FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Planiraju li ovi objavit ikakvu novost vezanu za next gen. Evo mjesec dana do izlaska ni gameplaya nit ikakvih info.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Jao, sletio Benzema u rare players packu za 100 finesse golova. Kako bi moglo za par dana biti PL meta igrača na prodaju, samo dok odigram 15-20 tekmi sa ovim španjolcima da vidim jel mi pašu za igrat. Još ću svakako kupit Portua na RM da probam jel bolji od Lemara, ali sve mi se čini da će svi ovi pusti trejdabl igrači iz PL na transferlistu. Ostavit ću si samo par najboljih za na klupu da imam dobre rezerve. Jučer sam napisao da sam zadovoljan s timom PL, ali kad vidim koliko jedan 79 Ake vrijedi još uvijek, i slični, sve mi se čini da ću to rasprodat jer mi je La liga ekipa osim Militaa, Carlosa i Modrića, untrejdabl, a koliko vidim u ovih prvih par tekmi što sam stigao odigrat, ništa nisu lošiji, dapače, Casemiro mi je defanzivno stepenicu iznad Allana, a ovaj vrijedi još uvijek dobru lovu, dok mi je Casemiro untrejdabl. Čak razmišljam Ramosa uzet kad bi sve PL rasprodao+Manolasa, a D.Carlosa onda na klupu. Zanimljivo kak mi se sve izokretalo po pitanju momčadi u jednom faking rare players packu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 2:18 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Poceo igrati u petak, igrao tokom vikenda sa mrvu blesavim englezima, tek tolko dok se ne skupi za nesto malo bolje.

Romero --- Tierney, Lindelof, Tomori, Fredericks --- Lo Celso, Keita, Almiron --- Pulisic, Jesus, Pepe.

Jesus je jedini u ekipi imao Huntera jer sam ga planirao zadrzati, ostali na basicu. Mogao sam igrati kolko god sam dobro htio, nije bilo tekme gdje me netko nije barem jednom, dvaput naguzio na standardne kontre i mogu se jebat. Od 20tak tekmi, barem 3-4 osobe koriste Manea sa Hunter chemom...

Sinoc napokon uzeo sto sam htio, postavio chem kartice i sada sam na

IF Gulacsi --- Schulz, Hernandez, Klosterman, Mbabu --- Leimer, Sabitzer, Brandt --- Pulisic, Jesus, Bernardo Silva.

Nema vise problema sa kontrama, guzim ja sve u 16, dvije tekme koje sam odigrao sam dobio 5-0 i 5-1, s tim da je prvu tekmu lik napravio RQ u 45.

Ima kakvih savjeta/ideja vezano za taktike ove godine?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Jao, sletio Benzema u rare players packu za 100 finesse golova. Kako bi moglo za par dana biti PL meta igrača na prodaju, samo dok odigram 15-20 tekmi sa ovim španjolcima da vidim jel mi pašu za igrat. Još ću svakako kupit Portua na RM da probam jel bolji od Lemara, ali sve mi se čini da će svi ovi pusti trejdabl igrači iz PL na transferlistu. Ostavit ću si samo par najboljih za na klupu da imam dobre rezerve. Jučer sam napisao da sam zadovoljan s timom PL, ali kad vidim koliko jedan 79 Ake vrijedi još uvijek, i slični, sve mi se čini da ću to rasprodat jer mi je La liga ekipa osim Militaa, Carlosa i Modrića, untrejdabl, a koliko vidim u ovih prvih par tekmi što sam stigao odigrat, ništa nisu lošiji, dapače, Casemiro mi je defanzivno stepenicu iznad Allana, a ovaj vrijedi još uvijek dobru lovu, dok mi je Casemiro untrejdabl. Čak razmišljam Ramosa uzet kad bi sve PL rasprodao+Manolasa, a D.Carlosa onda na klupu. Zanimljivo kak mi se sve izokretalo po pitanju momčadi u jednom faking rare players packu.

 Benzemu ja kupim na pocetku svake fife... ovisno o onome sto dobijem prije nego skupim pare ak slucajno padne nes ludo untradable tipa engl onda kupujem kanea. Igranje s jednim jacim i jednim brzim u napadu mi je forte vec 3 godine. Kak sam realov fan benz mi je stalno na nisanu i obicno napravim sve potm kartice bez obzira dal pase u tim ili ne. Al nazalost kad treba tiskati benzema je prespor cak i s hunterom za ove brze(morali bi biti slabi,ali nisu) engleske 79 rated branice.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kako se radi celebration od ronalda zna li neko?🤭
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
jopis kaže...

Jao, sletio Benzema u rare players packu za 100 finesse golova. Kako bi moglo za par dana biti PL meta igrača na prodaju, samo dok odigram 15-20 tekmi sa ovim španjolcima da vidim jel mi pašu za igrat. Još ću svakako kupit Portua na RM da probam jel bolji od Lemara, ali sve mi se čini da će svi ovi pusti trejdabl igrači iz PL na transferlistu. Ostavit ću si samo par najboljih za na klupu da imam dobre rezerve. Jučer sam napisao da sam zadovoljan s timom PL, ali kad vidim koliko jedan 79 Ake vrijedi još uvijek, i slični, sve mi se čini da ću to rasprodat jer mi je La liga ekipa osim Militaa, Carlosa i Modrića, untrejdabl, a koliko vidim u ovih prvih par tekmi što sam stigao odigrat, ništa nisu lošiji, dapače, Casemiro mi je defanzivno stepenicu iznad Allana, a ovaj vrijedi još uvijek dobru lovu, dok mi je Casemiro untrejdabl. Čak razmišljam Ramosa uzet kad bi sve PL rasprodao+Manolasa, a D.Carlosa onda na klupu. Zanimljivo kak mi se sve izokretalo po pitanju momčadi u jednom faking rare players packu.

 Benzemu ja kupim na pocetku svake fife... ovisno o onome sto dobijem prije nego skupim pare ak slucajno padne nes ludo untradable tipa engl onda kupujem kanea. Igranje s jednim jacim i jednim brzim u napadu mi je forte vec 3 godine. Kak sam realov fan benz mi je stalno na nisanu i obicno napravim sve potm kartice bez obzira dal pase u tim ili ne. Al nazalost kad treba tiskati benzema je prespor cak i s hunterom za ove brze(morali bi biti slabi,ali nisu) engleske 79 rated branice.

 Tak sam i ja forsao Richarlisona od pocetka i kasnije ga uparivao s Rodrigom, sad ipak preferiram vec 30ak tekmi lacazette+rodrigo, richarlison mi je na camu. Lazacette sa hunterom, i svojom snagom, jednostavno je superioran na terenu, i za zabit gol, i lijeva mu je odlicna, i za proigrat Rodriga na desnu stranu. Ako Benzema bude takav u kombinaciji sa j.felixom, jackpot, jer mi onda englezi koji su mi trejdabl mogu donest lovu za ramosa ili neko drugo pojacanje.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Kako se radi celebration od ronalda zna li neko?🤭

 L1 + R1

15 godina
offline
FIFA 21

U dva 24 rare player packa za 500 golova i asistencija u jednom dobio casemira a u drugom wernera. U ostalih 8 rare packova dobio golu kitu jer su bili tradable packovi. Bit će dobri za neki sbc a wernera ću probati, no aguero mi je draži pa ću i dalje s njim igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Gledam sad ovu tjednu ekipu u SB, od Kake. Kakica ima u ekipi karticu od Bernata 85 koja se izabire kad skupis 100.000 bodova od objectivsa. Kako je to moguce vec sada skupiti? Po mojoj racunici max je negdje oko 60.000 trenutno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
shtifke kaže...

Gledam sad ovu tjednu ekipu u SB, od Kake. Kakica ima u ekipi karticu od Bernata 85 koja se izabire kad skupis 100.000 bodova od objectivsa. Kako je to moguce vec sada skupiti? Po mojoj racunici max je negdje oko 60.000 trenutno.

 Moze staviti koga zeli. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zivili preorder packovi 😂😂

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 13:06 (Diplo).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Što je low cross? Dva puta stisnuti kvadrat? Zabio sam već nekoliko golova ali mi ne pamti za zadatak

 

edit: sad gledam na netu i treba stisnuti tri puta kvadrat?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 13:21 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Zivili preorder packovi 😂😂

Pa tako ti nije problem doći do 80 milijuna zarade kada svaki tjedan dobiješ bar pola milijuna u packovima. Ja u tim preorder packovima nisam dobio osim shadow kartice ništa vrijednog.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Što je low cross? Dva puta stisnuti kvadrat? Zabio sam već nekoliko golova ali mi ne pamti za zadatak

 

edit: sad gledam na netu i treba stisnuti tri puta kvadrat?

 ak je do one misije moraš sa sa mid playerom iznad 81 dribling. ne vrijedi ak je bočni. i dve kocke su ok

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

Zivili preorder packovi 😂😂

Pa tako ti nije problem doći do 80 milijuna zarade kada svaki tjedan dobiješ bar pola milijuna u packovima. Ja u tim preorder packovima nisam dobio osim shadow kartice ništa vrijednog.

 Kako je krenilo tuc cu se nogom u guzicu bude li bar 40m ove godine, market ocajan svako drugi dan se crasha. U petak ce opet jos gore bit kad izadje scream promo, a mozda vec u srijedu bude rasprodaja kad objave loading screen proma haha

15 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

 ak je do one misije moraš sa sa mid playerom iznad 81 dribling. ne vrijedi ak je bočni. i dve kocke su ok

 Znam, jesam i nije mi priznalo kada tapnem dva puta. Kod tri puta se pogubim.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
gVeki kaže...

 ak je do one misije moraš sa sa mid playerom iznad 81 dribling. ne vrijedi ak je bočni. i dve kocke su ok

 Znam, jesam i nije mi priznalo kada tapnem dva puta. Kod tri puta se pogubim.

 Low cross dva puta kocka

Low driven cross dva puta kocka dok drzis R1

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Kao i svaki FUT turnir. Samo ne znam koja je fora u tome svemu ako neki prelaze na PS5. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Kao i svaki FUT turnir. Samo ne znam koja je fora u tome svemu ako neki prelaze na PS5. 

 znaci moci ces koristit igrace koje zelis u svojoj momcadi? bit ce CR7 lagano sa messijem i ekipom doso zavrsit karijeru u veliki dinamo...užas

totalna glupost, kako tako nesto mogu organizirat sramota al nista cudno za hrvatski telekom

 

a na ps5 prelazi samo ovaj koji osvoji odnosno ko više iskrešira za kartice (:

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 15:50 (Pinkyz).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pinkyz kaže...
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Kao i svaki FUT turnir. Samo ne znam koja je fora u tome svemu ako neki prelaze na PS5. 

 znaci moci ces koristit igrace koje zelis u svojoj momcadi? bit ce CR7 lagano sa messijem i ekipom doso zavrsit karijeru u veliki dinamo...užas

totalna glupost, kako tako nesto mogu organizirat sramota al nista cudno za hrvatski telekom

 

a na ps5 prelazi samo ovaj koji osvoji odnosno ko više iskrešira za kartice (:

 Poptuno si promašio koncept natjecanja.

Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek su odlucili, za sada, sudjelovati u tome. Metodom eliminacije ce se doc na jednog predstavnika tih klubova. 

Posto se igra sa FUT accountom, baravno da tezis najjacim igracima. Isto kao da se igra season, sigurno neces uzet nekog iz grcke lige. 

Koliko je p2w, toliko i nije. Mozes imat sve koje zelis u ekipi i neko te razmontira sa 50k ekipom. Tako da neža sanse da ovo osvoji onaj koji "vise iskesira za kartice". 

 

PS5 je bio u prednarudzbama i ljudi su ih pokupovali ko vruce kifle. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Uletio Alphonso Davies u preorder packu. Nije nešto, 50k ali to mi je najviše sreće što sam imao otkad igram FIFA-u valjda. Taman mi treba nešto coinsa da uložim u La Liga stopere.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Jel se netko prijavio na kraju od vas ovdje? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Jel se netko prijavio na kraju od vas ovdje? 

 Ja bi se prijavio, al jbg samo ps4... jos bi i pleyku nabavio ali fifu za ps nemam :D

15 godina
offline
FIFA 21

Ako je tko zainteresiran dajem svoj Origin account za 250 kn s Fifa 21, BC2, BF3. Ja za ovu igru nemam živaca više. Javite se na pm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Jel se netko prijavio na kraju od vas ovdje? 

 Mislio sam, al dok sam vidio da je PS4 platforma za igranje, odustal sam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Znači ovo je najgora FIFA koja je ikad izašla. I to je za duplo lošija od sljedeće najgore. Ovo je nevjerojatno koliko problema ima ova igra. Nikad nisam vidio igru koja ima manje veze sa skillom od ove. Odbijanci na koje ne možeš utjecati, komično suđenje gdje se sude penali za apsolutno ništa, dodavanja gdje stisneš da doda desno, a on doda gore lijevo. Mogao bi do jutra nabrajati. Ali odustajem od ovog smeća. Kad izađe next gen probati ću igrati tamo da vidim jel se što promijenilo ali ovako nema šanse. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

svi pišete o toj next gen, ali koliko ja vidim to je samo za ps5, ne i za ostale platforme. ili?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

svi pišete o toj next gen, ali koliko ja vidim to je samo za ps5, ne i za ostale platforme. ili?

 Logicno. 

 

I to nam cak daju besplatno :D Doduse, preinake su najvjerovatnije samo graficke prirode.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 20:10 (SimeKZ).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
gVeki kaže...

svi pišete o toj next gen, ali koliko ja vidim to je samo za ps5, ne i za ostale platforme. ili?

 PS5 i novi Xbox

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice