FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Meni je u Zg na optici oko 15ms preko A1,najbolje do sada mi je bilo 14,2 po ovome linku što je Šime stavio.,. al šta mi to vrijedi kad sam loš,.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Izgubili smo league SBC igrace. Samo untr. Paketi. Uzas kakve spodobe usrane. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Postaviti ovakve zahtjeve za loš untradeable pack? 10 silver rare kartica sa che 85 i 5 igrača iz iste lige. Imam pun klub silver kartica i ovo mi je svejedno problem za složiti. Neću niti probati jer je pack sranje a znam da bih sranje u njemu i dobio. Prvi sbc koji preskačem. Stavio sam 80 silver kartica na market. Nešto će se zaraditi, pogotovo one kartice iz boljih liga i nacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Postaviti ovakve zahtjeve za loš untradeable pack? 10 silver rare kartica sa che 85 i 5 igrača iz iste lige. Imam pun klub silver kartica i ovo mi je svejedno problem za složiti. Neću niti probati jer je pack sranje a znam da bih sranje u njemu i dobio. Prvi sbc koji preskačem. Stavio sam 80 silver kartica na market. Nešto će se zaraditi, pogotovo one kartice iz boljih liga i nacija.

 Tehnicki je pack ok jer su 12 rarea. Steta da je untr. inace bi samo na silverima dobra lova isla.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

idem odigrati friendlie koji su mi ostali, 100+ms. Div Rivalsi na 60ms.

Super, odlicno, svaka cast EAu.

U čemu je onda fora da je kod mene to 19ms? Tu smo negdje po mjestu stanovanja jedino možda imamo različitog davatelja internet usluga. Ja imam doma dvije internet veze. Kada sam na A1 to je oko 19ms a kada se prebacim na t com to je oko 45ms. Po tome ispada da se nešto pita i operatera?

 Ne znam, ali s obzirom da mi je ugovor sa Tcomom istekao prije nesto vremena, prebacujem se na A1 pa cemo vidjeti

15 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

 Ne znam, ali s obzirom da mi je ugovor sa Tcomom istekao prije nesto vremena, prebacujem se na A1 pa cemo vidjeti

Ja iz svog iskustva vidim da je za igranje A1 bolja opcija. Imam u kući obje internet veze pa šaltam i isprobavam. Što se podrške tiče tu ti je A1 za karu. Samo moliš Boga da sve radi jer ako nešto crkne kažu ti da će doći za tjedan dana. To je u boljem slučaju.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja zadovoljan.. DR su ispale ca 150K coinsa nagrade
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ja zadovoljan.. DR su ispale ca 150K coinsa nagrade

 Ovu drugu dvojicu sam i ja imao, samo sto je prvi bio Coufal.

10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Nakon što sam se spojio sa žicom

 Meni je ps4 spojen kablom na ruter ali i dalje imam oko 45 do 56 ms ping i ne razumijem zašto. A imam tcom 60 mbita internet.. Šta radim krivo? 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
movie kaže...

Nakon što sam se spojio sa žicom

 Meni je ps4 spojen kablom na ruter ali i dalje imam oko 45 do 56 ms ping i ne razumijem zašto. A imam tcom 60 mbita internet.. Šta radim krivo? 

 Ne radiš ništa krivo, tcom ima čudnovate puteve routinga kroz 3-4 serverske lokacije putem do DE servera koji mu dižu ping. Možeš traceroute odradit pa ćeš vidjet. Nije tako bilo do prije 3-4 godine, ping do frankfurta je bio 20-25, onda je samo odjednom odletio na 40+ i tako je stalno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Ja zadovoljan.. DR su ispale ca 150K coinsa nagrade

 I ja sam odusevljen ....😀

12 godina
offline
FIFA 21

Jedan od najjacih paketa kaj sam dobil od kad igram ovu igru. 

 

Red pick - Goretzka

Iz paketa dodatno - UCL Modric, De Jong. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

I ja danas dobio najjače kartice otkako igram rivalse. U jednom packu carvajal a u drugom ovaj naranđasti grimaldo. Doduše, zajedno vrijede oko 40k coinsa ali nikada do sada nisam dobio kartice takvog ratinga u rivalsima. U ostalim packovima voda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Nova opcija za gledanje pinga i latencije je dostupna - Steps: Customize->Settings->Game Settings->Visual->Connection Monitoring

 

Odigrao sam dvije tekme DRa. Ping zakucan na 54-57. Tu i tamo pljune preko 68ms i onda se bas osjeti da nije igrivo. Makar, onaj jitter ima sve boje osim zelene :D 

 

Dvije tekme DRa, dva remia. Obje tekme sam vodio 2 i 3 razlike. Da bi mi igraci ''umrli'' drugo poluvrijeme. Njegovim zabijanjem za 3-3, odnosno 2-2... sve se vraca u normalu i ponovno mogu normalno pas odigrat. Ocigledno patch ima u sebi stvari koje ne napisu i to je to. Nema drugog nacina da te igra na ovaj nacin siluje u mozak. 

 

Ping je jednostavno prevelik za bilo kakve egzibicije kaj se tice skill movesa i takvih stvari.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ma odustajem od grindanja da bi svaki put popušio karčinu za wl rewards, jednostavno nema smisla.

jedva čekam četvrtak te nagrade i onda svaki put kurchina,

cijelu fifu 20 i evo do sad 21 jedini drop iz player picka da je bio useable je Allison, ostala samo smeća za sbc.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

 To je ono kaj ja stalno pricam. Nema smisla prolazit agoniju konekcije, ljudskog idiotizma i exploitanja zbog par desetaka tisuca coinsa vise. Ako imas srece, izvuci ces iz gold packa Ronalda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

Neki dan si lajkao šimin post da se ne igra zbog nagrada već zbog nogometa jer ga voliš?

12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam izvukao dvije relativno dobre crvene kartice (Rashford i Gnabry) kad sam bio silver 1.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

Neki dan si lajkao šimin post da se ne igra zbog nagrada već zbog nogometa jer ga voliš?

 Nisam nista takvo lajka, cak nisam ni naletia na taj njegov komentar.

 

Da mislim to nikad ne bi pratia market, trejda, a fut bi bia zadnji mod u fifi koji bi igra. Prije bi igra career mode.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

Neki dan si lajkao šimin post da se ne igra zbog nagrada već zbog nogometa jer ga voliš?

 Pa voli ga kad dobije dobre nagrade

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Ja sam taj squad battles presta igrat prije 2 tjedna tj odkad su patchirali onaj bug kad napravis double fake pass/shoot CPU te ne napada.

 

Prije bi zabia na legendary 5 golova za 20min napravia double fake shoot odlozia gamepad i nastavia gledat netflix. prakticki free 100k coinsa a ni ne igras.

Ubiti ovo sam komentira ako mislis na raspravu tebe i njega vezano za SB nagrade.

Toliko o tome da ne igram iskljucivo zbog packova.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

Neki dan si lajkao šimin post da se ne igra zbog nagrada već zbog nogometa jer ga voliš?

 Nisam nista takvo lajka, cak nisam ni naletia na taj njegov komentar.

 

Da mislim to nikad ne bi pratia market, trejda, a fut bi bia zadnji mod u fifi koji bi igra. Prije bi igra career mode.

 Ne razumijem ovo sad. Velis da te pali trejdanje i da ga nema bi igrao nesto u cemu ga nikad nije ni bilo. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...

e2 jednom, 3 puta e3 i jednom gold 3, svaki put karina u crvenim a  totw pack discard.

Kad sam bia gold 3 pljune crvenog Rashforda.

 

Definitino do TOTSa treba igrat samo do G3 ovo nema smisla znojis se za nista.

Neki dan si lajkao šimin post da se ne igra zbog nagrada već zbog nogometa jer ga voliš?

 Nisam nista takvo lajka, cak nisam ni naletia na taj njegov komentar.

 

Da mislim to nikad ne bi pratia market, trejda, a fut bi bia zadnji mod u fifi koji bi igra. Prije bi igra career mode.

 Ne razumijem ovo sad. Velis da te pali trejdanje i da ga nema bi igrao nesto u cemu ga nikad nije ni bilo. 

 

Ne, movie kaze da sam lajka neki simin post di on kaze da igra fut iskljucivo jer voli nogomet a ne zbog nagrada.

 

Ja kazem da ako sam lajka/mislim to sta je sime napisa, ne bi trejda niti igra fut, vec bi igra career mode sa klubom koji volim i uziva.

 

Fut mode je sve osim nogometa, ja fut shvacam kao mode koji se igra iskljucivo iz natjecateljskog naboja i zbog sta boljih nagrada (svi mi volimo otvarat packove) a trejdam  da bi proba sve kartice u igri i otvara dobre sbc-e kad izadju.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo ja priznajem da sam prosli petak zaboravi igrati fifu. Nakon 12 ili kolko pobjeda u wl ja nisam pretrcao nikog od tad. Ne mogu jer moj igrac trci branicu u leda. Obrnaanmi je full manual i ne prepoznaje loptu. Imam jebenog IF gomeza u obrani ja gledam neke animacije kad ovaj krene sprintat, a obicni takav gold luduje na drugoj strani. Kad dodem u poziciju za gol, 3 igraca ko pitbulli krenu na mene i peckaju loptu a ostalih 3 se baca pred loptu. I ako to sve nekako prevaziđem moj "finisher" lupa po sredini gola.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Dosta dobra spika. U codu mi ne prelazi 35msa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Jucer mi je bio cetvrti dan u nizu kako me siluje gameplay... znaci 15ak utakmica u nizu, nebitno o krajnjem rezultatu... ili zabijam ko na traci ili sam debil, nema nista u sredini. Uglavnom, danas sam odmorio posto sam morao posjetiti metropolu i dodjem pred pol sata doma, idem radosno otvoriti svoje mega nagrade treceg ranga iz sedme divizije 🤪 Otvaram na tabletu... neka cudna boja... wtf... sta je sad ovo... kad li ono - Shevchenko 86, antrejdabl je al boli me kita 😁 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Mene je strah igrat ovu FIFU.

Čim povedem s 2-3 gola razlike kod mene sve staje, a kod protivnika procvjeta.

Pokušavam se protiv toga boriti s razvlačenjem igre i bjesomučnim dodavanjima koja, naravno, kad dosegnem određeni broj dodavanja odjednom postanu traljava i neprecizna nebi li protivnik došao do lopte.

Aj, kad je protivnik loš, lako mu oduzmem loptu, ali onda na scenu stupa sudac ili neki od gličeva/bugova/pizdarija.

 

Igram draft jer sam dobio token u paketu.

Lik nema blage veze, ali nakon 2-0 ja više ne mogu zabiti gol.

Odradim prvo poluvrijeme s lakoćom i onda kreće drugo gdje on pali presing, a moji rade pizdarije, a bogami i sudac, jebo sam ga korumpiranog.

Dakle, imate u ovom videu jednu od situacija koje mi se svako malo dogode i zbog kojih me strah igrati, čak i protiv puno slabijih protivnika jer jednostavno nikad ne znam kad će me neka pizdarija iznenaditi i kad će se sve okrenuti protiv mene.

 

Ako je ovo penal, onda neka sve ide u tri kurca lijepa.

U ovoj FIFI mi je do sada sudilo nekih 5-6 penala, a da ja uopće nisam kontrolirao igrača koji navodno radi penal.

 

 

Štos je, kad pregrmim, ako pregrmim taj period kad me igra jebe u zdrav mozak, onda u zadnjih 10-15 minuta moji opet proigraju i onda zgazim takve likove bez problema.

Uvijek bude ta neka rupa od pola sata utakmice gdje se grčevito borim, a ustvari sam u prvih 20 minuta trebao zabiti 3-4 komada i lik bi sam izašao.

Ovog lika iz gornjeg videa sam na kraju nabio 5-1 i u 88' je rage quitao, a da igra nije pokvarena to bi napravio 28', ako ne i ranije.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Dosta dobra spika. U codu mi ne prelazi 35msa. 

 Udem ponovno. Sa strane pise 58ms ping. Nema sanse da je toliki. To je toliko sporo, neresponzivno, katsastrofa. Ova D1 je sve samo fake shot, sprint, sprint... dakle, moras imat realtivn ogameplay da to lovis. Al' ja to nemam. Meni kasne kontrole, ja hocu napravit ball roll... on radi bicikl i body feint... Koja picka materina. Igra mi se igra... al ne mogu. Friendly je ista prica. Nije igrivo jebo im konj mater te im jebo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Mene je strah igrat ovu FIFU.

Čim povedem s 2-3 gola razlike kod mene sve staje, a kod protivnika procvjeta.

Pokušavam se protiv toga boriti s razvlačenjem igre i bjesomučnim dodavanjima koja, naravno, kad dosegnem određeni broj dodavanja odjednom postanu traljava i neprecizna nebi li protivnik došao do lopte.

Aj, kad je protivnik loš, lako mu oduzmem loptu, ali onda na scenu stupa sudac ili neki od gličeva/bugova/pizdarija.

 

Igram draft jer sam dobio token u paketu.

Lik nema blage veze, ali nakon 2-0 ja više ne mogu zabiti gol.

Odradim prvo poluvrijeme s lakoćom i onda kreće drugo gdje on pali presing, a moji rade pizdarije, a bogami i sudac, jebo sam ga korumpiranog.

Dakle, imate u ovom videu jednu od situacija koje mi se svako malo dogode i zbog kojih me strah igrati, čak i protiv puno slabijih protivnika jer jednostavno nikad ne znam kad će me neka pizdarija iznenaditi i kad će se sve okrenuti protiv mene.

 

Ako je ovo penal, onda neka sve ide u tri kurca lijepa.

U ovoj FIFI mi je do sada sudilo nekih 5-6 penala, a da ja uopće nisam kontrolirao igrača koji navodno radi penal.

 

 

Štos je, kad pregrmim, ako pregrmim taj period kad me igra jebe u zdrav mozak, onda u zadnjih 10-15 minuta moji opet proigraju i onda zgazim takve likove bez problema.

Uvijek bude ta neka rupa od pola sata utakmice gdje se grčevito borim, a ustvari sam u prvih 20 minuta trebao zabiti 3-4 komada i lik bi sam izašao.

Ovog lika iz gornjeg videa sam na kraju nabio 5-1 i u 88' je rage quitao, a da igra nije pokvarena to bi napravio 28', ako ne i ranije.

 Ahahahahaha, ajde sad mi je lakše. Ti kažeš pet šest, meni sudi dnevno pet šest takvih penala koji nemaju veze s vezom i ne bih sudilo u 3. županijskoj. Strašno. Znači ti si izbio loptu glavom, i nakon skoka i dodira lopte, pao na zemlju na protivničkog igrača koji apsolutno nikakve veze nema s igrom, akcijom, pokušajem da dođe u skok na loptu, i penal. To je to. Ja tak igram svaku drugu tekmu, a od nekidan mi sudi takvih stupidnih i po 2 penala u istoj utakmici. Pao mi je skill 200 u 2 dana jer sam opet počeo na sva ta sranja rq-at. Šta je najtužnije, složio sam si i PL tim po volji, a izgubio živce za igrat

 

Fotka tima dolje, još planiram wijnalduma uzet večeras umjesto freda i sljedeći tjedan wernera umjesto g.jesusa. I to je to, nemam uopće inspiracije ni volje šta bi dalje.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice