FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.237
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

Nekako ti je lakše kada se ovdje izjadaš. Svake godine kada kupiš igru ponadaš se da će se takve debilane riješiti a onda shvatiš da su ustvari to vrline igre koje EA njeguje. I što ti preostaje?

 

Pa vrlo jednostavno, naviknete se i igrate iz gušta bez nekog natjecateljskog naboja.

 

ili druga opcija pokušate zajebat skriptu, prominite stil igre kad vodite (posjed pogotovo u zadnjih 15min), dodajete samo prvom do sebe i gradite tako igru bez nekih pasova u for ili kroz linije jer nema šanse da prodju, izvlačite mu obrambene igrače i natjerate ga da igra presing, naučite neke meta op 5* skilove, u obrani naučite čitat protivnika i brzo i pravovremeno switchanje obrambenih igraca da što manje AI ima utjecaj na igrače koje ne kontrolirate.

 

11 godina
offline
FIFA 21

Meni je igra ok i stvarno mi pase. Ima nekih stvari koje me zivciraju. Samo je problem sto uz posao i fax nemam bas vremena za igranje. Nakon 10 mjeseci pauze od fife, brzo sam dosao do divizije 1 i tu igram al-pari sa svima.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Zanimljivo je citati entuzijaste glede zaobilazenja scriptinga. Kako da nadigram skriptu kada suparnik ima po utakmici 80 interceptina i 30 blokova, a moja ekipa napravi 2,3 presretanja, a najcesce doslovno NULA blokova? Kako da promijenim zakone fizike da nakon velike vecine fizickih duela moj Varane ne padne na pod, a protivnikov sitan i slab krilni igrac doslovno ne prodje kroz njega?

 

Igram manualnu obranu i ne da je besmislena, nego odmaze jer ili nakon uspjesnog tackla suparnik samo nastavi dalje kao da nista nije bilo, ili se lopta odbije njegovom igracu koji se teleportira?

 

I najkonkretnije pitanje: kako da moji igraci ne stoje na mjestu? Dakle suparnik igra hiper presing cijelu utakmicu. Svaki njegov igrac ima mentalitet Roy Keane-a, pa bih i ja to htio. Koji custom tactic da stavim, ili koji gumb da stisnem? Jer ocito sam glup, i nesto radim krivo.

 
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Jel tko otvarao ove promo pakete, isplati li se bubnuti 45k?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 21

Ja sam otvorio jedan iz ocaja i dobio IF Florenzija i Mendyja iz Reala. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

 Da, igram je, od trećeg mjeseca 1994.e. I u čemu je problem ako je igra smeće sa svojom skriptom u zadnje 2,3 godine? 

Ti da više igraš a manje trejdaš, znao bi to, ali tebe boli kita za gameplay jer se igraš managera u igri kojoj je to samo dio jednog moda.

Ovo je forum, na forumu se iznose mišljenja, i dok god nekog direktno ne vrijeđaš i ne kršiš pravila foruma, možeš pisat što želiš. Kako ti drviš o faking trejdanju svako malo, tako mi o MANAMA gameplaya ove igjice. A glavna mana je, vidi čuda velikoga, skripta, protiv koje se ne možeš borit.

To ti ni ne možeš znat, jel je tebi suština 'igranja' otić na jubito nekog strašnog trejdera, vidjet šta je 'in' i kupit 50 istih igrača s marketa....

Kaže stara poslovica, svaka budala ima svoje veselje....

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

 Da, igram je, od trećeg mjeseca 1994.e. I u čemu je problem ako je igra smeće sa svojom skriptom u zadnje 2,3 godine? 

Ti da više igraš a manje trejdaš, znao bi to, ali tebe boli kita za gameplay jer se igraš managera u igri kojoj je to samo dio jednog moda.

Ovo je forum, na forumu se iznose mišljenja, i dok god nekog direktno ne vrijeđaš i ne kršiš pravila foruma, možeš pisat što želiš. Kako ti drviš o faking trejdanju svako malo, tako mi o MANAMA gameplaya ove igjice. A glavna mana je, vidi čuda velikoga, skripta, protiv koje se ne možeš borit.

To ti ni ne možeš znat, jel je tebi suština 'igranja' otić na jubito nekog strašnog trejdera, vidjet šta je 'in' i kupit 50 istih igrača s marketa....

Kaže stara poslovica, svaka budala ima svoje veselje....

 

Zar ti nisam vec reka da mi se ne obracas, jer od tebe nista pametno ne mogu cut a uz to si isfrustriran do bola?

 

Tvoje znanje o marketu i gameplayu smo dovoljno culi.

 

Nastavi davat 40-60€ i kmeci po forumu 

 

Pozdrav sa ps4, dropa iskljucivo zbog Mukielea

 

Budalom zovi znas vec koga, aj zbogom.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
jopis kaže...
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

 Da, igram je, od trećeg mjeseca 1994.e. I u čemu je problem ako je igra smeće sa svojom skriptom u zadnje 2,3 godine? 

Ti da više igraš a manje trejdaš, znao bi to, ali tebe boli kita za gameplay jer se igraš managera u igri kojoj je to samo dio jednog moda.

Ovo je forum, na forumu se iznose mišljenja, i dok god nekog direktno ne vrijeđaš i ne kršiš pravila foruma, možeš pisat što želiš. Kako ti drviš o faking trejdanju svako malo, tako mi o MANAMA gameplaya ove igjice. A glavna mana je, vidi čuda velikoga, skripta, protiv koje se ne možeš borit.

To ti ni ne možeš znat, jel je tebi suština 'igranja' otić na jubito nekog strašnog trejdera, vidjet šta je 'in' i kupit 50 istih igrača s marketa....

Kaže stara poslovica, svaka budala ima svoje veselje....

 

Zar ti nisam vec reka da mi se ne obracas, jer od tebe nista pametno ne mogu cut a uz to si isfrustriran do bola?

 

Tvoje znanje o marketu i gameplayu smo dovoljno culi.

 

Nastavi davat 40-60€ i kmeci po forumu 

 

Pozdrav sa ps4, dropa iskljucivo zbog Mukielea

 

Budalom zovi znas vec koga, aj zbogom.

 Imaš opciju ignore, ooo ti strašni stručnjače.

Zbog Mukielea si dropao diviziju? Zadaci za Mukielea su bili SVI do jednog na posebnom dijelu FRIENDLY utakmica, tako da ne znam za kojeg mukielea si ti 'dropa', ili je bilo previše dopa pa si se malo pogubio?

I opet ti ponavljam, jer si preglup da shvatiš, da nisam dao ni 40 ni 60 eura, niti su mi u mojim godinama mama i tata kupili igru ko tebi balavče, nego si plaćam origin premier access otkad postoji, na godišnjoj bazi, radi svih ostalih igara koje se dobiju u sklopu istog. Samo eto, teško je pročitat šta netko piše, lakše je bit debil, e ono, kužiš, ne?

15 godina
offline
FIFA 21

@cicek hvala na tipu za zadržat Benzemu, do sad je bio dobar sa J.Felixom, ali u kombinaciji sa ovim šarenim Williamsom, pa to je strava, ili trpa jedan, ili drugi, ili oba.

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

Nekako ti je lakše kada se ovdje izjadaš. Svake godine kada kupiš igru ponadaš se da će se takve debilane riješiti a onda shvatiš da su ustvari to vrline igre koje EA njeguje. I što ti preostaje?

 

Pa vrlo jednostavno, naviknete se i igrate iz gušta bez nekog natjecateljskog naboja.

 

ili druga opcija pokušate zajebat skriptu, prominite stil igre kad vodite (posjed pogotovo u zadnjih 15min), dodajete samo prvom do sebe i gradite tako igru bez nekih pasova u for ili kroz linije jer nema šanse da prodju, izvlačite mu obrambene igrače i natjerate ga da igra presing, naučite neke meta op 5* skilove, u obrani naučite čitat protivnika i brzo i pravovremeno switchanje obrambenih igraca da što manje AI ima utjecaj na igrače koje ne kontrolirate.

 

 Tipicni mood nakon par dana sripte u jedrima. :) Neka neka skiller. Ja sam u div 1 pa tvrdim da nema skilla, vec kak me skripa po guzici pogladi. :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
Diplo kaže...
jopis kaže...
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

 Da, igram je, od trećeg mjeseca 1994.e. I u čemu je problem ako je igra smeće sa svojom skriptom u zadnje 2,3 godine? 

Ti da više igraš a manje trejdaš, znao bi to, ali tebe boli kita za gameplay jer se igraš managera u igri kojoj je to samo dio jednog moda.

Ovo je forum, na forumu se iznose mišljenja, i dok god nekog direktno ne vrijeđaš i ne kršiš pravila foruma, možeš pisat što želiš. Kako ti drviš o faking trejdanju svako malo, tako mi o MANAMA gameplaya ove igjice. A glavna mana je, vidi čuda velikoga, skripta, protiv koje se ne možeš borit.

To ti ni ne možeš znat, jel je tebi suština 'igranja' otić na jubito nekog strašnog trejdera, vidjet šta je 'in' i kupit 50 istih igrača s marketa....

Kaže stara poslovica, svaka budala ima svoje veselje....

 

Zar ti nisam vec reka da mi se ne obracas, jer od tebe nista pametno ne mogu cut a uz to si isfrustriran do bola?

 

Tvoje znanje o marketu i gameplayu smo dovoljno culi.

 

Nastavi davat 40-60€ i kmeci po forumu 

 

Pozdrav sa ps4, dropa iskljucivo zbog Mukielea

 

Budalom zovi znas vec koga, aj zbogom.

 Imaš opciju ignore, ooo ti strašni stručnjače.

Zbog Mukielea si dropao diviziju? Zadaci za Mukielea su bili SVI do jednog na posebnom dijelu FRIENDLY utakmica, tako da ne znam za kojeg mukielea si ti 'dropa', ili je bilo previše dopa pa si se malo pogubio?

I opet ti ponavljam, jer si preglup da shvatiš, da nisam dao ni 40 ni 60 eura, niti su mi u mojim godinama mama i tata kupili igru ko tebi balavče, nego si plaćam origin premier access otkad postoji, na godišnjoj bazi, radi svih ostalih igara koje se dobiju u sklopu istog. Samo eto, teško je pročitat šta netko piše, lakše je bit debil, e ono, kužiš, ne?

 

Eto vidis da mogu nesto pametno od tebe cut, da nije tebe ne bi zna da obj vise nije kroz rivalse, nisam cita deksripciju.

 

Postaju mi smjesne te tvoje pretpostavke o meni vise me blam demantirat svaku.

 

Evo me nazad ekspresno u div1, u pravu si postoji ignor, od sada ce bit tako, uzivaj

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 20:42 (Diplo).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...

Meni nije jasno ovo kukanje svaki dan majke mi..

 

Igrate Fifu par godina, neki i vise i svake godine vam se isto dogadja i iznova i iznova se cudite.

 

Valjda kad kupujete igru znate na cemu ste i za sta dajete novce nakon toliko godina???

 

 

Nekako ti je lakše kada se ovdje izjadaš. Svake godine kada kupiš igru ponadaš se da će se takve debilane riješiti a onda shvatiš da su ustvari to vrline igre koje EA njeguje. I što ti preostaje?

 

Pa vrlo jednostavno, naviknete se i igrate iz gušta bez nekog natjecateljskog naboja.

 

ili druga opcija pokušate zajebat skriptu, prominite stil igre kad vodite (posjed pogotovo u zadnjih 15min), dodajete samo prvom do sebe i gradite tako igru bez nekih pasova u for ili kroz linije jer nema šanse da prodju, izvlačite mu obrambene igrače i natjerate ga da igra presing, naučite neke meta op 5* skilove, u obrani naučite čitat protivnika i brzo i pravovremeno switchanje obrambenih igraca da što manje AI ima utjecaj na igrače koje ne kontrolirate.

 

 Tipicni mood nakon par dana sripte u jedrima. :) Neka neka skiller. Ja sam u div 1 pa tvrdim da nema skilla, vec kak me skripa po guzici pogladi. :)

  Na pcu nema skilla slazem se.

12 godina
offline
FIFA 21

Full dobar ping danas 15-20ms. Stvarno ugodno za igrat. 

 

Gledam po YTu kako ljudima fucka kraj u sekundu, cak neki idu sami na gol. Ja dobijem gol u 3:47 minuti nadoknade a 1+min je bilo. No, dobro.... ne vrijedi pizdit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Nisam od jutros zavirio na forum... u medjuvremenu pocela kisa, zapuhalo jugo i vidi vraga... meteoropati navalili... 😆

Odradio sam danas jedno 80 posto zadataka za Mukijeleja. Zna li netko, kako nas spaja u tim onlajn frendli tekmama, prema diviziji ili?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Ne razumijem ovaj Ea. Koja je fora da vodis 3:0, i još 5 zicera promašis mrtvih, i onda se protivnik digne, počne zabijati, dominira, ne možeš ništa.

Igrači moji kao da su drogirani, usporeni, pasovi netočni, odjednom Sterling njegov mog Varanea otresa kao dijete iz predskole.. 

3:3 ide igra dalje, ajd saberem se nekako da ne grunem joy u tv, vidim šta će napraviti, switcham igrača da ga preduhitrim ali nema šanse, nemos ništa, akcija je već iakombinirana i igra je odlučila da njega nagradi pobjedom i mos se jebati . 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Po meni nije bitno tko je koja divizija jer igra ionako spaja igrače sličnog skilla, a to znači da u većini slučajeva igramo protiv sebi ravnih.

Barem bi tako trebalo biti u teoriji.

Što je u praksi, ne znam, ali sumnjam da je tako jer sam već imao par slučajeva kad su protivnici imali prilično veći skill od mene pa nas je opet spojilo.

 

Ne znam ni sam zašto sam ovo gore napisao hahahahhaha

Što hoću reći?

Dosta više s jebenim prepucavanjima tko ima veći kurac jer takve rasprave nemaju apsolutno nikakvog smisla i ne vode ničemu do nemiru na forumu i eventualnim banovima i sranjima.

Prihvatite već jednom da je ovo forum gdje različiti ljudi iznose mišljenja s kojima se vi ne morate uvijek složiti.

Kad bi svi reagirali na ono što im ne odgovara ili misle drugačije, zamislite kako bi ova tema izgledala?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ne razumijem ovaj Ea. Koja je fora da vodis 3:0, i još 5 zicera promašis mrtvih, i onda se protivnik digne, počne zabijati, dominira, ne možeš ništa.

Igrači moji kao da su drogirani, usporeni, pasovi netočni, odjednom Sterling njegov mog Varanea otresa kao dijete iz predskole.. 

3:3 ide igra dalje, ajd saberem se nekako da ne grunem joy u tv, vidim šta će napraviti, switcham igrača da ga preduhitrim ali nema šanse, nemos ništa, akcija je već iakombinirana i igra je odlučila da njega nagradi pobjedom i mos se jebati . 

Jučer sam imao čisti primjer skipte, ali na žalost nisam snimio.

Prva partija koju sam izgubio uz velik posjed lopte i puno šansi, ali što god napravio je bilo krivo, a u gol nije ništa htjelo ući.

Dakle, u toj partiji pucam sa Rashfordom s desne strane u suprotan kut, on pošalje loptu u nebo.

Još sam imao različitih šuteva u toj partiji i sve je išlo u kurac ili je golman branio, ali ova šansa sa Rashfordom je specifična i zato sam ju izdvojio.

 

Partija nakon ove koju sam izgubio... pucam s Rashfordom s identične pozicije u identičnu stranu i on zabije bez ikakvih problema, kao što to obično radi.

To je bio prvi udarac na gol u 3 minuti.

Nakon toga, što god sam opalio je ušlo tako da je lik na kraju izašao van jer nije imalo smisla igrati dalje.

Kako se on tada osjećao, ja sam se osjećao partiju prije i to sve zbog jebenog EA-a i jebenog adjustmenta/skripte, jbga.

[19xx] 4ntraks
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Koje inakija uzet? Ovog sa jačim driblinga i huntera gore?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

Koje inakija uzet? Ovog sa jačim driblinga i huntera gore?

 Nijednog, 100k+ za 2* WF ne hvala.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
gVeki kaže...

Koje inakija uzet? Ovog sa jačim driblinga i huntera gore?

 Nijednog, 100k+ za 2* WF ne hvala.

 Je da. Al imam hrpu svojih igrača od prije i trebam oko 50k uložiti za oba sbca s tim da ih je dost untradeable. Tako da i nije bas 100+k a jedini mi na benzen pase iaspas i griezman koji ispada smiješan s huntwrom pored ovog s lošim driblingom

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ne razumijem ovaj Ea. Koja je fora da vodis 3:0, i još 5 zicera promašis mrtvih, i onda se protivnik digne, počne zabijati, dominira, ne možeš ništa.

Igrači moji kao da su drogirani, usporeni, pasovi netočni, odjednom Sterling njegov mog Varanea otresa kao dijete iz predskole.. 

3:3 ide igra dalje, ajd saberem se nekako da ne grunem joy u tv, vidim šta će napraviti, switcham igrača da ga preduhitrim ali nema šanse, nemos ništa, akcija je već iakombinirana i igra je odlučila da njega nagradi pobjedom i mos se jebati . 

 To je jednostavno bolesno. Jucer imam 2-0, 20mib do kraja. Protivnik ima crveni karton. Do 90 je bilo 2-2, do kraja 120min je bilo 3-5. Lik uzme Zahu i samo fake shot sprint. Saltanje igraca je umrlo u tom trenu a moji se ponasaju ko AI na beginner u SBu kad lupis fake shot. Ukipljeni i stoje.

 

Inaki je dobar, samo kaj ga 2* WF jebe. Ja bi rade foddere cuval za Icon SBC kad dode. Ovo za sada nista ne vrijedi slagat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21

Obavezno ovog sa driblingom. Nalijepi mu Hunter i kartica je odlicna. Napravio sam SBC i najbolja je spica u Primeri.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Doslovno mi se bljuje kad vidim Inakija i Adamu u protivničkih prvih 11...netko tko neprati nogomet bi pomislio da se radi o dva najveća nogometaša koji su ikad kročili nogom na travnatu podlogu.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Pod hitno moraju srediti ovo što se sad događa s faulima i pogotovo penalima.

Evo jedan video pa vidite zbog čega mi je sudilo penal, a i screenshot iz kojeg se vidi zašto mi je sudilo takav penal.

 

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Ti penali su u totalnoj banani, od toga da igraci sami od sebe ih naprave do obicnih kontakata koristeci l2 dok sa druge strane slajding taklanje od iza ledja prolazi bez problema. Ides logikom igrati opreznije na igraca u 16ercu ali ustvari treba mesariti ko sumanut. 😁

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

Koje inakija uzet? Ovog sa jačim driblinga i huntera gore?

 Da baš tog s driblingom. Brutalan je, najbolji Laliga napadač trenutno. U paru s Benzemom jebe nane, imaš moj ss od jučer popodne, ako želiš friški sa još +20 golova sa svakim, stavit ću ti.

I ja sam mozgao kojeg, pa sam se sjetio da movie zna linkat Inceptiona, pa sam čak i ja popustio i išao vidit njegov video da vidim kojeg, ovaj sa driblingom+hunter je mrak.

I ovo sa 2wf nema veze s vezom, ista stvar kao i ocjene npr Ake-a, J.Felixa, i još par igrača koji očigledno igraju daleko bolje nego što imaju ocjene, tako i njegov 2wf bolje zabija lijevom nego od polovice 4wf napadača koje sam probao. 10 golova sam do sad zabio lijevom nogom, a možda 3,4x je promašio cijeli gol, tak da ono, bullshit, pogotovo od ovih panjeva što tu pišu po temi a nemaju ga niti su igrali s njim.

 

@skiledžija - to sam jučer pisao, kakvi se penali sude, to je malo jači bullshit, kad ja s modrićem napravim penal na nekoj grdosiji jer sam eto, izbio loptu ispred njega dok on radi puste krokete, ali je nakon izbijanja lopte on pao preko mene, a meni na drugoj strani lik 3x u 5min ukliže s leđa i polomi igrača da je odmah ozljeđen i ne sudi se ništa, složio bi se s kolegom gore da treba lomit pa šta bude, manja je vjerovatnost da će sudit kad lomiš nego kad radiš najnormalnije remplanje ili tackle na loptu. Veze s vezom tu suđenje nema. Ja idem starim stazama od jučer, čim skripta krene jebat mamu, izlazim van, vodio ili gubio, bmk, ionako su kreteni kretenski u ea stavili taj limit od 30 tekmi skupa za wl i rivalse, tak da uopće nemam namjeru tryhardat ko zadnji debil i trošit živce. Ako to ne maknu ili ne naprave nešto da se može ko i do sad 30 tekmi odigrat preko tjedna neovisno o wl, prestat ću igrat, nemam ja vremena u životu visit u tri dana 60 tekmi, pogotovo petkom kad sam s malim na terapijama od jutra i onda letim na posao do 22h. Znači ja bi trebao četvrtkom odigrat svih 30 tekmi da stignem u subotu i nedjelju odigrat 30 wl? Aha, kak da ne.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2020 12:49 (jopis).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Iskreno EA je top ovo napravia da se obj kartice rade kroz prijateljske, prije bi se svi dropali iz div1 trazilo bi mi 10min mec uz to ljudi su puno pristupacniji za pomoc jer se ne racuna W/L sad sam naisa na 2 lika rjesia u pola sata sve osim 6 winowa i ostalo mi 4 puta zabit sa francuzima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
m77 kaže...
Doslovno mi se bljuje kad vidim Inakija i Adamu u protivničkih prvih 11...netko tko neprati nogomet bi pomislio da se radi o dva najveća nogometaša koji su ikad kročili nogom na travnatu podlogu.

 Upravo to! Izgubio vs lika 5:4 samo zato sto u napadu ima Rodriga i Inakija a na krilu Adamu. Covjek je dao sve golove na nacin da je dodao njima i samo trcao te prolazio kroz moje igrace. Tackelam ga i odbije mu se opet lopta i tako do gola.

VISCA BARCA
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
gVeki kaže...

Koje inakija uzet? Ovog sa jačim driblinga i huntera gore?

 Da baš tog s driblingom. Brutalan je, najbolji Laliga napadač trenutno. U paru s Benzemom jebe nane, imaš moj ss od jučer popodne, ako želiš friški sa još +20 golova sa svakim, stavit ću ti.

I ja sam mozgao kojeg, pa sam se sjetio da movie zna linkat Inceptiona, pa sam čak i ja popustio i išao vidit njegov video da vidim kojeg, ovaj sa driblingom+hunter je mrak.

I ovo sa 2wf nema veze s vezom, ista stvar kao i ocjene npr Ake-a, J.Felixa, i još par igrača koji očigledno igraju daleko bolje nego što imaju ocjene, tako i njegov 2wf bolje zabija lijevom nego od polovice 4wf napadača koje sam probao. 10 golova sam do sad zabio lijevom nogom, a možda 3,4x je promašio cijeli gol, tak da ono, bullshit, pogotovo od ovih panjeva što tu pišu po temi a nemaju ga niti su igrali s njim.

 

@skiledžija - to sam jučer pisao, kakvi se penali sude, to je malo jači bullshit, kad ja s modrićem napravim penal na nekoj grdosiji jer sam eto, izbio loptu ispred njega dok on radi puste krokete, ali je nakon izbijanja lopte on pao preko mene, a meni na drugoj strani lik 3x u 5min ukliže s leđa i polomi igrača da je odmah ozljeđen i ne sudi se ništa, složio bi se s kolegom gore da treba lomit pa šta bude, manja je vjerovatnost da će sudit kad lomiš nego kad radiš najnormalnije remplanje ili tackle na loptu. Veze s vezom tu suđenje nema. Ja idem starim stazama od jučer, čim skripta krene jebat mamu, izlazim van, vodio ili gubio, bmk, ionako su kreteni kretenski u ea stavili taj limit od 30 tekmi skupa za wl i rivalse, tak da uopće nemam namjeru tryhardat ko zadnji debil i trošit živce. Ako to ne maknu ili ne naprave nešto da se može ko i do sad 30 tekmi odigrat preko tjedna neovisno o wl, prestat ću igrat, nemam ja vremena u životu visit u tri dana 60 tekmi, pogotovo petkom kad sam s malim na terapijama od jutra i onda letim na posao do 22h. Znači ja bi trebao četvrtkom odigrat svih 30 tekmi da stignem u subotu i nedjelju odigrat 30 wl? Aha, kak da ne.

 

e super, hvala na info, ja si isto konta da će tak bit najbolje sa benzemom. a još bi mi on igrao na lijevoj strani u 41212 takod a kad se puca ide na jaču nogu i mogu preživit lošu lijevu, iako veliš da nije tak baš loša :)

15 godina
offline
FIFA 21

Evo video iz upravo odigrane tekme.

2 gola s Inakiem, oba lijevom, pa nek neko kaže da je to 2wf....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice