FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.111
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 21

Sudeći po ovoj igri, Timo Werner je valjda najbolji igrač u povijesti nogometa. Jednostavno ne mogu naći način kako se braniti protiv tog igrača. Svaku partiju protiv likova kojo njega koriste mi zabije 3 komada. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

 

Evo sam se sav potresa zbog toga, napisem iz ljubaznosti ako ce neko ulozit/zaradit sta i idem dalje. Ne kosta me nista a ako kome pomognem super.

Vidim da su ode jedine teme kuknjava ko je gori gol primia i kako se ne moze nista otvorit u pakovima, ugl stvari na koje niko ne moze utjecat i koje se dogadaju godinama. Vrh konverzacija.

Jedno je pomoć a nešto sasvim drugo kada sam sebi odgovaraš na jedan te isti post svaki dan. Svaki drugi ti je ustvari samohvala a ne pomoć. Ako u postu kažeš da si kupio 100 ucl kartica a potom sebi na taj post odgovaraš da si ih stavio na market uz zaradu od 300 coinsa, gdje tu vidiš bilo kakvu pomoć nekome osim nebitne stvari koliko ćeš ti zaraditi na toj kartici. Ja sam ih uzeo dan ranije od tebe po dobrim cijenama i nisam se hvalio po koliko sa ih stavio na market. Koga briga za to?

 

manipulator kaže...

 Nije to samo ovdje, nego na cijelome forumu, u svim temama.

Takvi smo mi hrvati, samo da je nekoga omalovažavati, sprdati i ogovarati.. 

Navikni se na takav pristup ovdje.. 

 Ok, ti nisi prosječan Hrvat, no daj mi reci koji je smisao postova u kojima netko sam sebi odgovara na prijašnji post? Ako ti ukažem na to i kažem da to nema smisla zar je to omalovažavanje? Lik stavi da je kupio xy kartica a onda na taj post sam sebi odgovara da ih je stavio na market sa zaradom od 300 coinsa. Koga boli kita? Koji je to smisao? Kakva je to pomoć bilo kome? Ok, ukazao si da bi možda trebalo uložiti u UCL kartice jer su trenutno jeftine. No čemu sam sebi odgovarati na taj post da si ih stavio na market sa zaradom od 300 coinsa po kartici? Tebi to nije blesavo? Znaš, kada netko razgovara sam sa sobom, takve situacije su opisane u nekim medicinskim knjigama.

 

Ne, poanta je bila da ljudi koji su ispratili ulaganje znaju da kartice mogu listat za puno vece cijene i da ih ljudi kupuju jer je market sjeban i ne pokazuje pola kartica.

 

Dan ranije ih nisi moga kupit po povoljnijoj cijeni jer su bile 2k+

 

https://www.futbin.com/market/UCL 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Ne, poanta je bila da ljudi koji su ispratili ulaganje znaju da kartice mogu listat za puno vece cijene i da ih ljudi kupuju jer je market sjeban i ne pokazuje pola kartica.

 

Dan ranije ih nisi moga kupit po povoljnijoj cijeni jer su bile 2k+

 

https://www.futbin.com/market/UCL 

 

Sinoć nakon izlaska UCL sbc sve je palo na neka dva sata. Kupio sam dva griezmanna po 54k coinsa a par sati kasnije prodao ih po 64k coinsa. Nije neka zarada ali brzo okretanje mi uvijek odgovara kada je market ovako sjeban. Nakon što sam odigrao sbc i nisam ništa dobio u njima bacio sam pogled na market i kupio nešto kartica. Uzeo sam desetak hazarda 83 i desetak schulza te još nekih ucl kartica koje su mi bile interesantne a cijenom su pale u odnosu na isti dan par sati ranije. 1500 coinsa za 83 ucl karticu uvijek ću dati. Kad stavljam određenu karticu na market, markiram nekoliko kartica tog igrača i pratim za koliko ide na bidanju pa onda još pogledam najmanju cijenu na marketu i onda formiram svoju. Nije to neka nauka. Ako netko tko igra fut ne može pohvatati par osnovnih stvari sam, teško ćeš ga ti ićemu podučiti.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ako si promoviran u drugu diviziju čije nagrade dobiješ? od ove u kojoj si igrao ili u koju si ušao?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Objectives Mukiele. Onaj pack gdje se dobije jedan igrac 75+.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ulaganje sutra izmedju WL i DR nagrada tj izmedju 08h-09h kada cijene budu najnize.

 

Prodati sutra prije Marquee Matchupsa ili u petak prije proma. Druga opcija je rizicna jer ako budu dali dobre pakove za MM opskrbit ce market i cijene ce opet past.

 

kartice koje su imale najveci boom u cijeni nakon nagrada prosli cetvrtak

 

79 Adama

83 Lucas

84 Arsenal Partey

83 Allan

81 A.Davies

 

 Edit:

 

+ Saint Maxim, Fred, Man Telles

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 7:21 (Diplo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Moram priznati da ovo baš nisam skužio. S L1 šaljem igrača u prostor a sada možemo odrediti i smjer kuda će on ići. To se radi s desnom gljivom, no meni to svaki put ne šljaka kako treba. Neki put se na travi pojave one plave strelice kuda igrač ide i on stvarno tada ide u tom smjeru a u većini situacija se ne pojave. Kada se ne pojave igrač ide u prazan prostor kao i do sada. Nisam skužio kako točno stisnem kada se pojave. Je li radim nešto krivo ili...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Moram priznati da ovo baš nisam skužio. S L1 šaljem igrača u prostor a sada možemo odrediti i smjer kuda će on ići. To se radi s desnom gljivom, no meni to svaki put ne šljaka kako treba. Neki put se na travi pojave one plave strelice kuda igrač ide i on stvarno tada ide u tom smjeru a u većini situacija se ne pojave. Kada se ne pojave igrač ide u prazan prostor kao i do sada. Nisam skužio kako točno stisnem kada se pojave. Je li radim nešto krivo ili...?

 ma dobro radiš al vjv nekad sporije to odradiš tako i meni. skonto sam da sam kasnio vjerojatno

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 19:43 (gVeki).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

ako si promoviran u drugu diviziju čije nagrade dobiješ? od ove u kojoj si igrao ili u koju si ušao?

Nagrade su uvijek iz one divizije iz koje si startao taj tjedan u rivalsima. Iz druge divizije nagrade ćeš dobiti sljedeći tjedan ako ne ispadneš iz druge divizije prije starta novog tjedna rivalsa.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
gVeki kaže...

ako si promoviran u drugu diviziju čije nagrade dobiješ? od ove u kojoj si igrao ili u koju si ušao?

Nagrade su uvijek iz one divizije iz koje si startao taj tjedan u rivalsima. Iz druge divizije nagrade ćeš dobiti sljedeći tjedan ako ne ispadneš iz druge divizije prije starta novog tjedna rivalsa.

 pederi :D al logično :)

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

untradeable kante. što veselje to i tuga, igram sa španjoslkom ekipom i imama casemira tak da mi niš ne znači. a bude na neki dobar sbc išo možda

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

untradeable kante. što veselje to i tuga, igram sa španjoslkom ekipom i imama casemira tak da mi niš ne znači. a bude na neki dobar sbc išo možda

 

Mozes ga linkat sa toliko igraca...Varane, Lenglet, Mendy, Dembele, Benzema.. ko ide u sbc? ne mislis na kantea valjda haha

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
gVeki kaže...

untradeable kante. što veselje to i tuga, igram sa španjoslkom ekipom i imama casemira tak da mi niš ne znači. a bude na neki dobar sbc išo možda

 

Mozes ga linkat sa toliko igraca...Varane, Lenglet, Mendy, Dembele, Benzema.. ko ide u sbc? ne mislis na kantea valjda haha

 a znam da al to sve trebam kupit osim benzeme,. a ne koristi mi gore kante kao cdm. a velim imam casemira. ide u sbc ako bude neki high rated igrač a dobar za slagat

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ti si lud ako stavis Kantea u sbc!!

btw: kako zavrsit u DR u prvoj tabeli, kad zavrsim tih 30 utakmica sta su nam dali, uvijek sam u gold2, nikako taj vrh dokuciti.. pun mi ih je kura*
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...
Diplo kaže...
gVeki kaže...

untradeable kante. što veselje to i tuga, igram sa španjoslkom ekipom i imama casemira tak da mi niš ne znači. a bude na neki dobar sbc išo možda

 

Mozes ga linkat sa toliko igraca...Varane, Lenglet, Mendy, Dembele, Benzema.. ko ide u sbc? ne mislis na kantea valjda haha

 a znam da al to sve trebam kupit osim benzeme,. a ne koristi mi gore kante kao cdm. a velim imam casemira. ide u sbc ako bude neki high rated igrač a dobar za slagat

 

Ne zezaj, imas najskupljeg veznjaka u igri, ne znam jel i ove godine jer ga nisam proba al prosle je bio OP. Ta kartica ce bit dobra i za 2 mjeseca, stignes skupit coinse za mendya npr.

 

Casemiro je prespor i trutav. al kako oces haha

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

hahaha, a dobro budem vidio naravno ne ide to odma iste sekunde.

 

ako se nešto zareda lako ja zamjenim ekipu

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 21:50 (gVeki).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

I kako sad da se ne žalim?vodim 2 za redom tekme po 3:0 Division 1, i jedna 3:3 druga izgubim 3:4..ide mi na kurac ea i njihov cath up score system.. Daj mi da ga razbijem 10:0 kao što je i trebalo biti, a ne daj moj Mbape ne može smiješnog Akea, ne na Shadow, nego je lik imao Akea na basic i nakon 3:0 Mbape je sporiji od Akea.. Jebem ti arkadu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sam došao do 1899 skill pointsa, a 1900 treba za div1. I nakon toga me spaja sa dva lika iz div1 koji me potrgaju 5:1 i 3:1 čisto da mi pokažu da tamo nemam kaj tražiti. 😁 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...
movie kaže...

Moram priznati da ovo baš nisam skužio. S L1 šaljem igrača u prostor a sada možemo odrediti i smjer kuda će on ići. To se radi s desnom gljivom, no meni to svaki put ne šljaka kako treba. Neki put se na travi pojave one plave strelice kuda igrač ide i on stvarno tada ide u tom smjeru a u većini situacija se ne pojave. Kada se ne pojave igrač ide u prazan prostor kao i do sada. Nisam skužio kako točno stisnem kada se pojave. Je li radim nešto krivo ili...?

 ma dobro radiš al vjv nekad sporije to odradiš tako i meni. skonto sam da sam kasnio vjerojatno

 Cek cek, l1 i analog smjera jel tako? Meni nikad nisu bile strelice. U WL i DR ih nema ili?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

I kako sad da se ne žalim?vodim 2 za redom tekme po 3:0 Division 1, i jedna 3:3 druga izgubim 3:4..ide mi na kurac ea i njihov cath up score system.. Daj mi da ga razbijem 10:0 kao što je i trebalo biti, a ne daj moj Mbape ne može smiješnog Akea, ne na Shadow, nego je lik imao Akea na basic i nakon 3:0 Mbape je sporiji od Akea.. Jebem ti arkadu 

 Arkada nema veze s sliderima :) u arkadi postoji jasni skill gap jer postoje pravila i zakonitosti koje prolaze, a koje ne. Ovo sto si ti dozivio ne opisuje arkadu, vec staroseljacku vuk sit ovce na broju. :)

6 godina
offline
FIFA 21

Radim jutros onaj SBC od jucer, iskace kartica, Sommer. Reko ajd, imam vec jednoga na prodaji ali dobro. Otvaram ostatak paketica, Wijnaldum. Bacim oko na FUTBIN, 75k, pocnem se veseliti, vec sanjam kupovinu Sterlinga i udarim desno da ga stavim na transfer listu, nece, shvatim da je Untradeable.

Picka im materina, cemu to?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
gVeki kaže...
movie kaže...

Moram priznati da ovo baš nisam skužio. S L1 šaljem igrača u prostor a sada možemo odrediti i smjer kuda će on ići. To se radi s desnom gljivom, no meni to svaki put ne šljaka kako treba. Neki put se na travi pojave one plave strelice kuda igrač ide i on stvarno tada ide u tom smjeru a u većini situacija se ne pojave. Kada se ne pojave igrač ide u prazan prostor kao i do sada. Nisam skužio kako točno stisnem kada se pojave. Je li radim nešto krivo ili...?

 ma dobro radiš al vjv nekad sporije to odradiš tako i meni. skonto sam da sam kasnio vjerojatno

 Cek cek, l1 i analog smjera jel tako? Meni nikad nisu bile strelice. U WL i DR ih nema ili?

 ne, ne, nego ovog za skill movese

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

napravio sam preoerder fife 21 i igram je od prvog dana i jel mi vjerujete da sam jučer tražio po youtubu kako ući u jebeni klub.

kaj ti ljudi rade pa ovo ne da je smiješno nego ja više ne znam

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Nagrade..

 

Crveni :Valverde, Ings i neki Traore

Dobio od paketa Allana.. 

 

Rivals D2 sam tad bio rank 1

Odabrao onu 3 opciju sve untradables

Dobio Militao, Martial i Gomez iz Atalante onaj mali 86 rating 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Nagrade..

 

Crveni :Valverde, Ings i neki Traore

Dobio od paketa Allana.. 

 

Rivals D2 sam tad bio rank 1

Odabrao onu 3 opciju sve untradables

Dobio Militao, Martial i Gomez iz Atalante onaj mali 86 rating 

 Jako fine nagrade. Ja skroz zaboravil da sad nagrade prije dodu kad se sat pomaknul. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Evo ih. Macani. Sve zajedno ne vrijedi 20k coinsa. Pickove necu ni komentirat.

Kad vidim ove crne kartice, smuci mi se naglo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Joe Gomez u red picku!

 

U paketima ništa specijalno. Leno, 2x Ibra, Portu, Vela..

 

Wl: gold3 sa 10 neodigranih utakmica

Dr: division 2, rank1 - uzeo sam tradeable nagrade. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...
cicek kaže...
gVeki kaže...
movie kaže...

Moram priznati da ovo baš nisam skužio. S L1 šaljem igrača u prostor a sada možemo odrediti i smjer kuda će on ići. To se radi s desnom gljivom, no meni to svaki put ne šljaka kako treba. Neki put se na travi pojave one plave strelice kuda igrač ide i on stvarno tada ide u tom smjeru a u većini situacija se ne pojave. Kada se ne pojave igrač ide u prazan prostor kao i do sada. Nisam skužio kako točno stisnem kada se pojave. Je li radim nešto krivo ili...?

 ma dobro radiš al vjv nekad sporije to odradiš tako i meni. skonto sam da sam kasnio vjerojatno

 Cek cek, l1 i analog smjera jel tako? Meni nikad nisu bile strelice. U WL i DR ih nema ili?

 ne, ne, nego ovog za skill movese

 Dada to znam. Al ja kad sam to sprobavao ili nije imalo efekta ili mi je radio finte ovaj s loptom... probao sam 3 nacina, istovremeno, prije  i poslije l1 tipke. 

 

Iz nagrada jedino crveni valverde,a ostale ne poznam. Nagrade su s div1 rank 4 jer ekipa ocito prvo po rivalsima lupa pa tek tad idu na wl, a ruku na srce nisam se ni nesto naigrao ovaj tjedan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 11:12 (cicek).
10 godina
offline
FIFA 21

Nagrade su manje više i bile ok, još da se isplati ulaganje, to ću sutra znati kad ljudi počnu masovno kupovati igrace za timove svoje.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Evo ih. Macani. Sve zajedno ne vrijedi 20k coinsa. Pickove necu ni komentirat.

Kad vidim ove crne kartice, smuci mi se naglo. 

 Ja nikad ne otvaram nagrade na ps4, samo aplikacija.. Možda bi i ti trebao pokušati 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice