FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.075
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 21

KDB, Pogba i Fernandes u vezi igraju fenomenalno. 4-1-4-1 sa Canom na cdm i nikad bolje mi nije igra izgledala. Izgubio dvije nakon produzetaka i na 5-2 sam.

15 godina
offline
FIFA 21

Pliz help.

Jel se isplati lupit coinse u lenglet>carlos, alba>marcelo, oblak ili t.stegen>ederson?

Ili ak to nije neki ekstra upgrejd ulupat u packove pa sta uleti uleti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

KDB, Pogba i Fernandes u vezi igraju fenomenalno. 4-1-4-1 sa Canom na cdm i nikad bolje mi nije igra izgledala. Izgubio dvije nakon produzetaka i na 5-2 sam.

 Ja kad bi ulovil keš za njih trojicu, odmah bi ih uzel. Bacil van Balea, Zahu i Sissoka i postavil njih. Kad se sjetim da sam koristil Adamu, muka mi dode... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

4-1 WL, a trebao sam biti 5-0 - vodim lika 4-1 pred kraj prvog poluvremena.

On stišće pauzu, pali totalni presing i nakon toga kreće šou.

Taj presing je držao do kraja utakmice, a to što moji nisu mogli dodati točno na par metara bolje da ne spominjem.

Dakle, svi njegovi igrači pokrivaju sve moje, a moji ne mogu dodati točan pas - onda vam je jasno da tu za mene kruha nema.

Papak mi izjednači na 4-4 i pobijedi me u produžetku - užas jebeni.

 

Nakon toga igram protiv lika i vodim 3-1, on naravno pali presing i isti kurac se događa kao u prethodnoj, ali ovaj put nisu u pitanju dodavanja nego obično preuzimanje lopte.

Idem s igračem po loptu i on prođe preko nje, protivnik naleti i uzme bez problema i tako dvaput u jednom napadu.

Nisam dobio gol, ne znam ni sam kako, i onda sam ga počeo razvlačiti - pa nisam ja baš tolki idiot da dvaput padnem na istu foru.

Bilo je i tu par baš očitih dodavanja koje je igra krivo poslala, ali nisam ništa forsirao, dobro se branio i na kraju glatko pobijedio.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

4-1 WL, a trebao sam biti 5-0 - vodim lika 4-1 pred kraj prvog poluvremena.

On stišće pauzu, pali totalni presing i nakon toga kreće šou.

Taj presing je držao do kraja utakmice, a to što moji nisu mogli dodati točno na par metara bolje da ne spominjem.

Dakle, svi njegovi igrači pokrivaju sve moje, a moji ne mogu dodati točan pas - onda vam je jasno da tu za mene kruha nema.

Papak mi izjednači na 4-4 i pobijedi me u produžetku - užas jebeni.

 

Nakon toga igram protiv lika i vodim 3-1, on naravno pali presing i isti kurac se događa kao u prethodnoj, ali ovaj put nisu u pitanju dodavanja nego obično preuzimanje lopte.

Idem s igračem po loptu i on prođe preko nje, protivnik naleti i uzme bez problema i tako dvaput u jednom napadu.

Nisam dobio gol, ne znam ni sam kako, i onda sam ga počeo razvlačiti - pa nisam ja baš tolki idiot da dvaput padnem na istu foru.

Bilo je i tu par baš očitih dodavanja koje je igra krivo poslala, ali nisam ništa forsirao, dobro se branio i na kraju glatko pobijedio.

 Hm, čitam ovo tvoje i kao da si li riječi uzeo iz usta, znači nešto nevjerovatno..

Ide mi najviše na kurac taj ea catch up score system, kad vidiš nekoga 3:0 i imali znaš da kad docijes taj 1 gol, a promašis za npr četvrti gol da si gotov. Jednostavno ne možeš ništa. Predviđam pasove i opet njegov igrač doslovno prodje kroz moga kao da ga nema i zabija gol lakoćom a nije opucao do tada po golu..

 

10 godina
offline
FIFA 21

Ne znam sa kojim formacijama igrate, svi igraju jebeni 4231 ili 442 ili 442,međutim meni se 433 v3 pokazala kao najbolja od svih, pogotovo jer je counter formacija 4231,znaci u div1 sve ih gazim sa tom formacijom zasada. 

I 433 c4 je jako dobra za napasti a kad stisneš team press, bože, to nije normalno koliko je op formacija.. 

Sinoć u d1 sam od 8 utakmica 7 pobjeda sa 433 v3.. Osmi sam izgubio jer sam išao da igram 4222 i lik me ubio 4:0 poluvrijeme, pa sam napustio meč na poluvremenu, nisam se htio više brukati..

 

Kažem ako igrate 4231 taj sistem, probajte 433 v3, stvarno je moćna kad se nauči.. Trenutno sam u fazi testiranja 451 v2 i mogu reći da mi se sviđa isto 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

tnx za info oko chem

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 11:12 (gVeki).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...

KDB, Pogba i Fernandes u vezi igraju fenomenalno. 4-1-4-1 sa Canom na cdm i nikad bolje mi nije igra izgledala. Izgubio dvije nakon produzetaka i na 5-2 sam.

 Ja kad bi ulovil keš za njih trojicu, odmah bi ih uzel. Bacil van Balea, Zahu i Sissoka i postavil njih. Kad se sjetim da sam koristil Adamu, muka mi dode... 

 Meni su untradable KDB i IF Rashford pa moram igrat s njima. Moram izbacit Balea i Sanea i dovest nova krila. Ciljam na Kramarica jer ionako igram 4231, ali nece imat chem 10 nego mozda 8. Onda bi to bilo Ederson-IF Guerreiro, Akke, IF Delaney, TAA- Can, KDB, Pogba,Kramaric, Fernandes- IF Rashford. Jedino sto tu nema dovoljno pacea za ovu fifu. Krilo bi vjv bili Rashford i Bruno, KDB cam i Krama spica.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

4-1 WL, a trebao sam biti 5-0 - vodim lika 4-1 pred kraj prvog poluvremena.

On stišće pauzu, pali totalni presing i nakon toga kreće šou.

Taj presing je držao do kraja utakmice, a to što moji nisu mogli dodati točno na par metara bolje da ne spominjem.

Dakle, svi njegovi igrači pokrivaju sve moje, a moji ne mogu dodati točan pas - onda vam je jasno da tu za mene kruha nema.

Papak mi izjednači na 4-4 i pobijedi me u produžetku - užas jebeni.

 

Nakon toga igram protiv lika i vodim 3-1, on naravno pali presing i isti kurac se događa kao u prethodnoj, ali ovaj put nisu u pitanju dodavanja nego obično preuzimanje lopte.

Idem s igračem po loptu i on prođe preko nje, protivnik naleti i uzme bez problema i tako dvaput u jednom napadu.

Nisam dobio gol, ne znam ni sam kako, i onda sam ga počeo razvlačiti - pa nisam ja baš tolki idiot da dvaput padnem na istu foru.

Bilo je i tu par baš očitih dodavanja koje je igra krivo poslala, ali nisam ništa forsirao, dobro se branio i na kraju glatko pobijedio.

 

Tako sam i ja ispustio vodstvo 4:1 u dvije utakmice. Sve identično. S time da golovi za 4:4 obavezno padaju u zadnjem napadu, a za poraz u zadnjoj minuti drugog produžetka

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ne znam sa kojim formacijama igrate, svi igraju jebeni 4231 ili 442 ili 442,međutim meni se 433 v3 pokazala kao najbolja od svih, pogotovo jer je counter formacija 4231,znaci u div1 sve ih gazim sa tom formacijom zasada. 

I 433 c4 je jako dobra za napasti a kad stisneš team press, bože, to nije normalno koliko je op formacija.. 

Sinoć u d1 sam od 8 utakmica 7 pobjeda sa 433 v3.. Osmi sam izgubio jer sam išao da igram 4222 i lik me ubio 4:0 poluvrijeme, pa sam napustio meč na poluvremenu, nisam se htio više brukati..

 

Kažem ako igrate 4231 taj sistem, probajte 433 v3, stvarno je moćna kad se nauči.. Trenutno sam u fazi testiranja 451 v2 i mogu reći da mi se sviđa isto 

 4222 i 4312 igram. Ne mogu bez dvije spice. Jednostavno nejde. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Ja koristim dvije taktike od neala i brabsya. Neal je stavio 4321, a brabsy 4231 i odlicno je objasnjeno gdje se koji igrac krece sa odredenim instrukcijama te uz malo tweakanja po rosteru koji imate moze bit odlicna taktika. Za ultra att 3421 sa 3 cb stay back i jednim cm stay back, a ostalo sve agressive interceptions i stay forward.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ovo mi je prva wl u fifi21,zasada 13-4 od toga jedan disconnect ,

ovo je trenutna momčad ,03.div 

jedino što sam dobio je mendy 2 puta ,allan,ter stegen i lucas. ostalo sam skupio bez jednog jedinog kupljenog paketa.

 

edit jopis kupi lengleta pod obavezno 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 12:23 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...

KDB, Pogba i Fernandes u vezi igraju fenomenalno. 4-1-4-1 sa Canom na cdm i nikad bolje mi nije igra izgledala. Izgubio dvije nakon produzetaka i na 5-2 sam.

 Ja kad bi ulovil keš za njih trojicu, odmah bi ih uzel. Bacil van Balea, Zahu i Sissoka i postavil njih. Kad se sjetim da sam koristil Adamu, muka mi dode... 

 Meni su untradable KDB i IF Rashford pa moram igrat s njima. Moram izbacit Balea i Sanea i dovest nova krila. Ciljam na Kramarica jer ionako igram 4231, ali nece imat chem 10 nego mozda 8. Onda bi to bilo Ederson-IF Guerreiro, Akke, IF Delaney, TAA- Can, KDB, Pogba,Kramaric, Fernandes- IF Rashford. Jedino sto tu nema dovoljno pacea za ovu fifu. Krilo bi vjv bili Rashford i Bruno, KDB cam i Krama spica.

 Pace ti treba ako mislis letit po krilima ko sumanut. Ostalo se da napravit i bez pacea. Bez problema. Samo treba puno vise strpljenja kod gradenja napada.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...

 

Korisno :)

 Evoga i sta te opet ovaj uci u ovom videu u prvih 2 minute? Da trcis nazad s cdm igracem  znaci jedan te isti video ti gledas dvije godine i hranis te jutubere lovom zbog gluposti. Ja ti sad velim stavi drop back i trci s cdomiva u obranu i ustedio si 17 min zivota koje bi potrosio na glupost. 

 

To ti ne radi u ovoj fifi. Radi ako imas legacy i jedino tad. Ako nemas đabe ti trcis s cdm igracem u obranu. Iz jednog razloga kojeg ti ovaj nece navesti jer tad nece imat sta snimat i na cemu zaradit pare na budalama. Napadacki ai je pametniji. Vise ne stoje napadaci u napadu i cekaju tebe da im kazes ajde bagro u napad, vec ako je prazan prostor napadac ti dode u liniju zaleda i ceka. I tu dok ti presvicas sve cdm igrace koje imas i koje si stavio da se ti vracaju u rikverc vec mozes lagano loptu izvoditns centra. I neka su slozili tako. Drago mi je sto treba ipak malo mozga i puno puno srece ove godine u obrani. Nije vise drop back i cdm jockey i cekamo kontre. Malo treba i misliti i to sve ti moze pasti u vodu ak imas peh i igrac ti ne presjece loptu. 

 sry ti ipak znas bolje od lika koji je coach proficima.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...

KDB, Pogba i Fernandes u vezi igraju fenomenalno. 4-1-4-1 sa Canom na cdm i nikad bolje mi nije igra izgledala. Izgubio dvije nakon produzetaka i na 5-2 sam.

 Ja kad bi ulovil keš za njih trojicu, odmah bi ih uzel. Bacil van Balea, Zahu i Sissoka i postavil njih. Kad se sjetim da sam koristil Adamu, muka mi dode... 

 Meni su untradable KDB i IF Rashford pa moram igrat s njima. Moram izbacit Balea i Sanea i dovest nova krila. Ciljam na Kramarica jer ionako igram 4231, ali nece imat chem 10 nego mozda 8. Onda bi to bilo Ederson-IF Guerreiro, Akke, IF Delaney, TAA- Can, KDB, Pogba,Kramaric, Fernandes- IF Rashford. Jedino sto tu nema dovoljno pacea za ovu fifu. Krilo bi vjv bili Rashford i Bruno, KDB cam i Krama spica.

 Pace ti treba ako mislis letit po krilima ko sumanut. Ostalo se da napravit i bez pacea. Bez problema. Samo treba puno vise strpljenja kod gradenja napada.

 Istina. Puno gradenja napada i onda Allan ili Casemiro presjeku i tup na krilo i dobijem gol. I onda ti gradi napad.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ove 4 ja koristim

1. je za zatvorit mec, svi igraci come back on defence, stay back,stay central oba vezna

S drugom formacijom igram bekovi stay back, oba vezna stay central i jednog na stay back, napadac i cam stay foward i cam get in box, krila default

3.formacija kad ne prolazi druga. Bekovi stay back, srednji cdm stay central/back, livi vezi  i cam get foward, desni vezni default

4. Formacija kad gubim 2 razlike kombinacija press on heavy touch i pressing na strelice je ubojita kombinacija.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...

 

Korisno :)

 Evoga i sta te opet ovaj uci u ovom videu u prvih 2 minute? Da trcis nazad s cdm igracem  znaci jedan te isti video ti gledas dvije godine i hranis te jutubere lovom zbog gluposti. Ja ti sad velim stavi drop back i trci s cdomiva u obranu i ustedio si 17 min zivota koje bi potrosio na glupost. 

 

To ti ne radi u ovoj fifi. Radi ako imas legacy i jedino tad. Ako nemas đabe ti trcis s cdm igracem u obranu. Iz jednog razloga kojeg ti ovaj nece navesti jer tad nece imat sta snimat i na cemu zaradit pare na budalama. Napadacki ai je pametniji. Vise ne stoje napadaci u napadu i cekaju tebe da im kazes ajde bagro u napad, vec ako je prazan prostor napadac ti dode u liniju zaleda i ceka. I tu dok ti presvicas sve cdm igrace koje imas i koje si stavio da se ti vracaju u rikverc vec mozes lagano loptu izvoditns centra. I neka su slozili tako. Drago mi je sto treba ipak malo mozga i puno puno srece ove godine u obrani. Nije vise drop back i cdm jockey i cekamo kontre. Malo treba i misliti i to sve ti moze pasti u vodu ak imas peh i igrac ti ne presjece loptu. 

 sry ti ipak znas bolje od lika koji je coach proficima.

 Da od svog posla kolko coacha profice stigne jos tebi postat video na yt. Plus k tome nijedan fifa pro nije pforitirao i nesto vise naucio zato jer ga je netko trenirao, molim te ne bulazni.

Drop back i 4231, maxim, mane, mozda de bruyne i jesus kao napadacka cetvorka i to ti je 17 min sta ti on prica. I opet da se ne zaljeces s nekim glupostima. Da i postoji magicni fifa sensei nece ti dat đabe video na kojem ces ti nesto naucit, to si utubi u glavu, nema đabe ni u stare babe.

10 godina
offline
FIFA 21

Spreman za wl.. 

 

Što se tiče formacije odbijam i neću da igram 4231..to je tako više dosadno da mi se gadi kad vidim tu formaciju i odma znam kako igra.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Koliko jadni morate bit da kopirate formacije i postave likova sa youtubea i gledate videa kako se se igra hebena fifa kao da je prva ikad a ne 21. a najsmiješnije od svega što i kad napravite takve momčadi i dalje ne znate igrat pa krivite skripte i svakojake gluposti nađete za okrivit ali eto samo vi niste krivi jer igrate "savršeno"

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...

Koliko jadni morate bit da kopirate formacije i postave likova sa youtubea i gledate videa kako se se igra hebena fifa kao da je prva ikad a ne 21. a najsmiješnije od svega što i kad napravite takve momčadi i dalje ne znate igrat pa krivite skripte i svakojake gluposti nađete za okrivit ali eto samo vi niste krivi jer igrate "savršeno"

 
Genije, poanta je da ovo smece od gameplaya nema veze s nogometom. U prijevodu, bilo kakva top razina igranja FUT-a nema veze s razumijevanjem nogometa, nego exploitanja osrednje arkade. :)

 

Sto imas nauciti igrati u igrici za koju "pro youtuberi" savjetuju da obranu prepustis AI-ju. Sto je nauka kod prepustanju pola segmenta cijele igre AI-ju?

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...

Koliko jadni morate bit da kopirate formacije i postave likova sa youtubea i gledate videa kako se se igra hebena fifa kao da je prva ikad a ne 21. a najsmiješnije od svega što i kad napravite takve momčadi i dalje ne znate igrat pa krivite skripte i svakojake gluposti nađete za okrivit ali eto samo vi niste krivi jer igrate "savršeno"

 Ja ne koristim nicije formacije od tih youtubera jer to su pro igrači fife i mi amateri nemam šta tražit sa tim formacijama. Zato i igram svoju 433 v3 i v4 za napad i za ultra attack 352, naravno sve moje postavke..

 

Što se tiče igrača, igra je takva, ako nemaš meta kartice drugi te gaze. Ne znam koliko ti igraš fifu, po profilnoj slici vjerojatno dugo, ali ove nove fife si sve pay to play nažalost... 

12 godina
offline
FIFA 21

Mi preozbiljno shvaćamo ovu igru i nerviramo se bezveze jer ova igra se očito sprada sa svima nama i pritom umire od smijeha gledajući nas i slušajući kako pičkaramo, lupamo, razbijamo.

 

Znači, odigrao sam jutros i poslije ručka 7 partija WL - 5 pobjeda i 2 poraza.

Oba poraza koja sam doživio su bila nakon što sam u jednoj partiji vodio 4-1, a u drugoj 2-0 - obje partije sam relativno opušteno igrao, protivnici stvarno ništa nisu mogli, a ja sam radio što sam poželio.

Do jednog trenutka, i onda se sve okrenulo i obje izgubim gdje sam bio komotan s rezultatom i igrom.

 

Malo sam bacio oko poslije ručka i idem sad nastavit WL.

Igram protiv tipa koji igra solidno.

Neću reći da je odličan jer ja dominiram u svemu, posjed, udarci, sve je na mojoj strani i to prilično, ali lik igra dobro unatoč tome.

U 66' on zabije za 1-3 - ja sam drugo poluvrijeme praktički bespomoćan bio i kad je zabio treći gol, pomirio sam se s porazom i igrao samo da odigram do kraja.

Dakle, svi moji igrači nakon trećeg gola kao da su raketu u guzicu stavili, njegovi se jedva kreću - gledam i ne vjerujem.

Baš je bilo par situacija da sam pomislio da je lik namjerno pustio neke lopte, al s druge strane, koja budala bi pustila dobivenu partiju?!!?

 

Da zaključim, pobijedio sam, a nismo niti produžetke igrali.

Imate sliku pa možete vidjeti kada sam golove zabijao - sve k'o po špagi, kako treba i kako smo navikli da padaju golovi u režiji EA-a.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...

Koliko jadni morate bit da kopirate formacije i postave likova sa youtubea i gledate videa kako se se igra hebena fifa kao da je prva ikad a ne 21. a najsmiješnije od svega što i kad napravite takve momčadi i dalje ne znate igrat pa krivite skripte i svakojake gluposti nađete za okrivit ali eto samo vi niste krivi jer igrate "savršeno"

 Na PC-u igras? Budemo neke objectivse rjesili? :)

15 godina
offline
FIFA 21

Odigram današnji sbc i dobijem onu hero karticu ratinga 79. Dali su mi konačno neku obojanu karticu da ne mogu kenjati kako mi ne daju. Samo ne znam što ću s njom. Nije niti za obrisati. U PL packu na levelu 27 objectivesa dobijem Rashforda. Nisam njegov fan ali dat ću mu šansu. Ostale kartice u packu nisu bile vrijedne spomena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Pa zar treba još nešto bit vrijedno spomena u packu u kojem je Rashford?! :D 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

Pa zar treba još nešto bit vrijedno spomena u packu u kojem je Rashford?! :D 

A rashford je icona da bih trebao biti toliko oduševljen? Bio bih neopisivo sretniji da sam dobio recimo walkera ili wijnalduma. Ovu nemam gdje ugurat osim u neki sbc.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 23:34 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Knappa89 kaže...

Pa zar treba još nešto bit vrijedno spomena u packu u kojem je Rashford?! :D 

A rashford je icona da bih trebao biti toliko oduševljen? Bio bih neopisivo sretniji da sam dobio recimo walkera ili wijnalduma. Ovu nemam gdje ugurat osim u neki sbc.

Dobio si karticu koja ide za 240k coinsa i opet nije dobro?!

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
movie kaže...
Knappa89 kaže...

Pa zar treba još nešto bit vrijedno spomena u packu u kojem je Rashford?! :D 

A rashford je icona da bih trebao biti toliko oduševljen? Bio bih neopisivo sretniji da sam dobio recimo walkera ili wijnalduma. Ovu nemam gdje ugurat osim u neki sbc.

Dobio si karticu koja ide za 240k coinsa i opet nije dobro?!

 Vidis da lik u 95% postova vecinom place sto nije dobio nista u zadnje tri fife.

15 godina
offline
FIFA 21

Ja sam na lvl27 ubo isto tako pl pack, i top kartica reguilon i willian, ostale me sramota navodit. Pošto sam kupio Lengleta, Albu i T.Stegena umjesto D.Carlosa, Marcela i Edersona, mislio sam spiskat pare u par packova, ali me strah obzirom na to kak me ide ovu fifu.

 

Nego, nisam čitao sav patchnotes osim onog sa suđenjem, i onda mi lik danas sudi penal jer sam izbio loptu ispred lika koji STOJI, znači ne mrda, nije zamahnuo puknut, nego je dotrčao do lopte s jedne strane ja s druge i izbijem loptu. Ni popiknuo ga nisam. Di, kome, šta, zašto penal, naravno nema u rivalsima inst.replaya za ta sranja.... I dalje ima par sudaca koji dijele kartone ko sumanuti, a ostali sude ajmoreć normalno, tj dodjeljuju kartone po nekoj zdravoj logici. Osim kod penala, tu u ovih dan-dva više ni žute ne dijele za maltene lomljenja nogu, nego samo penal, a karton, ma neeeema veze, lomi ti i dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Znaci igram imam 11-1 score. Odjednom ja gubim 4 tekme izukupno7-8 udaraca prema mom golu, dok ja promasujem zicere. I sad ce mi doc vlado i rec "krivis skriptu jer ti ne znas igrat". Pa jebemu materinu dal sam u 3 min izmedu gejmova zaboravio jebeno pogodit gol? S 11-1 sam dosao na 13-9. Je to jebeno normalno? I molim te napisi mi da je, da te argumentiram i steram u pizdu materinu.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice