FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21

Igram na ps4...ne znam kako može biti normalno da se brzina igre toliko uspori a do mog gola je bila normalna

15 godina
online
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...

Igram na ps4...ne znam kako može biti normalno da se brzina igre toliko uspori a do mog gola je bila normalna

Možda je uključio torrent i opteretio liniju?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Sinishaa kaže...

Igram na ps4...ne znam kako može biti normalno da se brzina igre toliko uspori a do mog gola je bila normalna

Možda je uključio torrent i opteretio liniju?

 Nemam pojma, do sad nisam igrao fifu ozbiljno...a već sam razbio jedan kontroler...govno njemačko lopovsko prevarantsko

12 godina
offline
FIFA 21

Meni se sve uspori kad upale onaj jebački presing konstantni.

Doduše, ja sam na PC-u pa je kod mene sve moguće... presing, čitevi, lag....

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...

Igram na ps4...ne znam kako može biti normalno da se brzina igre toliko uspori a do mog gola je bila normalna

Normalno u smislu FIFAinog gameplaya da je normalno. Nema tu nista specijalno. Ocito je do nekakvog sranja u vezi interneta gdje je usporilo gameplay na maksimalno. To je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Meni se sve uspori kad upale onaj jebački presing konstantni.

Doduše, ja sam na PC-u pa je kod mene sve moguće... presing, čitevi, lag....

 Ne, nije bio presing...ne znam dal je na ps4 moguće varanje ili nešto slično kao na PC-u

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...
Skilledžija kaže...

Meni se sve uspori kad upale onaj jebački presing konstantni.

Doduše, ja sam na PC-u pa je kod mene sve moguće... presing, čitevi, lag....

 Ne, nije bio presing...ne znam dal je na ps4 moguće varanje ili nešto slično kao na PC-u

Mislim da nije na PS-u moguće varanje, ali tko će ga znati?

Jedino ako ti je upalio neki kurac što se neta tiče.

Download nečega da je pustio ili nekakav lag switch ako ima.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
Sinishaa kaže...
Skilledžija kaže...

Meni se sve uspori kad upale onaj jebački presing konstantni.

Doduše, ja sam na PC-u pa je kod mene sve moguće... presing, čitevi, lag....

 Ne, nije bio presing...ne znam dal je na ps4 moguće varanje ili nešto slično kao na PC-u

Mislim da nije na PS-u moguće varanje, ali tko će ga znati?

Jedino ako ti je upalio neki kurac što se neta tiče.

Download nečega da je pustio ili nekakav lag switch ako ima.

 Tko zna, ako je onda je govno a nešto se dogodilo to je sigurno...nema veze.

Druga stvar koja me nervira je kad igra forsira da protivnik da gol ili preokrene rezultat...pa tvoji igrači koji su do tada igrali savršeno ili barem solidno u mom slučaju počinju griještiti i dodavati loptu protivniku ili promašivati stopostotne šanse...

13 godina
offline
Re: FIFA 21
Sinishaa kaže...
Skilledžija kaže...
Sinishaa kaže...
Skilledžija kaže...

Meni se sve uspori kad upale onaj jebački presing konstantni.

Doduše, ja sam na PC-u pa je kod mene sve moguće... presing, čitevi, lag....

 Ne, nije bio presing...ne znam dal je na ps4 moguće varanje ili nešto slično kao na PC-u

Mislim da nije na PS-u moguće varanje, ali tko će ga znati?

Jedino ako ti je upalio neki kurac što se neta tiče.

Download nečega da je pustio ili nekakav lag switch ako ima.

 Tko zna, ako je onda je govno a nešto se dogodilo to je sigurno...nema veze.

Druga stvar koja me nervira je kad igra forsira da protivnik da gol ili preokrene rezultat...pa tvoji igrači koji su do tada igrali savršeno ili barem solidno u mom slučaju počinju griještiti i dodavati loptu protivniku ili promašivati stopostotne šanse...

U vecini poruka na ovoj temi i na starim temama od prijasnjih fifa ces vidjet da se svi zale na to. Takva je igra i jbg. Ima neki lik fut coach na instagramu koji kaze da trebas drzat loptu od 40. min pa sve do negdje 44. min i onda krenit u napad jer je veca sansa da ce ti igra pomoc, isto tako u zadnjim minutama utakmice, a ako krenes ranije i izgubis loptu velike su sanse da ces u zadnjem napadu primit gol. Ja vecinom primim u prvih 5 min jer se odbija sve do njega i u zadnjim minutama.

12 godina
offline
FIFA 21

Pa evo ti sad 2 tekme DRa. Prvu sve leti, drugu ne mogu maknut Mbappea s mjesta. Nema pravila i to je to. Nema konzistentnosti u gameplayu i to je 99% problema ove igre.

 

EDIT: evo jedna slika. Prvo poluvrijeme 4-0 za mene. Jos je moglo bit vise da nisam krenul zajebanciju terat. Pocinje drugo poluvrijeme. 5-1. Nakon toga raspad sistema. Ne mogu nista. Lik doslovno ne zna akciju slozit... Zabije mi sa Adamom na WFu bez problema. Kaj drugo rec', bez mozga tip zabije 3 komada nit oro nit kopo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 14:04 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Pa evo ti sad 2 tekme DRa. Prvu sve leti, drugu ne mogu maknut Mbappea s mjesta. Nema pravila i to je to. Nema konzistentnosti u gameplayu i to je 99% problema ove igre.

 

EDIT: evo jedna slika. Prvo poluvrijeme 4-0 za mene. Jos je moglo bit vise da nisam krenul zajebanciju terat. Pocinje drugo poluvrijeme. 5-1. Nakon toga raspad sistema. Ne mogu nista. Lik doslovno ne zna akciju slozit... Zabije mi sa Adamom na WFu bez problema. Kaj drugo rec', bez mozga tip zabije 3 komada nit oro nit kopo. 

 To je drugo...to se svima događa jer je usrana igra tako složena ali da li lik stisne pauzu tri puta za redom i teren se pretvori u močvaru e to nije do igre već do njemačkog govneta...najvjerojatnije

8 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

 Zasto ako je netko nesposoban branit se? Kad su ovi u kupu kod nas stavili 30 komada drugoj ekipi... Jebes nogomet onda? 

 Ma ok to ali smo priblizan skill, nisam igrao protiv nekog iz 10 divizije al dobro, fut je to ipak i ovde nista nije nemoguce.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

 Zasto ako je netko nesposoban branit se? Kad su ovi u kupu kod nas stavili 30 komada drugoj ekipi... Jebes nogomet onda? 

 Ma ok to ali smo priblizan skill, nisam igrao protiv nekog iz 10 divizije al dobro, fut je to ipak i ovde nista nije nemoguce.

 A mislim, u tri tekme jedne WL sam izgubio 9-1, dobio 3-2 i dobio 8-0

Fakat tu nema pravila i igrica je u takvoj banani da nikad ne znas jesi li bolji od lika s druge strane ili jednoga od vas jebe konekcija i ne mozes igrati kako treba.

8 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

 Zasto ako je netko nesposoban branit se? Kad su ovi u kupu kod nas stavili 30 komada drugoj ekipi... Jebes nogomet onda? 

 Ma ok to ali smo priblizan skill, nisam igrao protiv nekog iz 10 divizije al dobro, fut je to ipak i ovde nista nije nemoguce.

 A mislim, u tri tekme jedne WL sam izgubio 9-1, dobio 3-2 i dobio 8-0

Fakat tu nema pravila i igrica je u takvoj banani da nikad ne znas jesi li bolji od lika s druge strane ili jednoga od vas jebe konekcija i ne mozes igrati kako treba.

 Da i to me toliko hladi od igre, prosto nemam vise neku zelju za igrom, igram paralelno i pes i fifu i ne znam sta reci, obe igre online su smece :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

 Zasto ako je netko nesposoban branit se? Kad su ovi u kupu kod nas stavili 30 komada drugoj ekipi... Jebes nogomet onda? 

 Ma ok to ali smo priblizan skill, nisam igrao protiv nekog iz 10 divizije al dobro, fut je to ipak i ovde nista nije nemoguce.

 Kaj mislis da su u D1 svi top igraci? Danas sam igrao 5 tekmi. 2 poraza na knap, 3 pobjede po 5-6 razlike. Veze ti ljudi nemaju osim onoga kaj vise na YTu. Step over, elastico i ostalo... Ako ih na tome zaustavis, oni ne mogu nista. Doslovno ljudi bez ideje, bez maste za napad. Ako im ne prolazi jedna stvar oni nemaju drugu. Oni nemaju drugu taktiku. Nista. Sve je isto. Ako treba 100x ce probat bridge, 100x ce probat step over... al' da proba nekaj drugo, nema sanse. Jer mu je debil na Ytu reko da tako mora. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Di si movie, blago ti se, tebe ovakve stvari više ne mogu naživcirat.

U 94% vjerojatnosti za 82+, ejjjj, 82+ igrača, ja dobijem 81.

Krvave ti rane zašto ja krvarim vikendom za 20 tekmi dr i 30 wl.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Neymar u 23 utakmice 60 golova. Nerealno, sad sam odigrao 8 tekmi DR 8 dobio glat. S 1400 skill ratinga sam skocio na 1800 u 2 dana. Pokvarena kartica al bukvalno. Od kako sam ga kupio od ove 23 tekme mislim da sam 2 izgubio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Je li Mahrez izlazi danas iz SBC ili sutra? Nemam igru pa ne mogu vidjeti a na web appu stoji na dan, nema sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

I to fudalska igra 😂 komedija teska. 

 Zasto ako je netko nesposoban branit se? Kad su ovi u kupu kod nas stavili 30 komada drugoj ekipi... Jebes nogomet onda? 

 Ma ok to ali smo priblizan skill, nisam igrao protiv nekog iz 10 divizije al dobro, fut je to ipak i ovde nista nije nemoguce.

 Kaj mislis da su u D1 svi top igraci? Danas sam igrao 5 tekmi. 2 poraza na knap, 3 pobjede po 5-6 razlike. Veze ti ljudi nemaju osim onoga kaj vise na YTu. Step over, elastico i ostalo... Ako ih na tome zaustavis, oni ne mogu nista. Doslovno ljudi bez ideje, bez maste za napad. Ako im ne prolazi jedna stvar oni nemaju drugu. Oni nemaju drugu taktiku. Nista. Sve je isto. Ako treba 100x ce probat bridge, 100x ce probat step over... al' da proba nekaj drugo, nema sanse. Jer mu je debil na Ytu reko da tako mora. 

 Ma znam da nisu top, godinama sam igrao div 1 dok me igra privlacila i malo, dok nisam video u kom pravcu sve to ide. Secam se dok sam bio div 1 bilo je dana da sam bio nepobediv sutradan krenem igrati nmg dva pasa da povezem, poraz do poraza. Jednostavno igra me je sama oterala od nje, sad odigram tu i tamo ponekad i za cas se razocaram. Jos na takvu nedovrsenu igru gde je mali milon propusta ubace presing, bas kao sto Skiledzija kaze, barem 50% igraca fife ne bi do gola doslo da nema tog presinga. Jadno... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 17:48 (ruya).
12 godina
offline
FIFA 21

Nakon Pogbe u MM, dode Mbappe u 86+. 1m zajedno posto sam nedavno dobil Mbappea tredable. 

 

 

@ruya - Kaj se tice u kojem smjeru ide... jbg... nazalost, nista ovog tipa nemas i onda ti jedino to preostaje igrat. Ono kaj nas najvise jebe kaj odbijamo igrati meta taktike i igrace. Kad bi jos to koristili, uvjeren sam da bi nas velika vecina ovdje isla E2 bez problema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Divan dan. Krenem igrat rivalse, da si ne svalim sve sutra na leđa, prve 2 tekme, 2 čitera. Prvi sa cijelim dijapazonom čiteva od do svega što postoji, drugi 'samo' no stamina loss i auto tackle cijelu tekmu. Divota. Zapalit ću komp zbog usrane igre.

Jbt, dođe mi drago kad me nakon takvih govana spoji sa likom koji zna igrat i rastavi me na proste faktore, a vidim da zna igrat i da igra ne sere, nego je jednostavno viši level od mene po svemu. Uopće nemam problem kad izgubim takve tekme, ali kad vidim smeća kojima čit igra sa 9 od 10 igrača na terenu i kad nakon 90 minuta pressinga oni imaju 90+ staminu, zapalio bi sve.

 

Nego, da ne drobim već nadrobljeno sto puta u vezi čiterske kancerogene žgadije na pc-u, konkretno pitanje - slike u prilogu, Maddison mi je vrlo dobar. Ima nekih sitnih mana, ali ja ko ja, uvijek bi nešt vrtio u timu. Složit Mahreza još dok traje sbc, pa ga igrat na 7 chema na cm ili je nepotreban? Čini mi se po statsima bolji od Maddisona, ali opet, možda ga je netko probao pa zna. Igram sa PL+robben i klaiber desno, tak da nije problem ubacit ga na cm, ingame bi igrao cam-a kao što mi i maddison igra, odmah iza rashforda i owena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Je li Mahrez izlazi danas iz SBC ili sutra? Nemam igru pa ne mogu vidjeti a na web appu stoji na dan, nema sati.

 Do sutra je. 

 

Ja bi slozio Mahreza da nemam RObbena.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Nakon Pogbe u MM, dode Mbappe u 86+. 1m zajedno posto sam nedavno dobil Mbappea tredable. 

 

 

 

I sad ti meni pričaš kako dobiješ jednu karticu mjesečno? To kaj si ti dobio danas ja nisam dobio u zadnjih nekoliko fifa a to sam isto rekao i prije par dana kada si dobio prvog mbappea. Znači ja od 2014 godine i prelaska na PS nisam dobio u packu karticu tog kalibra. Odigrao sam sve MM od izlaska igre i još u njima nisam dobio karticu ratinga 85. Prošli tjedan nisam dobio karticu ratinga 82 u 5 packova MM. I tako u većini slučajeva. Što više packova otvaram to dobijam lošije kartice. Spičko sam danas 2 milje na kojekakve kartice. Kakve sam sreće sada ću još i na tome izgubiti. Aj da i to razjebem pa sam ziher da se više ove sezone ne vraćam u igru. Ne misli da mi je krivo što si dobio, samo mi je krivo koliko sam ja nesretan u tim packovima kada vidim što sve drugi dobijaju. Ove godine otvaram vjerojatno najgore packove od 2012 godine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 21:54 (movie).
8 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Nakon Pogbe u MM, dode Mbappe u 86+. 1m zajedno posto sam nedavno dobil Mbappea tredable. 

 

 

 

I sad ti meni pričaš kako dobiješ jednu karticu mjesečno? To kaj si ti dobio danas ja nisam dobio u zadnjih nekoliko fifa a to sam isto rekao i prije par dana kada si dobio prvog mbappea. Znači ja od 2014 godine i prelaska na PS nisam dobio u packu karticu tog kalibra. Odigrao sam sve MM od izlaska igre i još u njima nisam dobio karticu ratinga 85. Prošli tjedan nisam dobio karticu ratinga 82 u 5 packova MM. I tako u većini slučajeva. Što više packova otvaram to dobijam lošije kartice. Spičko sam danas 2 milje na kojekakve kartice. Kakve sam sreće sada ću još i na tome izgubiti. Aj da i to razjebem pa sam ziher da se više ove sezone ne vraćam u igru. Ne misli da mi je krivo što si dobio, samo mi je krivo koliko sam ja nesretan u tim packovima kada vidim što sve drugi dobijaju. Ove godine otvaram vjerojatno najgore packove od 2012 godine.

 Movie jbs pekove i srecu ako ti je za utehu ni ja nikad nista nisam dobio od fife 15, najvrednija kartica msm Di Maria u fifi 17 isao je tad za nekih 70k. Dok sam aktivno igrao iskreno nije me to ni zanimalo jer sam znao da je sansa mizerna da bilo sta dobijem vredno pomena, nego sam se okrenuo ka igri, utakmicama. Dobar si trejder, sastavis svake godine odlican tim svedno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Nakon Pogbe u MM, dode Mbappe u 86+. 1m zajedno posto sam nedavno dobil Mbappea tredable. 

 

 

 

I sad ti meni pričaš kako dobiješ jednu karticu mjesečno? To kaj si ti dobio danas ja nisam dobio u zadnjih nekoliko fifa a to sam isto rekao i prije par dana kada si dobio prvog mbappea. Znači ja od 2014 godine i prelaska na PS nisam dobio u packu karticu tog kalibra. Odigrao sam sve MM od izlaska igre i još u njima nisam dobio karticu ratinga 85. Prošli tjedan nisam dobio karticu ratinga 82 u 5 packova MM. I tako u većini slučajeva. Što više packova otvaram to dobijam lošije kartice. Spičko sam danas 2 milje na kojekakve kartice. Kakve sam sreće sada ću još i na tome izgubiti. Aj da i to razjebem pa sam ziher da se više ove sezone ne vraćam u igru. Ne misli da mi je krivo što si dobio, samo mi je krivo koliko sam ja nesretan u tim packovima kada vidim što sve drugi dobijaju. Ove godine otvaram vjerojatno najgore packove od 2012 godine.

 Ne znam sta bi ti reko. Tu sam u ovim FIFA temama koliko imam staza na forumu. A jos od prije igram. Ti si tu od tada i sve znam. Ja ne znam zasto je tvoj account takav. Jel zato sta ne igras dovoljno? Nebi reko, cak bi reko da imas vise tekmi od mene... ja imam oko 400-450 tekmi. 

 

Otvorio sam ovih 80+pp i 81+ double upgrade paketa koliko mi je club dopustao, pao sam bio na 200 igraca u klubu. Otvorio danas pakete od DR i WL i opet ih krenuo radit... otvorio par dobrih foddera i slozio si Kaka-u... Vrhunska kartica. DR D1 2200+ 5 tekmi i 10 golova uz 4 asista.... hladan ispred gola maksimalno. Kakav ce bit u WL ne znam. 

No, da se vratim nazad na ono kaj sam htio pisat. Nisam mislio 86+ niti slagat... al mi dosla djevojka pa dam njoj da otvara pakete. Slozim ja taj 86+ sa zadnjim igracima kaj sam imal, jos sam kupil Bonnucia i Buffona. Dam joj da otvori i pitam ju koji rating... kaze ona 90 i Mbappe... Ja se sledio jbt. Prvo dva puta Hazard, pa sada dva puta Mbappe u manje od 7 dana. Ove godine jos nisam otvorio ikonu, jedino to ostaje. 

 

Od onoga kaj sam otvorio je Salah x2, Son, De Bruyne, Sterling 89, Kante, Mendy x5, RTTF Kessie, RTTF Rebic, IF Rashford Red pick u 86+, Mane, Lozano IF iz 86+, Oblak, Lloris, Courtois, Milinkovi Savic x3, Hazard x2 iz 80+pp... Ovo nisam otvorio nikad, doslovno nikad. Velika vecina iz flash SBCeva i ovih sada 80+ i 81+... Iz DRa i WLa nikad jebeno nista.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nisam ni ja nista posteno dobio, a ikonu ako nije bio garantirani pack ni ne bih znao kako izgleda walkout, a i kad je hio raj garantirani pack dobio sam yasina. 

Al me ne dira to jer sta mi znaci igrac ako ne mogu igrat. Nek mi daju rade normalan gameplay i zaradit cu ja coinse i bez walkouta kupiti kog ocu. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Ajd, ja sam ove godine izvukao, sve untradeable ako ne napisem suprotono - Kantea, Hazarda, Pogbu, Alissona x 3 (1 trd), Oblaka, Courtoisa te Lengleta i Fabinha neki dan. A najjace sto sam izvuko je mislim bila 19ica - UCL Messi. I onda sam opet prestao igrati nakon 12. mj.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

S obzirom da je Fernandes izašao u 11 mjesecu kao potm današnji zahtjevi za novi potm su malo bezobrazno visoki.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

S obzirom da je Fernandes izašao u 11 mjesecu kao potm današnji zahtjevi za novi potm su malo bezobrazno visoki.

 Najbezobraznije od svega je to da nedaju ekipi koja vec ima POTM od prije da barem predaju tog POTM i ovog sloze za 1/3 cijene. Ovo je strasno skupo za karticu kojoj ide jos koji POTM bez problema.

 

Al evo GOATa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Ovakvi ljudi su monstrumi. Prvo poluvrijeme je imal 28% loptu u nogama i 2-1 za mene. Imal je Adamu Traorea gold na 7 chema koji je parao guzove. Kak je netko reko jucer... Moji se doslovno ugasili. Prve tri tekme demontaza protivnika i onda ova cetvrta potpuna suprotnost... Uspored gameplay, nista ne prolazi... Kaj prode, zavrsi u pizdi materinoj. Strasno. Sam bog kaj ova ne zna ni joystick drzat kak treba, inace bi bilo zajebano. Al ta razlika u gameplayu kroz 30min kaj igras je ravna znanstvenoj fantastici. Jedan tren imas bogove na terenu, drugi tren ne postojis a ovak radi kaj hoce. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice