FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Prosle godine sam iso par puta elite. Nikad nisam nista dobio. Poceo sam taj totw paket zvat 30k pack. Iso sam elite za vrijeme TOTSa. Isti kurac, sve je bilo minimalna zarada. Nakon toga sam prodal coinse i CDe. Zaradil za novu fifu i jos spremil keša za PS5.

Ove godine kad bi dobil gullita ili tak nekog. Momentalno na market a tih 10m coinsa bi prodal. Jebo te igra mrtva kad mi Felix sa 83 shpooting siluje golmana. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Očito ovima iz Ea ide slabo prodaja paketa  pa su nagrade kurton i to zesci. Gold 1 crveni - Lukaku i Karasco

Od paketa ništa 

 

Rivals D2 rank 1, uzeo sve untreadables, ništa vrijedno spomena.. 

 

Ovaj puta moram i sa time bit zadovoljan jer sam dobio Cruyffa u base Icon.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper igram dosta vremena jer sam koronu fasovao ☹️😉
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo meni prijatelj do sad 2x Mbappe, 3x Son, Mane, 2x KDB, 4 puta Joe Gomez, VVD, Cannavaro, 2x Werner i jos ima toga prestali smo brojat. Stvarno srece ima za popizdit i drago mi je zbog toga, cak sam mu na kavi dao moj mob prosli cetvrtak da mi otvori on paketic i bome mi je izvuko Mbappea, Sona i Kanea hahaha 😂😂

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

6 packova najbolja kartica rating 82. Stvarno jadno i deprimirajuće. S ovakvim packovima ne znam kako oni misle da ćemo imati volju i dalje igrati igru? Sve pet, igra se jer se voli nogomet ali nećemo se lagati, packovi se otvaraju da bi se nešto dobilo. Ako ne možeš ništa dobiti gubiš motiv. Za igru koja traje 10 mjeseci stvarno je bezobrazno ovako na kapaljku dijeliti packove koiji nešto vrijede. Ja takav još nisam dobio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Prosle godine sam iso par puta elite. Nikad nisam nista dobio. Poceo sam taj totw paket zvat 30k pack. Iso sam elite za vrijeme TOTSa. Isti kurac, sve je bilo minimalna zarada. Nakon toga sam prodal coinse i CDe. Zaradil za novu fifu i jos spremil keša za PS5.

Ove godine kad bi dobil gullita ili tak nekog. Momentalno na market a tih 10m coinsa bi prodal. Jebo te igra mrtva kad mi Felix sa 83 shpooting siluje golmana. 

 Daj vise info o ovome. Koliko para i za koliko coinsa?

15 godina
online
FIFA 21

Ibro pokrenio revoluciju! Zato su nam packovi loši. Trebaju novca za eventualne tužbe koje će uslijediti.

 

https://ffa.hr/vijesti/stotine-nogometasa-stalo-je-uz-zlatana-i-zele-tuziti-ea-zbog-fifa-e/53649/

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Prosle godine sam iso par puta elite. Nikad nisam nista dobio. Poceo sam taj totw paket zvat 30k pack. Iso sam elite za vrijeme TOTSa. Isti kurac, sve je bilo minimalna zarada. Nakon toga sam prodal coinse i CDe. Zaradil za novu fifu i jos spremil keša za PS5.

Ove godine kad bi dobil gullita ili tak nekog. Momentalno na market a tih 10m coinsa bi prodal. Jebo te igra mrtva kad mi Felix sa 83 shpooting siluje golmana. 

 Daj vise info o ovome. Koliko para i za koliko coinsa?

 FIFA 21 prodaja coinsa - FB stranica. 

 

Sad mozes sigurno dobit 10e za 100k. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sime koliko je bodova bilo dovoljno za rank1 div1? Nisam upalia fifu na konzoli od nedjelje..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Sime koliko je bodova bilo dovoljno za rank1 div1? Nisam upalia fifu na konzoli od nedjelje..

 14200 ako se ne varam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

Kako volim ovu tursku bagru pžda punim sa pass igrom pizde ljudi a nmg nista bas.Pogledajte mu ekipu 😁!Interesujeme koji su igraci dobri za pass igru ali da su okretniji igrao sam sa spancima ali nekako to mnogo sporo ide i igraci mi nikako nisu na pozicijama kao sto izgleda u PL.Trenutno mi je na CM Milner i Moutinho i rade dobar posao!

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 16:09 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja ne znam za vas, ali nakon danasnjeg otvaranja E3 nagrada i D1 paketa bez igraca iznad 84 rating uopce nemam volje za nicim sto se igre tice. Jedino znam da cu sutra opet nervirat se radi servera u WL 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ibro pokrenio revoluciju! Zato su nam packovi loši. Trebaju novca za eventualne tužbe koje će uslijediti.

 

https://ffa.hr/vijesti/stotine-nogometasa-stalo-je-uz-zlatana-i-zele-tuziti-ea-zbog-fifa-e/53649/

 Volio bih više nego išta da ih tuže svi igrači i da moraju platit toliku oštetu da bankrotiraju.. Tolike godine kao imaju licence i sordaju se sa Konami, a sad tek dolazi na vidjelo da ima tu dosta propusta za te licence i tko zna za šta imaju.

Zkatan je tvrdoglav, bosanska glava, taj će da ih gura do kraja 100%

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Ja ne znam za vas, ali nakon danasnjeg otvaranja E3 nagrada i D1 paketa bez igraca iznad 84 rating uopce nemam volje za nicim sto se igre tice. Jedino znam da cu sutra opet nervirat se radi servera u WL 

 Isto je i meni div1, e3. Kako sam primio samarcinu iz paketica tak osam ugasio igru i dosta mi je. Napravit cu jos sad MM i ako tu nista ne dođe pauza od minimalno tjedan dana. 

 

Edit: niti board u MM, jebeno 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 20:01 (cicek).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
movie kaže...

Ibro pokrenio revoluciju! Zato su nam packovi loši. Trebaju novca za eventualne tužbe koje će uslijediti.

 

https://ffa.hr/vijesti/stotine-nogometasa-stalo-je-uz-zlatana-i-zele-tuziti-ea-zbog-fifa-e/53649/

 Volio bih više nego išta da ih tuže svi igrači i da moraju platit toliku oštetu da bankrotiraju.. Tolike godine kao imaju licence i sordaju se sa Konami, a sad tek dolazi na vidjelo da ima tu dosta propusta za te licence i tko zna za šta imaju.

Zkatan je tvrdoglav, bosanska glava, taj će da ih gura do kraja 100%

 Nema sanse da ikom prođe ova tuzba. Ibro je krupna riba sto se tice prodaje dresova i marketinskog izgleda kluba, ali ocean je velik i ovi jaci igraci su to rijesili da se odmah u startu gase takvi pokusaji pobune. Pritom na velike igrace ne mislim na EA vec na one koji drze sva ta prava i prodaju ih okolo. Pravi jebači nastupaju pred punom tribinom keša, a ne navijača i imaju zavrseno nesto vise od par razreda srednje. Zapamtiti treba jednu stvar, onima koji puno zaraduju dolazi netko tko još više zarađuje da zarađuje na njima. I u 99% tih sportskih dealova igrac zaradi najmanje. Čisti marginalni kapitalizam kojeg vecina nije svjesna. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 18:55 (cicek).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
movie kaže...

Ibro pokrenio revoluciju! Zato su nam packovi loši. Trebaju novca za eventualne tužbe koje će uslijediti.

 

https://ffa.hr/vijesti/stotine-nogometasa-stalo-je-uz-zlatana-i-zele-tuziti-ea-zbog-fifa-e/53649/

 Volio bih više nego išta da ih tuže svi igrači i da moraju platit toliku oštetu da bankrotiraju.. Tolike godine kao imaju licence i sordaju se sa Konami, a sad tek dolazi na vidjelo da ima tu dosta propusta za te licence i tko zna za šta imaju.

Zkatan je tvrdoglav, bosanska glava, taj će da ih gura do kraja 100%

Shema je u tome da licencu imaju. Problem je u tome, barem ja tako mislim, kaj su igraci shvatili da oni imaju pravo svaki zasebno dobiti odredenu svotu. Ono kaj oni ne shvacaju da su oni vlasnistvo kluba. Klub je dio svojih licenci prodao EAu za odredenu svotu. Stoga, njihova placa dolazi iz toga. 

Druga strana je sad jedan Beckham koji ne pripada nikome, kaj se tice klubova. Te on prodaje ''sebe'' bez ikakvog ugovora sa drugim klubom koji je dio licencirane lige. Zato je Beckham dobio 40m eura za 3 godine ugovora. U svemu ovome EA drzi konce i mozes se slikat. Jedino kaj mi se svida u svemu ovom kaj EA konstantno dobiva po nosu sa svih strana. Mislim, dok vidis da oni zaraduju 1,5mlrd dolara samo od FUTa... dode ti plakat kad vidis u kojem je stanju online komponenta igre.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
movie kaže...

Ibro pokrenio revoluciju! Zato su nam packovi loši. Trebaju novca za eventualne tužbe koje će uslijediti.

 

https://ffa.hr/vijesti/stotine-nogometasa-stalo-je-uz-zlatana-i-zele-tuziti-ea-zbog-fifa-e/53649/

 Volio bih više nego išta da ih tuže svi igrači i da moraju platit toliku oštetu da bankrotiraju.. Tolike godine kao imaju licence i sordaju se sa Konami, a sad tek dolazi na vidjelo da ima tu dosta propusta za te licence i tko zna za šta imaju.

Zkatan je tvrdoglav, bosanska glava, taj će da ih gura do kraja 100%

Shema je u tome da licencu imaju. Problem je u tome, barem ja tako mislim, kaj su igraci shvatili da oni imaju pravo svaki zasebno dobiti odredenu svotu. Ono kaj oni ne shvacaju da su oni vlasnistvo kluba. Klub je dio svojih licenci prodao EAu za odredenu svotu. Stoga, njihova placa dolazi iz toga. 

Druga strana je sad jedan Beckham koji ne pripada nikome, kaj se tice klubova. Te on prodaje ''sebe'' bez ikakvog ugovora sa drugim klubom koji je dio licencirane lige. Zato je Beckham dobio 40m eura za 3 godine ugovora. U svemu ovome EA drzi konce i mozes se slikat. Jedino kaj mi se svida u svemu ovom kaj EA konstantno dobiva po nosu sa svih strana. Mislim, dok vidis da oni zaraduju 1,5mlrd dolara samo od FUTa... dode ti plakat kad vidis u kojem je stanju online komponenta igre.

 Ahaa sta se desilo s ovim licencama. Culi su da je beckam dobio40 milja za 3 godine, ali su previse bedasti da znaju da ukoliko su dio neke lige i fifa otkupi prava za ligu ima pravo prikazivanja svega sto je dio te lige. Od imena klubova do igraca, stadiona, dresova.... tako fifa koristi i adidasov logo i sve ostalo bez ikakvih troskova. E sad da je ibro u juventusu vec bi mogao graktat ovako se moze samo pocesat po glavi. Druga problematika koja bi mogla biti je da menađeri skupljaju pare na njima bez da znaju. Ili je zarada od toga tolika mizerija da ni ne primjete. U svakom slucaju ne mogu im nista.

12 godina
offline
FIFA 21

Dobijem duplog Alderweirelda u 81 upgrade packu i što ću, da ne propadne, idem složit TOTW upgrade.

Dobijem Ben Yeddera, a piše curent TOTW upgrade??!?!?!?!?!?

 

Nije da se žalim, ali ako su unutra i ostali mačci onda bi trebalo odigrati još koji put.

Mada, bolje da se ne igram s vatrom, dobar će Yedder biti kao supersub.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Dobijem duplog Alderweirelda u 81 upgrade packu i što ću, da ne propadne, idem složit TOTW upgrade.

Dobijem Ben Yeddera, a piše curent TOTW upgrade??!?!?!?!?!?

 

Nije da se žalim, ali ako su unutra i ostali mačci onda bi trebalo odigrati još koji put.

Mada, bolje da se ne igram s vatrom, dobar će Yedder biti kao supersub.

 WBY je u packovima zato kaj je vani best of TOTW. 

Ja otvaram nagrade od MM, u zadnjem packu dobijem IF Ogbonnu. Odma iza toga idem napravit TOTW upgrade, dobijem Ogbonnu. Pa daj nemojte me jebat.

10 godina
offline
FIFA 21

Gledam ove best of Totw kartice, ono, izazov je, ali kad se sjetim da imam Cruyffa, koji trpa u D2 nenormalno i na granici sam opet ući u D1, ne pada mi napamet da pokušavam ista.. Napravio sam onaj danas upgrade champions sa crvenim karticama, stavio sam bezveze neke poput Kruse, Lukaku, i još 3 neka koje nikad sigurno neću koristit i dobijem Marcosa Llorentea, koji je ok i može se koristiti iako već imam i If Valverdea crvenog 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
movie kaže...

Ibro pokrenio revoluciju! Zato su nam packovi loši. Trebaju novca za eventualne tužbe koje će uslijediti.

 

https://ffa.hr/vijesti/stotine-nogometasa-stalo-je-uz-zlatana-i-zele-tuziti-ea-zbog-fifa-e/53649/

 Volio bih više nego išta da ih tuže svi igrači i da moraju platit toliku oštetu da bankrotiraju.. Tolike godine kao imaju licence i sordaju se sa Konami, a sad tek dolazi na vidjelo da ima tu dosta propusta za te licence i tko zna za šta imaju.

Zkatan je tvrdoglav, bosanska glava, taj će da ih gura do kraja 100%

Shema je u tome da licencu imaju. Problem je u tome, barem ja tako mislim, kaj su igraci shvatili da oni imaju pravo svaki zasebno dobiti odredenu svotu. Ono kaj oni ne shvacaju da su oni vlasnistvo kluba. Klub je dio svojih licenci prodao EAu za odredenu svotu. Stoga, njihova placa dolazi iz toga. 

Druga strana je sad jedan Beckham koji ne pripada nikome, kaj se tice klubova. Te on prodaje ''sebe'' bez ikakvog ugovora sa drugim klubom koji je dio licencirane lige. Zato je Beckham dobio 40m eura za 3 godine ugovora. U svemu ovome EA drzi konce i mozes se slikat. Jedino kaj mi se svida u svemu ovom kaj EA konstantno dobiva po nosu sa svih strana. Mislim, dok vidis da oni zaraduju 1,5mlrd dolara samo od FUTa... dode ti plakat kad vidis u kojem je stanju online komponenta igre.

 Ahaa sta se desilo s ovim licencama. Culi su da je beckam dobio40 milja za 3 godine, ali su previse bedasti da znaju da ukoliko su dio neke lige i fifa otkupi prava za ligu ima pravo prikazivanja svega sto je dio te lige. Od imena klubova do igraca, stadiona, dresova.... tako fifa koristi i adidasov logo i sve ostalo bez ikakvih troskova. E sad da je ibro u juventusu vec bi mogao graktat ovako se moze samo pocesat po glavi. Druga problematika koja bi mogla biti je da menađeri skupljaju pare na njima bez da znaju. Ili je zarada od toga tolika mizerija da ni ne primjete. U svakom slucaju ne mogu im nista.

 s ovim se apsolutno slazem....

 

nego vidim na amazon je sada 40€ igra

 

https://www.amazon.de/-/en/dp/B089ZDN19X/ref=sr_1_1?crid=2D0GM0QY1PBJA&keywords=fifa+21+ps4&qid=1606421992&quartzVehicle=93-254&replacementKeywords=fifa+ps4&sprefix=fifa+21%2Caps%2C207&sr=8-1

 

znaci moram prvo ovu igru instalirat na ps5, i onda su moci skinuti besplatno digitalnu verziju nove fife za ps5, ili kako tocno ce to ici?

12 godina
offline
Re: FIFA 21

nasao sam na EA Sports

 

 

How does the Dual Entitlement upgrade work on next generation consoles?

If you buy a physical copy of FIFA 21 on PlayStation 4 or Xbox One, you'll be able to download and play FIFA 21 on PlayStation 5 or Xbox Series X|S from the PlayStation Store or Microsoft Store for free* once the game releases.

If you buy a digital copy of FIFA 21 on PlayStation 4 or Xbox One, your copy of FIFA 21 on PlayStation 5 or Xbox Series X|S will be bundled with the PlayStation 4 or Xbox One copy, and you'll be able to download and play FIFA 21 from the PlayStation Store or Microsoft Store for free* once it releases on December 4th.

If you buy a physical copy of FIFA 21 on PlayStation 4 or Xbox One and upgrade to a discless PlayStation 5 or Xbox Series S, you will need to contact EA support at help.ea.com to validate your purchase using your account information to receive your free* upgrade.

Will I need a disc to play on PlayStation 5 or Xbox Series X|S?

FIFA 21 on PlayStation 5 and Xbox Series X|S will be a digital version of the game which you'll be able to download once the game launches on December 4th. If you buy a physical copy of FIFA 21, you'll need the disc to be inserted into your PlayStation 5 or Xbox Series X to be able to launch FIFA 21 on those consoles. If you buy a physical copy of FIFA 21 and upgrade to a discless next generation console (PlayStation 5 Digital Edition, or Xbox Series S), you will need to contact EA support at help.ea.com to validate your purchase using your EA account information to receive your free upgrade.*

 

znaci nece moci ici ono sto sam mislio haha...mislio sam kupiti ovu za ps4, instalirat na ps5 novu fifu 21 i onda prodat ovu za ps4....ali pise da disk od ps4 fife treba biti unutra kad se igra ps5 fifa

15 godina
offline
FIFA 21

A moj movie.

Otvaram danas popodne preostalih hrpicu packova jer jutros ništ kad sam otvarao.

U prvom Pogba (igram s englezima), u drugom Vardy (imam martiala, al ajd, probat ću i ovog, mada mi na papiru nije neš), dalje opet ništ.

Odigram marquee, odigram sve ostalo što se dalo odigrat i složit i dobit negdje neki pack, ništ. Stao sam na pola icon sbc-a, reko složit ću do isteka, moram, kak god. Stavim dybalu i mertensa unutra, odustanem od submita, žao mi, predobri su mi s klupe... Reko nema veze, ionako me živcira VVD zadnja dva dana, prodat ću ga, složit icon sbc, ak ne uleti ništ, kupit ću si Varane-a i Mendya na lijevu stranu umjesto vvd-a i tellesa i dobro. Kaaaaaaaaaaaaaaad, slažem ovaj glupi werner is blue sbc, nagrada 2 gold igrača, ide nizozemska zastava, liverpool, reko daj ne seri molim te, drugi vvd će bit u tjedan dana, da, stvarno. Reko ajd prodat ću svog ovog stavit u momčad i super, sve ideje sam ostvario, kad ono, i ovaj je trejdabl. Wtf, nakon toliko untrejdabl sbc-ova ovih zadnjih tjedan dva, sad su ovi flash sbc-i svi trejdabl. Ala, fala EA. 2 milje u igračima da su svi trejdabl sam dobio u 10-15 dana. Samo u trejdabl milju i dvjesto cca. Strašno.

 

Edit - prodao se za minut i pol, a nisam stavio najnižu cijenu na marketu. Sad moram smislit kog dovest, kontao sam wernera i rashforda, ili stavit rashforda na st, a sterlinga uzet umjesto maximina....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 21:56 (jopis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Ahaa sta se desilo s ovim licencama. Culi su da je beckam dobio40 milja za 3 godine, ali su previse bedasti da znaju da ukoliko su dio neke lige i fifa otkupi prava za ligu ima pravo prikazivanja svega sto je dio te lige. Od imena klubova do igraca, stadiona, dresova.... tako fifa koristi i adidasov logo i sve ostalo bez ikakvih troskova. E sad da je ibro u juventusu vec bi mogao graktat ovako se moze samo pocesat po glavi. Druga problematika koja bi mogla biti je da menađeri skupljaju pare na njima bez da znaju. Ili je zarada od toga tolika mizerija da ni ne primjete. U svakom slucaju ne mogu im nista.

Tako su davno rekli i jednom nepoznatom igraču po imenu Bosman da se može jebat a ne s rogatim bosti. Znamo kako je slučaj završio na europskom sudu pravde i kako je ta sudska odluka utjecala na nogometnu igru nakon toga. Svijet je dobio Bosmanovo pravilo a ostalo je povijest. Možda Ibro piše neku novu. Koliko vidim i Bale ga je javno podržao i spreman je ići na sud a priča se da će EA obojcu izbaciti iz igre. Zašto ako su u pravu?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 Ahaa sta se desilo s ovim licencama. Culi su da je beckam dobio40 milja za 3 godine, ali su previse bedasti da znaju da ukoliko su dio neke lige i fifa otkupi prava za ligu ima pravo prikazivanja svega sto je dio te lige. Od imena klubova do igraca, stadiona, dresova.... tako fifa koristi i adidasov logo i sve ostalo bez ikakvih troskova. E sad da je ibro u juventusu vec bi mogao graktat ovako se moze samo pocesat po glavi. Druga problematika koja bi mogla biti je da menađeri skupljaju pare na njima bez da znaju. Ili je zarada od toga tolika mizerija da ni ne primjete. U svakom slucaju ne mogu im nista.

Tako su davno rekli i jednom nepoznatom igraču po imenu Bosman da se može jebat a ne s rogatim bosti. Znamo kako je slučaj završio na europskom sudu pravde i kako je ta sudska odluka utjecala na nogometnu igru nakon toga. Svijet je dobio Bosmanovo pravilo a ostalo je povijest. Možda Ibro piše neku novu. Koliko vidim i Bale ga je javno podržao i spreman je ići na sud a priča se da će EA obojcu izbaciti iz igre. Zašto ako su u pravu?

 Isto zakaj su Kurtu stisnuli ban. Jer je covjek govorio istinu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 Ahaa sta se desilo s ovim licencama. Culi su da je beckam dobio40 milja za 3 godine, ali su previse bedasti da znaju da ukoliko su dio neke lige i fifa otkupi prava za ligu ima pravo prikazivanja svega sto je dio te lige. Od imena klubova do igraca, stadiona, dresova.... tako fifa koristi i adidasov logo i sve ostalo bez ikakvih troskova. E sad da je ibro u juventusu vec bi mogao graktat ovako se moze samo pocesat po glavi. Druga problematika koja bi mogla biti je da menađeri skupljaju pare na njima bez da znaju. Ili je zarada od toga tolika mizerija da ni ne primjete. U svakom slucaju ne mogu im nista.

Tako su davno rekli i jednom nepoznatom igraču po imenu Bosman da se može jebat a ne s rogatim bosti. Znamo kako je slučaj završio na europskom sudu pravde i kako je ta sudska odluka utjecala na nogometnu igru nakon toga. Svijet je dobio Bosmanovo pravilo a ostalo je povijest. Možda Ibro piše neku novu. Koliko vidim i Bale ga je javno podržao i spreman je ići na sud a priča se da će EA obojcu izbaciti iz igre. Zašto ako su u pravu?

 Samo sto je bosmanov slucaj bio nesto sasvim drugacije od ovog ibrinog. Svakome tko se imalo razumije u nogomet ili fifu je jasno da ibrici mirisi mogucnost lake love. Baleu također jer on ima i svoj tim u fifi i cak je zastitno lice ili pocasni clan tog tima. Uglavnom zna da postoji i da izgleda ko majmun u igri i do sad ga je bolio fifi. Ali sad je namirisao ili skizio da mu fali lova. Po takvom nekom pravilu svjetske televizije ne bi smjele koristit grafike s dresovima, imenima i slikama igraca. Jer eto ibri nije kapnula kuna. Kako da ne, ibra je sebe izlozio kad je stavio potpis na onaj papir na kojem je ocito procitao samo cifru koja pise pod salary. Milan raspolaze njihovim fotografijama a 3d midel ne podlijeze takvim zakonskim normama jer nije identican kao i ibrica. Stave mu madež na vrh glave koji je ispod kose i vec je netko jaaaako jako slican u ocima suda s pravim odvjetnikom. A sto se tice imena i prezimena, mogu se izvlacit na to da se neki sveđanin koji je jako slican ibri isto tako zove i stavit da je roden godinu kasnije. :) To sve mogu da hoce, ali ne moraju jer su ibra i bale zbog pohlepe sjebali sami sebe bez konzultacija s nekim pametnijim ili su ih ovi pametniji vozili za neke pare bez da su ovi sve ove godine to znali. A pazite vecina njih je i igrala s svojim likom pokoju tekmu, a ibra je svim suigracima kupio ps5 mozete misliti kako ga je kupio bez fife. Tako da pobuna iz krivih razloga, bolje da je napisao da se boji da ce izrasti jedna cijela generacija ljudi ovisnih o kocki, a ne da place zbog 40 milja, nije da ce mu falit. A opet s druge strane zasto je beckham dobio tolke novce. Prvo imao ga je pes pa su tu popusili, al ih jeni victoria sjebala koja je prezime.beckham zastitila kao brend. I jos kako su beckhamu svi moguci ugovori vezani uz nogomet istekli valja platit. A vjerujte mi i isplati se platit jer sad je pes izgubio sve osim barce, koju opet imaju i na fifi. :) Ako ce ih i fifa izbaciti sa igre ih moze jer su obojica nebitni ko moji paketici u cet. Da ih ganja ronaldo se ne bi pricalo nista, ali je ronaldo malo pametniji pa nekome veli da mu pojasni nesto prije nego s wca napise tweet. 

 

A i ako prode ibrici fora sto je vrlo nevjerojatno fifa stavi jednu jedinu stavku u svoj terms of agreement "svaka slicnost s tvarnim osobama je slucajna i nenamjerna" i svatko tko ih krene tužit im ea stisne šah. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 22:30 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 21

ea je kupio prava na cijelu ligu..znaci i na klubove i na igrace, jer vlasnici igraca su klubovi...

uostalom jel nije ibrahimovic isao svjesno tamo da mu skeniraju facu za igricu, a sad glumi budalu

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ako Ibro i Bale misle da ce EA svakom od igrača ponaosob plaćat posebno to da se pojavljuju u igri, mogu im ja isto jedan iglooo na sjeveru prodat. Njihov "problem" nije sa EA nego sa svojim klubovima, ligama i FIFPro udrugom i ugovorima koje igrači imaju sa njima za marketinška prava. Ove priče o tome da kao ne znaju kako su to njihove face u igri si mogu objesit o rep. Sretno se naslikavaju sa kartonskim karticama kad budu TOTY i slične special varijante, a sad se prave kao zbunjeni da otkud oni u igri... HAHA

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

znaci ja evo upravo kupio fifu 21 za ps4, koju ne planiram niti upalit...

samo instalirat na ps5, da bi mogao pokrenit skidanje igre za ps5....

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sad sam bas izgubio takt i reko imam momcad , coinsi mi za sad nece trebat i idem otvorit Promo pekove za 45k i 3 peka otvorim

sva 3 peka dobijem Kolarova kao najboljeg igraca 82 raiting za 45k coinsa pack. Pa jebu me u mozak postenski.

P.S dodao bi da u MM nisam dobio board niti jedan najbolji igrac 80 raiting

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 1:15 (CptJack93).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice