FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

 Bas kao sto je kolega Mic_zap rekao, na facebooku sam pitao jednog tipa moze li mi poslat tablicu, ja sam 6-7min potrosio da izbrojim sve paketice i to je to. Najvjerojatnije cu snimati otvaranje svih pa mozda samo board+walkout stavit u video do nekih 15-ak minuta i to je to.

 Meni sutra novi monitor dolazi, kupit cu koje pivo i onda vjerojatno u subotu navecer, necu video snimati, ali poslikati pa objaviti najbolje izvuceno bi mogao, ali jedva cekam da vidim tvoj video i zelim ti izvuces nesto dobro 

11 godina
offline
Re: FIFA 21

A ja cijelu konfiguraciju uzeo tamo jos pocetkom 2019 sto vidis u "MOJ PC", tako da mi ne treba, al koji dobar igrac moze slobodno 

Kovačić
15 godina
offline
FIFA 21

Šime, vidim da si imao na LB Hernandeza. U dilemi sam. Da li uzeti headliners Hernandesa ili ikonu Colea 89 na LB? Hernandez bi trebao dobiti zimsku nadogradnju. Cole će sigurno pasti cijenom kada izađu prime moments icone. Bitnija mi je obrambena komponenta bočnog od napadačke a tu mi se čini Cole kao bolji izbor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Šime, vidim da si imao na LB Hernandeza. U dilemi sam. Da li uzeti headliners Hernandesa ili ikonu Colea 89 na LB? Hernandez bi trebao dobiti zimsku nadogradnju. Cole će sigurno pasti cijenom kada izađu prime moments icone. Bitnija mi je obrambena komponenta bočnog od napadačke a tu mi se čini Cole kao bolji izbor?

 Da... Cole je po meni bolji izbor svakako. Hernandez je super, ali ja ga imam jer mi treba napadacki LB, posto mi je on na join attack. Kod Hernandeza je jedini problem balance i agility kaj se ponekad stvarno osjeti... al' inace, ako mislis imati na stay back, onda Cole. 

 

 

Igrao sam danas friendliese za Suareza. Ostalo mi jos zabit 5 komada sa LaLiga igracem i to je to. A sad postava. Zadnja linija s desna na lijevo - Bellerin - Aidoo obj - Klaiber - Lima, Lozano SIF - Aouar - Duncan Obj - IF Rashford, Mbappe - O. Dembele. 

Constant pressure, 10 depth, 8 width... Fast build up, 8 players in box i svi igraci na balanced. 

 

Samljeo, doslovno samljeo. Aidoo i Duncan su zivotinje... Dembele se ispostavio kao najjaci igrac :D :D 

 

Ljudi su u tom modu teski toksizam. Ja covjeku pustam 12-13 golova a majstor mi neda da zabijem sa Dembeleom gol posto mi pobjede ne trebaju. Na kraju sam mu moral predribljat kompletnu ekipu sa Dembeleom da bi zabil gol, povezal gljive pa nek si jebe mater i on i teski sweat. Jos 5 tekmi bok.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Odustao sam od komplet serie a momčadi. Pretromi su romagnoli i criscito, a i vole 'ispast' bezveze ničim izazvani. Probao sam i ucl totgs acerbija, i de ligta, sve mi je to meh. Koulibalya uvalio u sbc bez probe još prije ovog slaganja talijana, tak da ne znam jel čemu.

 

Na kraju sam složio hibrid, engl. obrana, desno odmah mogu i robben i klaiber, sad mi je samo masni problem cdm, jer imam pretromog Keane-a, If Kantea kojeg ne mogu uparit nikako, i objective Duncana koji je odličan, ali isto nemoguća misija je da ga imam u kombinaciji sa PL obranom. Jedina solucija mi je uzet bolju ikonu na cdm, a to košta koinse koje nemam, tj way too much.

 

SS trenutne momčadi+ss Dybale nakon par tekmi rivalsa, samo za ove koji se misle isplati li se ili ne. Meni je i obični dybala bio jako dobar, ovaj je savršen, mislim da ću prodat Insignea i kupit If Lautara pa igrat špice Dybalu i Lautara, Insigne mi je loš...

 

Edit: sad sam igrao friendly za suareza protiv nekog 'našeg' smeća sudeći po nicknameu, legacy defending+ono sranje da ja povremeno nemam kontrolu nad svojim igračima. Znači liku kompletna ekipa sve sama radi, tackle, man marking po cijelom terenu, oduzimanje lopte, stamina ne pada, sudac ne sudi ništa, čudo, čudo.... Znači i kod nas ima smeća kancerogenog s manjkom mozga retardiranog a viškom novaca za kupit čit....

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 22:26 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kao i obično nisam imao živaca čekati pa sam danas posložio momčad. Rezerve su mi na bočnim pozicijama i golmanu pa ću to odraditi u neko drugo vrijeme. No i ovako mi je momčad po guštu. Još da mogu samo koju tekmu s njima odigrati bilo bi super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Sinoc bio kod frenda, igra na psu, i zabije 2 gola, broji se protivniku.. i on da 2 autogola, i stoji 2-2.. mi nismo mogli vjerovati!! Znaci izaslo je nesto i za ps da se mozes jebat
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Sinoc bio kod frenda, igra na psu, i zabije 2 gola, broji se protivniku.. i on da 2 autogola, i stoji 2-2.. mi nismo mogli vjerovati!! Znaci izaslo je nesto i za ps da se mozes jebat

Teško, neki bug kojih je igra prepuna. Prije godinu dana bilo je nešto slično pa sam pisao na ea forum pa su potvrdili da je bug u pitanju a ne varanje iako je sve izgledalo kao varanje. Kako će neki program za varanje pokrenuti preko zatvorenog sistema kakav je PS većina nas smrtnika?

 

Inače, čitam da je iz Konamia procurilo da gase gaming odjel. Nakon prvih reakcija reagirali su pa su rekli da se gase samo neki dijelovi gaming odjela. Što to točno znači za budućnost PES-a koji nije službeno izašao kao nova igra za ovu godinu već samo kao nadogradnja postojećeg PES-a? Nije vrag da će zlotvori iz EA ostati sami na tržištu? To bi bila smrt za sve nas.

12 godina
offline
FIFA 21

Meni jučer bug na PS. Zabijem gol broji protivniku... On zabije gol broji i dalje njemu ono wtf... Ali samo na semaforu u kutu, na kraju tekme ispravno prikazan rezultat. Skoro sam RQ.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ja sam fasciniran stanjem ovog communitia. Rekao bi da je ovo najgori community od svih igara. 

Zavrsavam ovog Suareza i imam jos dvije tekme. Zadnja tekma, turski grb, boli glava odma. Krene tekma i ja mu pustim gol... on tisce pauzu. Ja mu pustim jos jedan gol i on tisce pauzu. Nakon toga ja idem prema golu i majstor nece pustit gol. Ja mu opet 5-6 napada hocu pustit gol ali majstor nece zabit. Nakon tog svega, ja dobivam poruku da zasto ne izadem van iz igre... na to mu odgovaram da mi samo treba gol sa Dembeleom i to je to. Nema sanse, ne zeli, nego je na meni da izadem van. Tu mi pukne film i natovarim ga. Zadnjih 10min igre, svim silama zeli zabit gol... al ja uzmem Klaibera i Limu i samo trcim gore dolje... Mozete si mislit prepisku nakon toga. 

 

Nije mi jasno, zasto ovaj community misli da si konstantno nekome nesto duzan. Ja tebi dam golove i dat cu ti pobjedu... a tebi je problem dat gol jer sam ja prvi dobio gol  Bolje da se nitko nije sjetio ovih gluposti sa GG jer je cak ovaj max chem mod zanimljiv. Slozis ekipu kakvu god zelis i igras bez opterecenja, al uvijek netko mora stvarat pritisak bez ikakvog razloga u modu gdje sve moze bit opusteno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

I ja imam 150 paketa. Još u četvrtak kad pokupim nagrade biti će oko 160 paketa preko 5milja vrijednosti.

Piva se već hladi ;) 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 15:34 (DEEMon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ja sam fasciniran stanjem ovog communitia. Rekao bi da je ovo najgori community od svih igara. 

Zavrsavam ovog Suareza i imam jos dvije tekme. Zadnja tekma, turski grb, boli glava odma. Krene tekma i ja mu pustim gol... on tisce pauzu. Ja mu pustim jos jedan gol i on tisce pauzu. Nakon toga ja idem prema golu i majstor nece pustit gol. Ja mu opet 5-6 napada hocu pustit gol ali majstor nece zabit. Nakon tog svega, ja dobivam poruku da zasto ne izadem van iz igre... na to mu odgovaram da mi samo treba gol sa Dembeleom i to je to. Nema sanse, ne zeli, nego je na meni da izadem van. Tu mi pukne film i natovarim ga. Zadnjih 10min igre, svim silama zeli zabit gol... al ja uzmem Klaibera i Limu i samo trcim gore dolje... Mozete si mislit prepisku nakon toga. 

 

Nije mi jasno, zasto ovaj community misli da si konstantno nekome nesto duzan. Ja tebi dam golove i dat cu ti pobjedu... a tebi je problem dat gol jer sam ja prvi dobio gol  Bolje da se nitko nije sjetio ovih gluposti sa GG jer je cak ovaj max chem mod zanimljiv. Slozis ekipu kakvu god zelis i igras bez opterecenja, al uvijek netko mora stvarat pritisak bez ikakvog razloga u modu gdje sve moze bit opusteno.

 Samo pazi da se u prepiski ne izražavaš vulgarno jer likovi namjerno provociraju takvu situaciju pa te onda prijave a sony te uredno bana. Neki su popili ban čak i trajno zbog riječi koje su koristili u komunikaciji.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ja sam fasciniran stanjem ovog communitia. Rekao bi da je ovo najgori community od svih igara. 

Zavrsavam ovog Suareza i imam jos dvije tekme. Zadnja tekma, turski grb, boli glava odma. Krene tekma i ja mu pustim gol... on tisce pauzu. Ja mu pustim jos jedan gol i on tisce pauzu. Nakon toga ja idem prema golu i majstor nece pustit gol. Ja mu opet 5-6 napada hocu pustit gol ali majstor nece zabit. Nakon tog svega, ja dobivam poruku da zasto ne izadem van iz igre... na to mu odgovaram da mi samo treba gol sa Dembeleom i to je to. Nema sanse, ne zeli, nego je na meni da izadem van. Tu mi pukne film i natovarim ga. Zadnjih 10min igre, svim silama zeli zabit gol... al ja uzmem Klaibera i Limu i samo trcim gore dolje... Mozete si mislit prepisku nakon toga. 

 

Nije mi jasno, zasto ovaj community misli da si konstantno nekome nesto duzan. Ja tebi dam golove i dat cu ti pobjedu... a tebi je problem dat gol jer sam ja prvi dobio gol  Bolje da se nitko nije sjetio ovih gluposti sa GG jer je cak ovaj max chem mod zanimljiv. Slozis ekipu kakvu god zelis i igras bez opterecenja, al uvijek netko mora stvarat pritisak bez ikakvog razloga u modu gdje sve moze bit opusteno.

 Pa zato jer sami koncept bodovanja/osvajanja ili cega vec sve ne u nogometu, pa i u sportu je dosta radikalan. Moras sudjelovat do kraja, ulozit vrijeme, a postoji mogucnost da ulozeni ne vratis, a samo rijetki "uspiju". Npr. Fifu i cod ne mozes temacki, a ni emotivno usporedivat. Samim time dobijes i odgovor na pitanje zasto se vise ljutis na fifi kad izgubis nego kad te netko upuca u codu. U teoriji cod ti ne trosi vrijeme. Duze igras jednu partiju to ti je rezultat bolji(warzone). Na fifi ti svaka partija traje isto a rezultati variraju. Recimo u fifi ti mozes graditi cjelu tekmu 1:0 prednost i primiti gol u djelicu sekunde koji mjenja apsolutno sve. Uzmes primjer wl 1:0 ti znaci pobjedu, a 1:1 te vec vraca u nazad i naplacuje "stare dugove" kao sto su team press i ostalo. Stamina na fifi ti je ekvivalent metaka na codu. Ako nemas metaka kempas i pokusavas izvuci maksimum sto manjim sudjelovanjem. Na fifi nema tog, moras biti tu svih 90min ingame iltiga 15min u realnom vremenu. I tu je problematika skripte i senzacionalnih vracanja u fifi, koje nisu tema ovog posta pa cu ih preskociti. 

Ova fora s golden golom je meni bila savrsena i natjerala je ove iz ea da pokazu pravo lice i ujedno otkriju jednu od svojih slabosti, ili ako oces poeticno, ahilovu petu. Igra je losa i zato svi teže dobivanju boljih igraca u sto kracem vremenu i ne biraju sredstva. Golden goal je isao na ruku svakom igracu, bio on olos ili olicenje pravednosti iz jednog jedinog razloga. Ustvari iz pitanja koje se namece spominjanjem fife. Zasto igrati igru koja ne valja? Igra nije fer kao sto i sami znamo, razlog je nebitan. Dal su serveri ili skripta, nebitno je, na kraju dana igra nije fer prema nikome i tocka. Fifa treba nase vrijeme i zato su se zahtjevi objektiva za tokene prilagodili tome. 

Ovo sto je comunity los to je prica za sebe. Kombinacija odgojene djece preko interneta i odnosa ea prema klijenteli je doprinjela i doljevala ulje na vatru ovom stanju comunitya. Isto sto na primjer moze pas imat agresivnu cud ako ga se tuce od malena tako i fifa tuce svoje korisnike kojima se sve vec polako gadi u igri, ali nemaju kuda. Djeca vrijeme provode na netu i odgajaju jedni druge. A kako su svi heroji preko tipkovnice nitko ne dobije po picki za svoje postupke i tu se desi to sto sad imamo. Hrpu neodgojenih jutubera kojima bi šaka u glavu pomogla vise nego laksativ kod zatvora. 

I tu ti je problematika cjelog sistema na fifi. Jedan od problema je sto ovi u eau nemaju sto raditi posto je svaka nova fifa copy paste prethodne uz par preinaka koje se mogu odraditi u mjesec dva i opet nemaju sta radit pa nam smisljaju kojekakve spacke putem paketica, objectivsa i sbc challenga. I na kraju imas i ovce i novce, samo sto su ovce napaceni i gladni vukovi preruseni u ovce.

10 godina
offline
FIFA 21

Ryan Kent If mi danas donese oko 300 k zarade samo na bidanju. Bidovi po 16 k i stavim za 22 k i nakon 15 minuta svi se prodaju. 

Ponovim proceduru, drugi krug su bili 17 k, opet za 22k sve prodam..

 

Pa ako se netko hoće sad malo poigrati eto, ja sam dobar za danas.. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 17:11 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Ja sam fasciniran stanjem ovog communitia. Rekao bi da je ovo najgori community od svih igara. 

Zavrsavam ovog Suareza i imam jos dvije tekme. Zadnja tekma, turski grb, boli glava odma. Krene tekma i ja mu pustim gol... on tisce pauzu. Ja mu pustim jos jedan gol i on tisce pauzu. Nakon toga ja idem prema golu i majstor nece pustit gol. Ja mu opet 5-6 napada hocu pustit gol ali majstor nece zabit. Nakon tog svega, ja dobivam poruku da zasto ne izadem van iz igre... na to mu odgovaram da mi samo treba gol sa Dembeleom i to je to. Nema sanse, ne zeli, nego je na meni da izadem van. Tu mi pukne film i natovarim ga. Zadnjih 10min igre, svim silama zeli zabit gol... al ja uzmem Klaibera i Limu i samo trcim gore dolje... Mozete si mislit prepisku nakon toga. 

 

Nije mi jasno, zasto ovaj community misli da si konstantno nekome nesto duzan. Ja tebi dam golove i dat cu ti pobjedu... a tebi je problem dat gol jer sam ja prvi dobio gol  Bolje da se nitko nije sjetio ovih gluposti sa GG jer je cak ovaj max chem mod zanimljiv. Slozis ekipu kakvu god zelis i igras bez opterecenja, al uvijek netko mora stvarat pritisak bez ikakvog razloga u modu gdje sve moze bit opusteno.

 Samo pazi da se u prepiski ne izražavaš vulgarno jer likovi namjerno provociraju takvu situaciju pa te onda prijave a sony te uredno bana. Neki su popili ban čak i trajno zbog riječi koje su koristili u komunikaciji.

 A ne... zaboravi to da cu vrijedat u chatu. Za svaki kurac mozes dobit ban. Neki dan sam moral otvorit poruke da mogu jednom frendu poslat poruku... nakon toga sam igrao WL i majstor mi napise nesto u stilu bolje da napravim samoubojstvo nego da igram. Odmah sam prijavio, steta kaj ne mogu saznat kolku je kaznu dobio, al' sam dobio potvrdnu poruku da je validirana prijava.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 21

Kad ovako podojim dodje mi da pravim haos... 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ryan Kent If mi danas donese oko 300 k zarade samo na bidanju. Bidovi po 16 k i stavim za 22 k i nakon 15 minuta svi se prodaju. 

Ponovim proceduru, drugi krug su bili 17 k, opet za 22k sve prodam..

 

Pa ako se netko hoće sad malo poigrati eto, ja sam dobar za danas.. 

Na čemu to? Na PS ga ima buy now za 18k a na bidanju idu za 16500k, znači neisplativo.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Kad ovako podojim dodje mi da pravim haos... 

 

Kako to izgleda loše kada ovako gledaš, od dodavanja, primanja, pucanja i golmanove obrane. Ne znaš što izgleda neprirodnije i jadnije. Stvarno smo pacijenti kada sve ovo pušimo.

16 godina
offline
FIFA 21

Samo da pitam na brzinu. Kratko bez ljutnje :-)

 

Kakav vam je gameplay zadnjih dana. Meni 90% vremena ne valja. Ujutro rano, popodne također a u terminu od 18-22 da ne kažem. 

 

Znam da nema smisla se žaliti, posebno ja koji sam na ADSL 500km samo od Zagreba, ali čisto tako pitam jer postoje dani kad je znalo bit nazovimo to normalno.

Tehnika narodu!!!! ...narod kaže: Tko ne pije! Virovat mu nije! ...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Upravo mi skida novi update za PC 2GB.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/587771/fifa-21-title-update-9

 

Debil krasi na aparatima. Jos malo pa ce bit zacementiran u G1, E3. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

Ryan Kent If mi danas donese oko 300 k zarade samo na bidanju. Bidovi po 16 k i stavim za 22 k i nakon 15 minuta svi se prodaju. 

Ponovim proceduru, drugi krug su bili 17 k, opet za 22k sve prodam..

 

Pa ako se netko hoće sad malo poigrati eto, ja sam dobar za danas.. 

Na čemu to? Na PS ga ima buy now za 18k a na bidanju idu za 16500k, znači neisplativo.

 Da na ps4. Bidas na do 18 k prodas za 21 do 22 k, bez obzira na na buy now 18 k.. Kažem jučer sam si Sona If zaradio za 35 minuta.. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel jos nekog zajebava fifa da se updejta i opet trazi update? 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Jel jos nekog zajebava fifa da se updejta i opet trazi update? 

Jep, i kod mene ista pizdarija :)

Nisam palio nakon updatea pa nisam ni primjetio dok nisi napisao.

Ne da mi pokrenut igru jer piše da ima update, a kad krene update kaže da je up to date.

Koja kretenske firma bokte HAHAHAHAHAHAHAHAH

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

Jel jos nekog zajebava fifa da se updejta i opet trazi update? 

Jep, i kod mene ista pizdarija :)

Nisam palio nakon updatea pa nisam ni primjetio dok nisi napisao.

Ne da mi pokrenut igru jer piše da ima update, a kad krene update kaže da je up to date.

Koja kretenske firma bokte HAHAHAHAHAHAHAHAH

 Neko sranje su napravili... jansam slozio s brisanjem chachea. Udem u igru i igra mi full cudna. Ne znam jos dal mi to odgovara ili ne. I veoma cesto se zna desiti da igravi uopce ne prepoznaju loptu. I imam osjecaj da su sm nerphani, ali velim cudno nesto.

 

E i promjenili su rute do servera, ili barem tako piše na uotrace programu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 16:21 (cicek).
15 godina
offline
FIFA 21

sbc 83+ dva obrambena i dobijem dvije bezveze 83 rating kartice. Pa ono...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dan je dobro poceo :)
 
6 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel još neko u red pickovima dobil na izbor obične gold kartice umjesto crvenih totw??

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Da, ja isto. Mozda su nesto sjebali, ili nas sjebali :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Moras cijenit ovu kompaniju i community.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice