FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Vladitor kaže...
DEEMon kaže...

Ajde možda nekom pomogne, kao i meni.

Igrao sam 4231 cijelo vrijeme, doseg oko 1700-1750 pointsa u rivalsima.

 

Odlučio sam promijeniti taktiku i na youtube uzeo 352 od ovvia, balance...

 

Mandy na LM svi puštaju u napad, ne vjeruju da će ići do kraja... jako puno mogućnosti u napadu a u obranu začuđujuće solidno, trojica CB a LM i RM se spuste jako brzo pa protivnik igra na postavljenu petoricu u obrani.

 

Začas sam došao u Div1 na 1950 bodova.

 

Ovako igram ingame:

 

 Baš su mi jadni takvi poput tebe što ne mogu svoje nešto igrat nego kopiraju sve sa interneta i misle da su dobri.sve je manje ljudi šta uživaju igrat pa naprave svoju momčad i formaciju pa nije ni čudo šta smo ovakva jadna nacija kad nemamo mašte, kreativnosti a posebno gušta , ja bi se izbljuva kad bi dao 500kn za ovo pa igra tuđu formaciju sa nekim lijevim igračima 

 Po riječi "izbljuva" odma zaključio da si isfrustrirani navijač Hajduka. Brale moj  nitko ovdje nije kriv što je Hadjuk loš i što vas ulica vodi ka zadnjem mjestu na tablici HNL-a.

Druga stvar tvoji komentari su neukusni i totalno nepotrebni u ovoj temi, i stvarno mislim da nemaš šta radit u ovoj temi, pogotovo nekoga vrijeđati ovdje.. 

 

Imaš teme Nas Hajduk, pomozimo Hajduku, pa tamo liječi svoje frustracije..

Ideš lagano na ignore.lp

HAHAHA Ravno u živac

15 godina
offline
FIFA 21

Promijenila mi fifa ime u PS5. Sad je Beckham edition

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Šta vi kažete za ove Ikone? Loan ne pada li napamet radit, ali razmišljam o Jvier Zannetiju.. Pogotovo što sam u nedjelju navečer još kupovao i ulagao u sbc fodder, oko 400 k sam uložio, vikdm da su cijene sad malo skocile..

E sad zarada ili Ikona? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Šta vi kažete za ove Ikone? Loan ne pada li napamet radit, ali razmišljam o Jvier Zannetiju.. Pogotovo što sam u nedjelju navečer još kupovao i ulagao u sbc fodder, oko 400 k sam uložio, vikdm da su cijene sad malo skocile..

E sad zarada ili Ikona? 

Meni to izgleda neisplativo. Gledam niti cijene nisu nešto skočile. Mislio sam sada baciti kartice na market ali nema smisla. Neka stoje u klubu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Šta vi kažete za ove Ikone? Loan ne pada li napamet radit, ali razmišljam o Jvier Zannetiju.. Pogotovo što sam u nedjelju navečer još kupovao i ulagao u sbc fodder, oko 400 k sam uložio, vikdm da su cijene sad malo skocile..

E sad zarada ili Ikona? 

 Ja sam ulozia 4m na foddere u nadi da ce izac ponavljajuci icon sbc i da ce fodderi bar skocit za 20% kad ono karina..proda odma sve u prvih 15min ne znam jesam li zaradia 100k sveukupno na 4m haha

 

Ikone su smece + preskupe, sve tri za istu cjenu se mogu kupit ali tradable.

 

Loan jos veca katastrofa sad ce likovi uz vec loan Mbapea u prijateljskima rokat i ove tri ikone za dzabe...

16 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Prve dvije utakmice fut champs - u obje vodim, lik počne pauzirat i pri kraju obje utakmice "lost connection..." i "match under review". udjem u fut champs rank tekme odigrane a 0 winowa. Već po ne znam koji put se to događa, točno znam ako vodim i lik počne pauzirat, disconnectat će me.

Jel ima neko rješenje za to i jel vam se događa to? Aj da se vodi kao da nisam odigrao, al da izgubim tekmu koju sam vodio 4-1 i 3-2 je pizdarija. Ja sam na PC, znam da tog nema na ps4

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 22:47 (Ens).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ekipa danas stigla plejka odigrao 2 tekme za ranking u division rivalsu obe dobio. Zanima me sta mi je najisplatljivije sastavit kad skupim coinse? Vidim da su cijene smijesne poprilicno, Joao 2k, Haaland 7k, nevjerovatno igram FIFU od 14ke i ne pamtim da je ovo ovako bilo. Sta predlazete koju ligu sastavit?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Došao ps5, i 4 tekme 4 laga i to neviđena 3 sekunde zastane igra i onda se ubrza i tako svakih 20-tak sekundi.

Ps5 ekipa (movie) imate li vi poteškoća?
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 23:57 (DEEMon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
Došao ps5, i 4 tekme 4 laga i to neviđena 3 sekunde zastane igra i onda se ubrza i tako svakih 20-tak sekundi.

Ps5 ekipa (movie) imate li vi poteškoća?

 Ja nemam. 2 odigro division rivalsa i 3 pro clubs. Sve ok.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pisite malo o novom enginu dal se raspoznaje ili dal je pomak na bolje panda okrivimo frostbite za lose godine u fifi ili je fifa sama  po sebi smece. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ens kaže...

Prve dvije utakmice fut champs - u obje vodim, lik počne pauzirat i pri kraju obje utakmice "lost connection..." i "match under review". udjem u fut champs rank tekme odigrane a 0 winowa. Već po ne znam koji put se to događa, točno znam ako vodim i lik počne pauzirat, disconnectat će me.

Jel ima neko rješenje za to i jel vam se događa to? Aj da se vodi kao da nisam odigrao, al da izgubim tekmu koju sam vodio 4-1 i 3-2 je pizdarija. Ja sam na PC, znam da tog nema na ps4

 U online opcijama u glavnom meniu van futa iskljuci onaj data share ili tako nesto i u 99% slucajeva neces dobit taj match under review nego pobjedu ako vodis ili nikom nista ako gubis.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
Došao ps5, i 4 tekme 4 laga i to neviđena 3 sekunde zastane igra i onda se ubrza i tako svakih 20-tak sekundi.

Ps5 ekipa (movie) imate li vi poteškoća?

 Ne, sve radi normalno.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Pisite malo o novom enginu dal se raspoznaje ili dal je pomak na bolje panda okrivimo frostbite za lose godine u fifi ili je fifa sama  po sebi smece. 

Nova fifa izlazi tek 04.12. Ovo sada što igramo je fifa s PS4.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Cicek, isključio sam to ali ne pomaže ovome. Točno se kuži da on traži neki glitch s tim pauzama. I mislim da je to moguce samo u prvih 5 tekmi na fut champs, ali nisam siguran. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 10:39 (Ens).
12 godina
offline
FIFA 21

Ova igra ide iz krajnosti u krajnost.

Ponekad niti ne dodirneš protivnika, nego ga samo prestrašiš, sudac svira prekršaj, a nekad (pogledaj video) satereš igrača i nikom ništa.

 

 

Počeo jutros WL igrat i opet sve sa strahom u pizdu materinu.

Protivnici po načinu igranja nekoliko divizija ispod mene, ali kad zabiješ 2 gola ne ide dalje da ga jebeš.

I onda obavezno neki tackle se odbije ili obrana ode spavat gdje dobijem gol i onda se guzim do kraja za pobjedu.

Sad sam u zadnjoj 2-1 vodio, a realno je lik trebao kvitat još u prvom poluvremenu da je ušlo sve što je trebalo i u 91' penal za njega.

Točno sam znao da će se neki kurac dogoditi jer taj zadnji napad nisam mogao loptu izbit van nikako.

Samo se njemu odbijala dok se sranje nije dogodilo.

Sva sreća pa sam obranio penal jer bih sigurno izgubio da smo otišli u produžetke pošto bih bio nervozan k'o pas i radio sranja.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ova igra ide iz krajnosti u krajnost.

Ponekad niti ne dodirneš protivnika, nego ga samo prestrašiš, sudac svira prekršaj, a nekad (pogledaj video) satereš igrača i nikom ništa.

 

 

Počeo jutros WL igrat i opet sve sa strahom u pizdu materinu.

Protivnici po načinu igranja nekoliko divizija ispod mene, ali kad zabiješ 2 gola ne ide dalje da ga jebeš.

I onda obavezno neki tackle se odbije ili obrana ode spavat gdje dobijem gol i onda se guzim do kraja za pobjedu.

Sad sam u zadnjoj 2-1 vodio, a realno je lik trebao kvitat još u prvom poluvremenu da je ušlo sve što je trebalo i u 91' penal za njega.

Točno sam znao da će se neki kurac dogoditi jer taj zadnji napad nisam mogao loptu izbit van nikako.

Samo se njemu odbijala dok se sranje nije dogodilo.

Sva sreća pa sam obranio penal jer bih sigurno izgubio da smo otišli u produžetke pošto bih bio nervozan k'o pas i radio sranja.

 Ja sam jutros rano igrao rivalse, gubio 3-1, ne mogu 2 dodavanja spojit, upalim pressing, zabijem gol, ugasim pressing da mi ostane stamina jer su retardi sad napravili da nakon 15min ingame pod pressingom stamina pada sa 90 na 30%, moji odjednom igraju kak treba, pobijedim 4-3 bez problema. Igram drugu, vodim 2-0, igra staje, izgubim 3-2, bez obzira na sve zamjene, pressing, bilo šta, jer sam fantomski pogodio SEDAM stativa. Odjednom igrači ne znaju zabit gol. Igram treću, sve štima. I tak, sve po starom, no sikiriki, toplo-hladno, kak onaj nepostojeći dda dozvoli.

Najjače mi kad sa igračima koji imaju top passing tapnem dodavanje prvom ravno do sebe, a on je opizdi 25m dalje u sredinu kroz 3 igrača nijednom u noge.

11 godina
offline
FIFA 21

Mislim da cu prestat igrat zbog obaveza. Imam 2 milje coinsa na ps4, pa ako je netko zainteresiran za kupnju coinsa nek se javi privatnom porukom.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Sva sreća pa nisam planirao igrat ovu wl.

Ovo je krvarenje iz očiju danas, jutros je još bilo igrivo, sad popodne za plakat. Igram protiv if manea, salaha, messija i mbappea u istom timu, lik s takvim timom ima JEDAN udarac po golu i JEDAN gol iz toga, u 45 minuta igre. Onda logično, ako ima za takav tim, ima i za kupit asistove, ide pauza+pauza, i iz sljedećih udaraca je svaki šut gol, igre nema, samo long ball naprijed, nekom će se odbit. Nije mi krivo popušit od nekog ko me izbije iz cipela igrom, ali protiv kancerogenih smeća koji samo pale cheateve, zapalio bih i komp i igru i takvima samo želim da krepaju čim prije u najgorim mukama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ens kaže...

Cicek, isključio sam to ali ne pomaže ovome. Točno se kuži da on traži neki glitch s tim pauzama. I mislim da je to moguce samo u prvih 5 tekmi na fut champs, ali nisam siguran. 

 Vjerojatno je ona kupio nes kaj radi provjereno :D nije ti pc neka sreca sto se tice citera nit ce to kad ici na bolje, al to smo znali kad smo kupovali tak da kaj je tu je.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Ens kaže...

Cicek, isključio sam to ali ne pomaže ovome. Točno se kuži da on traži neki glitch s tim pauzama. I mislim da je to moguce samo u prvih 5 tekmi na fut champs, ali nisam siguran. 

 Vjerojatno je ona kupio nes kaj radi provjereno :D nije ti pc neka sreca sto se tice citera nit ce to kad ici na bolje, al to smo znali kad smo kupovali tak da kaj je tu je.

 Ma nasao sam ih neki aimjunkie mater im jebem u picku svima koji to koriste. Klosari placaju da varaju u videoigrici. A da, sta je tu je..

12 godina
offline
FIFA 21

8.5... Isto toliko blokova je imal u 45min tekme.

 

EDIT : nr znam zasto se uopce nerviram oko ovoga. Da je puknul sa parkinga uslo bi. Nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 17:44 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

 Odlicna kartica, walker ce se crashat samo tako.

 

btw inform partey leti sa 136k na 218k,uspia sam samo dva uvatit..

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

btw inform partey leti sa 136k na 218k,uspia sam samo dva uvatit..

Kaj je za repku nešto odigrao pa zato raste cijena?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

 

btw inform partey leti sa 136k na 218k,uspia sam samo dva uvatit..

Kaj je za repku nešto odigrao pa zato raste cijena?

 Link na Bellarina, uvik linkovi na dobre sbc/obj kartice skoce u hypu prvih 5min

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 Odlicna kartica, walker ce se crashat samo tako.

 

btw inform partey leti sa 136k na 218k,uspia sam samo dva uvatit..

 Tesko da ce crashat netko tko daje strong link na Gomeza, dok za Bellerina treba Partey ili Thiago. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

serveri su opet top.

 

e a sta ovo pise da cemo dobit backhama? to ce biti loan player ili?

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 20:52 (cicek).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

 Odlicna kartica, walker ce se crashat samo tako.

 

btw inform partey leti sa 136k na 218k,uspia sam samo dva uvatit..

 Tesko da ce crashat netko tko daje strong link na Gomeza, dok za Bellerina treba Partey ili Thiago. 

 

Strong link na Gomeza moze dat Alisson/Pope. 

 

vidit cemo sutra sta ce bit, pa je sa 92 na 88 zasad

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 21:16 (Diplo).
12 godina
offline
FIFA 21

Majku ti ljubim da sam ovo izgubil, pobriso bi pod sa kutijom od neke od starijih fifa. Kad nemam od ove. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Majku ti ljubim da sam ovo izgubil, pobriso bi pod sa kutijom od neke od starijih fifa. Kad nemam od ove. 

 Ja sam izgubio... Dva gola sam primio, 88a i 93a, a +2 se igralo... Bitno da meni jučer svijetli žuto za prednost u 91oj na PENAL, kakva prednost kod penala pobogu, sljedeću tekmu mi na trokut u 16ercu sudi kraj, i tak. Ali bitno da ja pušim tekme na uredno pokoju minutu preko nadoknade se lik dodaje na 35m od gola.

Idem igrat sinhronizirano plivanje.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 3:34 (jopis).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice