FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 678.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
SimeKZ kaže...

Dosta dobra spika. U codu mi ne prelazi 35msa. 

 Udem ponovno. Sa strane pise 58ms ping. Nema sanse da je toliki. To je toliko sporo, neresponzivno, katsastrofa. Ova D1 je sve samo fake shot, sprint, sprint... dakle, moras imat realtivn ogameplay da to lovis. Al' ja to nemam. Meni kasne kontrole, ja hocu napravit ball roll... on radi bicikl i body feint... Koja picka materina. Igra mi se igra... al ne mogu. Friendly je ista prica. Nije igrivo jebo im konj mater te im jebo.

 Upravo zbog toga razmisljam da se dropam iz te mrtve div 1 jer paketici u cet nisu vrijedni tog pacenja. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
 Ti kažeš pet šest, meni sudi dnevno pet šest takvih penala koji nemaju veze s vezom i ne bih sudilo u 3. 

 

 

Mislio sam na penale koji su napravili igrači koje ja nisam kontrolirao.

Najčešći takvi penali su mi se dogodili s golmanom, tri najmanje i ostalo s igračima koje nisam kontrolirao.

S golmanom je jednom bila situacija da ovaj puca, Ederson se baci i obrani i kad se dizao s poda gurne protivničkog napadača i sudac svira penal, a ja već na polovici terena idem u kontru :)

 

Inače i meni često sudi penale, za i protiv mene, samo dodirneš lika u 16m i penal.

Nema tu ramenom, ili guranja više, ustvari, moraš se maknut da ovaj ima mjesta za čisti udarac na gol :)

 

BTW

Danas sam igrao draft - ne igram to govno inače, al dobio token u packu.

Imao De Bruynea i Walkera u ekipi i sad me svrbi da ih obojicu kupim.

Doduše De Bruynea sam pikirao prije tjedan dana, ali sam odustao iz nekog glupog razloga, a Walkera sam danas prvi put probao i svidio mi se jako.

Walker praktički sam odrađuje sve, uvijek je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme, brz, uzima lopte bez problema.

Najviše mi se svidjelo to što je uvijek bio prisutan, a ne kao Wan Bissaka kojeg koristim, koji povremeno zuji po terenu k'o muha bez glave.

 

De Bruyne - baš sam ga namjerno testirao zbog toga što ga planiram kupiti i točno radi ono što želim - lopta u prostor stahota kako pogađa.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
jopis kaže...
 Ti kažeš pet šest, meni sudi dnevno pet šest takvih penala koji nemaju veze s vezom i ne bih sudilo u 3. 

 

 

Mislio sam na penale koji su napravili igrači koje ja nisam kontrolirao.

Najčešći takvi penali su mi se dogodili s golmanom, tri najmanje i ostalo s igračima koje nisam kontrolirao.

S golmanom je jednom bila situacija da ovaj puca, Ederson se baci i obrani i kad se dizao s poda gurne protivničkog napadača i sudac svira penal, a ja već na polovici terena idem u kontru :)

 

Inače i meni često sudi penale, za i protiv mene, samo dodirneš lika u 16m i penal.

Nema tu ramenom, ili guranja više, ustvari, moraš se maknut da ovaj ima mjesta za čisti udarac na gol :)

 

BTW

Danas sam igrao draft - ne igram to govno inače, al dobio token u packu.

Imao De Bruynea i Walkera u ekipi i sad me svrbi da ih obojicu kupim.

Doduše De Bruynea sam pikirao prije tjedan dana, ali sam odustao iz nekog glupog razloga, a Walkera sam danas prvi put probao i svidio mi se jako.

Walker praktički sam odrađuje sve, uvijek je bio na pravom mjestu u pravo vrijeme, brz, uzima lopte bez problema.

Najviše mi se svidjelo to što je uvijek bio prisutan, a ne kao Wan Bissaka kojeg koristim, koji povremeno zuji po terenu k'o muha bez glave.

 

De Bruyne - baš sam ga namjerno testirao zbog toga što ga planiram kupiti i točno radi ono što želim - lopta u prostor stahota kako pogađa.

 A to. Meni rijetko prave magarci sami penale, ali ovo što meni sudi penale, nema veze s vezom, svaki ne dodir, nego ulazak ispred igrača je penal od zadnjeg patcha.

 

Walker mi je napet također, ali puno mi to coinsa opet za izvalit za obrambenog, a ionako se loše branim. Ali da ga razmatram kad složim napad do kraja, svakako.

KDB mi je onako, ni vrit ni tam, više volim agilne cam-ove koji utrčavaju često u 16, a KDB mi je onak, baš to što si napisao, djelitelj lopti više nego strijelac. Sad mi je palo nešto na pamet, gledam kak sam glup već danima, može mi u ovoj ekipi bilo koji brazilac igrat cam-a, liga nebitna, a meni talisca ulazi s klupe u drugom. Probao sam sad 2 tekme rivalsa s njim umjesto Havertza, u prvoj gol i asist, u drugoj 3 gola i asist. Brutalno koliko je bolji od Havertza. Dakle, dok ne kupim Wernera umjesto Jesusa, Havertz seli na tribine, jer joker cam s klupe je Dybala, a Talisca igra u prvom. Neću ni Wijnalduma trpat umjesto Freda, neka bude ovako ovu wl, baš me zanima koliko je op Talisca od prve sa full chemom, kad je ionako brutalna kartica. Dosta toga sam radi, puno se otvara i prati igru, nije ni Havertz loš po tom pitanju, ali je ovaj brazilski žirafac daleko agilniji i jači na lopti.

Čak nešt kemijam da i Salaha prodam, pošto sam brazil fan, pa da tih 400k investiram u neku ludu šemu u napadu umjesto havertza/talisce, jesusa i maximina, jer imam i Mouru koji mi je sasvim zadovoljavajuć na rw. No opet, Salah mi je drag u rl kao igrač i persona, a i vrlo je iskoristiva kartica koliko sam odigrao ovih par tekmi s njim..... Ma ne znam ni sam više, ishlapio sam. Najbolje kupit još wernera, wijnalduma, nekog na cam i lw i ne dirat više ništ, ionako je predobar tim za moj 'skill' i 4-5-u diviziju u kojima igram.

10 godina
offline
FIFA 21

Kupim sinoć Sissoka žutog Uefa, iskreno ne vrijedi 700+k..nakon tri utakmice odem da ga prodam cijena mu porasla za 50 k, nsravmo pordam ga, i kupim svoju prvu Ikonu u fifi 21 Davor Šuker. Bio sam malo skeptičan ali nakon 3 utakmice u D2 i 3 hattricka moj bože, lik je ubica..

 

Tim spreman za wl 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 8:38 (DEEMon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Imam 400K, se isplati uzeti Kantea i Firmina na CAM? A Kante s De Jongom na CDM?!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

 Baš su mi jadni takvi poput tebe što ne mogu svoje nešto igrat nego kopiraju sve sa interneta i misle da su dobri.sve je manje ljudi šta uživaju igrat pa naprave svoju momčad i formaciju pa nije ni čudo šta smo ovakva jadna nacija kad nemamo mašte, kreativnosti a posebno gušta , ja bi se izbljuva kad bi dao 500kn za ovo pa igra tuđu formaciju sa nekim lijevim igračima 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

Stari ako ti s ovim zbrda zdola posloženim igračima dođeš do 1950 bodova onda ti svaka čast. Ono, da se žešće napijem ne bih si složio takvu momčad, bez uvrede. Više od pola momčadi nema max che a werner mi strši ko šaka u oko. O krivim pozicijama da ne pričam. Još jednom, svaka ti čast na dosegu. Ja s puno bolje posloženom momčadi ne mogu toliko skupiti.

12 godina
offline
FIFA 21

Tak igra ingame. Sumnjam da mu tak stoji ekipa prije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Imam 400K, se isplati uzeti Kantea i Firmina na CAM? A Kante s De Jongom na CDM?!

 Meni je taj trokut kante, pogba i de bruyne. Stvarno bolje ne mogu zamisliti od toga niti tražim.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...
DEEMon kaže...

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

 Baš su mi jadni takvi poput tebe što ne mogu svoje nešto igrat nego kopiraju sve sa interneta i misle da su dobri.sve je manje ljudi šta uživaju igrat pa naprave svoju momčad i formaciju pa nije ni čudo šta smo ovakva jadna nacija kad nemamo mašte, kreativnosti a posebno gušta , ja bi se izbljuva kad bi dao 500kn za ovo pa igra tuđu formaciju sa nekim lijevim igračima 

 Po riječi "izbljuva" odma zaključio da si isfrustrirani navijač Hajduka. Brale moj  nitko ovdje nije kriv što je Hadjuk loš i što vas ulica vodi ka zadnjem mjestu na tablici HNL-a.

Druga stvar tvoji komentari su neukusni i totalno nepotrebni u ovoj temi, i stvarno mislim da nemaš šta radit u ovoj temi, pogotovo nekoga vrijeđati ovdje.. 

 

Imaš teme Nas Hajduk, pomozimo Hajduku, pa tamo liječi svoje frustracije..

Ideš lagano na ignore.lp

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Imam 400K, se isplati uzeti Kantea i Firmina na CAM? A Kante s De Jongom na CDM?!

 Wijnaldum i Bruno Fernandes, tako ti i Mane bude na full chemistry.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

 Kakav je Alex Teixeria? Baš sam razmišljao da ga kupim i probam, pogotovo sad kad je ispod 250 k 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Gerro kaže...
Imam 400K, se isplati uzeti Kantea i Firmina na CAM? A Kante s De Jongom na CDM?!

 Meni je taj trokut kante, pogba i de bruyne. Stvarno bolje ne mogu zamisliti od toga niti tražim.

 U 3 navrata sam uzimao De Bruyne i jednostavno mi je loš. Gubi duele, promašuje nešto što bi čak i Sissoko zabio, spor je.. Ne znam, meni nije legao nikako.. 

9 godina
offline
FIFA 21

Kupuje li jos tko kontroler za black friday? 🤣🤣

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21

Evo iz koje formacije krečem. Kemija nije problem ;)

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
DEEMon kaže...

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

 Kakav je Alex Teixeria? Baš sam razmišljao da ga kupim i probam, pogotovo sad kad je ispod 250 k 

 

Odličan, brz, okretan top u nozi unutar 20m. Igrao sam sa Wernerom u 4231 i prodao ga i kupio Teixeiru (Teixeira je bolji).

Inače sam na brazilce sasvim slučajno otišao. Složim SBC za Taliscu jer je bio jeftin, dobijem paulinha untradable... sljedeći korak je bio jasan Teixeria... Pa Taison na LM, Lucas RM...

 

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Ovaj vikend necu ni igrat wl. Nadam se da ce izac neki patch do iduceg vikenda jer ovo sta se sudi s penalima i svaka utakmica 7+ golova mi se uopce ne igra. 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel igra netko 4-4-2 formaciju? iskustva sa njom?

 

Ozbiljno se mislim prebacit na nju, ove godine tj nakon zadnjih par patcheva ne mogu igrat u napadu sa jednim napadacem niti igrat obranu bez krila tipa 4-1-2-1-2

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 13:10 (Diplo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Danas ping savrsen. Nejde preko 40ms. Fluidno, sve leti. Dvije tekme RQ i treca protiv vrhunskog primjerka. 

Stalno radi onaj l1 + fake shot u pokretu... Kad igrac zamahne pa povuce loptu u sprintu. I tako nakon 15og pokusaja sa Rashfordom, on ode i zabije.

Vidim ja vrag je odnio salu, cijelo poluvrijeme lik nece centar proc, svaki put kad uzmem loptu je jebeni faul a on se dodava pa kad je prednost pred krajem on ju iskoristi i gleda cut scene. Uspijem nekak izjednacit, povest... Zabijem za 3-1, napravim tri izmjene i u tom trenu raspad sistema. 70min prode moj mendy stoji ukopan a frajer sa polu mrtvim Baleom prode kraj njega koda saž ostavio joystick na stolu. Zavuce se unutra, otrese Lengleta i zakuca u prvi cosak. 3-2, 10min do kraja a ja ne mogu dva pasa spojit. Friski Promes ne moze pobjec njegovom Ramosu. Dva puta dam povratnu na KDBa koji promasuje prazan gol.

 

Mislim da je vrijeme za mali odmor :D

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...

Evo iz koje formacije krečem. Kemija nije problem ;)

 Ne razumijem kak ti se da igrati s igracem kojeg nisi vidio van fife ni na tvu. :) 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Danas ping savrsen. Nejde preko 40ms. Fluidno, sve leti. Dvije tekme RQ i treca protiv vrhunskog primjerka. 

Stalno radi onaj l1 + fake shot u pokretu... Kad igrac zamahne pa povuce loptu u sprintu. I tako nakon 15og pokusaja sa Rashfordom, on ode i zabije.

Vidim ja vrag je odnio salu, cijelo poluvrijeme lik nece centar proc, svaki put kad uzmem loptu je jebeni faul a on se dodava pa kad je prednost pred krajem on ju iskoristi i gleda cut scene. Uspijem nekak izjednacit, povest... Zabijem za 3-1, napravim tri izmjene i u tom trenu raspad sistema. 70min prode moj mendy stoji ukopan a frajer sa polu mrtvim Baleom prode kraj njega koda saž ostavio joystick na stolu. Zavuce se unutra, otrese Lengleta i zakuca u prvi cosak. 3-2, 10min do kraja a ja ne mogu dva pasa spojit. Friski Promes ne moze pobjec njegovom Ramosu. Dva puta dam povratnu na KDBa koji promasuje prazan gol.

 

Mislim da je vrijeme za mali odmor :D

 Nekim cudom i meni danas fluidno. Odigram prve dvije dobijem bez beda i trecu vodim 3:0 i pocne sex. Jedva sam se zadrzao na 3:1 do kraja ali sam bome natjerao svih 11 iza lopte. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dok si tolko retardiran da ti je golman igrac utakmice ali pobjedis iz jednog jedinog udarca po golu i tk da si na 16m dignes loptu preko glave i ramos naravno ne prepoznaje tu loptu i dembele s ruba 16m zabije volej. Bravo EA.  Plus bonus imao sam 4 stative iz zicera jer eto sve tekme do sad sam zabio 3+ golova pa malo da se odmorim.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jos jednom mi mora netko objasnit zasto su Talisca i Paulinho toliko OP. Meni je to nevjerovatno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Jos jednom mi mora netko objasnit zasto su Talisca i Paulinho toliko OP. Meni je to nevjerovatno. 

 Broj stanovnika u kini koji dobno odgovaraju igranju fife je veci nego broj stanovnika u hr. Samim time se otvorilo jedno veliko potencijalno trziste za prodaju kopije i igre. Dodavanje kineske lige zblizuje kineze i igru i omogucuje im da igraju s klubom iz svog grada i igracima koje mogu sresti na ulicama. E kako je kineska liga skart oni moraju napraviti par op igraca da ima uopce smisla igrat s njima. To je pocetak. E kad su ti tih par igraca igrom slucaja brazilci koji najbolje pase u hybride tad si na konju. I sad taj kinez moze ganjat talicu uz jesusa i ostale iz prem lige i njegov lokalni heroj/idol igra uz zvijezde sa tva. 

 

Na to sve uzmes da je kineska kultura dosta ajmo rec "fanaticna" daju sve od sebe kad se necemu posvete, tad dobis jedno trziste koje je vece od nekih drzava. I to je dosta veliki razlog za napraviti par igraca op. 

12 godina
offline
FIFA 21

Ovaj lewandowski izgleda mrak. Jos imam crvenog Goretzku. Moglo bi se nekaj skombinirat :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

https://www.futwiz.com/en/fut-champions/user/JabGT/376590

 

Pro igrac. Prvi puta ove godine. Zaboravi bilo kaj. To je bicikl na biciklu. Neuhvatljivo. Jednostavno ne mozes toliko bit usredotocen. 6 udaraca, 4 gola mi je stisnul ko iz zajebancije. Dakle, bicikl, bicikl... Dobije boost. Stane. Onda ona la croqueta i udarac. Svaki pro to radi, ali taj spam. Komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

A jbt led ovaj Šuker nije normalan u fifi. Znači jebo Messija i Neymara, čak razmišljam prodati i Mbapea jer sa ovim šta god opucas ulazi i u 16 i izvan 16 finese ulaze bez problema.. Stvarno sam ugodno iznenađen, a cijena 830 k, je stvarno smijeh.. Ako imate coinsa preporučam ga..

 

Mbape mi nije više "onaj" što riješava sve.. Ne znam, od zadnjih par patcheva sve je lošiji i lošiji kao St, vidim da ga ovi svi profesionalci koriste kao krilnog, ali 1,4 mil coins za krilo je previše.. Mislim da ima sličnih igrača za 500k i manje.. Još ova liga i mislim da će to bit to.. Za te coinse uzmem Lauren Blanc 89 za Cb koji je čuo sam najbolji Cb u fifi.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Lagano spajanje sa 12m coinsa ekipom prvu tekmu.

 

Povedem 1:0, pa mi lik zabije 4 gola od 33. do 42. minute i onda je do kraja moral srepit za pobjedu jer nije centar prešo više. Smiješno

 

Edit: 4:3 je bilo na kraju. 🤣

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 18:34 (Knappa89).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Koliko je dosadno kad igras svaki puta vs iste ekipe u ovoj WL. J***ni Varane je napravljen kao da je najbolji stoper u povijesti nogometa.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice