FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.102
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
shtifke kaže...

Pa sad ti reci da je slucajno. Jebeno su oni sve to osmislili da nas drze napaljenima.

 Svaki dan sam unutra, bili web app ili igra... Pa sam dobio cuda ove godine.

Sve je random, teski random... Nigdje pravila. S1 igrac moze dobit bez problema bolje nagrade nego top 200 igrac. D10 igrac moze dobit bolje nagrade nego D1. 

 

Tu nema pravila, niti je ikad bilo. 

 Jedno jedino pravilo postoji... a to je da su šanse ne male nego mikromilimetarske. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
:)
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Za kaj pogba dobije SIF karticu? Za gol davljeniku? Obično za SIF karticu moraš imati bar 1 gol i 1 asistenciju ako si IF karticu dobio zbog jednog gola. Ovo postaje smiješno. Ide TOTY pa ne smije u TOTW staviti nikoga tko će dobiti TOTY pa onda izmišljaju TOTW kartice ovaj tjedan da ne bi TOTW bio totalno bezveze.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Za kaj pogba dobije SIF karticu? Za gol davljeniku? Obično za SIF karticu moraš imati bar 1 gol i 1 asistenciju ako si IF karticu dobio zbog jednog gola. Ovo postaje smiješno. Ide TOTY pa ne smije u TOTW staviti nikoga tko će dobiti TOTY pa onda izmišljaju TOTW kartice ovaj tjedan da ne bi TOTW bio totalno bezveze.

 Slažem se, ovo sad su počeli da izmisljaju malo. Ali sve je to naredito da tako bude, znaju oni šta rade..

Ja sam spreman za TOTY, imam oko 6 milijuna coinsa sada, mada ne znam šta kupit. Kad izađu igrači i kad bubnu cijene, bit će kupovati ove neke Ikone što su dobre a pale su cijene ili uložiti u RTTF kartice 

12 godina
offline
FIFA 21

Reko bi da je gameplay za duplo sporiji nego sta je bio. Bridge je izuzetno exploitan u visokom D1, no brani se bez problema. Za sada mi se svida ovaj sporiji gameplay. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Reko bi da je gameplay za duplo sporiji nego sta je bio. Bridge je izuzetno exploitan u visokom D1, no brani se bez problema. Za sada mi se svida ovaj sporiji gameplay. 

 Ako ti ne kukas na gameplay, onda se isplati danas uplatit i probati..  :) 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Reko bi da je gameplay za duplo sporiji nego sta je bio. Bridge je izuzetno exploitan u visokom D1, no brani se bez problema. Za sada mi se svida ovaj sporiji gameplay. 

 Ako ti ne kukas na gameplay, onda se isplati danas uplatit i probati..  :) 

Ne znam jesam ja samo usel u igru jer mi se igralo, pa nek bude kak bude... ili su stvarno drasticno usporili gameplay. Jer jedino kaj mi je pasalo u PESu je spor gameplay i mogucnost gradenja napada. Sad ta mogucnost se i tamo uvijek mogla exploitat da samo odigras dugacku loptu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Poz,imam dovoljno da uznem Sona,da li da skupljam 

Za Rashforda?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel su to opet oni slozili da je sut u prvi kut op? :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Baš me interesira hoće li sljedeću srijedu Pope izaći u TOTW. Bio je večeras briljantan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Player pick iz danasnjeg sbc. Odlično. Od kako ne igram krenulo me.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Player pick iz danasnjeg sbc. Odlično. Od kako ne igram krenulo me.

Da si cuval za sutra, sigurno jedan od plavih ulazi :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Da si cuval za sutra, sigurno jedan od plavih ulazi :D 

Mos mislit, nisam baš toliko sretan

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Player pick iz danasnjeg sbc. Odlično. Od kako ne igram krenulo me.

 Ja sam dobio Virgila :D

12 godina
offline
FIFA 21

Prva tekma WL i odma neki pro igrac. 

 

Nova taktika tih pro igraca je width 1 i depth 1. Nema sanse da ovo protiv cega sam ja igral nije width 1 i depth 1. TO je bilo toliko kompaktno i neprelazno da je strava uopce razmisljat da bi netko tako igrao. No dobro, 3-3 poluvrijeme... drugo poluvrijeme mi tip utovari 5 komada. Onaj POTM son bez problema sa svojim 80 Balancom izbacuje iz pozicije Varana i finess u drugi cosak. 5 komada na taj nacin. Pitam se, di su autoblockovi. Ja kad to napravim, ide autoblock. I onda mi sine, pa ti idiote igras manualnu obranu... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Jel voljan tko orgamlnizirati neki turnir tu izmedu nas? znam da je netko organizirao jos u fif 16.. svi koji zele igrati neka se jave i onda izvlacenje, tekma se odigra kad tko ima vremena i javi organizatoru rezultat pa se ide dalje? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Na twitteru nađeno, ako nekome pomogne za zaradit nesto coinsa...

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Na twitteru nađeno, ako nekome pomogne za zaradit nesto coinsa...

 Ja bi jos dodal, da ako netko moze, neka bida neke masne kartice... negdje 10 do 19h bi moglo zastekat sve zivo pa nece nitko moc uc :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

i mene sere tradeable 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

D1 rank 1 osiguran ( 15200 pts) sa untradable ekipom +Neymar kojeg sam upecao za 510 k, sad je oko 720 k..

 

U banci oko 6,6 milijuna coinsa čekam da neki Toty dobar upecam ili čak 2.

Bio sam u iskušenju jučer kupit Lewandowskog toty, ali sam odustao, pada mu cijena, već je sad gledam oko 2,8 mil coins.. 

 

Ekipa spremna za wl

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja sam na 4/7.. Lukaku i KDB nose ekipu. Plan do 14W, da izvucem u cetvrtak Mbappea :)
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ŠTa da radim sa ovom ekipom.. na pcu sam i imam 500k i treba mi zamjena za Hernandesa da igra po krilu?

SVe gold kartice su mi tradable i naravno jučer nisam dobio ni šarenu lažu, a otvarao i 83x25 i 85x5. da sam bar finog foddera dobio...

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 11:18 (AdisTM87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ja sam sinoć krenuo otvarat spremljene rare mega, rare players i ultimate packove za toty. Kad sam vidio da u prvih 10 (od 20 takvih+još 25 različitih gold rare, premium, rare electrum, i sličnih packova), nisam otvorio ama baš ništa veće od 84 Aspasa, popizdio sam i bez čekanja sljedećeg tjedna kad bude cijeli toty u packovima, otvorio sve. Znači u moru ultimate packova i rare players i jumbo rare players packova, meni su najveći pullovi 88 hazard i 85 donarruma. Sramota me uopće stavit skrinšote par 'jačih' otvorenih. Jadno. Osjećam se ko movie.

 

Nakon svega, lud, a i živčan jer me u rivalsima isto počelo prckat ko kretena, da mi je protivnički cb sa 75 pace brži od Manea i Rashforda, vjerovatno ću ih prodat, za sad su odletili na klupu, složio sam si Higuaina i vratio Aguera u napad. Njih dvojica bar zabiju 9 od 10 šansi za razliku od ovih 'brzaca' (pod apostrofima jer u ovom sranju od igre svaki cb trči sa 99 pace kad igra to želi) koji mi zapucavaju šanse sa 10m. Kontam stvarno rasprodat sve trejdabl igrače i igrat s untr. iz zajebancije, jer ionako ovo sve nema više smisla, lagano me opet nakon zadnjeg patcha igra opasno živcira za prestat igrat.

 

Trenutni tim na ss-u, još moram skemijat kog ću stavit umjesto matuidia, imam R.Keana, al je spor do zla Boga. I Alisson će odletit isto vrlo brzo, žali bože tolkih para za golmana koji jednu tekmu brani sve, onda 10 ne brani ništ neg se valja na leđa ko krmača u blatu. Žao mi je jedino što ne mogu skemijat Robbena u tim, jedino još nisam probao 41212 pa da Owen igra umjesto Aguera desno i onda bi Robben i Klaiber mogli u tim vrlo vjerovatno, a onda ne mora ni matuidi igrat, hmmm, idem kemijat....

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Probaj Gerrarda na CM, ja ga imam u paru s Kanteom, i obojica su super. Imam ovog 88 mladog i nadobudnog :D
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Počeo jutros WL i opet nemogući uvijeti za igru, kao pretprošli vikend.

Kad biramo dresove ping 50 zacementiran i još pustim malo da vidim hoće li skakat, ali ništa.

Uđem u partiju, prvo što me dočeka su kockice u sredini, ping skače na 150 - užas.

Odigrao dvije i ne mogu više jer ću slomit kontroler koliko nesvjesno upirem u njega.

Oba protivnika vrlo vjerojatno Grci jer jedan je imao grčki grb, a drugi nekakav grčki nick.

Jbga, Turska je preblizu pa idemo put oko svijeta... malo u Grčku na sirtaki pa ćemo u Egipat piramide razgledavat.

Jebo im pas mater lopovsku.

 

A jučer otvaranje packova... bolje da sam prespavao.

Ultimate pack opet bez walkouta... Rashford najjača kartica, dvije 83 i ostalo sve ispod - nije mi jasno kako u pičku materinu?!!?!?!

Onda u onom 5x85 dobijem Kanea i Gomeza, a obojicu već imao untradable i bilo mi glupo discardat pa sam složio SBC za ikonu.

A unutra HAHAHAAHAHAHAH jebeni Pep 85.

Al zato sam dobio onih crnih govana k'o šodera.

Vjerujem da su povećali mogućnost dobivanja crnog smeća jer baš dugo nisam dobivao te kartice, do jučer kad skoro u svakom packu po dvije najmanje.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Počeo jutros WL i opet nemogući uvijeti za igru, kao pretprošli vikend.

Kad biramo dresove ping 50 zacementiran i još pustim malo da vidim hoće li skakat, ali ništa.

Uđem u partiju, prvo što me dočeka su kockice u sredini, ping skače na 150 - užas.

Odigrao dvije i ne mogu više jer ću slomit kontroler koliko nesvjesno upirem u njega.

Oba protivnika vrlo vjerojatno Grci jer jedan je imao grčki grb, a drugi nekakav grčki nick.

Jbga, Turska je preblizu pa idemo put oko svijeta... malo u Grčku na sirtaki pa ćemo u Egipat piramide razgledavat.

Jebo im pas mater lopovsku.

 

A jučer otvaranje packova... bolje da sam prespavao.

Ultimate pack opet bez walkouta... Rashford najjača kartica, dvije 83 i ostalo sve ispod - nije mi jasno kako u pičku materinu?!!?!?!

Onda u onom 5x85 dobijem Kanea i Gomeza, a obojicu već imao untradable i bilo mi glupo discardat pa sam složio SBC za ikonu.

A unutra HAHAHAAHAHAHAH jebeni Pep 85.

Al zato sam dobio onih crnih govana k'o šodera.

Vjerujem da su povećali mogućnost dobivanja crnog smeća jer baš dugo nisam dobivao te kartice, do jučer kad skoro u svakom packu po dvije najmanje.

 Libertadores i Conembol kartice idu ko narucene u jumbo i ultimate paketima. To je nesto nevjerovatno kaj rade sa tim karticama. Doslovno su unistili svaki pack opening. Da ne pricam kak krene plavi flair pa te strefi da dolazi TOTY. Odavno je zmoljeno da se promijeni to... al jbg, uzalud vam trud sviraci. 

Ja se ne sjecam kvalitetne kartice iz ultimate i jumbo rare players paketa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Žao mi je što će mi pobjeći suarez jer bi mi se lijepo uklopio s potm felixom. Što je tu je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Žao mi je što će mi pobjeći suarez jer bi mi se lijepo uklopio s potm felixom. Što je tu je.

 Kad ti isto imuplzivno reagiras zbog igre. Ovak si ostal bez zanimacije i bez PSa. Onak, doslovno das da ti EA i njihovo kemijanje sa igrom upravlja zivotom :D Ugasis igru i nastavi na WEb App, kad ti se igra upalis i to je to. Kad te razjebe ugasis. 

 

Ja sam maloprije usel u WL. Prva tekma, 2-0 gubim u 10min... penal iz nicega i gol nakon kaj sam 4x oduzeo loptu Neymaru al ovaj u punom sprintu nosi svaki puta loptu. Pobjedio 7-3 i ugasio igru. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Dobar je Pipita, vrlo, lajkam.

Samo još da mi može igrat maddison umjesto Pogbe, al nema veze, možda probam wijnalduma...

41212 ingame, Aguero i Higuain špice, Pogba cam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Popodne sam uspio odigrati par utakmica WL bez laga i trzanja i sad prije 5 minuta završim partiju bez laga, idem tražit novu, a ping 140 u narančastom.

Pokušao sam nekoliko puta ponovno i najmanji ping koji je pisao je 120.

Provjerio svoj net, sve OK.

Izgleda da su me prebacili u Afriku pošto sam obišao sve egzotične europske države :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice