FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Neda mi se editirat post. Evo jos jedan uvozni sa pravim grbom. Gameplay ultra spor i jos majstor maze constant pressure svakih 1min. Ne moram ni rec da sam prvi gol dobil u drugoj minuti tekme jer je Pogba dao tako slabu loptu da nije ni otisla od njega. Povedem 3-1 i idem u 60oj radit zamjene. Pogledam svoj fitness, pola ih mrtvo. Odma gledam taktiku, sve u redu... I onda skuzim da supcina kak igra constant pressure trosi i meni fitness. To moraju popravit odmah, ovo nema smisla. Doslovno nema smisla.

 

6-0 i nema smisla dalje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Stavio za promjenu nekakav potpuno bijeli dres, samo ima par crnih crta na prsima.

Ulazim u partiju WL, lik ima potpuno bijeli dres s par crta na prsima, mislim da je bila crvena boja... momentalno sam izašao van.

To su lani sfixali, ali očito se ove godine muče s tim ponovno.

 

Druga zanimljivost iz WL... lik mi u prvih 5 minuta uvalja 2 komada.

Oba su tragikomična, toliko odbijenih lopti na njegove da to nije istina.

Lik nakon drugog gola quitao.

Da li je i on popizdio zbog tih golova ili je nešto drugo, nemam pojma?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Stavio za promjenu nekakav potpuno bijeli dres, samo ima par crnih crta na prsima.

Ulazim u partiju WL, lik ima potpuno bijeli dres s par crta na prsima, mislim da je bila crvena boja... momentalno sam izašao van.

To su lani sfixali, ali očito se ove godine muče s tim ponovno.

 

Druga zanimljivost iz WL... lik mi u prvih 5 minuta uvalja 2 komada.

Oba su tragikomična, toliko odbijenih lopti na njegove da to nije istina.

Lik nakon drugog gola quitao.

Da li je i on popizdio zbog tih golova ili je nešto drugo, nemam pojma?

 Kad nemaju idioti u kodu dvobojni dres. Imaju samo crno, crveno, bijelo... itd... Onda naletis na bijeli dres koji vode pod zuti a ti imas dres od Villareala... onda gori sve :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Stavio za promjenu nekakav potpuno bijeli dres, samo ima par crnih crta na prsima.

Ulazim u partiju WL, lik ima potpuno bijeli dres s par crta na prsima, mislim da je bila crvena boja... momentalno sam izašao van.

To su lani sfixali, ali očito se ove godine muče s tim ponovno.

 

Druga zanimljivost iz WL... lik mi u prvih 5 minuta uvalja 2 komada.

Oba su tragikomična, toliko odbijenih lopti na njegove da to nije istina.

Lik nakon drugog gola quitao.

Da li je i on popizdio zbog tih golova ili je nešto drugo, nemam pojma?

 Neki dan u rivalsima i ja promenio na beli dres i lepo stavim da protivniku bude crni i kad udjemo u utakmicu obojica imamo bele, 20 identicnih igraca sa belim dresovima, tri puta mi se to desilo za redom i izadjem odmah jer ko ce tako igrati. Bacio 100 bodova... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Odnkad su uveli ovaj connection monitoring svaku tekmu mi na pocetku prije nego izvedem cebtar dode onaj jitter ikonica i barem jednom po tekmi delay i pocket loss crveni. I meni na kraju pise connection excellent. Dal postoji koji tool ili proizvod da njima radi a da ne obanjuje nekog? Ne mogu vjerovat kako netko na prevaru dobije AAA vrijednost naslova. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...
Skilledžija kaže...

Stavio za promjenu nekakav potpuno bijeli dres, samo ima par crnih crta na prsima.

Ulazim u partiju WL, lik ima potpuno bijeli dres s par crta na prsima, mislim da je bila crvena boja... momentalno sam izašao van.

To su lani sfixali, ali očito se ove godine muče s tim ponovno.

 

Druga zanimljivost iz WL... lik mi u prvih 5 minuta uvalja 2 komada.

Oba su tragikomična, toliko odbijenih lopti na njegove da to nije istina.

Lik nakon drugog gola quitao.

Da li je i on popizdio zbog tih golova ili je nešto drugo, nemam pojma?

 Neki dan u rivalsima i ja promenio na beli dres i lepo stavim da protivniku bude crni i kad udjemo u utakmicu obojica imamo bele, 20 identicnih igraca sa belim dresovima, tri puta mi se to desilo za redom i izadjem odmah jer ko ce tako igrati. Bacio 100 bodova... 

 Ako si odabrao svoje dresove, onda nesto nevalja. Ja uvijek odaberem svoje dresove i to je to. Nemas brige. Domaci moj i gostujuci opet onaj koji sam odabral. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
Skilledžija kaže...

Stavio za promjenu nekakav potpuno bijeli dres, samo ima par crnih crta na prsima.

Ulazim u partiju WL, lik ima potpuno bijeli dres s par crta na prsima, mislim da je bila crvena boja... momentalno sam izašao van.

To su lani sfixali, ali očito se ove godine muče s tim ponovno.

 

Druga zanimljivost iz WL... lik mi u prvih 5 minuta uvalja 2 komada.

Oba su tragikomična, toliko odbijenih lopti na njegove da to nije istina.

Lik nakon drugog gola quitao.

Da li je i on popizdio zbog tih golova ili je nešto drugo, nemam pojma?

 Neki dan u rivalsima i ja promenio na beli dres i lepo stavim da protivniku bude crni i kad udjemo u utakmicu obojica imamo bele, 20 identicnih igraca sa belim dresovima, tri puta mi se to desilo za redom i izadjem odmah jer ko ce tako igrati. Bacio 100 bodova... 

 Ako si odabrao svoje dresove, onda nesto nevalja. Ja uvijek odaberem svoje dresove i to je to. Nemas brige. Domaci moj i gostujuci opet onaj koji sam odabral. 

 Svoje sam odabrao, stavio sebi bele a njemu crne ali in game svi imaju bele, neki bag zesci u igri. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Stavio za promjenu nekakav potpuno bijeli dres, samo ima par crnih crta na prsima.

Ulazim u partiju WL, lik ima potpuno bijeli dres s par crta na prsima, mislim da je bila crvena boja... momentalno sam izašao van.

To su lani sfixali, ali očito se ove godine muče s tim ponovno.

 

Druga zanimljivost iz WL... lik mi u prvih 5 minuta uvalja 2 komada.

Oba su tragikomična, toliko odbijenih lopti na njegove da to nije istina.

Lik nakon drugog gola quitao.

Da li je i on popizdio zbog tih golova ili je nešto drugo, nemam pojma?

Najdraže mi kada ja imam crveni dres i crveni dres ima sudac i protivnički golman. Ja stavim žuti dres i opet se dogodi da protivnički golman i sudac imaju žuti dres. Osnovno je da golman ne može imati dres iste boje kao protivnik. Zato i golmanski komplet ima najmanje dvije garniture dresova zbog ovakvih slučajeva. Njima je to sve ok.

12 godina
offline
FIFA 21

U rare packu od seasona... šteta što je untradable jer mi vjerojatno neće odgovarati u ekipi, ali dat ću mu šansu da pokaže što može :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

U rare packu od seasona... šteta što je untradable jer mi vjerojatno neće odgovarati u ekipi, ali dat ću mu šansu da pokaže što može :)

 

 

 Strasno podcijenjena kartica. Koristio sam ga prosle godine. Strasan kao cisti CDM.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

 Strasno podcijenjena kartica. Koristio sam ga prosle godine. Strasan kao cisti CDM.

Odigrao sam 3-4 rivalsa sad s njim i mogu ti reći da sam prilično zadovoljan.

Jbga, sad su mi on i Kante na CDM pozicijama u 4-2-2-2 formaciji pa mi fali jedan malo plemenitiji igrač, koji ima dobar pas.

Ne znam, moguće da Kante ode na bubanj ako Gattuso nastavi ovako igrati.

 

BTW

Dobijem ikonu u rare packu, a u ultimate packu jedva dvije 83 kartice - u drugom dijelu je Ibra gdje su duplići.

Kad sam vidio da nema boarda, mrak mi je pao na oči.

 

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 21

Ovaj ht je postao ne čudna biljka, nego neke mutne poslove imaju sa tim svojim serverima. Cijelo popodne mi je visok ping svagdje, krenem večeras par rivalsa za zagrijavanje, ping ispod 160 ingame ne ide. Wtf. Ajd zna tak bit, ponekad ode ping na 70-80, pa odigram 1-2 pa se normalizira. Odigram jednu, lik iz meksika. Koji k. Krenem drugu, opet neki pablo nešto!?!?!? Odem na one stranice za check my ip i traceroute i ta sranja, pokazuje mi da sam ja u južnoj americi. Rebootam komp i resetiram ruter, sve nazad na 30-40 pinga i sve kak treba sa ip-em.... Ne koristim nikakve vpn-ove ni slične pizd....e. Strašno, ali strašno.

 

Krenuo sam sad i wl, smiješno je kak se igra stalno vrti na istom principu - kad me spoji sa timom sa neymarom, mbappeom+varane-mendy šema, takve ili pobijedim ili tijesno gubim, skriptu rijetko osjetim. Ali kad me spoji sa panjevima sa akeom, gomezom, allanom, vardyem i onim smećavim watkinsom, tu ne znaš jel toliko skripta radi sve za tog panja ili je čiter, jer em mu se sve lopte odbijaju, em igra pressing 90 min i staminu rijetko koji takav panj gubi, em zabija vardyem lijevom nogom fines sa 20-25m, em rare gold allan prepišava mog if kantea, i tako dalje i tako dalje. Ali svaku, svaku tekmu je tak, sa jakim protivnicima milina je igrat i nije bed izgubit, ali kad igraš s panjem i još ima loš tim, a vidiš da ga gura sve, onda krenu živci radit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 

 Strasno podcijenjena kartica. Koristio sam ga prosle godine. Strasan kao cisti CDM.

Odigrao sam 3-4 rivalsa sad s njim i mogu ti reći da sam prilično zadovoljan.

Jbga, sad su mi on i Kante na CDM pozicijama u 4-2-2-2 formaciji pa mi fali jedan malo plemenitiji igrač, koji ima dobar pas.

Ne znam, moguće da Kante ode na bubanj ako Gattuso nastavi ovako igrati.

 

BTW

Dobijem ikonu u rare packu, a u ultimate packu jedva dvije 83 kartice - u drugom dijelu je Ibra gdje su duplići.

Kad sam vidio da nema boarda, mrak mi je pao na oči.

 

 

 Ja sam isto u procesu zamjene Kantea... Mislim da cu igrat RTTF Pogba sa RTTF Kessie par u 4222.

 

Igra, meni osobno, trenutno nije igriva. Dosao sam do 12-1 i to su utakmice toliko teske i toliko u delayu da to nije normalno. Lik me jede u svakom duelu, udarci mi kasne do te mjere da ja napunim a igrac niti ne krene animaciju udarca radit. Maloprije mi tip 4x protrci sa HL Cunhom kroz igraca i zabije dva komada... Jedva okrenem na 4-2 u produzetku. Ne mogu shvatit neke stvari nikako... Pa ti i da hoces, ne mozes nista postic iz ovih krajeva. Mozes otic 27 pobjeda i verified... Ali sve poslije toga... Oni qualifiersi su enigma. 

 

Toliko zelim igrat jer imam ekipu po zelji i motivacije... Upalim par tekmi i gotovo... Neda mi se. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Napredak.

 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Nedjelja.. 

0 odigranih rivals utakmica 

0 odigranih wl utakmica 

Prodao sam sve svoje tradable igrače još u petak, u banci 5,1 milijuna coinsa i solidan untradable team. 

 

Iskreno nemam ni volje da igram a ni vremena 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 21

Ni ja ne igram, treca ili 4 wl da preskacem. Jbo fifu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Iskreno više se zabavim sa društvom u warzone nego u fifi. Tamo nema nerviranja, tu i tamo pobjedi se neka, ali je smijeh. 

Ovdje jednostavno nema toga, samo iskompleksirani tinejdžeri wanna be pro koji uništavaju ovu igru. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Iskreno više se zabavim sa društvom u warzone nego u fifi. Tamo nema nerviranja, tu i tamo pobjedi se neka, ali je smijeh. 

Ovdje jednostavno nema toga, samo iskompleksirani tinejdžeri wanna be pro koji uništavaju ovu igru. 

 Svaka competitive igra je nažalost takva. Ali opet kako ću kriviti nekoga za to kad se i mi svi živciramo svaki put kad popušimo partiju... 

Umjesto da si sam kažem "idem odigrati jedno popodne bez da me briga za rezultat", ja si kosu izvlačim nakon svakog poraza ili situacije gdje me igra sjebe.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav svima,

 

imam oko 3 miliona Coin-a na PS4 nalogu, ne mogu vise da gubim zivce sa ovim smecem od igre i hocu da prodam sve. Zna li neko slucajno neki sajt, ili drugi nacin, kako mogu prodati Coine? Da li neko ima iskustva? 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Danas uzmem sezonu da bacim. Ja MC

a on tim sa slike ?kako je to moguce ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Danas uzmem sezonu da bacim. Ja MC

a on tim sa slike ?kako je to moguce ?

 Rest of the world i Classic ekipa. Tako je moguce. 

 

Meni je danas neigrivo. Upravo sam odigrao tekmu gdje protivnik cijelu tekmu nista ne moze, ja zabijem i on automatski ima povratak u tekmu. Odemo u produzetke i otepem ga tamo 3-1. Konekcija je uzasna, delay je cak veci od 0,5s, svaki pas mi kasni, svaki udarac ima neke cudne animacije gdje igrac ode ispred lopte, pa stane i onda udari traljavo loptu... katastrofa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Meni je ovu WL puno bolje radilo nego prošlu kad je bilo praktički neigirvo.

Tu i tamo su mi se palile one pizdarije u sredini, ali zanemarivo.

 

Mislio sam da će mi par Kante - Gattuso biti problem u igri, ali iz ovih par utakmica što sam odigrao s njima, čak i WL sam igrao, možda ih ostavim neko vrijeme.

Ipak su to dva pitbula koja grizu svaku loptu, Gattuso je k'o stijena, samo se odbijaju od njega :)

 

Ovi SBC-ovi 82+ upgrade opet me posralo... Sterling, Casemiro i Navas RB.

Od 6 otvaranja jučer i danas sam imao 5 walkouta :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Naletio na zgodnu ekipicu. Vrijedna sigurno 5-6 mil coinsa, ako ne i vise. 

12 godina
offline
FIFA 21

Usao sam sa 20-3 u zadnjih 7 tekmi. Dobio dvije. Od 5 izgubljenih, 4 sam vodio 3 razlike. Količina bridgeva, stepovera i ostalih govana je jednostavno previse na ovom gameplayu gdje ja ne mogu obranit tak nesto. Jednu utakmicu mi je lik sa IF Carrascom i Felixom napravio minimalno 30 brodgeva... Vodio sam 2-0 tu tekmu, nakon 3-2 sam puko i ostavio joystick, nisam imo snage. Ovo na slikama je tekma za elite. Vodio sam 1-0, imao 5 sansi ga gol, 3 su zavrsile u bloku, jednu je Rashford sa jacom nogom poslao kraj gola a petu je obranio.

 

Sporo, kasne kontrole, uzasne kretnje igraca po terenu... Komande ne funkcioniraju... Idem 22-8. Kak onda izgleda dobar gameplay, ja ne znam. Svaka cast svakome ko ide 25+ na ovome... Ja ne mogu Manea okrenut sa lijevim stickom, nemas sanse. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Usao sam sa 20-3 u zadnjih 7 tekmi. Dobio dvije. Od 5 izgubljenih, 4 sam vodio 3 razlike. Količina bridgeva, stepovera i ostalih govana je jednostavno previse na ovom gameplayu gdje ja ne mogu obranit tak nesto. Jednu utakmicu mi je lik sa IF Carrascom i Felixom napravio minimalno 30 brodgeva... Vodio sam 2-0 tu tekmu, nakon 3-2 sam puko i ostavio joystick, nisam imo snage. Ovo na slikama je tekma za elite. Vodio sam 1-0, imao 5 sansi ga gol, 3 su zavrsile u bloku, jednu je Rashford sa jacom nogom poslao kraj gola a petu je obranio.

 

Sporo, kasne kontrole, uzasne kretnje igraca po terenu... Komande ne funkcioniraju... Idem 22-8. Kak onda izgleda dobar gameplay, ja ne znam. Svaka cast svakome ko ide 25+ na ovome... Ja ne mogu Manea okrenut sa lijevim stickom, nemas sanse. 

 Znam kak ti je. Ja igram tekmu za g2, imam 3 još za igrat za svaki slučaj ak popušim... Aha.

Prva - penal na geymaru kraj kojeg sam trčao, bez iti pokušaja tacklea, bez trčanja da se zabijem u njega, trčao sam ispred njega klaiberom, on OKREĆE smjer od mene prema gol autu i pada nemam pojma od čega jer mu nisam stigao ni prići, penal.

Druga - lik pali gljivom ofsajd zamku, ispada sa varaneom 3-4 koraka naprijed, ja dajem u for Maneu (na 10 chema je sa hunterom ili hawkom, ne znam sad a ne pali mi se igra, al nebitno), i varane, koji je ispao prema naprijed 3-4 koraka, okrenut leđima, stiže faking manea prije 16erca, uklizava s leđa, 80+ minuta, dobije samo opomenu??!?!?!?!?!?

Treća - znači ove dvije sam gubio golovima u 90+, treću sam vodio 2-0, lik stišće 2 pauze, odmah sam znao šta ide - moji staju, ja nemam više dodavanja (za takve scenarije imam vrlo usku 442 koja u 99% slučajeva, očito samo kad su igrači legit, pali), nemam više šuta po golu jer sve što opalim ide 2-3m od gola, mane, rashford, robben, owen, odjednom su telci koji ne znaju nogomet igrat, lik stiže na 2-2 odmah. Palim ja pauzu, mijenjam igrača čisto da nešt probam napravit jer vidim da me hebe s nečim, ne vrijedi, pressing di mu se stamina ne troši, ali mojima pada ko luda, i ja u svemu tome opalim kontru kroz sredinu i zabijem gol. 3-2, reko to je to, sad lagano. Aha, kak ne, fifa je to, pauza opet od lika, ja više nemam uopće kontrole nad smjerom dodavanja ni ispucavanja, SVE lopte idu NJEMU u noge, ali SVE. Gubim utakmicu sa 2-0 i 3-2 vodstvom sa 5-3, ko da sam uveo 11 bronze common golmana umjesto svih 11. Nevjerovatno. Al do jaja. Iz tri tekme za g2, dobio sam nijednu, i nijednu svojom krivicom.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Isto Sime ko i kod tebe samo sam ja ostavio na 20-8 jer od 17 pobjeda sam gledao gluposti. Tekma za gold1 3-3 120 min imam korner i 3min je produzetka. Cijelo drugo poluvrijeme produzetka ja napucavam po golu i golman brani ko lud. I u 120 kod gore spomenutog kornera. Ne zelim nabaciti jer necu kontru i dodajem kratku loptu prosljeđujem oko 16m i dodem s freeze gnabriyem u savseni sut na nekih 8m. Gnabry udari loptu ko da ima 15kg i golman je zivu lovi. Lik dodaje kratku loptu s golmanom na hakimija koji pun sprint vuce loptu po boku do mog gola i s manje od 70 finishinga pod blokom i navlacen pogađa gol u 124min i ja gubim. Jedna jedina situacija koju sam pazio da se desi desila se i da nije bio zicer ne bih ni pucao. I to mene muci zasto je bas sad u ovom trenutku gnabry morao lopatu zemlje uzet iz sitiacije u kojoj se zabija. Toliko stvari se izdogađa da ja primim taj nevjerojatni gol u 120 min. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Krenuo sinoć u 22 sata wl tek. 

8:0 i dosta, oso spavati bez ikakvog problema..  :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sad bi mogli nrkog jovica zabaciti ko sbc kao sto je prosle godine bio. Taman bi sjeo 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Sad bi mogli nrkog jovica zabaciti ko sbc kao sto je prosle godine bio. Taman bi sjeo 

 Prosle godne je Jovic bio zivotinja. Mislim da je kostalo 100k. Ove godine ispod 150k taj SBC ne bude i to nerfan... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Sad bi mogli nrkog jovica zabaciti ko sbc kao sto je prosle godine bio. Taman bi sjeo 

 Prosle godne je Jovic bio zivotinja. Mislim da je kostalo 100k. Ove godine ispod 150k taj SBC ne bude i to nerfan... 

 Ili ce biti duplo sporiji za iste novce.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice