FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Doziveli smo i to... i to sa stilom :) 50k se dobije za ulazak u div1.

 Bravo, ja dok sam skonto zašto mi se igra ruši bez eventa u ev.vieweru i našao krivca u driverima instaliranim danas, popušio sam 200 skilla.

 Nema potrebe stalno nove drivere instalirati ja sam zadnje instalirao prije 3-4 dana i sad sam barem 2 tjedna miran. Al popravit ce ovi u nvidii to ili danas tokom noci ili sutra. Imao sam i ja s warzonom problema kad su ovi dosli, ali su u roku od par sati od kad sam skuzio rjesili problem. 

 Ma nisam ih stavljao, mislim da mi jedno 10 dana stoji upozorenje da su izašli, ja danas iz dosade opalim express install. Ja to 1 mjesečno opalim kad se sjetim.

Sad odigrao 2 na starim driverima, 3-0 u 30j rq, 4-0 u 35oj, rq. Kak sad da ja isprobam jel se ruši sa starim ili ne. Moram naić sad na nekog ko će mene naperutat... 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Neki dan sam jednog Gomeza ekspresno prodao za 114k kad eto danas njega opet, ovaj put untradable... Ok Joe, može :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 20:51 (MBuda).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

20 kom svaki cca 21,5k

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Doziveli smo i to... i to sa stilom :) 50k se dobije za ulazak u div1.

 Bravo, ja dok sam skonto zašto mi se igra ruši bez eventa u ev.vieweru i našao krivca u driverima instaliranim danas, popušio sam 200 skilla.

 Nema potrebe stalno nove drivere instalirati ja sam zadnje instalirao prije 3-4 dana i sad sam barem 2 tjedna miran. Al popravit ce ovi u nvidii to ili danas tokom noci ili sutra. Imao sam i ja s warzonom problema kad su ovi dosli, ali su u roku od par sati od kad sam skuzio rjesili problem. 

 Ma nisam ih stavljao, mislim da mi jedno 10 dana stoji upozorenje da su izašli, ja danas iz dosade opalim express install. Ja to 1 mjesečno opalim kad se sjetim.

Sad odigrao 2 na starim driverima, 3-0 u 30j rq, 4-0 u 35oj, rq. Kak sad da ja isprobam jel se ruši sa starim ili ne. Moram naić sad na nekog ko će mene naperutat... 

 Haha kaj bacio si rollback? Ja imam barem 10 pobjeda za redom, cekaj dok ja nekome naletim. :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 20:56 (cicek).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zasto me ne cudi to sta su sjebali poslat deadline day i fifa 20 obj nagrade hahahahha, moras ic otvarat case na ea help da bi dobio.

 

Kakva smecarska kompanija.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Zasto me ne cudi to sta su sjebali poslat deadline day i fifa 20 obj nagrade hahahahha, moras ic otvarat case na ea help da bi dobio.

 

Kakva smecarska kompanija.

Ka dolaze te objectives nagrade od fife 20? Rekli su nešto malo kasnije da će stići?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

Zasto me ne cudi to sta su sjebali poslat deadline day i fifa 20 obj nagrade hahahahha, moras ic otvarat case na ea help da bi dobio.

 

Kakva smecarska kompanija.

Ka dolaze te objectives nagrade od fife 20? Rekli su nešto malo kasnije da će stići?

 Danas u 19h trebale, al su sjebali kao i obicno

15 godina
offline
FIFA 21

Valjda će to ispraviti. Bio sam za računalom i slušam tekmu PSG i Florenzi zabije. Prvo mi pala na pamet OTW kartica i trk na market i uspijem uhvatiti dvije po 23k coinsa. Više nisam imao coinsa. Sada je na 42k coinsa. Umjesto da je odmah prodam po toj cijeni ja budala stavim minimalno na 46k coinsa. Za sat vremena stišat će se navala i past će cijena kartici. Mogao sam uzeti 40k u roku keks a sada je pitanje koliko ću na kraju uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Zasto me ne cudi to sta su sjebali poslat deadline day i fifa 20 obj nagrade hahahahha, moras ic otvarat case na ea help da bi dobio.

 

Kakva smecarska kompanija.

 Pa jbt led ja cekam taj deadline paket. To je kao TOTW i OTW loan. A ono zajeb :D tipicno :D 

Ja sam danas trejdal sa lucasom Hernandezom, kupoval po 3500, prodaval za 4500... Ona nova opcija na futbinu, tracker, show opcija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Pa jbt led ja cekam taj deadline paket. To je kao TOTW i OTW loan. A ono zajeb :D tipicno :D 

Ja sam danas trejdal sa lucasom Hernandezom, kupoval po 3500, prodaval za 4500... Ona nova opcija na futbinu, tracker, show opcija.

 Kakav je to deadline paket? Valjda neće sjebati s onim packovima iz fife 20. Imam ih mislim 6 komada. Sve sam ih pobrao. Znam da neću ništa dobiti u njima ali opet gušt otvaranja pa živciranja je neprocjenjiv.

12 godina
offline
FIFA 21

Kad ti dva mjesta u packu uzmu ovakva dva, mora ti doc slabo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Pa jbt led ja cekam taj deadline paket. To je kao TOTW i OTW loan. A ono zajeb :D tipicno :D 

Ja sam danas trejdal sa lucasom Hernandezom, kupoval po 3500, prodaval za 4500... Ona nova opcija na futbinu, tracker, show opcija.

 Kakav je to deadline paket? Valjda neće sjebati s onim packovima iz fife 20. Imam ih mislim 6 komada. Sve sam ih pobrao. Znam da neću ništa dobiti u njima ali opet gušt otvaranja pa živciranja je neprocjenjiv.

 Sve je to kurvino blago. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...
cicek kaže...

Doziveli smo i to... i to sa stilom :) 50k se dobije za ulazak u div1.

 Bravo, ja dok sam skonto zašto mi se igra ruši bez eventa u ev.vieweru i našao krivca u driverima instaliranim danas, popušio sam 200 skilla.

 Nema potrebe stalno nove drivere instalirati ja sam zadnje instalirao prije 3-4 dana i sad sam barem 2 tjedna miran. Al popravit ce ovi u nvidii to ili danas tokom noci ili sutra. Imao sam i ja s warzonom problema kad su ovi dosli, ali su u roku od par sati od kad sam skuzio rjesili problem. 

 Ma nisam ih stavljao, mislim da mi jedno 10 dana stoji upozorenje da su izašli, ja danas iz dosade opalim express install. Ja to 1 mjesečno opalim kad se sjetim.

Sad odigrao 2 na starim driverima, 3-0 u 30j rq, 4-0 u 35oj, rq. Kak sad da ja isprobam jel se ruši sa starim ili ne. Moram naić sad na nekog ko će mene naperutat... 

 Haha kaj bacio si rollback? Ja imam barem 10 pobjeda za redom, cekaj dok ja nekome naletim. :D

 Nakon što je lik imao preko pol sata strpljenja na nvidia live chatu, neki indijac, zamisli nakon pola sata uvjeravanja, slanja kojekakvih nfo fileova s mog kompa da vidi konfu i da nema ništa u event vieweru, kaže on a da probate vratit stare drivere. Ja vratim drivere, on uredno čeka na otvorenom chat prozoru da ja skinem stare, instaliram, i odigram 2 tekme. Odigrao, probao, sve radi, javim njemu, on se još zahvaljuje na strpljenju.

Sve dobro što sam dobio sa rollbackom, zasro sam sa porazima dok sam igrao ovih pet tekmi sa Joao Felixom jer osim Casemira, Modrića, Felixa i Dembelea, ostali su mi cirkus iz la lige, a nisam se htio maltrat slaganjem hibrid ekipe, nego sam složio la liga momčad čisto iz fore, za tih pet tekmi. Btw, Casemiro je spor, ali majku mu, brutalan je defanzivno, i na skoku iz kornera. Onako, pojava na terenu.

movie kaže...
Diplo kaže...

Zasto me ne cudi to sta su sjebali poslat deadline day i fifa 20 obj nagrade hahahahha, moras ic otvarat case na ea help da bi dobio.

 

Kakva smecarska kompanija.

Ka dolaze te objectives nagrade od fife 20? Rekli su nešto malo kasnije da će stići?

 Ja sam ih sad rafalno počeo dobivat u ponoć, pa svakih 5-10min po 2-3 različite nagrade. Najsmješnije, 80+ defender guaranteed pack, ja dobijem 81 golmana. Inače u svim packovima osim 1 shadowa i 1 enginea, sve ostalo žešće smeće. U ovom packu za ove tekme sa Joao Felix objectiveom sam dobio totw ovog švabu nekog Hinternešto, ostalo sve isto smeće. Danas sam ukupno dakle otvorio od rare players packova pa nadalje, sveukupno 35 komada, TRIDESETPET packova, što trejdabl što untrejdabl, dobio sam isto ko i movie, jedino crnu rupu.

 

Ali zato sam s timom što se mene tiče do daljnjeg ili do nekog opakog pack lucka, gotov do jutra. Još mi fali Ederson, a za to samo moram prodat totw Chillwella, što ne bi trebao bit problem s hunterom i onda je to to do daljnjeg.

 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Da dam neki rekap fife prije sarenih kartica i 15. fixa. Ovo je ono sto oni prodaju pa se tako i treba ocjeniti sto prije.

Igra je bolja od 20, ali je svejedno veoma losa. Da nema ovog kickstarta da daju pare za preskocene i svaki put kad dođeš u novu diviziju igru ne bi imalo smisla igrati, jer bi bila 100% lutrija. Kad dovučeš "bolje" branice u obranu stvari se mjenjaju, ali ne za puno. Igra može i bit će zanimljiva prosjecnom korisniku ove igre. Što znaci prosjecni korisnik, što velika većina nas na ovom forumu nije... Prosjecni korisnik gubi zato jer nema vremena da odigra dovoljan broj utakmica da se izvježba određene radnje koje igra zahtjeva. Taj korisnik se ne zamara s skriptom jer je vecinom ne primjecuje, nit mu igra ulogu. E kad dođe netko tko vec ima dobar staž u fifi on je kuzi. Ja trenutno imam problem s razlikovanjem legacy defendinga i skripte... Ali znam da je nesto tu i to me smeta. Kupio(nisam, pretplata, al ajde...) sam fifu da je igram više od prosjecnog korisnika, razlozi nebitni. Veći broj utakmica, veci uzorak, automacki više sranja ce mi se desit. Automacki cu lakše prepoznat sranje kad se dešava. I recimo sad nakon ne znam koliko dobijenih tekmi, taktiku mjenjao nisam. Meni se tim od jednom drugacije ponasa. Znaci stamina se brze prazni i sve cesce se javljaju sutevi ko da je loptu lupio kurcem, a ne nogom. U fifi ne postoji nacin da trosis staminu protivniku. Jednostavno ga nema. On je moze potrositi jedino sam, znaci pressingom i to je to. E meni od jednom u 60 min bez presinga bekovi umiru, a oba dobre stamine(ajde marcelo bas i ne al ko ga jebe, lako za to.). Igram s obranom na 7, balaced napad i obrana. Meni se igraci vec dvije tekme ponasaju kao da igram drop back. Bekove moram tjerati u napad makar imam attacking FB ukljuceno od prve minute. Upalim presing jer vidim da likovi stoje ko kipovi, ali nema reakcije. E tu ja primjecujem nesto sto prosjecni korisnik ne primjecuje, a to je ta skripta. Nešto nije kao što je bilo prije par tekmi. I tu nema ruzicastih naocala ni ostalih govana. Ne može netko s 7-0 doci na jedvite jade na 3-2 i savrsenu protivnickui obranu. MM tako ne funkcionira. MM ne radi ostar rez. E sad dal je skripta ili legacy, ne bih jos trvdio jer nisam siguran. Uglavnom sto got je bit ce do kraja fife jer ni jedno ni drugo se ne isplati micat.

E sad ta skripta je tu da zadovolji prosjecnog korisnika i vjerovali vi meni ili ne zadovoljit ce ga. Nitko od nas nije tu samo i jedino radi zabave, to si moramo priznati. Tu smo radi pobjeda. Što na fifi znaci pobjeda? Nije samo 3,4,5,6,52:0, vec je i u coinsima i onim paketicima koje dobivamo četvrtkom. Da smo tu radi zabave ove "greske" koje zovemo skripta bi nam davale na realnosti i fascinirale bi nas, a ne razjebale. Jer bi trazili PRAVI nogomet u kojem je to sve moguce bez obzira na sve. Ali mi to ne trazimo vec tražimo fer igru di bolji pobijedi i točka, jel? Jer u pravom nogometu je Mbbape promasio prazan gol prije dva dana, a u fifi to ne smije jer ima visoki finishing i jedino je ispravno da nikad, ali nikad takvu sansu kakvu je promasio na maksimiru ne promasi, zato jer jebemu mater ne diše već titra.

I tek sam sad skuzio da se ova igra radi za prosjecnog korisnika, a ovaj malo bolji si je prilagodi sebi. Prosjecnog korisnika moras drzat na ledu, dok ce se ovaj kao mi i oni pro korisnici u ovom slucaju (nogomet, nogometna igra) zbog izostanka konkurencije i dalje vracati na fifu(da ne uleti neko s pesom...pes je smece jos vece od ovog). Naravno ako im se igra nogomet... Tek kad si to poslozim vidim sto EA ovdje radi i koliko got mi se ova igra ne sviđa ja ih podržavam jer ce se velikoj vecini njihovih klijenata sviđati upravo takva kakva je sada i zapravo je ovo pravi smjer u kojem s tim ciljem i treba ici. Od ljubavi prema nogometu, fifi, natjecanju i ko zna jos kome sam zaboravio pogledati širu sliku i na kraju zaključujem da im jedino mogu skinuti kapu za job well done. Nije mozda za mene ili za vas ali je za vecinu a to je ljudi moji job well done.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Jutro momci :)

Veoma sam zadovoljan s paketima pocetkom igre, Oblak, Kante, Hazard.. i sad otvorim ovaj paket sta smo dobili, i gle cuda, dobijem istog igraca od svih sta se izvuc mogu, ja izvucem ovog Albanca 81, a vec ga imam u klubu.. i tako pocinje moj vikend, di bolje jel..?!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Osam packova sam dobio. Osam jebenih smeća. U dedline totw packu dobijem nekog golmana ratinga 82, mislim da se vargas zove. U svim ostalim packovima najbolja kartica rating 82. Baš ništa, čak niti za neki sbc. Smeće do smeća. Pa kakav sam ja luzer u tim packovima to nije normalno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

cicek nemoj me živcirat na rano jutro, a dobio sam nalaze covid testa da sam negativan pa je jutro krenulo dobro za promjenu ovih dana.

Kakav job well done, šta ti je, ne može job well done bit ako ja vodim njubinu 4-0, i on ne odustaje, nego ko da zna da će skripta krenut radit za njega, i ja pušim utakmicu u drugom poluvremenu jer primam 5 komada pošto je meni jebeno nemoguće igrat, i moji igrači se ponašaju kao bronze igrači na amateur postavci u sqb. Daj me nemoj jebat ak je to well done i išta dobro. Pusti me da igram na miru, ak sam bolji naguzit ću, ako je bolji, naguzit će i doviđenja. Pa od stopedeset utakmica u fifi21 odigrao sam TRI napete utakmice. EJ, T-R-I. Znači di je bilo s obje strane 2-3 udarca po golu cijelu tekmu, di su dodavanja cijelu tekmu radila kak spada, i di protivnik nije spamao kojekakve bedastoće od kroketiranja i retardiranja sa stamina dead igračem. Tri. Koliko je to u postotku? Dođe mi da vrisnem od muke, a imam upaljeno grlo. Želim igrat takve tekme, a ne fliper, jer cijela tvoja kobasica od posta je zaboravila napomenut glavnu odliku fife 21, a to je da je ovo F-L-I-P-E-R!!!!! Prokleti fliper a ne igra, di igrači sa 55-65 passingom dodaju isprve koliko god treba dodavanja, imao sam hrpetinu utakmica gdje protivnik igra sa nonrare gold timom i ima 90% točnih dodavanja na poluvremenu, od toga je 100% dodavanja fliper, samo na prvu, čim brže tim bolje, i sve prolazi. Ja imam jebenog Modrića i ostalu ekipu koja ima najbolji passing u igri, usmjeravam dodavanje 2 sekunde da doda u for između dvojice protivnika, stisnem, on doda jebenom trećem protivniku koji uopće nije bio na putanji dodavanja. Daj me nemoj jebat i ti i well done. Ovo je još žešće skriptirano smeće nego fifa 20.

Ja uvodim staro pravilo sebi opet, jedino s kojim sam mogao sačuvat živce i odigrat 3500 utakmica u smeću zvanom fifa 20, jer drugog nogometa nisam imao za igrat, a to je rq čim vidim da kreće skripta. Tim sam si složio, jutros sam uzeo i Edersona, sad su i Militao i Ake na 10, kad Ake postane slab ili ga nerfaju, uzet ću si D.Carlosa ili nekog sličnog i opet mir, znači boli me kifla za coinse iz matcheva, kad vidim da me skripta jebe, izađem van i igram drugu, treću, četvrtu, dok god ne krene normalna igra. Nisam jednom, nego 501x quittao u fifi 20, vodio ili gubio, zaboli me, ali svoje živce trošit neću na skriptirano smeće. Da mi je samo bilo vidit face ekipi kad vodim 1-2 razlike u WL, krene skripta za njih jebavat u zdrav mozak, a ja izađem van lagano.

E to je job well done, jer mene boli kifla za elite e-penise, a ekipa bi se hebala u dupe da može ssat elite na forumu ili grupi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sto me sere ove god u packovima. Auba, Virgil, Kante, Sane ...

Spremna ekipa za prvu WL, niti sam ocekivao da cu imati ovaku ekipu za prvu WL niti da cu se stici kvalificirati. 

Izgleda da sto manje igras to bolji igraci u packovima, nisam odigrao jos 40 tekmi sveukupno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

cicek nemoj me živcirat na rano jutro, a dobio sam nalaze covid testa da sam negativan pa je jutro krenulo dobro za promjenu ovih dana.

Kakav job well done, šta ti je, ne može job well done bit ako ja vodim njubinu 4-0, i on ne odustaje, nego ko da zna da će skripta krenut radit za njega, i ja pušim utakmicu u drugom poluvremenu jer primam 5 komada pošto je meni jebeno nemoguće igrat, i moji igrači se ponašaju kao bronze igrači na amateur postavci u sqb. Daj me nemoj jebat ak je to well done i išta dobro. Pusti me da igram na miru, ak sam bolji naguzit ću, ako je bolji, naguzit će i doviđenja. Pa od stopedeset utakmica u fifi21 odigrao sam TRI napete utakmice. EJ, T-R-I. Znači di je bilo s obje strane 2-3 udarca po golu cijelu tekmu, di su dodavanja cijelu tekmu radila kak spada, i di protivnik nije spamao kojekakve bedastoće od kroketiranja i retardiranja sa stamina dead igračem. Tri. Koliko je to u postotku? Dođe mi da vrisnem od muke, a imam upaljeno grlo. Želim igrat takve tekme, a ne fliper, jer cijela tvoja kobasica od posta je zaboravila napomenut glavnu odliku fife 21, a to je da je ovo F-L-I-P-E-R!!!!! Prokleti fliper a ne igra, di igrači sa 55-65 passingom dodaju isprve koliko god treba dodavanja, imao sam hrpetinu utakmica gdje protivnik igra sa nonrare gold timom i ima 90% točnih dodavanja na poluvremenu, od toga je 100% dodavanja fliper, samo na prvu, čim brže tim bolje, i sve prolazi. Ja imam jebenog Modrića i ostalu ekipu koja ima najbolji passing u igri, usmjeravam dodavanje 2 sekunde da doda u for između dvojice protivnika, stisnem, on doda jebenom trećem protivniku koji uopće nije bio na putanji dodavanja. Daj me nemoj jebat i ti i well done. Ovo je još žešće skriptirano smeće nego fifa 20.

Ja uvodim staro pravilo sebi opet, jedino s kojim sam mogao sačuvat živce i odigrat 3500 utakmica u smeću zvanom fifa 20, jer drugog nogometa nisam imao za igrat, a to je rq čim vidim da kreće skripta. Tim sam si složio, jutros sam uzeo i Edersona, sad su i Militao i Ake na 10, kad Ake postane slab ili ga nerfaju, uzet ću si D.Carlosa ili nekog sličnog i opet mir, znači boli me kifla za coinse iz matcheva, kad vidim da me skripta jebe, izađem van i igram drugu, treću, četvrtu, dok god ne krene normalna igra. Nisam jednom, nego 501x quittao u fifi 20, vodio ili gubio, zaboli me, ali svoje živce trošit neću na skriptirano smeće. Da mi je samo bilo vidit face ekipi kad vodim 1-2 razlike u WL, krene skripta za njih jebavat u zdrav mozak, a ja izađem van lagano.

E to je job well done, jer mene boli kifla za elite e-penise, a ekipa bi se hebala u dupe da može ssat elite na forumu ili grupi.

 Hahah e pa u tome je i cilj da ovaj nikad ne odustaje i uvijek se vraca :D 

Cek sad cu ic igrat wl pa se mozemo vratit na srare staze :D

12 godina
offline
FIFA 21

https://mobile.twitter.com/EAFIFADirect/status/1317243793054212096

 

Cisto da se ne iznenadite. Tko ne odigra u 24h svih 30 rivalsa, ne moze vidit Rank I niti da hoce. Evo zakaj je bila otkazana WL. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

https://mobile.twitter.com/EAFIFADirect/status/1317243793054212096

 

Cisto da se ne iznenadite. Tko ne odigra u 24h svih 30 rivalsa, ne moze vidit Rank I niti da hoce. Evo zakaj je bila otkazana WL. 

 Vidio sam, sletilo mi na tweet jutros. Jel vjeruješ da mi više nije ni smiješno koliko su jadni

 

Edit: Nisam mogao izdržat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 11:35 (jopis).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

https://mobile.twitter.com/EAFIFADirect/status/1317243793054212096

 

Cisto da se ne iznenadite. Tko ne odigra u 24h svih 30 rivalsa, ne moze vidit Rank I niti da hoce. Evo zakaj je bila otkazana WL. 

 Znaci mrtva igra od nedjelje navecer do cetvrtka ujutro 

 

Kakvi bolidi 😂😂😂

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

https://mobile.twitter.com/EAFIFADirect/status/1317243793054212096

 

Cisto da se ne iznenadite. Tko ne odigra u 24h svih 30 rivalsa, ne moze vidit Rank I niti da hoce. Evo zakaj je bila otkazana WL. 

 Znaci mrtva igra od nedjelje navecer do cetvrtka ujutro 

 

Kakvi bolidi 😂😂😂

 Samo objective ljudi budu radili. Makar nebi radil u DRu, nema sanse.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Neki nas mozda, sad dok me skripta zbog ovih 10 razapne :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako netko na PC fino coin trejda sa ovim OTW Torresom... doslovno sve kartice njegove sa "označene" sa gladiator chem styleom imaju trenutno bid od 225k na PC :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
MBuda kaže...

Kako netko na PC fino coin trejda sa ovim OTW Torresom... doslovno sve kartice njegove sa "označene" sa gladiator chem styleom imaju trenutno bid od 225k na PC :D

 Ma od orvog sata to rade. Znam da cim su mi oslobodili webapp otisal sam na market i vec su bili bidovi takvi da ti je sve jasno.

12 godina
offline
FIFA 21

Dakle, jučer sam odabrao Felixa i zbog toga sam se preporodio.

 

1. Felix je luda kartica - ne znam kako niti zašto, ali ovo nije 81 rated kartica da ga jebeš. To što on pogađa, dodaje, strašno nešto.

 

2. Promijenio sam formaciju u 4-2-2-2 i to se pokazalo kao pun pogodak. Defenzivno najbolja koji sam probao do sada, a probao sam sve što je "meta".

Ne znam da li je zbog Felixa, ali moja ekipa igra bolje otkad je on u ekipi. Doduše, dobio sam jučer Naingolana i nekako mi smrdi da je i on sukrivac za tako dobre partije?!

Na CDM-u su mi Casemiro (stay back while attacking i cover center) i Naingolan (samo cover center) i nema više onih kontri jebenih kad moja obrana ostane na brisanom prostoru protiv trojice brzanaca.

Ova dvojica čiste sve i uvijek su na pravom mjestu u pravo vrijeme.

Na CAM-ove sam stavio Carrasca i Hakimija - nisam oduševljen niti s jednim, ali na poluvremenu ubacujem tešku konjicu Douglas Costa i Rafa, a kad zagusti Imobile ide van, a Injaki Williams da nadzvučnom brzinom para obrane... 2* week foot - nisam primjetio da ima :)

 

Sad sam u WL u 87' gubio 2-4 i otišao u produžetke sa 4-4... na kraju je bilo 8-5 s tim da je Williams zabio 4 gola, a ušao je u 80' u igru :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pricaju da je EA odgodia WL zbog no loss glitcha na PC-u kojeg naravno i dalje nisu uspili popravit haha

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Pricaju da je EA odgodia WL zbog no loss glitcha na PC-u kojeg naravno i dalje nisu uspili popravit haha

 Uj uj si nasao mozda kak se to radi? Da lupimo nekih 30-0 :D

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dobih po lampi :D 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice