FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.973
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Znaci oni se hvale nekim next level enginom, novim dobom u sportskim igrama ovim onim. A spoji me tri puta s likom koji farma coinse i nikome nista cudno? Lud je onaj koji im vjeruje da ce napravit nesto spektakularno kad nisu u stanju implementirati sitni program kao što je punkbuster koji ce registrirati koje su aplikacije pokrenute i branit pristup serverima kad imaš nešto s liste. Dok netko bez problema 24h na dan u div 1 farma coinse dotle oni nisu sposobni nista vise ponuditi osim šarenih kartica.

 Radi takvih pizdarija sam 2017 presel na konzolu.

 

Jos samo 12,13 je bilo ok. 14 i 15 su poceli srati, dok u 16 nije bilo igrivo. 17 sam preskocil jer mi laptop to nije mogel gurat. Prelaskom na konzole rijesis kompletan problem sa takvim spodobama. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 21

Nije mi jasno zašto nema opcije block u igri samoj? Bilo bi dobro da ima ono da pamti zadnjih 10 gejmova sa user name sa kime si igrao, tako lijepo kad me odlaga ovaj u diviziji ili u fut championshipu, odem na taj popis i blokiran lijepo igrača i da me ne spaja više sa njime. A ne sinoc 2x za redom dobijem istog lika, u 1 minuti stisne pauzu, igra se završava, ja izgubio oba gejma..

Znači džabe što odeš na psn i blokiras ga tamo opet će te igra spojiti sa njime.. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Znaci oni se hvale nekim next level enginom, novim dobom u sportskim igrama ovim onim. A spoji me tri puta s likom koji farma coinse i nikome nista cudno? Lud je onaj koji im vjeruje da ce napravit nesto spektakularno kad nisu u stanju implementirati sitni program kao što je punkbuster koji ce registrirati koje su aplikacije pokrenute i branit pristup serverima kad imaš nešto s liste. Dok netko bez problema 24h na dan u div 1 farma coinse dotle oni nisu sposobni nista vise ponuditi osim šarenih kartica.

 Radi takvih pizdarija sam 2017 presel na konzolu.

 

Jos samo 12,13 je bilo ok. 14 i 15 su poceli srati, dok u 16 nije bilo igrivo. 17 sam preskocil jer mi laptop to nije mogel gurat. Prelaskom na konzole rijesis kompletan problem sa takvim spodobama. 

 Pa ja igram na Ps4 ima toga i na konzoli isto ne brini, ne toliko kao na pc ali ipak ima i stvarno je frustrirajuce kad te netko tako sjebe 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nikad necu prec na konzolu zbog igre nema sanse. Pc je daleko ispred i uzeo sam mašinu prosle godine da mogu s njime sta hocu. Dosao je novi engine i u fifi17 kad su presli na frostbite pa nije sreca ni blizu neceg normalnog. I tad su najavljivali revoluciju pa evo, nije svaka promijena dobra. Poznavajuci ea opet ce biti vise stete no koristi. Da se razumijemo na konzoli nema citera jer ps sustav vise manje ne podrzava neke third party pizdarije na sebi pa tu ni nemaju nesto puno radit, a ako se i napravi nesto bit ce opet "nemocni". Na pcu je lakse nego ikad napraviti jednostavni triger app koji switch offa online mod ako imas upaljenu jednu od app s liste. Recimo ako stave da ne smijes imati upaljen yt nema yt i amen. Kad se kupuje igra to se jasno veli i gotova prica. Kome se slusa muzika nece kupit fifu. Transparentno i odriješito se rjesavaju takve radnje. Problem s kupovanjem coinsa im je vec dugo "problem" i ne poduzimaju nista jer ove yt legende ne mogu doc do timova bez da stave kucu na bubanj. I tu opet dolazi ona vuk sit ovce na broju. Yutuberi imaju ikone, a ove ikone od 14 godina misle da ce dobit 3 puta za redom R9 ako potrose 1000e na FP. Cisti napad na psihu koji ostaje sakriven iza "lose politike protiv citera/trgovaca coinsima". I nema zakona ni odvjetnika koji ce to dokazat jer je nemoguce, ali se desava ajmo rec igrom slucaja. Zaradi pare ea, zaradi neki bugarin koji je igrom slucaja postao yutuber i nesto zarade ovi prodavaci coinsa i pare kolaju. Jedan si ljepi dresove i kopacke po zidu, drugi rade senzaciju ustekavanjem ssd-a u 2020. godini, a treci potrose nesto na online marketing. NItko ne poduzime nista više od tog i spremni smo za fifu 22. :D

 

A ovo sto me 3 puta za redom spojilo s istim likom u div 1 mi govori samo da sam bio u krivu kad sam mislil da su prerasli sami sebe s brojem usera. Samo su serveri losi i trosi se na servere tocno onoliko koliko treba. Ostalo ide u dizajn kartica i paketica. Nema vece srece nego biti graficki dizajner u EA-u, posla ko u prici i izgleda da ce ga jos dugo biti.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 A nemos znati ako ne probaš, šanse su 50:50... Ako imaš coinsa i šta sbc foddera napravi, šta onda, jednom se živi, ali ako si baš te kurate sreće nemoj ga ti otvoriti, daj nekome drugome da ga otvori, možda ti sreću donese kao meni kćerka..  :)

 

Prošle godine sam prvo dobio Maradonu, što je isto odlična Ikona, i nije mi dao vrag mira 8 morao sam još jednu napravit, otvorim ono Rui Costa.. Hehe, jbg, ovaj puta neću istu grešku napravit.. 

Sve znam. Prošle godine sam dva puta igrao i oba puta dobio istu karticu, Roy Keanea. Htio sam plakati od muke. Ove godine sam imao pet walkouta. Tri puta mi je istrčao muller i dva puta fabinho. Kao da nema drugih kartica. Dobijam jedne te iste kartice cijelo vrijeme. Stari, meni ne bi bilo dosta niti 100k eura da otvorim pack u kojem bi bila kartica koja stvarno nešto vrijedi.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

To su namjerno napravili da sjebu score onom malom što još nema poraza :)

Misliš da oni nemaju prste u njegovih 180 pobjeda? Treba im jedan takav lik koji će privući novu generaciju igrača. Nevjerojatno da mu u 180 utakmica niti jednom nije pukla veza. Gledam, svima puca bar jednom u dva tjedna. Niti jednom da mu stoper zaroni u prazno ili napadač fula tri mrtve šanse u tekmi kao neki dan borasu koji je skoro zaplako od muke. Jednostavno ne mogu vjerovati bez obzira kako dobar igrač bio. Kaže boras da ne shvaća zašto mora iz prvog udarca protivnika uvijek dobiti gol i zašto mora gubiti od očito lošijeg igrača od njega. Tako da ja mislim da nema tu slučajnosti niti tolike superiornosti da ti bar jednom u 180 tekmi ne pukne veza ili bar te jednom ispojebe igra kada ispojebe i one najbolje.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Znaci oni se hvale nekim next level enginom, novim dobom u sportskim igrama ovim onim. A spoji me tri puta s likom koji farma coinse i nikome nista cudno? Lud je onaj koji im vjeruje da ce napravit nesto spektakularno kad nisu u stanju implementirati sitni program kao što je punkbuster koji ce registrirati koje su aplikacije pokrenute i branit pristup serverima kad imaš nešto s liste. Dok netko bez problema 24h na dan u div 1 farma coinse dotle oni nisu sposobni nista vise ponuditi osim šarenih kartica.

Jebe im se za PC igrače. 200k igrača na PC naprema 16 miljuna na konzolama. Iskreno, koga briga. Ja sam zato prije par godina emigrirao na PS jer sam svjestan da se neće zamarati s platformom koja im ne donosi bog zna kakve novce. Po izalsku PS4, glavna faca u EA sportsu je rekla da su izašle konzole koje će hraniti firmu sljedećih 8 godina. Ovih dana su izašle next gen konzole koje će hraniti EA sport sljedećih osam godina. Kužiš gdje su im prioriteti?

12 godina
offline
FIFA 21

Otiso je veliki Diego. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Misliš da oni nemaju prste u njegovih 180 pobjeda? 

Vidio sam kako mali igra u Borasovom videu i mali nije loš.

Ima tu fintu u napadu kojom odlično vlada, ali i obrambeno je bio dobar koliko se sjećam.

 

EA mu je mogao pomoći jedino kod matchmakinga tako da mu daje lošije protivnike, tj. amatere.

Da li je ili nije, jbga, to nikad nećemo znati.

 

Recimo kod takvih igrača mi se ne sviđa to drljanje po fintama, a mali te finte baš zloupotrebljava.

Boras je na granici po mom mišljenju, drlja i on finte, ali relativno umjereno.

Meni se od tih pro igrača najviše sviđa kako Kurt igra jer on igra baš muški, kombinira, kontre igra, najmanje kosriti skillove od svih.

Na žalost Kurta više nemamo priliku gledati zbog usranog EA-a.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Misliš da oni nemaju prste u njegovih 180 pobjeda? 

Vidio sam kako mali igra u Borasovom videu i mali nije loš.

Ima tu fintu u napadu kojom odlično vlada, ali i obrambeno je bio dobar koliko se sjećam.

 

EA mu je mogao pomoći jedino kod matchmakinga tako da mu daje lošije protivnike, tj. amatere.

Da li je ili nije, jbga, to nikad nećemo znati.

 

Recimo kod takvih igrača mi se ne sviđa to drljanje po fintama, a mali te finte baš zloupotrebljava.

Boras je na granici po mom mišljenju, drlja i on finte, ali relativno umjereno.

Meni se od tih pro igrača najviše sviđa kako Kurt igra jer on igra baš muški, kombinira, kontre igra, najmanje kosriti skillove od svih.

Na žalost Kurta više nemamo priliku gledati zbog usranog EA-a.

 Kurt je pravio samo fake shot fintu i ništa više i pokazao da se može bit najbolji i bez tih finti.. Šteta je što ga nema više, ali mislim da će oni na kraju popustiti i pustit mu da igra, jer ipak na neki način on njihovu igru reklamira, i to najbolje od svih ovih pro igraca.

Sve ove što sam gledao :Tekkz, Olielito, Hastag Tom, Joksan Redona itd, sve su to dosadni strimovi. Kurt kad igra online, to je doživljaj za gledati.. 

12 godina
offline
FIFA 21

Kurt špana. Ovi exploitaju mehaniku igre. Ogromna razlika. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Lik sa ovim 77 rated timom ima 26 tacklea. Drop back i udri.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Kurt je pravio samo fake shot fintu i ništa više i pokazao da se može bit najbolji i bez tih finti.. Šteta je što ga nema više, ali mislim da će oni na kraju popustiti i pustit mu da igra, jer ipak na neki način on njihovu igru reklamira, i to najbolje od svih ovih pro igraca.

Sve ove što sam gledao :Tekkz, Olielito, Hastag Tom, Joksan Redona itd, sve su to dosadni strimovi. Kurt kad igra online, to je doživljaj za gledati.. 

Nema povratka za njega više. Od navodnih prijetnji ubojstvom nekom liku u EA koje je EA naravno iskoristio kako je njima pasalo pa do podnošenja tužbi zbog tih prijetnji i gašenja svakog pokušaja da opet strima, teško da se može očekivati da će jedna kompanija popuštati nekom liku. Na kraju krajeva ljudi imaju onog meksičkog debila castra i još par kretena koji sasvim dovoljno promoviraju igru pa im jedan kurt nije potreban. Bit će ogledan primjer kako završiš u prašini kada digneš glas protiv ruke koja te hrani. Zato su svi kuš. Blejali su tri dana kao neka moralna podrška kurtu a sada ga više nitko od njih niti ne spominje.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kurt se vraca pocetkom godine, odkad ga nema prakticki ne palim twitch.

 

Otisa je po meni najveci ikad veliki Diego, tuzan dan za fanove nogometa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Sad bacio 4 partije friendliesa - rješavam zadatak za Englesku 2. ligu.

Dakle, 4/4 Turci - jedan ima grb Bešiktaša, jedan Denizli, jedan Fenerbahče i četvrtog se ne sjećam koji je grb imao, ali nick mu je bio aga-nešto.

Pa šta samo mi i Turci igramo ovu jebenu igru?!!?!?!

Piše mi ping 47-50 cijelo vrijeme, a u sredini one ostale obavijesti svijetle k'o da sam u jebenom disku, light jebeni show.

Idem u kontru sam k'o duh - negdje na 40m od gola se igra zaledi, odledi se nakon tri sekunde, a ja odjurio u korner.

Ovaj izvodi loptu golmanom, kao da se ništa čudno nije dogodilo, a njemu očito i nije čudno jer mu je vjerojatno igra radila normalno svo to vrijeme.

Nabijem njega i usrani EA i usrane servere i usrani matchmaking.

 

Što se patcha tiče... ALELUJA.... sad ono što panjevi dodaju kroz igrače više ne prolazi.

Igrao sam baš protiv jednog sad idiota koji gotovo svako dodavanje gura kroz mog igrača i svaki jebeni put moj presiječe, a ovaj uporan.

Jebi ga, do sad mu je ta fora prolazila pa će mu trebati nekih mjesec-dva da se nauči dodavat.

Pička mu materina, njemu idiotu i jebenom EA-u koji mu je dopustio da tako igra 2 jebena mjeseca.

Aj, barem su to sranje spečirali, jest da im je trebalo, al jesu.

Još samo teledirigirane lopte iz prve leđima okrenutim igračem da srede pa možda nešto bude od ove igre.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Ekipa spremna za wl... Mbape je nakon 300 utakmica prodan.Malo mi je žao, ali ovu wl igram ako i skoro svaku drugu sa drugim igračima i nekim izmjenama. Bellerin je odrađen, nadam se da sam miran što se tiče RB bar mjesec dva.

Kupio sam ovog Brunu Fernandes posto ga svi hvale pa da vidim o čemu se radi.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 21:21 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Odgovor EA sporta Ibri

 

“Mi imamo ugovorna prava za korištenje izgleda i imena nogometaša u svojim igrama. Te licence osiguravamo izravno od ligaških natjecanja, timova i individualnih nogometaša. Uz to, radimo s FIFPro organizacijom da bismo uključili što više nogometaša i kreirali autentičnu nogometnu igru. U ovom slučaju, prava na korištenje izgleda igrača dobili smo kroz ugovor s klubom AC Milan.”– izjavili su predstavnici Electronic Artsa"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Sad bacio 4 partije friendliesa - rješavam zadatak za Englesku 2. ligu.

Dakle, 4/4 Turci - jedan ima grb Bešiktaša, jedan Denizli, jedan Fenerbahče i četvrtog se ne sjećam koji je grb imao, ali nick mu je bio aga-nešto.

Pa šta samo mi i Turci igramo ovu jebenu igru?!!?!?!

Piše mi ping 47-50 cijelo vrijeme, a u sredini one ostale obavijesti svijetle k'o da sam u jebenom disku, light jebeni show.

Idem u kontru sam k'o duh - negdje na 40m od gola se igra zaledi, odledi se nakon tri sekunde, a ja odjurio u korner.

Ovaj izvodi loptu golmanom, kao da se ništa čudno nije dogodilo, a njemu očito i nije čudno jer mu je vjerojatno igra radila normalno svo to vrijeme.

Nabijem njega i usrani EA i usrane servere i usrani matchmaking.

 

Što se patcha tiče... ALELUJA.... sad ono što panjevi dodaju kroz igrače više ne prolazi.

Igrao sam baš protiv jednog sad idiota koji gotovo svako dodavanje gura kroz mog igrača i svaki jebeni put moj presiječe, a ovaj uporan.

Jebi ga, do sad mu je ta fora prolazila pa će mu trebati nekih mjesec-dva da se nauči dodavat.

Pička mu materina, njemu idiotu i jebenom EA-u koji mu je dopustio da tako igra 2 jebena mjeseca.

Aj, barem su to sranje spečirali, jest da im je trebalo, al jesu.

Još samo teledirigirane lopte iz prve leđima okrenutim igračem da srede pa možda nešto bude od ove igre.

 Ma mogu oni patchat šta hoće, al cicek je dobro poentirao. Dok ne implementiraju punkbuster ili nešto slično u fut/fifu, mogu se samo poklopit po ušima koliko su jadni.

Sad igram protiv lika, nizozemski grb i nick, mbape, neymar, i ostatak ekipe, cdm kante. Obranu NE IGRA, igraju mu sami, znači 2x je u cijeloj utakmici prebacio na cb-a, trči kanteom i ak šta ne izbije, faula naravno nema, jer očito ima cijeli dijapazon asistova, njegova obrana uzima sama loptu, znači sve, tackle, padanje, dizanje, pass, sve je na automatici. Onih 2x što je kursor prebacio na vvd-a i gomeza, to je vjerovatno zajeb bio. Da stvar bude bolja, imam potpuno istu obranu, i znam kak igraju i kak reagiraju, i nisam glup da ne vidim s kim lik trči i pokriva teren. Strašno, stvarno ću si uzet još 1 ssd samo za snimat tak da imam materijal za reportat takve kancerogene smećare, čisto iz moralne satisfakcije jer znam iz vremena battlefielda da ea ne jebe 2% reportanje igrača ni uz kakve dokaze, a bf sam snimao 24/7, sve partije. Oni žive i od takvih budaletina, jer ako mu slučajno punkbuster(pričam o bf) i banna account, to je ekipa koja ima love koja će odmah kupit novi i perjat dalje. Ovdje u fifi mu nema tko bannat account, tak da ga je džabe i snimit i reportat jer ih boli kita za cheatanje, e-sports igra bez anticheat protekcije, sve su sami rekli time.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ekipa spremna za wl... Mbape je nakon 300 utakmica prodan.Malo mi je žao, ali ovu wl igram ako i skoro svaku drugu sa drugim igračima i nekim izmjenama. Bellerin je odrađen, nadam se da sam miran što se tiče RB bar mjesec dva.

Kupio sam ovog Brunu Fernandes posto ga svi hvale pa da vidim o čemu se radi.. 

 Jos 3 pobjede i ja cu walkera prodat  stavit bellerina. 

 

Samo cu rec' da od kad su ljudi shvatili za ove pidzarije sa loan igracima i stavljanje ovih OP igraca kao 3 zamjene... meni doslovno nema razlike u obavljanju ovoga u DRu ili sad u friendliu. Ljudi su i iz toga uspjeli napravit sweat fest da ti pamet stane. Danas mi je lik dva puta poveo i dva puta mi stisne pauzu da ja izadem. Ma kako da ne. Druga tekma, frajer napravi penal pa izade van... naravno da nisam dobio win kod 0-0 i penal za mene. Bolesnici.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ekipa spremna za wl... Mbape je nakon 300 utakmica prodan.Malo mi je žao, ali ovu wl igram ako i skoro svaku drugu sa drugim igračima i nekim izmjenama. Bellerin je odrađen, nadam se da sam miran što se tiče RB bar mjesec dva.

Kupio sam ovog Brunu Fernandes posto ga svi hvale pa da vidim o čemu se radi.. 

 Jos 3 pobjede i ja cu walkera prodat  stavit bellerina. 

 

Samo cu rec' da od kad su ljudi shvatili za ove pidzarije sa loan igracima i stavljanje ovih OP igraca kao 3 zamjene... meni doslovno nema razlike u obavljanju ovoga u DRu ili sad u friendliu. Ljudi su i iz toga uspjeli napravit sweat fest da ti pamet stane. Danas mi je lik dva puta poveo i dva puta mi stisne pauzu da ja izadem. Ma kako da ne. Druga tekma, frajer napravi penal pa izade van... naravno da nisam dobio win kod 0-0 i penal za mene. Bolesnici.

 Ja sad naletio na lika koji je zabio 2 autogola. Odmah sam vidio gdje to ide i zavrsilo 19-16 za mene :D. Steta sto je dosao tak kasno jer su mi ostali samo winovi, a golove sam rijesio ranije.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Gold 3 mi je dalje najvise do ceg cu igrati. :D paketice si mogu zadrzati :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja igram trenutno sa PL igracima do 50k ekipa i sve je fino preko dana dolazim do 1300 skill-a i to sve traje do 19:00 casova poslije toga me srokaju na 700 skill bodova.Mislim da poslije 7 nevece ne dobijem ni jednu jedinu utakmicu.Ne nerviram se oko ovoga mnogo i ne gajim nadu o nekim velikim igracima ali mi nije jasno sta se ovdje stvarno desava.☹️
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Gold 3 mi je dalje najvise do ceg cu igrati. :D paketice si mogu zadrzati :D

 Žalosno da se takvi stvari dobiju za elite. 

 

Ja sam bio gold2, 19 pobjeda.. pickovi Oscar Plano i Berardi, paketi niti 30k... Drugu wl za redom nagrade užasne.. kad zbrojim ove i od prošlog tjedna još sam ispod 100k, da računam i vrijednost red pickova.

12 godina
offline
FIFA 21

Red pick - ne poznam dečka pa ne mogu napisat kako se zove - mislim da sam uzeo nekog iz francuske lige.

Al me izvuklo što mi je Rashford uletio i to u najglupljem packu tako da sam super prošao danas.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Ja igram trenutno sa PL igracima do 50k ekipa i sve je fino preko dana dolazim do 1300 skill-a i to sve traje do 19:00 casova poslije toga me srokaju na 700 skill bodova.Mislim da poslije 7 nevece ne dobijem ni jednu jedinu utakmicu.Ne nerviram se oko ovoga mnogo i ne gajim nadu o nekim velikim igracima ali mi nije jasno sta se ovdje stvarno desava.☹️

 Pa koliko ti igras da imas takve oscilacije?!

Ako dobijes i izgubis 30SR, sto je vise od prosjeka, tu se radi o 20 tekmi poraza od 7 do prije nego zavrsis.

12 godina
offline
FIFA 21

treba mi pojasnjenje

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_fifa-21-nxt-lvl-edition-simulation-1814938.html

 

75€

 

a fifa 21 za ps4 je 39€ sada na akciji...i sad nekuzim, zasto bi onda kupovao igru za ps5, ako mogu kupit igru za ps4 i download free igru za ps5? gdje je logika?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Gold 3 mi je dalje najvise do ceg cu igrati. :D paketice si mogu zadrzati :D

 Da nije bilo dobrog gameplaya, nebi gural do G1.

Red pickovi - Digne i Ogbonna. 

Paketi - 4x rare mega i 2x jumbo rare = UCL Laporte. Uzas. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Gold 3 mi je dalje najvise do ceg cu igrati. :D paketice si mogu zadrzati :D

 Da nije bilo dobrog gameplaya, nebi gural do G1.

Red pickovi - Digne i Ogbonna. 

Paketi - 4x rare mega i 2x jumbo rare = UCL Laporte. Uzas. 

 Ja sam igrao zadnjih 10 u nocnom terminu jer sam radio nocnu do 2 pa sam dosao kuci i sam sebi rekao igram do poraza. Gameplay je bio ko da drugu igru igram pa nisam izgubio ni jednu, a spavati nisam mogao i doslo je elite3. Sljedeci put pustam seriju umjesto da kanađanima sate nabijam. A u crvenim pickovima kak ste visli berardi sva 3 puta izletio. Nije da sam ocekivao ronalda, ali pa ovo je strasno. I jos iz totw paketica zarada je QS. Sramota. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...

treba mi pojasnjenje

 

https://www.mediamarkt.at/de/product/_fifa-21-nxt-lvl-edition-simulation-1814938.html

 

75€

 

a fifa 21 za ps4 je 39€ sada na akciji...i sad nekuzim, zasto bi onda kupovao igru za ps5, ako mogu kupit igru za ps4 i download free igru za ps5? gdje je logika?

 E to ti je ona fora da se neznanje placa. Ne znas si okreciti sam kucu? Plati majstora. E sad je tu fora: nisi procitao da dobijes obje verz? Plati skuplje. Socijalni eksperiment. Ocito imaju negdje kodnprofiliranja usera, da i nismo bas najbistrija ekipa koja se skupila. :D

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Da se i ja nadovezem. Za Elite 3 sam u pikovima dobio najbolji raiting 84 , ali to nije sve. Uzeo sam pakete iz

opcije 3 u rivalsima i to je sve skupa 10 paketa da ukljucenim Premium Totw i iz svih tih 10 paketa nisam dobio

igraca 85+ znaci 84 raiting najveci iz svih tih paketa. Sramota da nemore bit gore. Niti sam ocekivo

Ronalda , ali stari moj daj bar neki vrag da zaradim 50-100k uzas, Premium Totw pack sam quick sello lagano.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice