati ako ne želiš prednost. Ja tako napravim ako vidim da ne mogu ništa a prekršaj je u opasnoj zoni ili u 16m.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Igru su unakazili u zadnjih mjesec dana, milina je bila igrat u early accessu.

Mislia sam da cu napokon uzivat u fifi nakon par godina al ocito bar dok je ovaj engine nema sanse.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Nije mi krivo kad izgubim od nekoga tko je bolji, uvijek postoji netko bolji. 

Naravno da nitko ne voli izgubiti, ali kad vidiš da  gubis u ovoj smrdljivoj igri od losijeg igrača radi jebene skripte dodje mi da razbijem ps4.. Ja se iskreno ne sjećam kad sam odigrao wl utakmicu da nije bilo 5+ golova na utakmici.

Najgore kad vodis 3:0 i onda moji igrači krenu da dodavaju pasove njegovim u noge, promašuju zicere i on još pukne team press i eto 3:3, pa produzeci, pa penali pa izduvas..

 

Ne znam dal ste primijetili ali switchanje igrača je katastrofa i većina tih golova se desava kad mi u obrani switcha na krivog igrača koji je dalji i zakasnim i ovaj zabije lagano gol. 

 

To sam sinoć vidio i na streamu od jednog pro igraca, gdje je 10x vrtio replaye u 2 situacije gdje mu igra switcha na krivog igrača i dobije gol.. 

Da mene to jebe od početka igre. Uvijek prebaci na igrača koji je dalje od napadača i nikako ga ne može stići ili blokirati. Onda počnem prebacivati kao lud i napravim to da mi jedan igrač trči lijevo a drugi desno a protivnik po sredini trči sam na golmana. Sve se to dogodi samo zato što mi je igra u startu prebacila na potpuno nebitnog igrača u određenoj situaciji i u tom trenutku gubim kontrolu nad obrambenim igračima jer mi se sve razjebe.

 

Druga situacije koja me užasno živcira je kada recimo krilo pretrči mog bočnog igrača i ja krenem stoperom zatvarati rupu. Ovaj pretrčani igrač nakon toga lagano kao na treningu trčkara u obranu bez ikakvog smisla umjesto da u šprintu krene i pokuša zatvoriti rupu koju je ostavio stoper jer je krenio na bočnog igrača. Ovo su neke osnove nogometa. Ista je recimo situacija kada krilo trči uz aut liniju i ja ga markiran s bočnim igračem a iza mog bočnog stoper se vraća u obranu lagano trčkarajući. I ako se dogodi da krilo pređe mog bočnog, stopera nema na svojoj poziciji jer kasni i lik ide sam na golmana. Sve te jednostavne situacije su namjerno napravljene kako bi golovi lakše padali. Nemam drugog objašnjenja. Volio bih sjesti s nekim tko radi igru i ukazati im na neke nogometne logike koje su toliko jednostavne a opet u ovoj igri su izvrgnute ruglu.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Igru su unakazili u zadnjih mjesec dana, milina je bila igrat u early accessu.

Mislia sam da cu napokon uzivat u fifi nakon par godina al ocito bar dok je ovaj engine nema sanse.

Nije toliko ljudi bil online. Jednostavno je konekcija bila izvrsna i igra se zbog toga cinila izvrsna. 

Jucer mi ping 58ms i na vise ide. Petak 40ms i ispod. Nema logike. Jucer jednostavno nije bilo igrivo. Al' nemam vremena igrat i ''moral'' sam igrat u to vrijeme. Uzasno mi ide na zivce kad ja moram planirat vrijeme kad da igram jer tad nema laga. 

 

- Youtube mi je random pustio ovo, kad sam igro posluso sam... ne mogu rec' da nema tocnih stvari ovdje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
jopis kaže...

 Ja sam izgubio... Dva gola sam primio, 88a i 93a, a +2 se igralo... Bitno da meni jučer svijetli žuto za prednost u 91oj na PENAL, kakva prednost kod penala pobogu, sljedeću tekmu mi na trokut u 16ercu sudi kraj, i tak. Ali bitno da ja pušim tekme na uredno pokoju minutu preko nadoknade se lik dodaje na 35m od gola.

Idem igrat sinhronizirano plivanje.

 

 U tom slučaju pusti gamepad neka ti lik uzme loptu i sudac vraća na prekršaj. Nemoj dalje igrati ako ne želiš prednost. Ja tako napravim ako vidim da ne mogu ništa a prekršaj je u opasnoj zoni ili u 16m.

 Jok. U 90+ mi još nikad nije dosudilo ništa. Al nikad u 500 tekmi ove fife. Znači pustio ja gamepad, stisnuo l1+r1 da ne želim prednost, nema veze, ak je 90+, nastavi igru još pet, deset sekundi i svira kraj, kao da sam retardiran i ćorav pa ne vidim žutog midgeta gore za prednost. Naravno to je u 90% slučajeva kad gubim tekmu ili je neriješeno.

12 godina
offline
FIFA 21

Ovo s prebacivanjem na igrače je teška debilana ponekad.

Ja imam uključeno ono govno da mi pokazuje na kojeg će prebaciti, ali to govno ponekad svijetli doslovno desetinku sekunde i onda se switcha na drugog igrača, a ta desetinka je ona u kojoj sam ja vidio govno iznad glave, ali dok stisnem prebacivanje + delay, to bude sekunda u pizdu materinu i jako često ide na krivog.

 

Osim toga, nema jebene logike prebacivanje koje igra radi jer ponekad igrač koji je maltene na lopti ne bude označen nego neka pizda meterina 20m udaljena.

Jučer sam baš igrao jednu partiju gdje me konstantno jebalo to prebacivanje, nikako na najbližeg igrača, uvijek na neke koji veze nemaju s igrom.

Još sam se u jednom trenu sprdao sam sa sobom i govorio da mi na golmana prebaci jer je on najidealniji za pokrivanje lopte na centru.

 

Danas sam popušio jednu utakmicu upravo zbog tog sranja.

Lik ide u kontru na moja dva obrambena - Ramos na 2m od lopte, a Gomez na 4-5m od lopte.

Kad sam htio prebacit na igrača, iznad Ramosa je svijetlilo govno i to je bio igrač na kojeg sam htio prebaciti.

Stisnem prebacivanje, iznad Ramosa se govno ugasi, i prebaci mi na Gomeza.

Naravno da sam ja prije nego je prebacilo već radio radnju na kontroleru da izbijem loptu tako da je Gomez zaorao u prazno, Ramos se pogubio i ovaj sam na golmana izađe i zabije.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

sta se desava trenutno izbacilo mi je nesto da sledi nekih 30 meceva ove nedelje nesto kao da se trenutno ne vaze utakmice u diviziji za rank...ne razumem engleski nikako haha

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo kako se ponaša 99% communitya fife. Smeće igra fut s istim accountom od 2012e, i ovako napravi altf4 kad mu lopta ide u gol u prvoj minuti. Pa frendly tekma je smeće usrano, primi gol pa izađi ak si debil nesposoban nakon 8-9 godina odigrat tekmu i zabit gol.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Igram fifu 3 dana na PS5. Primjetio sam da za razliku od igranja na PS4 na PS5 nema trzanja po izbornicima i mogu bez problema snipati. Na PS4 mi je to bila nauka jer se stalno sve smrzavalo na milisekundu. Isto tako pri ulaska u fut ne traži ono iritantno skidanje kao na PS4. Fakat igra radi puno brže. Isto tako osjetim u igri da nema  više zakašnjelih starteva na protivničkog igrača i nekako mi igrači imaju bolji odaziv. Ne događa mi se kao na PS4 da recimo stisnem pucanje a igrač mi napravi još jedan korak pa pukne. Puno bolji odaziv komandi je nego na PS4. Imam osjećaj da je igranje nekako ugodnije. Na stranu standardno guranje pojedinog igrača u pojedinim dijelovima utakmice i standardna sranja. No samo igranje je nekako ugodnije. Sada treba dočekati 04.12. i vidjeti što će biti ponuđeno u next gen fifi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Igru su unakazili u zadnjih mjesec dana, milina je bila igrat u early accessu.

Mislia sam da cu napokon uzivat u fifi nakon par godina al ocito bar dok je ovaj engine nema sanse.

Nije toliko ljudi bil online. Jednostavno je konekcija bila izvrsna i igra se zbog toga cinila izvrsna. 

Jucer mi ping 58ms i na vise ide. Petak 40ms i ispod. Nema logike. Jucer jednostavno nije bilo igrivo. Al' nemam vremena igrat i ''moral'' sam igrat u to vrijeme. Uzasno mi ide na zivce kad ja moram planirat vrijeme kad da igram jer tad nema laga. 

 

- Youtube mi je random pustio ovo, kad sam igro posluso sam... ne mogu rec' da nema tocnih stvari ovdje.

 Zapravo mislim da je dosta toga promasio u videu. Gledao sam samo do pocetka zbrajanja tekmi, znaci cca nekih 4-5 min. Po meni community je nebitan jer se tebe, mene, nas kao pojedinca community uopce ne dotice. Najblize do toksicnosti mozemo doci ako netko koristi cheat i to je to. Nit si u kontaktu s nekim, niti razgovaras s nekim da ti radi neku štetu osim cheata. Ovo sto svi igraju vise manje s istim ekipama nije problematika već logicki slijed događaja u konceptu kao što je UT. Isto kao i što svi igraju s "najboljom" puskom u cod-u tako i svi teže najboljim igracima u FUT-u. Samo što se ove godine puno lakše došlo do coinsa pa je ove high end kartice puno lakše bilo nabaviti u prvih par mj. Jos ako dodas da je market bio "broken" u prvih par mj tad ti je sve jasno. Ultimate team ti govori samo ime da težiš necem ultimativnom iltiga najboljem. U fifi se raznolikost ne cijeni jer nije fifa probava iako često djeluje kao nuspojava probave.
Igranje s nekim desetim na poziciji na kojoj bi mogao biti varane ili netko drugi tko je dobar ili op je bedastoca ako želis biti konkurentan, gušt ne spada pod to. Iz gušta ti možeš igrat s full squad dinamo karticama ali se nemas pravo zaliti kad zajebu ili se izglitchaju. I sam ovaj lik koji snima video ima ronalda kojem svi koji igraju seriju a teže. Znaci i on je jedan od onih koji imaju "isti tim". U obrani ima op igrace za koje nije nikad cuo i nema ih tamo radi gušta vec samo zato jer su op i imaju brze pace statse. Tako da sere lik bezveze po necem sto i sam radi samo je u drugom pakiranju. Sad dal je on svjestan toga ili ne, u to ne bih ulazio. Varane i mendy su prva polovina Ultimativne obrane u FIFI21 za sad i sretanje s njima bi trebalo biti sve samo ne cudno.

Toksicni su serveri i DDA koji nas dotiču u svakoj tekmi. Samo sto kad vodimo se to malo manje primjeti jer smo okupirani zabijanjem golova. Stoga da sumnjam da su serveri toliko losi koliko se mjesa lag kompezacija koja pokusava simulirati neki delay, pa dobijes govno na kvadrat, vecinom kad je neki turcin ili rus s druge strane terena.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Igram fifu 3 dana na PS5. Primjetio sam da za razliku od igranja na PS4 na PS5 nema trzanja po izbornicima i mogu bez problema snipati. Na PS4 mi je to bila nauka jer se stalno sve smrzavalo na milisekundu. Isto tako pri ulaska u fut ne traži ono iritantno skidanje kao na PS4. Fakat igra radi puno brže. Isto tako osjetim u igri da nema  više zakašnjelih starteva na protivničkog igrača i nekako mi igrači imaju bolji odaziv. Ne događa mi se kao na PS4 da recimo stisnem pucanje a igrač mi napravi još jedan korak pa pukne. Puno bolji odaziv komandi je nego na PS4. Imam osjećaj da je igranje nekako ugodnije. Na stranu standardno guranje pojedinog igrača u pojedinim dijelovima utakmice i standardna sranja. No samo igranje je nekako ugodnije. Sada treba dočekati 04.12. i vidjeti što će biti ponuđeno u next gen fifi.

 Movie, do 4.11. je to sve ista igra i ne možes osjetiti promjene u gameplayu samo kao sto si rekao u meniu. Gameplay se ocita na pocetku tekme kad ti loada polygone i dalje je sve komunikacija s serverom s minimalnim zapisima na SSD/HDD. Tak da prvo skinut ruzicaste naocale koje su dosle s PS5 pa onda dat cjelovit i sud.

 

Edit: 4.12. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 17:17 (cicek).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odlucio pokusat ovaj vikend igrat taj jebeni Fut champs... Jutros sam bio na 8-4, evo sad sam zaključio avanturu na 11-16. Jednostavno danas moj tim nije htio trčat, ni napad ni obranu igrat. Ništa. Nije mi problem kad popušim jer me lik nadigra, ali popizdim totalno kad vidim u igri da mi igrači jednostavno ne idu u onom smejru u kojem ja držim gljivu, kad primim loptu i probam se okrenut, a moj lik radi krug ko tanker dok njegov napadač istu stvar napravi doslovno na mjestu s loptom zakeljenom na nogu ko da ima magnete. Kad se svaki odbijanac oko mog šesnaesterca odbija njemu na volej u gol. Mogao bi nabrajat bezbroj debilnih stvari. Mislim da mi je ovo dovoljno muke, neće me tako skoro opet vidjet u tom glupom champsu da si cijeli vikend razjebem zbog šugavih paketića na kraju koji ionako mi neće pomoć da pobjedim kad igra odluči da moji igrači moraju stajat na terenu ko imbecili...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
movie kaže...

Igram fifu 3 dana na PS5. Primjetio sam da za razliku od igranja na PS4 na PS5 nema trzanja po izbornicima i mogu bez problema snipati. Na PS4 mi je to bila nauka jer se stalno sve smrzavalo na milisekundu. Isto tako pri ulaska u fut ne traži ono iritantno skidanje kao na PS4. Fakat igra radi puno brže. Isto tako osjetim u igri da nema  više zakašnjelih starteva na protivničkog igrača i nekako mi igrači imaju bolji odaziv. Ne događa mi se kao na PS4 da recimo stisnem pucanje a igrač mi napravi još jedan korak pa pukne. Puno bolji odaziv komandi je nego na PS4. Imam osjećaj da je igranje nekako ugodnije. Na stranu standardno guranje pojedinog igrača u pojedinim dijelovima utakmice i standardna sranja. No samo igranje je nekako ugodnije. Sada treba dočekati 04.12. i vidjeti što će biti ponuđeno u next gen fifi.

 Movie, do 4.11. je to sve ista igra i ne možes osjetiti promjene u gameplayu samo kao sto si rekao u meniu. Gameplay se ocita na pocetku tekme kad ti loada polygone i dalje je sve komunikacija s serverom s minimalnim zapisima na SSD/HDD. Tak da prvo skinut ruzicaste naocale koje su dosle s PS5 pa onda dat cjelovit i sud.

 

Edit: 4.12. :)

 Stvarno? A to što je kudikamo jači hw na ps5 pa se ne muči sa vrtnjom igre? I ne, gameplay se ne očita na početku tekme lol, nego ti je cpu i gpu zaposlen cijelu tekmu za izračun i prikaz svega što se događa na terenu. Da ne spominjem brzinu ssd-a na ps5 opet...

Stavi si fifu na hdd i na ssd na kompu pa ćeš vidjet razliku, a kamoli ps4 vs ps5 loading, response time i sve ostalo.

Malo si se izasro u ovom komentaru, al malo jače...

 

Btw, riješen Bellerin u 19 tekmi, 15 winova i svi ostali objectivi. Kako ekipa rq-a kad sam ukomponirao martiala s vydrom u špici. Stavio sam neke bzvz na krila i na bekove, samo da dobijem dovoljno lufta do 77 ratinga da imam allana i martiala u ekipi. Bez ikakvih problema riješen objective, čak i s onim debilom od ranije što je rq-ao kad je lopta išla u gol.

Sad još dok vidim hoću mu lupit anchor gore ili sentinel, jer je dovoljno brz.

12 godina
offline
FIFA 21

Ovaj vikend sam imao drugih obaveza pa sam WL igrao malo, ali na moju sreću učinkovito.

11-6 mi je score i to je drugi put u FIFI 21 da sam do silver 1 došao s tim rezultatom.

 

Jedan vikend sam odigrao svih 30 utakmica i došao samo do 10 pobjeda.

Doduše, bio sam nadrkan pa sam za svaki kurac kvitao, ali sjećam se dobro da sam došao do 10 pobjeda i ostalo mi je 8 utkamica za odigrati do kraja.

Svih 8 sam popušio, što zbog boljih igrača, što zbog prcanja igre.

 

Ovaj vikend sam samo jednu izgubio u režiji EA-a što me zaprepastilo.

Bilo je par utakmica gdje sam vodio 2-0 pa bi protivnik izjednačio, jedan je čak i poveo 2-3, ali sam ih sve okrenuo u svoju korist.

Nisam čak niti jedne produžetke igrao, niti penale pucao, baš čudan vikend.

 

Sad, zadnja utakmica za 11 pobjedu, protivnik najlakši od svih ovaj vikend, a obično mi za takve utakmice, gdje prelazim stepenicu, daje jače i još me dodatno jebe.

Ne znam dal je do mene, bio sam prilično miran ovaj vikend, nisam puno pizdio, čak i na sranja ili do De Bruynea odnosno Hagija.

Hagi u napadu je milina... što taj pogađa to je strašno.

De Bruyne je upravo onakav kakvog sam zamišljao, kad mi presing uvale samo na njega lopta i u prostor na Rashforda, ma milina.

Jedina rupa u ekipi, ako to mogu nazvati rupom, je to što u obrani imam samo jednog meta igrača.

Ramosa volim, igram već par FIFI s njim u obrani, ali mislim da ću uskoro Gomezu dovesti novog partnera u vidu Rafaela Varanea.

Skupljao sam pare k'o hrčak da si jednog dana uzmem Ronalda - ne zato jer je OP, nego zato jer ga volim i to mi je uvijek cilj u svim FIFAMA da ga imam u ekipi, ali zbog toga patim na nekim pozicijama, a to nema smisla.

 

Dobit ću u četvrtak crvenog Ronalda, boli me kurac :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Evo kako se ponaša 99% communitya fife. Smeće igra fut s istim accountom od 2012e, i ovako napravi altf4 kad mu lopta ide u gol u prvoj minuti. Pa frendly tekma je smeće usrano, primi gol pa izađi ak si debil nesposoban nakon 8-9 godina odigrat tekmu i zabit gol.

 

 Ja igrao frendly za onog bellerina i napravio tim od 77 za zajebanciju i lagano gušta u normalnim igračima i izlazio sam svakom igraču na početku gamea koji je imao ona traore aubameyang i werner sranja

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Movie, do 4.11. je to sve ista igra i ne možes osjetiti promjene u gameplayu samo kao sto si rekao u meniu. Gameplay se ocita na pocetku tekme kad ti loada polygone i dalje je sve komunikacija s serverom s minimalnim zapisima na SSD/HDD. Tak da prvo skinut ruzicaste naocale koje su dosle s PS5 pa onda dat cjelovit i sud.

 

Edit: 4.12. :)

Pa što sam rekao a da ne stoji? Kažem da igra po menijima više ne trza već ide fino. Isto tako kada stisnem pucanje igrač mi pukne, ne radi dodatni korak kao na PS4. Na PS4 mi se znalo događati kada probijem krilo i hoću centrirati igrač mi istrči ispred lopte pa se vraća da centrira. Totalno suluda situacija. Na PS5 stisnem centriranje i on centrira. Pa ne mogu ti reći nešto što ne stoji. Do čega je ne znam, samo znam da se osjećam ugodnije kada stisnem pucanje i igrač mi pukne, kada stisnem centriranje, igrač mi centrira. Sva ostala sranja su kao i do sada i to sam napomenio. Nisam imao niti jedan zakašnjeli tackle kao što znam imati na PS4. Zašto? Nemam pojma samo ti kažem kaj je.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pozdrav svima,
Imam jedno pitanje, unaprijed sorry ako je negdje već razgovor oko toga bio. Zanima me prije prvog patcha ping/ms mi je bio cca oko 20-ak ,a nakon tog patcha mi ping ne pada ispod 36 i to nije samo meni već i par prijatelja koji igraju su istu stvar primijetili. Da li se netko od vas susreće sa tim problemom?
Ja izbjegavam igranje tokom dana i igram ujutro ili navečer iza 9 jer mi u igri preko 50% slučajeva ne prihvaća uopće driblanje, igrači su užasno spori, imao sam prošli vikend momčad koja je bila sigurno 2 milje coinsa manje vrjednija i preko tjedna sam imao brutalan pack luck i mislim si
napokon će sada biti dobar i brz gameplay etc kad ono ekipa lošija nego ona prije, a govorim o igračima poput IF Rashforda, Mbapea, IF Saint Maximana itd. Znači nevjerojatno da nakon takvih upgrejda ti igrači lošije reagiraju na kontrole nego oni prije i to je zbog pinga i njihovih odvratnih servera.
P.S. igram na Ps4 Pro sa 50Mbit brzninom interneta i spojen lan kablom. Ping je od 36-50 i najviše se zadržava oko 45.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 19:46 (CptJack93).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...
Pozdrav svima,
Imam jedno pitanje, unaprijed sorry ako je negdje već razgovor oko toga bio. Zanima me prije prvog patcha ping/ms mi je bio cca oko 20-ak ,a nakon tog patcha mi ping ne pada ispod 36 i to nije samo meni već i par prijatelja koji igraju su istu stvar primijetili. Da li se netko od vas susreće sa tim problemom?
Ja izbjegavam igranje tokom dana i igram ujutro ili navečer iza 9 jer mi u igri preko 50% slučajeva ne prihvaća uopće driblanje, igrači su užasno spori, imao sam prošli vikend momčad koja je bila sigurno 2 milje coinsa manje vrjednija i preko tjedna sam imao brutalan pack luck i mislim si
napokon će sada biti dobar i brz gameplay etc kad ono ekipa lošija nego ona prije, a govorim o igračima poput IF Rashforda, Mbapea, IF Saint Maximana itd. Znači nevjerojatno da nakon takvih upgrejda ti igrači lošije reagiraju na kontrole nego oni prije i to je zbog pinga i njihovih odvratnih servera.
P.S. igram na Ps4 Pro sa 50Mbit brzninom interneta i spojen lan kablom. Ping je od 36-50 i najviše se zadržava oko 45.

Već se o tome pričalo na temi pa ako hoćeš konkretniji i točniji odgovor od mog potraži. Ovo sada je pravo stanje pinga. Prije patcha mjerio ti je ping samo do servera, a sada ti mjeri do servera i nazad do tvog PS4. Zato je sada duplo veća brojka a u stvari ping ti je isti kao i prije samo što ti prije nije to pokazivalo. Pokazivalo ti je samo pola pinga

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 20:24 (movie).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
movie kaže...

Igram fifu 3 dana na PS5. Primjetio sam da za razliku od igranja na PS4 na PS5 nema trzanja po izbornicima i mogu bez problema snipati. Na PS4 mi je to bila nauka jer se stalno sve smrzavalo na milisekundu. Isto tako pri ulaska u fut ne traži ono iritantno skidanje kao na PS4. Fakat igra radi puno brže. Isto tako osjetim u igri da nema  više zakašnjelih starteva na protivničkog igrača i nekako mi igrači imaju bolji odaziv. Ne događa mi se kao na PS4 da recimo stisnem pucanje a igrač mi napravi još jedan korak pa pukne. Puno bolji odaziv komandi je nego na PS4. Imam osjećaj da je igranje nekako ugodnije. Na stranu standardno guranje pojedinog igrača u pojedinim dijelovima utakmice i standardna sranja. No samo igranje je nekako ugodnije. Sada treba dočekati 04.12. i vidjeti što će biti ponuđeno u next gen fifi.

 Movie, do 4.11. je to sve ista igra i ne možes osjetiti promjene u gameplayu samo kao sto si rekao u meniu. Gameplay se ocita na pocetku tekme kad ti loada polygone i dalje je sve komunikacija s serverom s minimalnim zapisima na SSD/HDD. Tak da prvo skinut ruzicaste naocale koje su dosle s PS5 pa onda dat cjelovit i sud.

 

Edit: 4.12. :)

 Stvarno? A to što je kudikamo jači hw na ps5 pa se ne muči sa vrtnjom igre? I ne, gameplay se ne očita na početku tekme lol, nego ti je cpu i gpu zaposlen cijelu tekmu za izračun i prikaz svega što se događa na terenu. Da ne spominjem brzinu ssd-a na ps5 opet...

Stavi si fifu na hdd i na ssd na kompu pa ćeš vidjet razliku, a kamoli ps4 vs ps5 loading, response time i sve ostalo.

Malo si se izasro u ovom komentaru, al malo jače...

 

Btw, riješen Bellerin u 19 tekmi, 15 winova i svi ostali objectivi. Kako ekipa rq-a kad sam ukomponirao martiala s vydrom u špici. Stavio sam neke bzvz na krila i na bekove, samo da dobijem dovoljno lufta do 77 ratinga da imam allana i martiala u ekipi. Bez ikakvih problema riješen objective, čak i s onim debilom od ranije što je rq-ao kad je lopta išla u gol.

Sad još dok vidim hoću mu lupit anchor gore ili sentinel, jer je dovoljno brz.

 Imao sam fifu na na ssdu i na hddu i isto je sto se tice gameplaya. Krivo sam se izrazio s gameplayom. Vizual polygoni se ocitaju na pocetku i to s hhda ili ssda i ne moze poceti tekma prije nego se to ne ucita. Ostalo je na pcu izracuni i nemaju veze dal imas hdd ili ssd. Tak da gameplay ti nece bolje radit zato jer imas ssd. Ljepse ce se ti otvarati animacije na paketicima i bolje ce radit meni, ali gameplay nema veze s diskovima. 

 

Al svakako bi igra morala izgledati fluidnije jer ps5 moze do 120 fpsa gurati... al za to opet treba i monitor koji to moze podnjet. I ovisi dal ce ovi na fifi capat fps ili ne. Nba je capan na 60 mi se cini. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 20:26 (cicek).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
E to me zanimalo hvala movie i sad mi je lakše iskreno kada znam o čemu se radi. Onako sam bio uvjeren u to da su nešto zeznuli, ali očito je sve oke onda :) Jedino sad na žalost ostaje problem servera i tih delaya koje imamo ( barem ja ) i to najviše tokom dana jer mi uopće fluidno ne radi igra pogotovo što se tiče driblinga kod igrača sa 5* Skillsom dok npr kad gledam na youtube videa to je sve tako glatko, fluidno, milina.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 20:48 (CptJack93).
15 godina
offline
FIFA 21

I onda mi netko kaže da EA lažira podatke o svojoj zaradi. Netko tko nema novca ili slabo zarađuje ne plaća ovakve novce da bi popularizirali igru

 

"Za pojavljivanje u videoigri FIFA 21 Beckham zaradio 40 milijuna funti! To je više nego kada je igrao pravi nogomet"...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Tekma koja debelo mora zavrsit u moju korist ode u produzetke. Nije mi to jasno. Nikako. 

G2. Cisto ker ce bir dobar ToTW. Gameplay je bomba. 40ms. Leti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 23:54 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

U 20ak minuta G1. Bilo bi brze da se ovakva zadnja tekma nije igrala. Zamisli da ti visi G1 ili E3 i izgubis od ovakvog smeha. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Decki ziveli 

 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Poz,koja je bolja Fifa 21 ili Fifa 20 u smislu igranja samo seassonsa ?

Nista Fut,samo sezona ?

Fifu 21 ima za 30 e a Fifu 20 mogu naci za 15-16 e za PC naravno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Sutra izlazi prvi trailer next gen fife. Vjerojatno ćemo sutra saznati sve o toj igri.

 

Otvorim danas 9 packova. Sve rare mega ili rare packovi. Dobijem jedan walkout i to onda bude jebeni muller koji ne vrijedi 15k coinsa. Ono, novi tjedan a sve po starom. Trollaju me na najjače. I dalje nula bodova u packovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/jz5kbg/the_kid_is_now_1800/

 

Sinek ide 180-0 :D 

 

Meni je komicno kak on igra. Lik ne prelazi centar bez step over skill movea. Mali naucil 3 exploit skill movea i melje ljude. Dokaz koliko je ova igra komedija na visim razinama.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice