FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Znaci igram imam 11-1 score. Odjednom ja gubim 4 tekme izukupno7-8 udaraca prema mom golu, dok ja promasujem zicere. I sad ce mi doc vlado i rec "krivis skriptu jer ti ne znas igrat". Pa jebemu materinu dal sam u 3 min izmedu gejmova zaboravio jebeno pogodit gol? S 11-1 sam dosao na 13-9. Je to jebeno normalno? I molim te napisi mi da je, da te argumentiram i steram u pizdu materinu.

 Kak ne bi bilo normalno. Ti se ne znaš borit protiv skripte....

 

Ja gubim dvije tekme na produžetke za redom sad u WL, u obje scenarij neviđen, a isti - meni u protivničkom 16ercu, ja s loptom unutra idem opalit, igra na točno 1min produžetka svira kraj poluvremena, a protivnik meni uredno zabija gol za X u 93:50 a produžetak +2min.... Igram sljedeću tekmu, vodim 3-1, igra staje, lik koji nema pojma dođe na 3-3, ja zadnjim atomima palim pressing i lupam kontru u 89oj, sudac svira kraj u 91:00, ja opet UNUTRA u 16ercu, taman idem opalit na drugu. Dobijem gol u 108-oj, a igra se igra +1. Onda sam se otvorio, sve u napad, i pazi čuda, dobijem gol u 121:50, a igra se +1. Bravo fifa, bravo ea.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Dobio si karticu koja ide za 240k coinsa i opet nije dobro?!

Ne, dobio sam karticu koju mogu prodati za nula coinsa a pored manea stvarno mi je beskorisna. Da sam je dobio i da je mogu prodati ne bih riječi rekao. Ovako će stajati u klubu i završiti u nekom sbc. Kako sam rekao, bio hih neopisivo sretniji da sam dobio walkera ili wijnalduma koji vrijede po marketu neusporedivo manje ali meni bi vrijedili neusporedivo više od rashforda

11 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Znaci igram imam 11-1 score. Odjednom ja gubim 4 tekme izukupno7-8 udaraca prema mom golu, dok ja promasujem zicere. I sad ce mi doc vlado i rec "krivis skriptu jer ti ne znas igrat". Pa jebemu materinu dal sam u 3 min izmedu gejmova zaboravio jebeno pogodit gol? S 11-1 sam dosao na 13-9. Je to jebeno normalno? I molim te napisi mi da je, da te argumentiram i steram u pizdu materinu.

 do tad si igro s kamilica igracima pa te pocelo spajat s ekipom koja ima isti omjer ko ti i onda te spustilo na zemlju hehe

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ne, dobio sam karticu koju mogu prodati za nula coinsa a pored manea stvarno mi je beskorisna. Da sam je dobio i da je mogu prodati ne bih riječi rekao. Ovako će stajati u klubu i završiti u nekom sbc. Kako sam rekao, bio hih neopisivo sretniji da sam dobio walkera ili wijnalduma koji vrijede po marketu neusporedivo manje ali meni bi vrijedili neusporedivo više od rashforda

Rashford umjesto Manea, a Mane na bubanj i od tih coinsa kupiš Walkera i Wijnalduma, još ti ostane za tramakanje na marketu.

Ja koristim IF Rashforda i to je ubojica od kartice, a bogami ovih par jutubera što pratim, svi koriste zlatnog Rashforda, nitko nema Manea.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Za nesmetano igranje fifa 21 na PS4 dali je dovoljno 5 mb internet brzine i uploada 1 mb?Naravno ako je sa njihovim serverima svr u redu 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

 

O loot boxevima

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Ne, dobio sam karticu koju mogu prodati za nula coinsa a pored manea stvarno mi je beskorisna. Da sam je dobio i da je mogu prodati ne bih riječi rekao. Ovako će stajati u klubu i završiti u nekom sbc. Kako sam rekao, bio hih neopisivo sretniji da sam dobio walkera ili wijnalduma koji vrijede po marketu neusporedivo manje ali meni bi vrijedili neusporedivo više od rashforda

Rashford umjesto Manea, a Mane na bubanj i od tih coinsa kupiš Walkera i Wijnalduma, još ti ostane za tramakanje na marketu.

Ja koristim IF Rashforda i to je ubojica od kartice, a bogami ovih par jutubera što pratim, svi koriste zlatnog Rashforda, nitko nema Manea.

 Ja imam i jednog i drugog u momcadi, iskreno rashford je bolji i to dosta ovih 5* skilla daje kartici skroz drugu dimenziju, 4* kod Manea me bas ogranicava u dosta situacija pogotovo na krilu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...
cicek kaže...

Znaci igram imam 11-1 score. Odjednom ja gubim 4 tekme izukupno7-8 udaraca prema mom golu, dok ja promasujem zicere. I sad ce mi doc vlado i rec "krivis skriptu jer ti ne znas igrat". Pa jebemu materinu dal sam u 3 min izmedu gejmova zaboravio jebeno pogodit gol? S 11-1 sam dosao na 13-9. Je to jebeno normalno? I molim te napisi mi da je, da te argumentiram i steram u pizdu materinu.

 do tad si igro s kamilica igracima pa te pocelo spajat s ekipom koja ima isti omjer ko ti i onda te spustilo na zemlju hehe

 Pa to mi je jasno da su protivnici bili jaci, ali nije mi jasno zasto sam poceo pucat sve nebo pod oblake dok ovi s branicima gađaju rašlje. Eh eh. Jebiga.

12 godina
offline
FIFA 21

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Osjecam se prozvanim 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Osjecam se prozvanim 

 

 To je meni sve samo ne nogomet. Niti igraci to rade na utakmicama, niti je moguce chainat takve poteze. Teska komedija od igre. Pogotovo kad vidim da se netko hvali uspjehom u igri a jedino kaj radi je exploitanje i izvodenje budalastina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ove godine me baš idu ovi paketići... Preorder pack GG
Pitanje sad prodat ga odmah il ne. Do sad sam trošio Bale OTW kojeg sam platio 265k na toj strani terena.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Osjecam se prozvanim 

 

 To je meni sve samo ne nogomet. Niti igraci to rade na utakmicama, niti je moguce chainat takve poteze. Teska komedija od igre. Pogotovo kad vidim da se netko hvali uspjehom u igri a jedino kaj radi je exploitanje i izvodenje budalastina. 

 

jbg, jedini krivac je EA sta pravi igru da ako bar malo zelis bit dobar moras naucit vezat 2-3 skilla..da se igra moze igrat na vise nacina pa ti biras koji ces stilom igrat bilo bi sve ok. Davno sam ja reka da od PES6 nema dobre nogometne simulacije.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Rashford umjesto Manea, a Mane na bubanj i od tih coinsa kupiš Walkera i Wijnalduma, još ti ostane za tramakanje na marketu.

Ja koristim IF Rashforda i to je ubojica od kartice, a bogami ovih par jutubera što pratim, svi koriste zlatnog Rashforda, nitko nema Manea.

Moj ti mozak tako ne može funkcionirati. Ne mogu se riješiti kartice ratinga 90 da bih u momčadi imao karticu ratinga 85. Ne mogu u klubu imati karticu s kojom je netko već igrao. Imam neka pravila kojih se držim deset godina. Osim toga mane mi je agilniji, ima bolji balans, pozicioniranje i finiš. Osjećam se s njim sigurnije. Walkera mi je ok tako dobiti u packu ali isto tako ne mogu dati 90k coinsa za karticu ratinga 85. Maksimalno bih za njega dao 40k coionsa. Za toliko sam ga kupio na startu fife i prodao za 95k coinsa. WL ne igram tako da mi kartice vikendom nisu potrebne i sve ono što postiže dobru cijenu u petak ja prodam pa nazad vraćam u klub u nedjelju i ponedjeljak ujutro. Tako svaki petak okrenem oko 150k coinsa. Plus dobijem svaki ponedjeljak 30k coinsa od SB. To mi je mjesečno oko 720k coinsa. Od rivalsa u packovima nikad ništa ne dobijem kao niti u SB pa si na ovaj način pumpam krvnu sliku. Na marketu više ne visim jer mi se ne da i ovo mi je jedini izvor zarade. Ako nešto uleti u packovima super, no do sada nisam bio te sreće pa nisam imao što vrijednog za prodati.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Osjecam se prozvanim 

 

 To je meni sve samo ne nogomet. Niti igraci to rade na utakmicama, niti je moguce chainat takve poteze. Teska komedija od igre. Pogotovo kad vidim da se netko hvali uspjehom u igri a jedino kaj radi je exploitanje i izvodenje budalastina. 

 

jbg, jedini krivac je EA sta pravi igru da ako bar malo zelis bit dobar moras naucit vezat 2-3 skilla..da se igra moze igrat na vise nacina pa ti biras koji ces stilom igrat bilo bi sve ok. Davno sam ja reka da od PES6 nema dobre nogometne simulacije.

 Tehnicki mozes, samo je ovo put lakseg otpora kaj vecina sumanuto koristi. Da ne postoje YT znalci, nebi ljudi znali za ovakve pizdarije i igrali bi nogomet. PES 6 je iz tog doba i zato nam je ostala u dobrom sjecanju. Makar i tamo si uzeo obafemia, presprinto i dao povratnu.

 

Tak da se sve moze kad hoces. Ja igram bez krila pa uspijevam zabit 4-5 komada. Dakle, moze se. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Osjecam se prozvanim 

 

 To je meni sve samo ne nogomet. Niti igraci to rade na utakmicama, niti je moguce chainat takve poteze. Teska komedija od igre. Pogotovo kad vidim da se netko hvali uspjehom u igri a jedino kaj radi je exploitanje i izvodenje budalastina. 

 

jbg, jedini krivac je EA sta pravi igru da ako bar malo zelis bit dobar moras naucit vezat 2-3 skilla..da se igra moze igrat na vise nacina pa ti biras koji ces stilom igrat bilo bi sve ok. Davno sam ja reka da od PES6 nema dobre nogometne simulacije.

 Tehnicki mozes, samo je ovo put lakseg otpora kaj vecina sumanuto koristi. Da ne postoje YT znalci, nebi ljudi znali za ovakve pizdarije i igrali bi nogomet. PES 6 je iz tog doba i zato nam je ostala u dobrom sjecanju. Makar i tamo si uzeo obafemia, presprinto i dao povratnu.

 

Tak da se sve moze kad hoces. Ja igram bez krila pa uspijevam zabit 4-5 komada. Dakle, moze se. 

 Pricam o skilovima i ostalim exploitanjima nema sanse nakon 20W da ces ikog dobit bez njih, sta se tice formacija meni se cini da je 4-1-2-1-2 najbolja ove godine

11 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Ja koristim dvije taktike od neala i brabsya. Neal je stavio 4321, a brabsy 4231 i odlicno je objasnjeno gdje se koji igrac krece sa odredenim instrukcijama te uz malo tweakanja po rosteru koji imate moze bit odlicna taktika. Za ultra att 3421 sa 3 cb stay back i jednim cm stay back, a ostalo sve agressive interceptions i stay forward.

 Uf ta 3421 na ultra agressive me spasila mnogo puta pa čak u par navrata i donijela preokret pa i pobjedu.. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 To je meni sve samo ne nogomet. Niti igraci to rade na utakmicama, niti je moguce chainat takve poteze. Teska komedija od igre. Pogotovo kad vidim da se netko hvali uspjehom u igri a jedino kaj radi je exploitanje i izvodenje budalastina. 

U potpunosti se slažem. Ovo su cirkuski potezi koji daju igri dimenziju arkade i povod svima koji ne vole fifu da se sprdaju s njom. Užasavam se kada vidim onaj skill gdje lik s igračem skakuće kao zec lijevo desno a lopta mu se lijepi za noge. Kakve to ima veze s nogometom? Niti je realno nit je lijepo za vidjeti. Baš su cirkus napravili od igre. Stoga, kad mi netko kaže da je 85 rating kartica bolja od 90 rating kartice jer s njom možeš raditi više cirkuskih atrakcija, jebe mi se. Radim 4 jednostavna skilla i više mi ne treba niti sam imao želje naučiti. Mane ima bolji balans, agilnost, pozicioniranje i finiš i on je za mene bolja kartica. Kad ga ispucam u prazan prostor znam da je to gol.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

Ove godine me baš idu ovi paketići... Preorder pack GG
Pitanje sad prodat ga odmah il ne. Do sad sam trošio Bale OTW kojeg sam platio 265k na toj strani terena.

 Ne danas.. Danas su cijene na marketu jako niske jer ljudi završavaju wl i prodaju timove, pa neki igrači idu ispod cijene. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Od kad sam se pomirio s cinjenicom da mi je WL s1 normala, te D5/D4 vrh, slozio ekipu s kojom mi se igra.. nekako mi dan pocinje i bolje, te se ne jedem iznutra zasto ovo, zasto ono.. u vezi mi mora biti neki jaki tipa Fabinho, te igrac s dobrom tehnikom tipa Fernandes, te sam ih stavio u vezu, te ispred Sterling-Kai-Bale, a ispred njih je hax kartica Werner
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Prva danas utakmica lik ima Neymar i Mbape i samo elastico spama pa ako prodje, prodje a nažalost u 90% slučajeva prodje.. Mislim da je u 23 minuti bilo 4:0 za njega..

Drugo poluvrijeme se prebacim na svoju 5221 sa Rwb i Lwb overload i stignem na 4:4, poved 6:4...naravno onda kreće ea show.. Od 83 do 91 minuta e mi zabija 3 gola i izgubim 6:7...mislim ne znam šta da kažem, ovo je sranje od igre..

 

Ako odete na fut champions i imate ono za video replaye pogledati, pogledajte samo rezultate utakmica, pa to je strašno..

5:4, 7:6,  6:5, 4:3, 8:7, 8:6, itd...

A kad uzmes u fifi 20 nije bilo više od 3 gola po utakmici.. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Jesu mi zanimljivi ovi kaj imaju Neymara i ostale... pa trce po terenu sa fake shot i elastico spam. Kao, zadni patch je to nerfal... mhm... vidim. Kad mi Neymar chaina 4 komada za redom. Koja jebena komedija od gameplaya. Jos kad vidim turski grb, najslade mi je takve drmnut 4-5 golova razlika.

 Osjecam se prozvanim 

 

 To je meni sve samo ne nogomet. Niti igraci to rade na utakmicama, niti je moguce chainat takve poteze. Teska komedija od igre. Pogotovo kad vidim da se netko hvali uspjehom u igri a jedino kaj radi je exploitanje i izvodenje budalastina. 

 

jbg, jedini krivac je EA sta pravi igru da ako bar malo zelis bit dobar moras naucit vezat 2-3 skilla..da se igra moze igrat na vise nacina pa ti biras koji ces stilom igrat bilo bi sve ok. Davno sam ja reka da od PES6 nema dobre nogometne simulacije.

 Tehnicki mozes, samo je ovo put lakseg otpora kaj vecina sumanuto koristi. Da ne postoje YT znalci, nebi ljudi znali za ovakve pizdarije i igrali bi nogomet. PES 6 je iz tog doba i zato nam je ostala u dobrom sjecanju. Makar i tamo si uzeo obafemia, presprinto i dao povratnu.

 

Tak da se sve moze kad hoces. Ja igram bez krila pa uspijevam zabit 4-5 komada. Dakle, moze se. 

 Pricam o skilovima i ostalim exploitanjima nema sanse nakon 20W da ces ikog dobit bez njih, sta se tice formacija meni se cini da je 4-1-2-1-2 najbolja ove godine

 Hoces. Uspio sam prosle godine elite bez tih sranja, moze se i ove.

Zato kazem, bez tih govana se moze, samo ako hoces. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

 Po meni je ovdje veci problem zasto ti igrac ne radi animaciju kolizije i zasto njegov branic ne planira uopce dirat loptu :) jer kolko se vidi ti ulazis u fintu i on te procita ali mu igra ne registrira loptu, e to je orava glupost ne ovaj gol. Gol ko gol, ulazi svasta. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

 Po meni je ovdje veci problem zasto ti igrac ne radi animaciju kolizije i zasto njegov branic ne planira uopce dirat loptu :) jer kolko se vidi ti ulazis u fintu i on te procita ali mu igra ne registrira loptu, e to je orava glupost ne ovaj gol. Gol ko gol, ulazi svasta. 

 Da, ulazi svašta jer su ove godine golmani brutalno loši. Ne pamtim ovako loše skriptirane poteze golmana ikad do sad. Bacaju se na ledja češće nego dame iz gajeve.

Mada, mogu reć da sam se preporodio sa jučerašnjim/prekjučerašnjim pretumbavanjem obrane, lenglet umjesto carlosa, alba umjesto marcela i t.stegen umjesto edersona. Tu sam najviše dobio, ederson je znao primat pacerske golove, t.stegen ipak sa traitovima saves with feet i rushes out of goal dosta situacija pokrije dobro i obrani. Odbije se tu i tamo štogod protivniku na noge opet na prazan gol, ali bože moj, primio sam bar 30% manje golova u ovih 20ak tekmi rivalsa i 10 wl od jučer, a to je znatno manje. Sva sreća nisam na edersonu puno spušio, 7000 samo.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

pa bolji je carlos od militao, a ako ikako možeš kupit mendya-pod obavezno,

 

ja sam opet stigao do 20w ostalo 2 tekme i nikako uspjet doći to famoznih 23w ,radi ničeg nego radi packova i para.

pod hitno mi treba kante jer sissoko jednostavno nije dovoljno dobar za ovu momčad koju trenutno imam.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 15:50 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

 Po meni je ovdje veci problem zasto ti igrac ne radi animaciju kolizije i zasto njegov branic ne planira uopce dirat loptu :) jer kolko se vidi ti ulazis u fintu i on te procita ali mu igra ne registrira loptu, e to je orava glupost ne ovaj gol. Gol ko gol, ulazi svasta. 

 Da, ulazi svašta jer su ove godine golmani brutalno loši. Ne pamtim ovako loše skriptirane poteze golmana ikad do sad. Bacaju se na ledja češće nego dame iz gajeve.

Mada, mogu reć da sam se preporodio sa jučerašnjim/prekjučerašnjim pretumbavanjem obrane, lenglet umjesto carlosa, alba umjesto marcela i t.stegen umjesto edersona. Tu sam najviše dobio, ederson je znao primat pacerske golove, t.stegen ipak sa traitovima saves with feet i rushes out of goal dosta situacija pokrije dobro i obrani. Odbije se tu i tamo štogod protivniku na noge opet na prazan gol, ali bože moj, primio sam bar 30% manje golova u ovih 20ak tekmi rivalsa i 10 wl od jučer, a to je znatno manje. Sva sreća nisam na edersonu puno spušio, 7000 samo.

 Golmani su losi vec dugo pa me to ni ne dira. Ne primjecujemo da dobro brane jer kad je skripta na nasoj strani realno ni ne dodu cesto u sansu za sut pa je samim time nezamjetno kad blistaju. 

Recimo ja mogu u prvih par akcina vidjet dal cu se patit ili ne. Recimo ako njegov branic fokusa lotpu u for, znaci pametniji je nego ovo sta je diplo prije postao di ti rucno moras trcat na loptu i bost se s akceleracijom. Recimo laporte s ancorom je sasvim dovoljno brz branic s drop back obranom i kad ti fokusa loptu u for. Postavit ce se ispred najbrzeg napadaca na svijetu i taj do lopte nece doci. Al kad ti ne fokusa loptu tad nema ni građenja i pretrci te svatko. Igrao sam sa pbl, budes i la ligom. Recimo lewa pise da je brzi od benzeme, ali na terenu bogami nije. Benzema je brzi. Bundesligi opasno fali neki brzi napadac, a onog korejca mi ne pada napamer stavljat u tim. Zato sam maknuo bundesligu. Neueru custom animacije vise odmazu nego pomazu, pa prima bedaste golove kad se raskrili. Kod obrane mudrosti nema... ak te ide gazis, ak te nejde cistis lopte i nadas se da ce sto manje lopta proci prije 90 min. Ak te ne ide drop back i cdm svicanje je najbolja opcija. Nikad nisam tako igrao pa iskreno ni ne znam se ponasat s tom taktikom pa me.to muci. Al to sve ne bi bio problem da ne gledam one scene ko iz one reklame "dobra, dobra i ode na parking". 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Evo npr meni je van svake pameti da ovo moze bit gol sta sam sad zabia, al jbg ipak je to FIFA i ovo ulazi 9/10 puta. Lob ove godine ne mozes falit.

 

Ne možeš to uspoređivati s onim prije. Ovo je nogometni gol i da si mi ga ovako zabio rekao bih svaka čast. Ovakve i slične je messi zabijao na tjednoj bazi.

6 godina
offline
FIFA 21

Jebo ti bog mater, kako ovoj igri treba jedan generalan Pace buff na CBove. ako je ST sa manje od 89 pacea "van mete", a 74 pace CB smatran meta, onda imamo jedan veliki problem. Frajer ima u napadu Salah - Mane, oba sa hunterima, svaka lopta je duga lopta u prostor iza moje obrane i mogu si popusit kurac.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21

Me znam sto se dogadja sa stoperima ali Varane odjednom kao da ima pace 40. Igram protiv stereotipnog Prem tima, i Varane sa Anchorom nije mogao 30 metara sustici Firmina sa Hunterom, a koji je na pocetku "utrke" imao oko metar i pol prednosti. Gadi mi se ideja ljepljenja Shadowa na Varanea, ali bojim se da nemam izbora.

 

Sa druge strane, suparnikov genericki Prem CB je bez beda ulovio mog Messija ili POTM Fatija, jebeni Tomori se ispali kao hibrid Ussain Bolta i stroja za teleportaciju.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice